Setari Cookie-uri

ce parere aveti a fi cu cineva pe care nul iubesti?

De la: kudika123138, la data 2010-03-14 19:14:37si fostul iubit a incercat din rasputeri sa ma faca sa ma rasgindesc in legatura cu despartirea pt ca ma iubea f mult si eu il iubeam dar dupa ce mia tras o palma am zis ca orice ar fi nu ma intorc la el pt ca ma lovit atunci si poate o meritam poate nu trebuia sa ii fac asta sa ma combin chiar cu cel mai bun prieten al lui,acum sau certat si ei si erau prieteni de 15 ani,dar si prietenul lui fostul iubit nu trebuia sa vrea sa fie cu mine chiar daca tine la mine nu trebuia sa ii faca asta prietenului lui deci si el o fost de vina daca nu era indragostit de mine ca si el ma cauta nu doar eu poate daca nu mi raspundea nu ma cuplam cu el,voi regreta mai tirziu oare stau si ma gindesc?


pai meritai palma !
coldwind
Postat pe 14 Martie 2010 19:21
De la: coldwind, la data 2010-03-14 19:18:55

doamne nu am inteles mai nimic !!! mai pe scurt nu se putea ?

nuuuuuuuu, pt ca sunt prea multi iubiti si stai asa ca mai apare unul cat de curand
miss_darine
Postat pe 14 Martie 2010 19:21
mai bine fa o pauza sentimentala-sexuala,daca nu stii ce sa faci ignora-i pe masculii din jur, cei al tau e pus deoparte
utad
Postat pe 14 Martie 2010 19:21
ce avalansa de mesaje pe subiectul asta soro na ca se bloca si chat-ul
utad
Postat pe 14 Martie 2010 19:23
De la: kudika123138, la data 2010-03-14 19:20:38eu asa sint f incapatinata si o data ce a dat in mine eu nul iert desi daia a dat in mine pt ca lam provocat ca el nu ar fi dat intro femeie niciodata dar pur si simplu asa lam enervat incit nu sa putut abtine si mia tras o palma desi meritam mult mai mult cred


bine ca ti-ai dat seama !
coldwind
Postat pe 14 Martie 2010 19:23
De la: utad, la data 2010-03-14 19:23:24ce avalansa de mesaje pe subiectul asta soro na ca se bloca si chat-ul


la ce are in cap? ce te mira?
coldwind
Postat pe 14 Martie 2010 19:25
mersi la toate pt parerile voastre daca mai aveti si altele puteti sa le spuneti nu ma deranjaza poate asa imi dau seama ce fel de fata sint
kudika123138
Postat pe 14 Martie 2010 20:38
si prietenul iubitului prietenului celui mai bun si iubitului care il iubesti ce zice?:))) Foarte Tare in topic era vorba de un baiat dar s-au adeverit a fi 3 :))) esti fata "descurcareata" :))
yogeolove
Postat pe 14 Martie 2010 20:58
u ai deschis topicul asta de plictiseala?...nu cred ca o fata poate vorbi asa de pasiv si cu atat usurinta ca ai umblat cu 3 baieti deodata....deci cred ca e vrajeala ce ai scris aici ...dar daca chiar este asa cum spui u inseamna scuza-ma ca iti spun dar esti o fata foarte usuratica...nu-ti pasa de cei de langa tine,iti pasa doar sa traiesti tu bine ,sa te tina cineva in puf...nu conteaza ca tre sa faci o gramada de lucruri care te injosesc pentru a obtine ceea ce vrei...adik bani si masina si alte chestii...nu te respecti pe tine...

cred totusi ca iubirea e mai importanta...nu zic ca banii nu sunt importanti deloc...dar in nici un caz nu ar trebui sa lasi pe cineva doar pentru ca nu are masina...te poti numi o MATERIALISTA adevarata
argint_viu
Postat pe 14 Martie 2010 21:04
va jur ca este adevarat ce spun nu ma joc pt ca nu am de cistigat nimik,al treilea nu stia de nici unul dintre astia doi ca era din alt oras. ala mio facut facilitati cu permisul de conducere adica cu banii si orele va dati seama voi,dar eu asa sint ma dau bn pe linga altii sami ating interesele sint destul de egoista imi dau seama
kudika123138
Postat pe 14 Martie 2010 23:06
poi eu nu sint cu ala pe care il iubesc ca neam despartit,sint cu cel mai bun prieten al lui,si cu ala cu permisul cind ajung acolo ca nici asta cu care sint nu stie de ala cu permisul, mai exact lam lasat pe ala care il iubesc si sint cu astia doi cu masini
kudika123138
Postat pe 14 Martie 2010 23:09
pai sa stii ca egoismul nu e o calitate...dincontra e un defect...asa ca nu te mai uita numai la bani...dar daca tie iti place asa...atunci fao...stai cu baieti pentru bani...dar mai tarziu sa nu iti para rau...ca o sa iti faci o reputatie super najpa...si nu se stie cat o sa iti mearga smecheria....bafta oricum...dar si ei sunt prosti...ca nu isi dau seama ca ii invarti cum vrei tu...profita cat mai poti ca o sa se sfarseasca curand bucuria ta...asta in caz ca nu iti mai gasesti inca unul:D
argint_viu
Postat pe 14 Martie 2010 23:15
De la: kudika123138, la data 2010-03-14 23:09:59poi eu nu sint cu ala pe care il iubesc ca neam despartit,sint cu cel mai bun prieten al lui,si cu ala cu permisul cind ajung acolo ca nici asta cu care sint nu stie de ala cu permisul, mai exact lam lasat pe ala care il iubesc si sint cu astia doi cu masini


cum de poti sa te suporti?
ella13
Postat pe 15 Martie 2010 09:34
Tare fata asta. Imi place de ea . Acusica numai ce ai facut 18 ani, nu ai invatat bine sa scrii, dar ai dileme pe cine sa alegi si ce fel de fata esti ?!
Pai ce sa zic, ti-ai raspuns singura la intrebare: una care sta cu nush cine pentru ca are masina. .
Daca mai vad topicuri din astea amuzante....
anissya
Postat pe 15 Martie 2010 11:15
banuiesc ca fiecare iubit..prieten sau bun prieten al iubitului sau al prietenului..trebe sa isi faca programare sa te aibe,nu?
da tu oricum ii iubesti la naiba pe toti!
one_size
Postat pe 15 Martie 2010 11:28
asta cu masina cu care sint acum mio rezolvat si chiria in care stau si el o plateste de la inceput el o platito si trei luni am stat cu fostul pe care il iubeam in chiria rezolvata de astalalt si acum stau doar eu si mai vine asta la mine cu care sint acum, vreau sa incerc sa am o relatie cu asta de acum sa vedem ce va iesi,fostul iubit ma prindea cu toate minciunile si nici el nu ar mai fi vrut sa fim impreuna actualul e naiv si fac ce vreau din el, oare va fi bn cu asta ma intreb?vom vedea
kudika123138
Postat pe 15 Martie 2010 12:02
oare poti iubi doi baieti in acelasi timp?
kudika123138
Postat pe 15 Martie 2010 12:03
Consider ca fiecare face ce vrea cu viata lui, important este sa se simta bina, sa nu-si faca rau atat lui cat si celor din jurul lui.
Ilavvvv
Postat pe 15 Martie 2010 12:07
De la: Ilavvvv, la data 2010-03-15 12:07:35Consider ca fiecare face ce vrea cu viata lui, important este sa se simta bine sa nu-si faca rau atat lui cat si celor din jurul lui.
Ilavvvv
Postat pe 15 Martie 2010 12:08
.
Ilavvvv
Postat pe 15 Martie 2010 12:08
De la: kudika123138, la data 2010-03-15 12:02:33asta cu masina cu care sint acum mio rezolvat si chiria in care stau si el o plateste de la inceput el o platito si trei luni am stat cu fostul pe care il iubeam in chiria rezolvata de astalalt si acum stau doar eu si mai vine asta la mine cu care sint acum, vreau sa incerc sa am o relatie cu asta de acum sa vedem ce va iesi,fostul iubit ma prindea cu toate minciunile si nici el nu ar mai fi vrut sa fim impreuna actualul e naiv si fac ce vreau din el, oare va fi bn cu asta ma intreb?vom vedea
:

ella13
Postat pe 15 Martie 2010 12:11
De la: ella13, la data 2010-03-15 12:11:15
De la: kudika123138, la data 2010-03-15 12:02:33asta cu masina cu care sint acum mio rezolvat si chiria in care stau si el o plateste de la inceput el o platito si trei luni am stat cu fostul pe care il iubeam in chiria rezolvata de astalalt si acum stau doar eu si mai vine asta la mine cu care sint acum, vreau sa incerc sa am o relatie cu asta de acum sa vedem ce va iesi,fostul iubit ma prindea cu toate minciunile si nici el nu ar mai fi vrut sa fim impreuna actualul e naiv si fac ce vreau din el, oare va fi bn cu asta ma intreb?vom vedea
:

eu nu cred ca o femeie poate sa stea cu un barbat pentru care nu simte nimic dar in schimb ii plac avantajele si favorurile pe care el i le ofera........
kudika029282
Postat pe 15 Martie 2010 12:15
il plac doar si ma inteleg bn cu el ca ma asculta tot ce ii spun il consider un prieten bun si il plac sau poate sint vrajita de favoruri si plimbari care recunosc ca pina acum nu prea leam avut dar poate o sa ajung sal iubesc dupa ce il uit pe fostul
kudika123138
Postat pe 15 Martie 2010 12:23
A fi cu cineva pe care nul iubesti, e ca si cum ai tine regim alimentar.Fara sare deloc.decit asa, mai bine lipsa.
kudika098645
Postat pe 15 Martie 2010 12:32
la inceput cind mam despartit de fostul eram in oras cu actualul si nu puteam sa ma gindesc decit la cel pe care il iubeam adica la fostul acum dupa vreo trei saptamini nu ma mai gindesc asa mult la el(fostul) dupa cum va spuneam atunci cind neam certat si neam despartit o fost o cearta mare in care mia dat o palma si de atunci amindoi ne uram unul pe altul cel putin asa cred el sigur ma uraste si eu cand imi aduc aminte ca ma lovit il urasc am ajuns sa vad doar lucrurile rele care au fost in relatie alea frumoase nu,de ce oare?ca am avut multe momente frumoase cu fostul si o fost si primul cu care mam culcat. oare de ce gindesc acum asa?o fi fost deja doar obisnuinta cu fostul?eu as fi vrut sa fiu cu amindoi pt ca imi era greu sa renunt la vreunul dintre ei pe unul il iubeam pe celalat il placeam si ma asculta tot timpul mam atasat de el dar si pt ca ma plimba cind nu era iubitul meu acasa
kudika123138
Postat pe 15 Martie 2010 12:35
Toate astea le face fiindca te place.Cu timpul ai sa ajungi sal iubesti si tu.Sau poate le face ca sa te faca sa uiti de fostul, si sa ramii cu el.Orcum e de bine.
kudika098645
Postat pe 15 Martie 2010 12:37
cu timpul poate sa vina si iubirea daca ma inteleg bn cu el? o sa ajung sal iubesc? pt ca din punct de vedere material mie mai bn cu asta cu care sint acum imi face toate poftele
kudika123138
Postat pe 15 Martie 2010 12:39
Nu te mai gindi la el.Daca te iubea cu adevarat , nu te lovea.Intotdeauna o mare iubire ptr. cineva se transforma imediat in ura, atunci cind, acel cineva se poarta urit cu tine si mai ales te loveste.Uital zi ca afost un vis urit, si ramii cu actualul.
kudika098645
Postat pe 15 Martie 2010 12:42
dupa horoscop zice ca un sagetator si o fecioara nu ajung prea departe eu sint sagetator si el este fecioara si fostul era tot fecioara
kudika123138
Postat pe 15 Martie 2010 12:42
Nu zodia conteaza, ci sufletul si inima, intr-un cuvint sa fii om, sa iubesti precum cel de linga tine te iubeste.
kudika098645
Postat pe 15 Martie 2010 12:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa fac!!!!!:( 15 De la: ghiuzelim 22 Aprilie 2010 01:39
AM FOST TRADAT DE PERSOANA IN CARE AM AVUT INCREDERE 21 De la: Adelyna84 15 Aprilie 2011 17:12
ce fac cu socrii? 13 De la: kudika406558 4 Iulie 2011 16:37
hello 12 De la: _oktober_ 3 August 2010 21:42
Oare pt mine este prea tarziu?... 97 De la: kudika161238 30 Iulie 2010 09:37