Setari Cookie-uri

Totzi barbatii din zodia rac sunt gelosiiii??

Sunt cu prietenul meu de 4 ani si este ffffoarte gelos uneor....isi gaseste motive chiar daca eu fac tot posibilul sa nu-i dau nici un motiv. Il iubesc atat de mult si stiu k si el ma iubeste dar cand devine fffoarte gelos,nu-l mai suport,ma enerveaza. Cat de mult ma iubeste,atat de mult este de gelos....Toti barbatii raci sunt gelosi??? Toti barbati raci sunt sensibili??? va pup
kryna_85
Postat pe 3 Noiembrie 2009 04:49
in general toti ajungem sa fim gelosi nu conteaza zodia credema asta depinde numai de mersul lucrurilor in relatia voastra, gandestete de ce nu poate sa fie linistit in privinta ta sau de ce e neincrezator .
daca e gelos poate e pt ca ii este frica sa nu te piarda ,barbatilor le place sa demonstreze tot timpul.gandestete poate iai dat un motiv printr-un gest sau ai spus ceva din care sa rezulte gelozia lui . miar fi mai de folos daca as sti cum esti tu ca persoana .
sstefania
Postat pe 3 Noiembrie 2009 08:46
De la: sstefania, la data 2009-11-03 08:46:36in general toti ajungem sa fim gelosi nu conteaza zodia credema asta depinde numai de mersul lucrurilor in relatia voastra, gandestete de ce nu poate sa fie linistit in privinta ta sau de ce e neincrezator .
daca e gelos poate e pt ca ii este frica sa nu te piarda ,barbatilor le place sa demonstreze tot timpul.gandestete poate iai dat un motiv printr-un gest sau ai spus ceva din care sa rezulte gelozia lui . miar fi mai de folos daca as sti cum esti tu ca persoana .


Sincer iti multumesc pt sfaturi......te pup
Da, ai dreptate, de multe ori i-am dau motive de gelozie dar uneori nu...si el tot este gelos....
La inceputul relatiei mi-a placut sa-l fac gelos dar acum m-a enerveaza....
Eu sunt nascuta in zodia SCORPION..... pup
kryna_85
Postat pe 6 Noiembrie 2009 01:40
De la: kryna_85, la data 2009-11-03 04:49:43Sunt cu prietenul meu de 4 ani si este ffffoarte gelos uneor....isi gaseste motive chiar daca eu fac tot posibilul sa nu-i dau nici un motiv. Il iubesc atat de mult si stiu k si el ma iubeste dar cand devine fffoarte gelos,nu-l mai suport,ma enerveaza. Cat de mult ma iubeste,atat de mult este de gelos....Toti barbatii raci sunt gelosi??? Toti barbati raci sunt sensibili??? va pup
si iubitul meu este gelos si sensibil si este rac.....vaaaaaiiiii doooooaaaamneeee oooo fiii diiiin caaaaauzaaaa zoooodiiiieiiii
bubulutza
Postat pe 7 Noiembrie 2009 16:11
De la: bubulutza, la data 2009-11-07 16:11:45
De la: kryna_85, la data 2009-11-03 04:49:43Sunt cu prietenul meu de 4 ani si este ffffoarte gelos uneor....isi gaseste motive chiar daca eu fac tot posibilul sa nu-i dau nici un motiv. Il iubesc atat de mult si stiu k si el ma iubeste dar cand devine fffoarte gelos,nu-l mai suport,ma enerveaza. Cat de mult ma iubeste,atat de mult este de gelos....Toti barbatii raci sunt gelosi??? Toti barbati raci sunt sensibili??? va pup
si iubitul meu este gelos si sensibil si este rac.....vaaaaaiiiii doooooaaaamneeee oooo fiii diiiin caaaaauzaaaa zoooodiiiieiiii


schimba-i zodia.
daca nu merge, schimba barbatu'!
geo_xx
Postat pe 7 Noiembrie 2009 23:06
Daaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!Toti barbatii din zodia rac sint gelosi si f sensibili.Si eu sint cu un rac de un an si ceva.e la fel.gelos,sensibil si foarte iubitor.asa sint ei.
razelm
Postat pe 10 Noiembrie 2009 14:47
De la: razelm, la data 2009-11-10 14:47:46Daaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!Toti barbatii din zodia rac sint gelosi si f sensibili.Si eu sint cu un rac de un an si ceva.e la fel.gelos,sensibil si foarte iubitor.asa sint ei.


daca nu esti gelos nu iubesti asa ca toti avem putina gelozie in noi
DON_LUCIANO
Postat pe 10 Noiembrie 2009 14:53
De la: DON_LUCIANO, la data 2009-11-10 14:53:28
De la: razelm, la data 2009-11-10 14:47:46Daaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!Toti barbatii din zodia rac sint gelosi si f sensibili.Si eu sint cu un rac de un an si ceva.e la fel.gelos,sensibil si foarte iubitor.asa sint ei.


daca nu esti gelos nu iubesti asa ca toti avem putina gelozie in noi

de posesivitate nu zici nimic?
Lucia38
Postat pe 10 Noiembrie 2009 14:56
DA mare dreptate este ,eu am cunoscut unul si era ff gelos si pe lucrurile bune
micutza_inima
Postat pe 10 Noiembrie 2009 15:23
Raspuns clar :NU
Si eu sunt cu un rac de mai multi ani. si nu e deloc gelos sau posesiv.
Cred ca mai bine va discutati problemele si vedeti de unde vine gelozia lui decat sa dai vina pe zodie.
luluca1208
Postat pe 13 Noiembrie 2009 13:50
De la: geo_xx, la data 2009-11-07 23:06:33
De la: bubulutza, la data 2009-11-07 16:11:45
De la: kryna_85, la data 2009-11-03 04:49:43Sunt cu prietenul meu de 4 ani si este ffffoarte gelos uneor....isi gaseste motive chiar daca eu fac tot posibilul sa nu-i dau nici un motiv. Il iubesc atat de mult si stiu k si el ma iubeste dar cand devine fffoarte gelos,nu-l mai suport,ma enerveaza. Cat de mult ma iubeste,atat de mult este de gelos....Toti barbatii raci sunt gelosi??? Toti barbati raci sunt sensibili??? va pup
si iubitul meu este gelos si sensibil si este rac.....vaaaaaiiiii doooooaaaamneeee oooo fiii diiiin caaaaauzaaaa zoooodiiiieiiii


schimba-i zodia.
daca nu merge, schimba barbatu'!
niciodata !!!!!!!!!e perfect asa
bubulutza
Postat pe 13 Noiembrie 2009 17:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intre doi te atinge ploaia sau nu? 65 De la: yulyana_c 3 Noiembrie 2013 10:12
cum poti uita 20 De la: kudika033142 2 Iulie 2009 15:07
sora prietenului meu isi baga nasul in tot 50 De la: guru_ion 6 Noiembrie 2011 22:19
am nevoie de un sfat 34 De la: BlacK_WidoW3 20 Octombrie 2013 22:04
Frica de...nu stiu... 27 De la: kudika_19074 17 Octombrie 2013 17:19