Setari Cookie-uri

Cele 2 intrebari, pe care orice femeie vrea sa le stie despre barbati

Nu sunt barbat. Sunt un licean frustrat, complexat si cu acnee.

Ah, si ai dreptate.
mihaib
Postat pe 3 Ianuarie 2010 19:19
1.este o pramatie?>
2.este harnic?
kudika045103
Postat pe 3 Ianuarie 2010 19:20
De la: mihaib, la data 2010-01-03 19:19:23Nu sunt barbat. Sunt un licean frustrat, complexat si cu acnee.

Ah, si ai dreptate.





... ... asta da ''filozofie'' ... dar si raspuns ... esti castrat cumva si nu ai stiut ??? ...
marco918
Postat pe 3 Ianuarie 2010 19:23
De la: etta, la data 2010-01-03 16:11:09
De la: Trecatorul, la data 2010-01-03 16:02:18
De la: etta, la data 2010-01-03 15:58:19
De la: Trecatorul, la data 2010-01-03 15:44:50
De la: etta, la data 2010-01-03 15:43:39
De la: Trecatorul, la data 2010-01-03 15:40:27
De la: R3dAng3l, la data 2010-01-03 15:23:451. De ce incercati sa ne protejati de adevar? D-ar putea sa va suprinda faptul ca multora ne place mai mult daca sunteti directi si sinceri! Asa ca daca ne inselati mai bine ziice-ti-ne in fata ca ati facut-o si gata asa ne scutiti de multe griji.
2. Ce va face sa va pierdeti rspectul fata de partenera voastra?
Nu cred ca un barbat care inseala o face pentru ca nu-si respecta partenera! O face pentru ca barbatii sunt bigami.........si apoi voi sunteti mai multe asa ca trebuiesc fertilizate toate femeile......altfel cum am mai sta cu perpetuarea speciei? Ar trebui un pic de compatimire din partea voastra nu?


vin' la mama sa -ti faca un masaj....ca poate oi fi obosit de atata munca in folosul.....perpetuarii speciei !!.....
VINEEEEEEE BAIATUUUUUUUUU !

Viteza luiMini!
in ce viteza ????..........


aaaaaaaaaa....a lui Mini....nu ma aranjeaza......

cu multa durere in suflet iti pot spune ...ca am dat gres in viata!!!nu mi-am ales barbatul potrivit..si asta poate m-a transformat in femeia de acum!!!nu sunt urata,nu sunt proasta dar imi este groaza de un nou inceput!!!mi-a trebuit 7 ani sa inteleg barbati!!7 ani in care m-am dedicat trup si suflet casniciei mele nefericite!!!asa ca va inteleg ..pe voi barbatii..si nu am nici o intrebare la adresa voastra!!!sunteti soper toti...gresela este a noastra ca nu stim ce sa alegem!!!
kudika078980
Postat pe 3 Ianuarie 2010 19:30
De la: marco918, la data 2010-01-03 19:02:19citat din ''dragul'' dragilor ... ... ''este un fapt dovedit ca barbatii iubesc mai mult decat femeile si pana la urma nu iti poti alege o nevasta dupa ce ai avut doar 2-3 femei.''





... asta da ''filozofie'' de ''barbat'' ... ... nu poti alege o nevasta decit dupa ce ai testat cel putin 2-3 femei ... ... inseamna, baiete, ca iti place sa cumperi de la SECOND HAND ... te sperie ''pantofii'' noi, ti se par ca nu stii sa tratezi ''bataturile'' ... in cazul tau e valabila si viceversa ... iti iei o nevasta dupa ce au testat-o alti 2-3 inaintea ta ... ...



cat de prost poti sa fii.... oh, doamne, da pe dinafara, nu?

eu la fel i-as spune oricarei fete/femei, sa nu se marite pana ce n-a avut vreo 3-4 barbati. E vorba de a cunoaste la modul intim barbatul (respectiv femeia), de a cunoaste diverse tipologii, de a intelege psihologia masculina spre deosebire de cea feminina, de a capata experienta si implicit intelepciune, de a stii ce vrei de la un partener si unde sa cauti.

Dar stiu ca astea sunt foarte greu de procesat pentru tine. O sa incerc sa vorbesc in propozitii mai scurte de acum inainte.

MihaiB, jos palaria
kitty_krieger
Postat pe 3 Ianuarie 2010 20:23
De la: kudika078980, la data 2010-01-03 19:30:18gresela este a noastra ca nu stim ce sa alegem!!!


Cea mai buna replica!
metal
Postat pe 3 Ianuarie 2010 20:40
De la: pisicuta_razboinica, la data 2010-01-03 20:23:15
De la: marco918, la data 2010-01-03 19:02:19citat din ''dragul'' dragilor ... ... ''este un fapt dovedit ca barbatii iubesc mai mult decat femeile si pana la urma nu iti poti alege o nevasta dupa ce ai avut doar 2-3 femei.''





... asta da ''filozofie'' de ''barbat'' ... ... nu poti alege o nevasta decit dupa ce ai testat cel putin 2-3 femei ... ... inseamna, baiete, ca iti place sa cumperi de la SECOND HAND ... te sperie ''pantofii'' noi, ti se par ca nu stii sa tratezi ''bataturile'' ... in cazul tau e valabila si viceversa ... iti iei o nevasta dupa ce au testat-o alti 2-3 inaintea ta ... ...



cat de prost poti sa fii.... oh, doamne, da pe dinafara, nu?

eu la fel i-as spune oricarei fete/femei, sa nu se marite pana ce n-a avut vreo 3-4 barbati. E vorba de a cunoaste la modul intim barbatul (respectiv femeia), de a cunoaste diverse tipologii, de a intelege psihologia masculina spre deosebire de cea feminina, de a capata experienta si implicit intelepciune, de a stii ce vrei de la un partener si unde sa cauti.

Dar stiu ca astea sunt foarte greu de procesat pentru tine. O sa incerc sa vorbesc in propozitii mai scurte de acum inainte.

MihaiB, jos palaria






... pisi ... ma faci sa rid ... stii de ce se spune ca prima dragoste nu se uita niciodata ? ... e valabil si pentru femei si pentru barbati ... pentru ca ai este intradevar prima dragoste adevarata, in care nu pui pesimismul inainte, nu esti egoist, cinic, ai principii, ai sentimente ... pe multi ii ingenunchiaza proprii parinti, pe altii ''prietenii'', pe altii frica ... urmatoarele ''relatii'' sint doar o joaca de-a soarecele si pisica ... se acumuleaza ''experiente'' triste, dezamagitoare, neincredere, rautate, tupeu ... asta intradevar pentru una ca tine se poate numi ''experienta'' ... ...

... sa stii si tu ... cocotele nu vor fi niciodata pe primul loc in preferintele de viitor ale barbatilor care stiu ce vor ... din mai multe motive ... asa ca dupa multe RATEURI (pe care tu le denumesti ''experientza'') o sa lasi, sau nu, pretentiile jos si o sa gasesti un alt blazat ca si tine cu care va veti linge ranile trecute ... ... apropo, ce ai realizat pina acum din atitea ''experientze'' ? ... ai inceput sa ghicesti care o sa fie viitorul tau ? ...

... pisi ... incearca sa scrii mult mai rar si mai scurt ... poate odata iti vei aminti ceea ce scrii acum ... si poti incepe, ca de obicei, atacul la persoana pe care il consideri atuul tau personal in conformitate cu propria ta ''experienta'' ... ... distreaza-ma ...
marco918
Postat pe 3 Ianuarie 2010 21:13
De la: emanuell18, la data 2010-01-03 18:16:10
De la: ionelaela, la data 2010-01-03 17:54:05cine a inventat teoria relativitatii? si din ce isi plateste banii de bere? [/quot

Prima daca nu ai aflat a fost inventata de Albert Einstein si adoua e ridicola, cred ca ai puso din lipsa de inspiratie sau ca sa te trezesti ca vrei sa spui si u ceva aici.


aah...scuze ,dar stiam raspunsul la prima ca altfel nu as fii intrebat,si mersi ca mi-ai dovedit ca raspunsul la intrebarea asta nu arata ca un barbat este destept .tocmai asta vroiam sa demostrez...si inca ceva cel care cere atentie esti tu...de te intereseaza atat de mult ce au postat alti useri si bineinteles criticand opiniile

asa ca data viitoare cand vrei atentie mai bine alearga tu in pielea goala prin campus,pustiulica
ionelaela
Postat pe 3 Ianuarie 2010 21:16
interesant... de ce sunt nepasatori siii , de ce sunt cu 2 fete?
ale30
Postat pe 3 Ianuarie 2010 21:25
nu mai 2 sunt????eu i'as intreba mai multe.....mai ales in momentele critice si de nervozitate maxima...atunci parca sau si ei cele mai destepte raspunsuri....park...in afara de:
tinker_bellx
Postat pe 3 Ianuarie 2010 22:04
Nu cred ca daca ii pun aceasta intrebare barbatului cu care vreau sa imi petrec restul vietii decad. E dreptul meu sa stiu daca ii sunt suficienta si daca nu exista riscul de 90% sa caute mai departe. Si cred ca si el ar trebui sa imi puna intrebarea daca este barbatul vietii mele. Altfel nu ar avea rost sa ne pierdem timpul nici unul dintre noi doi.
Daca ar fi vorba de o aventura, insa, oricat de mult ar dura ea, eu le sfatuiesc pe cele care practica sportul sa nu intrebe nimic. Nu au rost intrebarile intr-o relatie a orgoliilor, mandriilor, dezamagirilor ca el a intarziat 5 min, si cum si-a permis!! Pentru cele prea femei ca sa mai fie femei, nu mai intrebati nimic! Va e mult mai bine sa nu stiti ce parere au de fapt barbatii despre voi !
lilly
Postat pe 3 Ianuarie 2010 22:27
De la: marco918, la data 2010-01-03 21:13:16
De la: pisicuta_razboinica, la data 2010-01-03 20:23:15
De la: marco918, la data 2010-01-03 19:02:19citat din ''dragul'' dragilor ... ... ''este un fapt dovedit ca barbatii iubesc mai mult decat femeile si pana la urma nu iti poti alege o nevasta dupa ce ai avut doar 2-3 femei.''





... asta da ''filozofie'' de ''barbat'' ... ... nu poti alege o nevasta decit dupa ce ai testat cel putin 2-3 femei ... ... inseamna, baiete, ca iti place sa cumperi de la SECOND HAND ... te sperie ''pantofii'' noi, ti se par ca nu stii sa tratezi ''bataturile'' ... in cazul tau e valabila si viceversa ... iti iei o nevasta dupa ce au testat-o alti 2-3 inaintea ta ... ...



cat de prost poti sa fii.... oh, doamne, da pe dinafara, nu?

eu la fel i-as spune oricarei fete/femei, sa nu se marite pana ce n-a avut vreo 3-4 barbati. E vorba de a cunoaste la modul intim barbatul (respectiv femeia), de a cunoaste diverse tipologii, de a intelege psihologia masculina spre deosebire de cea feminina, de a capata experienta si implicit intelepciune, de a stii ce vrei de la un partener si unde sa cauti.

Dar stiu ca astea sunt foarte greu de procesat pentru tine. O sa incerc sa vorbesc in propozitii mai scurte de acum inainte.

MihaiB, jos palaria






... pisi ... ma faci sa rid ... stii de ce se spune ca prima dragoste nu se uita niciodata ? ... e valabil si pentru femei si pentru barbati ... pentru ca ai este intradevar prima dragoste adevarata, in care nu pui pesimismul inainte, nu esti egoist, cinic, ai principii, ai sentimente ... pe multi ii ingenunchiaza proprii parinti, pe altii ''prietenii'', pe altii frica ... urmatoarele ''relatii'' sint doar o joaca de-a soarecele si pisica ... se acumuleaza ''experiente'' triste, dezamagitoare, neincredere, rautate, tupeu ... asta intradevar pentru una ca tine se poate numi ''experienta'' ... ...

... sa stii si tu ... cocotele nu vor fi niciodata pe primul loc in preferintele de viitor ale barbatilor care stiu ce vor ... din mai multe motive ... asa ca dupa multe RATEURI (pe care tu le denumesti ''experientza'') o sa lasi, sau nu, pretentiile jos si o sa gasesti un alt blazat ca si tine cu care va veti linge ranile trecute ... ... apropo, ce ai realizat pina acum din atitea ''experientze'' ? ... ai inceput sa ghicesti care o sa fie viitorul tau ? ...

... pisi ... incearca sa scrii mult mai rar si mai scurt ... poate odata iti vei aminti ceea ce scrii acum ... si poti incepe, ca de obicei, atacul la persoana pe care il consideri atuul tau personal in conformitate cu propria ta ''experienta'' ... ... distreaza-ma ...


ok, pisi, delireaza in continuare

acum mi-am dat seama de ceva: tu n-ai mai facut sex de un car de ani. De-aia esti atat de amarat; si nici nu poti face, ca intri in conflict cu propriile convingeri.

hai, delireaza in continuare, doar asta ti-a mai ramas
kitty_krieger
Postat pe 4 Ianuarie 2010 00:55
Cred shi eu...dak numai asta au femeile in cap...parca ne intorcem in timp cu sute de ani cand toate putzele vroiau sa se marite cu un print (printz = avere). Stau shi ma gandesc un pic, cand se va termina stocul de baieti cu avere voi fetelor ce veti face?
knybal
Postat pe 4 Ianuarie 2010 00:55
^^ sau nu poti face ca nu te vrea nici dracu si atunci trebuie sa te justifici si tu cumva
kitty_krieger
Postat pe 4 Ianuarie 2010 01:12
deshi sunt milioane de intrebari p kre am vrea s le punem barbatilor..intrebarile mele sunt..1 dc sunt prosti?
2 dc isi bat joc de femei?
dah
Postat pe 4 Ianuarie 2010 01:18
De la: knybal, la data 2010-01-04 00:55:50Cred shi eu...dak numai asta au femeile in cap...parca ne intorcem in timp cu sute de ani cand toate putzele vroiau sa se marite cu un print (printz = avere). Stau shi ma gandesc un pic, cand se va termina stocul de baieti cu avere voi fetelor ce veti face?




... ce fac si acum ... acumuleaza ''experienta'' !!! ... ... pina o creste nepotul lui tiriac ! ...
marco918
Postat pe 4 Ianuarie 2010 02:48
De la: pisicuta_razboinica, la data 2010-01-04 00:55:30
De la: marco918, la data 2010-01-03 21:13:16
De la: pisicuta_razboinica, la data 2010-01-03 20:23:15
De la: marco918, la data 2010-01-03 19:02:19citat din ''dragul'' dragilor ... ... ''este un fapt dovedit ca barbatii iubesc mai mult decat femeile si pana la urma nu iti poti alege o nevasta dupa ce ai avut doar 2-3 femei.''





... asta da ''filozofie'' de ''barbat'' ... ... nu poti alege o nevasta decit dupa ce ai testat cel putin 2-3 femei ... ... inseamna, baiete, ca iti place sa cumperi de la SECOND HAND ... te sperie ''pantofii'' noi, ti se par ca nu stii sa tratezi ''bataturile'' ... in cazul tau e valabila si viceversa ... iti iei o nevasta dupa ce au testat-o alti 2-3 inaintea ta ... ...



cat de prost poti sa fii.... oh, doamne, da pe dinafara, nu?

eu la fel i-as spune oricarei fete/femei, sa nu se marite pana ce n-a avut vreo 3-4 barbati. E vorba de a cunoaste la modul intim barbatul (respectiv femeia), de a cunoaste diverse tipologii, de a intelege psihologia masculina spre deosebire de cea feminina, de a capata experienta si implicit intelepciune, de a stii ce vrei de la un partener si unde sa cauti.

Dar stiu ca astea sunt foarte greu de procesat pentru tine. O sa incerc sa vorbesc in propozitii mai scurte de acum inainte.

MihaiB, jos palaria






... pisi ... ma faci sa rid ... stii de ce se spune ca prima dragoste nu se uita niciodata ? ... e valabil si pentru femei si pentru barbati ... pentru ca ai este intradevar prima dragoste adevarata, in care nu pui pesimismul inainte, nu esti egoist, cinic, ai principii, ai sentimente ... pe multi ii ingenunchiaza proprii parinti, pe altii ''prietenii'', pe altii frica ... urmatoarele ''relatii'' sint doar o joaca de-a soarecele si pisica ... se acumuleaza ''experiente'' triste, dezamagitoare, neincredere, rautate, tupeu ... asta intradevar pentru una ca tine se poate numi ''experienta'' ... ...

... sa stii si tu ... cocotele nu vor fi niciodata pe primul loc in preferintele de viitor ale barbatilor care stiu ce vor ... din mai multe motive ... asa ca dupa multe RATEURI (pe care tu le denumesti ''experientza'') o sa lasi, sau nu, pretentiile jos si o sa gasesti un alt blazat ca si tine cu care va veti linge ranile trecute ... ... apropo, ce ai realizat pina acum din atitea ''experientze'' ? ... ai inceput sa ghicesti care o sa fie viitorul tau ? ...

... pisi ... incearca sa scrii mult mai rar si mai scurt ... poate odata iti vei aminti ceea ce scrii acum ... si poti incepe, ca de obicei, atacul la persoana pe care il consideri atuul tau personal in conformitate cu propria ta ''experienta'' ... ... distreaza-ma ...


ok, pisi, delireaza in continuare

acum mi-am dat seama de ceva: tu n-ai mai facut sex de un car de ani. De-aia esti atat de amarat; si nici nu poti face, ca intri in conflict cu propriile convingeri.

hai, delireaza in continuare, doar asta ti-a mai ramas







... ... este ca esti nemaritata, pisi ? ... numai asa se explica disperarea ta de a impune sexul ca un panaceu la orice prostie ... cred ca ma confunzi cu musculitzele care roiesc dupa ''experientza'' ta ... ... imi pare rau de tine, dar nu cred ca e cazul sa iti faci probleme pentru mine, nu mai nimerit ... ... poate vreodata o sa evoluezi si o sa ajungi si tu sa faci dragoste in loc de sex ... ... dar nu cred ca poti sa faci diferenta ... nu ai cu cine ...

marco918
Postat pe 4 Ianuarie 2010 03:06
verifica daca mai e acolo...
otylika
Postat pe 4 Ianuarie 2010 03:13
ops...vroiam sa raspund si eu la intrebarea de ce scarpina.... am ratat
otylika
Postat pe 4 Ianuarie 2010 03:14
... pisi ... nu am vrut sa comentez prea mult ... dar nu ma pot abtine ... revin cu ''suculentul'' tau comentariu ... poate dai mai multe explicatii ... deci ... :

*** cat de prost poti sa fii.... oh, doamne, da pe dinafara, nu?

eu la fel i-as spune oricarei fete/femei, sa nu se marite pana ce n-a avut vreo 3-4 barbati. E vorba de a cunoaste la modul intim barbatul (respectiv femeia), de a cunoaste diverse tipologii, de a intelege psihologia masculina spre deosebire de cea feminina, de a capata experienta si implicit intelepciune, de a stii ce vrei de la un partener si unde sa cauti.

Dar stiu ca astea sunt foarte greu de procesat pentru tine. O sa incerc sa vorbesc in propozitii mai scurte de acum inainte. ***



... ce vrei sa cunosti intim la barbat si cit timp a durat acomodarea ? ... zile, luni, ani ? ... ... nu ti se pare ca e suficient sa vezi (sa zicem asa) odata ca sa te lamuresti despre acest fantastic ''mod intim'' al barbatului (sau femeii) ... ai avut parte de surprize ... ... ai gasit altceva ? ...

... cit ti-a trebuit ca sa cunosti diverse tipologii ? ... ... de unde atita panica fetitza ? ... dragostea e ca mersul pe jos, il inveti odata si il perfectionezi pe parcurs ... mai un flip-flap, mai un spagat, mai o pirueta ... o poti face cu un partener, dar daca insisti poti ''repeta'' cu citi vrei ... nu ai nevoie de carti si antrenor pentru asta ... poate nu ai stiut dar pina sa se traduca cartii de sexi in romania, amaritii astia de romani nu se reproducea prin fotosinteza ...

... ce ai inteles din psihologia masculina ? ... ... iti spun eu ... NIMIC ... ca si femeile, si barbatii sint diferiti ... psihologia masculina, sau feminina, nu o ''inveti'' pe citeva persoane ... ... ca nu e reprezentativa ... e vorba de tine si un gigel ... sau un alt gigel ... si citeva situatii pe care trebuie sa ai si obiectivitate pentru ale intelege ... dar sint atitea alte situatii si atiti de diverse incit nici in 100 de ani nu vei intelege NIMIC ... e bine sa te uiti in jurul tau si asculti vorbele din batrini ... e tot ce poti face ... tu poti continua sa ''intelegi'' psihologia masculina ... ... sa nu te usture de atita ''studiat'' ...

... spui ca dupa atita ''studiat'' vei capata ''experienta'' si, culmea, ''inteleciune ? ... pai mai fetitza, cu 2-3 parteneri, sau chiar cu 100 nu vei intelege nimic ... cu atit vei fi mai confuza ... dar te vei blaza si vei cauta un looser ca si tine cu care sa va ascundeti greselile sub aparente ... dar te anunt, ca timpul e limitat ...

... de ce imi faci impresia ca esti o feminista pacalita de ea insasi ? ... ... apropo, cite ''bonusuri'' ai luat pina acum in cursul ''cercetarilor'' tale ... ... e un fel de - must to get ...

marco918
Postat pe 4 Ianuarie 2010 03:29
De la: kudika085573, la data 2010-01-04 01:18:40deshi sunt milioane de intrebari p kre am vrea s le punem barbatilor..intrebarile mele sunt..1 dc sunt prosti?
2 dc isi bat joc de femei?


Raspuns: 1. Asta e impresia pe care o lasam si 2. De fapt ripostam Am glum...creierul nostru nu proceseaza atat...pune si tu niste intrebari la care sa putem raspunde
k_lng
Postat pe 4 Ianuarie 2010 03:47
De la: kudika045103, la data 2010-01-03 19:20:431.este o pramatie?>
2.este harnic?




... daca ai raspunsul la a doua intrebare, automat ai si raspunsul la prima intrebare ...

marco918
Postat pe 4 Ianuarie 2010 03:56
De la: metal, la data 2010-01-03 20:40:38
De la: kudika078980, la data 2010-01-03 19:30:18gresela este a noastra ca nu stim ce sa alegem!!!


Cea mai buna replica!



... fara concurentza !
marco918
Postat pe 4 Ianuarie 2010 03:57
de fapt stiti ce vreti...dar credeti ca puteti schimba
k_lng
Postat pe 4 Ianuarie 2010 04:00
De la: k_lng, la data 2010-01-04 04:00:24de fapt stiti ce vreti...dar credeti ca puteti schimba





... hai bre, ca nici cu multi dintre masculi nu mi-e rusine !!!, si-au pierdut instintele de vinatori veritabili (dau rateuri dupa rateuri si mai se fac si de risul curcilor) ... multi nu au curajul sa isi ia ''pantofi'' noi din prima, iar cind capata curaj nu mai au de unde alege si ramin cu second-hand-urile ... ... intr-un fel se complac cu ''moda'' actuala si nu isi mai dau seama ca devin niste trintori veritabili ... unii si putin betivani, altii putin agresivi, altii fara prea multe principii, altii putin fara caracter, altii putin mai lasi, altii confunda putin familia cu anturajul, altii o confunda putin cu mamitza si taticu, ... ... cite ''putin'' din fiecare ...
marco918
Postat pe 4 Ianuarie 2010 04:17
Ma distreaza ca totul a devenit un "razboi surd" intre sexe ! Imi dau seama ca multe dintre voi sunteti atat de frustrate ,datorita greselilor facute in aceasta viata ,incat ii considerati pe toti niste gunoaie !
Din ce cauza oare ? Sa incerc sa va explic ! Poate inconstient ati ales ceea ce nu era bun pentru voi ,dar persistati inca ! Inca din scoala ,preferati in locul "tocilarilor",niste smecheri ,batausi ,barbati pusi vesnic pe harta ,care isi arata masculinitatea etc .Dar,.....uitati ca tocmai acesti baieti ,o sa va trateze ca pe niste "gunoaie " ,deoarece in subconstient stiu ,ca va place tocmai perversitatea lor!!!.Deveniti ,deci ,in ochii celorlalti ,inca de la debut ,niste femei usoare.Ce invata din lectia asta ceilalti (tocilarii ,baietii mai linistiti ,timizii ,cei care vor debuta mai tarziu ) ,ca asta vreti voi ! Sa va dau un ex :in adolescenta mea ,am cunoscut o fata ,frumusica ,inteligenta ,pe gustul meu sa zic.Flori ,poezie ,tandrete,cenaclu,spectacole ,dedicatii ,etc .Intr-o zi imi spune ca : ...totul s-a terminat .Stiti ,suferinta ,intrebari etc.Raspuns : nimic.A ales un alt tip ,mai "deschis"sa zicem .Dupa ani ne intalnim pe strada .Evoluasem si eu .Desigur intrebarea mea a fost, de ce ? Raspunsul ei :a fost totul f frumos ,poezie ,flori ,tandrete ,dar.....mi-a trebuit unul mai "barbat " ,sa ma....." reguleze la marea arta".Morala e : ca poti sa fi super"finut " ,ca femeia isi doreste tot un "porc" .Toti am invatat cu timpul lucrul asta(cei care ne-am masculinizat ,sau ne-am adaptat noilor conditii ). Era sa uit : ea are ce si-a dorit ,un ciuri-buri ,neica-nimeni,nu a mai continuat nici ea studiile ,(cu un fraier trebuie sa ramai si tu la stadiul de fraiera),alcoolist ,bataus .
sorelpaul
Postat pe 4 Ianuarie 2010 06:22
..........si marco981,reproseaza ,probabil inconstient,lucrul asta: barbatul nu e destul de mascul !.Draga ,daca e prea seducator ,e clar ca are un nivel mare de testosteron,si va cauta multe femei fertile .De ce ? Fiindca un astfel de barbat ,oricat va considerati de bune ,foarte putine reusiti sa-l satisfaceti .Si daca reusiti, el este programat genetic ,sa nu iroseasca "energia"doar pentru o femeie ,oricat de perfecta ar fi ea .nici de femeie nu-mi este rusine ,in perioada ovulatiei ,femeile ii considera atragatori pe barbatii mai virili ,preferand vocea si mirosul acestora..Dar toate stiti in subconstient ca acesti barbati nu vor investii ,nici in relatie ,dar nici in propriul camin.Dorinta de a avea o relatie romantica o au barbatii mai slabi ,pe care ii preferati la cresterea pruncilor ,dar sunteti cu "gandul",subconstient ,tot la cei "macho".E greu sa va hotarati ,nu ?
sorelpaul
Postat pe 4 Ianuarie 2010 06:47
Orice femeie desteapta ar intreba barbatii citi ani ar vrea sa ramina cu ea si cite i-ar putea oferi intotdeauna cind cere.


Barbatii sunt complementul unei femei , iar femeile sunt complementul unui barbat , asta pentru ca fiecare nu poate da tot , dar impreuna reusecs.
Aurel_inventatorul
Postat pe 4 Ianuarie 2010 09:36
De la: sorelpaul, la data 2010-01-04 06:47:29..........si marco981,reproseaza ,probabil inconstient,lucrul asta: barbatul nu e destul de mascul !.Draga ,daca e prea seducator ,e clar ca are un nivel mare de testosteron,si va cauta multe femei fertile .De ce ? Fiindca un astfel de barbat ,oricat va considerati de bune ,foarte putine reusiti sa-l satisfaceti .Si daca reusiti, el este programat genetic ,sa nu iroseasca "energia"doar pentru o femeie ,oricat de perfecta ar fi ea .nici de femeie nu-mi este rusine ,in perioada ovulatiei ,femeile ii considera atragatori pe barbatii mai virili ,preferand vocea si mirosul acestora..Dar toate stiti in subconstient ca acesti barbati nu vor investii ,nici in relatie ,dar nici in propriul camin.Dorinta de a avea o relatie romantica o au barbatii mai slabi ,pe care ii preferati la cresterea pruncilor ,dar sunteti cu "gandul",subconstient ,tot la cei "macho".E greu sa va hotarati ,nu ?


vezi ca marco este barbat !!!
coldwind
Postat pe 4 Ianuarie 2010 09:48
De la: Enigmaticul, la data 2009-12-15 22:22:57si raspunsurile la aceste doua intrebari sunt


Crezi ca 2 intrebari " esentiale" ar rezolva toate dilemele unei femei legate de un barbat?
Ma indoiesc foarte tare .Nu cunosti un om nici dupa 20 de ani cum l-ai putea descoperi doar din 2 raspunsuri la tot atatea intrebari?

Postat pe 4 Ianuarie 2010 09:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce o fi in mintea lui ? 20 De la: kudika428300 1 Septembrie 2011 12:20
Cum sa lupti cu o fantoma? 77 De la: joy_18 10 August 2010 03:57
barbati si sentimentele lor!!! 15 De la: r_girl 20 Mai 2009 13:18
Idilele in doi sunt cele mai fierbinti ? Intalnirile in trei sau in grup, sunt o metoda de ''descatusare'' a sexualitatii ?? Sunt amatori/amatoare pe-aici ? 2 De la: soraderazboi 2 Iulie 2010 11:58
se merita? 55 De la: pickard 26 Ianuarie 2011 15:24