Setari Cookie-uri

M-am indragostit de un barbat insurat si cu copil !!

De la: kudika042227, la data 2009-07-06 15:21:15Hmmmmmm, il voi intreba daca si a facut vreodata din gresala nevoile in gura unuia care are o nevasta retardata. Hai marsh ca nu mai am timp. Sunt convinsa ca si data viitoare cand voi intra tot aici te gasesc plangandu ti de mila.
vai draga da ce urat vb,nu ai timp pt ca ti se arde ciorba probabil nu?uite ca noi stam aici si iti facem tie in ciuda
kudika030058
Postat pe 6 Iulie 2009 15:28
De la: FRANNNCE, la data 2009-07-06 15:28:11
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:39:39Domne da destepte mai sunteti, ce naiba nu intelegeti ca barbatii va insala ca sunteti bune de nimic?!?!?!?! Daca nu va insala cu Vasilica ca poate nu accepta ca e insurat, va insala cu Rodica, el de inselat tot va insala daca vrea, asa ca nu mai dati vina pe astea de sunt pe post de amante, vinovata e acea nevasta care are 15 kg in plus, care uita sa se epileze, care miroase a mancare din cap pana in picioare, care uita sa isi mai faca unghiile, care deja se imbraca ca mama lui, care practic nu are niciun farmec.....sper ca voi nu va incadrati in aceasta categorie, moralistelor.
mai fetica..........;eu cred ca te facu mumata cu nea primaru si de la sta ti se trage prea multa desteptaciune! unde dreaq scrie ca toate amantele sint cu 15 kg in minus ? ala de e insurat si cotirceste pe distinsa amanta cauta pur si simplu alta gaura.........acu poate sa fie si de canal ca boului tot i se ridica! nu te mai subaprecia ca tot o prapadita care aduna resturi de sperma esti.care e treaba cu bucataria ? of .......;uitasem ca amantele nu gatesc ......ce dreaq sa gateasca daca nu au ce? foamea in git dupa unul insurat care are .......ca de a muncit cot la cot cu aia fara manechiura sa faca un rost in viata ca sa poata animalul sa plateasca amantele! fetica halal mentalitate ai ! daca mamica ta care este si nevasta miroase a mincare si nu serveste manichiura afla ca in ziua de azi curge apa calda la robinet .........iar pentru manechira sint saloane speciale daca nu exista alta posibilitate!

vezi k poate iti zice si tie sa te arunci de la etaj pt mine deja ma aruncat pt k sunt o retarda...ai grija k ea e dasteapta si are rel perfecta nu poti concura cu ea
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:30
De la: kudika030058, la data 2009-07-06 15:28:50
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 15:21:15Hmmmmmm, il voi intreba daca si a facut vreodata din gresala nevoile in gura unuia care are o nevasta retardata. Hai marsh ca nu mai am timp. Sunt convinsa ca si data viitoare cand voi intra tot aici te gasesc plangandu ti de mila.
vai draga da ce urat vb,nu ai timp pt ca ti se arde ciorba probabil nu?uite ca noi stam aici si iti facem tie in ciuda

cum iti permiti sa-i spui k vb urat?? ea este ff elevata esta dasteapta si are rel perfecta..e iubita si iubeste maxim!!! of of nu stiu cum de poti spune asa ceva despre madame
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:31
CINE SE IA DE BRUNE A MEA?
FATA DRAGA....CARE FACI PARTE DIN FAMILIA CURCUBITACEELOR...MAI BINE UITA-TE IN OGLINDA ACUM BINE INAINTE SA NU AJUNGI TU CEA CARE O SA PLINGA MAI TIRZIU....SI STAI LINISTITA...CA APROXIMATIV 80%AICI PE FORUM SUNTEM MARITATE....ACEST FORUM ESTE UNUL DE DIVERTIZMENT...NU DE BANALITATI CA TINE.....
NU TE MAI LUA DE BRUNE CA JAR MANICI
pamela_1
Postat pe 6 Iulie 2009 15:33
FRANCE...ALA TREBUIE SA SPECIFICAM CA EL CAUTA ALTA GAURA....DAR NU CEA NORMALA...CA DEAIA CAUTA AMANTE...SA LE INDEPLINEASCA UNELE FANTEZII CARE O FEMEIE NORMALA NU LE FACE SI TOT ACASA SE DUCE....
pamela_1
Postat pe 6 Iulie 2009 15:34
De la: pamela_1, la data 2009-07-06 15:33:17CINE SE IA DE BRUNE A MEA?
FATA DRAGA....CARE FACI PARTE DIN FAMILIA CURCUBITACEELOR...MAI BINE UITA-TE IN OGLINDA ACUM BINE INAINTE SA NU AJUNGI TU CEA CARE O SA PLINGA MAI TIRZIU....SI STAI LINISTITA...CA APROXIMATIV 80%AICI PE FORUM SUNTEM MARITATE....ACEST FORUM ESTE UNUL DE DIVERTIZMENT...NU DE BANALITATI CA TINE.....
NU TE MAI LUA DE BRUNE CA JAR MANICI

merci pam
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:36
De la: pamela_1, la data 2009-07-06 15:34:44FRANCE...ALA TREBUIE SA SPECIFICAM CA EL CAUTA ALTA GAURA....DAR NU CEA NORMALA...CA DEAIA CAUTA AMANTE...SA LE INDEPLINEASCA UNELE FANTEZII CARE O FEMEIE NORMALA NU LE FACE SI TOT ACASA SE DUCE....

ciudat e k, cica e casatorita madame...da eu nu cred k vreuna maritata ar putea spune asemenea idiotenii!!!
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:37
De la: pamela_1, la data 2009-07-06 15:33:17CINE SE IA DE BRUNE A MEA?
FATA DRAGA....CARE FACI PARTE DIN FAMILIA CURCUBITACEELOR...MAI BINE UITA-TE IN OGLINDA ACUM BINE INAINTE SA NU AJUNGI TU CEA CARE O SA PLINGA MAI TIRZIU....SI STAI LINISTITA...CA APROXIMATIV 80%AICI PE FORUM SUNTEM MARITATE....ACEST FORUM ESTE UNUL DE DIVERTIZMENT...NU DE BANALITATI CA TINE.....
NU TE MAI LUA DE BRUNE CA JAR MANICI
se pare ca sa linistit doamna "fericita"si "cinstita"
kudika030058
Postat pe 6 Iulie 2009 15:37
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 15:30:14
De la: FRANNNCE, la data 2009-07-06 15:28:11
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:39:39Domne da destepte mai sunteti, ce naiba nu intelegeti ca barbatii va insala ca sunteti bune de nimic?!?!?!?! Daca nu va insala cu Vasilica ca poate nu accepta ca e insurat, va insala cu Rodica, el de inselat tot va insala daca vrea, asa ca nu mai dati vina pe astea de sunt pe post de amante, vinovata e acea nevasta care are 15 kg in plus, care uita sa se epileze, care miroase a mancare din cap pana in picioare, care uita sa isi mai faca unghiile, care deja se imbraca ca mama lui, care practic nu are niciun farmec.....sper ca voi nu va incadrati in aceasta categorie, moralistelor.
mai fetica..........;eu cred ca te facu mumata cu nea primaru si de la sta ti se trage prea multa desteptaciune! unde dreaq scrie ca toate amantele sint cu 15 kg in minus ? ala de e insurat si cotirceste pe distinsa amanta cauta pur si simplu alta gaura.........acu poate sa fie si de canal ca boului tot i se ridica! nu te mai subaprecia ca tot o prapadita care aduna resturi de sperma esti.care e treaba cu bucataria ? of .......;uitasem ca amantele nu gatesc ......ce dreaq sa gateasca daca nu au ce? foamea in git dupa unul insurat care are .......ca de a muncit cot la cot cu aia fara manechiura sa faca un rost in viata ca sa poata animalul sa plateasca amantele! fetica halal mentalitate ai ! daca mamica ta care este si nevasta miroase a mincare si nu serveste manichiura afla ca in ziua de azi curge apa calda la robinet .........iar pentru manechira sint saloane speciale daca nu exista alta posibilitate!

vezi k poate iti zice si tie sa te arunci de la etaj pt mine deja ma aruncat pt k sunt o retarda...ai grija k ea e dasteapta si are rel perfecta nu poti concura cu ea
extraordinar sa vezi ce ma impresioneaza! dupa ce ne face in toate felurile mai are si tupeul sa se dea in stamba ca nu sintem de acord cu petardele! stie ea ca nu sintem bune de nimic .........;ce dreaq traieste cu noi in casa! si mai stie ca ne inseala barbatii .........ca doar e mama omida! stai calma ca nu ne punem cu perfectiunea!
FRANNNCE
Postat pe 6 Iulie 2009 15:38
PAI AM SMOTOCITO NITEL
eh numai doamne avem pe aici...de ce sai faci
se ia de brune a mea...cind ea are un suflet bun si un barbat de nota 10...poate este invidioasa brune....il vrea si ea o tura
pamela_1
Postat pe 6 Iulie 2009 15:39
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 15:37:03
De la: pamela_1, la data 2009-07-06 15:34:44FRANCE...ALA TREBUIE SA SPECIFICAM CA EL CAUTA ALTA GAURA....DAR NU CEA NORMALA...CA DEAIA CAUTA AMANTE...SA LE INDEPLINEASCA UNELE FANTEZII CARE O FEMEIE NORMALA NU LE FACE SI TOT ACASA SE DUCE....

ciudat e k, cica e casatorita madame...da eu nu cred k vreuna maritata ar putea spune asemenea idiotenii!!!
nu mai .........nu pricepi ? ea se uita in oglinda,se vede pe ea.........si refuleaza cu noi! greu cu boala asta .......sa fim intelegatoare!
FRANNNCE
Postat pe 6 Iulie 2009 15:41
De la: pamela_1, la data 2009-07-06 15:39:45PAI AM SMOTOCITO NITEL
eh numai doamne avem pe aici...de ce sai faci
se ia de brune a mea...cind ea are un suflet bun si un barbat de nota 10...poate este invidioasa brune....il vrea si ea o tura

e dusa saraca pe bune de nu...adik na eu am crez k ii fac un bine cand i-am zis k e proasta dar ea....in loc sa zik merci a inceput sa o dea in diverse!!! asta e...mai vb peste vreo 2 3 ani cat de perfect e barbatelu ei pupik pammmmmmmmmm
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:42
De la: FRANNNCE, la data 2009-07-06 15:41:07
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 15:37:03
De la: pamela_1, la data 2009-07-06 15:34:44FRANCE...ALA TREBUIE SA SPECIFICAM CA EL CAUTA ALTA GAURA....DAR NU CEA NORMALA...CA DEAIA CAUTA AMANTE...SA LE INDEPLINEASCA UNELE FANTEZII CARE O FEMEIE NORMALA NU LE FACE SI TOT ACASA SE DUCE....

ciudat e k, cica e casatorita madame...da eu nu cred k vreuna maritata ar putea spune asemenea idiotenii!!!
nu mai .........nu pricepi ? ea se uita in oglinda,se vede pe ea.........si refuleaza cu noi! greu cu boala asta .......sa fim intelegatoare!

probabil....da azi sunt blonda rau de tot si nu pot sa inteleg cum o tipa maritata poate vb asa??!
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:44
eh brune...uneori sunt unele doamne...domnite care ele cred ca tot ce zboara se maninca....dar ea maninca...pre mult...shit
pamela_1
Postat pe 6 Iulie 2009 15:44
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 15:44:03
De la: FRANNNCE, la data 2009-07-06 15:41:07
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 15:37:03
De la: pamela_1, la data 2009-07-06 15:34:44FRANCE...ALA TREBUIE SA SPECIFICAM CA EL CAUTA ALTA GAURA....DAR NU CEA NORMALA...CA DEAIA CAUTA AMANTE...SA LE INDEPLINEASCA UNELE FANTEZII CARE O FEMEIE NORMALA NU LE FACE SI TOT ACASA SE DUCE....

ciudat e k, cica e casatorita madame...da eu nu cred k vreuna maritata ar putea spune asemenea idiotenii!!!
nu mai .........nu pricepi ? ea se uita in oglinda,se vede pe ea.........si refuleaza cu noi! greu cu boala asta .......sa fim intelegatoare!

probabil....da azi sunt blonda rau de tot si nu pot sa inteleg cum o tipa maritata poate vb asa??!
sigur nu avea ce face si sa bagat ca musca,ce sa facem "e mare gradina lui D-zeu"pupik
kudika030058
Postat pe 6 Iulie 2009 15:47
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 15:46:24
De la: pamela_1, la data 2009-07-06 15:44:51eh brune...uneori sunt unele doamne...domnite care ele cred ca tot ce zboara se maninca....dar ea maninca...pre mult...shit

oare nu-i e greatza???
poate il asezoneaza cu lamiie!
FRANNNCE
Postat pe 6 Iulie 2009 15:47
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 15:15:13
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 15:03:37
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:59:07Mor ras, mi-e mila de voi, cinste voua si barbatilor vostri.
'Doamnelor" sunteti demne de toata compasiunea mea, urarile tale.....nu stiu ce sa zic.....pentru ca nu vreau sa jignesc :), insa am fost capabila si destul inteligenta incat am fost in stare sa ma casatoresc cu omul care ma iubeste si il iubesc, ma respecta si imi ofera totul........si suntem foarte fericiti impreuna, sper ca nu te deranjeaza foarte tare :) .

hahahahaha chiar deloc draga mea....nu sunt nici o frustrata si nici o inselata...imi iubesc omu si ma iubeste ne merge minunat de 5 ani de zile!!! nu despre asta e vb...da nu as baga mana in foc k nu m-ar insela....si nu o baga nici tu k e fff posibil sa te arzi!!! am vazut multe cupluri "perfecte" care s-au sf cu un divort!!!!


Fato esti prea dobitoaca pentru secolul asta, si inchei aici cu tine pentru ca sincer nu imi face placere sa discut cu persoane care sunt la un nivel sub mediu, si iti vei da singurica seama ca esti frustrata maxim si nu numai, daca citesti postarile mele care nu au fost deloc jignitoare, in schimb postarile tale se vede ca vin din parte uneia care este neputincioasa, nefericita odioasa, bolnava psihic. Altfel nu se explica reactia ta plina de venin in care imi doresti mi se intample ceea ce sigur ti s a intamplat tie, du te fato si arunca te de pe bloc, esti un rebut al societati.



"frustrata maxim"......................mda intzeleg nivelul tau este putzin peste mediocru
anybody
Postat pe 6 Iulie 2009 15:48
De la: pamela_1, la data 2009-06-26 12:23:34CONTINUA CU NEVASTA....MAI ACUM SINCER...NU ITI ESTE RUSINE PT CE AI FACUT?
O MAMA DE BATAIE MERITI...CUM POTI SA MAI SCRII PE FORUM ASA CEVA...STRICI O CASNICIE....PT CE?...O BUCATA DE P........DACA ASI FI IN LOCUL LA PRIETENA TA,SOTIA RESPECTIVULUI..TE-ASI CALCA IN PICIOARE... RUSINE SA ITI FIE...
RENUNTA LA EL....DE CE TE OFTICI CA ALTII AU FAMILIE?..TOCMAI UNU CASATORIT TIA CAZUT CU TRONC.....RENUNTA...SI NU MAI FI EGOISTA....NU FACE FATA SA SUFERE....PT CA 2 PERSOANE SUNT INCONSTIENTE SI NU STIU SA SE STAPINEASCA
NU ITI ESTE RUSINE DE RUSINEA TA?....CUM PRIVESTI COPILUL ACELA IN OCHII.....CIND STI CE FACI?....
....ASA SUNT MULTE SCORPII CA TINE....POTI SA TE SUPERI INSA ASTA ESTI NU AI SCUZE


Nu strica ea casa, ci el.
Kathara
Postat pe 6 Iulie 2009 15:55
gata am plecat acas...dak nu intru maine m-am aruncat de pe bloc...pupici fetiliiii
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:56
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 15:56:55gata am plecat acas...dak nu intru maine m-am aruncat de pe bloc...pupici fetiliiii
pa pa pupik
kudika030058
Postat pe 6 Iulie 2009 16:00
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 15:56:55gata am plecat acas...dak nu intru maine m-am aruncat de pe bloc...pupici fetiliiii
FRANNNCE
Postat pe 6 Iulie 2009 16:00
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:39:39Domne da destepte mai sunteti, ce naiba nu intelegeti ca barbatii va insala ca sunteti bune de nimic?!?!?!?! Daca nu va insala cu Vasilica ca poate nu accepta ca e insurat, va insala cu Rodica, el de inselat tot va insala daca vrea, asa ca nu mai dati vina pe astea de sunt pe post de amante, vinovata e acea nevasta care are 15 kg in plus, care uita sa se epileze, care miroase a mancare din cap pana in picioare, care uita sa isi mai faca unghiile, care deja se imbraca ca mama lui, care practic nu are niciun farmec.....sper ca voi nu va incadrati in aceasta categorie, moralistelor.


Aha, deci tu esti aia frumoasa, subitire, cu manichiura perfecta...
Cum se face atunci, ca asa, perfecta cum esti, te multumesti cu resturile de la masa alteia? Mai mult! Una grasa, care miroase a mancare din cap pana in picioare si hirsuta? Cum se face ca un barbat de succes, aratos, NEcasatorit nu te vrea?? Intrebarea e retorica, nu te deranja sa raspunzi.

Cat despre ce zici tu de plans... Intr-o buna zi, fraierul ala (care pun pariu ca nu e vreun Paris - un personaj mitologic, nu-l stii tu - o sa isi gaseasca alta amanta. Pentru ca ai dreptate la faza cu Vasilica si Rodica... acum tu esti Vasilica... Pana o gaseste el pe Rodica... Care "gaselnitza" poate fi peste trei, patru ani, de exemplu... Ani in care tu o sa-ti gadili orgoliul ca ai manichiura impecabila. Dupa, o sa vrei sa-ti tragi un pumn in nas ca ti-ai pierdut timpul cu unul care nici nu a divortzat, si te-a si lasat.
Dor_a
Postat pe 6 Iulie 2009 16:02
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 14:44:20
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:39:39Domne da destepte mai sunteti, ce naiba nu intelegeti ca barbatii va insala ca sunteti bune de nimic?!?!?!?! Daca nu va insala cu Vasilica ca poate nu accepta ca e insurat, va insala cu Rodica, el de inselat tot va insala daca vrea, asa ca nu mai dati vina pe astea de sunt pe post de amante, vinovata e acea nevasta care are 15 kg in plus, care uita sa se epileze, care miroase a mancare din cap pana in picioare, care uita sa isi mai faca unghiile, care deja se imbraca ca mama lui, care practic nu are niciun farmec.....sper ca voi nu va incadrati in aceasta categorie, moralistelor.

esti asa proasta k puti de la o posta!!! sper sa te ingrasi 15 kg pe baza nervoasa k te inseala barbatu, sa pici intr-o depresie crunta k dupa ce ai nascut el vrea in 2 luni sa arati la fel etc...si mai sper k vei fi inselata de Gheorghe cu Vasilica!!!!!!!!


Sau de Gheorghe cu Vasile! Ala da inselat!
Kathara
Postat pe 6 Iulie 2009 16:03
De la: Dor_a, la data 2009-07-06 16:02:14
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:39:39Domne da destepte mai sunteti, ce naiba nu intelegeti ca barbatii va insala ca sunteti bune de nimic?!?!?!?! Daca nu va insala cu Vasilica ca poate nu accepta ca e insurat, va insala cu Rodica, el de inselat tot va insala daca vrea, asa ca nu mai dati vina pe astea de sunt pe post de amante, vinovata e acea nevasta care are 15 kg in plus, care uita sa se epileze, care miroase a mancare din cap pana in picioare, care uita sa isi mai faca unghiile, care deja se imbraca ca mama lui, care practic nu are niciun farmec.....sper ca voi nu va incadrati in aceasta categorie, moralistelor.


Aha, deci tu esti aia frumoasa, subitire, cu manichiura perfecta...
Cum se face atunci, ca asa, perfecta cum esti, te multumesti cu resturile de la masa alteia? Mai mult! Una grasa, care miroase a mancare din cap pana in picioare si hirsuta? Cum se face ca un barbat de succes, aratos, NEcasatorit nu te vrea?? Intrebarea e retorica, nu te deranja sa raspunzi.

Cat despre ce zici tu de plans... Intr-o buna zi, fraierul ala (care pun pariu ca nu e vreun Paris - un personaj mitologic, nu-l stii tu - o sa isi gaseasca alta amanta. Pentru ca ai dreptate la faza cu Vasilica si Rodica... acum tu esti Vasilica... Pana o gaseste el pe Rodica... Care "gaselnitza" poate fi peste trei, patru ani, de exemplu... Ani in care tu o sa-ti gadili orgoliul ca ai manichiura impecabila. Dupa, o sa vrei sa-ti tragi un pumn in nas ca ti-ai pierdut timpul cu unul care nici nu a divortzat, si te-a si lasat.
ce rea esti dora! daia te iubesc eu pe tine!
FRANNNCE
Postat pe 6 Iulie 2009 16:04
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 08:31:18
De la: just_me_and_you, la data 2009-07-02 10:12:09Offf Doamne! Eu nu vreau sa destram o familie,nu vreau sa fac pe nimeni sa sufere,nu spun ca eu nu sunt vinovata,dar hai sa presupunem ca ma combinam cu el,si nu stiam ca e insurat. Atunci eu aveam vreo vina?








Ori ejti una din fetele care se baga intr o relatie.cu 'coprul in fatza' sa zic asa......ori faci pe victima aici degeaba.........pei cum sa nu jti ????u nu te intresezi de viata baiatului cu care te........sau nu conteaza doar sa arate bine si e bazat:p ,,,,,,,,,:)))))))) ...gandeste te daca ti e ti ar face una asa peste 5 ani cand te vei aseza la casa ta (presupun eu )cum te vei simti???? sti ce le doresc eu celor ca tine............sanatate multe si sa aibe parte inzecit de raul pe care il fac ele ............:(

P;S nu mi o luati in nume de rau..luat o 'n ........dar nu suport fete de genu ........
denys_
Postat pe 6 Iulie 2009 16:06
De la: FRANNNCE, la data 2009-07-06 16:04:51
De la: Dor_a, la data 2009-07-06 16:02:14 ce rea esti dora! daia te iubesc eu pe tine!


Oh, Frannce, nu's! La pariu ca asa o sa se intample?
Dor_a
Postat pe 6 Iulie 2009 16:08
De la: Dor_a, la data 2009-07-06 16:08:49
De la: FRANNNCE, la data 2009-07-06 16:04:51
De la: Dor_a, la data 2009-07-06 16:02:14 ce rea esti dora! daia te iubesc eu pe tine!


Oh, Frannce, nu's! La pariu ca asa o sa se intample?
stiu si ma bucur
FRANNNCE
Postat pe 6 Iulie 2009 16:10
De la: FRANNNCE, la data 2009-07-06 16:04:51
De la: Dor_a, la data 2009-07-06 16:02:14
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:39:39Domne da destepte mai sunteti, ce naiba nu intelegeti ca barbatii va insala ca sunteti bune de nimic?!?!?!?! Daca nu va insala cu Vasilica ca poate nu accepta ca e insurat, va insala cu Rodica, el de inselat tot va insala daca vrea, asa ca nu mai dati vina pe astea de sunt pe post de amante, vinovata e acea nevasta care are 15 kg in plus, care uita sa se epileze, care miroase a mancare din cap pana in picioare, care uita sa isi mai faca unghiile, care deja se imbraca ca mama lui, care practic nu are niciun farmec.....sper ca voi nu va incadrati in aceasta categorie, moralistelor.



Jejeje de astea ca tine am mai vazut pe aici pacat de voi si gandirea vostra:))) am impresia ca genul de fete ca tine...isi dorec asa de mult o relatie frumoasa inca deja se implica .....fictiv:))))si apoi draga mea ............de unde jti tu toate astea??nu cumva ai trecut prin asa ceva si ne zici din experintza???:))))nu vrea sa fiu rea dar din cauza gandiri vostre eu v as da.......0 HP ..........Daca ma intelegi u pe mine

denys_
Postat pe 6 Iulie 2009 16:18
Ce inseamna jejejeje? Asta: ?
Kathara
Postat pe 6 Iulie 2009 16:36
De la: Kathara, la data 2009-07-06 16:36:51Ce inseamna jejejeje? Asta: ?



Un alt fel de a spune hahahahhahaha :D:D:D:D:D
denys_
Postat pe 6 Iulie 2009 16:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fantezie erotica 4 De la: geo_reincarcat_iara 12 Mai 2010 22:01
Prea mamos!!!:O 66 De la: franziska_eu 20 Februarie 2012 19:53
INCREDIBIL!!!!!UN ALTFEL DE INCEST!!!! 76 De la: MissDanuca 15 Ianuarie 2010 21:48
AJUTOR RASP URGENT:(! 26 De la: oana84onutza 25 Ianuarie 2010 17:42
ciorapi sau nu la sandale? 9 De la: Corina1205 30 Iulie 2011 17:45