Setari Cookie-uri

iubitul si prietenele lui

BUNA!Am si eu o probl...ce pot fc???Sunt de un 1 an cu iubitul meu,iar de ceva vreme ne-am mutat impreuna.El are o firma de amenajari interioare si cu ocazia asta are de a face cu tot felul de oameni care isi renoveaza apartamentul etc...
Una din fostele colege de facultate,care se da cea mai buna prietena vine cu tot felu de invitatii(la plaja mai ales,sau pe la ea ca i s-sa stricat ceva..).Ne iubim f mult si am incredere in el ..numai ca asa zisa prietena deja m-a disperat...tot mai suna,mai trimite un mesaj,o invitatie,stie ca el are iubita si chiar e invidioasa pe me.Nu mi-a placut aceasta tipa de la inceput...am o presimtire urata despre ea...ca nu e un om bun..aveam presimtirea asta.dar acum stiu sigur....El zicea despre ea ca e simpatica si ca trebuie sa ma imprietenesc cu ea..eu ziceam ca nu vreau sa o mai aud nici la tel,...e o fire mataita..pisicoasa,,,nu pot sa suport oamenii astia care sun prefacuti...!!!Culmea e ca de o saptamana ii renoveaza chiar ei baia..eu nu prea am fost de acord...numai ca inainte cu cateva zile sa inceapa lucrarea am vb cu ea la el...nici eu nu mai sportam...m-am cetat cu iubitu din cauza ei atunci..numai ca i-am zis ce gandem..ce nu imi convenea...I-a zis chiar el la tel ca sa nu ii mai trimita mesaje cu apelative :dragutule,iubire,si cu pusy si hai la plaja etc..ca eu m-am saturat...cand i-a zis el asta..de fata cu me...ea m-a cerut la tel ..sa imi zica ca ea nu are nici o treaba cu el,,,ca sunt prieteni,ca asa zice la toata lumea dragutule etc..si ca ea e maritata..(nu mai e..a fost...are 29 ani..a fost maritata cu un arab si s-au despartit..ea e cam prostuta rau..lucreaza la un magazin de bijuteri ,chiar daca a terminat o facultate,nu stie nici o limba straina,cu calculatorul nu se descurca,sta si se uita cu mama ei in fiecare seara la OTV...ETC..).Cand a auzit ca eu sunt profesoara si ca stiu vreo patru lilmbi staine..ca stiu sa gatesc.iar ea deloc...va dati seama ce complexe a avut...Iubitu meu i-a zis ca e cam prostuta..dar asta nu e treaba mea...ca a ajuns la aproape 30 ani si e singura...de multa vreme.Am vb cu ea la tel,,chiar ea a insistat sa-mi zica ca nu are niimic cu el,ca sunt doar prieteni..numai ca m-a mintit din prima..mi-a zis ca e maritata..si nu mai e ..apoi i-am zis eu sa temrine chestiile astea ,sa nu sune ca diperata in fiecare zi..sa nu mai foloseasca apelative pt iubitu meu si am anuntat-o ca ne-am mutat iimpreuna si ca daca vrea sa invite pe cineva ...ne invita pe amandoi la plaja...inteleg ca au fost prieteni /dar acum mai incet cu astea ca el mai are si o iubita si doar nu e el singurul care sa poata iesi undeva...oricum am pus-o la punct..dar a inceut sa se razbune...iubitu i-a inceput lucrarea si ea a profitat de asta ca cica nu sstie ce sa-si cumpere si sa mearga impreuna cu el si fratele lui la cumparaturi...in fiecare zi...si nu cumpara nimic..maram nu gasea ce vroia ..iar cand gasea,,mergea fara bani la ea...aaaaaaa..si o ducea si pe mama ei..o baba..sensila care ia distonocalm de 5 ori pe zi...culmea e ca acum dupa ce nu mai sunt inscrieri pt titularizare...vrea si ea sa fie profesoara..de istorie..D-zeule....ce nebuna...vrea sa fie ca me....(sunt mandra ca ma invidiaza///sau sunt un model pt ea.Au inceput sa-i faca viata un calvar iubitului meu ,pt ca mama ei si cu ea..,vroiau sa lungeasca el lulcrarea vreo 2 saptamani..ca poate iese ceva intre ei.....si sa nu mai mearga nimeni cu iubitu...numai el singur sa munceasca...ioi....doua nebune..se dau si foarte credincioase ..incat il injura pe tatal ei mort....ca nu le-a fc vila si au numai un apartament...apoi se roaga si dau de poamana la tigani pt iertarea pacatelor.....apropo...in baie...si=a cumparat gresie neagra..si faianta albastru spalacit....cu rosturi negre peste tot....ce gusturi are...in rest toata casa.pe hol la intrare are gresie si faianta negre///ca sufletu lor..La sfarsitu lucrari iubutu le va spune cca stie ce au avut ele in plan....si va termina prietenia cu aia,numai ca abia acum cand a calcat in casa lor a vazut cat sunt de rele si razbunatoare pt ca nu se uita la ea,si are o iubita pe care o iubeste!mai sunt o groaza de lucruri de zis...ideea e ca e plina lumea de prefacuti..si de oameni care incearca prin a se da prieteni sa ajunga in patul tau......sau al iubitului..o zi buna...scz greselile de ortografie si punctuatie...numai ca am scris condusa de un impuls...sunt cam agitata...

Postat pe 9 Iulie 2009 10:32

probleme existentiale
_fantoma_
Postat pe 9 Iulie 2009 10:37
lasa-l sa termine lucrarea si pe urma vei vedea daca vrea sa intrerupa orce legatura cu ea
kudika030058
Postat pe 9 Iulie 2009 10:40
pe cine faci u prost???eu am cerut o parere .daca nu poti sa o dai...ce vb asa?fii mai explicit!!!

Postat pe 9 Iulie 2009 10:41
te inteleg perfect...in ziua de astazi peste asa oameni dai mai mereu...in diferite situatii..unii chiar isi baga nasul unde nu le este treaba dar asa e firea lor sa fie bagaciosi si sa faca numai rele!chestia e ca eu nu inteleg ce castiga la faza asta!acum noroc de tine ca ai un prieten care te iubeste si te respecta!ca daca era unu din asta imediat era in patul ei si iti dai seama atunci ce iesea si prin ce treceai!oamenilor astia le trebuie spus in fatza ce credem despre ei si ce fel de oameni tampiti si fara suflet sunt!nicidecum sa ii luam cu frumuselul!doar cand observa ca le merge atunci se afunda si mai tare!ai grija de tine si de tot cve-i al tau!siimpune ori de cate ori ai dreptate!te poop kudicutzo*
kudika049911
Postat pe 9 Iulie 2009 10:41
Mie-mi spui?
Auzi, dragutza, sper ca in alea patru limbi straine despre care ne vorbesti numeri si romana. Ca tare ti-e straina, zau!
Dor_a
Postat pe 9 Iulie 2009 10:42
sincer..nu imi place cand vad ca se preface ca ii este prietena si nu vrea decat sa ii fie iubita...e frustrata ca nu o baga in seama si insista facandu-i viata un calvar...ca sa se razbune...merci pt comentariu...

Postat pe 9 Iulie 2009 10:43
lunga prea lunga..... boring
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 10:45
faza e ca nu trebuie sa ii acorzi atentie..si nu cred ca vrea sa ii fie iubita..poate doar e invidioasa si se baga de aiurea..si inca cv..nu baga in seama comentariile aiurea..unii sunt pictisiti de la tataea articole ca judeca sau se baga in seama de aiurea..nu se uita intai la ei apoi sa spuna chestii rautacioase despre altii..cred ca aici fiecarte scrie ce simte nu sa stam acum sa vedem cate vrirgule corecte are puse sau cum s-a exprimat!da-o in mama ei de treaba:-jrusine
kudika049911
Postat pe 9 Iulie 2009 10:46
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 10:42:34Mie-mi spui?
Auzi, dragutza, sper ca in alea patru limbi straine despre care ne vorbesti numeri si romana. Ca tare ti-e straina, zau!


De ce vb asa???Eu vb de femei prefacute..nu ma laudam...apropo...chiar cunosc limba romana pt ca sunt profesoara de romana...culmea..am titularizarea pe Bucuresti!Oricum merci pt comentariu....vroiam numai sa atrag atentia asupra prefacatoriei unora..

Postat pe 9 Iulie 2009 10:46
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 10:45:16lunga prea lunga..... boring

Lunga si cu faiantza neagra, "ca sufletele lor" ( adica ale nenorocitelor alora, crapar-ar fierea-n ele )

Bai, asta e nivelul educatorilor din Romania?? In fiecare zi mi se mai rastoarna un idol... Doar ce-i spuneam acum cateva zile unui amic ca nivelul de educatie in Romania e foarte ridicat... Acu' mi-e si jena, zau!
Dor_a
Postat pe 9 Iulie 2009 10:48
De la: kudika049911, la data 2009-07-09 10:41:37te inteleg perfect...in ziua de astazi peste asa oameni dai mai mereu...in diferite situatii..unii chiar isi baga nasul unde nu le este treaba dar asa e firea lor sa fie bagaciosi si sa faca numai rele!chestia e ca eu nu inteleg ce castiga la faza asta!acum noroc de tine ca ai un prieten care te iubeste si te respecta!ca daca era unu din asta imediat era in patul ei si iti dai seama atunci ce iesea si prin ce treceai!oamenilor astia le trebuie spus in fatza ce credem despre ei si ce fel de oameni tampiti si fara suflet sunt!nicidecum sa ii luam cu frumuselul!doar cand observa ca le merge atunci se afunda si mai tare!ai grija de tine si de tot cve-i al tau!siimpune ori de cate ori ai dreptate!te poop kudicutzo*


Merci mult de comentariu..unii oameni strica chiar casnicii!Eu m-am mutat cu iubtu in Oradea,si am renuntat la jobul meu din capitala...si ma deranjeaza ca desi am facut-o sa ematizeze cu mine ...e inca atat de razbunatoare...ce oameni rai...pasionati si de negru...

Postat pe 9 Iulie 2009 10:49
De la: lory24hdbh, la data 2009-07-09 10:41:04pe cine faci u prost???eu am cerut o parere .daca nu poti sa o dai...ce vb asa?fii mai explicit!!!


...........aia cu "prost" se cheama....semnatura.....si nu se referea la tine !!!......... ...........

mai Vasi....induci lumea in....oroare ,mai !!!...........
etta
Postat pe 9 Iulie 2009 10:51
De la: kudika049911, la data 2009-07-09 10:46:04faza e ca nu trebuie sa ii acorzi atentie..si nu cred ca vrea sa ii fie iubita..poate doar e invidioasa si se baga de aiurea..si inca cv..nu baga in seama comentariile aiurea..unii sunt pictisiti de la tataea articole ca judeca sau se baga in seama de aiurea..nu se uita intai la ei apoi sa spuna chestii rautacioase despre altii..cred ca aici fiecarte scrie ce simte nu sa stam acum sa vedem cate vrirgule corecte are puse sau cum s-a exprimat!da-o in mama ei de treaba:-jrusine
bine zis dragutza,dar vez ca aici se ia peste picior daca cumva scrii gresit deh,poate altii scriu din graba si nu stau numai cu fundu pe un scaun te pupik
kudika030058
Postat pe 9 Iulie 2009 10:52
De la: lory24hdbh, la data 2009-07-09 10:46:49
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 10:42:34Mie-mi spui?
Auzi, dragutza, sper ca in alea patru limbi straine despre care ne vorbesti numeri si romana. Ca tare ti-e straina, zau!


De ce vb asa???Eu vb de femei prefacute..nu ma laudam...apropo...chiar cunosc limba romana pt ca sunt profesoara de romana...culmea..am titularizarea pe Bucuresti!Oricum merci pt comentariu....vroiam numai sa atrag atentia asupra prefacatoriei unora..


Profesoara de limba romana??? Dumnezeule mare!! Profesezi? Adica tu inveti copii cum sa scrie CORECT? Acum inteleg de ce ies semi-analfabeti si necunoscand cele mai mici reguli de compunere a unui text si sunt agramati. Asa le sunt educatorii.

Gata! S-a hotarat! Cand o sa am copii aici intzepenesc! Ma gandeam ca poate universitatea or face-o in tara, dar tu m-ai convins: Ain't gonna happen!

Multumesc!
Dor_a
Postat pe 9 Iulie 2009 10:52
De la: kudika030058, la data 2009-07-09 10:40:19 lasa-l sa termine lucrarea si pe urma vei vedea daca vrea sa intrerupa orce legatura cu ea


normal..mai sunt 2 zile si gata..oricum plecam din tara...si sper ca totul sa fie numai un vis urat...

Postat pe 9 Iulie 2009 10:52
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 10:48:22
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 10:45:16lunga prea lunga..... boring

Lunga si cu faiantza neagra, "ca sufletele lor" ( adica ale nenorocitelor alora, crapar-ar fierea-n ele )

Bai, asta e nivelul educatorilor din Romania?? In fiecare zi mi se mai rastoarna un idol... Doar ce-i spuneam acum cateva zile unui amic ca nivelul de educatie in Romania e foarte ridicat... Acu' mi-e si jena, zau!

asta este...eu cred k oricum e ceva mai ridicat decat dincolo....dar de cand cu mesengeru...lasa mult de dorit, chiar inteleg unele prescurtari dar cand se incepe cu mn,tn,j etc ma apuca groaza!!!
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 10:52
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 10:45:16lunga prea lunga..... boring


probabil....si e mai lunga..numai ca am scris manata de un impuls..sunt prea agitata....si nu stiu cum sa procedez..

Postat pe 9 Iulie 2009 10:54
De la: etta, la data 2009-07-09 10:51:19
De la: lory24hdbh, la data 2009-07-09 10:41:04pe cine faci u prost???eu am cerut o parere .daca nu poti sa o dai...ce vb asa?fii mai explicit!!!


...........aia cu "prost" se cheama....semnatura.....si nu se referea la tine !!!......... ...........

mai Vasi....induci lumea in....oroare ,mai !!!...........


Nu pot sa cred! Fata asta e reala??
Dor_a
Postat pe 9 Iulie 2009 10:56
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 10:56:09
De la: etta, la data 2009-07-09 10:51:19
De la: lory24hdbh, la data 2009-07-09 10:41:04pe cine faci u prost???eu am cerut o parere .daca nu poti sa o dai...ce vb asa?fii mai explicit!!!


...........aia cu "prost" se cheama....semnatura.....si nu se referea la tine !!!......... ...........

mai Vasi....induci lumea in....oroare ,mai !!!...........


Nu pot sa cred! Fata asta e reala??

cine stie????
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 10:57
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 10:52:43
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 10:48:22
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 10:45:16lunga prea lunga..... boring

Lunga si cu faiantza neagra, "ca sufletele lor" ( adica ale nenorocitelor alora, crapar-ar fierea-n ele )

Bai, asta e nivelul educatorilor din Romania?? In fiecare zi mi se mai rastoarna un idol... Doar ce-i spuneam acum cateva zile unui amic ca nivelul de educatie in Romania e foarte ridicat... Acu' mi-e si jena, zau!

asta este...eu cred k oricum e ceva mai ridicat decat dincolo....dar de cand cu mesengeru...lasa mult de dorit, chiar inteleg unele prescurtari dar cand se incepe cu mn,tn,j etc ma apuca groaza!!!


Cine ne da voi sa judecam???Cine e perfect??Stai calma ca nu sunt educatoare!Sunt profesoara!Acum nici nu mai predau,pentru ca mi-am dat demisia,pentru ca mi-am deschis propia afacere!In viata particulara pot scrie cu cate prescurtari vreau,atata timp cat atunci cand sunt la catedra ma ridic la nivelul asteptarilor,iar elevii mei au rezultate foarte bune!!!!!!!!!Fiecare are dreptul si libertatea sa actioneze/sa scrie cum vrea in viata particulara..

Postat pe 9 Iulie 2009 10:59
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 10:56:09
De la: etta, la data 2009-07-09 10:51:19
De la: lory24hdbh, la data 2009-07-09 10:41:04pe cine faci u prost???eu am cerut o parere .daca nu poti sa o dai...ce vb asa?fii mai explicit!!!


...........aia cu "prost" se cheama....semnatura.....si nu se referea la tine !!!......... ...........

mai Vasi....induci lumea in....oroare ,mai !!!...........


Nu pot sa cred! Fata asta e reala??


Ma bucur ca nu pe mine m-ai facut proasta,pentru ca nici nu ma cunosti!

La cne va referiti daca e reala ???Eu sunt foarte reala...iar fata aceea e si ea la fel...si pe bune nu inteleg cum unele femei se prefac atat de mult,se umilesc,nu sunt in stare sa gaseasca un barbat liber...de ce trebuie sa se bage in viata altora???!Norocul meu e ca el are principii si ma iubeste,altul era in patul ei demult...

Postat pe 9 Iulie 2009 11:04
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 10:52:43
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 10:48:22
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 10:45:16lunga prea lunga..... boring

Lunga si cu faiantza neagra, "ca sufletele lor" ( adica ale nenorocitelor alora, crapar-ar fierea-n ele )

Bai, asta e nivelul educatorilor din Romania?? In fiecare zi mi se mai rastoarna un idol... Doar ce-i spuneam acum cateva zile unui amic ca nivelul de educatie in Romania e foarte ridicat... Acu' mi-e si jena, zau!

asta este...eu cred k oricum e ceva mai ridicat decat dincolo....dar de cand cu mesengeru...lasa mult de dorit, chiar inteleg unele prescurtari dar cand se incepe cu mn,tn,j etc ma apuca groaza!!!


Din pacate nu, Negrita. Aia a fost scoala pe care am facut-o noi. Au "dincolo" niste programe de educatie care scot tot ce e mai bun si din aia cu IQ submediocru.
Pai tu n-o vezi? E profesoara de romana si nu stie sa scrie pe paragrafe, e incapabila sa puna in scris trei idei coerente, sare de la un subiect la altul, nu tine firul povestirii. Pai cand ai invatat, ai facut o facultate in sensul asta, si daca cad bombe in jurul tau, tot nu poti sa scrii altfel. E deja intrat in sange.

Pe de alta parte... Daca stam sa ne gandim la cele "patru limbi straine" ( ), poate doar bate campii... Doar n-ar fi prima. E pln forumul de personalitati. Toti biznizmeni, doctori, profesoare, statui ale libertatii, zanele florilor... Ce sa mai! Kudika e locul de intalnire al high-life-ului romanesc...
Dor_a
Postat pe 9 Iulie 2009 11:04
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 10:57:34
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 10:56:09
De la: etta, la data 2009-07-09 10:51:19
De la: lory24hdbh, la data 2009-07-09 10:41:04pe cine faci u prost???eu am cerut o parere .daca nu poti sa o dai...ce vb asa?fii mai explicit!!!


...........aia cu "prost" se cheama....semnatura.....si nu se referea la tine !!!......... ...........

mai Vasi....induci lumea in....oroare ,mai !!!...........


Nu pot sa cred! Fata asta e reala??

cine stie????


Nu, eu cred ca admin-ii de la kudika se amuza pe seama noastra, pe bune! Au creat-o ca au vazut ca e lancezeala pe forum
Dor_a
Postat pe 9 Iulie 2009 11:06
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 10:52:29
De la: lory24hdbh, la data 2009-07-09 10:46:49
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 10:42:34Mie-mi spui?
Auzi, dragutza, sper ca in alea patru limbi straine despre care ne vorbesti numeri si romana. Ca tare ti-e straina, zau!


De ce vb asa???Eu vb de femei prefacute..nu ma laudam...apropo...chiar cunosc limba romana pt ca sunt profesoara de romana...culmea..am titularizarea pe Bucuresti!Oricum merci pt comentariu....vroiam numai sa atrag atentia asupra prefacatoriei unora..


Profesoara de limba romana??? Dumnezeule mare!! Profesezi? Adica tu inveti copii cum sa scrie CORECT? Acum inteleg de ce ies semi-analfabeti si necunoscand cele mai mici reguli de compunere a unui text si sunt agramati. Asa le sunt educatorii.

Gata! S-a hotarat! Cand o sa am copii aici intzepenesc! Ma gandeam ca poate universitatea or face-o in tara, dar tu m-ai convins: Ain't gonna happen!

Multumesc!


Ce ingusta e gandirea unora!!!Vezi ca nu ai citit ce am scris eu?Nu sunt aici sa scriu corect...am scris numai o poveste atat..asteptam un sfat...plus ca m-am scuzat ca nu am scris corect ..pentru ca am scris in graba..Daca te crezi atat de inteligenta tu de ce folosesti tz in loc de ț....pentru ca esti tare desteapta judeci pe altii...Vai de noi....De aia se duce naibii tara asta ca multi sar gardul de la Spitalul 9!!!!!

Postat pe 9 Iulie 2009 11:09
posibil dora sa o fi creat k era mare plictis... oricum imi e mila de generatiile care vin din urma...cat despre forum ai dreptate numa inteligenti pe acilea care stiu "n" limbi straine, produc bani de ii intorc cu lopata chiar si in plina criza, dar li se pare extrem de mult sa plateasca iubitei un suc etc...dar e bine k am unde sa-mi pierd vremea cand nu am de lucru
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 11:12
De la: lory24hdbh, la data 2009-07-09 10:41:04pe cine faci u prost???eu am cerut o parere .daca nu poti sa o dai...ce vb asa?fii mai explicit!!!


pasarica, uitate mai bine, aia e semnatura mea nu te-am facut pe tine proasta, sau te simti?
_fantoma_
Postat pe 9 Iulie 2009 11:12
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 11:04:39
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 10:52:43
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 10:48:22
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 10:45:16lunga prea lunga..... boring

Lunga si cu faiantza neagra, "ca sufletele lor" ( adica ale nenorocitelor alora, crapar-ar fierea-n ele )

Bai, asta e nivelul educatorilor din Romania?? In fiecare zi mi se mai rastoarna un idol... Doar ce-i spuneam acum cateva zile unui amic ca nivelul de educatie in Romania e foarte ridicat... Acu' mi-e si jena, zau!

asta este...eu cred k oricum e ceva mai ridicat decat dincolo....dar de cand cu mesengeru...lasa mult de dorit, chiar inteleg unele prescurtari dar cand se incepe cu mn,tn,j etc ma apuca groaza!!!


Din pacate nu, Negrita. Aia a fost scoala pe care am facut-o noi. Au "dincolo" niste programe de educatie care scot tot ce e mai bun si din aia cu IQ submediocru.
Pai tu n-o vezi? E profesoara de romana si nu stie sa scrie pe paragrafe, e incapabila sa puna in scris trei idei coerente, sare de la un subiect la altul, nu tine firul povestirii. Pai cand ai invatat, ai facut o facultate in sensul asta, si daca cad bombe in jurul tau, tot nu poti sa scrii altfel. E deja intrat in sange.

Pe de alta parte... Daca stam sa ne gandim la cele "patru limbi straine" ( ), poate doar bate campii... Doar n-ar fi prima. E pln forumul de personalitati. Toti biznizmeni, doctori, profesoare, statui ale libertatii, zanele florilor... Ce sa mai! Kudika e locul de intalnire al high-life-ului romanesc...



Stiti ceva?Frustratilor!!!!!!!Multumesc pentru ajutor!!Cine sunteti voi sa judecati oamenii??Nu aveti o viata -cumpatati-va nu mai stati cu partea dorsala pe un scaun si navigati pe internet!!!!!Dumnezeu ne poate judeca ...va credeti Dumnezeu...:)))))) ratati ai societatii...!!!Culmea e ca nici nu am venit aici sa ma laud sa se simta careva frustrat ca el nu e cineva in viata ..ci sa imi dati un sfat!Daca nu il puteti da...abtineti-va....Atata rautate !Nici nu ma asteptam...Chiar ca imi da seama de ce pleaca unii in strainatate-pentru ca sunt apreciate numai non-valorile,iar altii sunt facuti cu ou si otet!!!Rusine voua...!!!

Postat pe 9 Iulie 2009 11:20
De la: lory24hdbh, la data 2009-07-09 11:20:32
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 11:04:39
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 10:52:43
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 10:48:22
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 10:45:16lunga prea lunga..... boring

Lunga si cu faiantza neagra, "ca sufletele lor" ( adica ale nenorocitelor alora, crapar-ar fierea-n ele )

Bai, asta e nivelul educatorilor din Romania?? In fiecare zi mi se mai rastoarna un idol... Doar ce-i spuneam acum cateva zile unui amic ca nivelul de educatie in Romania e foarte ridicat... Acu' mi-e si jena, zau!

asta este...eu cred k oricum e ceva mai ridicat decat dincolo....dar de cand cu mesengeru...lasa mult de dorit, chiar inteleg unele prescurtari dar cand se incepe cu mn,tn,j etc ma apuca groaza!!!


Din pacate nu, Negrita. Aia a fost scoala pe care am facut-o noi. Au "dincolo" niste programe de educatie care scot tot ce e mai bun si din aia cu IQ submediocru.
Pai tu n-o vezi? E profesoara de romana si nu stie sa scrie pe paragrafe, e incapabila sa puna in scris trei idei coerente, sare de la un subiect la altul, nu tine firul povestirii. Pai cand ai invatat, ai facut o facultate in sensul asta, si daca cad bombe in jurul tau, tot nu poti sa scrii altfel. E deja intrat in sange.

Pe de alta parte... Daca stam sa ne gandim la cele "patru limbi straine" ( ), poate doar bate campii... Doar n-ar fi prima. E pln forumul de personalitati. Toti biznizmeni, doctori, profesoare, statui ale libertatii, zanele florilor... Ce sa mai! Kudika e locul de intalnire al high-life-ului romanesc...



Stiti ceva?Frustratilor!!!!!!!Multumesc pentru ajutor!!Cine sunteti voi sa judecati oamenii??Nu aveti o viata -cumpatati-va nu mai stati cu partea dorsala pe un scaun si navigati pe internet!!!!!Dumnezeu ne poate judeca ...va credeti Dumnezeu...:)))))) ratati ai societatii...!!!Culmea e ca nici nu am venit aici sa ma laud sa se simta careva frustrat ca el nu e cineva in viata ..ci sa imi dati un sfat!Daca nu il puteti da...abtineti-va....Atata rautate !Nici nu ma asteptam...Chiar ca imi da seama de ce pleaca unii in strainatate-pentru ca sunt apreciate numai non-valorile,iar altii sunt facuti cu ou si otet!!!Rusine voua...!!!

bai taranco (altfel nu ma pot exprima) pe cine faci u ma frustrat?? pe noi??? da care pana mea a venit aci sa-si exupna viata noi sau tu??? tu ai ocupatie?? din cate vad nu!!! stai tot cu curu pe un scaun si tocesti tastatura plangandu-te k un papagal k barbatatu s-ar putea sa si-o traga cu alta!!! si indraznesti sa ma faci pe mine/noi frustrata si fara ocupatie???? da tu cum esti ma ratato??? profesoara pacii care nu stie nici sa scrie nici sa vorbeasca sau sa expuna o prb cum trebuie!!! amarato care esti.....sa te lauzi...cu ce ma?? cu ce ai vrea sa te lauzi?? cu faptul k ai facut o scoala degeaba??? vorbesti de non valori, tu esti una ma!!!!! panaramo....
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 11:28
De la: Dor_a, la data 2009-07-09 10:48:22
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 10:45:16lunga prea lunga..... boring

Lunga si cu faiantza neagra, "ca sufletele lor" ( adica ale nenorocitelor alora, crapar-ar fierea-n ele )

Bai, asta e nivelul educatorilor din Romania?? In fiecare zi mi se mai rastoarna un idol... Doar ce-i spuneam acum cateva zile unui amic ca nivelul de educatie in Romania e foarte ridicat... Acu' mi-e si jena, zau!




http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/18892/Perle-la-examene.html

ete nivelu ridicat




viitorul romaniei bre cel creat de musca adunatura de handicapati
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 9 Iulie 2009 11:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce nu pot sa postez? 6 De la: yumalai 9 Iulie 2009 06:39
Ce sa fac ca sa fie totul bine? 11 De la: Metal_spell 14 Decembrie 2009 03:56
Proaspat divorțată dar însărcinată cu altcineva 4 De la: izabela_92 23 Mai 2021 13:45
HELP!! 7 De la: biadeia 29 Iunie 2010 16:54
organizarea nuntii gratuit unui cuplu 23 De la: kudika042695 30 Aprilie 2010 18:35