Setari Cookie-uri

sunt amanta!!!ce sa fac???

nu o mai judecati.daca are un amant inseamna ca ceva in casnicie ei nu merge.sa faci ceea ce simti tu ca e mai bine pentru tine.judeca la recegandeste-te mai intai vla tine ,daca tu vei fi fericita asa va fi si fetita ta
just_andreea
Postat pe 7 Iunie 2009 21:51
Daca nu merge ceva intr-o casnicie incerci sa indrepti incerci sa faci sa mearga sAU TE DESPARTI nu-ti faci un amant.Cu ce o ajuta in familie faptul ca e amanta?
kudika006355
Postat pe 7 Iunie 2009 22:18
nu esti rau este urmarea purtarilor ei.
kudika006355
Postat pe 7 Iunie 2009 22:20
De la: kudika006355, la data 2009-06-07 22:18:14Daca nu merge ceva intr-o casnicie incerci sa indrepti incerci sa faci sa mearga sAU TE DESPARTI nu-ti faci un amant.Cu ce o ajuta in familie faptul ca e amanta?

Pai nu?
lonely_soul
Postat pe 7 Iunie 2009 22:20
De la: lonely_soul, la data 2009-06-07 21:49:26
De la: scorpyoW, la data 2009-06-07 19:21:54
ai dreptate,saraca de ea
ii doresc s'o paraseasca sotu,dar si amantul,si fata cand o creste mai mare sa'i spuna pe nume"p a r a s u t a"

Rau esti!


nu sunt rau spun ce cred
scorpyoW
Postat pe 7 Iunie 2009 22:36
De la: scorpyoW, la data 2009-06-07 22:36:16
nu sunt rau spun ce cred

Atunci esti unul dintre putinii barbati care sunt sinceri.
lonely_soul
Postat pe 7 Iunie 2009 22:39
De la: scorpyoW, la data 2009-06-07 19:21:54
ai dreptate,saraca de ea
ii doresc s'o paraseasca sotu,dar si amantul,si fata cand o creste mai mare sa'i spuna pe nume"p a r a s u t a"

Te pomenesti ca tu esti vren sfant. Ce usor e sa jdeci pe altii si sa mai arunci si cu pietre. Eu iti doresc tie sa ajungi n situatia ei, ca sa vezi cum e si daca atunci mai arunci cu pietre in altii.
Genty_ana
Postat pe 7 Iunie 2009 22:56
of fetele astea!!!!!!!!!!!!rele mai sunt.daca ea simte ca il iubeste de ce o judecati asa aspru.Are un copil si un barbat ....e foarte bine(nota 10) se mai si inteleg bine,dar are si amant!!!!!!!! Ei si ce !???????parca barbatii vostri nu au si ei amante?
Cercetati mai bine in ograda voastra...sa nu aveti surprize!!!!! Cine se simte fara de pacat ...sa arunce prima cu piatra si sa loveasca numai atunci cand nu a gresit niciodata in viata ei(macar cu gandul) Pisi iubeste si lasa-te iubita pt ca nu dureaza mult sentimentul asta nici macar intr-o relatie stabila.in doi trei ani maxim il vei uita,si te vei intreba oare ce m-a atras asa mult la el!!??O viata fara regrete iti doresc..si sa fii iubita pisi.
iulia_0207
Postat pe 7 Iunie 2009 22:57
Hai sa fim seriosi. Cineva vrea sa discrediteze o persoana si s a gandit sa si faca profil pe kudika si sa toarne tot felul de prostii.La cate detalii a dat in caracterizare, probabil pentru cineva din zona respectiva nu i trebuie mai mult de 5 secunde sa stie despre cine e vorba.Chiar si cel mai prost medic are IQ suficient cat sa nu faca asa o tampenie.
kudika023365
Postat pe 7 Iunie 2009 23:30
De la: kudika023365, la data 2009-06-07 23:30:12Hai sa fim seriosi. Cineva vrea sa discrediteze o persoana si s a gandit sa si faca profil pe kudika si sa toarne tot felul de prostii.La cate detalii a dat in caracterizare, probabil pentru cineva din zona respectiva nu i trebuie mai mult de 5 secunde sa stie despre cine e vorba.Chiar si cel mai prost medic are IQ suficient cat sa nu faca asa o tampenie.

Si mai ales daca e femeie. Banuiesc ca trebuie sa aiba o anume demnitate.
lonely_soul
Postat pe 7 Iunie 2009 23:37
De la: lonely_soul, la data 2009-06-07 23:37:45
De la: kudika023365, la data 2009-06-07 23:30:12Hai sa fim seriosi. Cineva vrea sa discrediteze o persoana si s a gandit sa si faca profil pe kudika si sa toarne tot felul de prostii.La cate detalii a dat in caracterizare, probabil pentru cineva din zona respectiva nu i trebuie mai mult de 5 secunde sa stie despre cine e vorba.Chiar si cel mai prost medic are IQ suficient cat sa nu faca asa o tampenie.

Si mai ales daca e femeie. Banuiesc ca trebuie sa aiba o anume demnitate.

De acord.Iar limbajul folosit nu e al unei femei.Se facea referire la o persoana care trimite mesaje si asculta telefoane,nu?
Nu m ar mira deloc sa fie aceeasi cu cea care scrie pekudika.
kudika023365
Postat pe 7 Iunie 2009 23:46
De la: mede, la data 2009-03-24 08:48:54si faza mai naspa e ca din cauza unuia nu ne-am mai pus-o de atata timp!!!Este cineva care stie de aceasta relatie a mea, imi trim emailuri , imi asculta tel, practic stie tot ce se intampla cu mine..........si sunt 8 luni de zile de cand ma si ne freaca la cap pe mine si iubitul meu amant ........si totusi nu am renuntat la relatia asta si nici el cu toate ca primeste sms-uri si tel acasa ......asta ce vrea sa insemne????

Care-i ala??
lonely_soul
Postat pe 7 Iunie 2009 23:56
De la: lonely_soul, la data 2009-06-07 23:56:13
De la: mede, la data 2009-03-24 08:48:54si faza mai naspa e ca din cauza unuia nu ne-am mai pus-o de atata timp!!!Este cineva care stie de aceasta relatie a mea, imi trim emailuri , imi asculta tel, practic stie tot ce se intampla cu mine..........si sunt 8 luni de zile de cand ma si ne freaca la cap pe mine si iubitul meu amant ........si totusi nu am renuntat la relatia asta si nici el cu toate ca primeste sms-uri si tel acasa ......asta ce vrea sa insemne????

Care-i ala??

Sau poate care i aia?
Se pretindea ca nevasta lui nu stie.Oare?
kudika023365
Postat pe 8 Iunie 2009 00:03
De la: scorpyoW, la data 2009-06-07 22:36:16
De la: lonely_soul, la data 2009-06-07 21:49:26
De la: scorpyoW, la data 2009-06-07 19:21:54
ai dreptate,saraca de ea
ii doresc s'o paraseasca sotu,dar si amantul,si fata cand o creste mai mare sa'i spuna pe nume"p a r a s u t a"

Rau esti!


nu sunt rau spun ce cred


yo nu o inteleg,totus are o fata de 10 ani,sa fim realisti,e o perioada destul de lunga in care a sacrificat multe,a trecut si prin bine si prin rau inpreuna cu sotu,fata asta in scurt timp va avea nevoe de o mama langa e,de tatal ei,ok imteleg poate nu'l mai iubeste,pe sotul ei,sa presupunem prin absurd,ca fata va face si ea greseala de a se cupla cu un barbat insurat,ce poate ea sa'i reproseze in acel moment?va avea tupeu sa'i spuna ca greseste si nu e bine ce face?
dar sper sa se trezeasca la relitate,si sa mai indrepte ce mai poate,bine inteles daca nu e prea tarziu
scorpyoW
Postat pe 8 Iunie 2009 00:07
Poate ca femeia in cauza habar n are ce se discuta pe acest site si e o mama si sotie buna.
Eu cred in continuare ca cineva ca cineva vrea s o discrediteze.
kudika023365
Postat pe 8 Iunie 2009 00:14
veziti de viata ta, la un psiholog nu pe internet gasesti raspunsu, nu mai cautati alti posibli amanti ca vreti voi! destramati familii, fete fara bun simt si fara cei 7 ani de acasa
sergiu_21yo
Postat pe 8 Iunie 2009 00:20
hai scuteste-ma mergi cu domnu si cu copii tai ca esti dusa cu pluta
sergiu_21yo
Postat pe 8 Iunie 2009 00:22
De la: Genty_ana, la data 2009-06-07 22:56:05
De la: scorpyoW, la data 2009-06-07 19:21:54
ai dreptate,saraca de ea
ii doresc s'o paraseasca sotu,dar si amantul,si fata cand o creste mai mare sa'i spuna pe nume"p a r a s u t a"

Te pomenesti ca tu esti vren sfant. Ce usor e sa jdeci pe altii si sa mai arunci si cu pietre. Eu iti doresc tie sa ajungi n situatia ei, ca sa vezi cum e si daca atunci mai arunci cu pietre in altii.


hei u ai citit topicu atenta??la ce spui nu prea cred,u stii ca are o fetita de 10 ani?ce exenplu ii da!?u chear nu esti constienta???
cat despre mine afla ca am tot ca i'mi doresc,
scorpyoW
Postat pe 8 Iunie 2009 14:03
hai sa fim seriosi, si ce daca are femeia amant,poate sotu ei nu mai poate si de aia a apelat la un amant,poate nu vrea sa se desparta de sot ca il mai iubeste,dar daca el nu mai poate.femeia se duce isi face treaba si vine acasa si este totul ok,ce o tot condamnati atit,este si ea un suflet care are nevoie de iubire si pasiune,uitativa fiecare la voi in gradina voastra si dupa aceea in gradina altuia
kudika033954
Postat pe 8 Iunie 2009 14:14
extraordinar ce sfint esti tu,tu ce cauti pe net,eu cred ca tu esti un papa lapte si un labagiu
kudika033954
Postat pe 8 Iunie 2009 14:19
Reconsidera-ti viata de cuplu si divorteaza daca e cazul.
Kathara
Postat pe 8 Iunie 2009 14:21
De la: scorpyoW, la data 2009-06-08 14:03:45
De la: Genty_ana, la data 2009-06-07 22:56:05
De la: scorpyoW, la data 2009-06-07 19:21:54
ai dreptate,saraca de ea
ii doresc s'o paraseasca sotu,dar si amantul,si fata cand o creste mai mare sa'i spuna pe nume"p a r a s u t a"

Te pomenesti ca tu esti vren sfant. Ce usor e sa jdeci pe altii si sa mai arunci si cu pietre. Eu iti doresc tie sa ajungi n situatia ei, ca sa vezi cum e si daca atunci mai arunci cu pietre in altii.


hei u ai citit topicu atenta??la ce spui nu prea cred,u stii ca are o fetita de 10 ani?ce exenplu ii da!?u chear nu esti constienta???
cat despre mine afla ca am tot ca i'mi doresc,


scorpi mama ce rau esti tu
dar nu mai fi asa radical pentru ca intro casatorie pot exista situatii si situatii. da intradevar poate mai bine s-ar despartit de el, dar cine stie ce motive are de nu se desparte(sincer nu am citit toate posturile si sper sa nu ma iei la fugareala daca vb prostii )...si decat sa-si nege existenta ca femeie, decat sa traiasca la fel ca o leguma, ca o planta moarta, ca o stafie atunci asta este, isi cauta un amant
ScorpiutsA
Postat pe 8 Iunie 2009 14:25
scorpiutsa,,i'ti spun yo,ea nu'l mai ibeste pe sot,sotu stie ca ea a avut o aventura,dar ea spus ca a terminato cu persoana respectiva,s'au asta crede sotu,ea il minte cu buna credinta,ala daca o iubeste ca fraeru,o crede,ea nu stie inca ce vrea,ar sta cu sotu ca doar o intelege,nu s'ar desparti nici de amant,ca doar o f u t e bine,
cu siguranta daca amantu iar cere sa divorteze ar faceo,vede ca ala nu are nici un gand,ramane cu fraeru,punct
scorpyoW
Postat pe 8 Iunie 2009 15:48
De la: scorpyoW, la data 2009-06-08 14:03:45
De la: Genty_ana, la data 2009-06-07 22:56:05
De la: scorpyoW, la data 2009-06-07 19:21:54
ai dreptate,saraca de ea
ii doresc s'o paraseasca sotu,dar si amantul,si fata cand o creste mai mare sa'i spuna pe nume"p a r a s u t a"

Te pomenesti ca tu esti vren sfant. Ce usor e sa jdeci pe altii si sa mai arunci si cu pietre. Eu iti doresc tie sa ajungi n situatia ei, ca sa vezi cum e si daca atunci mai arunci cu pietre in altii.


hei u ai citit topicu atenta??la ce spui nu prea cred,u stii ca are o fetita de 10 ani?ce exenplu ii da!?u chear nu esti constienta???
cat despre mine afla ca am tot ca i'mi doresc,

Am citit topicu' cap coada si cu atentie! Doar ca me enerveaza la culme oamenii astia ca tine asa: curajosi nevoie mare pe net, ascunsi in spatele unui ID. Daca situatia ar fi fost inversa, sotul avea o amanta si vroia sa-si paraseasca sotia, sunt curioasa cat mai conta atunci ca are o fetita de 10 ani. Parerea mea: daca nu esti in stare sa dai un sfat (din experienta ta fireste) atunci abtine-te. Nici intr-un caz nu te dovedesti superior aruncand cu pietre, ci doar ingust la minte.
Genty_ana
Postat pe 8 Iunie 2009 16:43
daca ai citi pe unde am mai postat,ai vedea ca nu prea sunt deacord cu aceste relati,ca e barbat ca e femeie,nu conteaza pur si simplu nu sunt deacord
ok yo sunt ingust la minte,ma ascund in spatele la ce vrei u,nu stiu sa dau sfaturi,dar te intreb din curiozitate,u ai putea sa faci asa ceva?totusi acel copil e fata,peste cativa ani va avea nevoe de un sfat,daca era baiat sa'l ea d r a c u se descurca el,dar totusi repet e fata,si are nevoe de sfatul unei mame
scorpyoW
Postat pe 8 Iunie 2009 17:03
Du te la un club Swinger, sigur ai sa iesi de acolo satisfacuta, eventual poti sa il iei si pe amantul taua :
Aphrodite
Postat pe 8 Iunie 2009 19:07
De la: scorpyoW, la data 2009-06-08 17:03:53daca ai citi pe unde am mai postat,ai vedea ca nu prea sunt deacord cu aceste relati,ca e barbat ca e femeie,nu conteaza pur si simplu nu sunt deacord
ok yo sunt ingust la minte,ma ascund in spatele la ce vrei u,nu stiu sa dau sfaturi,dar te intreb din curiozitate,u ai putea sa faci asa ceva?totusi acel copil e fata,peste cativa ani va avea nevoe de un sfat,daca era baiat sa'l ea d r a c u se descurca el,dar totusi repet e fata,si are nevoe de sfatul unei mame

Foarte bine ca nu esti de acord, este dreptul tau Si culmea e ca daca nu ai arunca cu pietre si ai incerca sa explici pe o anumita tonalitate, cred ca ai fi chiar ascultat.
Nu-mi doresc niciodata sa ajung in situatia ei si sa trebuiasca sa aleg la modul ala. Insa eu ma ghidez dupa principiul "Niciodata sa nu spui niciodata", de aceea nu arunc cu pietre. Si nu sunt de acord nici cu: "daca era baiat sa'l ea d r a c u se descurca el" Eu nu vad diferentele pe care le vezi tu. Baiat sau fata, este o personalitate care se cladeste din ceea ce vede/aude etc in jurul ei. Si la fel de bine cum modelezi un caracter, la fel il poti si distruge, indiferent ca e baiat sau fata. Nu face bine ce face, dar poate nu are de ales, sau poate are probleme sau de ce nu, intr-un final poate ii place, etc.
Genty_ana
Postat pe 9 Iunie 2009 16:27
De la: scorpyoW, la data 2009-06-08 15:48:32scorpiutsa,,i'ti spun yo,ea nu'l mai ibeste pe sot,sotu stie ca ea a avut o aventura,dar ea spus ca a terminato cu persoana respectiva,s'au asta crede sotu,ea il minte cu buna credinta,ala daca o iubeste ca fraeru,o crede,ea nu stie inca ce vrea,ar sta cu sotu ca doar o intelege,nu s'ar desparti nici de amant,ca doar o f u t e bine,
cu siguranta daca amantu iar cere sa divorteze ar faceo,vede ca ala nu are nici un gand,ramane cu fraeru,punct


x_tina90
Postat pe 10 Iunie 2009 03:04
parerea mea sincera...este sa renunti la relatia extra.conjugala,nu te merita,din moment ce nu .ti spune ca te iubeste si ca se simte bn asa....doar din cand in cand(sa va simtiti bn),te va face sa.ti urasti sotul,sa nu te gandesti decat la el,pt ca vei incepe ...daca nu ai inceput deja..sa faci comparatii intre el si sotul tau.te inteleg ca.l iubesti...si ai putea renunta oricand la sot pt el...dar tr sa iei o hatarare!ori cu unul ,,ori cu altul!pt ca asa pe furis...lucrurile sunt mai intensive,dar nu tine mult minciuna.mult noroc iti doresc!nu cred ca ti.ai gasit pe altul de prea mult bine...e vina lui,sunt sigura.Este o diferenta mare intre noi,femeile si barbati!Ei traiesc cu gandul sa aibe HAREM,indiferent ca au sotii bune,grijulii,iubitoare etc.Iar noi inselam din cauza indiferentei lor.
myky_nyky_29
Postat pe 10 Iunie 2009 22:28
ce se mai cearta lumea asta.gandeste.te putin la fetita ta..si incearca sa treci peste alaturi de sotul tau...
myky_nyky_29
Postat pe 10 Iunie 2009 22:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt confuza... 8 De la: kudika011906 29 Septembrie 2009 19:30
Cum le place barbatilor sa fim ??? 64 De la: SweetDadyD 12 Noiembrie 2009 14:16
nu stiu ce sa fac,despartire sau ce? 8 De la: bulish 8 Ianuarie 2013 12:29
relatii interzise 67 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 7 August 2010 11:21
de ce barbatul vrea sa-ti ramana amic? 30 De la: razz 12 Februarie 2011 15:13