Setari Cookie-uri

M-am indragostit de un barbat insurat si cu copil !!

mai nu stiu cum poti sa mai stai de vorba cu nevasta lui,si zici ca e gelos daca te vede cu cineva ???da ce esti propietatea lui????ar trebui sa te gandesti la copilul lor si ai grija ca "ulciorul nu merge de multe ori la izvor"
kudika030058
Postat pe 4 Iulie 2009 17:29
De la: just_me_and_you, la data 2009-07-02 10:12:09Offf Doamne! Eu nu vreau sa destram o familie,nu vreau sa fac pe nimeni sa sufere,nu spun ca eu nu sunt vinovata,dar hai sa presupunem ca ma combinam cu el,si nu stiam ca e insurat. Atunci eu aveam vreo vina? Acum am,da,stiu ca e casatorit,stiu ca are un copil,dar nu vreau sa ranesc pe nimeni,tocmai de asta am hotarat sa ma despart de el,dar va spun sincer,nu am intalnit pana acum nici un barbat/baiat care sa NU isi insele sotia/prietena/iubita...Plm,am stat cu un tip 2 ani jumate,m-a inselat de 2 ori,si am trecut peste asta.dar cand l-am inselat eu,ne-am despartit,de ce? M-am schimbat in momentul in care am iesit cu altu,si atunci am inteles ce simtea el cand ma insela.Nu inteleg de ce noi femeile,nu putem fi iertate daca inselam :-? Eu consider ca si femeile si barbatii au drepturi egale. Am suferit destul de mult,dupa ce l-am pierdut pe tata,l-am pierdut si pe fostul meu prieten,si pur si simplu am simtit ca am ramas singura pe lume si fara nici un ajutor,atunci am hotarat ca nu imi mai pasa de nimeni,si nu ma mai intereseaza ca cineva sufera.In viatza trecem si prin bune si prin rele. Cu copilul lui,chiar nu am nimik,nici nu as putea sa am ceva,dar de sotia lui NU IMI PASA! M-am saturat de femeile cu mai multe fete!

dak nu vrei sa destrami o familie fa pasi de langa el!!!!! nu vrei sa destrami o fam da ti-o tragi cu unu insurat cu copil??? imi explici si mie cum vine asta?? chiar nu esti capabila sa-ti gasesti unu numai pt tine???
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 08:31
degeaba incercam sa explicam brune ... oricum le place sa strice ce au cladit altii...se simt implinite si fericite cind strica o casnicie
pamela_1
Postat pe 6 Iulie 2009 09:33
Doamne , femeile astea fara sentimente fara remuscari fara scrupule ar trebui pedepsite groaznic.........si se mai intreaba de ce nu au o relatie stabila de ce nu au casnicie de ce , de ce??????? pai din cauza asta.............................
gongonica
Postat pe 6 Iulie 2009 10:07
si cum sa le pedepsim?
pamela_1
Postat pe 6 Iulie 2009 10:22
Domne da destepte mai sunteti, ce naiba nu intelegeti ca barbatii va insala ca sunteti bune de nimic?!?!?!?! Daca nu va insala cu Vasilica ca poate nu accepta ca e insurat, va insala cu Rodica, el de inselat tot va insala daca vrea, asa ca nu mai dati vina pe astea de sunt pe post de amante, vinovata e acea nevasta care are 15 kg in plus, care uita sa se epileze, care miroase a mancare din cap pana in picioare, care uita sa isi mai faca unghiile, care deja se imbraca ca mama lui, care practic nu are niciun farmec.....sper ca voi nu va incadrati in aceasta categorie, moralistelor.
kudika042227
Postat pe 6 Iulie 2009 14:39
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:39:39Domne da destepte mai sunteti, ce naiba nu intelegeti ca barbatii va insala ca sunteti bune de nimic?!?!?!?! Daca nu va insala cu Vasilica ca poate nu accepta ca e insurat, va insala cu Rodica, el de inselat tot va insala daca vrea, asa ca nu mai dati vina pe astea de sunt pe post de amante, vinovata e acea nevasta care are 15 kg in plus, care uita sa se epileze, care miroase a mancare din cap pana in picioare, care uita sa isi mai faca unghiile, care deja se imbraca ca mama lui, care practic nu are niciun farmec.....sper ca voi nu va incadrati in aceasta categorie, moralistelor.


si tu cine ziceai ca esti Vasilica sau Rodica?
anybody
Postat pe 6 Iulie 2009 14:42
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:39:39Domne da destepte mai sunteti, ce naiba nu intelegeti ca barbatii va insala ca sunteti bune de nimic?!?!?!?! Daca nu va insala cu Vasilica ca poate nu accepta ca e insurat, va insala cu Rodica, el de inselat tot va insala daca vrea, asa ca nu mai dati vina pe astea de sunt pe post de amante, vinovata e acea nevasta care are 15 kg in plus, care uita sa se epileze, care miroase a mancare din cap pana in picioare, care uita sa isi mai faca unghiile, care deja se imbraca ca mama lui, care practic nu are niciun farmec.....sper ca voi nu va incadrati in aceasta categorie, moralistelor.

esti asa proasta k puti de la o posta!!! sper sa te ingrasi 15 kg pe baza nervoasa k te inseala barbatu, sa pici intr-o depresie crunta k dupa ce ai nascut el vrea in 2 luni sa arati la fel etc...si mai sper k vei fi inselata de Gheorghe cu Vasilica!!!!!!!!
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 14:44
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 14:44:20
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:39:39Domne da destepte mai sunteti, ce naiba nu intelegeti ca barbatii va insala ca sunteti bune de nimic?!?!?!?! Daca nu va insala cu Vasilica ca poate nu accepta ca e insurat, va insala cu Rodica, el de inselat tot va insala daca vrea, asa ca nu mai dati vina pe astea de sunt pe post de amante, vinovata e acea nevasta care are 15 kg in plus, care uita sa se epileze, care miroase a mancare din cap pana in picioare, care uita sa isi mai faca unghiile, care deja se imbraca ca mama lui, care practic nu are niciun farmec.....sper ca voi nu va incadrati in aceasta categorie, moralistelor.

esti asa proasta k puti de la o posta!!! sper sa te ingrasi 15 kg pe baza nervoasa k te inseala barbatu, sa pici intr-o depresie crunta k dupa ce ai nascut el vrea in 2 luni sa arati la fel etc...si mai sper k vei fi inselata de Gheorghe cu Vasilica!!!!!!!!
bine zis
kudika030058
Postat pe 6 Iulie 2009 14:48
adevarul e undeva la mijloc, nici femeia nici barbatul nu trebuie sa se delase total dupa casnicie, dar nici asta nu ar trebui sa fie motiv sa incepi sa te dai la tot ce misca pe langa tine si e de sex opus.
cat despre initiatoarea topicului, felicitari, faci parte din fanteziile multor barbati, ii mananci din palma, ii ascult ordinele, el are acasa o nevasta care e mama copilului sau si pe care nu o sa o paraseasca veci daca aia nu ii face figuri si pe tine te **** de iti sar capacele te mai aduce si in casa lui mai ca nu e musulman gagiul, bravo lui, si tu... iti meriti soarta
felixcat
Postat pe 6 Iulie 2009 14:51
nu vreau sa fiu rau!!!! dar cred ca initiatoarea topicului poate sa isi dea singura rspunsul... pai tipul ala inseamna ca o bine!!! de a ajuns sa ,,se indragosteasca... si nu mai poate fara

Postat pe 6 Iulie 2009 14:57
Mor ras, mi-e mila de voi, cinste voua si barbatilor vostri.
'Doamnelor" sunteti demne de toata compasiunea mea, urarile tale.....nu stiu ce sa zic.....pentru ca nu vreau sa jignesc :), insa am fost capabila si destul inteligenta incat am fost in stare sa ma casatoresc cu omul care ma iubeste si il iubesc, ma respecta si imi ofera totul........si suntem foarte fericiti impreuna, sper ca nu te deranjeaza foarte tare :) .
kudika042227
Postat pe 6 Iulie 2009 14:59
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:59:07Mor ras, mi-e mila de voi, cinste voua si barbatilor vostri.
'Doamnelor" sunteti demne de toata compasiunea mea, urarile tale.....nu stiu ce sa zic.....pentru ca nu vreau sa jignesc :), insa am fost capabila si destul inteligenta incat am fost in stare sa ma casatoresc cu omul care ma iubeste si il iubesc, ma respecta si imi ofera totul........si suntem foarte fericiti impreuna, sper ca nu te deranjeaza foarte tare :) .

hahahahaha chiar deloc draga mea....nu sunt nici o frustrata si nici o inselata...imi iubesc omu si ma iubeste ne merge minunat de 5 ani de zile!!! nu despre asta e vb...da nu as baga mana in foc k nu m-ar insela....si nu o baga nici tu k e fff posibil sa te arzi!!! am vazut multe cupluri "perfecte" care s-au sf cu un divort!!!!
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:03
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 14:44:20
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:39:39Domne da destepte mai sunteti, ce naiba nu intelegeti ca barbatii va insala ca sunteti bune de nimic?!?!?!?! Daca nu va insala cu Vasilica ca poate nu accepta ca e insurat, va insala cu Rodica, el de inselat tot va insala daca vrea, asa ca nu mai dati vina pe astea de sunt pe post de amante, vinovata e acea nevasta care are 15 kg in plus, care uita sa se epileze, care miroase a mancare din cap pana in picioare, care uita sa isi mai faca unghiile, care deja se imbraca ca mama lui, care practic nu are niciun farmec.....sper ca voi nu va incadrati in aceasta categorie, moralistelor.

esti asa proasta k puti de la o posta!!! sper sa te ingrasi 15 kg pe baza nervoasa k te inseala barbatu, sa pici intr-o depresie crunta k dupa ce ai nascut el vrea in 2 luni sa arati la fel etc...si mai sper k vei fi inselata de Gheorghe cu Vasilica!!!!!!!!



Daca tot te incadrezi in aceasta categorie, mai bine ai face ceva in sensul acesta....poate mai ai vro sansa ......in loc sa stai ca desteapta pe aici sa aberezi 24 din 24. Eventual mergi si la un psihiatru, sigur te va ajuta sa scapi de frustrare, de invidia care zace in tine, de aceste reactii de om tampit si instabil psihic.
kudika042227
Postat pe 6 Iulie 2009 15:07
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:59:07Mor ras, mi-e mila de voi, cinste voua si barbatilor vostri.
'Doamnelor" sunteti demne de toata compasiunea mea, urarile tale.....nu stiu ce sa zic.....pentru ca nu vreau sa jignesc :), insa am fost capabila si destul inteligenta incat am fost in stare sa ma casatoresc cu omul care ma iubeste si il iubesc, ma respecta si imi ofera totul........si suntem foarte fericiti impreuna, sper ca nu te deranjeaza foarte tare :) .
parca ai fi singura care e maritata,de pe site-ul asta ,ce vrei sa zici,ca nu mai este nici una ca tine????
kudika030058
Postat pe 6 Iulie 2009 15:07
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:59:07Mor ras, mi-e mila de voi, cinste voua si barbatilor vostri.
'Doamnelor" sunteti demne de toata compasiunea mea, urarile tale.....nu stiu ce sa zic.....pentru ca nu vreau sa jignesc :), insa am fost capabila si destul inteligenta incat am fost in stare sa ma casatoresc cu omul care ma iubeste si il iubesc, ma respecta si imi ofera totul........si suntem foarte fericiti impreuna, sper ca nu te deranjeaza foarte tare :) .


inseamna ca sinteti singurul cuplu de pe acest pamint PERFECT!!!!! .....

Postat pe 6 Iulie 2009 15:08
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 15:03:37
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:59:07Mor ras, mi-e mila de voi, cinste voua si barbatilor vostri.
'Doamnelor" sunteti demne de toata compasiunea mea, urarile tale.....nu stiu ce sa zic.....pentru ca nu vreau sa jignesc :), insa am fost capabila si destul inteligenta incat am fost in stare sa ma casatoresc cu omul care ma iubeste si il iubesc, ma respecta si imi ofera totul........si suntem foarte fericiti impreuna, sper ca nu te deranjeaza foarte tare :) .

hahahahaha chiar deloc draga mea....nu sunt nici o frustrata si nici o inselata...imi iubesc omu si ma iubeste ne merge minunat de 5 ani de zile!!! nu despre asta e vb...da nu as baga mana in foc k nu m-ar insela....si nu o baga nici tu k e fff posibil sa te arzi!!! am vazut multe cupluri "perfecte" care s-au sf cu un divort!!!!
bravoooooooo linisteste-o un pik
kudika030058
Postat pe 6 Iulie 2009 15:09
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 15:07:06
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 14:44:20
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:39:39Domne da destepte mai sunteti, ce naiba nu intelegeti ca barbatii va insala ca sunteti bune de nimic?!?!?!?! Daca nu va insala cu Vasilica ca poate nu accepta ca e insurat, va insala cu Rodica, el de inselat tot va insala daca vrea, asa ca nu mai dati vina pe astea de sunt pe post de amante, vinovata e acea nevasta care are 15 kg in plus, care uita sa se epileze, care miroase a mancare din cap pana in picioare, care uita sa isi mai faca unghiile, care deja se imbraca ca mama lui, care practic nu are niciun farmec.....sper ca voi nu va incadrati in aceasta categorie, moralistelor.

esti asa proasta k puti de la o posta!!! sper sa te ingrasi 15 kg pe baza nervoasa k te inseala barbatu, sa pici intr-o depresie crunta k dupa ce ai nascut el vrea in 2 luni sa arati la fel etc...si mai sper k vei fi inselata de Gheorghe cu Vasilica!!!!!!!!



Daca tot te incadrezi in aceasta categorie, mai bine ai face ceva in sensul acesta....poate mai ai vro sansa ......in loc sa stai ca desteapta pe aici sa aberezi 24 din 24. Eventual mergi si la un psihiatru, sigur te va ajuta sa scapi de frustrare, de invidia care zace in tine, de aceste reactii de om tampit si instabil psihic.

fa chiar esti proasta...asta k sa fie asa k la usa cortului poate pricepi nu cred k are rost sa-ti explic de ce esti proasta bineinteles tine-o tot asa...
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:09
nu mai ideea de baza pe care voi nu o prindeti este ca ea are dreptate si voi sunteti niste invidioase
felixcat
Postat pe 6 Iulie 2009 15:10
cearta intre femei!!!!! interesant!!!!

Postat pe 6 Iulie 2009 15:11
De la: kudika030058, la data 2009-07-06 15:09:42
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 15:03:37
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:59:07Mor ras, mi-e mila de voi, cinste voua si barbatilor vostri.
'Doamnelor" sunteti demne de toata compasiunea mea, urarile tale.....nu stiu ce sa zic.....pentru ca nu vreau sa jignesc :), insa am fost capabila si destul inteligenta incat am fost in stare sa ma casatoresc cu omul care ma iubeste si il iubesc, ma respecta si imi ofera totul........si suntem foarte fericiti impreuna, sper ca nu te deranjeaza foarte tare :) .

hahahahaha chiar deloc draga mea....nu sunt nici o frustrata si nici o inselata...imi iubesc omu si ma iubeste ne merge minunat de 5 ani de zile!!! nu despre asta e vb...da nu as baga mana in foc k nu m-ar insela....si nu o baga nici tu k e fff posibil sa te arzi!!! am vazut multe cupluri "perfecte" care s-au sf cu un divort!!!!
bravoooooooo linisteste-o un pik

nu cred k am cu cine dragutzo...e un caz pierdut...e ceva de genu nu ma pot ca.ca de foame dar sunt cea mai tare...asa face si ea crede k i-a pus dumnezeu mana in cap si vb gura fara ea....ce sa-i faci asa e cu perfectele astea....ele nu miros a mancare si sunt tot timpul pregatite pt o partida...ea e un caz aparte...nu-si strica manichiura never, tot timpul e epilata si proaspat iesita de la dus...deci nu va fi inselata....te pupik
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:12
De la: felixcat, la data 2009-07-06 15:10:40nu mai ideea de baza pe care voi nu o prindeti este ca ea are dreptate si voi sunteti niste invidioase

da stiu sunt o trista si omu ma inseala la fiecare 5 min...si invidia din mine tipa acilea
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:13
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 15:03:37
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:59:07Mor ras, mi-e mila de voi, cinste voua si barbatilor vostri.
'Doamnelor" sunteti demne de toata compasiunea mea, urarile tale.....nu stiu ce sa zic.....pentru ca nu vreau sa jignesc :), insa am fost capabila si destul inteligenta incat am fost in stare sa ma casatoresc cu omul care ma iubeste si il iubesc, ma respecta si imi ofera totul........si suntem foarte fericiti impreuna, sper ca nu te deranjeaza foarte tare :) .

hahahahaha chiar deloc draga mea....nu sunt nici o frustrata si nici o inselata...imi iubesc omu si ma iubeste ne merge minunat de 5 ani de zile!!! nu despre asta e vb...da nu as baga mana in foc k nu m-ar insela....si nu o baga nici tu k e fff posibil sa te arzi!!! am vazut multe cupluri "perfecte" care s-au sf cu un divort!!!!


Fato esti prea dobitoaca pentru secolul asta, si inchei aici cu tine pentru ca sincer nu imi face placere sa discut cu persoane care sunt la un nivel sub mediu, si iti vei da singurica seama ca esti frustrata maxim si nu numai, daca citesti postarile mele care nu au fost deloc jignitoare, in schimb postarile tale se vede ca vin din parte uneia care este neputincioasa, nefericita odioasa, bolnava psihic. Altfel nu se explica reactia ta plina de venin in care imi doresti mi se intample ceea ce sigur ti s a intamplat tie, du te fato si arunca te de pe bloc, esti un rebut al societati.
kudika042227
Postat pe 6 Iulie 2009 15:15
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 15:15:13
De la: bruneagra25, la data 2009-07-06 15:03:37
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:59:07Mor ras, mi-e mila de voi, cinste voua si barbatilor vostri.
'Doamnelor" sunteti demne de toata compasiunea mea, urarile tale.....nu stiu ce sa zic.....pentru ca nu vreau sa jignesc :), insa am fost capabila si destul inteligenta incat am fost in stare sa ma casatoresc cu omul care ma iubeste si il iubesc, ma respecta si imi ofera totul........si suntem foarte fericiti impreuna, sper ca nu te deranjeaza foarte tare :) .

hahahahaha chiar deloc draga mea....nu sunt nici o frustrata si nici o inselata...imi iubesc omu si ma iubeste ne merge minunat de 5 ani de zile!!! nu despre asta e vb...da nu as baga mana in foc k nu m-ar insela....si nu o baga nici tu k e fff posibil sa te arzi!!! am vazut multe cupluri "perfecte" care s-au sf cu un divort!!!!


Fato esti prea dobitoaca pentru secolul asta, si inchei aici cu tine pentru ca sincer nu imi face placere sa discut cu persoane care sunt la un nivel sub mediu, si iti vei da singurica seama ca esti frustrata maxim si nu numai, daca citesti postarile mele care nu au fost deloc jignitoare, in schimb postarile tale se vede ca vin din parte uneia care este neputincioasa, nefericita odioasa, bolnava psihic. Altfel nu se explica reactia ta plina de venin in care imi doresti mi se intample ceea ce sigur ti s a intamplat tie, du te fato si arunca te de pe bloc, esti un rebut al societati.

stai jos ai nota 2 pt azi!!!! asa-i sunt o frustrata pt k sotul meu ma inselat cu al tau dar tu ink nu ai aflat!!! si o sa ma arunc de pe bloc dar ma intai trimit linku la PRO-TV k sa vada cine e nenorocita care ma indemnat la acest gest sinucigas
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:18
Hmmmmmm, il voi intreba daca si a facut vreodata din gresala nevoile in gura unuia care are o nevasta retardata. Hai marsh ca nu mai am timp. Sunt convinsa ca si data viitoare cand voi intra tot aici te gasesc plangandu ti de mila.
kudika042227
Postat pe 6 Iulie 2009 15:21
si daca ii doresti sa moara?! si tu esti inca in viata frustrata mica hai lasa pe tanti in pace.
felixcat
Postat pe 6 Iulie 2009 15:23
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 15:21:15Hmmmmmm, il voi intreba daca si a facut vreodata din gresala nevoile in gura unuia care are o nevasta retardata. Hai marsh ca nu mai am timp. Sunt convinsa ca si data viitoare cand voi intra tot aici te gasesc plangandu ti de mila.

nu mai pot te rog nu fi asa dura cu mine sunt mik si retarda te rog nu...invata-ma te rog cum e sa fi ignorant in propria prostie...te rog te rog spune-mi cum pot sa devin la fel de idioata ca tine
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:24
De la: felixcat, la data 2009-07-06 15:23:02si daca ii doresti sa moara?! si tu esti inca in viata frustrata mica hai lasa pe tanti in pace.

vezi dak mor??? nu ma mai vede acilea si o sa planga tare...eu nu vreau sa o fac sa planga imi place sa ma joc asa cu nervii ei si de ciuda nu ma arunc de pe bloc!!! ete na
bruneagra25
Postat pe 6 Iulie 2009 15:26
De la: kudika042227, la data 2009-07-06 14:39:39Domne da destepte mai sunteti, ce naiba nu intelegeti ca barbatii va insala ca sunteti bune de nimic?!?!?!?! Daca nu va insala cu Vasilica ca poate nu accepta ca e insurat, va insala cu Rodica, el de inselat tot va insala daca vrea, asa ca nu mai dati vina pe astea de sunt pe post de amante, vinovata e acea nevasta care are 15 kg in plus, care uita sa se epileze, care miroase a mancare din cap pana in picioare, care uita sa isi mai faca unghiile, care deja se imbraca ca mama lui, care practic nu are niciun farmec.....sper ca voi nu va incadrati in aceasta categorie, moralistelor.
mai fetica..........;eu cred ca te facu mumata cu nea primaru si de la sta ti se trage prea multa desteptaciune! unde dreaq scrie ca toate amantele sint cu 15 kg in minus ? ala de e insurat si cotirceste pe distinsa amanta cauta pur si simplu alta gaura.........acu poate sa fie si de canal ca boului tot i se ridica! nu te mai subaprecia ca tot o prapadita care aduna resturi de sperma esti.care e treaba cu bucataria ? of .......;uitasem ca amantele nu gatesc ......ce dreaq sa gateasca daca nu au ce? foamea in git dupa unul insurat care are .......ca de a muncit cot la cot cu aia fara manechiura sa faca un rost in viata ca sa poata animalul sa plateasca amantele! fetica halal mentalitate ai ! daca mamica ta care este si nevasta miroase a mincare si nu serveste manichiura afla ca in ziua de azi curge apa calda la robinet .........iar pentru manechira sint saloane speciale daca nu exista alta posibilitate!
FRANNNCE
Postat pe 6 Iulie 2009 15:28
se pierde ideea principala, ala are doua femei la discretie, sotie+menajera+bucatareasa+mama si amanta toba de batut+prietena de familie si are si copil
e chiar tampita situatia
felixcat
Postat pe 6 Iulie 2009 15:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sunt fete care au folosit strapon pe baieti? 6 De la: Keolis 9 Ianuarie 2012 23:00
buna 22 De la: cristiana_cris 15 Octombrie 2009 09:50
frumusete... 3 De la: kudika_7034 10 Mai 2012 18:33
no sex 2 ani 2 De la: vice21 20 Februarie 2016 14:35
AM SI EU O MARE PROBLEMA MA PUTETI AJUTA CU UN SFAT,VA ROG MULT 710 De la: kudika029282 3 Septembrie 2009 20:41