Setari Cookie-uri

Amanta..sau fara o relatie serioasa!

@ mkdisk
da hunny, :D:D
darrr nu trb sa fie insurati sau cuplati ca sa caute doar sex.....


oricum ....tu esti sigura ca ai vrut sa ai relatii cu pers pe care le ai int pana acum ? ...
morticia_adams
Postat pe 28 August 2009 14:46
Incearca sa fii mai prudenta.............nu cauta cv anume.Si inca cv..............nu toti barbatii sunt la fel,acm dep si de tn,ce gen si ce tipar ti ai format.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 28 August 2009 15:10
De la: AmAnDa, la data 2009-08-21 14:52:27Help...ce inseamna sa ai o relatie serioasa...am 24 de ani si inca nu am avut o relatie serioasa!Toti barbatii care ma vor....ma vor doar de amanta...deoarece ori au iubite ori sunt insurati!!!Exista o reteta pentru relatia serioasa..???




daca ai avut relatii cu barbatii combinati este pentru faptul ca tu ai acceptat !!!!!!!!.asta nu inseamna ca nu poti avea o relatie serioasa!

undeva gresesti in comportamentul tau .Probabil ca trebuie sa lucrezi la caracterul tau !!!
anastasia_m
Postat pe 31 August 2009 07:49
sa nu razi...pt fiecare exista o jumatate ...undeva .din pacate ,nu stiu unde....daca stiam...acu'eram happy
mergi inainte!!!
ca sa te fac sa zambesti...e o vb."o speli si-i ca noua!"
PANFLUTE
Postat pe 31 August 2009 11:53
sa nu razi...pt fiecare exista o jumatate ...undeva .din pacate ,nu stiu unde....daca stiam...acu'eram happy
mergi inainte!!!
ca sa te fac sa zambesti...e o vb."o speli si-i ca noua!"
PANFLUTE
Postat pe 31 August 2009 11:53
vorbesti de pensionarii vaduvi..?sorry,nu vreau sa fiu malitioasa ,dar ....totusi....
PANFLUTE
Postat pe 31 August 2009 11:57
O reteta? Hey,o relatie serioasa nu este o mancare in care trebuie sa pui anumite ingrediente la un anumit interval de timp. O relatie serioasa nu trebuie sa dureze 1 an...2. Poate dura si cateva luni. Ideea e sa fie iubire. Probabil tu te lasi mult prea usor(sper ca intelegi ce vreau sa spun). Incearca sa fii mai rezervata. Incearca sa cauti barbati potriviti. Vorbeste cu ei inainte de a incepe o relatie. . Good luck!
ayyryynn
Postat pe 31 August 2009 13:21
De la: morticia_adams, la data 2009-08-28 14:33:18@ mkdisk
da hunny, :D:D
darrr nu trb sa fie insurati sau cuplati ca sa caute doar sex.....


oricum ....tu esti sigura ca ai vrut sa ai relatii cu pers pe care le ai int pana acum ? ...

da, asa e.dar ea vorbea de faptul ca toti barbatii pe care i-a cunoscut au deja relatii sau sunt casatoriti, caz in care raspunsul e simplu:next!!!!
mkdisk
Postat pe 31 August 2009 18:59
De la: AmAnDa, la data 2009-08-21 14:52:27Help...ce inseamna sa ai o relatie serioasa...am 24 de ani si inca nu am avut o relatie serioasa!Toti barbatii care ma vor....ma vor doar de amanta...deoarece ori au iubite ori sunt insurati!!!Exista o reteta pentru relatia serioasa..???


Da! Se numeºte magie albã ºi implicã poze, gãini tãiate sub poduri ,ceva bani cheltuiþi,ºi aur lipsã.

Postat pe 1 Septembrie 2009 00:34
De la: PANFLUTE, la data 2009-08-31 11:53:17sa nu razi...pt fiecare exista o jumatate ...undeva .din pacate ,nu stiu unde....daca stiam...acu'eram happy
mergi inainte!!!
ca sa te fac sa zambesti...e o vb."o speli si-i ca noua!"


Câtâ dreptate ai...aºa este!Pentru fiecare ºosetã existã o pereche, le speli ºi sunt ca noi! Acum dã-i drumu la treabã, câ mâine e sãrbãtoare!

Postat pe 1 Septembrie 2009 00:36
De la: Kathara, la data 2009-08-21 15:34:11
De la: AmAnDa, la data 2009-08-21 14:52:27Help...ce inseamna sa ai o relatie serioasa...am 24 de ani si inca nu am avut o relatie serioasa!Toti barbatii care ma vor....ma vor doar de amanta...deoarece ori au iubite ori sunt insurati!!!Exista o reteta pentru relatia serioasa..???


Eu am avut prima relatie serioasa si mai tarziu. Schimba si tu mediul1


Kathara îmi place cã foloseºti timpul trecut.Lipsa unei relaþii serioase acum vãd cã þi-a afectat ºi abilitatea de a mai minþi decent.

Postat pe 1 Septembrie 2009 00:41
De la: AmAnDa, la data 2009-08-21 14:52:27Help...ce inseamna sa ai o relatie serioasa...am 24 de ani si inca nu am avut o relatie serioasa!Toti barbatii care ma vor....ma vor doar de amanta...deoarece ori au iubite ori sunt insurati!!!Exista o reteta pentru relatia serioasa..???
fii fara grija draga mea toti barbatii cauta doar sex si atat ai sa gasesti si barbatul potrivit intr-un sfarsit dar mai cauta si trieste-ti viata nu face din asta o tragedie si mie mi se intampla acelas lucru
mirabebelusa
Postat pe 10 Septembrie 2009 09:13
De la: mkdisk, la data 2009-08-28 11:04:47
e foarte corect ce zici dar se poate intampla si sa fii tu serioasa si el sa caute...doar sex, desi pretinde altceva....totul e sa fii cu capul pe umeri!de obicei aia care cauta doar sex nu au prea multa rabdare sa te astepte, asa ca poate n-ar fi rau sa nu cedezi asa usor si sa il lasi sa astepte un pic inainte sa faceti sex.....sfatul meu era pt amanda. si daca e deja cuplat...neeexxxtttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Cam asta ar fi ideea.

Stiti ce nu inteleg eu? Psihologia asta de... geamantan.
Mai clar: Nene, da' ce sunteti voi, geamantane?
Va iau aia de toarta si voi nu aveti nimic de spus? Chiar nimeni n-a auzit de simplul cuvant "Nu"?
Compus: "Nu vreau"
Ultra-compus: "Nu vrea muschiu meu cu tine, pen'ca esti insurat si eu nu-s de resturile alteia!"
Si cum se ajunge la o... discutie cu un barbat insurat sau cu iubita in care el sa aiba timp si "loc de intors" ca sa-si exprime dorinta de a va lua de amante? CUM, exact, ajungeti sa discutati despre aspectul asta cu un barbat "ocupat"?
Ca doar discutia n-o sari de la pictura abstracta sau fabulele lu' La Fontaine la "vrei sa fii amanta mea"? Inseamna ca omu' a gasit momentul propice si ca i s-au trimis certe mesaje non-verbale. Ca or fi fost explicite sau or fi fost mixte, nu conteaza. Ideea e ca s-au trimis iar el le-a reperat ca atare. Drept pentru care, a actionat.
Dar chiar si asa, presupunand ca unii "sar" la cea mai mica impresie tot avem "simplul", "compusul" si "ultra-compusul", in care punem lucrurile la punct.

Asta... daca vrem!

Daca nu, continuam sa dam ochii peste cap si sa fatzaim soldurile, ca - vorba ceea - "mai rau fara rau" ( apanajul tuturor esecurilor si a tuturor incapabililor)

PS: Cand spun "voi" nu ma refer la cineva anume, e doar un "voi" general iar intentia e sa spun un adevar, nu sa jignesc pe nimeni.
Dor_a
Postat pe 10 Septembrie 2009 10:39
De la: misogin, la data 2009-09-01 00:41:52
De la: Kathara, la data 2009-08-21 15:34:11
De la: AmAnDa, la data 2009-08-21 14:52:27Help...ce inseamna sa ai o relatie serioasa...am 24 de ani si inca nu am avut o relatie serioasa!Toti barbatii care ma vor....ma vor doar de amanta...deoarece ori au iubite ori sunt insurati!!!Exista o reteta pentru relatia serioasa..???


Eu am avut prima relatie serioasa si mai tarziu. Schimba si tu mediul1


Kathara îmi place cã foloseºti timpul trecut.Lipsa unei relaþii serioase acum vãd cã þi-a afectat ºi abilitatea de a mai minþi decent.


Din moment ce prima relatie serioasa e in trecut, e logica folosirea prefectului compus.
Kathara
Postat pe 10 Septembrie 2009 10:47
Nu uita ca lucrurile bune se intampla in timp.
DolceGinu
Postat pe 10 Septembrie 2009 16:34
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 20 Ianuarie 2010 14:35
Un barbat poate astepta si o luna ca sa faca sex daca asta vrea nu conteaza cand cedezi...sunt in stare sa spuna cat in stele si-n luna sa-si atinga scopul...un barbat se poate indragosti si in a doua zi...nu te mai gandii ca te vor drept amanta problema e ca nu ai intalnit persoanele potrivite..o sa-l intalnesti
mikixsempre
Postat pe 21 Ianuarie 2010 12:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
confuza....... 62 De la: ranise 31 August 2009 22:27
ajutoooorrrrrrr!!!!!!! 75 De la: kudika033765 16 Octombrie 2009 19:34
voi ce a ti face? 7 De la: motzko 21 Mai 2010 15:43
Poate peste ceva timp voi zambi de "Acum" 15 De la: marco918 29 Iulie 2010 01:18
..sunt insarcinata cu un barbat care este legat de mama lui.. 30 De la: eusieu 7 August 2009 12:47