Setari Cookie-uri

super slim : extaz sau agonie



buna fetelor, am si eu o intrebare cu 1/2 ( jumatate )de pastila a incercat cineva ...????. poate nu mai sunt asa dure reactiile adverse ... poate slabesti mai putin pe luna dar nu suferi ca un caine reactiile adverse ale aceste pastile super slim ... DACA A LUAT CINEVA sa ne spuna si noua ... eu cred ca o sa incep de maine am cateva pastile si incerc sa amestec bine compozitia din capsula si o sa o umplu o jumatate de capsula cu acel praf si o sa o inghit sa vad cum reactionez... trebuie sa recunosc ca eu NU am mai incercat pana acum, dar ... acum am pus porcul pe mine la propriu dupa aceste sarbatori am 70 de kg
mik_
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:55
salut eu iau SS de 2 zile practic az ar fii a 3a dar mia venit ciclu shi am intrerupt cura ,nuj eu nu am pofta de mancare nuj nu as manca nimic am 65 cred nu m`am cantarit ash vrea sa ajung pe la 56 cam pe acolo nu mie rau deloc sincer acuma a doar nu ma intereseaza sa le fac reclama la SS ...eu am loat ~~capsula de slabit~~~ asta vara shi am slabit in jur de 6 kg in 2sau 3 saptamaini acuma nuj ce va fi va fii daca vrei sa vb cu mine ia IDul meu de mess kodytzaashanty



bafta tuturor numai bine!
kudika104458
Postat pe 18 Ianuarie 2010 16:22
nu mai lua pstile, sunt cancerigene!
visavis
Postat pe 18 Ianuarie 2010 16:25
fetelor si eu am luat super slim si am slabit 14 kg ! dar la 2 zile dupa ce le-am terminat aveam tahicardii,insomnii.dureri in piept lipsa de concentratie !! si ce credeti???? mi-a afectat sistemul nervos centrat ! si akum iau pastile pt refacere ! am probleme f mari ! daca doriti sa ma contactati id meu este barascu_diana ! sunt din arges ! akum am pus la loc 8 kg da este adevarat am facut si calciu intravenos pt k m-a luat salvarea de 3 ori intr-o zi! foarte rau m-am simtit ! si akum la fel am lipsa de serotonina din cauza pastilelor nu ma simt bine delok ! am mers la psihiatrie ptr a rezolva problema !!! mult succes !!! va pup si aveti grija !
kudika108528
Postat pe 20 Ianuarie 2010 17:13
am si eu o intrebare de cate feluri sunt aceste pastile...auzisem ca sunt cam 3 tipuri....si ma refer la super slim, excluzand capsula de slabit sau alte pastile asemanatoare!
gargaritamica
Postat pe 21 Ianuarie 2010 17:41
salut "gargaritamica" !

nu stiu exact cate feluri sunt, insa sunt sigura ca au ingrediente diferite... eu am luat ss in luna mai 2009 de la magazin si am slabit in 30 de zile 10 kg. insa dupa ce au fost interzise, am facut comanda direct prin telefonul trecut pe aceeasi cutie de ss. si mia venit coletul dupa cateva zile. dupa 3,4 zile miam dat seama k nu au nici un fel de efect...
deci e clar k nu mai au acelasi rezultat....eu una nuti recomand sa iei de pe net...pt ca sunt toate falsuri...parerea mea
ale_alexa_me
Postat pe 22 Ianuarie 2010 17:39
Eu am citit pe net si am vazut ca super slim sunt facute doar din extracte naturale (garcinia, mar verde, etc etc) ...cum de au atunci asemenea reactii adverse, care-i treaba cu ele?!
tequila_cu_varza
Postat pe 22 Ianuarie 2010 20:40
buna,eu am luat astazi prima pastil de super slim green lean body capsule,as vrea sa stiu dak a mai luat cineva la fel,cum s-a simtit si mai ales dak a slabit?
kudika109714
Postat pe 23 Ianuarie 2010 12:34
De la: kudika077838, la data 2010-01-22 17:39:16salut "gargaritamica" !

nu stiu exact cate feluri sunt, insa sunt sigura ca au ingrediente diferite... eu am luat ss in luna mai 2009 de la magazin si am slabit in 30 de zile 10 kg. insa dupa ce au fost interzise, am facut comanda direct prin telefonul trecut pe aceeasi cutie de ss. si mia venit coletul dupa cateva zile. dupa 3,4 zile miam dat seama k nu au nici un fel de efect...
deci e clar k nu mai au acelasi rezultat....eu una nuti recomand sa iei de pe net...pt ca sunt toate falsuri...parerea mea


pai de asta spun si eu....auzisem ca sunt mai multe tipuri de super slim. Chiar am vazut o cutie de curand....pe care toate indicatiile, compozitia si ce mai scrie pe cutie erau in romana. Ma indoiesc sa fie alea cele originale. M-am mai gandit ca le schimba aici cutiile, insa nici asta n-as prea crede. Oricum as vrea si eu sa iau, stiu ca nu sunt indicate, dar daca tot iau macar sa fie cele originale nu unele contrafacute de romani.
Oricum tu ai grija ca nu-i asa normal sa slabesti in 30 de zile 10 kg. Pe pup si ai grija de tine!
gargaritamica
Postat pe 23 Ianuarie 2010 20:14
stiu ca nu e sanatos...si nu recomand nimanui sa slabesca asa brusc pt ca depinde de organismul fiecaruia. insa, chiar daca am dat jos 10 kg in 30 de zile sa stii ca in luna mai am 1 an de cand am luat pastilele si din alea 10kg data jos am pus pe mine doar 3 kg. adica eu aveam 60 de kg anu trecut si am slabit pana la 50, acum am 53.( 1,66 inaltime) sunt multumita de rezultate

apropo de cutie...eu am luat pastilele care au pe cutie silueta unei tipe.si pastila era verde inchis cu verde deschis. bafta la toate!
ale_alexa_me
Postat pe 25 Ianuarie 2010 10:52
salut "kudika109714"


de unde ai luat pastilele si cum arata ambalajul?



"tequila_cu_varza" -pana in iunie 2009 pot sa te asigur ca superslim nu erau naturale, pt de aceea sau interzis. contineau sibutraminã care este un derivat de amfetaminã. insa de cand sau interzis au aparut altele cu aceeasi ambalaj care posibil sa fie naturale, in orice caz nu mai au amfetamina... Problema la astea este ca nusi mai fac efectul, practic sunt degeaba.
ale_alexa_me
Postat pe 25 Ianuarie 2010 11:00
De la: kudika077838, la data 2010-01-25 10:52:11stiu ca nu e sanatos...si nu recomand nimanui sa slabesca asa brusc pt ca depinde de organismul fiecaruia. insa, chiar daca am dat jos 10 kg in 30 de zile sa stii ca in luna mai am 1 an de cand am luat pastilele si din alea 10kg data jos am pus pe mine doar 3 kg. adica eu aveam 60 de kg anu trecut si am slabit pana la 50, acum am 53.( 1,66 inaltime) sunt multumita de rezultate

apropo de cutie...eu am luat pastilele care au pe cutie silueta unei tipe.si pastila era verde inchis cu verde deschis. bafta la toate!


de asta intreb, pentru ca am mai auzit pe la cineva cum ca pastilele astea se vand intr-i cutie pe care se vede silueta unei femei. Sincer eu nu am vazut decat acele cutii verzi cu niste fructe rosii.

am o rugaminte daca gasesti o fotografie pe net cu acea cutie trimite-mi si mie, te rog!
gargaritamica
Postat pe 25 Ianuarie 2010 19:19
salut...si eu imi doresc f mult sa slabesc...am 1.68m, si cred k 67 d kg...
ma gandesc de mult timp sa iau super slim dar imi e cam frica...adik multa lume imi spune k sunt ok dar in acelasi timp aud zvonuri despre efecte destul de aiurea...
nu stiu ce sa fac... dak ma poate sfatui cineva...multumesc
kudika111482
Postat pe 26 Ianuarie 2010 21:27
Buna fetelor.am citit cele scrise aici si vreau sa va spun ca va speriati degeaba...faptul ca aceasta pastila este puternica este un fapt stiut de aceea nu ai voie sa iei decat 1 buc pe zi.Dar va intreb daca stiti cate e-uri cancerigene contine o ciocolata si multe alte produse pe care le consumam zilnic..din pura curiozitate am cautat si ciocolata contine minim 6-7 e-uri cancerigene...asa ca ar trebui sa nu mai mancam nimic ..daca vrem sa traim sanatosi..dar a mai intrat in vigoare codex alimentarius ..asa ca nu o sa mai mancam nici usturoi..se considera la categoria droguri,tot ce este planta medicinala!
..asa ca relaxativa..si spor la slabit! jalea deabea acum incepe! in caz ca nu ma credeti puteti cauta pe google! pupici!
kudika114037
Postat pe 3 Februarie 2010 15:33
De la: kudika114037, la data 2010-02-03 15:33:39Buna fetelor.am citit cele scrise aici si vreau sa va spun ca va speriati degeaba...faptul ca aceasta pastila este puternica este un fapt stiut de aceea nu ai voie sa iei decat 1 buc pe zi.Dar va intreb daca stiti cate e-uri cancerigene contine o ciocolata si multe alte produse pe care le consumam zilnic..din pura curiozitate am cautat si ciocolata contine minim 6-7 e-uri cancerigene...asa ca ar trebui sa nu mai mancam nimic ..daca vrem sa traim sanatosi..dar a mai intrat in vigoare codex alimentarius ..asa ca nu o sa mai mancam nici usturoi..se considera la categoria droguri,tot ce este planta medicinala!
..asa ca relaxativa..si spor la slabit! jalea deabea acum incepe! in caz ca nu ma credeti puteti cauta pe google! pupici!
este o mare teapa cu aceste produse, va distrugeti sanatatea !!!!

CITITI SI INFORMATI-VA OAMENI BUNI :

http://www.cronicasportiva.ro/marturie-soc-a-unui-traficant-de-medicamentetoti-va-vindem-iluzii/2153

http://www.mrsport.ro/6623-marturie-soc-a-unui-traficant-de-medicamentetoti-va-vindem-iluzii

http://steaua.prosport.ro/sport-life/special/toti-va-vindem-iluzii-marturie-soc-a-unui-traficant-de-medicamente-5470314

http://www.romedic.ro/si-fda-este-impotriva-pilulelor-abbott-contra-obezitatii-0N17060

ESTE VORBA DESPRE PRINCIPALA SUBSTANTA FOLOSITA IN FOARTE MULTE PILULE MAGICE DE SLABIT CE SE NUMESTE SIBUTRAMOL (SIBUTRAMINA)!!!!!!
silviu_m74
Postat pe 3 Februarie 2010 18:10
salut tuturor.....am indraznit sa intru pe acest site pentru ca si eu am incercat super slim si as vrea sa va povestesc experienta mea....inainte sa comand aceste pastile am avut multe indoieli avand in vedere puterea pastilelor si efectele acestora insa scrasnind din dinti am comandat. timp de 3 luni de zile am luat aceste pastile si am slabit considerabil cam 20 kg. bine trebuie sa precizez ca in fiecare zi faceam o ora de sport. dupa 3 luni nu am mai luat. m-am oprit. am inceput sa mananc cat de cat normal insa in aprox 6 luni am luat in greutate 5 kg. trebuie sa recunosc ca in tot acest timp nu am mai facut sport deloc. pe langa luarea in greutate mai am o problema si anume imi cade foarte rau parul ceea ce eu nu aveam probleme cu el. acum pt ca vreau sa slabesc din nou cele 5 kg am inceput de o sapt sa le iau din nou. AS VREA SA IMI SPUNA CINEVA CARE ESTE IN ACEEASI SITUATIE SAU A FOST ADIK A LUAT A FACUT PAUZA SI APOI A LUAT DIN NOU SI AU AVUT ACELAS EFECT tinand cont de faptul ca am facut o pauza destul de mare(citesem pe un site ca dupa ce ai luat 3 luni incontinuu daca mai vrei sa iei inca 3 luni trebuie o pauza de 15 zile) . pe langa asta m-am gandit ca in timpul in care iau pastilele ca organismul meu sa nu fie foarte slabit sa adaug niste vitamine gen supradin, spirulina...nush exact de care insa daca cineva imi poate spune daca este ok sa adaug vitaminele VA ROG SA IMI SPUNETI...desi stiu ca vitaminele sunt bune am o oarecare teama in privinta asocierii cu aceste super slim. astept raspunsurile voastre.
ciucalata_ta
Postat pe 9 Februarie 2010 10:35
ciucalata_ta Si mie imi cade parul, dar nu am facut legatura pana acum.Pot spune ca si eu voi mai lua, dar nu stiu de unde sa le mai iau , ca ultimile nu au fost cu siguranta originale, pentru ca nu am mai avut nici un fel de efect, nici bun nici rau.
Stiu ca nu sunt bune, citeste postul anterior, pe mine m-a convins , insa nu ma poate convinge sa nu mai iau.Pur si simplu cred ca voi ajunge dependenta.E nasol, dar.... Ce sa mai fac? Sport nu am nici timp nici dispozitia necesara,iar arderile mele sunt lente.Vad in jurul meu, multe femei care ingurgiteaza cantitati uriase de mancare, si sunt slabe slabe, iar eu... desi calculez tot ce mananc, tot ma ingras.
Imi voi face din nou analizele sa vad daca s-a mai schimbat ceva, dar pana gasesc ceva care sa fie cat de cat natural, voi continua sa iau SS . Asta este.
clucimagda
Postat pe 9 Februarie 2010 16:22
De la: clucimagda, la data 2010-02-09 16:22:02ciucalata_ta Si mie imi cade parul, dar nu am facut legatura pana acum.Pot spune ca si eu voi mai lua, dar nu stiu de unde sa le mai iau , ca ultimile nu au fost cu siguranta originale, pentru ca nu am mai avut nici un fel de efect, nici bun nici rau.
Stiu ca nu sunt bune, citeste postul anterior, pe mine m-a convins , insa nu ma poate convinge sa nu mai iau.Pur si simplu cred ca voi ajunge dependenta.E nasol, dar.... Ce sa mai fac? Sport nu am nici timp nici dispozitia necesara,iar arderile mele sunt lente.Vad in jurul meu, multe femei care ingurgiteaza cantitati uriase de mancare, si sunt slabe slabe, iar eu... desi calculez tot ce mananc, tot ma ingras.
Imi voi face din nou analizele sa vad daca s-a mai schimbat ceva, dar pana gasesc ceva care sa fie cat de cat natural, voi continua sa iau SS . Asta este.
te ingrasi fiindca ingerezi mai multe calorii decat arzi pe parcursul unei zile...este logic ca daca te alimentezi cu 2200 calorii si arzi numai 2000 surplusul se va depune sub forma de grasimi.

valabilsi pentru tipa de mai sus care spunea ca a s;abit 20 kg....

eu personal cunosc cazuri care in 4 luni au slabit 22 kg numia cu dieta facuta de nutritionist si cu putina miscare si de atunci nu s-au mai ingrasat deloc, deoarece si-au format un anume mod de alimentatie...!!!
silviu_m74
Postat pe 10 Februarie 2010 09:56
Vezi cum comentezi fara sa stii? Nu am cerut nimanui explicatii ale faptului ca eu ma ingras, imi cunosc cauzele, nu reusesc sa gasesc metode de a scapa de kilogramele in plus.Dupa cum ti-am zis : "ingerez" putin (imi calculez zilnic calorii, carbodihrati, glucide etc), Apa de 20 de ori pe zi,de fapt de cate ori am senzatia de foame, fructe, supe si ciorbe zilnic, nu stiu ce sunt alea dulciuri, painea am redus-o substantial, dar stresul ma termina.Iar medicul meu mi-a zis ca trebuie sa fie o problema cu glanda sau pe fond nervos.
Deci... nu e cazul sa fii rautacios!
clucimagda
Postat pe 10 Februarie 2010 20:06
nu ai cum sa iei jumatate , pt ca sunt capsule iar in ele sunt praf ??????????????????????????????
RSL
Postat pe 11 Februarie 2010 15:13
pana anul trecut si eu am luat aceste pastile. Eu am glanda( hipotiroidism), adica cand glanda nu lucreaza pot lua in kilograme si de la un pahar cu apa. Parul imi cade dar de la lipsa de fier, calciu .
Am slabit , am fost multumita dar acum am inceput sa mai iau in kg.Am inceput sa iau vitamine + calciu ce mi-a fost recomandat de medic. Eu am mai spus ca fiecare organism reactioneaza altfel la fiecare persoana. Acum cred ca pot contine sibutramina , daca Mutu intradevar le-a luat. Mai am cateva folii si am zis sa mai incerc. nu stiu? voi vedea. Acum merg si la sala de 2-3 ori pe saptamana.
RSL
Postat pe 11 Februarie 2010 15:23
dar abtineti-va fetelor din papat,cu masura...faceti matul mare,de cat mancati si aoleeeeu!..sa iau pastile sa slabesc...urat,ne-sanatos,asta inseamna k nu aveti ambitie..si nu va iubiti...o data,k nu mancati sanatos si cu o limita,doi,va indopati si cu pastile....iar pt cei care hop si ei,membri noi,cu diferite ID-uri...stand la panda,sa prinda naivi/e care deskid asemenea topicuri...sa stea dracu in banka lor,sa le de-a lui masa,bunika-sa.....asa k..fetiliii..sport si papat cu masura,sanatos!
arahnida
Postat pe 11 Februarie 2010 16:50
De la: clucimagda, la data 2010-02-10 20:06:47Vezi cum comentezi fara sa stii? Nu am cerut nimanui explicatii ale faptului ca eu ma ingras, imi cunosc cauzele, nu reusesc sa gasesc metode de a scapa de kilogramele in plus.Dupa cum ti-am zis : "ingerez" putin (imi calculez zilnic calorii, carbodihrati, glucide etc), Apa de 20 de ori pe zi,de fapt de cate ori am senzatia de foame, fructe, supe si ciorbe zilnic, nu stiu ce sunt alea dulciuri, painea am redus-o substantial, dar stresul ma termina.Iar medicul meu mi-a zis ca trebuie sa fie o problema cu glanda sau pe fond nervos.
Deci... nu e cazul sa fii rautacios!
asta ai inteles tu ca sunt rautacios...este problema ta dealtfel...sa-ti mai dau un sfat: elimina definitiv carbohidratii din alimentatie 30 zile si incearca sa faci efort care sa te faca sa aduci un aport substantial de oxigen in organism, deoarece oxigenul contribuie decisiv la arderea grasimilor din organism, care din pacate sunt consumate de cca 20 ori mailent decat carbohidratii...
silviu_m74
Postat pe 12 Februarie 2010 00:01
spune`mi te rog de unde le`ai comandat :* ms mult
r0xyi
Postat pe 20 Februarie 2010 16:00
De la: r0xyi, la data 2010-02-20 16:00:15spune`mi te rog de unde le`ai comandat :* ms mult
din china, direct de unde pun aia sibutramol in capsule...si tu vrei sa te droghezi putin ?::D:D
silviu_m74
Postat pe 22 Februarie 2010 18:50
Buna Anuta! Eu iau de 4 zile si ma simt ok.in prima zi aveam o senzatie in corp ca atunci cand bei prea multe cafele,o stare de agitatie.am baut multa apa plata.nu suc ,nici cafea.M-am hotarat sa incerc aceste pastile dupa ce am vazut ca am ajuns la 70 de kg.Nu am avut niciodata asemnea kg.Sunt foarte pofticioasa! Pot spune cu mandie ca am primit o cutie de bomboane delicioase si am mancat doar una in 3 zile Daca mai ai intrebari,nu ezita sa ma contactezi! O zi frumoasa!!!!
veve1
Postat pe 11 Martie 2010 11:07
Buna fetelor, am luat si eu o luna de super slim, nu am avut nimic, nu am simntit nimic si nici nu am slabit, doar ca mergeam la baie din ora in ora,am incercat sa nu mananc dupa ora 18.00,dar de 3 ori pe saptamana datorita programului de lucru sunt nevoita sa mananc dupa 8 seara.. Am 1,77m si 75kg, 28 ani si vreau sa slabesc 10kg ca la vara sunt mireasa, momentan am trecut pe post combinat cu dieta de supa de varza si am sa vad ce o sa urmeze.......am doar 3 zile.....si sincer sunt o persoana destul de activa, nu cum ar trebui dar incerc........revenind la super slim mi-a fost ciuda ca am dat bani fara sa se intample nimic (si am respectat constiincios indicatiile)
mikaelalina
Postat pe 14 Martie 2010 11:37
super slim... am luat si eu 10 zile super slim si pot spune sincer ca mi-am distrus nervi si sanatatea! timp de 10 zile nu am avut nici un efect advers dar din a 11 zi au inceput problemele: totul a debutat cu niste stari ciudate de suparare, au continuat cu o depresie in adevaratul sens al cuvantului nu ma puteam opri din plans nu aveam aier nu puteam sa mananc nu vream sa vad pe nimeni si aveam ganduri frecvente de sinucidere. nu am zis la nimeni ca am inceput sa iau pastilele pt ca sincer nu aveam nevoie sa slabesc aveam 53 kg cand am inceput tratamentul si dupa zece zile am slabit la 51! nu am mai suportat starile acelea ciudate si i-am spus prietenului meu care doamne ajuta ca e medic, s- documentat m-a luat la el acasa, nu mai luam pastilele de 3 zile si atunci au inceput adevaratele probleme: nu puteam sa respir aveam ceva in gat care pur si simplu nu imi dadea voie .nu puteam sta pe picioare aveam un tremurat ciudat din interior, mi se usca gura si aveam stari ciudate de anxietate, auzeam voci nu puteam sa mananc imi era greata intruna si in a 3 zi fara pastile organismul nu mai suporta nici apa. vomitam pana si o gura de apa dc o inghiteam si trecusera deja vro 48 de ore fara sa dorm, nu puteam nici cum sa adorm! singurul tratament care a dat roade a fost cel cu antidepresive si cel cu calmante si acla cam dupa o saotamana! am stat 8 zile fara sa ies din casa am uitat sa zic ca nu suportam lumina si aveam senzatia iminenta ca mor sau ca innebunesc! acum ma simt mai bine dar trebuie sa fac tratament 6 luni cu antidepresive (fevarin) si inca nu pot sa adorm fara calmogen1 toate astea pt 2kg nenorocite. mai precizez doar ca inainte de super slim nu am avut niciodata depresi sau stari dinastea! scuze inca o precizare m-am umplut de cosuri pe frunte si pe pometi; si nici in adolescenta nu am avut mai mult de 4 cosuri odata!
nico_t
Postat pe 17 Martie 2010 08:31
super slim... am luat si eu 10 zile super slim si pot spune sincer ca mi-am distrus nervi si sanatatea! timp de 10 zile nu am avut nici un efect advers dar din a 11 zi au inceput problemele: totul a debutat cu niste stari ciudate de suparare, au continuat cu o depresie in adevaratul sens al cuvantului nu ma puteam opri din plans nu aveam aier nu puteam sa mananc nu vream sa vad pe nimeni si aveam ganduri frecvente de sinucidere. nu am zis la nimeni ca am inceput sa iau pastilele pt ca sincer nu aveam nevoie sa slabesc aveam 53 kg cand am inceput tratamentul si dupa zece zile am slabit la 51! nu am mai suportat starile acelea ciudate si i-am spus prietenului meu care doamne ajuta ca e medic, s- documentat m-a luat la el acasa, nu mai luam pastilele de 3 zile si atunci au inceput adevaratele probleme: nu puteam sa respir aveam ceva in gat care pur si simplu nu imi dadea voie .nu puteam sta pe picioare aveam un tremurat ciudat din interior, mi se usca gura si aveam stari ciudate de anxietate, auzeam voci nu puteam sa mananc imi era greata intruna si in a 3 zi fara pastile organismul nu mai suporta nici apa. vomitam pana si o gura de apa dc o inghiteam si trecusera deja vro 48 de ore fara sa dorm, nu puteam nici cum sa adorm! singurul tratament care a dat roade a fost cel cu antidepresive si cel cu calmante si acla cam dupa o saotamana! am stat 8 zile fara sa ies din casa am uitat sa zic ca nu suportam lumina si aveam senzatia iminenta ca mor sau ca innebunesc! acum ma simt mai bine dar trebuie sa fac tratament 6 luni cu antidepresive (fevarin) si inca nu pot sa adorm fara calmogen1 toate astea pt 2kg nenorocite. mai precizez doar ca inainte de super slim nu am avut niciodata depresi sau stari dinastea! scuze inca o precizare m-am umplut de cosuri pe frunte si pe pometi; si nici in adolescenta nu am avut mai mult de 4 cosuri odata!
nico_t
Postat pe 17 Martie 2010 08:39
helooo! treziti_va lucreaza la nivel de snc sistemul nervos central! pune_ti o pastila intr_un pahar cu apa si o sa vedeti ca nu se unfla sau ceva care sa taie senzatia de foame! pur si simplu reduce producerea de serotonina din creier serotonina fiind substanta chimica secretata de creier care regleaza senzatile de foame saturatie bucurie etc starea de spirit intr-un cuvant! dc prietenul meu nu era medic si nu era in masura sa ma ajute cu siguranta eram la nebuni acum!a si dc aveti posibilitatea faceti_va un test antidoping... are la baza un derivat al cocainei! nu stiu voi de unde le_ati cumparat dae in foarte multe tari sunt interzise! in lume au murit 36 de femei din cauza acestor pastile miraculoase pe baza de plante!
nico_t
Postat pe 17 Martie 2010 08:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Universitatea de arte Bucuresti ! Help! 13 De la: kudika090507 5 Decembrie 2012 14:29
help me urgent, maine am interviu, cum ma imbrac?? 9 De la: l_diana_c 27 Mai 2009 21:16
Am nevoie de sfaturi! 13 De la: Gemmaboutique_ro 2 Februarie 2010 12:46
Cum sa invat mai repede???????? 30 De la: LisaMe 25 Iunie 2015 10:19
am nevoie de sfatul unui notar urgent plsss!!!! 2 De la: deea_20 18 Aprilie 2009 18:40