Setari Cookie-uri

M-am indragostit de un barbat insurat si cu copil !!

De la: Dor_a, la data 2009-06-29 17:27:20Toti avem... Recesiunea bat-o vina...

Oricum, iti tin pumnii!


Sar'na.
koph
Postat pe 29 Iunie 2009 17:36
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24363/Sa-iubesti-un-barbat-casatorit/5.html#post-555576 deci nu sunt singura,asa ca nu ma mai acuzati:)
just_me_and_you
Postat pe 30 Iunie 2009 08:07
rusinica
pamela_1
Postat pe 30 Iunie 2009 10:26
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Buna la toata lumea! Ca oricine de pe acest site,am si eu ceva de spus... De doua saptamani,mi-a atras atentia un barbat,dragutz,bine facut...dar casatorit si cu un copil :( Avem o relatie,numai de sex,bineinteles,dar problema nu ar fi asta,problema este ca m-am indragostit de el.Ne cunoastem cam de un an,o cunosc si pe sotia lui,ne intelegem bine...Nu stiu ce sa fac.sa continui,sa renunt...nu stiu!!! El va pleca din tara,in 2-3 luni,dar va pleca singur.Atunci,nu il voi mai vedea,in schimb,o voi vedea aproape zilnic pe sotia lui. Nu stiu CE SA FAC!? Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex,si ca mai mult nu va putea fii,dar totusi,nu-l pot lasa. De cand sunt cu el,am reusit sa-l uit si pe fostul meu prieten... Voi ce ati face?


fai fato!!!!!!! pai da' tu esti chiar culmea!!!!cum dreaq frate!!!!!!!!!!!!!!!stiai ca are familie...si te-ai bagat repede inseama. da' tu nu te-ai gandit ma ca daca e sa fie ceva mai mult, distrugi viata unui copil? ce dreaq ti-a trebuit tie sa te bagi cu ala???????
greierash_is_back
Postat pe 30 Iunie 2009 10:38
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-30 08:07:28http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24363/Sa-iubesti-un-barbat-casatorit/5.html#post-555576 deci nu sunt singura,asa ca nu ma mai acuzati:)


Nu, dragutza, nu esti singura... Da' cine ti-a explicat ca faptul ca altii au facut-o inainte (si-o vor mai face, fara indoiala) ii schimba sensul?
Adica, in optica ta (cea in care daca o mai fac si altii, e ok... ) daca nevasta-sa vine si infige un cutit in tine, n-ar trebui pedepsita, ca e plina lumea de femei care si-au omorat rivalele.

Dar daca asta ti-e scuza, nu ma mir ca nu poti fi altceva decat ori sacul de box al unuia ori amanta altuia... Frate, nici macar un neuron nu zbarnaie p-acolo, pe la mansarda ta...
Dor_a
Postat pe 30 Iunie 2009 13:39
De la: Dor_a, la data 2009-06-30 13:39:51
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-30 08:07:28http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24363/Sa-iubesti-un-barbat-casatorit/5.html#post-555576 deci nu sunt singura,asa ca nu ma mai acuzati:)


Nu, dragutza, nu esti singura... Da' cine ti-a explicat ca faptul ca altii au facut-o inainte (si-o vor mai face, fara indoiala) ii schimba sensul?
Adica, in optica ta (cea in care daca o mai fac si altii, e ok... ) daca nevasta-sa vine si infige un cutit in tine, n-ar trebui pedepsita, ca e plina lumea de femei care si-au omorat rivalele.

Dar daca asta ti-e scuza, nu ma mir ca nu poti fi altceva decat ori sacul de box al unuia ori amanta altuia... Frate, nici macar un neuron nu zbarnaie p-acolo, pe la mansarda ta...

BRAVOOOO asa e!!!!!!
gongonica
Postat pe 30 Iunie 2009 20:55
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-25 00:39:04Buna la toata lumea! Ca oricine de pe acest site,am si eu ceva de spus... De doua saptamani,mi-a atras atentia un barbat,dragutz,bine facut...dar casatorit si cu un copil :( Avem o relatie,numai de sex,bineinteles,dar problema nu ar fi asta,problema este ca m-am indragostit de el.Ne cunoastem cam de un an,o cunosc si pe sotia lui,ne intelegem bine...Nu stiu ce sa fac.sa continui,sa renunt...nu stiu!!! El va pleca din tara,in 2-3 luni,dar va pleca singur.Atunci,nu il voi mai vedea,in schimb,o voi vedea aproape zilnic pe sotia lui. Nu stiu CE SA FAC!? Mi-a spus ca atata timp cat voi fi cu el,sa nu ma vada cu altcineva,ca e foarte gelos... Sunt constienta ca vom avea doar o relatie bazata pe sex,si ca mai mult nu va putea fii,dar totusi,nu-l pot lasa. De cand sunt cu el,am reusit sa-l uit si pe fostul meu prieten... Voi ce ati face?


ar trebui sa te numesti me and you and her
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 1 Iulie 2009 14:09
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-30 08:07:28http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24363/Sa-iubesti-un-barbat-casatorit/5.html#post-555576 deci nu sunt singura,asa ca nu ma mai acuzati:)


din pacate prostia nu a fost niciodata o raritate
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 1 Iulie 2009 14:11
greu de spus,dar nu cred ca o sa mai cunosti alt barbat atata timp cat esti cu el(adica nu cred ca iti mai doresti...daca esti indragostita de el)
kudika039595
Postat pe 1 Iulie 2009 14:13
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-30 08:07:28http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24363/Sa-iubesti-un-barbat-casatorit/5.html#post-555576 deci nu sunt singura,asa ca nu ma mai acuzati:)

Aaaa...pai vad ca deja s-a creat o moda...hai sa ne luam toate amanti insurati si cu copii sa fim in trend.
lonely_soul
Postat pe 1 Iulie 2009 14:17
De la: just_me_and_you, la data 2009-06-30 08:07:28http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24363/Sa-iubesti-un-barbat-casatorit/5.html#post-555576 deci nu sunt singura,asa ca nu ma mai acuzati:)


luati-ve de mina si deschideti un club ceva....sau mai bine un partid politic... promit sa va votez....
dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Iulie 2009 14:33
acilea e topicu unde se lauda fetilii k nu-s capabile sa aiba un barbat numa pt ele si cauta barbatii lu altele la oaua???
bruneagra25
Postat pe 1 Iulie 2009 14:35
nu stiu bruni dar ma uimeste ina ce poate debita fata asta... e ca in faza aia cu mamii uite ce a facut frate-miu....fac si eu sa sti...
dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Iulie 2009 14:43
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-07-01 14:43:00nu stiu bruni dar ma uimeste ina ce poate debita fata asta... e ca in faza aia cu mamii uite ce a facut frate-miu....fac si eu sa sti...

aha....pai am vazut si eu k e la moda sa te lauzi cu una alta...si na eu stiu ma gandeam sa-mi trag si eu un barbat cu copil...sau copil cu barbat??? hmm
bruneagra25
Postat pe 1 Iulie 2009 14:44
mai degraba mi-as lua un vibrator...
satisfactie garantata...si nici nu vine tarziu acasa....
dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Iulie 2009 14:45
De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 14:44:06
aha....pai am vazut si eu k e la moda sa te lauzi cu una alta...si na eu stiu ma gandeam sa-mi trag si eu un barbat cu copil...sau copil cu barbat??? hmm

Asta ziceam si eu.
Tre sa fim in trend.
lonely_soul
Postat pe 1 Iulie 2009 14:47
De la: greierash, la data 2009-06-30 10:38:39 da' tu nu te-ai gandit ma ca daca e sa fie ceva mai mult, distrugi viata unui copil? ce dreaq ti-a trebuit tie sa te bagi cu ala??????? :


Si de ce trebuie sa se gandeasca ea ca distruge viata unui copil??? Avand in vedere ca e copilul lui, nu este el cel care ar trebui sa se gandeasca la asta? Sau nu, am uitat: desi societatea romana le da un rol mult mai important decat femeilor - rol care in mod normal ar trebui sa se bazeze pe responsabilitati mai mari, de fapt barbatii nu sunt niciodata responsabili pentru nimic, nici macar pentru propriii lor copii. Si cine sunt persoanele responsabile? Pai femeile, respectiv mamele, care trebuie sa-i creasca, si amantele care trebuie sa se gandeasca sa nu cumva sa distruga viata unor copii straini.
beyonce_indragostita
Postat pe 1 Iulie 2009 15:07
De la: wolfy, la data 2009-07-01 15:07:51
De la: greierash, la data 2009-06-30 10:38:39 da' tu nu te-ai gandit ma ca daca e sa fie ceva mai mult, distrugi viata unui copil? ce dreaq ti-a trebuit tie sa te bagi cu ala??????? :


Si de ce trebuie sa se gandeasca ea ca distruge viata unui copil??? Avand in vedere ca e copilul lui, nu este el cel care ar trebui sa se gandeasca la asta? Sau nu, am uitat: desi societatea romana le da un rol mult mai important decat femeilor - rol care in mod normal ar trebui sa se bazeze pe responsabilitati mai mari, de fapt barbatii nu sunt niciodata responsabili pentru nimic, nici macar pentru propriii lor copii. Si cine sunt persoanele responsabile? Pai femeile, respectiv mamele, care trebuie sa-i creasca, si amantele care trebuie sa se gandeasca sa nu cumva sa distruga viata unor copii straini.

nu, nu e deloc asa....in primul rand trebuie sa se gandeasca la ea si demnitatea ei dak are asa ceva!!! el in primul rand nu e barbat...dak ar fi barbat ar avea curaj sa-si discute prb cu nevasta si sa ia o decizie impreuna!!! ea amanta ar mai trebuii sa se gandeasca,k poate intr-o zi va devenii mama...si copilul ei va suferii din cauza alteia....care indirect ii va ranii puisorul!!! si atunci vreau sa o vad pe amanta in postura de mama cat va putea suferii k alta ii face copilu sa sufere!!!!
bruneagra25
Postat pe 1 Iulie 2009 15:16
Nu te acuza nimeni, isi expun doar parerea. Exact cum spuneau si ceilalti, daca la un moment dat vei fi si tu in pozitia sotiei inselate? E ok, un barbat insurat, ca se comporta foarte bine cu tine, te apreciaza mai mult, fiind interzisa sa zic asa iubirea voastra, dar seara tot la nevasta si copil se-ntoarce. Plus ca sunt o gramada de barbati liberi si disponibili incat nu trebuie sa-i cauti pe aia insurati
mihaelaoprea_2006
Postat pe 1 Iulie 2009 15:21
De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 15:16:57nu, nu e deloc asa....in primul rand trebuie sa se gandeasca la ea si demnitatea ei dak are asa ceva!!! !!!!


Corect, aici sunt de acord. Insa demnitatea ei tine de ea, de modul in care se trateaza ea pe sine, nu de faptul ca se gandeste sau nu se gandeste la niste copii straini.


De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 15:16:57ea amanta ar mai trebuii sa se gandeasca,k poate intr-o zi va devenii mama...si copilul ei va suferii din cauza alteia....!!!!


Imi pare rau ca-ti spun, dar proverbul "Dupa fapta si raspalata" nu se verifica in viata reala in peste 90% din cazuri. Daca tu crezi ca a fi amanta atrage dupa sine suferinta din cauza unei amante, in cazul in care femeiea respectiva se va casatori, sau ca neincurcarea cu un barbat casatorit scuteste pe cineva de suferinte, te inseli. Asa ca nu, ea nu trebuie sa se gandeasca la copiii lui in conditiile in care el nu se gandeste la asta. Nicioadat nu am auzit o femeie, alta decat mine, care sa
spuna ca in cazul comiterii de adulter barbatul e de vina.Nu,intotdeauna femeia e de vina: ori cea de-acasa, ca nu-i da tot ce trebuie, ori amanta, care e o "panarama", etc.

De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 15:16:57care indirect ii va ranii puisorul!!! si atunci vreau sa o vad pe amanta in postura de mama cat va putea suferii k alta ii face copilu sa sufere!!!!


Mda, cred ca mi-am racit gura degeaba.Pai nu o alta femeie ii face puiul sa sufere, ci tocmai barbatul care a ajutat-o sa puiasaca, ce nu e clar aici? Cum spuneam, responsabilitatea e pasata intotdeauna in ograda femeilor.
beyonce_indragostita
Postat pe 1 Iulie 2009 15:35
Salutare!
Am ajuns sa i cunosc pe barbati tocmai din intamplari de acest gen pe care ei le mai si povestesc la o cafea cu prietenii...
Intotdeauna un barbat va incerca sa si insele nevasta, prietena pentru ca vor fi mereu femei care "ies dintr-o relatie" si au nevoie de cineva care sa le consoleze, care sa le asculte sau care au nevoie de cineva sa le spuna cat sunt de frumoase sau alte chestii slabe de care barbatii se folosesc...
Eu zic sa te gandesti cand te complici cu un barbat insurat daca esti dispusa sa i cresti copilul pentru ca sa fim seriosi pasiunea dispare si vei deschide ochii sa vezi si responsabilitatile si asa ca sa duc ideea si mai departe sa te gandesti daca vei dormi linistita langa el noaptea in cazul in care te va lua de sotie pentru ca stii ce se zice..."lupu-si schimba parul da naravul... BA"

Intreaba te pe tine CHIAR NU MERITI CEVA MAI BUN?
the_only
Postat pe 1 Iulie 2009 21:18
De la: wolfy, la data 2009-07-01 15:35:36
De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 15:16:57nu, nu e deloc asa....in primul rand trebuie sa se gandeasca la ea si demnitatea ei dak are asa ceva!!! !!!!


Corect, aici sunt de acord. Insa demnitatea ei tine de ea, de modul in care se trateaza ea pe sine, nu de faptul ca se gandeste sau nu se gandeste la niste copii straini.


De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 15:16:57ea amanta ar mai trebuii sa se gandeasca,k poate intr-o zi va devenii mama...si copilul ei va suferii din cauza alteia....!!!!


Imi pare rau ca-ti spun, dar proverbul "Dupa fapta si raspalata" nu se verifica in viata reala in peste 90% din cazuri. Daca tu crezi ca a fi amanta atrage dupa sine suferinta din cauza unei amante, in cazul in care femeiea respectiva se va casatori, sau ca neincurcarea cu un barbat casatorit scuteste pe cineva de suferinte, te inseli. Asa ca nu, ea nu trebuie sa se gandeasca la copiii lui in conditiile in care el nu se gandeste la asta. Nicioadat nu am auzit o femeie, alta decat mine, care sa
spuna ca in cazul comiterii de adulter barbatul e de vina.Nu,intotdeauna femeia e de vina: ori cea de-acasa, ca nu-i da tot ce trebuie, ori amanta, care e o "panarama", etc.

De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 15:16:57care indirect ii va ranii puisorul!!! si atunci vreau sa o vad pe amanta in postura de mama cat va putea suferii k alta ii face copilu sa sufere!!!!


Mda, cred ca mi-am racit gura degeaba.Pai nu o alta femeie ii face puiul sa sufere, ci tocmai barbatul care a ajutat-o sa puiasaca, ce nu e clar aici? Cum spuneam, responsabilitatea e pasata intotdeauna in ograda femeilor.

eu nu am zis k ele sunt vinovate si ei nu.....chiar deloc eu vb despre altceva...si intreaba orice copil a carui parinti sunt divortati pe cine da vina...te asigur k nu pe tata...in fine nu cred k are rost sa mai discut pe marginea acestui subiect.....dak citesti si restu postarilor vei vedea k nu am blamat amanta si am aparat barbatu....aici e vb de copii iar copii le condamna pe ele nu pe tati!!!!!
bruneagra25
Postat pe 2 Iulie 2009 08:03
brune
pamela_1
Postat pe 2 Iulie 2009 09:30
Offf Doamne! Eu nu vreau sa destram o familie,nu vreau sa fac pe nimeni sa sufere,nu spun ca eu nu sunt vinovata,dar hai sa presupunem ca ma combinam cu el,si nu stiam ca e insurat. Atunci eu aveam vreo vina? Acum am,da,stiu ca e casatorit,stiu ca are un copil,dar nu vreau sa ranesc pe nimeni,tocmai de asta am hotarat sa ma despart de el,dar va spun sincer,nu am intalnit pana acum nici un barbat/baiat care sa NU isi insele sotia/prietena/iubita...Plm,am stat cu un tip 2 ani jumate,m-a inselat de 2 ori,si am trecut peste asta.dar cand l-am inselat eu,ne-am despartit,de ce? M-am schimbat in momentul in care am iesit cu altu,si atunci am inteles ce simtea el cand ma insela.Nu inteleg de ce noi femeile,nu putem fi iertate daca inselam :-? Eu consider ca si femeile si barbatii au drepturi egale. Am suferit destul de mult,dupa ce l-am pierdut pe tata,l-am pierdut si pe fostul meu prieten,si pur si simplu am simtit ca am ramas singura pe lume si fara nici un ajutor,atunci am hotarat ca nu imi mai pasa de nimeni,si nu ma mai intereseaza ca cineva sufera.In viatza trecem si prin bune si prin rele. Cu copilul lui,chiar nu am nimik,nici nu as putea sa am ceva,dar de sotia lui NU IMI PASA! M-am saturat de femeile cu mai multe fete!
just_me_and_you
Postat pe 2 Iulie 2009 10:12
De la: just_me_and_you, la data 2009-07-02 10:12:09Offf Doamne! Eu nu vreau sa destram o familie,nu vreau sa fac pe nimeni sa sufere,nu spun ca eu nu sunt vinovata,dar hai sa presupunem ca ma combinam cu el,si nu stiam ca e insurat. Atunci eu aveam vreo vina? Acum am,da,stiu ca e casatorit,stiu ca are un copil,dar nu vreau sa ranesc pe nimeni,tocmai de asta am hotarat sa ma despart de el,dar va spun sincer,nu am intalnit pana acum nici un barbat/baiat care sa NU isi insele sotia/prietena/iubita...Plm,am stat cu un tip 2 ani jumate,m-a inselat de 2 ori,si am trecut peste asta.dar cand l-am inselat eu,ne-am despartit,de ce? M-am schimbat in momentul in care am iesit cu altu,si atunci am inteles ce simtea el cand ma insela.Nu inteleg de ce noi femeile,nu putem fi iertate daca inselam :-? Eu consider ca si femeile si barbatii au drepturi egale. Am suferit destul de mult,dupa ce l-am pierdut pe tata,l-am pierdut si pe fostul meu prieten,si pur si simplu am simtit ca am ramas singura pe lume si fara nici un ajutor,atunci am hotarat ca nu imi mai pasa de nimeni,si nu ma mai intereseaza ca cineva sufera.In viatza trecem si prin bune si prin rele. Cu copilul lui,chiar nu am nimik,nici nu as putea sa am ceva,dar de sotia lui NU IMI PASA! M-am saturat de femeile cu mai multe fete!

daca nu vrei sa destrami o familie , nu vrei sa faci pe nimeni sa sufere, atunci ar trb sa-ti pese de cei de langa tine.......si chiar si de sotia lui.............cum te-ai simtit cand ai fost inselata???.........nasol...cred. Iti dau dreptate ca noi femeile suferim mai mult si nu suntem iertate daca inselam , avand in vedere ca ar trb sa fim egale cu ei . Dar uite ca ei mereu se cred superiori mereu vor ca pe ale lor nimeni sa nu le ia.............Dar daca tot ai mai suferit in viata si ai trecut prin atatea .....eu zic ca daca te implici intr-o relatie de-asta nu ai nimic de castigat , ba chiar tot suferinta vei avea ...ptr ca acel domn va sta cu tine doar cat v-a avea placere ......si daca intre timp da peste altcineva fi sigura ca te va parasi.............dar pe sotie si copil nu cred ca le va parasi ...v-a merge in paralel.....mai rar isi lasa sotia si ramane cu amanta..................deci vei avea fericire ptr putin timp......iar sarbatorile niciodata nu le vei face cu el ci singura .........iti place asa???? de ce nu-ti cauti pe cineva care sa fie langa tine cu trupul cu sufletul si cu toata iubirea lui????? ............mai gandeste-te......................este foarte adevarat ca in viata trecem si prin bune si prin rele dar de multe ori raul ni-l facem cu mana noastra uneori..........candva .....undeva ....va veni o vreme cand altcineva va zice de tine ca NU-I PASA de tine .........si iti va face viata un calvar............ce tie nu-ti place altuia nu face!!!!!!!!!
gongonica
Postat pe 2 Iulie 2009 12:29
Tie nu ti-a fost de ajuns ca ai fost inselata de 2 ori, acu ai altu care face la fel (cu nevasta-sa ce-i drept)...diferenta este ca de data asta stii si tu. Iti place sa fii impartita cu altele? Eu la concluzia asta am ajuns.
Seuy
Postat pe 2 Iulie 2009 13:04
D-zeule dar chiar nu misuna neuronii tai daca t-ai traso cu el si va placut BRAVO VOUA!dar sa te mai si intelegi bine cu nevastasa deci tu esti chiar culmea........ Nu poti sa ramai doar la sex asta e si voi in cand in cand dar atat BAFTA
helgiugeorgeta
Postat pe 2 Iulie 2009 15:09
De la: just_me_and_you, la data 2009-07-02 10:12:09Offf Doamne! Eu nu vreau sa destram o familie,nu vreau sa fac pe nimeni sa sufere,nu spun ca eu nu sunt vinovata,dar hai sa presupunem ca ma combinam cu el,si nu stiam ca e insurat. Atunci eu aveam vreo vina? Acum am,da,stiu ca e casatorit,stiu ca are un copil,dar nu vreau sa ranesc pe nimeni,tocmai de asta am hotarat sa ma despart de el,dar va spun sincer,nu am intalnit pana acum nici un barbat/baiat care sa NU isi insele sotia/prietena/iubita...Plm,am stat cu un tip 2 ani jumate,m-a inselat de 2 ori,si am trecut peste asta.dar cand l-am inselat eu,ne-am despartit,de ce? M-am schimbat in momentul in care am iesit cu altu,si atunci am inteles ce simtea el cand ma insela.Nu inteleg de ce noi femeile,nu putem fi iertate daca inselam :-? Eu consider ca si femeile si barbatii au drepturi egale. Am suferit destul de mult,dupa ce l-am pierdut pe tata,l-am pierdut si pe fostul meu prieten,si pur si simplu am simtit ca am ramas singura pe lume si fara nici un ajutor,atunci am hotarat ca nu imi mai pasa de nimeni,si nu ma mai intereseaza ca cineva sufera.In viatza trecem si prin bune si prin rele. Cu copilul lui,chiar nu am nimik,nici nu as putea sa am ceva,dar de sotia lui NU IMI PASA! M-am saturat de femeile cu mai multe fete!


In viatza trecem prin multe, asa este, important este CUM trecem peste toate.
valita76
Postat pe 3 Iulie 2009 12:12
si el e atras de tine?
__Clau__
Postat pe 3 Iulie 2009 12:17
De la: __Clau__, la data 2009-07-03 12:17:31si el e atras de tine?
O fi buna la pat :P Pe langa faptul ca probabil nu are vergeturi pe burta, doar ea n-o nascut ca nevasta-sa. O fi aratand mai estetic :P
Seuy
Postat pe 4 Iulie 2009 17:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Escapelle 5 De la: Vivi96 9 Septembrie 2012 15:01
"Un barbat care stie sa faca sex" 69 De la: Ghemotoc 7 Decembrie 2009 10:09
Cum fac sa am si eu o erectie in somn ? 14 De la: Sarikiz 19 Februarie 2013 19:46
am o problema ? 17 De la: Ramyta 30 Aprilie 2009 12:51
nu ma ud!(suna cam ciudat)... 72 De la: v_tino 30 Aprilie 2009 17:36