Setari Cookie-uri

Am ramas insarcinata.

De la: Hefe, la data 2009-01-31 00:20:28
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:11:56Dragele mele frustracele, va las, sa dezbateti inca vreo 10 pagini despre prostia mea, si sa va pupati in dos, asa cum sunteti obisnuite. Si sa va laudati una pe cealalta cand postati replici demne de tot penalul.
La un moment dat am avut impresia ca sunt la threadul "gradinita", dar dupa acea mi-am dat seama ca defapt am nimerit in clubul " Ne traim viata pe net, daca careva face ce nu ne place, atacam ".

Va pup dragelor.

LE: ahahahahah, roxana, multumesc pentru portia de ras.... ahahahha. ia reciteste si tu de ce s-a iscat "flame"-ul poate iti dai seama cat outlander esti cu toata situatia, si recunoaste ca te-ai bagat doar de dragul de a arunca venin.




dar de ce te superi asa? oamenii au reactionat normal fata de personajul tau.




mie imi aduce aminte de o alta studenta la psihologie

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:21
De la: Hefe, la data 2009-01-31 00:19:18Se pare ca era asa cum m-am si asteptat, vrajeala, fake, telenovela, nenteresant :)
Ar fi fost bine sa o pun pe mamaie sa isi faca cont pe kudika, sa vezi atunci ce proiect iti facea, rezumand toate telenovelele vazute de ea cu aspecte comune celor descris de tine


Era destul de previzibil ... dar m-a enervat reactia ei - da, am mintit, si ce?
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:23
Dar nu m-am suparat deloc, numai ca unele pur si simplu nu merita.

Se putea exprima dezamagirea ca povestea nu-i reala si prin alte cuvinte decat "esti proasta. hahaha".

Puteam sa-mi iau talpasita fara sa dau vreo explicatie, insa am crezut ca e corect fara de cei care au raspuns sa ke multumesc pentru timpul acordat.
Nu am venit pentru un flame de doi lei.


Si pentru roxana un big hint: deja de vreo 3 pagini lumea a aflat ca defapt povestea e inventata, si ca imi trebuie raspunsurile pentru altceva.
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:24
ce topic penibil
kitty_krieger
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:27
Fata de ce exista in realitate si cazul prezentat de mine e o diferenta enorma. A mea chiar a fost light. Uitati-va in jurul vostru, nu neaparat la stirile de la ora 5 si o sa va dati seama ca ce am prezentat eu e copil mic fata de alte povestiri de viata.
Oricum, au fost interesante raspunsurile.
Multumsc in special celor care au dat raspunsuri serioase, si s-au chinuit ceva sa scrie.

Asta a fost ce am postat, si nu a fost ceva de genul "da am mintit, si ce".
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:27
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:24:59Dar nu m-am suparat deloc, numai ca unele pur si simplu nu merita.

Se putea exprima dezamagirea ca povestea nu-i reala si prin alte cuvinte decat "esti proasta. hahaha".

Puteam sa-mi iau talpasita fara sa dau vreo explicatie, insa am crezut ca e corect fara de cei care au raspuns sa ke multumesc pentru timpul acordat.
Nu am venit pentru un flame de doi lei.


Si pentru roxana un big hint: deja de vreo 3 pagini lumea a aflat ca defapt povestea e inventata, si ca imi trebuie raspunsurile pentru altceva.

ok...acum vin eu cu o 'ntrebare...tie ti ar comveni ca intr-un magazin pe un produs sa ti se ceara o suma de bani...platesti...si cand ajungi acasa iti dai seama ca ai dat banii pe degeaba?

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:28
daca nu merit, atunci de ce te agiti degeaba? esti penibila!

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:28
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:24:59Dar nu m-am suparat deloc, numai ca unele pur si simplu nu merita.

Se putea exprima dezamagirea ca povestea nu-i reala si prin alte cuvinte decat "esti proasta. hahaha".

Puteam sa-mi iau talpasita fara sa dau vreo explicatie, insa am crezut ca e corect fara de cei care au raspuns sa ke multumesc pentru timpul acordat.
Nu am venit pentru un flame de doi lei.


Si pentru roxana un big hint: deja de vreo 3 pagini lumea a aflat ca defapt povestea e inventata, si ca imi trebuie raspunsurile pentru altceva.



ai dreptate, se putea exprima si altfel, insa depinde de cum este fiecare, unii asa reactioneaza, altii sunt mai calmi. Cred ca daca nu bagai in seama ce s-a scris nu iesea taraboiul asta de cateva pagini incoace. Pana la urma ce conteaza daca te numeste cineva ,,proasta'' pe un forum ? Conteaza the real life ;) forumul este un fake pt majoritatea, multi isi formeaza alta imagine decat cea reala, multi sunt tari in gura pt ca in viata reala sunt mielusei si trebuie sa se descarce cumva.

A nu se intelege ca m-am referit la cei ce au ripostat la adresa celei ce a deschis topicul, vorbeam in general

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:29
Ba nu .... exact asta a fost atitudinea ta .. si mai stii ce ai facut? Data viitoare cand o fata are o problema reala asemanatoare cu inventiile tale, ghici cati o sa o ia peste picior pe forum crezand ca e o alta mitomana. Nu prea esti capabila sa vezi cauza-efect, are you?
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:30
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:27:54Fata de ce exista in realitate si cazul prezentat de mine e o diferenta enorma. A mea chiar a fost light. Uitati-va in jurul vostru, nu neaparat la stirile de la ora 5 si o sa va dati seama ca ce am prezentat eu e copil mic fata de alte povestiri de viata.
Oricum, au fost interesante raspunsurile.
Multumsc in special celor care au dat raspunsuri serioase, si s-au chinuit ceva sa scrie.

Asta a fost ce am postat, si nu a fost ceva de genul "da am mintit, si ce".




lumea o ia razna, asta este clar, uneori citesc cancan-ul ca sa ma minunez :))
stiu ca nu este de ras, insa este f ciudat faptul ca involuam pe masura ce trec anii...

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:31
De la: Hefe, la data 2009-01-31 00:29:41
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:24:59Dar nu m-am suparat deloc, numai ca unele pur si simplu nu merita.

Se putea exprima dezamagirea ca povestea nu-i reala si prin alte cuvinte decat "esti proasta. hahaha".

Puteam sa-mi iau talpasita fara sa dau vreo explicatie, insa am crezut ca e corect fara de cei care au raspuns sa ke multumesc pentru timpul acordat.
Nu am venit pentru un flame de doi lei.


Si pentru roxana un big hint: deja de vreo 3 pagini lumea a aflat ca defapt povestea e inventata, si ca imi trebuie raspunsurile pentru altceva.



ai dreptate, se putea exprima si altfel, insa depinde de cum este fiecare, unii asa reactioneaza, altii sunt mai calmi. Cred ca daca nu bagai in seama ce s-a scris nu iesea taraboiul asta de cateva pagini incoace. Pana la urma ce conteaza daca te numeste cineva ,,proasta'' pe un forum ? Conteaza the real life ;) forumul este un fake pt majoritatea, multi isi formeaza alta imagine decat cea reala, multi sunt tari in gura pt ca in viata reala sunt mielusei si trebuie sa se descarce cumva.

A nu se intelege ca m-am referit la cei ce au ripostat la adresa celei ce a deschis topicul, vorbeam in general



atunci daca voi sunteti asa trecute orin viata, de ce v-o pierdeti pe un forum? traiti-va viata!

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:32
De la: Kathara, la data 2009-01-31 00:30:24Ba nu .... exact asta a fost atitudinea ta .. si mai stii ce ai facut? Data viitoare cand o fata are o problema reala asemanatoare cu inventiile tale, ghici cati o sa o ia peste picior pe forum crezand ca e o alta mitomana. Nu prea esti capabila sa vezi cauza-efect, are you?



pai, sunt subiecte cu povesti reale iar altii isi bat joc ;)

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:32
kathara draga, this is life.
Imi pare rau pentru tipa care o sa aibe probleme.
Hai ca deja nu mai stiti in ce s-o dati. Inca 2 pagini si bagati in carca mea si incalzirea globala :))

Hefe, o seara placuta in continuare, e bine de vazut ca mai exista si persoane care is folosesc capul nu numai pentru decor.
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:32
sunte-to toti tari eu urmaresc scena in continuaree..imi pl de voi
lisa_sweet_gl
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:33
De la: cretu_roxana, la data 2009-01-31 00:32:34
De la: Hefe, la data 2009-01-31 00:29:41
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:24:59Dar nu m-am suparat deloc, numai ca unele pur si simplu nu merita.

Se putea exprima dezamagirea ca povestea nu-i reala si prin alte cuvinte decat "esti proasta. hahaha".

Puteam sa-mi iau talpasita fara sa dau vreo explicatie, insa am crezut ca e corect fara de cei care au raspuns sa ke multumesc pentru timpul acordat.
Nu am venit pentru un flame de doi lei.


Si pentru roxana un big hint: deja de vreo 3 pagini lumea a aflat ca defapt povestea e inventata, si ca imi trebuie raspunsurile pentru altceva.



ai dreptate, se putea exprima si altfel, insa depinde de cum este fiecare, unii asa reactioneaza, altii sunt mai calmi. Cred ca daca nu bagai in seama ce s-a scris nu iesea taraboiul asta de cateva pagini incoace. Pana la urma ce conteaza daca te numeste cineva ,,proasta'' pe un forum ? Conteaza the real life ;) forumul este un fake pt majoritatea, multi isi formeaza alta imagine decat cea reala, multi sunt tari in gura pt ca in viata reala sunt mielusei si trebuie sa se descarce cumva.

A nu se intelege ca m-am referit la cei ce au ripostat la adresa celei ce a deschis topicul, vorbeam in general



atunci daca voi sunteti asa trecute orin viata, de ce v-o pierdeti pe un forum? traiti-va viata!




de ce te iei de mine ? eu am spus ca nu trebuia sa riposteze, atata tot

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:34
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:32:47kathara draga, this is life.
Imi pare rau pentru tipa care o sa aibe probleme.
Hai ca deja nu mai stiti in ce s-o dati. Inca 2 pagini si bagati in carca mea si incalzirea globala :))

Hefe, o seara placuta in continuare, e bine de vazut ca mai exista si persoane care is folosesc capul nu numai pentru decor.


Aaa, iti pare rau pentru tipa care o sa aiba probleme, frumos spus. Nesimtirea continua sa ma socheze desi am vazut-o sub atat de multe forme pana acum.
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:34
Te-ai uitat in oglinda, huh?

Ce amuzant e, parca nici nu-mi vine sa ma culc. Sunteti resursa mea de fun in seara asta.
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:35
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:32:47kathara draga, this is life.
Imi pare rau pentru tipa care o sa aibe probleme.
Hai ca deja nu mai stiti in ce s-o dati. Inca 2 pagini si bagati in carca mea si incalzirea globala :))

Hefe, o seara placuta in continuare, e bine de vazut ca mai exista si persoane care is folosesc capul nu numai pentru decor.

am citit tot topicul pana in momentul in care ai spus ca e doar o farsa....crede-ma, esti paralela cu viata
vai si amar de viitorii psihologi ca n-aveti nici pe dra cu-n cap! eu sustin in continuare ca inainte de admiterea la orice fac de psihologie si/sau psihiatrie sa se dea examen psihologic
kitty_krieger
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:36
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:35:56Te-ai uitat in oglinda, huh?

Ce amuzant e, parca nici nu-mi vine sa ma culc. Sunteti resursa mea de fun in seara asta.


Sincer .. mie imi cam vine sa plang cand vad cat de varza sunt viitorii psihilogi.
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:37
De la: iry24, la data 2009-01-31 00:36:04
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:32:47kathara draga, this is life.
Imi pare rau pentru tipa care o sa aibe probleme.
Hai ca deja nu mai stiti in ce s-o dati. Inca 2 pagini si bagati in carca mea si incalzirea globala :))

Hefe, o seara placuta in continuare, e bine de vazut ca mai exista si persoane care is folosesc capul nu numai pentru decor.

am citit tot topicul pana in momentul in care ai spus ca e doar o farsa....crede-ma, esti paralela cu viata
vai si amar de viitorii psihologi ca n-aveti nici pe dra cu-n cap! eu sustin in continuare ca inainte de admiterea la orice fac de psihologie si/sau psihiatrie sa se dea examen psihologic


Draga, am zis cumva ca as fi la psihologie?

Iti dai seama ca la psihologie nu se pune sa se faca anumite studii pe baza unor forumuri, unde lumea poate sa minta, si sa se dea drept cine vrea ea, cum am facut si eu? N-ar avea nicio verosimilitate. Si nu se iau in considerare asemena studii, prea serios.
Ma rog, sunteti cam naive....
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:38
Saraca de tine ... ti-am zis acum 3 pagini ca testul tau, oricare ar fi ala, e invalid, asta fiind un forum.
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:39
Esti incredibil de desteapta. Mi-ai zis ceva ceea ce stiam.
Dar nu-s la psiho, si raspunsurile imi trebuiesc pentru un altfel de proiect.
Nah acu hai zi repede, de ce te mai iei?
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:43
Georgiana, asa e n-ai zis...dar ai zis ca esti la ASE, apoi ai negat asta...dar n-ai negat nimic pana acum de faptul ca esti studenta la psihologie....sau citesti din 2 in 3?
Atunci, lamureste-ma; unde esti studenta, de fapt si pentru ce iti trebuie comentariile celor care s-au obosit sa posteze?
Cred ca ei merita un raspuns, tu nu crezi?
kitty_krieger
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:44
interesant forum...nu inteleg dc va stresatii atat mia pl de baiat BRAVO LUI
lisa_sweet_gl
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:45
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:43:19Esti incredibil de desteapta. Mi-ai zis ceva ceea ce stiam.
Dar nu-s la psiho, si raspunsurile imi trebuiesc pentru un altfel de proiect.
Nah acu hai zi repede, de ce te mai iei?


Draga, nu m-am luat de tine, de asta s-a ocupat natura pana acum. Exista niste cestii numite "deductii logice". Desi sunt destul de sigura ca esti mitomana si nu prea stii ce sa mai inventezi.
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:46
De la: lisa_sweet_gl, la data 2009-01-31 00:45:04 interesant forum...nu inteleg dc va stresatii atat mia pl de baiat BRAVO LUI

daca ai si vorbi romana, poate as si intelege
kitty_krieger
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:46
De la: iry24, la data 2009-01-31 00:44:23Georgiana, asa e n-ai zis...dar ai zis ca esti la ASE, apoi ai negat asta...dar n-ai negat nimic pana acum de faptul ca esti studenta la psihologie....sau citesti din 2 in 3?
Atunci, lamureste-ma; unde esti studenta, de fapt si pentru ce iti trebuie comentariile celor care s-au obosit sa posteze?
Cred ca ei merita un raspuns, tu nu crezi?

Asemenea atacuri nu merita vreun raspuns ;)
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:47
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:47:32
De la: iry24, la data 2009-01-31 00:44:23Georgiana, asa e n-ai zis...dar ai zis ca esti la ASE, apoi ai negat asta...dar n-ai negat nimic pana acum de faptul ca esti studenta la psihologie....sau citesti din 2 in 3?
Atunci, lamureste-ma; unde esti studenta, de fapt si pentru ce iti trebuie comentariile celor care s-au obosit sa posteze?
Cred ca ei merita un raspuns, tu nu crezi?

Asemenea atacuri nu merita vreun raspuns ;)

atunci eu am sa presupun ca e frectie
ca te cam plictiseai si nu stiai ce sa faci.... eventual sa agati vreun fraier cum mai incerca unu' care se dadea bolnav. Dar, GHINION!!! e forum majoritar feminin
kitty_krieger
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:49
De la: iry24, la data 2009-01-31 00:49:33
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:47:32
De la: iry24, la data 2009-01-31 00:44:23Georgiana, asa e n-ai zis...dar ai zis ca esti la ASE, apoi ai negat asta...dar n-ai negat nimic pana acum de faptul ca esti studenta la psihologie....sau citesti din 2 in 3?
Atunci, lamureste-ma; unde esti studenta, de fapt si pentru ce iti trebuie comentariile celor care s-au obosit sa posteze?
Cred ca ei merita un raspuns, tu nu crezi?

Asemenea atacuri nu merita vreun raspuns ;)

atunci eu am sa presupun ca e frectie
ca te cam plictiseai si nu stiai ce sa faci.... eventual sa agati vreun fraier cum mai incerca unu' care se dadea bolnav. Dar, GHINION!!! e forum majoritar feminin


Pai mi-am dat seama clar ca e forum de frustrate. Puteti sa v-o trageti intre voi linistite in continuare.
Eu ma duc sa mi-o trag cu prietenul. Unu adevarat. Nu imaginar cum aveti voi. P00pookyy.
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:52
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:47:32
De la: iry24, la data 2009-01-31 00:44:23Georgiana, asa e n-ai zis...dar ai zis ca esti la ASE, apoi ai negat asta...dar n-ai negat nimic pana acum de faptul ca esti studenta la psihologie....sau citesti din 2 in 3?
Atunci, lamureste-ma; unde esti studenta, de fapt si pentru ce iti trebuie comentariile celor care s-au obosit sa posteze?
Cred ca ei merita un raspuns, tu nu crezi?

Asemenea atacuri nu merita vreun raspuns ;)[/quo...Nte] NU AI DE CINE SA TE IEI..NU STII DE PRESCURTARI?EU ST DOAR INDIFERENTA NU MA IMPLIC DOAR URMARESC..E CAM AMUZANT
lisa_sweet_gl
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de sfaturile voastre fetelor !!!!!! 33 De la: iuliactn 4 August 2009 18:13
Aveti orgasm? 1 De la: kudika_12958 11 August 2012 09:36
Sex 6 De la: kudika_31272 9 Martie 2013 20:54
Nu stiu... 15 De la: panduru88 1 Martie 2010 21:03
Dedicatie speciala pentru 282! 531 De la: luchianramona 15 Martie 2011 09:41