Setari Cookie-uri

Amanta unor barbati insurati??!!

De la: kudika189597, la data 2010-05-31 17:44:05cu toata lumea esti plina de venin


Vai de mine, ai venit si acilea sa ne mai dai niscai lectii despre principii cu care tu te stergi la fund dar le fluturi ca le ai chipurile ?

Postat pe 31 Mai 2010 19:34
De la: touch_me, la data 2010-05-31 17:46:41las-o scorpio este si ea mica si.....................continuarea cred ca o stie toata lumea!


Am lasat-o ca nu intelege decat in chineza si eu recunosc ca nu-s asa desteapta sa stiu .

Postat pe 31 Mai 2010 19:35
De la: kudika189597, la data 2010-05-31 18:03:41
De la: touch_me, la data 2010-05-31 17:47:32
De la: kudika189597, la data 2010-05-31 17:44:05cu toata lumea esti plina de venin


ai vrea si tu putin venin nu-i asa? suferi de nebagare in seama?



nu sufar de nimic...dar vad ca nu numai la topicul meu da astfel de raspunsuri...unii sunt invatati sa jigneasca...am venin poate mai mult decat ea,dar nu-l risipesc trancanind gratis pe-un forum

astfel de persoane sufera ...simt nevoia de a se certa cu cineva...:)


Scumpo se pare ca si tu trancani tot pe forumul asta si , da , sufar de alergie la proaste !

Postat pe 31 Mai 2010 19:38
De la: scorpio67, la data 2010-05-31 17:21:54
De la: estetique88, la data 2010-05-31 17:00:15
De la: scorpio67, la data 2010-05-31 14:59:28
De la: estetique88, la data 2010-05-31 11:44:37
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-05-31 08:59:21
De la: estetique88, la data 2010-05-31 02:13:55
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-05-31 01:42:39am uitat sa precizez ca sunt satul de toante si de asta prefer de multe ori sa fiu singur.

ok? "divo"



si oare de ce trag numai toantele la tine?

si nu spuneam ca neaparat trebuie sa fii cu vreo femeie...poti fi prin oras cu niste amici...

mie mi se par cam suspecti barbatii care stau pe forum...putin feminizati


haca te-am bagat destul in seama pentru cat te duce mintea......

cam asta e principiul meu. decat sa umblu cu cativa insi dupa mine,sa fluier dupa orice pereche de tate,sa stau cu orice tuta,prefer sa-mi pierd vremea pe net,cu tatoase ca tine,cu aberatii de pe forum....

nu sunt genul care sa ma pot minti singur...."vai ce betie,vai ce noapte,vai ce de femei am hartuit azinoapte si ce bine a fost"....nu sunt genul"frateeee uite ce buna e animala aia si ailalta". dar...toto nu inteleg de ce-ti dau tie explicatii....poate totusi din cauza tatelor tale


eu nu te-am jignit..."pt cat te duce mintea",dar se pare ca tu stai tare prost cu stima de sine de simti nevoia sa o faci...
si apropos de principiile tale,daca iesi cu niste amici nu inseamna ca tb sa te comporti ca un taran,sa fluieri femeile,asta inseamna pt tine iesitul din casA? halal educatie
si observ ca faci reclama la salon de infrumusetare...so banuiala mea prinde contur

asta e,macar eu am sani,dar tu nu cred a esti dotat cu nimic


Chiar n-ai inteles nimic din ce a vrut sa zica ! De la tzatze se trage oare ?




da...eu si si restul fetelor care au subscris mesajului tau...toate am inteles gresit...

de la lipsa de silicoane ti se trage atitudinea rautacioasa? nu-i nimic mama,se rezolva la chirurg


Fatuca cred ca esti putin redusa mintal, cele care au "subscris" imi sunt amice si au facut putin misto tot pe seama ta , dar daca n-ai decat tzatze si acolo unde trebuia sa fie neuroni e lipsa , ia totul ad literam. Rautatea mea s-o rezolva chirurgical dar prostia nu cred.Asta ca sa nu mai jignesti .Am mai spus am peste 100 la sani si nu pot sa-i sufar. Ti se pare ca as avea nevoie se silicon , mie nu.!



exact cum spuneam....e prea multa risipa de energie
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 31 Mai 2010 20:14
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-05-31 20:14:53
De la: scorpio67, la data 2010-05-31 17:21:54
De la: estetique88, la data 2010-05-31 17:00:15
De la: scorpio67, la data 2010-05-31 14:59:28
De la: estetique88, la data 2010-05-31 11:44:37
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-05-31 08:59:21
De la: estetique88, la data 2010-05-31 02:13:55
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-05-31 01:42:39am uitat sa precizez ca sunt satul de toante si de asta prefer de multe ori sa fiu singur.

ok? "divo"



si oare de ce trag numai toantele la tine?

si nu spuneam ca neaparat trebuie sa fii cu vreo femeie...poti fi prin oras cu niste amici...

mie mi se par cam suspecti barbatii care stau pe forum...putin feminizati


haca te-am bagat destul in seama pentru cat te duce mintea......

cam asta e principiul meu. decat sa umblu cu cativa insi dupa mine,sa fluier dupa orice pereche de tate,sa stau cu orice tuta,prefer sa-mi pierd vremea pe net,cu tatoase ca tine,cu aberatii de pe forum....

nu sunt genul care sa ma pot minti singur...."vai ce betie,vai ce noapte,vai ce de femei am hartuit azinoapte si ce bine a fost"....nu sunt genul"frateeee uite ce buna e animala aia si ailalta". dar...toto nu inteleg de ce-ti dau tie explicatii....poate totusi din cauza tatelor tale


eu nu te-am jignit..."pt cat te duce mintea",dar se pare ca tu stai tare prost cu stima de sine de simti nevoia sa o faci...
si apropos de principiile tale,daca iesi cu niste amici nu inseamna ca tb sa te comporti ca un taran,sa fluieri femeile,asta inseamna pt tine iesitul din casA? halal educatie
si observ ca faci reclama la salon de infrumusetare...so banuiala mea prinde contur

asta e,macar eu am sani,dar tu nu cred a esti dotat cu nimic


Chiar n-ai inteles nimic din ce a vrut sa zica ! De la tzatze se trage oare ?




da...eu si si restul fetelor care au subscris mesajului tau...toate am inteles gresit...

de la lipsa de silicoane ti se trage atitudinea rautacioasa? nu-i nimic mama,se rezolva la chirurg


Fatuca cred ca esti putin redusa mintal, cele care au "subscris" imi sunt amice si au facut putin misto tot pe seama ta , dar daca n-ai decat tzatze si acolo unde trebuia sa fie neuroni e lipsa , ia totul ad literam. Rautatea mea s-o rezolva chirurgical dar prostia nu cred.Asta ca sa nu mai jignesti .Am mai spus am peste 100 la sani si nu pot sa-i sufar. Ti se pare ca as avea nevoie se silicon , mie nu.!



exact cum spuneam....e prea multa risipa de energie


Ai dreptate, ma simt deja obosita , ma duc la berarie sa ma dreg!

Postat pe 31 Mai 2010 20:16
Incep sa cred ca sunteti penibile ...dar de fapt sunteti penibile Va certati aici ca niste babe in lipsa de ocupatie . Serios , stiam ca pe forum-uri , in general , exista persoane deschise discutiilor ...dar totusi sa va ciondaniti in halul asta ?? Ciudat mi se pare faptul ca discutia in contradictoriu a aparut din cauza unei persoane de sex masculin....cidat intr-adevar
JasminRouge
Postat pe 31 Mai 2010 20:54
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-05-31 18:06:06nu iti ajunge unu vrei mai multi...neahalitooo...devoratoareooo...


Pai sa am de unde sa aleg daca ma supara vre-unul :
JasminRouge
Postat pe 31 Mai 2010 20:56
De la: JasminRouge, la data 2010-05-31 20:54:44Incep sa cred ca sunteti penibile ...dar de fapt sunteti penibile Va certati aici ca niste babe in lipsa de ocupatie . Serios , stiam ca pe forum-uri , in general , exista persoane deschise discutiilor ...dar totusi sa va ciondaniti in halul asta ?? Ciudat mi se pare faptul ca discutia in contradictoriu a aparut din cauza unei persoane de sex masculin....cidat intr-adevar


Ce e asa ciudat? Daca nu pe barbati , pe ce as putea sa ma ciondanesc eu cu ametita aia de fata !
Razboiul generatiilor !
Mai penibila ca o intretinuta de unul si altul ? Nu cred!

Postat pe 31 Mai 2010 20:59
De la: cristina_xxx2006, la data 2010-05-31 09:27:51
auzi...si tu vrei sa te si credem??? Ce visezi noaptea postezi pe kudika ziua??

Si nu cred ca e vorba de "comunism" atunci cand vine vorba de parerile noastre....ci de mult bun simt si o educatie corespunzatoare...
Ia zi...ai avut o copilarie cu multe lipsuri, si vrei sa compensezi acum pentru tot ce n-ai avut cand erai mica? cred ca prin situatia asta ne-am aflat majoritatea, numai ca tu ai ales metoda mai "usoara" si imorala.... de ce sa muncesti pentru ce iti doresti?....cand te poti prostitua pentru asta, nu? ooopsss.... ...da' stai...ca si asta tot un fel de munca e, nu? si ... mai vii sa te si lauzi p-aici

Daca aveai impresia ca lumea te va aproba in tot ceea ce faci, ...te-ai cam inselat fata mea





Si tu imi vorbesti despre educatie ? ..." educatie corespunzatoare ? sa inteleg ca ai beneficiat de o astfel de educatie ...poate ma ajuti si pe mine, ca vorba aia : sunt cam "imorala" din cate afirmi tu . Fetelor nu intelegeti gresit , nu am nimic cu voi si nimic impotriva voastra , insa sincer ma lasa rece genul asta de fete care se cred usa de biserica " vai ce cuminte , educata si morala sunt eu " ...crede-ma asta ziceam si eu cu ceva timp in urma ...si uite cum se invarte roata [/quote]

Da draga, educatie...stii cumva ce-i aia? Parintii mei chiar au stiut sa-mi asigure o educatie buna si sanatoasa, ....dar ai tai unde au fost cand ai crescut tu, in vacanta "in strainatate"????
Nu ma cred usa de biserica si nici nu ma dau mare pe kudika, "vai ce cuminte si ingeras sunt, uitati-va fetelor la mine, luati-ma de exemplu", dar nici ca tine, ca te lauzi cat de ... "imorala" esti, ca sa nu folosesc cuvantul ala cu P...

Chiar atat de naiva esti???? incat crezi ca lumea de pe forum iti crede toate balivernele, si ca o sa te si aprobe, si o sa-ti zica "Bravo, continua..."???... revino-ti in fire, mai fata ...

Hai bafta



[/quote]
Domnisoara ....eu zic sa iti vezi de educatia ta....poate apuci sa termini si tu 10 clase Nu imi place sa fiu acida ,,dar cand situatia imi impune, o fac fara sa stau pe ganduri
JasminRouge
Postat pe 31 Mai 2010 21:00
De la: scorpio67, la data 2010-05-31 20:59:56
De la: JasminRouge, la data 2010-05-31 20:54:44Incep sa cred ca sunteti penibile ...dar de fapt sunteti penibile Va certati aici ca niste babe in lipsa de ocupatie . Serios , stiam ca pe forum-uri , in general , exista persoane deschise discutiilor ...dar totusi sa va ciondaniti in halul asta ?? Ciudat mi se pare faptul ca discutia in contradictoriu a aparut din cauza unei persoane de sex masculin....cidat intr-adevar


Ce e asa ciudat? Daca nu pe barbati , pe ce as putea sa ma ciondanesc eu cu ametita aia de fata !
Razboiul generatiilor !
Mai penibila ca o intretunuta de unul si altul ? Nu cred!

Eu stiu ?? Certati-va si voi pe motivul : care are mai multi sau mai putini neuroni in stare activa de functionare
JasminRouge
Postat pe 31 Mai 2010 21:03
De la: JasminRouge, la data 2010-05-31 21:03:58
De la: scorpio67, la data 2010-05-31 20:59:56
De la: JasminRouge, la data 2010-05-31 20:54:44Incep sa cred ca sunteti penibile ...dar de fapt sunteti penibile Va certati aici ca niste babe in lipsa de ocupatie . Serios , stiam ca pe forum-uri , in general , exista persoane deschise discutiilor ...dar totusi sa va ciondaniti in halul asta ?? Ciudat mi se pare faptul ca discutia in contradictoriu a aparut din cauza unei persoane de sex masculin....cidat intr-adevar


Ce e asa ciudat? Daca nu pe barbati , pe ce as putea sa ma ciondanesc eu cu ametita aia de fata !
Razboiul generatiilor !
Mai penibila ca o intretunuta de unul si altul ? Nu cred!

Eu stiu ?? Certati-va si voi pe motivul : care are mai multi sau mai putini neuroni in stare activa de functionare


Eu ii am pe toti , asa ca lasa mata ironiile ca nu tin !

Postat pe 31 Mai 2010 21:18
De la: scorpio67, la data 2010-05-31 20:59:56
De la: JasminRouge, la data 2010-05-31 20:54:44Incep sa cred ca sunteti penibile ...dar de fapt sunteti penibile Va certati aici ca niste babe in lipsa de ocupatie . Serios , stiam ca pe forum-uri , in general , exista persoane deschise discutiilor ...dar totusi sa va ciondaniti in halul asta ?? Ciudat mi se pare faptul ca discutia in contradictoriu a aparut din cauza unei persoane de sex masculin....cidat intr-adevar


Ce e asa ciudat? Daca nu pe barbati , pe ce as putea sa ma ciondanesc eu cu ametita aia de fata !
Razboiul generatiilor !
Mai penibila ca o intretinuta de unul si altul ? Nu cred!


din cauza mea va dati cu capu de cada?


angelo_micnegrusiurat
Postat pe 31 Mai 2010 21:31
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-05-31 21:31:30
De la: scorpio67, la data 2010-05-31 20:59:56
De la: JasminRouge, la data 2010-05-31 20:54:44Incep sa cred ca sunteti penibile ...dar de fapt sunteti penibile Va certati aici ca niste babe in lipsa de ocupatie . Serios , stiam ca pe forum-uri , in general , exista persoane deschise discutiilor ...dar totusi sa va ciondaniti in halul asta ?? Ciudat mi se pare faptul ca discutia in contradictoriu a aparut din cauza unei persoane de sex masculin....cidat intr-adevar


Ce e asa ciudat? Daca nu pe barbati , pe ce as putea sa ma ciondanesc eu cu ametita aia de fata !
Razboiul generatiilor !
Mai penibila ca o intretinuta de unul si altul ? Nu cred!


din cauza mea va dati cu capu de cada?




Si nu se umlfla pipota in tine de mandrie? Nu , dragalasu, ma irita prostia , doar atat !

Postat pe 31 Mai 2010 21:34
De la: scorpio67, la data 2010-05-31 21:34:25
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-05-31 21:31:30
De la: scorpio67, la data 2010-05-31 20:59:56
De la: JasminRouge, la data 2010-05-31 20:54:44Incep sa cred ca sunteti penibile ...dar de fapt sunteti penibile Va certati aici ca niste babe in lipsa de ocupatie . Serios , stiam ca pe forum-uri , in general , exista persoane deschise discutiilor ...dar totusi sa va ciondaniti in halul asta ?? Ciudat mi se pare faptul ca discutia in contradictoriu a aparut din cauza unei persoane de sex masculin....cidat intr-adevar


Ce e asa ciudat? Daca nu pe barbati , pe ce as putea sa ma ciondanesc eu cu ametita aia de fata !
Razboiul generatiilor !
Mai penibila ca o intretinuta de unul si altul ? Nu cred!


din cauza mea va dati cu capu de cada?




Si nu se umlfla pipota in tine de mandrie? Nu , dragalasu, ma irita prostia , doar atat !


E bine ca recunosti .....despre prostia ta vrobeai ..nu ?? :)) Si eu am alergie de la prostia ta ..hapciuuu
JasminRouge
Postat pe 31 Mai 2010 22:31
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-05-31 21:31:30
De la: scorpio67, la data 2010-05-31 20:59:56
De la: JasminRouge, la data 2010-05-31 20:54:44Incep sa cred ca sunteti penibile ...dar de fapt sunteti penibile Va certati aici ca niste babe in lipsa de ocupatie . Serios , stiam ca pe forum-uri , in general , exista persoane deschise discutiilor ...dar totusi sa va ciondaniti in halul asta ?? Ciudat mi se pare faptul ca discutia in contradictoriu a aparut din cauza unei persoane de sex masculin....cidat intr-adevar


Ce e asa ciudat? Daca nu pe barbati , pe ce as putea sa ma ciondanesc eu cu ametita aia de fata !
Razboiul generatiilor !
Mai penibila ca o intretinuta de unul si altul ? Nu cred!


din cauza mea va dati cu capu de cada?




Eu nu ma cert :P Doar raspund criticilor negative care mi se aduc :) Si incerc sa fiu cat mai " draguta " dar daca pitipoancele astea nu stiu decat sa se certe , treaba lor ...
JasminRouge
Postat pe 31 Mai 2010 22:42
De la: JasminRouge, la data 2010-03-29 14:38:02Nici nu stiu cu ce sa incep....As vrea doar sa adun mai multe pareri pro sau contra impotriva lucrurilor pe care le fac ,sau doar sa incerc sa realizez gravitatea lucrurilor pe care le fac...sau poate ca la urma urmei nu sunt asa de grave
Am un iubit de ceva vreme ,,,de aproape 1 an...De iubit il iubesc si stiu ca si el ma iubeste ...insa este mult prea gelos ,prea impulsiv,mult prea violent...si toate astea ma determina sa procedez in felul in care procedez.Stiu ..normal ar fi fost sa ne despartim daca nu ne intelegem si fiecare cu viata lui ...ca doar suntem tineri ..dar pur si simplu nu pot ..il iubesc..sau ceva simt
Am o cunostinta veche ..un om pe care il respect enorm, ,foarte bogat ,cunoscut si respectat ;m-a ajutat foarte mult cand am avut nevoie de ajutorul lui , imi repeta mereu ca imi vrea binele ...si uite ca prin intermediul lui am cunoscut multi barbati insurati...din aceeasi clasa sociala cu el ... cu masini scumpe,obisnuiti sa traiasca in lux , care ulterior au devenit amantii mei teoretic-pt ca practic ma opream la timp ...adica nu ajugeam sa fac sex cu ei,totul se limita la iesiri in oras,saruturi,cadouri,vacante in afata tarii...adica exact ce are o femeie care se lasa intretinuta.Oare am intrat intr-un joc cu proxeneti cu fete tinere si frumoase? Adica ma pot considera vinovata 100%?? Ar trebui sa renunt la stilul asta de viata?Ar trebui sa ma tem ?Ranesc pe cineva procedand in felul urmator? stiu ca raspunsurile sunt " da' ...dar mi-ar place mai degraba sa primesc niste raspunsuri sincere privite cu alti ochi decat cu ochii " comunismului" ca sa zic asa


nu am nici o parere.
Ventrue
Postat pe 31 Mai 2010 22:54
De la: JasminRouge, la data 2010-03-29 14:38:02Nici nu stiu cu ce sa incep....As vrea doar sa adun mai multe pareri pro sau contra impotriva lucrurilor pe care le fac ,sau doar sa incerc sa realizez gravitatea lucrurilor pe care le fac...sau poate ca la urma urmei nu sunt asa de grave
Am un iubit de ceva vreme ,,,de aproape 1 an...De iubit il iubesc si stiu ca si el ma iubeste ...insa este mult prea gelos ,prea impulsiv,mult prea violent...si toate astea ma determina sa procedez in felul in care procedez.Stiu ..normal ar fi fost sa ne despartim daca nu ne intelegem si fiecare cu viata lui ...ca doar suntem tineri ..dar pur si simplu nu pot ..il iubesc..sau ceva simt
Am o cunostinta veche ..un om pe care il respect enorm, ,foarte bogat ,cunoscut si respectat ;m-a ajutat foarte mult cand am avut nevoie de ajutorul lui , imi repeta mereu ca imi vrea binele ...si uite ca prin intermediul lui am cunoscut multi barbati insurati...din aceeasi clasa sociala cu el ... cu masini scumpe,obisnuiti sa traiasca in lux , care ulterior au devenit amantii mei teoretic-pt ca practic ma opream la timp ...adica nu ajugeam sa fac sex cu ei,totul se limita la iesiri in oras,saruturi,cadouri,vacante in afata tarii...adica exact ce are o femeie care se lasa intretinuta.Oare am intrat intr-un joc cu proxeneti cu fete tinere si frumoase? Adica ma pot considera vinovata 100%?? Ar trebui sa renunt la stilul asta de viata?Ar trebui sa ma tem ?Ranesc pe cineva procedand in felul urmator? stiu ca raspunsurile sunt " da' ...dar mi-ar place mai degraba sa primesc niste raspunsuri sincere privite cu alti ochi decat cu ochii " comunismului" ca sa zic asa

iti bati joc de oameni si de tine
clau19
Postat pe 31 Mai 2010 23:10
poate intr-o zi te trezesti violata sau mai stiu eu ce, renunta la tampeniile astea. defapt nici nu stiu ce coment sa-ti las pt ca povestea asta mi se pare ciudata, prea cusuta cu ata alba. nu am auzit in viata mea asa ceva. cel putin nu sa ai de toata fara sa te **** in schimb cu acea persoana. in fine
clau19
Postat pe 31 Mai 2010 23:13
De la: JasminRouge, la data 2010-05-31 22:31:42
De la: scorpio67, la data 2010-05-31 21:34:25
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-05-31 21:31:30
De la: scorpio67, la data 2010-05-31 20:59:56
De la: JasminRouge, la data 2010-05-31 20:54:44Incep sa cred ca sunteti penibile ...dar de fapt sunteti penibile Va certati aici ca niste babe in lipsa de ocupatie . Serios , stiam ca pe forum-uri , in general , exista persoane deschise discutiilor ...dar totusi sa va ciondaniti in halul asta ?? Ciudat mi se pare faptul ca discutia in contradictoriu a aparut din cauza unei persoane de sex masculin....cidat intr-adevar


Ce e asa ciudat? Daca nu pe barbati , pe ce as putea sa ma ciondanesc eu cu ametita aia de fata !
Razboiul generatiilor !
Mai penibila ca o intretinuta de unul si altul ? Nu cred!


din cauza mea va dati cu capu de cada?




Si nu se umlfla pipota in tine de mandrie? Nu , dragalasu, ma irita prostia , doar atat !


E bine ca recunosti .....despre prostia ta vrobeai ..nu ?? :)) Si eu am alergie de la prostia ta ..hapciuuu


De ce sunt proasta, ca nu sunt curva ca tine si nu sug barbatii de bani si de alte chestii ?
Prefer sa stau pe picioarele mele , nu pe buzunarele altora.Pitzipoanca esti tu si astea de 2 lei ca tine , mars la trotuar !

Postat pe 1 Iunie 2010 07:08
De la: JasminRouge, la data 2010-05-31 21:00:16
De la: cristina_xxx2006, la data 2010-05-31 09:27:51
auzi...si tu vrei sa te si credem??? Ce visezi noaptea postezi pe kudika ziua??

Si nu cred ca e vorba de "comunism" atunci cand vine vorba de parerile noastre....ci de mult bun simt si o educatie corespunzatoare...
Ia zi...ai avut o copilarie cu multe lipsuri, si vrei sa compensezi acum pentru tot ce n-ai avut cand erai mica? cred ca prin situatia asta ne-am aflat majoritatea, numai ca tu ai ales metoda mai "usoara" si imorala.... de ce sa muncesti pentru ce iti doresti?....cand te poti prostitua pentru asta, nu? ooopsss.... ...da' stai...ca si asta tot un fel de munca e, nu? si ... mai vii sa te si lauzi p-aici

Daca aveai impresia ca lumea te va aproba in tot ceea ce faci, ...te-ai cam inselat fata mea





Si tu imi vorbesti despre educatie ? ..." educatie corespunzatoare ? sa inteleg ca ai beneficiat de o astfel de educatie ...poate ma ajuti si pe mine, ca vorba aia : sunt cam "imorala" din cate afirmi tu . Fetelor nu intelegeti gresit , nu am nimic cu voi si nimic impotriva voastra , insa sincer ma lasa rece genul asta de fete care se cred usa de biserica " vai ce cuminte , educata si morala sunt eu " ...crede-ma asta ziceam si eu cu ceva timp in urma ...si uite cum se invarte roata


Da draga, educatie...stii cumva ce-i aia? Parintii mei chiar au stiut sa-mi asigure o educatie buna si sanatoasa, ....dar ai tai unde au fost cand ai crescut tu, in vacanta "in strainatate"????
Nu ma cred usa de biserica si nici nu ma dau mare pe kudika, "vai ce cuminte si ingeras sunt, uitati-va fetelor la mine, luati-ma de exemplu", dar nici ca tine, ca te lauzi cat de ... "imorala" esti, ca sa nu folosesc cuvantul ala cu P...

Chiar atat de naiva esti???? incat crezi ca lumea de pe forum iti crede toate balivernele, si ca o sa te si aprobe, si o sa-ti zica "Bravo, continua..."???... revino-ti in fire, mai fata ...

Hai bafta



[/quote]
Domnisoara ....eu zic sa iti vezi de educatia ta....poate apuci sa termini si tu 10 clase Nu imi place sa fiu acida ,,dar cand situatia imi impune, o fac fara sa stau pe ganduri [/quote]



Doamne ...esti atat de acida?!?!?!?! , incat cred ca am nevoie de un Omez ....

"Jasmino", Ia du-te tu in "strainataturi" si lasa-ne ...ca ne plictisesti... Du-te tu si fa ce stii mai bine





cristina_xxx2006
Postat pe 1 Iunie 2010 09:19
De la: clau19, la data 2010-05-31 23:13:42poate intr-o zi te trezesti violata sau mai stiu eu ce, renunta la tampeniile astea. defapt nici nu stiu ce coment sa-ti las pt ca povestea asta mi se pare ciudata, prea cusuta cu ata alba. nu am auzit in viata mea asa ceva. cel putin nu sa ai de toata fara sa te **** in schimb cu acea persoana. in fine


genul asta de tipe,au impresia ca pot profita de cine vor,cum vor... pana dau de unu care le plimba cu masina,le da sa manance,le duce in vacanta,intra in camera de hotel..... acolo...ea spune" eu nu ma f.t" iar el jap,jap,bang,bong,trosc

"treci 2's gura ma.ii si suge p.a

iar atunci, le ies toate basinile,fitele,aerele de dive,de parazite, fix pe nas si pe ochi....si se scrurge rimelul cand intra cotoru adanc in gat

ce ma uimeste pe mine cel mai mult e faltul ca, dupa ce stau ca niste tute,in genunchi,si primesc ..."cotoare"in gat pana le curge rimelul,dupa ce primesc copii cruzi in dinti si-n beregatasi in ochi, se mai dau si destepte,si doamne,si buricu cur.lui mai fac si pe divele totul cred ca e vina lu columbeanca...numai in romania poti vedea o taranca penala,care era fu.ta de toti cocalarii si camatarii la mariott,mediatizata pe toate canalele ,ca a pus botu un terminat de un metru si 10 ca irinel sa o ia de buna.... a luato ala de noua ,cand ea are Km de pu.e trecute prin ea, mai multi ca mercedesul meu S.H. pe bord

angelo_micnegrusiurat
Postat pe 1 Iunie 2010 17:34
tot ce am scris sus,a fost experienta personala...am plimbat o tutad'asta 4 zile,prin carciumi,prin cluburi, i-am luat si cateva flori(poa sa si le puna pe groapa acum )....dupa 4 zile de sarutari,glumite,incurajari,glume cu subanteles, crezand ca am de-a face cu o tipa deosebita, am considerat frumos sa ma dau la ea la munte,cu lumanarele,cu spumant,ulei de masaj si alte alea. pana aici,toate bune si frumoase...
plecam la munte (accepta parazita imediat )...ajungem la hotel si norocul meu a fost ca am lasat actele in masina .

la receptie,am rugat parazita sa dea buletinul ei....(fiind tatoasa nu a realizat ce si cum ). am urcat in camera,fata a facut un dus,eu am aprins lumanarelele .

cand iese din dus si vede lumanarelele...cica..."auzi? m-ai adus aici sa ma fu.t? eu nu ma fut"

in acel moment jur ca am vrut sa o iau in palme,pentru prima data in viata mea,am vrut sa-i dau una peste bot si sa plec. norocul ei a fost ca nu-mi permite caracterul,nu concep sa dau in femei...in principiu ignor,ignor cu desavarsire astfel de persoane.
atunci am realizat ca nu are bani la ea nici de o apa plata...(a intrat in benzinerie pe drum si a iesit sa-mi ceara bani de o apa..atunci am inceput sa inteleg ce gloaba era )

am bagat vrajeala frumoasa,ca nu are obligatii,ca o apreciez pentru felul ei,ca o consider o deosebita,ssmd

dupa o jumate de ora,am spus ca ies dupa niste tigari si....dus am fost

nici credit sa ma sune nu a avut a rugat pe fata de la receptie sa-i permita sa sune in afara hotelului

cine stie ce omor putea sa-si ia daca dadea de unu mai aldracu...ce putea sa spuna politiei fiind la mama dracu,cu unu in aceasi camera de hotel,iesita din dus? ce spunea fiind vazuta venind de cei de la receptie?

zilnic astfel de tute si-o iau peste bot....si mai fac si pe desteptele dupa,mai si sfindeaza in stanga si-n dreapta... chiar au impresia ca toata lumea e proasta si ele sunt cele mai destepte? tot veninul aruncat de unele pe aici sa fie oare datorat frustrarilor cauzate de cotoare in gat si palme pe bot?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 1 Iunie 2010 17:55
cine stie ce a supt si mancat sa se intoarca in bucuresti....cred ca a supt atatia km de cotoare,cati km de sosea a parcurs
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 1 Iunie 2010 17:59
wowww
freakyyy
Postat pe 1 Iunie 2010 18:06
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-06-01 17:55:37tot ce am scris sus,a fost experienta personala...am plimbat o tutad'asta 4 zile,prin carciumi,prin cluburi, i-am luat si cateva flori(poa sa si le puna pe groapa acum )....dupa 4 zile de sarutari,glumite,incurajari,glume cu subanteles, crezand ca am de-a face cu o tipa deosebita, am considerat frumos sa ma dau la ea la munte,cu lumanarele,cu spumant,ulei de masaj si alte alea. pana aici,toate bune si frumoase...
plecam la munte (accepta parazita imediat )...ajungem la hotel si norocul meu a fost ca am lasat actele in masina .

la receptie,am rugat parazita sa dea buletinul ei....(fiind tatoasa nu a realizat ce si cum ). am urcat in camera,fata a facut un dus,eu am aprins lumanarelele .

cand iese din dus si vede lumanarelele...cica..."auzi? m-ai adus aici sa ma fu.t? eu nu ma fut"

in acel moment jur ca am vrut sa o iau in palme,pentru prima data in viata mea,am vrut sa-i dau una peste bot si sa plec. norocul ei a fost ca nu-mi permite caracterul,nu concep sa dau in femei...in principiu ignor,ignor cu desavarsire astfel de persoane.
atunci am realizat ca nu are bani la ea nici de o apa plata...(a intrat in benzinerie pe drum si a iesit sa-mi ceara bani de o apa..atunci am inceput sa inteleg ce gloaba era )

am bagat vrajeala frumoasa,ca nu are obligatii,ca o apreciez pentru felul ei,ca o consider o deosebita,ssmd

dupa o jumate de ora,am spus ca ies dupa niste tigari si....dus am fost

nici credit sa ma sune nu a avut a rugat pe fata de la receptie sa-i permita sa sune in afara hotelului

cine stie ce omor putea sa-si ia daca dadea de unu mai aldracu...ce putea sa spuna politiei fiind la mama dracu,cu unu in aceasi camera de hotel,iesita din dus? ce spunea fiind vazuta venind de cei de la receptie?

zilnic astfel de tute si-o iau peste bot....si mai fac si pe desteptele dupa,mai si sfindeaza in stanga si-n dreapta... chiar au impresia ca toata lumea e proasta si ele sunt cele mai destepte? tot veninul aruncat de unele pe aici sa fie oare datorat frustrarilor cauzate de cotoare in gat si palme pe bot?


Fata desteapta " parazita' asta cum o numesti tu A fost impresionata ,probabil de mertanul tau si de florile pe care i le-ai dat Si s-a convins mai apoi ca nu esti asa de " mare " la buzunar ...Daca nu meritai sex , atunci de ce sa se chinuie "tuta" :)) ??? Crezi ca ii erau de ajuns 4 zile de investitie financiara?? Mai aveai de lucrat .Dar daca ti s-a intamplat o data chestia asta , nu inseamna ca trebuie sa generalizezi situatia ...Toate suntem diferite , te asigur....
JasminRouge
Postat pe 1 Iunie 2010 22:36
De la: JasminRouge, la data 2010-06-01 22:36:10
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-06-01 17:55:37tot ce am scris sus,a fost experienta personala...am plimbat o tutad'asta 4 zile,prin carciumi,prin cluburi, i-am luat si cateva flori(poa sa si le puna pe groapa acum )....dupa 4 zile de sarutari,glumite,incurajari,glume cu subanteles, crezand ca am de-a face cu o tipa deosebita, am considerat frumos sa ma dau la ea la munte,cu lumanarele,cu spumant,ulei de masaj si alte alea. pana aici,toate bune si frumoase...
plecam la munte (accepta parazita imediat )...ajungem la hotel si norocul meu a fost ca am lasat actele in masina .

la receptie,am rugat parazita sa dea buletinul ei....(fiind tatoasa nu a realizat ce si cum ). am urcat in camera,fata a facut un dus,eu am aprins lumanarelele .

cand iese din dus si vede lumanarelele...cica..."auzi? m-ai adus aici sa ma fu.t? eu nu ma fut"

in acel moment jur ca am vrut sa o iau in palme,pentru prima data in viata mea,am vrut sa-i dau una peste bot si sa plec. norocul ei a fost ca nu-mi permite caracterul,nu concep sa dau in femei...in principiu ignor,ignor cu desavarsire astfel de persoane.
atunci am realizat ca nu are bani la ea nici de o apa plata...(a intrat in benzinerie pe drum si a iesit sa-mi ceara bani de o apa..atunci am inceput sa inteleg ce gloaba era )



am bagat vrajeala frumoasa,ca nu are obligatii,ca o apreciez pentru felul ei,ca o consider o deosebita,ssmd

dupa o jumate de ora,am spus ca ies dupa niste tigari si....dus am fost

nici credit sa ma sune nu a avut a rugat pe fata de la receptie sa-i permita sa sune in afara hotelului

cine stie ce omor putea sa-si ia daca dadea de unu mai aldracu...ce putea sa spuna politiei fiind la mama dracu,cu unu in aceasi camera de hotel,iesita din dus? ce spunea fiind vazuta venind de cei de la receptie?

zilnic astfel de tute si-o iau peste bot....si mai fac si pe desteptele dupa,mai si sfindeaza in stanga si-n dreapta... chiar au impresia ca toata lumea e proasta si ele sunt cele mai destepte? tot veninul aruncat de unele pe aici sa fie oare datorat frustrarilor cauzate de cotoare in gat si palme pe bot?


Fata desteapta " parazita' asta cum o numesti tu A fost impresionata ,probabil de mertanul tau si de florile pe care i le-ai dat Si s-a convins mai apoi ca nu esti asa de " mare " la buzunar ...Daca nu meritai sex , atunci de ce sa se chinuie "tuta" :)) ??? Crezi ca ii erau de ajuns 4 zile de investitie financiara?? Mai aveai de lucrat .Dar daca ti s-a intamplat o data chestia asta , nu inseamna ca trebuie sa generalizezi situatia ...Toate suntem diferite , te asigur....


da da,desteapta foc,fara o fisa de 5 bani in buzunar.....nu generalizez dar, e uimitor ce tupeu au unele....sunt convins ca exista fel de fel de specimene
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 2 Iunie 2010 09:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o recomandare :D 1 De la: danutzametrock 1 Septembrie 2010 12:10
povestea mea 34 De la: kudika105839 17 Martie 2010 21:06
Prea multe intrebari! 9 De la: alinutzzza_rbd 20 Decembrie 2008 18:49
cand s-a terminat relatia mea serioasa si cand a inceput cosmarul asta? 34 De la: emilia85 16 Noiembrie 2011 09:20
iubire imposibila? de ce ma doare atat de tare... 510 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:45