Setari Cookie-uri

sunt amanta!!!ce sa fac???

De la: angii, la data 2009-06-06 21:39:51Saraca de tine , te-au facut praf cu comentariile, nu te judec, e usor sa judeci .... Felicitari ca ai avut curajul sa -ti povestesti aventura.... sa ai grija de tine...poate relatia se rupa de la sine...Succes!


Medeutzo, mi-a placut ca desi ai cerut sfaturi, tot tu ai venit cu ideia ca ce-ar fi s-o faceti in trei: tu, amantul si-l mai adaugi si pe sotior... Pe mine nu ma ducea mintea, asa ca, fetito draga, poti sa dai clase la multi. Desi, trebuie sa recunosc ca la prima vedere, ma gandeam ca situatia ta e impartasita nu de sute sau mii de femei ci de milioane. A fost, este si-o sa mai fie. Nu l-ai iubit indeajuns pe sot, si cand altul ti-a deschis usa, ai cazut rapid sagetata. In privinta lui, e bine sa nu-ti faci vise, el e foarte multumit cu situatia, si oricare in locul lui, s-ar gandi la fel: De ce sa cumpar o vaca intreaga, cand am nevoie numai de lapte? In orice caz la varsta ta, se cuvine sa ai oarecare experienta... Nu de barbat ar trebui atata sa te temei, el te-a iertat spui, si-atunci, si iti spun eu o sa te ierte si pe viitor; Dar copilul, ai grije de copil, ca dac-o sa prinda de veste, sau daca alt copil te vede si-i spune si lui si la toti copiii, ala, copilul tau nu te mai iarta, nici cand o fi mare.
Altfel, tine-o asa cat o sa mearga. De terminat, o sa se termine odata, pe nesteptate, nici tu nici el nu stiti cand, dar o sa se termine. Pana atunci, gusta din dulceata cu toata pofta, nu te gandi la nimic, mai ales la vreo eventuala casatorie cu el, ca viata-i scurta, si cu-asa ceva, nu spun ca nu te mai intalnesti, se poate sa mai dai de-asa ceva, dar nu stiu dac-o sa-ti placa tot atat de mult, pentru ca dulceata-i diferita. Si cand ti-e lumea mai draga, o sa te trezesti cu ala-n gand. Si-o sa-l cauti iar.
Ndrusu
Postat pe 7 Iunie 2009 00:10
De la: FRANNNCE, la data 2009-03-05 15:15:38
De la: mede, la data 2009-03-05 14:21:21poate ca asa e!!dar si cu barbata-miu ma simt bine cand ne-o punem folosim tot felul de chestii pt a ne fi bine!!!chiar la un moment dat ma gandeam sa-i propun sa facem sex in 3(eu-sotul si amantul meu)!!!si crezi ca-l iubesc doar din motivul ca mi-o trage bine????
o idee excelenta! spor la treaba!................................auzi dar tu esti pe treaba ta?
kudika033954
Postat pe 7 Iunie 2009 01:26
Daca intrebi accepti si raspunsul.Ma iarta daca nu iti dau raspunsul pe care il astepti.Din punctul meu de vedere esti o persoana de proasta calitate,care nu merita statutul de sotie si mama.Daca nu-ti mai iubesti sotul nu este un capat de tara poti divorta si o iei de la capat cu cine vrei tu.Cel ce ti-a fost si iti este sot de 10 ani nu merita sa-l tari in mocirla ta si sa-l umilesti doar ca-ti umbla tie hormonii necontrolat.Faptul ca te-a iertat demonstreaza ca este un om bun care da o a doua sansa,sansa pe care tu ai pierdut-o din start continuind cu minciuna crezand ca e prost. Poate ca el nefericitul chiar te iubeste sincer iubire pe care de la celalalt se pare ca nu o ai.Nu-ti poti cladi fericirea ta pe nefericirea altora viata se va razbuna cum nici nu gandesti.Amantul tau e constient poate ca ceea ce-i faci sotului tau ii poti face si lui si poate nu are nevoie de o panarama la usa.La sotia lui te-ai gandit?Faptul ca strici o familie te face sa te simti confortabil?Ori cum se spune ? Ce dumnezeu a unit omul sa nu desparta?Sau poate ca chiar va meritati unul pe celalalt deoarece sunteti de aceeasi proasta factura:lasi,mincinosi,fara rusine si bun simt.Daca te multumeste statutul de unealta sexuala pana la urma este problema ta.Dar gandeste ca familia ta ,copilul tau NU MERITA ASA CEVA.
kudika006355
Postat pe 7 Iunie 2009 02:08
lasal pe amant si stai cu sotul tau daca stiai ca nu esti in stare sa stai numai cu unu trebuia sa nu mai faci fata cu sotu si amantu se va satura de tine si poate ca la un moment dat vei ramane singura ai grija gandeste-te iprimu rand ca ai o fetita nu te gandi numai la tine ca bine cu ala ca poate iti va da verde
lory88lory88_yahoo_com
Postat pe 7 Iunie 2009 07:56
Totul se rezuma in citeva cuvinte.... Tu nu il iubesti ....dar faptul k-ti este interzis sa-l ai complet ...in ochii lumii , in fata societatii a familiei , prietenilor si asa mai departe( pt k e casatorit si nu isi v-a lasa familia pt tine) ........te face sa crezi c-al iubesti, si k nu poti trai fara el............te simti frustrata ....k asa suntem noi femeile ......... daca vrem ceva ,trebuie sa avem. chiar daca acel ceva nu e al nostru...
Lasa -m sa-ti spun k ... in cel mai rau caz daca amindoi v-ati lasa famiiile si v-ati lua , nu ati fi fericiti ,pentru ca nu l-ai mai considera ''fructul oprit'',si atunci i-ai vedea toate defectele

revin-o la realitate ,fato
Andradina
Postat pe 7 Iunie 2009 08:00
Mede......nush de ce ai scris chestia asta pe forum?Ar fi fost bine sa ceri sfaturi unei prietene bune........asta daca ai.Pt ca ea te cunoaste cel mai bine .Poate nu te intelegi bine cu sotu,poate a facut si el ceva care tea facut sa-l inseli .Sunt sigura ca ceva te-a impins in asta doar ca problema ta nu poate fi inteleasa de femeile care au o relatie inca perfecta.Si perfecta nu ma refer la totul roz....peste tot e ceva.Iar amantul tau (ca toti barbatii de fapt) este foarte multumit ca esti maritata pt ca de ai fi singura si cu o fetita dupa tine nu ar avea tupeu sa te combine pt ca ei fug de obligatii.Sa nu-mi zici ca el e altfel ca nu cred.Asa ca ar fi superfain daca ai incerca sa reinvii tot ce a fost frumos cu sotul tau.Pt ca oricum altu mai bun nu gasesti .IAR PT FETELE CARE TE CONDAMNA AM UN MESAJ: IN FIECARE FEMEIE ESTE O C..VA .............ASA CA NU RADETI SI NU CONDAMNATI CA NU SE STIE CAND AJUNGETI IN ACEEASI SITUATIE
kudika022144
Postat pe 7 Iunie 2009 08:41
Lasa-l, uita-l si veziti de viata ta!!! E mai bine pt tine,nu are rost,e clar ca nu doreste complicatii!! Stiu ca e greu, dar asta e viata!
lenox70
Postat pe 7 Iunie 2009 08:55
De la: kudika006355, la data 2009-06-07 02:08:01Daca intrebi accepti si raspunsul.Ma iarta daca nu iti dau raspunsul pe care il astepti.Din punctul meu de vedere esti o persoana de proasta calitate,care nu merita statutul de sotie si mama.Daca nu-ti mai iubesti sotul nu este un capat de tara poti divorta si o iei de la capat cu cine vrei tu.Cel ce ti-a fost si iti este sot de 10 ani nu merita sa-l tari in mocirla ta si sa-l umilesti doar ca-ti umbla tie hormonii necontrolat.Faptul ca te-a iertat demonstreaza ca este un om bun care da o a doua sansa,sansa pe care tu ai pierdut-o din start continuind cu minciuna crezand ca e prost. Poate ca el nefericitul chiar te iubeste sincer iubire pe care de la celalalt se pare ca nu o ai.Nu-ti poti cladi fericirea ta pe nefericirea altora viata se va razbuna cum nici nu gandesti.Amantul tau e constient poate ca ceea ce-i faci sotului tau ii poti face si lui si poate nu are nevoie de o panarama la usa.La sotia lui te-ai gandit?Faptul ca strici o familie te face sa te simti confortabil?Ori cum se spune ? Ce dumnezeu a unit omul sa nu desparta?Sau poate ca chiar va meritati unul pe celalalt deoarece sunteti de aceeasi proasta factura:lasi,mincinosi,fara rusine si bun simt.Daca te multumeste statutul de unealta sexuala pana la urma este problema ta.Dar gandeste ca familia ta ,copilul tau NU MERITA ASA CEVA.


Subscriu! Foarte frumos spus. Felicitari !
lonely_soul
Postat pe 7 Iunie 2009 09:04
foarte bine gandit , bravo!!!!!!!!
I-au plecat hormonii la plimbare si nu stie ca sa faca acum?? Dar inainte nu s-a gandit ca poate ajunge aici?? Am inteles ca are o fetita de 10 ani , va dati seama, totusi ce educatie v-a avea fetita??
Ce poate vedea la mama ei??
gongonica
Postat pe 7 Iunie 2009 09:17
buna draga mea.
ce ti-a rebuit sa ceri pareri?
fa ce simti tu si atat
nicoleta_douca
Postat pe 7 Iunie 2009 10:01
mai drvreme in topic apare ca te-ai culcat cu el ultima data acum 2 ani?????????//
pai si de 2 ani incoace ce faceti????
kudika026889
Postat pe 7 Iunie 2009 10:46
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........................scuze........visati!!!!!!la ce drac visati???cum ar fii daca ar fii???ce sa fie??ca de 2 ani cum zici nu mai e nimic?ce cocosei???numai asa ca sa vorbim discutii.........
kudika026889
Postat pe 7 Iunie 2009 10:49
eu , am vazut situatii in care cei doi au divortat de 'oficiali " si ....s-au casatorit ...si au trait fericitii pana la adanci batraneti ....DAr a existat o conditie: amandoi au impartasit aceleasi sentimente , profunde si clare si relatia lor nu s-a bazat doar pe sex... tu stii cum e relatia voastra si pe ce se bazeaza !
Eli_30
Postat pe 7 Iunie 2009 10:51
De la: mede, la data 2009-03-23 16:54:52si ce sa fac daca moooooorr dupa "scula " lui????mooorr dupa el ca de 2 ani nu ne-am mai tras-o!!!si mi-e atat de doooorrr de noi si de toate fanteziile pe care le am cu el!!!!!SI PE BUNE CA-L IUBESC MAI MULT CA ORICE!!!!
adina_laca
Postat pe 7 Iunie 2009 11:07
nu credeti ca e putin absurd ca ``d-na dr de fam`` (care la profil specifica din ce localitate este) sa ne povesteasca atat de ``inteligent`` cum isi iubeste amantul? cred ca acest cont este creat de o persoana care nu are altceva mai bun de facut decat sa discrediteze un medic din localitatea respectiva.
adina_laca
Postat pe 7 Iunie 2009 11:11
De la: kudika022144, la data 2009-06-07 08:41:00Mede......nush de ce ai scris chestia asta pe forum?Ar fi fost bine sa ceri sfaturi unei prietene bune........asta daca ai.Pt ca ea te cunoaste cel mai bine .Poate nu te intelegi bine cu sotu,poate a facut si el ceva care tea facut sa-l inseli .Sunt sigura ca ceva te-a impins in asta doar ca problema ta nu poate fi inteleasa de femeile care au o relatie inca perfecta.Si perfecta nu ma refer la totul roz....peste tot e ceva.Iar amantul tau (ca toti barbatii de fapt) este foarte multumit ca esti maritata pt ca de ai fi singura si cu o fetita dupa tine nu ar avea tupeu sa te combine pt ca ei fug de obligatii.Sa nu-mi zici ca el e altfel ca nu cred.Asa ca ar fi superfain daca ai incerca sa reinvii tot ce a fost frumos cu sotul tau.Pt ca oricum altu mai bun nu gasesti .IAR PT FETELE CARE TE CONDAMNA AM UN MESAJ: IN FIECARE FEMEIE ESTE O C..VA .............ASA CA NU RADETI SI NU CONDAMNATI CA NU SE STIE CAND AJUNGETI IN ACEEASI SITUATIE


dak te simti, vorbeste in numele tau
ajung in aceeasi situatie tarfele de 2 lei care nu respecta pe nimeni si nimic si distrug totul in calea lor. poate vrei sa zici k toate avem nevoie de sex, dar nu cu barbatul alteia, cu sot acasa si copil. e o diferenta.
iar tu mede, cred k s-a mai zis, dar am sa-mi exprim si io repulsia fata de tn si fata de comportamentul tau de om bolnav: astia care procedeaza ca tn ar trebui izolati, mai ceva ca ciumaticii.
uite k nu doar barbatii pot fi obsedati, femeile ii intrec uneori (chiar dak nu-mi place sa vad asta)
x_tina90
Postat pe 7 Iunie 2009 12:32
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???



poi hotarasti dac vrei sa fi cu cineva care te vrea doar pt sex sau cu cineva care te vrea pt ceea ce esti nu pt ce faci in pat
everything_for_you
Postat pe 7 Iunie 2009 12:38
Tu risti totul si el nimic????Tu pierzi casnicie,casa,copil; si el te poate arunca in strada pt alta amanta....Da-l naibii ca nu te iubeste!!!Esti doar un divertisment pt el....la obligatii nu vrea sa se inhame...Daca nu il mai vezi,cu atat mai bine...Da-i tu papucii,inainte sa o faca el...
dcd
Postat pe 7 Iunie 2009 12:44
Parerea mea este sa nu renunti la sotul tau pentru el chiar daca il iubesti.. sotul meu nu m-ar fi iertat daca ar fi stiut ca am avut o legatura cu altcineva ... inseamna ca al tau este intelegator.. .. dar daca-l iubesti pe amant.. tineti lagatura cum ati facut pana acum .... din cate am inteles nici el nu vrea mai mult... barbati sunt ciudati .. parsivi.. parerea mea asta este.... nu-ti lasa sotul daca este un baiat bun... te pup... bafta..
daniella_rona
Postat pe 7 Iunie 2009 12:50
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???



E clar ca nu simtiti la fel, asa ca nici nu te gandi macar inca o secunda in plus ca ar trebui sa renunti la familia ta. Mai degraba la amant, eu zic ca te foloseste si atat. Daca se simte asa bine cum e.......ce vrei mai mult? E foarte clar, ii place sexul cu tine, dar n-are chef de responsabilitati. Asa ca ......lasa-l fata draga ca nu merita.
Stiu ca nu e usor si nici sa nu te astepti ca el o sa te ajute sa te indepartezi de el. Dar daca ai ajuns sa-ti pui intrebarile astea, este clar ca nu te mai simti minunat in rel cu el (amantul) si treci deja in partea cu gust amar. Mai bine pui punct, pentru tine insati. Succes!
Genty_ana
Postat pe 7 Iunie 2009 12:56
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???

[/quot

CE VRAJEALA! mAI AVETI TOPICURI DE GENUL? ...Daca totusi e adevarat, inseamna ca nu esti pe creanga ta(asta ca sa nu folosesc un termen care te-ar caracteriza).Care barbat mai are taria in ziua de azi sa ierte o astfel de situatie....SI MAI AI SI UN COPIL, DEJA MI S-A LUAT DE TINE...... .gANDESTE-TE CA NU E VB DOAR DE TINE, UN COPIL ARE NEVOIE DE AMBII PARINTI, DACA AI PREA MULT TIMP LA DISPOZITIE, DU-TE NAIBII LA LUCRU, UMPLETI TIMPUL CU CEVA...mI-E MILA DE COPILUL ACELA CU O ASA MAMA...
lonely_girl
Postat pe 7 Iunie 2009 14:01
e clar nu te iubeste si nu vrea decat sa-si satisfaca nevoile din cand in cand,gandeste si tu putin el se simpte bine sa vorbiti la telefon si in rest nu vrea sa isi asume responsabilitati , cauta sa termini cu el pentru a te apropia de sot si fii amanta pentru sotul tau si totul va fi bine
kudika023697
Postat pe 7 Iunie 2009 14:09
Draga mea daca si asta e iubire........tu nu vorbesti decat de tras ,ca ti-o trage bine si ca nu mai poti de iubire...Cred ca totusi nu-ti dai seama ca doar asta te intereseaza si confunzi sentimentele pentru ca barbatul tau de acasa nu te mai satisface..sunt curioasa daca si despre barbatul tau aveai aceasi parere la inceput,ca ti-o trage asa bine...si poate te-ai razgandit in timp,ai dat de altu si sa inceapa distractia...... eu zic sa fii mai cumpatata,mai putin egoista si sa te gandesti totusi ca ai un copil acasa care nu ar fi deloc mandru de mama lui... si sa vorbesti cu sotul tau,poate rezolvati problema ,ii spui ce nu-ti convine la el si luati o decizie,cine stie ?poate se indreapta lucrurile..
Lady_Gaga9
Postat pe 7 Iunie 2009 15:43
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???



sa ti-o pui in continuare, cum bine ai zis
cum vrei sa-ti dam noi sfaturi, cand tu spui ca iti place situatia actuala ?
_fantoma_
Postat pe 7 Iunie 2009 16:37
De la: angii, la data 2009-06-06 21:39:51Saraca de tine , te-au facut praf cu comentariile, nu te judec, e usor sa judeci .... Felicitari ca ai avut curajul sa -ti povestesti aventura.... sa ai grija de tine...poate relatia se rupa de la sine...Succes!


ai dreptate,saraca de ea
ii doresc s'o paraseasca sotu,dar si amantul,si fata cand o creste mai mare sa'i spuna pe nume"p a r a s u t a"
scorpyoW
Postat pe 7 Iunie 2009 19:21
De la: ROBERTA_BRUNI2, la data 2009-03-03 14:06:09
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???


ce ai invatat

du-te si te spovedeste ,vai de femeia care calca stramb odata ce te-ai casatorit nu te mai uiti la alt barbat daca esti femeie cu credinta in Dumnezeu ca asa la tot pasul sunt barbati frumosi de care ai putea sa te "indragostesti"dar tu ca o femeie cinstita nu trebuie sa dai curs ispitelor ele sunt peste tot doar ca trebuie sa avem tarie de carcater , uitate in casa si vei vedea ca ai exact omul potrivit pentru tine
lourdess
Postat pe 7 Iunie 2009 19:28
De la: scorpyoW, la data 2009-06-07 19:21:54
De la: angii, la data 2009-06-06 21:39:51Saraca de tine , te-au facut praf cu comentariile, nu te judec, e usor sa judeci .... Felicitari ca ai avut curajul sa -ti povestesti aventura.... sa ai grija de tine...poate relatia se rupa de la sine...Succes!


ai dreptate,saraca de ea
ii doresc s'o paraseasca sotu,dar si amantul,si fata cand o creste mai mare sa'i spuna pe nume"p a r a s u t a"

ce tare,tare,tare
lourdess
Postat pe 7 Iunie 2009 19:28
Du te la un club swinger
Aphrodite
Postat pe 7 Iunie 2009 20:21
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???



sa te lasi !!!!!!!!!!!!!!!!! asta sa faci! ce nu e clar?& dece te mai intrebi ce ai de facut?
loveactually
Postat pe 7 Iunie 2009 21:43
De la: scorpyoW, la data 2009-06-07 19:21:54
ai dreptate,saraca de ea
ii doresc s'o paraseasca sotu,dar si amantul,si fata cand o creste mai mare sa'i spuna pe nume"p a r a s u t a"

Rau esti!
lonely_soul
Postat pe 7 Iunie 2009 21:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire si Poezie!! 44 De la: SIDONIA69 1 August 2012 22:44
s-a schimbat mult si nu stiu ce sa fac sa fie ca inainte 28 De la: alexamirela17 6 Martie 2012 22:37
Fostele relatii ne afecteaza in prezent? 10 De la: nico_dana2006 17 Februarie 2009 12:46
Parerea voastra... 70 De la: puiut_77 17 Februarie 2011 13:05
Ia-ma asa cum sunt. 24 De la: Arutzu28 11 August 2011 16:52