Setari Cookie-uri

Am ramas insarcinata.

si eu te poop
kitty_krieger
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:53
SCZ GIORGIANA ERA ADRESAT ..DOMNISOAREI IRY24..EU VA LAS..CA AM TERM DE VB CU IUBITU SI IS OBOSITA PE MAINE SEARA VA SALUT DIN MERS
lisa_sweet_gl
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:56
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:52:15
Pai mi-am dat seama clar ca e forum de frustrate. Puteti sa v-o trageti intre voi linistite in continuare.
Eu ma duc sa mi-o trag cu prietenul. Unu adevarat. Nu imaginar cum aveti voi. P00pookyy.


Inca una care nu-si concepe viata decat un jurul unei perechi de nadragi ... du-te draga, cu bine, minte-l si pe el putin, ca Dumnezeu stie cat te-o minti si el pe tine.
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:57
De la: Kathara, la data 2009-01-31 00:57:28
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 00:52:15
Pai mi-am dat seama clar ca e forum de frustrate. Puteti sa v-o trageti intre voi linistite in continuare.
Eu ma duc sa mi-o trag cu prietenul. Unu adevarat. Nu imaginar cum aveti voi. P00pookyy.


Inca una care nu-si concepe viata decat un jurul unei perechi de nadragi ... du-te draga, cu bine, minte-l si pe el putin, ca Dumnezeu stie cat te-o minti si el pe tine.



hormonii sunt de vina

Postat pe 31 Ianuarie 2009 00:59
De la: lisa_sweet_gl, la data 2009-01-31 00:52:58 NU AI DE CINE SA TE IEI..NU STII DE PRESCURTARI?EU ST DOAR INDIFERENTA NU MA IMPLIC DOAR URMARESC..E CAM AMUZANT

evident, nici tu nu ai de cine sa te iei
te poop si pe tine
kitty_krieger
Postat pe 31 Ianuarie 2009 01:00
Georgiana te rog sa notezi toate pers participante iar dupa prezentarea proiectului te rog sa le mentionezi
G_Bogdan
Postat pe 31 Ianuarie 2009 01:04
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-31 01:04:58Georgiana te rog sa notezi toate pers participante iar dupa prezentarea proiectului te rog sa le mentionezi


Interesant ca a recunoscut ca e fals atunci cand un baiat a spus-o ... fetele se prinsesera cu cateva pagini inainte. Miroase a falusocratie!
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 01:09
HAI SA VA MAI ZIC CEVA ...POVESTEA GEORGIANEI LA PUS PE GAGIU MEU PE GANDURI DOAMNELOR ASTA VREA SA SE INSOARE CU MINE SI VREA 2 COPII ...EL DEOBICEI E VISATOR NUMAI CA EU NU MAI CRED IN DRAGOSTE NU VA VINE SA RADETI PUTIN SAU SUNT PREA RAUTACIOASA
lisa_sweet_gl
Postat pe 31 Ianuarie 2009 01:11
De la: Kathara, la data 2009-01-31 01:09:06
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-31 01:04:58Georgiana te rog sa notezi toate pers participante iar dupa prezentarea proiectului te rog sa le mentionezi


Interesant ca a recunoscut ca e fals atunci cand un baiat a spus-o ... fetele se prinsesera cu cateva pagini inainte. Miroase a falusocratie!
:

Nu are rost sa te enervezi
G_Bogdan
Postat pe 31 Ianuarie 2009 01:15
Nu ma enervez deloc .. doar o observatie.
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 01:26


kathara cat de grasa/urata esti incat nu te baga niciun falus in seama, de ai devenit feminista?

In legatura cu postul cu nadragi, pai vezi faza sta asa:
Eu primesc pola==> fericita, implinita, nu fac riduri de nervi, ma amuz...etc
Tu nu primesti==> e de ajuns sa vad cum sari in sus, si refulezi de frustrare.
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 01:30
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 01:30:34kathara cat de grasa/urata esti incat nu te baga niciun falus in seama, de ai devenit feminista?


Georgiana gt termina si tu ,acum dc provoci,ai obtinut ce ai vrut ai multumit ok ,am inteles dar gt nu are rost sa o tinem asa
G_Bogdan
Postat pe 31 Ianuarie 2009 01:33
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 01:30:34

kathara cat de grasa/urata esti incat nu te baga niciun falus in seama, de ai devenit feminista?

In legatura cu postul cu nadragi, pai vezi faza sta asa:
Eu primesc pola==> fericita, implinita, nu fac riduri de nervi, ma amuz...etc
Tu nu primesti==> e de ajuns sa vad cum sari in sus, si refulezi de frustrare.


In mod sigur de-aia am devenit eu feminista, Si eu si Kristeva ... asa de repede ti-a tras-o? Nu cred ca a fost prea bine, eu de obicei dorm bustean dupa. Asa grasa, feminista si urata cum sunt.
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 01:35
Ca un membru la partidului Falus, am sa ascult de G bogdan.
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 01:35
v-ati mutat cu circu' aici tare
myeyes
Postat pe 31 Ianuarie 2009 01:38
Si apropo - nu se pune virgula in fata unei conjunctii coordonatoare copulative.
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 01:39
Asa-i ca mori de nerabdare sa postez? :)) Si repede ai citit ce-am scris?
georgiana_19
Postat pe 31 Ianuarie 2009 01:55
Dragutza....am shi eu 19 ani,dar nu mi-a venit nicodat ain cap sa gauresc prezervativele shi a ramine insarcinata pentru a tine pe iubitul meu linga mine.Nu eshti prima care are gindul ca un copil rezolva problema,NU! Nu shtiu nici un caz in care barbatul sa ramaie cu o femeie din cauza copilului neavind sentimente fata de femeia respectiva,mai ales ca ati fost impreuna o nimika toata...o luna....
Nu vreau in nici intr-un caz sa te jignesc,inteleg ca ti-e greu shi regreti acum de multe lucruri,dar la moment ai fost iresponsabila.Va fi o lectie pentru tine
Succes,iti doresc!Sa faci alegerea corecta,copilashul micutz din tine cu nimik nu e vinovat..
Ai fconceput un copil,conshtient,acum urmeaza sa-ti asumi responsabilitatea!
Misleo
Postat pe 31 Ianuarie 2009 11:22
De la: Misleo, la data 2009-01-31 11:22:59Dragutza....am shi eu 19 ani,dar nu mi-a venit nicodat ain cap sa gauresc prezervativele shi a ramine insarcinata pentru a tine pe iubitul meu linga mine.Nu eshti prima care are gindul ca un copil rezolva problema,NU! Nu shtiu nici un caz in care barbatul sa ramaie cu o femeie din cauza copilului neavind sentimente fata de femeia respectiva,mai ales ca ati fost impreuna o nimika toata...o luna....
Nu vreau in nici intr-un caz sa te jignesc,inteleg ca ti-e greu shi regreti acum de multe lucruri,dar la moment ai fost iresponsabila.Va fi o lectie pentru tine
Succes,iti doresc!Sa faci alegerea corecta,copilashul micutz din tine cu nimik nu e vinovat..
Ai fconceput un copil,conshtient,acum urmeaza sa-ti asumi responsabilitatea!



helloooooooooooo.......topicul asta e la misto..ooffff,niciodata nu cititi si celelalte mesaje....
SweetHappyButterfly
Postat pe 31 Ianuarie 2009 11:25
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-30 23:34:44Georgiana 19 ,care este concluzia ta pana la urma ?


Da intr-adevar,hai raspunde la intrebare draguta!!!Macar sa stiu si eu cu ce am contribuit eu prin postarea mea.Asta asa,sa nu mor eu" proasta"? :sml-ashamed0001
Vezi ca insulti inteligenta tuturor celor care au postat. Bine am primit multumirile de rigoare da' care era totusi scopul?
Si daca eu intr-o zi initiez un proiect pe tema : "Cum jignim si insultam o fraiera" te bagi ?Pot conta pe "ajutorul" tau?Tu pe post de cobai,bine-nteles,iar noi restul experimentam,studiem,si tragem concluzii.Ce zici,Giorgiana???


eka
Postat pe 31 Ianuarie 2009 18:34
De la: georgiana_19, la data 2009-01-31 01:55:17Asa-i ca mori de nerabdare sa postez? :)) Si repede ai citit ce-am scris?


Asta-i viata, citesc repede, nu silabisesc
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 18:38
De la: georgiana_19, la data 2009-01-30 23:46:25Raspunsurile o sa-mi foloseasca la un proiect pentru facultate.
SI v-am multumit celor care s-au obosit sa-mi raspunda. Si imi cer scuze pentru timpul pierdut :)

hai, lasa-ma. acu`, la sfarsit de sesiune te-ai trezit si tu sa faci un proiect la facultate

Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:28
Interesant topic....o sa-l folosesc in materialul meu de stand-up....la capitolul "womens are fucking crazy"
anderson
Postat pe 2 Februarie 2009 02:41
Mie mi se pare cu adevarat socant!Nu faptul ca ai ramas insarcinata,ci modul si scopul pentru care ai ramas...Trebuie sa-ti pui un semn de intrebare si in legatura cu fosta relatie in care erai abuzata fizic si verbalStiu ca nu ai apelat la forum ca sa fi judecata,ci pentru un suport moral.
Parerea mea e sa mergi sa avortezi ,iar dupa aceea sa mergi la un psiholog.Nu vreau sa te simti ofensata.Eu cred ca o persoana nu este nebuna daca apeleaza la acest gen de ajutor,sunt caractere mai fragile si au nevoie de mai multa atentie.NU TE RUINA,SI NU RIUNA VIATA CELOR DIN JURUL TAU.
Si ultimul lucru pe care vreau sa ti-l zic e sa-ti traiesti viata pe propriile picioare fara sa depinzi vreodata de cineva psihologic sau material.
vaduvasimona
Postat pe 14 Februarie 2009 21:48
ummm... inainte sa postezi mesajul asta ai citit ceva de pe pagina asta? :-??

Postat pe 15 Februarie 2009 20:07
De la: anderson, la data 2009-02-02 02:41:24Interesant topic....o sa-l folosesc in materialul meu de stand-up....la capitolul "womens are fucking crazy"

ehe.........
catch_a_fire
Postat pe 15 Februarie 2009 20:33
In primul rand nu cred o iota din ce zici,cred ca ai inventat aceasta "situatie" sa te distrezi putin,iar in al doilea rand,sa presupunem ca e adevarat ,esti dusa cu pluta bine de tot.
klarra
Postat pe 15 Februarie 2009 20:40
De la: klarra, la data 2009-02-15 20:40:20In primul rand nu cred o iota din ce zici,cred ca ai inventat aceasta "situatie" sa te distrezi putin,iar in al doilea rand,sa presupunem ca e adevarat ,esti dusa cu pluta bine de tot.

ca bine zici
catch_a_fire
Postat pe 15 Februarie 2009 21:13
fiinta esti bolnava.....nu e vb ca te judecam...dar dk ai fi o pers buna si l-ai iubi asa cum ai zice...nu te-ai putea exprima asa in legatura cu copilul vostru....ca nu ai chef de el....esti cu capu
camy_doll
Postat pe 16 Februarie 2009 16:34
OF CE SA-TI ZIC TU AI SPUS CA TE-A FACUT SA-L UITI PE FOSTUL SI CA TI-A OFERIT MULTA DRAGOSTE , SIGURANTA , PLACERE , SI TE-A INVATAT SA TRECI PESTE SI TI-A ARATAT CE ESTE DRAGOSTEA? TU ASA AI CREZUT ? INTR-O LUNA ?TU STI CA SUNT CASATORITA DE 4 ANI SI VREAM UN COPIL LA NEBUNIE SUNTEM PE PICIOARELE NOASTRE AMANDOI MATURI EU 29 ANI SI EL 41, DAR NU AM INCERCAT NICIODATA SA MA SINUCID SI POATE SI EU AM AVUT PROBLEME DIN CAUZA PARINTILOR CA NU AU FOST DE ACORD , SAU DIN CAUZA NEINTELEGERILOR NOASTRE CA NU E PERFECTA NICIO RELAATIE , TREBUIE SA STI SA FI DIPLOMATA CA FEMEIE SI SA FACI COMPROMISURI IN CASNICIE , DAR DUPA O LUNA DE PRIETENIE EU MA GANDEAM LA DISTRACTIE , LA CLUBURI , DISCOTECI , MUNTE , MARE , CUM SA MI-O TRAG CU EL , IN CE POZITII , ERAM PRECAUTA SA NU RAMAN INSARCINATA CA ERAM TANARA SI NU VROIAM SA DAU NASTERE UNUI INGERAS ASA DE DEVREME , SI EU AM FOST AIA CARE L-AN PACALIT NU EL PE MINE , EU L-AM ADUD MEREU ACOLO UNDE AM VRUT PANA CAND SI IN PAT I-O TRAGEAM CUM VROIAM EU SI MULTE ALTELE.
TU ESTI MICA SI IMATURA CREDEAI CA DACA O FACI CU EL TREBUIE SA TE SI MARITI CU EL CA ASTA A FOST IN CAPUL TAU ITI ZIC EU CE TE-AI GANDIT CA INAINTEA LUI A MAI FOST UNUL SI CU EL SUNT DEJA DOI SI CA DACA NU AI SA RAMAI NICI CU ASTA INSEAMNA CA TREBUIE SA INSIRI INCA VREO 10 SA-TI GASESTI ALESUL?MAI BINE 10 SA INVETI CE E VIATA CA NU E NUMAI SEX SI DRAMA , DECAT UNUL SAU DOI SI SA*-TI SCOATA DINTII
SFATUL MEU TRAIESTE-TI VIATA CA ESTI TANARA , DACA TE-A LASAT ACUM PENTRU ALTA FII SIGURA CA TE PUTEA LASA SI PESTE 10 ANI TOT PENTRU ALTA DESIGUR DAR CU 2-3 COPII. ASA ZI MERSII CA AI SCAPAT DE UN VIERME CARE SE TIRA DUPA SCORBURA TA , A OBTINUT-O S-A SATURAT SI ACUM INTRA IN ALTA SCORBURA
liliana_despau_yahoo_com
Postat pe 25 Februarie 2009 19:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RASA FEMININA 45 De la: blacka 16 Mai 2009 16:27
sex in masina!!??? 124 De la: geo_xx 2 Ianuarie 2010 18:42
Terapie de cupu Online 1 De la: kudika_937354 10 Octombrie 2013 11:53
mi-e teama de reactia lui cand am orgasm "squirt" 221 De la: kudika191686 22 Decembrie 2016 10:21
Care este cel mai deosebit loc unde ati visat sa faceti sex. 9 De la: prazlea 24 Iunie 2013 18:59