Setari Cookie-uri

Am si eu o interebaere

De la: capriciosa, la data 2009-09-05 23:46:25Poi,am vazut si cupluri in kre EL a asteptat 6 ani pana la casatorie dar a respectat dorinta iubitei lui si dorinta de a se castori virgina .asa k depinde de fiecare persoana in parte dak te iubeste cu adevarat te va astepta pana knd vei fii pregatita.Si un sfat nu face asta doar de frik sa nu-l pierzi sa nu regreti mai tarziu.

ma.. eu nu pricep o faza.
de ce virginitatea voastra e asa de extra-mega-super-tare ?! sa stai 6 ani dupa o femeie sincer e cam aiurea, poate nu sunt compatibili in pat si cine spune ca asta nu conteaza inseamna ca nu are tangente prea mari cu amorul.
si ca sa raspund la subiect.
in functie de varsta pe care o aveti amandoi, poate sa astepte de la o luna pana la vreun an.
saaaaaau.. daca relatia voastra e asa de restrictiva si daca tu tot vrei neaparat sa nu iti pierzi virginitatea el sa se duca perioadi la vreo fata muncitoare sa se satisfaca.
nu are dreptul sa te preseze sa faci un anumit lucru, dar nici tu nu ai dreptul sa ii restrictionezi ceva care ii face placere, aici e buba.
inainte de a fii barbat sau femeie suntem oameni si avem cu totii anumite nevoie, aspiratii, dorinte, planuri, etc.
sa il faci sa astepte e un act la fel de egoist cum ar fi sa iti ceara el sa faci sex cu el.
amuzant nu?!
felixcat
Postat pe 21 Decembrie 2009 16:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inrebare pentru femei legata de iubire si barbati 37 De la: mika_i 16 Mai 2009 21:17
Ma place sau se preface?? 5 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:53
o opinie va rog . 23 De la: iacinta 26 Noiembrie 2009 16:05
Oare am renuntat prea usor? 7 De la: _dulcik_ 9 Martie 2009 22:05
Propuneri indecente..din partea sotului 18 De la: alexandra_n 29 Mai 2009 12:42