Setari Cookie-uri

povestea mea

Parerea mea este ca cel mai bine ar fi sa te impaci cu el.Daca gelozia este printre singurele lui mari defecte cred ca de-a lungul timpului prin incredere se va "vindeca ".
Odata ce ai inceput ceva este bine sa il duci la capat, eu zic sa ii raspunzi pentru ca daca nu te-ar iubi nu te-ar mai cauta.
delia_lo2000
Postat pe 15 Martie 2010 19:09
Împacã-te cu el,ce-þi PASÃ DE CE ZICE LUMEA?
Viaþa trebuie s-o trãieºti cu cine te iubeºte deºi lumea oricum este contra de fiecare datã.
Succes!
kudika073812
Postat pe 16 Martie 2010 17:29
va multumesc tuturor care meau scris mia facut placere sa citesc tot ce me-ati scris prea multe eu nu am sa scriu pt ca timpul nu imi prea permite ce pot sa va zic e ca cu prietenul nu am mai vb de ceva timp nu pot sa zis ca mea lasat multe mesaje si ma rugat sa ma intorc in romania ca el ma iubeste si ar face orce sa fie cu mine mea zis ca chiar daca ar fi sa ma intorc numai peste un an el ma asteapta el o sa fie numai pt mine mereu bine inteles ca iam raspuns la acest mesaj si iam zis ca ar fi mai bn sa ne vedem fiecare de viata noastra iam zis sa ma uite si sa isi gaseasca o noua prietena care poate sa fie alaturi de el cand are nevoie acum astept raspuns sa vad ce o sa zica cred ca am procedat corect si cu parinti am vb un pic despre el si meau zis ca el nu e de mine ca ar fi mai bn sa il las in pace pt ca am o viata inainte si ca nu ar fi cazul ca de acum sa imi fac viata un cosmar dar au mai zis ca e si alegerea mea si ca ar trebui sa gandesc foarte bn ce vreau sa fac cu viata mea ei meau zis ca nu vor alceva decat sa ma vada pe mine fericita imi inteleg parinti si stiu ca ei daca imi zic ceva nu imi zic ca imi vor raul ei imi vor binele asa ca mam gandit foarte bn si am sa pun punct relatiei mele pt ca am o viata inainte si alta iubire va veni pe parcurs daca e sa vina.va doresc o zi buna tuturor si o saptamana cat mai placuta si ma relaxata
aly20
Postat pe 17 Martie 2010 16:11
Te felicit pentru alegerea facuta. E una foarte buna.Capul sus, fetita mea!Orice sfarsit e un nou inceput! Stai linistita ca lumea nu incepe si nici nu se termina la acest baiat.Va iesi in calea ta barbatul vietii tale numai ca nu a fost acesta.Mult succes!
blanch
Postat pe 17 Martie 2010 21:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu deschideti decat daca aveti timp 11 De la: iulia069834 22 Februarie 2010 19:14
Nedumerire 4 De la: quantex 8 Septembrie 2009 13:19
Mie imi plce de un baiat de 2 ani, e in clasa cu mine :(( 11 De la: alinutza_260488 30 Martie 2010 15:04
Pe care sa-l aleg? 7 De la: taypanu 12 Iulie 2010 16:13
cred in suflet perechie 5 De la: Barbie30_ 14 Februarie 2011 10:24