Setari Cookie-uri

Ne intalnim pe ascuns...pt ca...:(

De la: smigal, la data 2009-03-02 13:31:09ella c are dreptate doar 15 ani , bravo ella c mai asteapta cred ca faci bine mai incolo sa iti incepi viata sexuala macar pe la 17-18 ani daca poti este mai frumos atunci [/quote


ella c are o fata de 15 ani.nu are ea 15 ani.hai a ai fost tare.oriinea arata bine la varsta ei.eu nu i-a dat ai mult de 28.
roscatika23
Postat pe 3 Aprilie 2009 20:08
De la: aleks_baby_blue, la data 2009-03-01 16:18:52doamne:|...am citit mai sus ca ai 15 ani...sper sa nu fie adevarat!pt k aceasta varsta o am shi eu...shi chiar nu am nici un gand sa imi incep viatza sexuala de la o varsta asa de frageda...in fine,ma la urma nu asta e important:-j tuh chiar crezi ca un timp te poate iubi daca nici macar nu vrea sa te prezinte oficial ca iubita lui prieteniilor?gandeste-te logik,in primul rand nu merita sa-tzi pierzi timpul cu o asemeanea persoana!shi ink cva...chiar dak ai fi "grasutza"dc sa te subestimezi??cui nu-i place sa nu se uite!!o sa-tzi gasesti tuh pe cnv sa te placa asa cum esti...crede-ma sa gandesti asa nu ai nevoie de o facultate...nu-tzi mai pierde timpul!astfel de gunoaie nu merita nici macar sa le privesti!


nu inteleg care e problema daca o persoana (in cazul de faþã o fata) isi incepe viata sexuala de la 15 ani? eu abia implinisem 16 ani cand mi-am inceput-o iar prietenul meu avea 19.. si inca mai suntem impreuna, acum merg pe 19 ani..deci suntem impreuna de 3 ani
in plus, e treaba fiecaruia
Binchen
Postat pe 31 Mai 2009 18:24
tu esti plinuta!? eu am 34ani si 115kg si 1,76inaltime si iubitul meu are1,76 si 74kg si 29ani si ptr asta ma iubeste si este in stare sa faca orice ptr mine,desi sint casatorita si ne vedem pe ascuns dar vreau sa iti spun ca eu sint totul ptr el,si eu il iubesc la fel de mult,eu cred ca nu frumusetea si kg sustine o relatie si sufletul si intelegerea,asa ca stai linistita si cauta o persoana care sa te iubeasca si sa te inteleaga asa cum esti tu
kudika033954
Postat pe 27 Iunie 2009 17:29
id meu este doinabombonica@yahoo.com
kudika033954
Postat pe 27 Iunie 2009 17:33
ooooooooooooold story!
greierash_is_back
Postat pe 27 Iunie 2009 17:37
Hey
Nu ti se pare ca o data ce doreste sa va intalniti pe ascuns si sa faceti si sex te iubeste?
Adica, totusi el ia legatura cu tine, te cauta...dar sustine a nu te iubeste. Poate, vrea doar sa faca pe "baiatul dur", dar defapt daca l-ai parasi ar suferi foarte mult...nu stiu daca chiar asa e, asta e doar parerea mea.
Uite, id meu este: punkista_girl_4ever
Mai vorbim acolo! :)
dary_07
Postat pe 27 Iunie 2009 20:31
din cate am inteles ti-ai inceput viata sexuala cu el.. si din start nu ai procedat bine.. intalnirile pe ascuns nu duc niciodata la formarea unei relatii serioase, iar baiatu asta te foloseste, nimic mai mult. Tu il vrei numai pe el, pentru tine el inseamna totul. Acum nu ai cum sa dai timpul inapoi, dar ai putea sa iti gasesti un baiat care sa te respecte, sa te aprecieze pentru ceea ce esti, nu pentru cum arati. Iar asta cu care esti acum, stai tu linistita ca daca aratai urat, nici nu se mai uita la tine. Asa ca fata mea , chiar daca rad prietenii lui rad de tine probabil o fac din alte motive, dar parerea lor este ca esti BUNA, am foslosit cuvantul pe care il aud frecvent la ei. Am ceva ani peste tine si crede-ma ca nu este capat de lume, chiar daca el a fost primul. Probabil ca tu mai ai si alte scapari in comportamentul tau de care baietii se amuza, sau care te pun intr-o lumina proasta in ochii lor. Chiar si faptul ca incerci sa te bagi in seama cu ei ca sa le faci o parere buna poate fii interpretat ca fiind un act de imaturitate, si astfel sa fie luat in ras. Probabil ca te-ai imbatat si tu pe la vreo ptrecere, sau fumezi ascunsa prin scari, sau cum il vezi pe asta cu care esti tu incepi sa te dai in spectacol.. si daca e asa .. e normal sa rada.. acum sincer.. daca vrei intr'adevar sa te schimbi, eu nu cred k problema ta este infatisarea.. ci comportamentul ! Incearca sa ai mai multa incredere in tine, sa fii constienta de adevarata ta valoare, sa ifii tu cea care decide ce vrea sa faca cu viata ei. Si cred k cu putina eleganta si feminitate si evident indiferenta fata de ceea ce nu te merita, daca m-ai inteles, eu cred k poti sa ti schimbi in totalitate imaginea ! si ti-am zis.. cu ala nu o sa ai un viitor asa ca indeparteaza-l si incearca o vreme sa te impaci cu tine, pune-te pe primul loc in tot ceea ce urmeaza sa faci !
RobertaMissy
Postat pe 28 Iunie 2009 21:35
plinuta? eu am 1.63 si 54 de kg si vorba aia fac baietii coada dupa mine.n-ai cum sa fi plinuta si daca esti ce? prietena mea arata ca un model dar nu a avut nicio relatie stabila.toti si-au batut joc de ea in timp ce eu am avut cateva relatii stabile.pai daca ai fi baiat ce ai alege o fata care arata ca un model dar e isterica,nu poti vb c ea si mai este sicicalitoare sau o fata mai plinuta dar cu care poti vorbi orice si te poate ajuta,asculta si intelege?
dolcik1
Postat pe 4 Iulie 2009 09:50
De la: dolcik1, la data 2009-07-04 09:50:56plinuta? eu am 1.63 si 54 de kg si vorba aia fac baietii coada dupa mine.n-ai cum sa fi plinuta si daca esti ce? prietena mea arata ca un model dar nu a avut nicio relatie stabila.toti si-au batut joc de ea in timp ce eu am avut cateva relatii stabile.pai daca ai fi baiat ce ai alege o fata care arata ca un model dar e isterica,nu poti vb c ea si mai este sicicalitoare sau o fata mai plinuta dar cu care poti vorbi orice si te poate ajuta,asculta si intelege?


tu ai 13 ani cine sa stea coada dupa tine:))
therapsong2
Postat pe 12 Iulie 2009 23:26
De la: therapsong2, la data 2009-07-12 23:26:43
De la: dolcik1, la data 2009-07-04 09:50:56plinuta? eu am 1.63 si 54 de kg si vorba aia fac baietii coada dupa mine.n-ai cum sa fi plinuta si daca esti ce? prietena mea arata ca un model dar nu a avut nicio relatie stabila.toti si-au batut joc de ea in timp ce eu am avut cateva relatii stabile.pai daca ai fi baiat ce ai alege o fata care arata ca un model dar e isterica,nu poti vb c ea si mai este sicicalitoare sau o fata mai plinuta dar cu care poti vorbi orice si te poate ajuta,asculta si intelege?


tu ai 13 ani cine sa stea coada dupa tine:))


Vezi ca ai citat gresit
mitura
Postat pe 12 Iulie 2009 23:29
De la: dolcik1, la data 2009-07-04 09:50:56plinuta? eu am 1.63 si 54 de kg si vorba aia fac baietii coada dupa mine.n-ai cum sa fi plinuta si daca esti ce? prietena mea arata ca un model dar nu a avut nicio relatie stabila.toti si-au batut joc de ea in timp ce eu am avut cateva relatii stabile.pai daca ai fi baiat ce ai alege o fata care arata ca un model dar e isterica,nu poti vb c ea si mai este sicicalitoare sau o fata mai plinuta dar cu care poti vorbi orice si te poate ajuta,asculta si intelege?


mda... greu... da cred ca merg pe varianta cu modelu
DieMann
Postat pe 13 Iulie 2009 00:07
ai simtit ca esti pregatita cand ti-ai inceput viata sexuala?! pentru ti ne ce inseamna a " am facut dragoste"?
roz5blue6lila7
Postat pe 17 Iulie 2009 16:28
Fetito, eu am 1,65 si 60 kg la 30 de ani.. Nu sunt grasa de loc si arat intr-un mare fel, fara sa ma laud. Cand aveam 15 ani, ca tine, aveam 46 de kilograme... Nu mai mi-as dori desi nici atunci nu-mi statea rau. Deci, ,,plinuta" nu esti. In al doilea rand...ai inceput cam devreme viata sexuala...tu ai zis ca il iubesti, ma rog, e un motiv bun sa incepi viata sexuala numai varsta e cam...nepotrivita. El e la varsta la care experimenteaza si va continua asta pana pe la 25. Dupa aia, barbatii incep sa se mai ,,linisteasca" si sa se stabilizeze. Eu nu cred in iubirea de la 15 ani.. Ca ar putea dura o viata, sunteti inca copii si o sa intalniti in viata voastra multi oameni. E cam devreme sa te legi ,,definitiv" de cineva , sentimental vorbind. Peste ani o sa privesti inapoi si o sa razi de asta, ti se va parea copilarie. Dar acum, e problema existentialista a vietii tale. Te cred, dar nu trebuie sa te lasi infranta de un ... copil. Ca pana la urma, el e mai copil si imatur ca tine. Mai bine iti vezi de scoala, prietene, hobby-uri, etc. Iubirea, cand e adevarata, apare la orice varsta si mai e si RECIPROCA! Multa bafta!
candy_girl79
Postat pe 17 Iulie 2009 16:41
Astea sunt copilarii..si cine te place te place oricum esti..daca va intalniti pe ascuns inseamna ca ii este rusine cu tine fara suparare si chiar nu vad rostul acestei relatii....odata cu trecerea timpului o sa iti dai seama ca de fapt vrei altceva..o s ate schimbi ff mult si fizic si psihic...sincer nu are rost sa pierzi vremea cu astefel de oameni ,,,dupa parerea mea la varsta asta ce pot cauta baietii ca el...sa fim seriosi ...si cel mai important incearca sa te simti bine in propriul corp..ficare femeie/fata e frumoasa in felul ei ..
Catutzu
Postat pe 17 Iulie 2009 18:06
mai copilule lasa baietii stiu ca suferi, da trece. Pune mana pe carte si fa-ti o viata, ca o sa vegetezi dupa unu si altu si peste ani plangi ca nu esti realizata si nu te vrea nimeni.
ctwmn
Postat pe 18 Iulie 2009 11:18
Pentru toate desteptele care s-au decis sa vb despre greutate va spun sa mergeti la culcare.Nu conteaza ca ai 63 kg sau 70 daca ai multa grasime in corp.Cum zice cel de mai sus, puneti mana pe carte si cititi ca ajungeti la bordel.
therapsong2
Postat pe 18 Iulie 2009 12:10
nu cred k esti plinuta la greutatea aceea...dar....si dc nu puteti avea o relatie normala?sa va intanliti normal?nu vrea el?nusj...id meu este allexutza_love_you
CoPiLaSh_DrAgUtZ
Postat pe 11 August 2009 22:39
De la: CoPiLaSh_DrAgUtZ, la data 2009-08-11 22:39:40nu cred k esti plinuta la greutatea aceea...dar....si dc nu puteti avea o relatie normala?sa va intanliti normal?nu vrea el?nusj...id meu este allexutza_love_you

nu conteaza p-linuta sau slabuta....
conteaza cum sti sa te faci atragatoare dar.... att sa nu devi jucarie sexuala
pabllo
Postat pe 13 August 2009 16:20
=)))))))) Eu am 1.54 si 48 kg=))

Sunt slabutza...dar daca ma vad tipi aia ( prietenii iubitului tau) probabil o sa spuna ca`s ditamai tancu:)))
In ce lume traim O_o ....Da`l in friguri nu`ti pierde tp cu el!!!!!!!
kudika061261
Postat pe 25 August 2009 14:40
De la: RoXiKa, la data 2009-03-01 04:32:53 deci subiectul asta chiar ma amuza..mai fato....din moment ce ii e rusine sa se afiseze cu tine in fatza prietenilor lui,nu iti dai seama ca esti folosita si doar pe plan sexual?In legatura cu conversatiile ,,frumoase''....asteas doar texte ca sa ii pici cand vrea in capcana.Nu fi prostutza renunta la el,chiar iti place sa fii bataia de jok a unui necioplit?Nu te mai invinovati pe tine ca ai incercat sa fii mai autoritara(desi doar pe moment).Pune pe o balanta si vezi.....cat bine si cat rau iti face,apoi iti vei da seama Offf fetele astea sunt prea credule si usor de manipulat!!!!!!!Sfatul meu:deschide-ti ochii pana nu va fi prea tarziu.Chiar crezi ka prietenii lui nu stiu de voi 2?Vreau sa iti zic ca barbatii is mai barfitori ca si femeile asa ca....nu mai accepta sa fii subiectul lor de ras......In legatura cu greutatea ta,esti perfecta!!!!!!Si cine te vrea cu adevarat in viatza lui trebuie sa te placa asa cum esti!!!!!!!!!!!!daca vrei sa mai vb raspunde-mi....pooopppp


Aveam o amica exact in situatia ta. de fapt in ce priveste "dimensiunile" ale ei erau mai mari. Tipul avea prietena de cativa ani, amica asta a mea era la dispozitia lui cam pe toate planurile, el ii tot spunea ca o sa iasa cu ea in public at cand va fi slaba etc. In cele din urma au ajuns sa fie impreuna pe bune de cativa ani, ea e tot grasa, insa nu are parte de respect. Depinde ce isi doreste fiecare. eu decat sa traiesc umilita de un barbat mai bine as prefera moartea. Fiecare cu valoarea sa.
Diannnnnnna
Postat pe 17 Octombrie 2009 19:57
De la: Diannnnnnna, la data 2009-10-17 19:57:03
Aveam o amica exact in situatia ta. de fapt in ce priveste "dimensiunile" ale ei erau mai mari. Tipul avea prietena de cativa ani, amica asta a mea era la dispozitia lui cam pe toate planurile, el ii tot spunea ca o sa iasa cu ea in public at cand va fi slaba etc. In cele din urma au ajuns sa fie impreuna pe bune de cativa ani, ea e tot grasa, insa nu are parte de respect. Depinde ce isi doreste fiecare. eu decat sa traiesc umilita de un barbat mai bine as prefera moartea. Fiecare cu valoarea sa.


ai prefera moartea? eu zic ca numai gura e de tine...
baiat_anonim
Postat pe 19 Octombrie 2009 14:47
De la: ella_c, la data 2009-02-17 19:13:09Fetito, ce sfat vrei tu la 15 ani??



Doamne...ma duc sa-i caut un pic lui fiica-mea prin calculator...sper sa nu am surprize..



kudika075783
Postat pe 19 Octombrie 2009 22:38
De la: kudika033954, la data 2009-06-27 17:29:04tu esti plinuta!? eu am 34ani si 115kg si 1,76inaltime si iubitul meu are1,76 si 74kg si 29ani si ptr asta ma iubeste si este in stare sa faca orice ptr mine,desi sint casatorita si ne vedem pe ascuns dar vreau sa iti spun ca eu sint totul ptr el,si eu il iubesc la fel de mult,eu cred ca nu frumusetea si kg sustine o relatie si sufletul si intelegerea,asa ca stai linistita si cauta o persoana care sa te iubeasca si sa te inteleaga asa cum esti tu

Eu cred ca de fapt ii e frica de tine
RuxandraMB
Postat pe 25 Octombrie 2009 14:27
De la: Eleenna, la data 2009-02-17 16:20:41 Eu il iubesc de 1 an jumate,el a aflat asta in urma cu 7 luni.La inceput m-a facut sa sfar extrem de mult,insa s-au calmat apele.Ne intalneam cand puteam,ne simteam bine impreuna,faceam dragoste...era so0per.

Problema e ca de fiecare data ,dupa ce faceam dragoste,ne certam dupa cateva zile:O.Mereu intervenea ceva care ne facea sa ne certam,dar desigur ca apoi ne impacam.Stiti??Noi ne intalnim pe ascuns.Toti cred ca noi nu avem nicio tangentza,ca nu e nimic intre noi.Prietenii lui au ce au cu mine,ii baga in cap prostii despre mine,adica rad de mine ca sunt mai plinuta(am57 de kg si 1,66:((...)Buun...e ok faza cu intalnitul pe ascuns,nu stie nimeni,decat noi doi:X si recunosc,alaturi de el imi e bine:X.Pacat ca asta se intampla mai rar,din cauza circumstantelor

El zice ca nu simte nimic pt mine,eu bineinteles ca i-am zis ca iubirea ce o simteam pt el s-a stins si nu mai simt nimic pt el,insa cu toate astea continuam sa ne intalnim si sa o facem.

Sambata de exemplu m-am certat foarte rau cu el...pe langa nervii ce ii aveam fara motiv pot spune...i-am zis sa ne intalnim si mi-a zis ca nu poate nci sa stea pe picioare de bolnav ce e...intr-adevar nici la scoala nu a fost saptamana trecuta si duoa voce se simtea ca e bolnav.Insa eu m-am enervat si am zis ca nu doar cand vrea el ne intalnim si ca si eu comand si etc..prostii de-ale mele.Dupa cearta asta maare ce am provocat-o eu,l-am sunat duminica si era complet schimbat.A vorbit frumos,insa la sfarsit mi-a zis sa nu il mai caut ca ma cauta el cand ne putem intalni.Ei nu credeam ca e atat de bolnav,pana cand asera ami-a trimis o prietena conv dintre ea si elin care el ii zicea ca s-ar putea sa il interneze:-s

Woow...am fost proasta ca am facut si mai maaare scandal din cauza asta...ca ziceam ca si eu comand si etc..

Eu sambata de nervoasa ce eram i-am zis ca in cazul asta o sa ma intalnesc cu alt baiat si daca o fac cu altu sa fie sanatos,la care el a zis ca daca faca sa ceva la el sa nu ma mai gandesc niciodata.

Nu tine la mine,asa sustine...si imi face rau chestia asta:((:((:((

Oricum asteaota sa ma schimb,sa slabesc,sa ma fac respectata de prietenii lui,sunt sigura de asta!Deja am inceput cu cativa dintre prietenii lui:inainte radeau de mine cativa dntre ei,iar acum cand ma vad ma saluta,iar pe mess vorbim....cred ca e un inceput bun deocamdata


Ce parere aveti?Oare nu tine la mine?Ce se intampla?Voi reusi sa fiu cu el vreodata fara sa ne ascundem de nimeni si de nimic??

cind iubesti nu te ascunzi de nimeni....si mai ales de familie.,prieteni.....
iar in privinta ta...ce iti faci griji ca esti plinuta...???esti ok...cine te place te place asa....nu te inteleg de ce suferi atit pt unul de vrea doar sex...ca asa rezulta....ai mai multa grija de tine...sa fi respectata,iubita...asta conteaza...nu te lasa calcata in picioare...spunei ca sa terminat ...si vezi ce face daca te cauta si vrea sa ramana cu tine...daca nu....viata merge inainte...
cristiana_cris
Postat pe 26 Octombrie 2009 14:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mi-e greu sa fac primul pas 19 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 21:03
impacare cu fostul 7 De la: amelie_a1990 8 Aprilie 2010 14:09
SPANIOLA TINA VREA SO FACA CU UN ROMAN? 6 De la: anastasia_m 2 Iunie 2010 21:07
ce cadou se potriveste pentru un amant? 70 De la: FRANNNCE 21 Aprilie 2009 21:42
Hey 16 De la: kudika_nikole 31 Ianuarie 2012 18:40