Setari Cookie-uri

sunt amanta!!!ce sa fac???

sal eu sunt noua pe forum nu fa prostia de ati lasa barbatul ca sa stii ca sigur te iubeste caci dacaanantu tau tinea la tine bagaty divort si eraty de mult impreuna dar e clar ca nu tine decat sa facety sex si deci dute stai acasa la barbatul tau cum au facut si au zis si altele si invatal cety place in pat asa cum am facut si eu cu a meu si nuti mai complica viata degeaba
brunetzica89
Postat pe 3 Aprilie 2009 10:17
De la: cristi_nne, la data 2009-03-05 14:34:37
De la: donttouch, la data 2009-03-05 14:28:30
De la: mede, la data 2009-03-05 14:21:21poate ca asa e!!dar si cu barbata-miu ma simt bine cand ne-o punem folosim tot felul de chestii pt a ne fi bine!!!chiar la un moment dat ma gandeam sa-i propun sa facem sex in 3(eu-sotul si amantul meu)!!!si crezi ca-l iubesc doar din motivul ca mi-o trage bine????


pai si ce mai asteptzi sa-i propui? daca nu te vedem la stirile de la ora 5 de la protv sa vi sa ne spui si noua cum a fost


super tare asta , doamne ce tza si cu unele.....


belea!!!!
kudika008823
Postat pe 15 Mai 2009 13:16
De la: mede, la data 2009-03-05 14:21:21poate ca asa e!!dar si cu barbata-miu ma simt bine cand ne-o punem folosim tot felul de chestii pt a ne fi bine!!!chiar la un moment dat ma gandeam sa-i propun sa facem sex in 3(eu-sotul si amantul meu)!!!si crezi ca-l iubesc doar din motivul ca mi-o trage bine????


poate folosesc un limbaj dar mai femeie tu nu ai cap?ai un copil de 10 ani si un sot care a ramas cu tine chiar daca i-ai spus ca-l inseli ar fi drept sa-i spui sotului ca vrei sa fii cu amantul de ce sa-ti bati joc de viata sotului tau in continure?daca tu crezi ca ai gasit marea dragoste cum crezi pai lasa-l si pe sotul tau sa aiba parte de o viata fericita ?sau poate ca te gandesti numai la tine si nu-ti pasa nici de sot nici de copil.la 10 ani un copil este destul de constient cum crezi ca va percepe el faptul ca are o familie dar totusi mamei ii trebuie 2 barbati ca nu-i ajunge 1?.....nu ma refer la faptul ca se va gandi ca tu te culci cu acel barbat dar va percepe ca nu este corect ceea ce faci pt ca unul e sangele lui si mai ales vede ce se intampla in casa si nu va gasi nici un motiv pt reactia ta
alege pe unul din ei
lovelybuterfly05
Postat pe 15 Mai 2009 14:33
of..eu nu inteleg ceva...te-ai maritat ca il iubeai pe sot....frumos...dupa un copil..rodul iubirii....acum amant.....de ce nu va ajunge doar un barbat?...de ce cautati si alte p......
eu am sot de 6 ani...si nici un moment nu am gindit sau gindesc sa il insel...pt ca il iubesc...si ma satisface de ce sa caut o alta scula...doar sa fiu amanta?......ai un copil ce o sa zica el?....cum te va judeca?.....daca nu te intelegeai cu sotul mai ziceam...e bun se pare daca tea iertat....si stie de el...de ce mai continui?....
pamela_1
Postat pe 15 Mai 2009 14:38
pamela_1
Postat pe 15 Mai 2009 14:39
pai sa vedem...
sotul tau: ori e prea bun ori prea prost....cum sa te inteleaga ca ai avut o aventura.....
tu: spui totul cu asa o seninatate care ma face sa cred k totul e o minciuna;)
amantul: VREA SEX!!!!ce e amantul: un tip cu care ti-o tragi si gata....nu e loc de sentimente aici
kkt
Postat pe 15 Mai 2009 14:40
De la: pamela_1, la data 2009-05-15 14:39:54


Daca insa nu te-ar satisface?
Iulian976
Postat pe 15 Mai 2009 14:42
da amantu o avea si el sotie...mai sunt penibili...nu suport lucrurile astea...sa ai familie si sa te sexezi cu cine apuci....si nici faza cu prietenii de isi iau iubitele...
pamela_1
Postat pe 15 Mai 2009 14:44
cind iti legi viata cu un om...inainte stai cu el..vezi daca te potrivesti ion toate....atunci faci pasul....
pamela_1
Postat pe 15 Mai 2009 14:46
sau daca dupa o neglijeaza trebuie sa vb despre aceste probleme....ele se pot rezolva...insa uni rezolva cu altii
pamela_1
Postat pe 15 Mai 2009 14:46
De la: pamela_1, la data 2009-05-15 14:46:50sau daca dupa o neglijeaza trebuie sa vb despre aceste probleme....ele se pot rezolva...insa uni rezolva cu altii


Exact
andreea1976
Postat pe 15 Mai 2009 14:47
eu rid ..glumesc...da e jalnic cum pot unii sa traiasca viata...viata e frumoasa daca tu sti sa o faci frumoasa......multi dau vina pe viata din neajunsuri...ca nu io trage barbasu bine...sau invers...dar ce fac oamenii pt viata?....nu tre sa asteptam mura in gura...trebuie noi sa cladim sa fie bine..sa luptam...asa cred eu...
pamela_1
Postat pe 15 Mai 2009 14:50
toti avem probleme uneori...insa trebuie sa gindim inainte de toate cum sa facem sa nu le avem ..sa iesim din ele.....nu stiu....ce sa ma zic
pamela_1
Postat pe 15 Mai 2009 14:52
scz... .dc am impresia ca topicul a fost deschis de un barbat si nicidecum de o femeie,si totul e o farsa?Nu vi se pare?
engy123
Postat pe 15 Mai 2009 23:03
De la: bruneagra25, la data 2009-03-04 10:18:36
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???


in prima faza ti-as fi spus sa-ti tragi un glont in cap....dar m-am razgandit.....nu am motive reale pt acest fapt...te sfatuiesc sa stai draq pe curu tau k alt prost k barbatatu sa afle si sa te ierte nu va exista...si in loc sa ti-o tragi cu altii pe la colturi mai bine explica-i lu barbatatu cum sa ti-o traga sa te simti bine si cu el nu numai cu amantul, nu prea cred k iti iubesti amantul...poate iubesti felul in care ti-o trage....

as fi facut si eu acelasi lucru in prima faza!chiar si in a2a faza!si a3a si to timpul!!
bag p.... in ele amante si amanti!
am trait o experienta neplacuta din cauza unei shtoarfe asa ca mai bine nu iti dau sfaturi!
anca0704
Postat pe 17 Mai 2009 15:23
sa te lasi de meserie:)
clandestine
Postat pe 6 Iunie 2009 16:08
De la: clandestine, la data 2009-06-06 16:08:42sa te lasi de meserie:)[/quote

cum sa faca asta?ai inebunit??
u sti cat sa chinuit sa distruga o familie?
scorpyoW
Postat pe 6 Iunie 2009 16:12
cand e vorba sa traiasca doar pentru ea, da poate sa aiba amant sau amanti.
dar daca ajungi sa traiesti doar pt tine ai sa mori singur.
la copil nu se gandeste...daca afla, tu crezi ca-i mai pasa de tine cand creste mare. iar daca sotu ei e destept si afla...o paraseste si ala. apoi singuratate frateee!!
clandestine
Postat pe 6 Iunie 2009 16:17
nu am corelat persoanele...repet "la copil nu se gandeste...daca afla, tu crezi ca-i mai pasa de ea cand creste mare"
clandestine
Postat pe 6 Iunie 2009 16:18
buna eu sunt 9 pe aici:D zana ma num:X:X:X
zana2000
Postat pe 6 Iunie 2009 16:21
"sunt amanta! ce sa fac?"
eu as spune sa te lasi de "meserie" sau sa
anca0704
Postat pe 6 Iunie 2009 16:45
De la: zana2000, la data 2009-06-06 16:21:24buna eu sunt 9 pe aici:D zana ma num:X:X:X


bine ai venit in infern
scorpyoW
Postat pe 6 Iunie 2009 16:51
Daca tot ai un amant,ai grija sa functioneze perfect relatia.Macar sa fii fericita astfel,daca in casnicie nu merge.Iar daca sexul va leaga mult,ei bine,va functiona si restul,e ingredientul principal intr-o relatie,e drept ca nu singurul ,dar CONTEAZA!
talpalaruemilia
Postat pe 6 Iunie 2009 16:52
De la: anca0704, la data 2009-06-06 16:45:48"sunt amanta! ce sa fac?"
eu as spune sa te lasi de "meserie" sau sa

......eu as zice sa-si faca treaba..cu daruire...
cu suflet...
nico1234
Postat pe 6 Iunie 2009 16:53
De la: talpalaruemilia, la data 2009-06-06 16:52:26Daca tot ai un amant,ai grija sa functioneze perfect relatia.Macar sa fii fericita astfel,daca in casnicie nu merge.Iar daca sexul va leaga mult,ei bine,va functiona si restul,e ingredientul principal intr-o relatie,e drept ca nu singurul ,dar CONTEAZA!


yo zic sa nu te grabesti in a da sfaturi
scorpyoW
Postat pe 6 Iunie 2009 16:54
e clar la misto tema :P
camy_doll
Postat pe 6 Iunie 2009 17:01
aceasta situtie presupun k iti da multe dureri de cap si te macina in interiorul tau..incat nu iti poti vedea de viata ta...cred k ar fi bine sa te gandesti in primul si in primul rand la tine si mai apoi la copilul tau care are cea mai mare nevoie de tine ca mama...nu te gandi la amantul tau care nici macar nu iti raspunde la sentimentele tale...ar fi de apreciat si sotul tau care ai sous ca stie de aventura ta si totusi mai este cu tine..rareori intalnesti un barbat care sa ierte o femeie intr-o asemenea situatie...cred k ar fi mai bine sa realizezi ce ai langa tine-un sot iubitor si un copil care este rodul acestei iubiri si ai grija ca ''iubirea'' care crezi u k i-o porti amantului sa nu fie doar obsesie...crede in tine in primul rand si apreciaza ceea ce ai in jurul tau...lasa elementele dureroase deoparte si concentreaza-te asupra aspectelor frumoase din viata ta-copilul...ai grija de viata ta si nu-ti crea singura probleme!
RhoXXana
Postat pe 6 Iunie 2009 17:55
De la: RhoXXana, la data 2009-06-06 17:55:45aceasta situtie presupun k iti da multe dureri de cap si te macina in interiorul tau..incat nu iti poti vedea de viata ta...cred k ar fi bine sa te gandesti in primul si in primul rand la tine si mai apoi la copilul tau care are cea mai mare nevoie de tine ca mama...nu te gandi la amantul tau care nici macar nu iti raspunde la sentimentele tale...ar fi de apreciat si sotul tau care ai sous ca stie de aventura ta si totusi mai este cu tine..rareori intalnesti un barbat care sa ierte o femeie intr-o asemenea situatie...cred k ar fi mai bine sa realizezi ce ai langa tine-un sot iubitor si un copil care este rodul acestei iubiri si ai grija ca ''iubirea'' care crezi u k i-o porti amantului sa nu fie doar obsesie...crede in tine in primul rand si apreciaza ceea ce ai in jurul tau...lasa elementele dureroase deoparte si concentreaza-te asupra aspectelor frumoase din viata ta-copilul...ai grija de viata ta si nu-ti crea singura probleme!


oau!
geo_x
Postat pe 6 Iunie 2009 18:10
Nu mai investi sentimente degeaba in relatie asta, savvureaza sexul, si foloseste-l ca pe un tampon de unica folosinta
Aphrodite
Postat pe 6 Iunie 2009 18:23
Saraca de tine , te-au facut praf cu comentariile, nu te judec, e usor sa judeci .... Felicitari ca ai avut curajul sa -ti povestesti aventura.... sa ai grija de tine...poate relatia se rupa de la sine...Succes!
angii
Postat pe 6 Iunie 2009 21:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna 7 De la: kudika467548 18 Decembrie 2011 15:19
compatibilitate 3 De la: nico_ochiverzi 21 Noiembrie 2009 11:34
As avea nevoie de putin ajutor! 2 De la: pamela_1 22 Aprilie 2009 10:01
Oare e destinul ?! 8 De la: Barbie30 1 Septembrie 2010 10:02
mi ar prinde bine niste sfaturi..... 7 De la: floryna_90 27 Aprilie 2009 23:48