Setari Cookie-uri

Ce cred femeile ca vor barbatii de la femei?

De la: ionyy88, la data 2009-02-24 11:30:10 noi femeile in general oferim apropouri subtile, pt ca daca v-am zice chiar asa in fata ce vrem de la voi poate va simtiti jicniti.acest lucru e valabil la fetele care nu se gandesc numai la ele ci si la voi si la orgoliul vostru. bine, ca aici lucrurile difera de la o relatie la alta.

e mai bine direct , ca pana la urma tot la chestia aia se ajunge fie ca ne dam seama la ce va referiti fie ca o ziceti direct
Enigmaticul
Postat pe 24 Februarie 2009 11:59
totusi noi ne gandim ca din acele apropouri poate va dati seama ce vrem de la voi ca sa nu se ajunga la partea grea in care suntem nevoite sa va zicem in fata. vrei sa spui ca in viata nu ai avut nicioadata un astfel de comportament? sa incerci sa spui ceva cuiva "mai cu perdea"?
ionyy88
Postat pe 24 Februarie 2009 12:03
De la: ionyy88, la data 2009-02-24 11:54:23acea replica"n-am nimic" este pt ca din cauza voastra avem ceva si voi ar trebui sa stiti ce, iar daca intrebati e logic ca nu stiti si nu v-ati "prins" din ce cauza suntem suparate si atunci e normal(din punctul nostru de vedere) sa spunem:n-am nimic!

....cateodata se intampla sa nu fie vina noastra , si fata sa nu vrea sa zica din orgoliu , etc , sa apeleze la divrese chesti , care sa provoace o ruptura ...
voi vreti comunicare intr-o relatie (eu consider ca e cel mai important ca relatia sa o duca bine ) dar nu prea ziceti exact care e problema ,daca se inampla sa nu ne dam seama ce am facut , asta este pentru ca nu am facut-o intentionat ,sau ca ceea ce an spus , am spus-o cu un anumit inteles , iar voi fetele aveti prostul obicei sa presupuneti cel mai rau ,ca daca un barbat zice ceva si poate fi interpretrat intr-un sens rau , care va supara voi il considerati automat ca la aia ne referim , desi noi defapt ne refeream la celalt inteles....
Enigmaticul
Postat pe 24 Februarie 2009 12:05
De la: ionyy88, la data 2009-02-24 12:03:49totusi noi ne gandim ca din acele apropouri poate va dati seama ce vrem de la voi ca sa nu se ajunga la partea grea in care suntem nevoite sa va zicem in fata. vrei sa spui ca in viata nu ai avut nicioadata un astfel de comportament? sa incerci sa spui ceva cuiva "mai cu perdea"?

da am un comportamen din asta cu persoane necunoscute... , pentru ca eu sunt un barbat direct , si daca e ceva, incerc sa ii zic o problema, sau ceva ce ma deranjat, incerc cu binisorul ,dar tot direct ii zic
eu prind marea majoritatea a subantelusrilor pe care le folosec femeile , dar imi mai scapa destule , si cand imi dau seama de problema de obicei ma inerveaza ca m-am stresat degeaba ,caci defapt motivul era o simpla neintelegere , sau ca are ea o problema .... , binenteles se mai intampla ca si eu sa gresesc caci nu sunt perfect .... , dar o simpla comunicare directa rezolva problam imediat ....
Enigmaticul
Postat pe 24 Februarie 2009 12:13
De la: ionyy88, la data 2009-02-24 11:55:28ii dau dreptate georgiei chiar nu stiti de cele mai multe ori ce vreti intr-o relatie.

hmmm interesant, si eu stiam o chestie similara despre femei si anume ca multe nu stiu cu adevarat ce fel de barbat vor ....
Enigmaticul
Postat pe 24 Februarie 2009 12:21
la noi nu prea functioneaza chestia cu orgoliul ci mai de graba cu atentia, adik in traducere" daca erai atent stiai de ce sunt suparata".eu una spun in general tot ce ma enerveaza, dupa parerea mea pt binele relatiei, chiar daca de cele mai multe ori mi se spune:"niciodata nu esti multumita ". asta e replica cu care ma intalnesc cand ii zic in fata. numai eu patesc asa? si daca patesc asa atunci de ce sa nu spun n-am nimic? ca sa nu mai zic de cazul in care zici ce ai si ti se zice ai dreptate pana data viitoare cand comite aceiasi greseala.
ionyy88
Postat pe 24 Februarie 2009 12:36
De la: Enigmaticul, la data 2009-02-23 14:40:42Am vzut o groaza de topicuri aiurea legate de barbati pe kudica , daca barbati ar iubi ? , si alte abureli din astea , asa ca am deschis si eu topicul asta adresat femeilor : ce credeti voi femeile ca un barbat vrea de la o femeie ?


SEX

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Februarie 2009 12:41
De la: ionyy88, la data 2009-02-24 12:36:32la noi nu prea functioneaza chestia cu orgoliul ci mai de graba cu atentia, adik in traducere" daca erai atent stiai de ce sunt suparata".eu una spun in general tot ce ma enerveaza, dupa parerea mea pt binele relatiei, chiar daca de cele mai multe ori mi se spune:"niciodata nu esti multumita ". asta e replica cu care ma intalnesc cand ii zic in fata. numai eu patesc asa? si daca patesc asa atunci de ce sa nu spun n-am nimic? ca sa nu mai zic de cazul in care zici ce ai si ti se zice ai dreptate pana data viitoare cand comite aceiasi greseala.

se poate , revin cu mai multe amanunte pentru cazul ala ca vad ca nu m-am facut prea bine inteles , eu mi-am cam dat seama de ce era suparata ea , dar fata nu vroia sa vorbeasca despre problema , sa zica detalii (nu zicea decat ca nu se simte bine) si cum nu facea chestia eu nu puteam sa o ajut cu un sfat sanatos , singurul lucru pe care puteam sa il fac era sa o consolez, (in esenta cred ca stiu unde gresise , dar cum nu vobrea deloc despre subiect , nu aveam cum sa fiu sigur daca aia era sau nu greaseala ei) dar ea nu putea sa treaca peste acea supararea , si pana la urma a evoluat intr-o lipsa de comunicare intre mine si ea , o indiferenta , care eventual a dus la ruperea relatiei
Enigmaticul
Postat pe 24 Februarie 2009 13:26
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-24 12:41:14
De la: Enigmaticul, la data 2009-02-23 14:40:42Am vzut o groaza de topicuri aiurea legate de barbati pe kudica , daca barbati ar iubi ? , si alte abureli din astea , asa ca am deschis si eu topicul asta adresat femeilor : ce credeti voi femeile ca un barbat vrea de la o femeie ?


SEX


:
Enigmaticul
Postat pe 24 Februarie 2009 13:28
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-24 12:41:14
De la: Enigmaticul, la data 2009-02-23 14:40:42Am vzut o groaza de topicuri aiurea legate de barbati pe kudica , daca barbati ar iubi ? , si alte abureli din astea , asa ca am deschis si eu topicul asta adresat femeilor : ce credeti voi femeile ca un barbat vrea de la o femeie ?


SEX





+mancare buna, sa nu vorbeasca prea mult, sa nu cheltuie, sa-i spele hainele, sa-l scoata in oras, sa-l aprovizioneze mereu cu bere cand se uita la meci, sa nu se uite la telenovele, sa dea cu aspiratorul
any ideas?

Postat pe 24 Februarie 2009 13:29
De la: datura, la data 2009-02-24 13:29:21
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-24 12:41:14
De la: Enigmaticul, la data 2009-02-23 14:40:42Am vzut o groaza de topicuri aiurea legate de barbati pe kudica , daca barbati ar iubi ? , si alte abureli din astea , asa ca am deschis si eu topicul asta adresat femeilor : ce credeti voi femeile ca un barbat vrea de la o femeie ?


SEX





+mancare buna si liniste


+simtul umorului+inteligenta+bun simt=LOVE !

Postat pe 24 Februarie 2009 13:34
ce s-a intamplat intre tine si e naspa. dar ce sa-i faci sunt fel de fel de fete....
ionyy88
Postat pe 24 Februarie 2009 13:35
De la: Georgia99, la data 2009-02-24 13:34:02
De la: datura, la data 2009-02-24 13:29:21
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-24 12:41:14
De la: Enigmaticul, la data 2009-02-23 14:40:42Am vzut o groaza de topicuri aiurea legate de barbati pe kudica , daca barbati ar iubi ? , si alte abureli din astea , asa ca am deschis si eu topicul asta adresat femeilor : ce credeti voi femeile ca un barbat vrea de la o femeie ?


SEX





+mancare buna si liniste


+simtul umorului+inteligenta+bun simt=LOVE !


bineinteles, din partea femeii. Si uite asa, revenim la temerea initiatorului, de a considera barbatii niste insensibili

Postat pe 24 Februarie 2009 13:47
Enigmaticule, noi ne-am tot dat cu parerea. ia lumineaza-ne tu cu adevarul

Postat pe 24 Februarie 2009 13:56
Crezi ca e posibil ca tu si fata respectiva sa nu fi fost pe aceeasi lungime de unda si ea sa se fi asteptat ca tu sa-i dai alte sfaturi/raspunsuri la problemele ei? Uneori cand vezi ca celalalt nu intelege cu adevarat ce simti refuzi sa mai comunici pt ca raspunsurile lui/ei te irita si nu te ajuta aproape deloc. Nu zic ca e vina ta sau a ei, pur si simplu erati incompatibili ca mod de gandire si de abordare.
Asta e si una din explicatiile pt faimosul "n-am nimic" al femeilor. L-am practicat si eu in momentele in care stiam ca, daca-i spun ca m-a deranjat ceva ce facuse, oricat de blanda si de calma as fi, ar fi ajuns brusc la concluzia ca-l cert sau ii reprosez si s-ar fi simtit teribil de ranit si jignit. Cam asta inteleg barbatii cand o femeie indrazneste sa se supere pe el pt ceva. Deci? Mai bine nu-i spui
ioana_cristina
Postat pe 24 Februarie 2009 14:31
Eu orice problema am, orice m-ar deranja...spun verde-n fata. Totusi, incerc sa fiu blanda :D

Postat pe 24 Februarie 2009 15:07
De la: ioana_cristina, la data 2009-02-24 14:31:47Crezi ca e posibil ca tu si fata respectiva sa nu fi fost pe aceeasi lungime de unda si ea sa se fi asteptat ca tu sa-i dai alte sfaturi/raspunsuri la problemele ei? Uneori cand vezi ca celalalt nu intelege cu adevarat ce simti refuzi sa mai comunici pt ca raspunsurile lui/ei te irita si nu te ajuta aproape deloc. Nu zic ca e vina ta sau a ei, pur si simplu erati incompatibili ca mod de gandire si de abordare.
Asta e si una din explicatiile pt faimosul "n-am nimic" al femeilor. L-am practicat si eu in momentele in care stiam ca, daca-i spun ca m-a deranjat ceva ce facuse, oricat de blanda si de calma as fi, ar fi ajuns brusc la concluzia ca-l cert sau ii reprosez si s-ar fi simtit teribil de ranit si jignit. Cam asta inteleg barbatii cand o femeie indrazneste sa se supere pe el pt ceva. Deci? Mai bine nu-i spui

se poate sa nu ne fi potrivit ...
referitor la faptul ca s-ar simti jignit ...., mie mi se pare tare aiurea gandirea , uite de ce , odata , daca nu poate sa faca fata unui comentariu constructiv referitor la proprile defecte , sau nu poate sa sa inteleaga ca anumite chesti pe care le face te deranjeaza pe tine ,caci nu este perfect , atunci nu e barbat , e baiat , ca daca s-ar imbata rau de tot si ar faceo de oaie rau , tot nu iai zice nimica ca sa nu il superi ?, ei bine tu daca taci si nu ii zici, tu te superi, ti suparare in tine si picatura cu picatura distrugi relatia , pentru ca aduni suparare la adresa lui ,(daca el nu e in stare sa faca fata reprosului un viitor cu el nu prea ar fi , ca viata nu e perfecta si multe probleme or sa apara, si nu poti sa rezolvi problemele amandoura numai tu ) ,iar doi la mana daca nu vrei sa il superi , poartate normal si mascheaza complet supararea ta, pentru ca el tot o sa isi dea seama ca esti suparata , chiar daca zici ca nu ai nimica...
Enigmaticul
Postat pe 24 Februarie 2009 15:18
De la: Georgia99, la data 2009-02-24 15:07:57Eu orice problema am, orice m-ar deranja...spun verde-n fata. Totusi, incerc sa fiu blanda :D

asa e cel mai bine ...
Enigmaticul
Postat pe 24 Februarie 2009 15:19
[pai nu prea am cum sa te contrazic ca ai zis o serie de calitati una dupa alta , fiecare doreste un echilibru , fie ca e barbat sau femei referitor la echilibristica aia ..., fiecare incearca sa ajunga idealul , printr-o perpetua evolutie , fie ca vrea sau nu , in toate calitatile alea care le-ai enumerat in lista , (si care ai lasat-o deschiaa) as putea zice ca s-ar include toti barbatii ,dar sunt unii care ar vrea doar o fata frumoasa cu care sa se laude cu ea(si atat ) , sunt uni care daca lui ii place foarte mult (gusturile nu se discuta ) chiar daca ceilalti o considera uratica , lui nui ii pasa si e fericit cu ea , orcum la barbati e foarte important aspectul , daca nu o plac pe fata , poate sa fie cea mai desteapta cea mai gospodina , etc , ca nu mai conteaza ... (dar daca o plac nu este necesar si suficient), cu alte cuvine sunt multe tipuri de barbati care intra in multimea aia de calitati , pentru uni sunt necesare 4 , pentru alti toate ....
si acuma in final te pot contrazice cu o chestie , se pare ca ai scapat ceva foarte important, pentru ca tu ai zis ca barbatul tot nu e multumit .... , asa ca inseamna ca tot lipseste ceva care sa il faca sa vrea sa o scoata in oras , sa ii faca o surpriza doua sa lucreze si el la relatie ......., acel lucru e cel mai important , si din pacate la-i scapat , oare care e acel lucru ? , un lucru atat de important , incat poti sa scoti o groaza de caliati care le-ai enumerat tu acolo (nu aspectul), si tot sa vrea sa fie cu fata repectiva ....[/quote]

I-am ramas datoare enigmaticului cu niste raspunsuri.
Am ajuns la concluzia ca, si rupt din soare daca esti, daca partenerul nu-ti vede calitatile si nu te apreciaza de cand incepe sa te cunoasca, n-o s-o faca niciodata. De ce? Nu stiu, asa sunt unii facuti sa fie nepasatori, orbi, comozi, iresponsabili, egositi si imaturi. Aici intra cei care cred ca li se cuvine totul si care nu fac nici macar eforturi minime pt a mentine o relatie pe motiv ca e prea greu, le e somn, lene sau n-au chef. Am cunoscut si femei si barbati care intra cu succes in aceasta categorie.
Apropo de aspectul fizic, cu riscul de a fi acuzata de superficialitate, mie una mi se pare extrem de important. Fara atractie fizica n-ar mai incepe relatiile. Iar daca dincolo de ambalaj gasesti calitate si valoare umana ...
ioana_cristina
Postat pe 24 Februarie 2009 15:20
De la: datura, la data 2009-02-24 13:56:01Enigmaticule, noi ne-am tot dat cu parerea. ia lumineaza-ne tu cu adevarul

palarie intr-un picior ghici ciuperca ce e ? , este foarte simplu (si complex in acelasi timp ) oricum e doar parerea mea , poate o sa o zic, dar nu inca , vreau sa mai vad si alte viziuni asupra barbatului din ochii femeii
Enigmaticul
Postat pe 24 Februarie 2009 15:22
Ce vor barbatii?? Simpluuuuuuuuuuuuuu
nevasta , amanta , o super masina si o vila cu piscina . Nu neaparat in ordinea asta.
pisicavesela
Postat pe 24 Februarie 2009 15:22
De la: pisicavesela, la data 2009-02-24 15:22:43Ce vor barbatii?? Simpluuuuuuuuuuuuuu
nevasta , amanta , o super masina si o vila cu piscina . Nu neaparat in ordinea asta.

te 'nseli amarnic
a_alex
Postat pe 24 Februarie 2009 15:24
De la: ioana_cristina, la data 2009-02-24 15:20:08[pai nu prea am cum sa te contrazic ca ai zis o serie de calitati una dupa alta , fiecare doreste un echilibru , fie ca e barbat sau femei referitor la echilibristica aia ..., fiecare incearca sa ajunga idealul , printr-o perpetua evolutie , fie ca vrea sau nu , in toate calitatile alea care le-ai enumerat in lista , (si care ai lasat-o deschiaa) as putea zice ca s-ar include toti barbatii ,dar sunt unii care ar vrea doar o fata frumoasa cu care sa se laude cu ea(si atat ) , sunt uni care daca lui ii place foarte mult (gusturile nu se discuta ) chiar daca ceilalti o considera uratica , lui nui ii pasa si e fericit cu ea , orcum la barbati e foarte important aspectul , daca nu o plac pe fata , poate sa fie cea mai desteapta cea mai gospodina , etc , ca nu mai conteaza ... (dar daca o plac nu este necesar si suficient), cu alte cuvine sunt multe tipuri de barbati care intra in multimea aia de calitati , pentru uni sunt necesare 4 , pentru alti toate ....
si acuma in final te pot contrazice cu o chestie , se pare ca ai scapat ceva foarte important, pentru ca tu ai zis ca barbatul tot nu e multumit .... , asa ca inseamna ca tot lipseste ceva care sa il faca sa vrea sa o scoata in oras , sa ii faca o surpriza doua sa lucreze si el la relatie ......., acel lucru e cel mai important , si din pacate la-i scapat , oare care e acel lucru ? , un lucru atat de important , incat poti sa scoti o groaza de caliati care le-ai enumerat tu acolo (nu aspectul), si tot sa vrea sa fie cu fata repectiva ....


I-am ramas datoare enigmaticului cu niste raspunsuri.
Am ajuns la concluzia ca, si rupt din soare daca esti, daca partenerul nu-ti vede calitatile si nu te apreciaza de cand incepe sa te cunoasca, n-o s-o faca niciodata. De ce? Nu stiu, asa sunt unii facuti sa fie nepasatori, orbi, comozi, iresponsabili, egositi si imaturi. Aici intra cei care cred ca li se cuvine totul si care nu fac nici macar eforturi minime pt a mentine o relatie pe motiv ca e prea greu, le e somn, lene sau n-au chef. Am cunoscut si femei si barbati care intra cu succes in aceasta categorie.
Apropo de aspectul fizic, cu riscul de a fi acuzata de superficialitate, mie una mi se pare extrem de important. Fara atractie fizica n-ar mai incepe relatiile. Iar daca dincolo de ambalaj gasesti calitate si valoare umana ...
[/quote]

uite ce incepi sa iti dai seama de ce lipseste , cum ai zis si tu femeia poate sa fie perfecta si barbatul tot sa nu fie multumit cu ea .... , uite iti dau un indiciu , barbatii nu cauta o femeie perfecta ci o femeie ideala pentru fiecare (detaliu de politehnician , ideal e mai bun ca perfect , deoarece este special adaptat unui anumit domeniu )
Enigmaticul
Postat pe 24 Februarie 2009 15:46
De la: Enigmaticul, la data 2009-02-24 15:22:30
De la: datura, la data 2009-02-24 13:56:01Enigmaticule, noi ne-am tot dat cu parerea. ia lumineaza-ne tu cu adevarul

palarie intr-un picior ghici ciuperca ce e ? , este foarte simplu (si complex in acelasi timp ) oricum e doar parerea mea , poate o sa o zic, dar nu inca , vreau sa mai vad si alte viziuni asupra barbatului din ochii femeii



suna foarte..... enigmatic

Postat pe 24 Februarie 2009 15:53
[uite ce incepi sa iti dai seama de ce lipseste , cum ai zis si tu femeia poate sa fie perfecta si barbatul tot sa nu fie multumit cu ea .... , uite iti dau un indiciu , barbatii nu cauta o femeie perfecta ci o femeie ideala pentru fiecare (detaliu de politehnician , ideal e mai bun ca perfect , deoarece este special adaptat unui anumit domeniu ) [/quote]

Ehe, am gasit de mult motivele. Sunt absolut convinsa ca barbatii nu cauta femeia perfecta, asa cum nici femeile nu cauta barbatul perfect. Faptul ca cineva are o caruta de calitati nu inseamna ca nu are defecte care pana la urma fac parte din sarmul fiecaruia dintre noi. Perfectiunea, daca ar fi posibila, ar fi cumplit de plictisitoare. Mie una micile defecte/obiceiuri enervante ale unui barbat mi se par absolut adorabile .
ioana_cristina
Postat pe 24 Februarie 2009 16:08
De la: datura, la data 2009-02-24 13:29:21
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-24 12:41:14
De la: Enigmaticul, la data 2009-02-23 14:40:42Am vzut o groaza de topicuri aiurea legate de barbati pe kudica , daca barbati ar iubi ? , si alte abureli din astea , asa ca am deschis si eu topicul asta adresat femeilor : ce credeti voi femeile ca un barbat vrea de la o femeie ?


SEX





+mancare buna, sa nu vorbeasca prea mult, sa nu cheltuie, sa-i spele hainele, sa-l scoata in oras, sa-l aprovizioneze mereu cu bere cand se uita la meci, sa nu se uite la telenovele, sa dea cu aspiratorul
any ideas?


Nu vrei sa ne cunoastem?
Iradiatu_
Postat pe 24 Februarie 2009 16:22
De la: a_calator, la data 2009-02-24 15:24:12
De la: pisicavesela, la data 2009-02-24 15:22:43Ce vor barbatii?? Simpluuuuuuuuuuuuuu
nevasta , amanta , o super masina si o vila cu piscina . Nu neaparat in ordinea asta.

te 'nseli amarnic


Sper si eu ca ma insel amarnic , numai ca voi barbatii nu faceti decat sa imi dovediti ca am dreptate.
pisicavesela
Postat pe 24 Februarie 2009 17:04
Depinde de barbati...si depinde si de femei....
TEODORRD
Postat pe 24 Februarie 2009 17:34
Unii vor exclusiv sex, altii vor sa o vada si fericita. Daca vrea sa o faca fericita, barbatul stie cum sa procedeze si nu trebuie sa i se spuna cum se face. Un lucru cerut si explicat nu mai are nici un farmec pentru cele mai multe femei. De pilda: cum sa ii ceri sa fie atent la ce culoare iti place, ce anotimp daca tu cand ii vorbesti ii intra pe o ureche si ii iese pe alta? Ce sa mai crezi cand iti ofera de 8 Martie un buchet de flori pe care le urasti si despre care i-ai zis de atatea ori ca nu iti plac? Alti barbati cum de pot memora aceste detalii, cum de sotul prietenei tale stie totul despre sotioara lui iar despre tine pretinsul iubit nu stie nimic? De ce femeia stie totul despre alesul ei (ce mancare ii place, ce localuri, ce anotimp) iar el, la randul lui, nu stie nimic despre femeia de langa el? Simplu! Pentru ca nu il intereseaza decat sexul! Se prefac ca nu stiu ce pot face ca ea sa se simta printesa lui, mimeaza interesul, mimeaza afectiune dar nu au nici un fel de alt interes pentru femeia de langa ei, nu vor sa o vada si fericita. In consecinta ea se va simti ca un obiect ci nu ca o regina.
Corai
Postat pe 25 Februarie 2009 10:38
De la: Aariadna, la data 2009-02-25 10:38:46Unii vor exclusiv sex, altii vor sa o vada si fericita. Daca vrea sa o faca fericita, barbatul stie cum sa procedeze si nu trebuie sa i se spuna cum se face. Un lucru cerut si explicat nu mai are nici un farmec pentru cele mai multe femei. De pilda: cum sa ii ceri sa fie atent la ce culoare iti place, ce anotimp daca tu cand ii vorbesti ii intra pe o ureche si ii iese pe alta? Ce sa mai crezi cand iti ofera de 8 Martie un buchet de flori pe care le urasti si despre care i-ai zis de atatea ori ca nu iti plac? Alti barbati cum de pot memora aceste detalii, cum de sotul prietenei tale stie totul despre sotioara lui iar despre tine pretinsul iubit nu stie nimic? De ce femeia stie totul despre alesul ei (ce mancare ii place, ce localuri, ce anotimp) iar el, la randul lui, nu stie nimic despre femeia de langa el? Simplu! Pentru ca nu il intereseaza decat sexul! Se prefac ca nu stiu ce pot face ca ea sa se simta printesa lui, mimeaza interesul, mimeaza afectiune dar nu au nici un fel de alt interes pentru femeia de langa ei, nu vor sa o vada si fericita. In consecinta ea se va simti ca un obiect ci nu ca o regina.

nu se prefac, chiar nu au retinut , si nici nu este adevarata ca nu vor , ci pur si simplu nu ii intereseaza sa isi bata capul , nu le pasa ,asta referitor la cei care vor doar sex
dar daca tu vrei sa fi tratata ca o printesa /regina ? , tu te porti la randul tau cu el tot la fel?
Enigmaticul
Postat pe 25 Februarie 2009 14:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce credeti ca unii barbati sunt atrasi de "pustoaice"? 273 De la: kudika174799 19 Mai 2010 22:02
De ce barbatii se cred superiori, cand ei de fapt... 9 De la: yumalai 20 Mai 2009 15:36
petting 24 De la: catalinacatalina 14 Septembrie 2013 20:16
un sfat va rog... 21 De la: RAINBOWLADY 30 Decembrie 2011 19:20
Gay and The City 277 De la: one_size 29 Octombrie 2009 13:22