Setari Cookie-uri

M-am indragostit de un barbat insurat si cu copil !!

De la: pamela_1, la data 2009-06-26 13:34:11uh se aduna scorpile....rusine


asa si?!
coffeeta
Postat pe 26 Iunie 2009 13:47
era vb de astea de umbla cu barbati insurati.... cum ce?
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 13:58
De la: pamela_1, la data 2009-06-26 13:58:31era vb de astea de umbla cu barbati insurati.... cum ce?


Stai linistita, ca sa fi scorpie iti trebuiesc ceva neuroni. Ori ele n-au.
valita76
Postat pe 26 Iunie 2009 14:22
au nu au...eu tot asi
pamela_1
Postat pe 26 Iunie 2009 14:31
Ce v-ati stresat asa fetelor ca din cauza voastra am uitat ce dorea autoarea topicului de la noi

Mie mi se pare normal sa vrea sa fie langa barbatul iubit chiar si pentru cateva minute,atata timp cat ea se simte iubita, protejata si satisfacuta ce mai conteaza ca tipul e insurat ? Important este ca ea sa fie bine doar ca .....nici sa ma pici cu ceara nu cred ca e bine sa stai sa astepti firimiturile de la alta femeie
iris_4_ever
Postat pe 26 Iunie 2009 19:20
De la: crystyna_sandulescu, la data 2009-06-26 12:47:50Buna ....este prima data cand postez un comentariu...ti-am taspuns pr ca si eu sunt c-am in aceeasi situatie,dar in plus mai este si situatia ca fostul mau prieten pe care l-am iubit fff mult este fratele lui.Eu inca nu am ajuns sa fac sex pt ca urma sa ne vedem si cand m-a sunat am refuzat sa ne intanlim,dar....ieri cand l-am vazut si a deschis geamul de la masina si mi-a zis cas "rea" incepuse sa imi para arau ca nu m-am intanlit q el....si apoi l-am sunat si i-am zis sa ma sune sambata dc este de servici (este politist si face de noapte)....a zis ca o sa ma sune aqm sa vad ce se va mai intampla...am sa-ti raspund ce am faqt.Daca vrei lasa-mi id-ul tau sa vb....


Daaa, bravo fata, cum poti sa fi rea? Fi buna, fa sex cu fratele fostului tau iubit, care este si casatorit si are si copil. Vezi tu, cand e de noapte.
valita76
Postat pe 26 Iunie 2009 20:42
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Buna la toata lumea! Ca oricine de pe acest site,am si eu ceva de spus... De doua saptamani,mi-a atras atentia un barbat,dragutz,bine facut...dar casatorit si cu un copil :( Avem o relatie,numai de sex,bineinteles,dar problema nu ar fi asta,problema este ca m-am indragostit de el.Ne cunoastem cam de un an,o cunosc si pe sotia lui,ne intelegem bine...Nu stiu ce sa fac.sa continui,sa renunt...nu stiu!!! El va pleca din tara,in 2-3 luni,dar va pleca singur.Atunci,nu il voi mai vedea,in schimb,o voi vedea aproape zilnic pe sotia lui. Nu stiu CE SA FAC!? Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex,si ca mai mult nu va putea fii,dar totusi,nu-l pot lasa. De cand sunt cu el,am reusit sa-l uit si pe fostul meu prieten... Voi ce ati face?


leagati un bolovan de gat si aruncate in dunare
sunt atatea barbati dornici de fechi fichi,si u tocmai unu insurat ai gasit!!!!!!!????mai ale cu copii!!
esti varza
scorpyoW
Postat pe 26 Iunie 2009 20:49
De la: valita76, la data 2009-06-26 20:42:03
De la: crystyna_sandulescu, la data 2009-06-26 12:47:50Buna ....este prima data cand postez un comentariu...ti-am taspuns pr ca si eu sunt c-am in aceeasi situatie,dar in plus mai este si situatia ca fostul mau prieten pe care l-am iubit fff mult este fratele lui.Eu inca nu am ajuns sa fac sex pt ca urma sa ne vedem si cand m-a sunat am refuzat sa ne intanlim,dar....ieri cand l-am vazut si a deschis geamul de la masina si mi-a zis cas "rea" incepuse sa imi para arau ca nu m-am intanlit q el....si apoi l-am sunat si i-am zis sa ma sune sambata dc este de servici (este politist si face de noapte)....a zis ca o sa ma sune aqm sa vad ce se va mai intampla...am sa-ti raspund ce am faqt.Daca vrei lasa-mi id-ul tau sa vb....


Daaa, bravo fata, cum poti sa fi rea? Fi buna, fa sex cu fratele fostului tau iubit, care este si casatorit si are si copil. Vezi tu, cand e de noapte.


Pe cristinica nu am observat-o
iris_4_ever
Postat pe 26 Iunie 2009 20:50
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04 Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos


Si tu ce i-ai spus la chestia asta? Avand in vedere ca el in mod sigur se culca cu nevasta-sa, nu vad cum ar putea avea pretentia ca tu sa nu te intalnesti cu nimeni. Practic desi el stie ca nu-ti poate oferi altceva decat sex, iti cere sa nu te vezi cu altul, adica iti interzice sa ai o relatie normala,sa fii fericita. Iti cere sa fii nefericita. Si asta e barbatul de care tu te-ai indragostit?Dar tu ce simti? Nu esti geloasa ca el se culca cu nevasata-sa? Nu i-ai interzis asta?
beyonce_indragostita
Postat pe 26 Iunie 2009 22:14
De la: tigreboy1, la data 2009-06-26 21:38:48c u r v e l e forumului : valita76, iris_4_ever, aish, etta, coffeeta
sa le pupi in c-ur ...............
FRANNNCE
Postat pe 26 Iunie 2009 22:17
De la: crystyna_sandulescu, la data 2009-06-26 12:47:50Buna ....este prima data cand postez un comentariu...ti-am taspuns pr ca si eu sunt c-am in aceeasi situatie


Te inteleg, si eu sunt c-am in aceeasi situatie
beyonce_indragostita
Postat pe 26 Iunie 2009 22:18
De la: wolfy, la data 2009-06-26 22:18:10
De la: crystyna_sandulescu, la data 2009-06-26 12:47:50Buna ....este prima data cand postez un comentariu...ti-am taspuns pr ca si eu sunt c-am in aceeasi situatie


Te inteleg, si eu sunt c-am in aceeasi situatie
cine nu te cunoaste nu se prinde
FRANNNCE
Postat pe 26 Iunie 2009 22:20
De la: FRANNNCE, la data 2009-06-26 22:20:23
De la: wolfy, la data 2009-06-26 22:18:10
De la: crystyna_sandulescu, la data 2009-06-26 12:47:50Buna ....este prima data cand postez un comentariu...ti-am taspuns pr ca si eu sunt c-am in aceeasi situatie


Te inteleg, si eu sunt c-am in aceeasi situatie
cine nu te cunoaste nu se prinde


Mersi frannce!
beyonce_indragostita
Postat pe 26 Iunie 2009 22:27
De la: vreau_acadea, la data 2009-06-26 23:01:31suntem c u r v e l e forumului : iris_4_ever , R_F , coffeeta , aish , etta

si aici ai aparut ma?
R_F
Postat pe 26 Iunie 2009 23:03
De la: R_F, la data 2009-06-26 23:03:37
De la: vreau_acadea, la data 2009-06-26 23:01:31suntem c u r v e l e forumului : iris_4_ever , R_F , coffeeta , aish , etta

si aici ai aparut ma?



asta e obsedat ce-i cu el...si in prv imi trimite mesaje...asta pt ca m-am luat de el...pe celalalt topic....
monaq
Postat pe 26 Iunie 2009 23:06
dolcecris dar dk il iubesty???poi dk il iubesty greu sa renunti..uh km ai reusit ????
kudika041777
Postat pe 27 Iunie 2009 13:27
camelusha si dk risca sa sa intalneasca k tine???ity spune k te iubeste???fac orice sa va intalnity...aia ce mai inseaman??crezi k mai e vb k isi bate joc???
kudika041777
Postat pe 27 Iunie 2009 13:31
draga mea....mai bine ar fi sa-l lasi in pace...el poate vrea doar sa faca sex cu tine...nimic mai mult...si nu are rost sa sacrifici fericirea unui copil...
Katte02
Postat pe 27 Iunie 2009 13:36
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Buna la toata lumea! Ca oricine de pe acest site,am si eu ceva de spus... De doua saptamani,mi-a atras atentia un barbat,dragutz,bine facut...dar casatorit si cu un copil :( Avem o relatie,numai de sex,bineinteles,dar problema nu ar fi asta,problema este ca m-am indragostit de el.Ne cunoastem cam de un an,o cunosc si pe sotia lui,ne intelegem bine...Nu stiu ce sa fac.sa continui,sa renunt...nu stiu!!! El va pleca din tara,in 2-3 luni,dar va pleca singur.Atunci,nu il voi mai vedea,in schimb,o voi vedea aproape zilnic pe sotia lui. Nu stiu CE SA FAC!? Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex,si ca mai mult nu va putea fii,dar totusi,nu-l pot lasa. De cand sunt cu el,am reusit sa-l uit si pe fostul meu prieten... Voi ce ati face?


cum dracu reusiti!!!!!!!!???????????
tuto distrugi o familie
ce dracu nu esti intreaga la cap!!!!!!!??????????
scorpyoW
Postat pe 27 Iunie 2009 17:36
wooow... cate mesaje. Acum am ajuns in bucuresti,si chiar eram curioasa sa vad cateva pareri,bineinteles ca am gasit numai jigniri si vorbe urate. Aveti dreptate,in unele chestii. Odata,si eu gandeam la fel ca voi,nu m-as fi incurcat cu un barbat insurat NICIODATA,chiar aveam aceleasi pareri ca si voi,despre femeile/fetele care se incurca cu astfel de barbati,si care distrug o casatorie,dar uite ca... am ajuns si eu asa. Nu vreau sa destram nici o casnicie,nu vreau sa fiu luata drept una care umbla cu barbatu alteia. El s-a dat la mine,el mi-a facut avansuri,iar eu ca proasta am acceptat. Nu credeam ca voi ajunge sa ma indragostesc de un barbat insurat si cu copil. Nu accept sa imi interzica sa nu ma vad cu altu,atata timp cat el se culca cu nevasta`sa Pentru toate care ati vorbit urat la adresa mea,nu vorbiti fetelor inainte sa treceti prin asta... Oricum,incerc sa renunt la aceasta relatie,stiu ca nu are nici un viitor,dar el m-a ajutat sa renunt la fostu,care se purta super urat cu mine,si imi vorbea si mai urat.Acum sunt fericita ca am reusit sa renunt la fostul si voi renunta si al EL(insurat`ul).Oricum,tks pt sfaturi.
just_me_and_you
Postat pe 29 Iunie 2009 13:49
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-29 13:49:12wooow... cate mesaje. Acum am ajuns in bucuresti,si chiar eram curioasa sa vad cateva pareri,bineinteles ca am gasit numai jigniri si vorbe urate. Aveti dreptate,in unele chestii. Odata,si eu gandeam la fel ca voi,nu m-as fi incurcat cu un barbat insurat NICIODATA,chiar aveam aceleasi pareri ca si voi,despre femeile/fetele care se incurca cu astfel de barbati,si care distrug o casatorie,dar uite ca... am ajuns si eu asa. Nu vreau sa destram nici o casnicie,nu vreau sa fiu luata drept una care umbla cu barbatu alteia. El s-a dat la mine,el mi-a facut avansuri,iar eu ca proasta am acceptat. Nu credeam ca voi ajunge sa ma indragostesc de un barbat insurat si cu copil. Nu accept sa imi interzica sa nu ma vad cu altu,atata timp cat el se culca cu nevasta`sa Pentru toate care ati vorbit urat la adresa mea,nu vorbiti fetelor inainte sa treceti prin asta... Oricum,incerc sa renunt la aceasta relatie,stiu ca nu are nici un viitor,dar el m-a ajutat sa renunt la fostu,care se purta super urat cu mine,si imi vorbea si mai urat.Acum sunt fericita ca am reusit sa renunt la fostul si voi renunta si al EL(insurat`ul).Oricum,tks pt sfaturi.


citind acest mesaj am tras niste concluzii
1. tu nu ai mandrie...si nu te iubesti pe tine..altfel nu ai accepta comportamentul urat al unui barbat..wake up nu esti sclava
2.ok el te-a salvat dintr-o relatie...dar asta nu ii da dreptul asupra ta...si ca sa fiu sincera ai sarit din lac in putz
3.la felul cum ai spus-o astea-s concluziile tuturor...si nu inteleg de ce vrei intelegere..ok...iubesti...dar..ai grija pe cine
4.ai ajuns la o concluzie...renunta si la asta si nu dispera lumea este plina de barbati!
coffeeta
Postat pe 29 Iunie 2009 13:57
De la: pamela_1, la data 2009-06-26 12:23:34CONTINUA CU NEVASTA....MAI ACUM SINCER...NU ITI ESTE RUSINE PT CE AI FACUT?
O MAMA DE BATAIE MERITI...CUM POTI SA MAI SCRII PE FORUM ASA CEVA...STRICI O CASNICIE....PT CE?...O BUCATA DE P........DACA ASI FI IN LOCUL LA PRIETENA TA,SOTIA RESPECTIVULUI..TE-ASI CALCA IN PICIOARE... RUSINE SA ITI FIE...
RENUNTA LA EL....DE CE TE OFTICI CA ALTII AU FAMILIE?..TOCMAI UNU CASATORIT TIA CAZUT CU TRONC.....RENUNTA...SI NU MAI FI EGOISTA....NU FACE FATA SA SUFERE....PT CA 2 PERSOANE SUNT INCONSTIENTE SI NU STIU SA SE STAPINEASCA
NU ITI ESTE RUSINE DE RUSINEA TA?....CUM PRIVESTI COPILUL ACELA IN OCHII.....CIND STI CE FACI?....
....ASA SUNT MULTE SCORPII CA TINE....POTI SA TE SUPERI INSA ASTA ESTI NU AI SCUZE

BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!! Cum doamne iarta-ma poti sa faci asa ceva???? Tu chiar nu te gandesti???
In primul rand ca-si bate joc de tine SI BINE-TI FACE!!!!
Asta meriti daca vrei P_ _ A unui om insurat ....chiar nu ai gasit unul liber , unul care sa te iubeasca si sa nu aiba obligatiii???? LASA_L !!!!! NU ISI VA LASA FAM............PE PARIU!!!!!!!!
gongonica
Postat pe 29 Iunie 2009 16:20
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Buna la toata lumea! Ca oricine de pe acest site,am si eu ceva de spus... De doua saptamani,mi-a atras atentia un barbat,dragutz,bine facut...dar casatorit si cu un copil :( Avem o relatie,numai de sex,bineinteles,dar problema nu ar fi asta,problema este ca m-am indragostit de el.Ne cunoastem cam de un an,o cunosc si pe sotia lui,ne intelegem bine...Nu stiu ce sa fac.sa continui,sa renunt...nu stiu!!! El va pleca din tara,in 2-3 luni,dar va pleca singur.Atunci,nu il voi mai vedea,in schimb,o voi vedea aproape zilnic pe sotia lui. Nu stiu CE SA FAC!? Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex,si ca mai mult nu va putea fii,dar totusi,nu-l pot lasa. De cand sunt cu el,am reusit sa-l uit si pe fostul meu prieten... Voi ce ati face?


Vad ca e o moda sa fii amanta...Explica-mi tu te rog, ce satisfactii ai tu in relatia asta? Ce-ti ofera el si nu-ti poate oferi altul, liber, fara nevasta si copil? Nu inteleg cum puteti fi atat de naive incat sa credeti ca acei barbati sunt sinceri atunci cand va spun "nevasta-mea e o scorpie", "nu ne-am mai ***** de 5 luni", "tu esti cea mai frumoasa", "as face orice pentru tine", etc etc etc. Si ei ii spune acelasi lucru, crede-ma. Una peste alta nu pot pricepe nene, de ce va place sa va mancati tineretea suspinand dupa neica gigel caruia ii merge bine frate...nevasta nevasta, copilu' copil, pasarica pasarica. Apropos, tu oi fi singura pe care nu vrea s-o vada cu altul ca altfel crapa gelozia in el?
koph
Postat pe 29 Iunie 2009 16:54
Kopf, puiule, cum ai putut rata: "Nevasta-mea nu m-a inteles niciodata si am sa divortzez curand"
Tztztz!

Catre deschizatoarea topicului: de ce spui ca ai gasit "numai vorbe urate"... ceea ce faci tu e frumos? Ti se pare normal sa faci ceea ce faci? Voiai surle si tobe: "Fata si-o trage cu unul insurat. Traiasca, traiasca, de trei ori traiasca!"

Eu sunt de acord ca atunci cand el se duce la "alta" (iti dai seama ca tu "alta", nu?), poate ca ceva scartiaie in relatia LOR.

Dar asta nu e problema TA. Tu ar trebui sa te respecti destul ca sa iti doresti un barbat liber, cu care, daca maine ai chef sa te mariti, sa o poti face. Nu unul care sa ti-o traga pe la coltzuri in pauza de masa.

Stii ce n-am inteles eu? De ce ai avut nevoie de un altul ca sa "te scape" de o relatie in care ala se purta urat cu tine? Ce, singura nu-i puteai da papucii? Trebuia intai sa-i gasesti inlocuitor?
Draga mea, ai probleme mari in cazul asta, crede-ma. De incredere in sine, de auto-stima, de... de...
Dor_a
Postat pe 29 Iunie 2009 17:04
Da un link Dor_a draga...asta daca am inteles eu bine...
koph
Postat pe 29 Iunie 2009 17:06
De la: koph, la data 2009-06-29 17:06:26Da un link Dor_a draga...asta daca am inteles eu bine...


Nu pui, voiam sa zic ca asta e alt cliseu pe care-l spun toti insuratii si il iau de bun toate fatucile astea naive
Dor_a
Postat pe 29 Iunie 2009 17:12
De la: Dor_a, la data 2009-06-29 17:12:12
De la: koph, la data 2009-06-29 17:06:26Da un link Dor_a draga...asta daca am inteles eu bine...


Nu pui, voiam sa zic ca asta e alt cliseu pe care-l spun toti insuratii si il iau de bun toate fatucile astea naive


Macar io recunosc...sunt blonda...
koph
Postat pe 29 Iunie 2009 17:15
De la: koph, la data 2009-06-29 17:15:36
De la: Dor_a, la data 2009-06-29 17:12:12
De la: koph, la data 2009-06-29 17:06:26Da un link Dor_a draga...asta daca am inteles eu bine...


Nu pui, voiam sa zic ca asta e alt cliseu pe care-l spun toti insuratii si il iau de bun toate fatucile astea naive


Macar io recunosc...sunt blonda...



Nu te-am mai vazut de mult... Poate doar am fost in contra-timp... Oricum, pupici
Dor_a
Postat pe 29 Iunie 2009 17:20
Am tras eu chiulu'...am ceva probleme pe cap momentan, sper sa scap de ele cat mai curand. Pupicei si de la mine.
koph
Postat pe 29 Iunie 2009 17:23
Toti avem... Recesiunea bat-o vina...

Oricum, iti tin pumnii!
Dor_a
Postat pe 29 Iunie 2009 17:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aveti fantezii sexuale (si nu neaparat numai sexuale)cu vedete? 128 De la: just_laura 30 Iulie 2009 18:34
Am aproape 21 ani,mi-am inceput viata sexuala acum o sapt.jumate si.... 176 De la: _dulcik_ 5 Martie 2009 20:56
help 10 De la: one_size 14 Ianuarie 2010 09:44
Cel mai ciudat loc/imprejurari unde ati facut sex/dragoste?! 282 De la: ad__83 25 Martie 2011 16:49
Ati reprosat vreodata dimensiunea penisului partenerului? 1 De la: Erikvanderty 22 Septembrie 2016 12:36