Totzi barbatii din zodia rac sunt gelosiiii??

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kryna_85 Avatarul lui kryna_85

73 mesaje
Oras: craiova

Sunt cu prietenul meu de 4 ani si este ffffoarte gelos uneor....isi gaseste motive chiar daca eu fac tot posibilul sa nu-i dau nici un motiv. Il iubesc atat de mult si stiu k si el ma iubeste dar cand devine fffoarte gelos,nu-l mai suport,ma enerveaza. Cat de mult ma iubeste,atat de mult este de gelos....Toti barbatii raci sunt gelosi??? Toti barbati raci sunt sensibili??? va pup
Raporteaza abuz de limbaj
sstefania Avatarul lui sstefania

94 mesaje
Oras: oradea

in general toti ajungem sa fim gelosi nu conteaza zodia credema asta depinde numai de mersul lucrurilor in relatia voastra, gandestete de ce nu poate sa fie linistit in privinta ta sau de ce e neincrezator .
daca e gelos poate e pt ca ii este frica sa nu te piarda ,barbatilor le place sa demonstreze tot timpul.gandestete poate iai dat un motiv printr-un gest sau ai spus ceva din care sa rezulte gelozia lui . miar fi mai de folos daca as sti cum esti tu ca persoana .
kryna_85 Avatarul lui kryna_85

73 mesaje
Oras: craiova

De la: sstefania, la data 2009-11-03 08:46:36in general toti ajungem sa fim gelosi nu conteaza zodia credema asta depinde numai de mersul lucrurilor in relatia voastra, gandestete de ce nu poate sa fie linistit in privinta ta sau de ce e neincrezator .
daca e gelos poate e pt ca ii este frica sa nu te piarda ,barbatilor le place sa demonstreze tot timpul.gandestete poate iai dat un motiv printr-un gest sau ai spus ceva din care sa rezulte gelozia lui . miar fi mai de folos daca as sti cum esti tu ca persoana .

Sincer iti multumesc pt sfaturi......te pup
Da, ai dreptate, de multe ori i-am dau motive de gelozie dar uneori nu...si el tot este gelos....
La inceputul relatiei mi-a placut sa-l fac gelos dar acum m-a enerveaza....
Eu sunt nascuta in zodia SCORPION..... pup
bubulutza Avatarul lui bubulutza

5 mesaje

De la: kryna_85, la data 2009-11-03 04:49:43Sunt cu prietenul meu de 4 ani si este ffffoarte gelos uneor....isi gaseste motive chiar daca eu fac tot posibilul sa nu-i dau nici un motiv. Il iubesc atat de mult si stiu k si el ma iubeste dar cand devine fffoarte gelos,nu-l mai suport,ma enerveaza. Cat de mult ma iubeste,atat de mult este de gelos....Toti barbatii raci sunt gelosi??? Toti barbati raci sunt sensibili??? va pup
si iubitul meu este gelos si sensibil si este rac.....vaaaaaiiiii doooooaaaamneeee oooo fiii diiiin caaaaauzaaaa zoooodiiiieiiii
Fosta membra Kudika.ro
De la: bubulutza, la data 2009-11-07 16:11:45
De la: kryna_85, la data 2009-11-03 04:49:43Sunt cu prietenul meu de 4 ani si este ffffoarte gelos uneor....isi gaseste motive chiar daca eu fac tot posibilul sa nu-i dau nici un motiv. Il iubesc atat de mult si stiu k si el ma iubeste dar cand devine fffoarte gelos,nu-l mai suport,ma enerveaza. Cat de mult ma iubeste,atat de mult este de gelos....Toti barbatii raci sunt gelosi??? Toti barbati raci sunt sensibili??? va pup
si iubitul meu este gelos si sensibil si este rac.....vaaaaaiiiii doooooaaaamneeee oooo fiii diiiin caaaaauzaaaa zoooodiiiieiiii

schimba-i zodia.
daca nu merge, schimba barbatu'!
mi-am busuioc in par maaaaaai.....! http://www.microworkers.com/?Id=0814c3a1
razelm Avatarul lui razelm

27 mesaje
Oras: tulcea

Daaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!Toti barbatii din zodia rac sint gelosi si f sensibili.Si eu sint cu un rac de un an si ceva.e la fel.gelos,sensibil si foarte iubitor.asa sint ei.
DON_LUCIANO Avatarul lui DON_LUCIANO

984 mesaje

De la: razelm, la data 2009-11-10 14:47:46Daaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!Toti barbatii din zodia rac sint gelosi si f sensibili.Si eu sint cu un rac de un an si ceva.e la fel.gelos,sensibil si foarte iubitor.asa sint ei.

daca nu esti gelos nu iubesti asa ca toti avem putina gelozie in noi
vreau o cafea
Fosta membra Kudika.ro
De la: DON_LUCIANO, la data 2009-11-10 14:53:28
De la: razelm, la data 2009-11-10 14:47:46Daaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!Toti barbatii din zodia rac sint gelosi si f sensibili.Si eu sint cu un rac de un an si ceva.e la fel.gelos,sensibil si foarte iubitor.asa sint ei.

daca nu esti gelos nu iubesti asa ca toti avem putina gelozie in noi

de posesivitate nu zici nimic?
micutza_inima Avatarul lui micutza_inima

8 mesaje

DA mare dreptate este ,eu am cunoscut unul si era ff gelos si pe lucrurile bune
Fosta membra Kudika.ro
Raspuns clar :NU
Si eu sunt cu un rac de mai multi ani. si nu e deloc gelos sau posesiv.
Cred ca mai bine va discutati problemele si vedeti de unde vine gelozia lui decat sa dai vina pe zodie.
bubulutza Avatarul lui bubulutza

5 mesaje

De la: geo_xx, la data 2009-11-07 23:06:33
De la: bubulutza, la data 2009-11-07 16:11:45

schimba-i zodia.
daca nu merge, schimba barbatu'!
niciodata !!!!!!!!!e perfect asa