Setari Cookie-uri

sunt amanta!!!ce sa fac???

Eu cu amanta nu prea sunt de acord... dar cred ca este frumos... ca am auzit multe femei.. dar eu nu inteleg cum il privesti pe sot in ochi cand te intorci de la amant..? pe sot il mai poti iubi? .. nu stiu... poate eu sunt de moda veche si vad altfel lucrurile ... dar.. acum sunt divortata .... si as putea alege ... dar am zis ca nu ma voi incurca cu un barbat insurat, imi voi cauta unul divortat sau vaduv.. ca vorba proberbului.... Ce tie nu-ti place, altuia nu face.. . le felicit pe cele care pot.. va pup..
daniella_rona
Postat pe 11 Iunie 2009 16:43
De la: daniella_rona, la data 2009-06-11 16:43:23Eu cu amanta nu prea sunt de acord... dar cred ca este frumos... ca am auzit multe femei.. dar eu nu inteleg cum il privesti pe sot in ochi cand te intorci de la amant..? pe sot il mai poti iubi? .. nu stiu... poate eu sunt de moda veche si vad altfel lucrurile ... dar.. acum sunt divortata .... si as putea alege ... dar am zis ca nu ma voi incurca cu un barbat insurat, imi voi cauta unul divortat sau vaduv.. ca vorba proberbului.... Ce tie nu-ti place, altuia nu face.. . le felicit pe cele care pot.. va pup..

Ei vezi, eu nu cred ca e ceva de felicitat. E o situatie foarte nasoala, stiu persoane care sunt in postura asta si e al naibii de nasol. Si nu inteleg de ce nu fac ceva sa iasa din postura aia, ceva orice. Cred ca de teama, de teama de singuratate, un soi de teama asemenatoare cu sotiile care stau intr-un mariaj unde sunt abuzate fizic si ele nu divorteaza.
Sunt si altele care se simt chiar ok ca amante, eu m-am gandit de multe ori cum te poti simti ok sa fi vioara a doua (ca sa ma exprim mai plastic :) si eu una nu as fi in stare cu siguranta.
Genty_ana
Postat pe 11 Iunie 2009 18:44


Sa divortezi. Este primul pas.
valita76
Postat pe 11 Iunie 2009 18:53
De la: valita76, la data 2009-06-11 18:53:51

Sa divortezi. Este primul pas.


MA BAG SI EU IN VORBA ASA

SUBSCRIU PANA LA URMA TOT ACOLO VEI AJUNGE CHIAR DACA NU PENTRU AMANTUL ACTUAL .......................CARE STIE CE VREA
BBFluturas
Postat pe 11 Iunie 2009 23:49
spinzura-te....
pamela_1
Postat pe 12 Iunie 2009 12:37
sa nu te mai batzi in piept.
macar taci !!!

sper ca viatza sa te faca sa platesti
matracucu
Postat pe 12 Iunie 2009 16:30
De la: just_laura, la data 2009-06-12 16:30:38sa nu te mai batzi in piept.
macar taci !!!

sper ca viatza sa te faca sa platesti




Lauricaaaaaaaaaaaaaaaaaa........
gratuit89
Postat pe 12 Iunie 2009 20:47
lauda-te in continuare si trageti-o la greu,viata-i scurta....cam cat de mari i-au crescut coarnele sotului tau pana acuma ???
silviu_m74
Postat pe 13 Iunie 2009 20:37
mai sincera sa fiu..pt o femeie cred k e greu sa fie amanta...din auzite o spun pt k ea va fii mereu pe locul doi,barbatul isi pune pe primul loc familia,copii,de sarbatorii,spre ex de craciun,de paste,el sta k femeia lui,doar nu va veni la amanta!
Rosallinda
Postat pe 13 Iunie 2009 20:49
eu nu cred ca e adevarat.este doar asa o poveste.ca sa fie un subiect de discutii.nu prea se leaga ,ea in bacau el la iasi ,vine doar in delegatie si atat .mare iubire mare la ff.
oga_RUL
Postat pe 13 Iunie 2009 21:46
intrebarea mea e :el in ce relatii se afla?e casatort?ce varsta are?ce job are?ce te atrage atat de mult la el???
Rosallinda
Postat pe 14 Iunie 2009 00:14
De la: kudika036990, la data 2009-06-14 00:14:30intrebarea mea e :el in ce relatii se afla?e casatort?ce varsta are?ce job are?ce te atrage atat de mult la el???


ai zis , intrebare.
cand de fapt tu ai un chestionar!!
geo_x
Postat pe 14 Iunie 2009 00:25
de ce o condamnati atata si mai vb si urat nimeni nu poate sti cee in sufletul unei femei si cum se poarta poate sotul ei cu ea nui frumos sai judecam pe alti dupa fapte orice om greseste si nu ar trebui judecat daca ea se simte bine asa lasato in pate nu o judecati voi dar totusi ar trebui sa stai de vb cu el mai serios si sa luati o hotarare asa nu o sa mearga la nesfarsit
kudika034436
Postat pe 14 Iunie 2009 05:36
mai femee,ai fost la psihiatru,nu esti sanatoasa,,i-ti bati joc de sotul tau,,daca nu-ti place de sot lasa-l,,,,,,eu daca asi fi in locul sotului tau,,te-as jupui de vie,,,,
Maris_29_vs_Ivoriana
Postat pe 14 Iunie 2009 06:40
e normal stai linistita majoritatea nu recunosc doar un sfat ( daca nu te superi) nu te indragosti de el nu merita sa strici nimik din ce ai construit cu sotul tau.Eu sunt casatorit il respect pe sotul meu si am avut amant trebuie sa gandesti ca nu merita copilu e ff important ptr tine ( cred eu) te pup fii tare ai grija cu prietena ta nu spune tot se poate intorce impotriva ta sufera in tacere e cel mai bun remediu peste ani de zile o sa razi de perioada asta din viata ta
yryna30
Postat pe 14 Iunie 2009 08:00
tu ai fost jupuit cand ai inselat??? ufff barbatii
yryna30
Postat pe 14 Iunie 2009 08:02
pey daca esti amanta nu poti decat sa alegi sa fii in continuare sau nu stiu faci ce te taie capul
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 08:02
sa judeci ca nu esti planta! asta sa faci
no_more
Postat pe 14 Iunie 2009 08:39
De la: mede, la data 2009-03-03 14:04:08Nu mai stiu ce sa mai fac????Sunt casatorita si am o fetita de 10 ani dar de catva ani de zile am o alta relatie, mai precis am amant si nu mi-e rusine sa o recunosc.Amant pe care il iubesc mai mult decat pe sotul meu.Eu as fi in stare sa divortez pt el , chiar si sotu' stie ca am avut o relatie cu el, dar i-am spus ca am terminat-o ceea ce nu e adevarat!!!Vorbim in fiecare zi la telefon, de vazut este mai greu, el este din iasi iar eu din bacau, ne vedem doar atunci cand el este plecat in delegatii!!!Eu IL IUBESC i-am spus si lui asta dar el nu imi raspunde la fel doar atat ca nu vrea sa ma piarda ca se simte asa bine cum e:adica sa ne auzim la telefon si cand se poate sa ne-o si punem!!!!CE SA FAC????CE MA SFATUITI SA FAC IN CONTINUARE???


Fa-te femeie cinstita ! Dar banuiesc ca pt. tine nu conteza asta, sau prea putin, nici nu vrei sa iei in considerare aceasta ipoteza !
In situatia care vei divorta, probabil vei da fuguta la amant, amagita de gandul ca una, doua, o sa va luati de sot si sotie! S-ar putea sa iei teapa dar asta conteza mai putin -zic eu-, la mijloc este si un copil si el va suferi cel mai mult de pe urma iresponsabilitatii tale! Sa-ti fie rusine!
RADU70
Postat pe 14 Iunie 2009 08:50
dat tipa cu topicul nu mai da nicio replica?
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 08:58
Dupa atatea raspunsuri contradictoriii....cred si eu.De ce nu intelege nimeni ca a iubi amantul poate insemna si altceva in afara de sex.Poate o intelege mai bine atunci cand e suparata si stie cum sa o incurajeze sa treaca mai usor peste probleme.
k_lenny
Postat pe 14 Iunie 2009 10:24
nu e vorba ca nu simte si altceva.....daca ii convine situatia sa se ascunda si mai ales sa fie cea din umbra dar pana cand va duce? sau mai bine zis ce consecinte ar putea avea?
no_more
Postat pe 14 Iunie 2009 10:33
De la: yumalai, la data 2009-06-14 08:58:12dat tipa cu topicul nu mai da nicio replica?

poate a venit omul in delegatie si e ocupata
valivieru96
Postat pe 14 Iunie 2009 10:52
are dreptate...se pare k ai un sot ce te iubeste, altfel nu te ierta
amantul nu merita nimic, parerea mea
lasa sentimentele pt amant, nu le merita
ai grija de tine si de familia ta-doar asta tb sa conteze
inceraca s-o rupi definitiv cu amantul
maya1331
Postat pe 14 Iunie 2009 10:53
ce sa faci? eu sa ti-o targi o saptamina cu unu dar asa serios si o saptamina cu celelalt tot serios si dupa aia sa pui in balanta care e mai bun ala sa fie se vede ca umbli doar dupa sex cu fusta ridicata la spate
kudika026978
Postat pe 14 Iunie 2009 14:54
De la: kudika026978, la data 2009-06-14 14:54:00ce sa faci? eu sa ti-o targi o saptamina cu unu dar asa serios si o saptamina cu celelalt tot serios si dupa aia sa pui in balanta care e mai bun ala sa fie se vede ca umbli doar dupa sex cu fusta ridicata la spate


sa ti-o targi tu, ca ea face dragoste!
geo_x
Postat pe 14 Iunie 2009 14:57
daca si tie iti e bn asa atunci lasa caci sar putea sa se strice relatia daca o sa fiti impreuna, si pt mine a fost mai bn asa stiam ca cineva se gindeste la mine mai mult caci dupa aia sar putea ca el sa caute in alta parte ce a avut cu tine asa ca nu rata relatia de AMANTA e mai fain asculta ce spun
kudika035188
Postat pe 14 Iunie 2009 15:41
eu zic sa-si continue relatia, da sa nu puna suflet . cel mai fain .
si ce, daca e femeie n-are voie sa aiba amant?
in ziua de azi toata lumea are amant/a..cel putin 1
sycorax
Postat pe 14 Iunie 2009 15:58
De la: sycorax, la data 2009-06-14 15:58:53eu zic sa-si continue relatia, da sa nu puna suflet . cel mai fain .
si ce, daca e femeie n-are voie sa aiba amant?
in ziua de azi toata lumea are amant/a..cel putin 1


si in ziiua de azi , toata lumea generalizeaza!
geo_x
Postat pe 14 Iunie 2009 16:02
De la: mede, la data 2009-03-05 14:21:21poate ca asa e!!dar si cu barbata-miu ma simt bine cand ne-o punem folosim tot felul de chestii pt a ne fi bine!!!chiar la un moment dat ma gandeam sa-i propun sa facem sex in 3(eu-sotul si amantul meu)!!!si crezi ca-l iubesc doar din motivul ca mi-o trage bine????

Subiectul deschis de tine...situatia in sine...e haios de prosteasca...sau prostesc de haioasa...inca nu m-am decis...sau ambele...Nu mai poti de bine,asta e clar...
e_v_a
Postat pe 14 Iunie 2009 18:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce spuneti? 5 De la: llavinnia 14 Ianuarie 2012 20:47
Sunt intr-o mare dilema, ma ajuta cineva ?! 21 De la: 21 Iulie 2012 00:20
cel mai frumos cadou de craciun...........o dubla despartire 17 De la: nocturnalia 23 Ianuarie 2009 11:53
Altele 4 De la: IMF 15 Mai 2009 12:48
AI GRIJE CE-TI DORESTI CACI S-AR PUTEA SA NU ITI PLACA 32 De la: piper 29 Iulie 2009 11:53