Setari Cookie-uri

Am ramas insarcinata.

DAR A TA?Esti o mare prosta si ii faci pe ceilalti sa isi piarda timpul de pomana cand intr-adevar pe forum lumea vrea sa invete lucruri noi sau vrea sa invete din greselile altora....numai ca specii plutioatre ca tine ne fac sa ne fie rusine de cei cativa care ne inconjoara....

Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:33
stii eu una te-as fii ajutat dar stii povestea cu ala care a mintit in legatura cu lupul?
a zis k a venit lupul la oi si lupul nu venis,a mai zis odata si cand intradevar a venit lupul nu la mai crezut nimeni!!!!!!!!
ai grija sa n-o patesti la fel?
sa-r putea k candva sa ai nevoie de ajutor si no sa te mai bage nimeni in seama!!!!!!!!!!!
pacat k neam pierdut vremea cu tine!!!!!!!!
unii chiar au nevoie de un sfat sau o incurajare!!!!!!!!!!
urat totusi,nai demostrat nimk cu asta
ba da!!!!!!!!!!!
PROSTIA
ioanageorgiuADY
Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:33
Georgiana 19 ,care este concluzia ta pana la urma ?
G_Bogdan
Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:34
De la: ioanageorgiuADY, la data 2009-01-30 23:33:26stii eu una te-as fii ajutat dar stii povestea cu ala care a mintit in legatura cu lupul?
a zis k a venit lupul la oi si lupul nu venis,a mai zis odata si cand intradevar a venit lupul nu la mai crezut nimeni!!!!!!!!
ai grija sa n-o patesti la fel?
sa-r putea k candva sa ai nevoie de ajutor si no sa te mai bage nimeni in seama!!!!!!!!!!!
pacat k neam pierdut vremea cu tine!!!!!!!!
unii chiar au nevoie de un sfat sau o incurajare!!!!!!!!!!
urat totusi,nai demostrat nimk cu asta
ba da!!!!!!!!!!!
PROSTIA

bravo....o remarca foarte inteligenta,asta incercam sa zic si eu.Roata tot se intoarce odata si odata.....

Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:35
De la: georgiana_19, la data 2009-01-30 23:29:04
De la: dragalasha_aly, la data 2009-01-30 23:26:44oricum discutia parea cusuta cu ata alba si in acelasi timp mi se pare ca intr-adevar exista cazuri in care oamenii traiesc astfel de povesti triste(nu inventii din astea de oameni obositi si de prost gust) ci lucruri pe care ei le traiesc si vor sa ni le impartaseasca si noua.Oricum este 0 barat si nu insemni nimic pentru noi si esti o rusine pt acest forum.Macar du-te si ia pumnul ala de pastile de care vorbeai in prima pag.....

Problema ta care e?


dar a ta? vezi-ti de somnicul tau "pufos"

Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:36
Ei, saraca de ea ... va dati seama ce lipsuri sunt in vata ei.
Kathara
Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:36
De la: dragalasha_aly, la data 2009-01-30 23:35:09
De la: ioanageorgiuADY, la data 2009-01-30 23:33:26stii eu una te-as fii ajutat dar stii povestea cu ala care a mintit in legatura cu lupul?
a zis k a venit lupul la oi si lupul nu venis,a mai zis odata si cand intradevar a venit lupul nu la mai crezut nimeni!!!!!!!!
ai grija sa n-o patesti la fel?
sa-r putea k candva sa ai nevoie de ajutor si no sa te mai bage nimeni in seama!!!!!!!!!!!
pacat k neam pierdut vremea cu tine!!!!!!!!
unii chiar au nevoie de un sfat sau o incurajare!!!!!!!!!!
urat totusi,nai demostrat nimk cu asta
ba da!!!!!!!!!!!
PROSTIA

bravo....o remarca foarte inteligenta,asta incercam sa zic si eu.Roata tot se intoarce odata si odata.....


pe naiba remarca inteligenta. vroia si ea sa fie de partea majoritatii. ia spune-ne tu, ioano, ce te-a facut dintr-o data sa crezi ca totul e fake?

Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:41
Esti ceea ce scrii...aberatii. Daca ai deschis un topic din plictiseala, inseamna ca esti chiar singura si in stilul asta singura vei ramane. Ceea ce ai facut nu dovedeste decat ce fel de perosana esti...inselatoare
mrskattousa
Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:43
De la: Kathara, la data 2009-01-30 23:36:52Ei, saraca de ea ... va dati seama ce lipsuri sunt in vata ei.

Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:43
De la: dragalasha_aly, la data 2009-01-30 23:43:58
De la: Kathara, la data 2009-01-30 23:36:52Ei, saraca de ea ... va dati seama ce lipsuri sunt in vata ei.


lispsuri pe toate planurile......cred ca s-a culcat ca ii lua foc creierul de la cat a gandit....

Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:45
De la: mrskattousa, la data 2009-01-30 23:43:03Esti ceea ce scrii...aberatii. Daca ai deschis un topic din plictiseala, inseamna ca esti chiar singura si in stilul asta singura vei ramane. Ceea ce ai facut nu dovedeste decat ce fel de perosana esti...inselatoare


de parca ii pasa ce scrii tu..
Asynia
Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:46
Raspunsurile o sa-mi foloseasca la un proiect pentru facultate.
SI v-am multumit celor care s-au obosit sa-mi raspunda. Si imi cer scuze pentru timpul pierdut :)

Pentru revoltatele astea n-am decat un lucru sa le spun: va purtati ca la gradinita. In care cum nu va convine cvea, sau pur si simplu aveti ocazia, aruncati cu noroi.
Nu mai fiti atat de afectate, exista si Real Life, nu numai internetul, poate ar fi cazul sa va mai deloghati si sa iesiti in lume...

Nu sufar de lipsuri, mersi ca intrebi. :)

Cat depsre daca voi avea probleme vreodata, mi le pot rezolva si singura, nu am nevoie de ajutorul unor persoane pe care nu le cunosc.
Oricum va doresc o seara placuta, si rog un moderator sa inchida topicul, pana nu se mai trezeste careva dornic la un flame de doi bani.
georgiana_19
Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:46
De la: georgiana_19, la data 2009-01-30 23:46:25Raspunsurile o sa-mi foloseasca la un proiect pentru facultate.
SI v-am multumit celor care s-au obosit sa-mi raspunda. Si imi cer scuze pentru timpul pierdut :)

Pentru revoltatele astea n-am decat un lucru sa le spun: va purtati ca la gradinita. In care cum nu va convine cvea, sau pur si simplu aveti ocazia, aruncati cu noroi.
Nu mai fiti atat de afectate, exista si Real Life, nu numai internetul, poate ar fi cazul sa va mai deloghati si sa iesiti in lume...

Nu sufar de lipsuri, mersi ca intrebi. :)

Cat depsre daca voi avea probleme vreodata, mi le pot rezolva si singura, nu am nevoie de ajutorul unor persoane pe care nu le cunosc.
Oricum va doresc o seara placuta, si rog un moderator sa inchida topicul, pana nu se mai trezeste careva dornic la un flame de doi bani.


Parol ca nu stii cum functioneaza kudika.

Si esti proasta rau daca te miri ca "suntem afectate". Banuiesc ca oi fi studenta pe psihologie - daca nu ai nici macar atat simt psihologic incat sa-ti dai seama de ce s-au declansat reactiile astea, rezulta ca esti proasta rau.

(Insert trademark here)
Kathara
Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:56
De la: Kathara, la data 2009-01-30 23:56:05
De la: georgiana_19, la data 2009-01-30 23:46:25Raspunsurile o sa-mi foloseasca la un proiect pentru facultate.
SI v-am multumit celor care s-au obosit sa-mi raspunda. Si imi cer scuze pentru timpul pierdut :)

Pentru revoltatele astea n-am decat un lucru sa le spun: va purtati ca la gradinita. In care cum nu va convine cvea, sau pur si simplu aveti ocazia, aruncati cu noroi.
Nu mai fiti atat de afectate, exista si Real Life, nu numai internetul, poate ar fi cazul sa va mai deloghati si sa iesiti in lume...

Nu sufar de lipsuri, mersi ca intrebi. :)

Cat depsre daca voi avea probleme vreodata, mi le pot rezolva si singura, nu am nevoie de ajutorul unor persoane pe care nu le cunosc.
Oricum va doresc o seara placuta, si rog un moderator sa inchida topicul, pana nu se mai trezeste careva dornic la un flame de doi bani.


Parol ca nu stii cum functioneaza kudika.


cum spunea ciqui , e clar ca e teopizduta
Si esti proasta rau daca te miri ca "suntem afectate". Banuiesc ca oi fi studenta pe psihologie - daca nu ai nici macar atat simt psihologic incat sa-ti dai seama de ce s-au declansat reactiile astea, rezulta ca esti proasta rau.

(Insert trademark here)

Postat pe 30 Ianuarie 2009 23:57
Ca sa fie clar, trademark-ul meu e HAI SICTIR!
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:00
lasati-o ca e la scoala si are de facut teme.....si lasati-o sa isi numere gandurile :-))

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:01
Ce cula esti tu Kathara. Pe bune.
Am explicat deja, nu m-am luat de nimeni, n-am jignit, pur si simplu v-am multumit, si v-am explicat.

Insa ce sa-i faci, cand n-are cine sa te "regleze" calumea, aduni multe frustrari, si incerci sa le descarci prin asemenea comportament...
Spune-ne mai multe despre tine...sunt sigura ca te putem ajuta.
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:04
sigur ca da, trebuie sa te scoti si tu cumva. ia spune-ne noua, "cobailor", te-au pus aia de la ASE sa faci un referat si te-ai gandit ca net-ul inlocuieste cartile? vai de curu tau de analfabeta

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:06
dragalasha, judecand dupa avatarul tau si vocablar, comportament, nici nu mi-ar trebui o diploma in psihologie sa-mi dau seama ca e vorba de o cocalara sefa bagatoare in seama. Daca ai terminat deja liceul, imi pare rau ca ai ramas inca la stadiul de fitzoasa de a 7-a.
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:06
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:04:35Ce cula esti tu Kathara. Pe bune.
Am explicat deja, nu m-am luat de nimeni, n-am jignit, pur si simplu v-am multumit, si v-am explicat.

Insa ce sa-i faci, cand n-are cine sa te "regleze" calumea, aduni multe frustrari, si incerci sa le descarci prin asemenea comportament...
Spune-ne mai multe despre tine...sunt sigura ca te putem ajuta.


Nu, ne-ai mintit si pe urma te miri ca am reactionat. Esti proasta sau ce?

Si evident, replica devenita clasica .... de unde rezulta si ca n-ai pic de originalitate. Dar de, trebuie sa fii desteapta pentru asta.
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:08
Roxana, alfabetismul n-are nicio legatura aici, dar cum stii si tu un cuvant nou te-ai decis sa-l folosesti, nu?
Nu sunt la ASE, dar ce sa-i ceri de la una ca tine.
Te p00p, draga.
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:08
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:06:54dragalasha, judecand dupa avatarul tau si vocablar, comportament, nici nu mi-ar trebui o diploma in psihologie sa-mi dau seama ca e vorba de o cocalara sefa bagatoare in seama. Daca ai terminat deja liceul, imi pare rau ca ai ramas inca la stadiul de fitzoasa de a 7-a.


vad ca te pricepi la limbajul de jos.
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:08
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:04:35Ce cula esti tu Kathara. Pe bune.
Am explicat deja, nu m-am luat de nimeni, n-am jignit, pur si simplu v-am multumit, si v-am explicat.

Insa ce sa-i faci, cand n-are cine sa te "regleze" calumea, aduni multe frustrari, si incerci sa le descarci prin asemenea comportament...
Spune-ne mai multe despre tine...sunt sigura ca te putem ajuta.


da. hai spune-ne cum e sa ai frustrari si pe deasupra sa fii gravida cu unul mai mare cu 13 ani ca tine. hai spune-ne, initiaza-ne, k noi suntem mai inapoiate. nu ca tine care ti-ai tras-o cu prietenii iubitilor tai. noi avem cate un singur partener

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:10
Dragele mele frustracele, va las, sa dezbateti inca vreo 10 pagini despre prostia mea, si sa va pupati in dos, asa cum sunteti obisnuite. Si sa va laudati una pe cealalta cand postati replici demne de tot penalul.
La un moment dat am avut impresia ca sunt la threadul "gradinita", dar dupa acea mi-am dat seama ca defapt am nimerit in clubul " Ne traim viata pe net, daca careva face ce nu ne place, atacam ".

Va pup dragelor.

LE: ahahahahah, roxana, multumesc pentru portia de ras.... ahahahha. ia reciteste si tu de ce s-a iscat "flame"-ul poate iti dai seama cat outlander esti cu toata situatia, si recunoaste ca te-ai bagat doar de dragul de a arunca venin.
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:11
De la: georgiana_19, la data 2009-01-30 23:46:25Raspunsurile o sa-mi foloseasca la un proiect pentru facultate.
SI v-am multumit celor care s-au obosit sa-mi raspunda. Si imi cer scuze pentru timpul pierdut :)

Pentru revoltatele astea n-am decat un lucru sa le spun: va purtati ca la gradinita. In care cum nu va convine cvea, sau pur si simplu aveti ocazia, aruncati cu noroi.
Nu mai fiti atat de afectate, exista si Real Life, nu numai internetul, poate ar fi cazul sa va mai deloghati si sa iesiti in lume...

Nu sufar de lipsuri, mersi ca intrebi. :)

Cat depsre daca voi avea probleme vreodata, mi le pot rezolva si singura, nu am nevoie de ajutorul unor persoane pe care nu le cunosc.
Oricum va doresc o seara placuta, si rog un moderator sa inchida topicul, pana nu se mai trezeste careva dornic la un flame de doi bani.


Sa ne spui ce nota am luat la proiect
G_Bogdan
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:12
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:11:56Dragele mele frustracele, va las, sa dezbateti inca vreo 10 pagini despre prostia mea, si sa va pupati in dos, asa cum sunteti obisnuite. Si sa va laudati una pe cealalta cand postati replici demne de tot penalul.
La un moment dat am avut impresia ca sunt la threadul "gradinita", dar dupa acea mi-am dat seama ca defapt am nimerit in clubul " Ne traim viata pe net, daca careva face ce nu ne place, atacam ".

Va pup dragelor.


Asta ti-ar cam invalida experimentul, draga hamster. Hai sictir din nou .... fa pasi!
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:13
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:08:34Roxana, alfabetismul n-are nicio legatura aici, dar cum stii si tu un cuvant nou te-ai decis sa-l folosesti, nu?
Nu sunt la ASE, dar ce sa-i ceri de la una ca tine.
Te p00p, draga.


iubito, fii mai concisa, ca nu te-am inteles. Adevarul e ca mi-e cam greu sa inteleg analfabelele futute ca tine. Hai, lumineaza-ma

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:14
Se pare ca era asa cum m-am si asteptat, vrajeala, fake, telenovela, nenteresant :)
Ar fi fost bine sa o pun pe mamaie sa isi faca cont pe kudika, sa vezi atunci ce proiect iti facea, rezumand toate telenovelele vazute de ea cu aspecte comune celor descris de tine

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:19
De la: georgiana_19, la data 2009-01-30 22:22:37Scaoala deja am terminat-o, sunt in primul an la ASE.
Faza e ca sunt foarte indragostita de el. Cum am mai spus, fostul meu era foarte violent, ma batea, si ma injura, ma punea sa fac chestii injositoare, cum ar fi sa prestez anumite chestii prietenilor sai. Si cand l-am cunoscut pe el, EL a fost cel care mi-a deschis ochii, si mi-a dat puterea sa-l parasesc pe forul, si mi-a arata ca valorez mult mai mult decat cum eram tratata.
Nu stiu de ce m-a parasit...A fost asa de brusc....
Si nu voi mai gasi pe nimeni, sunt extrem de complexata si timida...Nu se uita la mine niciun baiat.....


tocmai ziceai ca esti la ase. acu te contrazici... esti bolnava.... cine sa te inteleaga? sarmana...

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:19
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:11:56Dragele mele frustracele, va las, sa dezbateti inca vreo 10 pagini despre prostia mea, si sa va pupati in dos, asa cum sunteti obisnuite. Si sa va laudati una pe cealalta cand postati replici demne de tot penalul.
La un moment dat am avut impresia ca sunt la threadul "gradinita", dar dupa acea mi-am dat seama ca defapt am nimerit in clubul " Ne traim viata pe net, daca careva face ce nu ne place, atacam ".

Va pup dragelor.

LE: ahahahahah, roxana, multumesc pentru portia de ras.... ahahahha. ia reciteste si tu de ce s-a iscat "flame"-ul poate iti dai seama cat outlander esti cu toata situatia, si recunoaste ca te-ai bagat doar de dragul de a arunca venin.




dar de ce te superi asa? oamenii au reactionat normal fata de personajul tau.

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Masaj Erotic Hot Angels 15 De la: kudika029282 25 Octombrie 2010 19:58
sex oral 115 De la: kudika058254 20 Aprilie 2010 23:36
sexul oral este necesar ori ba? 52 De la: kittycrys 17 Aprilie 2010 21:27
Postura perfecta in fata calculatorului 10 De la: contesina 30 Aprilie 2011 07:44
... cum sa-l impresionez.... 4 De la: ladyniko 11 Mai 2010 19:55