Setari Cookie-uri

ce parere aveti a fi cu cineva pe care nul iubesti?

De la: freakbabe, la data 2010-03-18 11:48:13
De la: anissya, la data 2010-03-18 11:45:02
De la: kudika123138, la data 2010-03-17 12:47:16astept pareri ati patit chestii dastea?


Nup, nu am patit chestii de-astea. Pentru ca asta nu o " patesti", ci construiesti tu singurica situatia .

Andreea, chiar crezi tu ca lumea judeca de proasta ce e...lumea ??? Nu de toanta ce e cea care posteaza?



..nu posteaza de toanta...posteaza pentru ca..probabil asta e situatia...si ori nu are cu cine vorbi...ori nu poate spune oricui....si faptul ca ea a postat situatia...//..in primul rand nu cred ca e singura in asha situatie...numai ca nu toata lumea vorbeste despre treburi de genul asta...si ca drept dovada ca...sa zicem ca i/a trebuit poate putin curaj...este ca teoretic e mai usor sa iti expui o problema in fatza unor persoane pe care nu le cunosti...sperand ca parerile venite din sensul asta vor fi mai putin ofensive..decat cele care ar veni din partea unor persoane....care se numesc persoane apropiate...rude,prieteni...(mai stiu eu ce)--functie de situatie..//.adica stiind ca..parerea generala...adica a marii majoritati nu te prea sustine in ce faci sau zici ca faci..ai tendinta de a ascunde...
...ce vreau eu sa zic este ca...daca vroia ..palme peste ochi ...nu scria pe forum...ii spunea maica/sii...vecina/sii sau celei mai bune prietene...ori ea a scris pe forumca macar chiar daca nu va da peste pareri noi...macar sa nu fie jignita.....
...repet!!..dupa parerea mea...nu e toanta deloc cea care posteaza....si voi uitati mereu cele 3 perspective din care poate aparea o postare....
1.Perspectiva persoanei care chiar se afla intr/o astfel de situatie.
2.Perspectiva persoanei care prezinta o problema pe care a observat/o,nu ii apartine dar o prezinta din aceasta perspectiva in ideea ca daca ar veni cu textul am vazut sau auzit despre...postantii care raspund in primul rand nu ar crede ca nu e vorba de persoana care posteaza...si (sau) nu si/ar da interesul as raspunda.
3.Perspectiva persoanei care prezinta problema ca fiind a sa din dorinta de a proteja identitatea cuiva ..intr/un anumit context.
andreea_n_x
Postat pe 29 Martie 2010 20:32
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-29 20:32:42
De la: freakbabe, la data 2010-03-18 11:48:13
De la: anissya, la data 2010-03-18 11:45:02
De la: kudika123138, la data 2010-03-17 12:47:16astept pareri ati patit chestii dastea?


Nup, nu am patit chestii de-astea. Pentru ca asta nu o " patesti", ci construiesti tu singurica situatia .

Andreea, chiar crezi tu ca lumea judeca de proasta ce e...lumea ??? Nu de toanta ce e cea care posteaza?



..nu posteaza de toanta...posteaza pentru ca..probabil asta e situatia...si ori nu are cu cine vorbi...ori nu poate spune oricui....si faptul ca ea a postat situatia...//..in primul rand nu cred ca e singura in asha situatie...numai ca nu toata lumea vorbeste despre treburi de genul asta...si ca drept dovada ca...sa zicem ca i/a trebuit poate putin curaj...este ca teoretic e mai usor sa iti expui o problema in fatza unor persoane pe care nu le cunosti...sperand ca parerile venite din sensul asta vor fi mai putin ofensive..decat cele care ar veni din partea unor persoane....care se numesc persoane apropiate...rude,prieteni...(mai stiu eu ce)--functie de situatie..//.adica stiind ca..parerea generala...adica a marii majoritati nu te prea sustine in ce faci sau zici ca faci..ai tendinta de a ascunde...
...ce vreau eu sa zic este ca...daca vroia ..palme peste ochi ...nu scria pe forum...ii spunea maica/sii...vecina/sii sau celei mai bune prietene...ori ea a scris pe forumca macar chiar daca nu va da peste pareri noi...macar sa nu fie jignita.....
...repet!!..dupa parerea mea...nu e toanta deloc cea care posteaza....si voi uitati mereu cele 3 perspective din care poate aparea o postare....
1.Perspectiva persoanei care chiar se afla intr/o astfel de situatie.
2.Perspectiva persoanei care prezinta o problema pe care a observat/o,nu ii apartine dar o prezinta din aceasta perspectiva in ideea ca daca ar veni cu textul am vazut sau auzit despre...postantii care raspund in primul rand nu ar crede ca nu e vorba de persoana care posteaza...si (sau) nu si/ar da interesul as raspunda.
3.Perspectiva persoanei care prezinta problema ca fiind a sa din dorinta de a proteja identitatea cuiva ..intr/un anumit context.


Serios...tu ai citit ce a scris fetita asta ?
anissya
Postat pe 29 Martie 2010 21:07
da ce intrebare e asta??...cu..serios?...la cat am scris eu..ti se apre ca nu vorbesc serios????..da ce noi suntem aicea ca sa jignim lumea doar ca a postat o parere care nu corespunde standardelor noastre de viatza????....da ce a scris fetita aia??...asha de...iesit din comun...a scris ceva ce nu ar putea fi real???sau ce ca nu inteleg!!!...de fapt io nu inteleg aversiunea voastra...zic aversiune ca sa nu zic altceva!!!
andreea_n_x
Postat pe 29 Martie 2010 21:19
Parerea mea e ca puteai impaca si capra si varza, si tu sa fii fericita si multumita. Sa fii cu persoana iubita si sa iei permisul de conducere si impreuna sa va luati o masina si atunci sa te plimbi singura sau cu persoana iubita.
cinderela211
Postat pe 29 Martie 2010 23:47
ce tele bulela......vai tie fetico
rila_iepurila
Postat pe 30 Martie 2010 06:48
Chiar daca isi va lua permisul de conducere, ar avea nevoie de masina, well.. pare ca nu are resurse sa o cumpere. Apoi,ar trebui sa aiba ceva pe card ca sa poata face excursiile, benzina..alea alea..nu-i asa de simplu, apoi timp sa faca sanwich-uri... apoi: barbat care sa accepte sa fie condus. Si asta e si mai greu de gasit.
Andreea a pus 3 perspective : prima si a treia sunt cele mai probabile.
Cu zicea Hugo in "Ratatouille" :- Eu aduc putina perspectiva , tu da-mi ce ai mai bun!- ii urez bafta, eu zic ca o sa-i mearga bine. Remuscari, daca vor exista, vor aparea dupa 40++,o perna rece e cel mai perfect si permanent cosmar.
kudika143020
Postat pe 30 Martie 2010 07:41
Vinde, pleaca, mori!
Borntobewild
Postat pe 30 Martie 2010 08:36
Totusi cati ani ai???? nu de alta dar vad ca ocolesti raspunsul!
esti sigura k il iubesti? eu daca il iubeam nu l-as fi lasat,iar atunci cand te-ai indragostit nu ai luat in calcul si aspectul material?
oricum cred banii intretin o relatie,exista posibilitatea sa ajungi sa tii si la acesta dar ptr asta e nevoie de fff mult timp,perioada in care recomandat ar fi sa nu te mai intalnesti cu nimeni,altfel vei ajunge in ipostura de a nu stii ce sa mai faci!
kudika131680
Postat pe 30 Martie 2010 09:56
De la: kudika131680, la data 2010-03-30 09:56:02Totusi cati ani ai???? nu de alta dar vad ca ocolesti raspunsul!
esti sigura k il iubesti? eu daca il iubeam nu l-as fi lasat,iar atunci cand te-ai indragostit nu ai luat in calcul si aspectul material?
oricum cred banii intretin o relatie,exista posibilitatea sa ajungi sa tii si la acesta dar ptr asta e nevoie de fff mult timp,perioada in care recomandat ar fi sa nu te mai intalnesti cu nimeni,altfel vei ajunge in ipostura de a nu stii ce sa mai faci!


..."iar atunci cand te-ai indragostit nu ai luat in calcul si aspectul material?"....
cand te indragostesti,de cine te indragostesti?de om ,asa cum este el,...sau de banii lui?
jalnic!!!!
ella13
Postat pe 30 Martie 2010 10:03
De la: kudika123138, la data 2010-03-14 13:22:25sa va spun toata povestea si sa-mi spuneti parerea voastra.astept cit mai multe pareri.DECI mam bagat intro relatie cu unu am ajuns sal iubesc mai mult ca orice pe lume as fi facut orice pt el dupa vreo 6 luni de relatie tin sa va spun ca el o fost primul cu care mam culcat si dupa vreo 6 luni o fost un concert la care prietenul meu nu a vrut sa vina cu mine ca lui nui placea si mo lasat sa merg cu prietenul lui cel mai bun si mo asteptat afara iubitul prietenul lui cel mai bun mio cerut nr de tel si i lam dat de atunci tot am mai vb cu astalalt si il minteam pe iubit nu stia de nimik si in timp ce eram cu iubitul mai vb si cu prietenul lui dar el nu stia si am continuat sa mai ies cu el in oras pe ascuns,pe iubit il iubeam si pe asta il consideram ca un frate ca ma ajuta si ieseam cu el cind prietenul meu facea alceva pe ascuns si eram in acelasi timp cu amindoi si cu inca unu tot pe ascuns deci cu trei pina la urma eram,prietenul lui iubitul meu mo ajutat cu chiria sami gasesc, dupa ce sa aflat tot iubitul meu sa mutat in chirie cu mine dar inca tineam legatura cu ceilalti doi or fost si certuri pe seama asta,iubitul meu nu avea masina dar ceilalti doi aveau si am continuat sa ma intilnesc cu ei pe linga ca stateam cu iubitul nu voiam sa renunt la iubit ca il iubeam mult dar voiam sa ma scoata prietenul lui iubitul meu in oras si la plimbare ca avea masina si ma ducea peste tot unde voiam, acum mam despartit de iubitul meu pe care il iubeam pt asta cu masina ca are masina si mai multi bani si ma ajuta sal uit pe fostul iubit poate o sa ajung sa tin la el cu timpul , cu iubitul mam certat urit si am rupt legatura si am ramas cu prietenul lui cel mai bun care pare a fi un baiat de treaba,si fostul iubit era de treaba dar asta are mai mult din punct de vedere material









sincer? m-ai obosit!

tu nu ai obosit?
GURI_1981
Postat pe 30 Martie 2010 12:31
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-29 21:19:25da ce intrebare e asta??...cu..serios?...la cat am scris eu..ti se apre ca nu vorbesc serios????..da ce noi suntem aicea ca sa jignim lumea doar ca a postat o parere care nu corespunde standardelor noastre de viatza????....da ce a scris fetita aia??...asha de...iesit din comun...a scris ceva ce nu ar putea fi real???sau ce ca nu inteleg!!!...de fapt io nu inteleg aversiunea voastra...zic aversiune ca sa nu zic altceva!!!



Aversiune pe naiba, e amuzament, e o poveste scrisa de o fetita, ca femeie nu e, de vreo 14 ani care nu stie pe ce lume e.
Si nu te ataca atat, nu-i cazul.
anissya
Postat pe 30 Martie 2010 14:54
este foarte adevarat ce am scris,de cite ori sa va mai spun? am 21 ani nu 14 cum zic unii.nu stiu de ce sa inventez asa o poveste.mi-a propus actualul sa ma mut cu el si am facut-o mam mutat cu el, cu fostul iubit am rupt orice legatura nu ma mai intereseaza deloc chiar daca citeodata imi mai aduc aminte de el si mi-e dor de el dar nu mai se poate face nimik oricum,fostul iubit nici nu mai vrea sa auda de mine pt ca in ochii lui sant cea mai mare zdreanta dupa tot ce am facut.acum sint cu actualul care are masina si e destul de ok ma iubeste mult in ciuda a tot ce sa intimplat, eu sper ca va fi bn cu asta si vedem unde ajungem.acum daca mam mutat la el nu mai tre sa platim nici chirie e mai bn asa intr-un fel, acum vedem ce ne rezerva viitorul,actualul prieten nu mai tine nici un fel de legatura cu prietenul lui pt ca sau certat acum e doar cu mine nici cu prietenii nu mai iese asa des ca inainte sta doar cu mine
kudika123138
Postat pe 30 Martie 2010 18:57
De la: kudika123138, la data 2010-03-30 18:57:32este foarte adevarat ce am scris,de cite ori sa va mai spun? am 21 ani nu 14 cum zic unii.nu stiu de ce sa inventez asa o poveste.mi-a propus actualul sa ma mut cu el si am facut-o mam mutat cu el, cu fostul iubit am rupt orice legatura nu ma mai intereseaza deloc chiar daca citeodata imi mai aduc aminte de el si mi-e dor de el dar nu mai se poate face nimik oricum,fostul iubit nici nu mai vrea sa auda de mine pt ca in ochii lui sant cea mai mare zdreanta dupa tot ce am facut.acum sint cu actualul care are masina si e destul de ok ma iubeste mult in ciuda a tot ce sa intimplat, eu sper ca va fi bn cu asta si vedem unde ajungem.acum daca mam mutat la el nu mai tre sa platim nici chirie e mai bn asa intr-un fel, acum vedem ce ne rezerva viitorul,actualul prieten nu mai tine nici un fel de legatura cu prietenul lui pt ca sau certat acum e doar cu mine nici cu prietenii nu mai iese asa des ca inainte sta doar cu mine
GYPSI
Postat pe 1 Aprilie 2010 11:17
De la: kudika123138, la data 2010-03-30 18:57:32este foarte adevarat ce am scris,de cite ori sa va mai spun? am 21 ani nu 14 cum zic unii.nu stiu de ce sa inventez asa o poveste.mi-a propus actualul sa ma mut cu el si am facut-o mam mutat cu el, cu fostul iubit am rupt orice legatura nu ma mai intereseaza deloc chiar daca citeodata imi mai aduc aminte de el si mi-e dor de el dar nu mai se poate face nimik oricum,fostul iubit nici nu mai vrea sa auda de mine pt ca in ochii lui sant cea mai mare zdreanta dupa tot ce am facut.acum sint cu actualul care are masina si e destul de ok ma iubeste mult in ciuda a tot ce sa intimplat, eu sper ca va fi bn cu asta si vedem unde ajungem.acum daca mam mutat la el nu mai tre sa platim nici chirie e mai bn asa intr-un fel, acum vedem ce ne rezerva viitorul,actualul prieten nu mai tine nici un fel de legatura cu prietenul lui pt ca sau certat acum e doar cu mine nici cu prietenii nu mai iese asa des ca inainte sta doar cu mine



Mai bine o lasai cum a picat. Daca aveai 14, aveai o scuza. Asa...esti pur si simplu imatura. Nu spune nimeni nimic doar ca sa te superi tu, stai linistita, pur si simplu citim ce scrii si nu ne putem abtine. Cand apare unul cu o masina mai noua ce faci ? Mai deschizi un topic ca nu stii daca sa stai cu actualul sau sa mergi cu masina cea noua si stralucitoare ? Come on, realizeaza si tu stupiditatea situatiei, ca noi deja am obosit.
anissya
Postat pe 1 Aprilie 2010 13:14
Ti-am citit postarile si felul in care tu scrii pur si simplu nu este plauzibil.
Exagerezi si te autodenigrezi,acceptand in acelasi timp sa fii insultata fara nici cea mai mica riposta.
Deasemenea,oscilezi in asa zisa proasta scriere,chiar in cadrul unei fraze:ai momente cand scrii corect,iar altele cand continui sa mentii tabloul de analfabeta.
Cu siguranta foarte matura nu esti pentru ca nici macar la inventat nu te pricepi.
Probabil nu esti pusa de kudika,ci esti doar o pustoaica ce se plictiseste pe acasa.
Mysticwitch
Postat pe 1 Aprilie 2010 15:41
Vinde. Pleaca. Mori!
Borntobewild
Postat pe 2 Aprilie 2010 08:26
Imi pare rau ca voi fi dura cu tine, dar tu chiar nu ai ce face acasa, decat sa postezi prostii? La 21 ani, ai putea relua gramatica limbii romane, macar sa inveti sa scrii corect. Ceea ce faci tu este comportamentul unei usuratice, lipsita de cel mai elementar bun simt. Ar trebui sa nu-ti bati joc de tineretea ta, esti la varsta dragostei romantice, sincere, ce rost are sa te vinzi pe o plimbare cu masina? Nu crezi ca valorezi mai mult ? Pacat de tine, iti irosesti cei mai frumosi ani din viata cu placeri usoare, interese meschine. Daca e adevarat ceea ce spui, macar vinde-te mai scump !!!
AAnnyy
Postat pe 2 Aprilie 2010 09:45
De la: kudika123138, la data 2010-03-30 18:57:32este foarte adevarat ce am scris,de cite ori sa va mai spun? am 21 ani nu 14 cum zic unii.nu stiu de ce sa inventez asa o poveste.mi-a propus actualul sa ma mut cu el si am facut-o mam mutat cu el, cu fostul iubit am rupt orice legatura nu ma mai intereseaza deloc chiar daca citeodata imi mai aduc aminte de el si mi-e dor de el dar nu mai se poate face nimik oricum,fostul iubit nici nu mai vrea sa auda de mine pt ca in ochii lui sant cea mai mare zdreanta dupa tot ce am facut.acum sint cu actualul care are masina si e destul de ok ma iubeste mult in ciuda a tot ce sa intimplat, eu sper ca va fi bn cu asta si vedem unde ajungem.acum daca mam mutat la el nu mai tre sa platim nici chirie e mai bn asa intr-un fel, acum vedem ce ne rezerva viitorul,actualul prieten nu mai tine nici un fel de legatura cu prietenul lui pt ca sau certat acum e doar cu mine nici cu prietenii nu mai iese asa des ca inainte sta doar cu mine


esti de-a dreptul penibila si ma faci sa ies in oras fara masina pe viitor pentru ca as putea da de personaje ca tine. hm, ar trebui sa testez interesul asta la femeile pe care le cunosc. sa inteleg ca doar te-ai asigurat tu si ai calcat peste fostul pentru ca el nu avea masina si era mai sarac. ce bestii sunt unii oameni! sa calci peste oameni pentru o gramada de fiare care sunt mai mult ca sigur ca e si la mana a doua (cum obisnuiesc taranii romani de la oras, unii isi iau si chiloti la mana a doua ca sa scrie nike pe ei).
leo_
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:28
Tu nu iubesti pe nimeni , nici macar pe tine ..
Chiar daca te-ai mutat cu "iubitul pe care nu-l iubesti " nu o sa-ti gasesti linistea si fericirea.Probabil ca il vei dezamagi si pe acesta in curand.Ti s-a dat mai multa atentie decat meriti si ti-ai permis sa alegi .
O sa alergi toata viata dupa al' care are masina mai scumpa si situatie financiara mai buna ... Este alegerea ta , dar sunt cateva lucruri care nu se fac .Unul dintre ele ar fi ca nu te bagi intre doi frati sau intre doi prieteni...
ella_c
Postat pe 3 Aprilie 2010 15:22
De la: leo_, la data 2010-04-03 12:28:09
De la: kudika123138, la data 2010-03-30 18:57:32este foarte adevarat ce am scris,de cite ori sa va mai spun? am 21 ani nu 14 cum zic unii.nu stiu de ce sa inventez asa o poveste.mi-a propus actualul sa ma mut cu el si am facut-o mam mutat cu el, cu fostul iubit am rupt orice legatura nu ma mai intereseaza deloc chiar daca citeodata imi mai aduc aminte de el si mi-e dor de el dar nu mai se poate face nimik oricum,fostul iubit nici nu mai vrea sa auda de mine pt ca in ochii lui sant cea mai mare zdreanta dupa tot ce am facut.acum sint cu actualul care are masina si e destul de ok ma iubeste mult in ciuda a tot ce sa intimplat, eu sper ca va fi bn cu asta si vedem unde ajungem.acum daca mam mutat la el nu mai tre sa platim nici chirie e mai bn asa intr-un fel, acum vedem ce ne rezerva viitorul,actualul prieten nu mai tine nici un fel de legatura cu prietenul lui pt ca sau certat acum e doar cu mine nici cu prietenii nu mai iese asa des ca inainte sta doar cu mine


esti de-a dreptul penibila si ma faci sa ies in oras fara masina pe viitor pentru ca as putea da de personaje ca tine. hm, ar trebui sa testez interesul asta la femeile pe care le cunosc. sa inteleg ca doar te-ai asigurat tu si ai calcat peste fostul pentru ca el nu avea masina si era mai sarac. ce bestii sunt unii oameni! sa calci peste oameni pentru o gramada de fiare care sunt mai mult ca sigur ca e si la mana a doua (cum obisnuiesc taranii romani de la oras, unii isi iau si chiloti la mana a doua ca sa scrie nike pe ei).
ai nimerito la fix...ai dreptate lumea e plina de bestii profitoare care se gandesc numai la interesul lor si li calca in picioare pe cel de langa el.....
kudika029282
Postat pe 3 Aprilie 2010 17:01
De la: kudika029282, la data 2010-04-03 17:01:32
De la: leo_, la data 2010-04-03 12:28:09
De la: kudika123138, la data 2010-03-30 18:57:32este foarte adevarat ce am scris,de cite ori sa va mai spun? am 21 ani nu 14 cum zic unii.nu stiu de ce sa inventez asa o poveste.mi-a propus actualul sa ma mut cu el si am facut-o mam mutat cu el, cu fostul iubit am rupt orice legatura nu ma mai intereseaza deloc chiar daca citeodata imi mai aduc aminte de el si mi-e dor de el dar nu mai se poate face nimik oricum,fostul iubit nici nu mai vrea sa auda de mine pt ca in ochii lui sant cea mai mare zdreanta dupa tot ce am facut.acum sint cu actualul care are masina si e destul de ok ma iubeste mult in ciuda a tot ce sa intimplat, eu sper ca va fi bn cu asta si vedem unde ajungem.acum daca mam mutat la el nu mai tre sa platim nici chirie e mai bn asa intr-un fel, acum vedem ce ne rezerva viitorul,actualul prieten nu mai tine nici un fel de legatura cu prietenul lui pt ca sau certat acum e doar cu mine nici cu prietenii nu mai iese asa des ca inainte sta doar cu mine


esti de-a dreptul penibila si ma faci sa ies in oras fara masina pe viitor pentru ca as putea da de personaje ca tine. hm, ar trebui sa testez interesul asta la femeile pe care le cunosc. sa inteleg ca doar te-ai asigurat tu si ai calcat peste fostul pentru ca el nu avea masina si era mai sarac. ce bestii sunt unii oameni! sa calci peste oameni pentru o gramada de fiare care sunt mai mult ca sigur ca e si la mana a doua (cum obisnuiesc taranii romani de la oras, unii isi iau si chiloti la mana a doua ca sa scrie nike pe ei).
ai nimerito la fix...ai dreptate lumea e plina de bestii profitoare care se gandesc numai la interesul lor si li calca in picioare pe cel de langa el.....


Asta o fi cazul..."Tirgoviste?"...
RUY_BLAS
Postat pe 3 Aprilie 2010 18:22
ii doar un golf 3 decapotabil masina lui
kudika123138
Postat pe 3 Aprilie 2010 20:18
De la: kudika123138, la data 2010-04-03 20:18:26ii doar un golf 3 decapotabil masina lui


Pfoai, si doar pentru atat de agiti ? Eu zic sa gasesti unul cu vreun Murcielago,sa te simti mai bine .
anissya
Postat pe 4 Aprilie 2010 17:32
De la: kudika123138, la data 2010-04-03 20:18:26ii doar un golf 3 decapotabil masina lui


si? pentru mine e tot o gramada de fiare. bine, eu mi-am dat seama de asta pana am facut proasta investitie intr-o masina crezand ca ma dezvolta ea. in realitate doar oamenii conteaza, ma rog, doar cei pe care daca ii lasi pe jos sau daca ii pui la volanul unui lamborghini au aceeasi valoare (adica accesoriile palesc in lumina valorii persoanei).
leo_
Postat pe 6 Aprilie 2010 02:07
kudika162391
Postat pe 6 Aprilie 2010 02:22
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Chiar a trebuit sa deschizi un topic pt asta....???
ceea ce faci tu are o denumire...
broken_not_defeated
Postat pe 24 Mai 2010 15:47
Apai...numai tu stii ce e in sufletul tau si cum iti este tie mai bine.
Exista si relatii care merg si fara iubire - cu conditia sa nu iubesti chiar pe nimeni, sa nu fii indragostit in secret de altcineva etc. si sa fii multumit de viata pe care o duci astfel
Cocktail
Postat pe 24 Mai 2010 16:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Incotro? 17 De la: sirghea 9 Februarie 2010 15:00
am nevoie de un sfat 17 De la: kinki1 10 Decembrie 2010 11:04
Cum sa-mi uit sotul infidel dupa divort 76 De la: jasmine_94 12 Ianuarie 2012 22:35
de ce oare? 21 De la: Rafinata 15 Iunie 2009 15:05
sa-l iert??? 24 De la: terorista27 13 Mai 2009 15:39