Setari Cookie-uri

Am ramas insarcinata.

De la: georgiana_19, la data 2009-01-30 22:03:22Am fost cu iubitul meu timp de 1 luna si 2 saptamani, timp in care m-am indragostit nebuneste de el.
Eu tocmai eram iesita dintr-o relatie nasoala, cu fostul care ma molesta si fizic si si verbal. El a fost ca un print cu mine. M-a inteles, m-a ajutat sa trec peste, insa acum 4 saptamani m-a parasit, fara motiv, pentru o alta fata.
faza e ca eu am ramas insarcinata cu speranta de a ne casatori cat mai reoede. Insa n-am avut cand sa-i spun, deoarece despartirea a intervenit brusc.
Va rog ajutati-ma. Ce ar trebui sa fac? De copil nu prea am chef... Vroiam numa ca sa-l tin langa mine pe pufi al meu.
Sunt disperata.

sa sti scumpo k un copil nu va tine un barbat langa tine...poate il va tine cu actele dar u vei fi mereu nefericita si te vai simti mizerabil!!! si wtf dupa o luna ai facut gestu asta??? atunci chiar esti disperata pacat de tine....
bruneagra25
Postat pe 26 Februarie 2009 09:47
De la: liliana_despau_yahoo_com, la data 2009-02-25 19:15:34OF CE SA-TI ZIC TU AI SPUS CA TE-A FACUT SA-L UITI PE FOSTUL SI CA TI-A OFERIT MULTA DRAGOSTE , SIGURANTA , PLACERE , SI TE-A INVATAT SA TRECI PESTE SI TI-A ARATAT CE ESTE DRAGOSTEA? TU ASA AI CREZUT ? INTR-O LUNA ?TU STI CA SUNT CASATORITA DE 4 ANI SI VREAM UN COPIL LA NEBUNIE SUNTEM PE PICIOARELE NOASTRE AMANDOI MATURI EU 29 ANI SI EL 41, DAR NU AM INCERCAT NICIODATA SA MA SINUCID SI POATE SI EU AM AVUT PROBLEME DIN CAUZA PARINTILOR CA NU AU FOST DE ACORD , SAU DIN CAUZA NEINTELEGERILOR NOASTRE CA NU E PERFECTA NICIO RELAATIE , TREBUIE SA STI SA FI DIPLOMATA CA FEMEIE SI SA FACI COMPROMISURI IN CASNICIE , DAR DUPA O LUNA DE PRIETENIE EU MA GANDEAM LA DISTRACTIE , LA CLUBURI , DISCOTECI , MUNTE , MARE , CUM SA MI-O TRAG CU EL , IN CE POZITII , ERAM PRECAUTA SA NU RAMAN INSARCINATA CA ERAM TANARA SI NU VROIAM SA DAU NASTERE UNUI INGERAS ASA DE DEVREME , SI EU AM FOST AIA CARE L-AN PACALIT NU EL PE MINE , EU L-AM ADUD MEREU ACOLO UNDE AM VRUT PANA CAND SI IN PAT I-O TRAGEAM CUM VROIAM EU SI MULTE ALTELE.
TU ESTI MICA SI IMATURA CREDEAI CA DACA O FACI CU EL TREBUIE SA TE SI MARITI CU EL CA ASTA A FOST IN CAPUL TAU ITI ZIC EU CE TE-AI GANDIT CA INAINTEA LUI A MAI FOST UNUL SI CU EL SUNT DEJA DOI SI CA DACA NU AI SA RAMAI NICI CU ASTA INSEAMNA CA TREBUIE SA INSIRI INCA VREO 10 SA-TI GASESTI ALESUL?MAI BINE 10 SA INVETI CE E VIATA CA NU E NUMAI SEX SI DRAMA , DECAT UNUL SAU DOI SI SA*-TI SCOATA DINTII
SFATUL MEU TRAIESTE-TI VIATA CA ESTI TANARA , DACA TE-A LASAT ACUM PENTRU ALTA FII SIGURA CA TE PUTEA LASA SI PESTE 10 ANI TOT PENTRU ALTA DESIGUR DAR CU 2-3 COPII. ASA ZI MERSII CA AI SCAPAT DE UN VIERME CARE SE TIRA DUPA SCORBURA TA , A OBTINUT-O S-A SATURAT SI ACUM INTRA IN ALTA SCORBURA


am orbit!am orbit!
CAPS LOCK!!Asta e tasta pe care ar trebui sa apesi inainte de a scrie!Dai impresia ca urliiiiiiiii

In afara de asta debitezi prostii cu caru' ,poate daca citeai inainte probabil ne-ai fi scutit..Citeste doar cateva mesaje din urma..

ella_c
Postat pe 26 Februarie 2009 09:57
De la: georgiana_19, la data 2009-01-30 22:03:22Am fost cu iubitul meu timp de 1 luna si 2 saptamani, timp in care m-am indragostit nebuneste de el.
Eu tocmai eram iesita dintr-o relatie nasoala, cu fostul care ma molesta si fizic si si verbal. El a fost ca un print cu mine. M-a inteles, m-a ajutat sa trec peste, insa acum 4 saptamani m-a parasit, fara motiv, pentru o alta fata.
faza e ca eu am ramas insarcinata cu speranta de a ne casatori cat mai reoede. Insa n-am avut cand sa-i spun, deoarece despartirea a intervenit brusc.
Va rog ajutati-ma. Ce ar trebui sa fac? De copil nu prea am chef... Vroiam numa ca sa-l tin langa mine pe pufi al meu.
Sunt disperata.


Cred ca nu ai procedat corect. Un copil il faci pentru ca ti-l doresti, nu ca sa tii un barbat langa tine.Mai devreme sau mai tarziu tot copilul este cel care sufera. Daca te-ar fi iubit, nu te parasea. Daca insa nu te-a iubit,ceea ce este foarte probabil, atunci te-ar fi parasit cu copil sau fara. Copilul asta nu-si merita soarta. Ai incercat sa profiti de pe urma unui suflet nevinovat.

Postat pe 26 Februarie 2009 13:29
chiar daca nu e adevarat ...ai gandit faza respectiva ceea ce ma duce cu gandul ca esti nebuna...sau poate asta urmeaza sa ii faci iubitului si vrei sa faci un proiect mai intai sa vezi daca se merita
iamonica_kissu
Postat pe 26 Februarie 2009 14:31
poti face 100 copii si nu poti tine un barbat langa tine dak nu te iubeste.Iti bati joc de acel copil si atat.
lacrasar
Postat pe 26 Februarie 2009 14:37
eorgiana_19
Avatarul lui georgiana_19
40 mesaje
Membru din: 6/07/2008
Oras: Cluj

Postat pe: 30 Ianuarie 2009, ora 22:11 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

Credeti ca ar fi bine sa-l aduc aici pe forum?
Sa afle in felul acesta, si sa poata vorbi cu voi, sa-l convingeti ca trebuie sa fie alaturi de mine?>>>????
Si ca e vorba de viata copilului sau, si ca neaparat trebuie sa se-ntoarca la mine?
De cand nu mai suntem impreuna, am avut 2 tentative de sinucidere, cu pastile pentru insuficiente renale, insa am ajuns de fiecare data la urgente, si acum merg regulat la psiholog de 3 saptamani, insa nu ma ajuta cu NIMIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!

vai de mine deja ai nenorocit copilul ala!
lacrasar
Postat pe 26 Februarie 2009 14:39
am vazut cam tarziu k dr Giorgiana si-a batut joc de noi
lacrasar
Postat pe 26 Februarie 2009 15:08
am vazut cam tarziu k dr Giorgiana si-a batut joc de noi
lacrasar
Postat pe 26 Februarie 2009 15:08
esti bolnava fata....mai bolnava decat atunci cand am crezut ca povestea ar fi adevarata...dar stii ceva....de ce ti-e frik tot nu scapi!!!
camy_doll
Postat pe 27 Februarie 2009 10:05
si eu am nascut un copilla 17 ani dar pt k nu am avut pe nimeni langa mine care sa ma invete ce e bine si cum trebuie sa am grija sa ma protejez... acum baietelul meu are 6 ani,este baiat mare ,destept si foarte frumos dar nu la cunoscut pe tatal lui adevarat pt k pe el nu la interesat de copilul lui...dar acum sunt cu cineva pe care baiatul il stie k tatal lui si care il iubeste enorm de mul..insa e mai bine sa ai grija pt k nu prea mai sunt baieti asa buni k sotul me care sa te accepte cu un copil si e si greu de intretinut un copill.eu am avut noroc k mau aujutat si parintii ,m-am angajat si eu si acum avem casa noastra si suntem o familie dar am luptat si ink luptam pt asta
cocutza_20
Postat pe 27 Februarie 2009 10:19
e aiurea rauuuuuuuuuuuuuuuu. cum adica " de copil nu prea am chef"????? c naiba inseamna asta????? u ai ramas insarcinata doar k sa il tii p el langat d tn...... si cu bebele c aveai d gand sa faci??? d c nu te-ai protejat sa nu ramai insarcinata daca "tot nu aivea chef d copil"????
un copil e o mare responsabilitate si nu poti sa te folosesti de el, k sa tii p cineva langa tine.
in plus, sa ramai insarcinata cu un om cu kre ai o relatie de o luna si jumatate mi s parea o foarte mare iresponsabilitate. nici nu ai cum sa cunosti p cineva intr-un timp asa scurt.... si u repede vrei sa ii faci un copil..... MARE GRESEALA!
pune-ti ordine in viata, si gandeste-te d 2 ori inainte sa mai faci lucrurile intr-o asa mare repezeala!
mentoss07
Postat pe 23 Martie 2009 14:20
Cum au mai spus si altii eu cred ca toata faza asta este la misto.Fata asta probabil se distreaza citind raspunsurile noastre.Adica tu ai ramas insarcinata ca sa nu te paraseasca pufi al tau?Dar de unde stiai tu in momentul in care "ai gaurit prezervativele" k te va parasi peste o luna?Scenariul asta e luat dintr-o telenovela proasta.
generash
Postat pe 26 Martie 2009 10:14
aaaaaaa ....acu am vazut ca totul era chiar la misto!!penibil
generash
Postat pe 26 Martie 2009 10:38
Dupa comportament si limbaj nu cred sa fie studenta... Poate doar daca s-a construit vreo facultate de "mahala".
Este posibil ca nici macar sa nu fie fata, ci baiat.
Daca totusi este fata. probabil a creat acest topic pentru a-si creste numarul de post-uri pe forum sau pentru a avea un mic subiect de discutie cu "prietenul".... (prietenii, clentii, etc...)
Daca acest forum are moderatori activi, eu as propune banarea contului respectivei precum si un IP ban daca este posibil. O asemenea persoana nu merita sa poata posta pe un forum civilizat! Locul ei este pe mIRC, pe canalele dedicate "baietilor de cartier".
UnOmObisnuit
Postat pe 3 Mai 2009 18:22
De la: Lucia1971, la data 2009-01-30 22:18:50Dumnezeule, fata, tu esti disperata rau de tot!!!! Ce naiba are respectivu' de te-a innebunit asa?


Doamne ajuta! Pai tu la 20 ani ramai insarcinata sperand sa te ia unul de nevasta. Fata mea, telenovela nu e realitate... du-te la scoala, citeste si tu o carte, poate asa mai descoperi cum e viata, ca pana la varsta asta e clar ca totul a trecut pe langa tine fara sa inveti nimic. In ceea ce priveste copilul, nu sunt adepta avortului, dar decat sa il nenorocesti, mai bine renunta de acum la el... Ar ajunge, bietul de el, fara nici o vina, un alt cersetor ...

E dezolant ca in anul 2009 mai exista femei atat de needucate si imature! Poate ca nu degeaba spun barbatii ca femeile sunt proste! Sigur, nu se poate generaliza, dar cu astfel de exemple...

Succes fetelor!
denisebogdan
Postat pe 3 Mai 2009 20:02
Nu esti nici prima si nici ultima fata/femeie care se gandeste ca un copil va salva relatia...din moment ce te-a parasit e clar ca ai fost "papusa" lui alaturi de care s-a simtit bine si DOAR atat...incearca sa constientizezi lucrurile acestea,daca te-a "distrus" emotional si psihic nu o face tu si mai rau .
DianaGygax
Postat pe 3 Mai 2009 20:33
Pai,daga mea,culegi ce ai semanat;ai fi dorit sa-l tii pe acest baiat fortat langa tine,ai ramas insarcinata intentionat,el te-a parasit fara nici o explicatie inainte ca tu sa apuci sa-i spui de minunea ,de miracolul ce creste in burtica ta..Am inteles bine pana aici?Dar nu am inteles de ce esti disperata:pt ca te-a parasit fara nici un cuvant sau pt ca nu stii ce sa faci cu sufletelul care creste in tine?Dc vrei sa-mi iei in seama sfatul,eu te-as ruga sa te gandesti f.bine la decizia pe care o vei lua (de sarcina vb),sa nu regreti amarnic mai tarziu...pt ca pacatele tineretii se platesc cu lacrimi amare!!Si stai linistita ca atunci cand o fii sa-ti intalnesti iubirea,nici nu are sa fuga de tine,nici nu are sa te paraseasca!Crede-ma!
sofiamoty
Postat pe 3 Mai 2009 21:45
fata da tu esti grav bolnava... cu un copil nu tii un barbat langa tine... si mai sti ceva cred ca la cat esti tu de .... din cauza asta te-a parasit
_dulcik_
Postat pe 4 Mai 2009 00:02
De la: georgiana_19, la data 2009-01-30 22:11:29Credeti ca ar fi bine sa-l aduc aici pe forum?
Sa afle in felul acesta, si sa poata vorbi cu voi, sa-l convingeti ca trebuie sa fie alaturi de mine?>>>????
Si ca e vorba de viata copilului sau, si ca neaparat trebuie sa se-ntoarca la mine?
De cand nu mai suntem impreuna, am avut 2 tentative de sinucidere, cu pastile pentru insuficiente renale, insa am ajuns de fiecare data la urgente, si acum merg regulat la psiholog de 3 saptamani, insa nu ma ajuta cu NIMIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!


esti dusa rau.... asa se intampla sa vezi copii abandonati pe strazi,din parinti fara creier.....in primul rand ai fost naiva,cum si celelalte fete ti-au scris,sa crezi ca cineva te va lua de nevasta dupa 2 luni...ba mai mult,l-ai tampit de cap cu faze de sinucidere,e groaznic fato ce scrii....trezeste-te la realitate,tu esti insarcinata dar de fapt nu ai simt matern,nu-ti pasa cat de serioasa e situatia,esti doar obsedata de ex-ul.
am citit comentariile scrise de celelalte fete / femei...tu realizezi?noi te sfatuim sa-i spui care e situatia,eventual sa termini cu sarcina pe care o porti,(mare pacat,dar decat asa mama,fereasca Dumnezeu),iar tu scrii lucruri de genul"pai poate il aduc pe forum si-l convingeti voi sa se intoarca la mine"
pai fato noi suntem niste straine,putem sa te sfatuim,dar nu vrei sa ne ducem si la el la usa cu flori sa-l imploram sa te ia inapoi cu promisiunea ca nu te arunci de la etaj insarcinata-n 9 luni cu un ingeras care nu e vinovat de prostia ta....

in the end.....gandeste-te clar la situatia ta,nu mi-o lua in nume de rau,multe fete au trecut prin despartiri,nu e sfarsitul lumii,la fel intalnesti multe cazuri de sarcini nedorite,nu e bine,dar se trece peste,dar sa folosesti un copil pe care de fapt nu ti-l doresti,....asta chiar e de rau....
multa bafta...sper sa te trezesti la realitate
gabby_j
Postat pe 4 Mai 2009 08:09
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:52:15
De la: iry24, la data 2009-01-31 00:49:33
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:47:32
De la: iry24, la data 2009-01-31 00:44:23Georgiana, asa e n-ai zis...dar ai zis ca esti la ASE, apoi ai negat asta...dar n-ai negat nimic pana acum de faptul ca esti studenta la psihologie....sau citesti din 2 in 3?
Atunci, lamureste-ma; unde esti studenta, de fapt si pentru ce iti trebuie comentariile celor care s-au obosit sa posteze?
Cred ca ei merita un raspuns, tu nu crezi?

Asemenea atacuri nu merita vreun raspuns ;)

atunci eu am sa presupun ca e frectie
ca te cam plictiseai si nu stiai ce sa faci.... eventual sa agati vreun fraier cum mai incerca unu' care se dadea bolnav. Dar, GHINION!!! e forum majoritar feminin


Pai mi-am dat seama clar ca e forum de frustrate. Puteti sa v-o trageti intre voi linistite in continuare.
Eu ma duc sa mi-o trag cu prietenul. Unu adevarat. Nu imaginar cum aveti voi. P00pookyy.


k il vazui tarziu si nu pot sa ma abtzin.... pe langa faptul ca esti incredibil de proasta, din raspunsul tau se vede clar ca esti iiiincredibil de proasta. de fapt nu stiu pe care sa-l aleg mai inainte te cred si io ca esti cam cu capul in nori, dar sa nu te dai jos de acolo la varsta ta si sa nu vezi anumite chestii pana acum!!!!! cam nashpa de tine..........

si pentru toate "frustratilii " vin la je sa va pup k deh , saracele de noi n'avem cu cine si cu ce....
va trimit pupici fara numar....
cristi_nne
Postat pe 4 Mai 2009 08:39
De la: gabby_j, la data 2009-05-04 08:09:33
De la: georgiana_19, la data 2009-01-30 22:11:29Credeti ca ar fi bine sa-l aduc aici pe forum?
Sa afle in felul acesta, si sa poata vorbi cu voi, sa-l convingeti ca trebuie sa fie alaturi de mine?>>>????
Si ca e vorba de viata copilului sau, si ca neaparat trebuie sa se-ntoarca la mine?
De cand nu mai suntem impreuna, am avut 2 tentative de sinucidere, cu pastile pentru insuficiente renale, insa am ajuns de fiecare data la urgente, si acum merg regulat la psiholog de 3 saptamani, insa nu ma ajuta cu NIMIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!


esti dusa rau.... asa se intampla sa vezi copii abandonati pe strazi,din parinti fara creier.....in primul rand ai fost naiva,cum si celelalte fete ti-au scris,sa crezi ca cineva te va lua de nevasta dupa 2 luni...ba mai mult,l-ai tampit de cap cu faze de sinucidere,e groaznic fato ce scrii....trezeste-te la realitate,tu esti insarcinata dar de fapt nu ai simt matern,nu-ti pasa cat de serioasa e situatia,esti doar obsedata de ex-ul.
am citit comentariile scrise de celelalte fete / femei...tu realizezi?noi te sfatuim sa-i spui care e situatia,eventual sa termini cu sarcina pe care o porti,(mare pacat,dar decat asa mama,fereasca Dumnezeu),iar tu scrii lucruri de genul"pai poate il aduc pe forum si-l convingeti voi sa se intoarca la mine"
pai fato noi suntem niste straine,putem sa te sfatuim,dar nu vrei sa ne ducem si la el la usa cu flori sa-l imploram sa te ia inapoi cu promisiunea ca nu te arunci de la etaj insarcinata-n 9 luni cu un ingeras care nu e vinovat de prostia ta....

in the end.....gandeste-te clar la situatia ta,nu mi-o lua in nume de rau,multe fete au trecut prin despartiri,nu e sfarsitul lumii,la fel intalnesti multe cazuri de sarcini nedorite,nu e bine,dar se trece peste,dar sa folosesti un copil pe care de fapt nu ti-l doresti,....asta chiar e de rau....
multa bafta...sper sa te trezesti la realitate


n'are cum sa se trezeasca. nu te obosi pt k e totul la misto. te pup.
cristi_nne
Postat pe 4 Mai 2009 08:43
mai fata esti la inceput de drum,nu te ai intrebat cand ai facut gauri in prezervativ,daca ramai insarcinata si te paraseste,la asta nu te ai gandit?are 32 de ani daca vroia sa se insoare o facea pana la varsta asta si cu o fata mai matura ca tine,imi pare rau ca iti spun dar gandesti ca un copil de 15 ani,crezi ca asa se tine un barbat langa tine,cu isteriile astea..............imi pare rau pt tine sincer
mdvio2006
Postat pe 5 Mai 2009 01:24
De la: cristi_nne, la data 2009-05-04 08:43:13
De la: gabby_j, la data 2009-05-04 08:09:33
De la: georgiana_19, la data 2009-01-30 22:11:29Credeti ca ar fi bine sa-l aduc aici pe forum?
Sa afle in felul acesta, si sa poata vorbi cu voi, sa-l convingeti ca trebuie sa fie alaturi de mine?>>>????
Si ca e vorba de viata copilului sau, si ca neaparat trebuie sa se-ntoarca la mine?
De cand nu mai suntem impreuna, am avut 2 tentative de sinucidere, cu pastile pentru insuficiente renale, insa am ajuns de fiecare data la urgente, si acum merg regulat la psiholog de 3 saptamani, insa nu ma ajuta cu NIMIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!


esti dusa rau.... asa se intampla sa vezi copii abandonati pe strazi,din parinti fara creier.....in primul rand ai fost naiva,cum si celelalte fete ti-au scris,sa crezi ca cineva te va lua de nevasta dupa 2 luni...ba mai mult,l-ai tampit de cap cu faze de sinucidere,e groaznic fato ce scrii....trezeste-te la realitate,tu esti insarcinata dar de fapt nu ai simt matern,nu-ti pasa cat de serioasa e situatia,esti doar obsedata de ex-ul.
am citit comentariile scrise de celelalte fete / femei...tu realizezi?noi te sfatuim sa-i spui care e situatia,eventual sa termini cu sarcina pe care o porti,(mare pacat,dar decat asa mama,fereasca Dumnezeu),iar tu scrii lucruri de genul"pai poate il aduc pe forum si-l convingeti voi sa se intoarca la mine"
pai fato noi suntem niste straine,putem sa te sfatuim,dar nu vrei sa ne ducem si la el la usa cu flori sa-l imploram sa te ia inapoi cu promisiunea ca nu te arunci de la etaj insarcinata-n 9 luni cu un ingeras care nu e vinovat de prostia ta....

in the end.....gandeste-te clar la situatia ta,nu mi-o lua in nume de rau,multe fete au trecut prin despartiri,nu e sfarsitul lumii,la fel intalnesti multe cazuri de sarcini nedorite,nu e bine,dar se trece peste,dar sa folosesti un copil pe care de fapt nu ti-l doresti,....asta chiar e de rau....
multa bafta...sper sa te trezesti la realitate


n'are cum sa se trezeasca. nu te obosi pt k e totul la misto. te pup.


gabby_j
Postat pe 5 Mai 2009 08:03
si unde e bebelu ?
yumy
Postat pe 5 Mai 2009 08:09
De la: cristi_nne, la data 2009-05-04 08:39:03
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:52:15
De la: iry24, la data 2009-01-31 00:49:33
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:47:32
De la: iry24, la data 2009-01-31 00:44:23Georgiana, asa e n-ai zis...dar ai zis ca esti la ASE, apoi ai negat asta...dar n-ai negat nimic pana acum de faptul ca esti studenta la psihologie....sau citesti din 2 in 3?
Atunci, lamureste-ma; unde esti studenta, de fapt si pentru ce iti trebuie comentariile celor care s-au obosit sa posteze?
Cred ca ei merita un raspuns, tu nu crezi?

Asemenea atacuri nu merita vreun raspuns ;)

atunci eu am sa presupun ca e frectie
ca te cam plictiseai si nu stiai ce sa faci.... eventual sa agati vreun fraier cum mai incerca unu' care se dadea bolnav. Dar, GHINION!!! e forum majoritar feminin


Pai mi-am dat seama clar ca e forum de frustrate. Puteti sa v-o trageti intre voi linistite in continuare.
Eu ma duc sa mi-o trag cu prietenul. Unu adevarat. Nu imaginar cum aveti voi. P00pookyy.


k il vazui tarziu si nu pot sa ma abtzin.... pe langa faptul ca esti incredibil de proasta, din raspunsul tau se vede clar ca esti iiiincredibil de proasta. de fapt nu stiu pe care sa-l aleg mai inainte te cred si io ca esti cam cu capul in nori, dar sa nu te dai jos de acolo la varsta ta si sa nu vezi anumite chestii pana acum!!!!! cam nashpa de tine..........

si pentru toate "frustratilii " vin la je sa va pup k deh , saracele de noi n'avem cu cine si cu ce....
va trimit pupici fara numar....



hop si eu la pupat
pai de....cica sa ne-o tragem,asa a zis idioata aia,toate frustratele hai la tras si pupat,dar sa stiti ca eu vreau sa stiu dinainte daca ma ia de nevasta vreo una din voi,si si sa aibe grija sa nu ma lase insarcinata....



aaaaaaaaa......mi-am amintit,m-am maritat deja.....
gabby_j
Postat pe 5 Mai 2009 16:25
De la: yumalai, la data 2009-05-05 08:09:36si unde e bebelu ?


saracu mi-e mila de el... cu o asa mama mai bine nu ma nasc ...
_dulcik_
Postat pe 5 Mai 2009 23:29
Doamne !!! ce nebuna, cum poti crede ca gaurind prezervativele vei reusi sa tii un barbat langa tine ??? O relatie de o luna nu se poate numi relatie in primul rand Fata draga revino-ti cum poti fi asa naiva sa crezi ca te va lua de nevasta doar dupa o luna de relatie mai ales cand el stie ca a folost prezervative ??? Barbatul ala sigur a profitat de vulnerabilitatea ta fiind iesita dintr-o alta relatie in care spui ca ai fost molestata de fostul ceea ce denota ca ai o stima de sine foarte scazuta.
Sonyk
Postat pe 7 Mai 2009 10:47
_dulcik_
Postat pe 7 Mai 2009 22:20
De la: georgiana_19, la data 2009-01-30 22:03:22Am fost cu iubitul meu timp de 1 luna si 2 saptamani, timp in care m-am indragostit nebuneste de el.
Eu tocmai eram iesita dintr-o relatie nasoala, cu fostul care ma molesta si fizic si si verbal. El a fost ca un print cu mine. M-a inteles, m-a ajutat sa trec peste, insa acum 4 saptamani m-a parasit, fara motiv, pentru o alta fata.
faza e ca eu am ramas insarcinata cu speranta de a ne casatori cat mai reoede. Insa n-am avut cand sa-i spun, deoarece despartirea a intervenit brusc.
Va rog ajutati-ma. Ce ar trebui sa fac? De copil nu prea am chef... Vroiam numa ca sa-l tin langa mine pe pufi al meu.
Sunt disperata.


Alt caz stupid! Nu pot sa inteleg asemenea femei !!! Groaznic limbaj !! Cum nu ai chef de copil?!?!?!?
Ce-a fost in capul tau?!?!?
Nici n-are rost sa mai intreb, raspunsul este evident!
kudikaroxi
Postat pe 5 Iunie 2009 17:50
De la: georgiana_19, la data 2009-01-30 22:03:22Am fost cu iubitul meu timp de 1 luna si 2 saptamani, timp in care m-am indragostit nebuneste de el.
Eu tocmai eram iesita dintr-o relatie nasoala, cu fostul care ma molesta si fizic si si verbal. El a fost ca un print cu mine. M-a inteles, m-a ajutat sa trec peste, insa acum 4 saptamani m-a parasit, fara motiv, pentru o alta fata.
faza e ca eu am ramas insarcinata cu speranta de a ne casatori cat mai reoede. Insa n-am avut cand sa-i spun, deoarece despartirea a intervenit brusc.
Va rog ajutati-ma. Ce ar trebui sa fac? De copil nu prea am chef... Vroiam numa ca sa-l tin langa mine pe pufi al meu.
Sunt disperata.
daca ai cum si cu ce pastreaza copilul si incearca sa iti refaci viata. pe el... da-l naiba...altul...
ANNYBLONDY
Postat pe 5 Iunie 2009 17:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mai e importanta iubirea si fidelitatea intr-o relatie?? 35 De la: r_girl 14 Mai 2009 17:31
situatii penibile 72 De la: loveUsity 10 Octombrie 2009 12:18
Am o fantezie care ma ’’chinuie’’ tot mai des : sex in 3 sau in patru (BFB, FBF sau BFBF)... Sunt tot mai hotarat sa o pun in practica si de aceea sunt in cautarea unor parteneri ’’de nadejde’’ ... 41 De la: Don_Juan 26 Iulie 2013 19:02
Pls. help! 5 De la: floriss_001 5 Septembrie 2016 07:12
ce dracu se intampla aici?????????????? 68 De la: MaraDonna 1 Octombrie 2009 23:30