Setari Cookie-uri

fostul meu iubit ma vrea ca si amanta! ajutooooooor!!!!!!!!

Oamnei buni,

tocmai mi s-a intimplat ceva incredibil azi!!!!

Pe scurt: Fostul meu iubit are o noua prietena de 2 luni de zile!
M-a sunat, mai bine zis mi-a trimis mesaj, apoi m-a sunat sa ne intilnim miine pentru o noapte ....
ii e dor de mine si si-a amintit cit de nebuni eram

OAMENI BUNI, cum poate exista atita nesimtire....si lipsa de respect fata de mine si de fata aceea noua din viata lui...

A ramas totul in aer...ne auzim miine la telefon!

CUM POTI FACE UN ASEMENA BARBAT SA SE SIMTA UMILIT?!

Vreau sa stiu parerile voastre URGENT! Nu pot sa il las asa...sa isi bata joc de toata lumea din jurul lui, iar el sa se creada cel mai bun!!!! PENTRU DUMNEZEU...e strigator la cer!!!!!
kudika143575
Postat pe 30 Martie 2010 18:59
De la: kudika143575, la data 2010-03-30 18:59:33
A ramas totul in aer...ne auzim miine la telefon!
!


La cat de stresata pari de idee ma intreb de ce a ramas totul in aer ? nu ai fost in stare sa-i spui la telefon ceea ce tocmai ai scris aici sau te-ai gandit sa faci o fapta buna si sa-l prinzi in flagrant ?

iris_4_ever
Postat pe 30 Martie 2010 19:06
Ca sa zici ca esti amanta, el trebuie sa fie insurat in primul rand . In continuare.. asculta Margineanu - Un Inger, poate te face sa-ti alegi mai bine partenerii in viata. Pe mine ma emotioneaza versurile pe care le canta tipa din melodia lui Margineanu " Ma bucur doar la gandul ca: seara te intorci acasa
Copii nostrii's fericiti si razand te imbratiseza...
Si ma topesc spre tine... '



CristianMarius
Postat pe 30 Martie 2010 19:42
De la: kudika143575, la data 2010-03-30 18:59:33Oamnei buni,
CUM POTI FACE UN ASEMENA BARBAT SA SE SIMTA UMILIT?!
Vreau sa stiu parerile voastre URGENT! Nu pot sa il las asa...sa isi bata joc de toata lumea din jurul lui, iar el sa se creada cel mai bun!!!! PENTRU DUMNEZEU...e strigator la cer!!!!!


Nu inteleg de ce vrei sa-l faci sa se simta umilit...
Poate nu se poate "rupe" de tine , poate inca mai simte ceva pentru tine.

Iris are dreptate .De ce nu l-ai refuzat cand ai vorbit cu el la telefon?

ella_c
Postat pe 30 Martie 2010 19:46
uite asta am intrebat si eu acum un an de zile pe acest forum si am facut prostia sa ii intru in joc, sa ma intalnesc cu el....si sa nu-i permit mai mult decat nishte discutii si sa ne amintim de ce a fost frumos in trecut...... 2 luni de zile a mers asha.....apoi voia ceva mai mult dar nu dadea semne ca s-ar desparti de prietena pe care o avea de 2 ani... eu i0am dat jet...era o lipsa de respect fata de mine si fata de ea....prieteni prieteni....doar atat....dupa 5 luni a inceput sa tina iar la mine....imi arata asta si se multumea doar sa accept sa ma vada...incepusem sa tin la el dar nu eram sigura de nimic....eu am intrerupt orice relatie cu el .... si dupa....2 luni s-a desparti de prietena lui....acum ma cauta in disparare pt a eu de 2 luni am o relatie foarte frumoasa, si nu-i permit lui in nici un caz sa se bage...... si intr-adevar a ramas cu gandul al mine.......

nush ce sa-ti spun...eu te-ash sfatui sa nu te bagi prea tare in asta.....daca as mai trece odata prin asta ash refuza de la inceput...ca nu mi-a adus nimic bun.....

e problmea lui daca nu-si respecta relatia....dar e si de datoria ta sa-i respecti relatia..... in rest el poate sa o insele cu cine are el chef.....

sau poti sa faci cum am facut eu dupa 7 luni....i-am luat telefonul....i-am format nr de telefon al prienei...am dat apelare si i-am zs...daca promite ca nu ma mai cauta il las pe el sa vb cu ea si sa-si spuna ce doreste el......daca nu face asta vb eu cu ea la telefon si-i spun ca e cu mine :D:D:D:D:D
masline
Postat pe 30 Martie 2010 20:36
De la: zambet88, la data 2010-03-30 20:36:08uite asta am intrebat si eu acum un an de zile pe acest forum si am facut prostia sa ii intru in joc, sa ma intalnesc cu el....si sa nu-i permit mai mult decat nishte discutii si sa ne amintim de ce a fost frumos in trecut...... 2 luni de zile a mers asha.....apoi voia ceva mai mult dar nu dadea semne ca s-ar desparti de prietena pe care o avea de 2 ani... eu i0am dat jet...era o lipsa de respect fata de mine si fata de ea....prieteni prieteni....doar atat....dupa 5 luni a inceput sa tina iar la mine....imi arata asta si se multumea doar sa accept sa ma vada...incepusem sa tin la el dar nu eram sigura de nimic....eu am intrerupt orice relatie cu el .... si dupa....2 luni s-a desparti de prietena lui....acum ma cauta in disparare pt a eu de 2 luni am o relatie foarte frumoasa, si nu-i permit lui in nici un caz sa se bage...... si intr-adevar a ramas cu gandul al mine.......

nush ce sa-ti spun...eu te-ash sfatui sa nu te bagi prea tare in asta.....daca as mai trece odata prin asta ash refuza de la inceput...ca nu mi-a adus nimic bun.....

e problmea lui daca nu-si respecta relatia....dar e si de datoria ta sa-i respecti relatia..... in rest el poate sa o insele cu cine are el chef.....

sau poti sa faci cum am facut eu dupa 7 luni....i-am luat telefonul....i-am format nr de telefon al prienei...am dat apelare si i-am zs...daca promite ca nu ma mai cauta il las pe el sa vb cu ea si sa-si spuna ce doreste el......daca nu face asta vb eu cu ea la telefon si-i spun ca e cu mine :D:D:D:D:D

foarte tare!
felicitari pt reactie si puterea de a trece peste!
one_size
Postat pe 30 Martie 2010 20:42
De la: ella_c, la data 2010-03-30 19:46:09
De la: kudika143575, la data 2010-03-30 18:59:33Oamnei buni,
CUM POTI FACE UN ASEMENA BARBAT SA SE SIMTA UMILIT?!
Vreau sa stiu parerile voastre URGENT! Nu pot sa il las asa...sa isi bata joc de toata lumea din jurul lui, iar el sa se creada cel mai bun!!!! PENTRU DUMNEZEU...e strigator la cer!!!!!


Nu inteleg de ce vrei sa-l faci sa se simta umilit...
Poate nu se poate "rupe" de tine , poate inca mai simte ceva pentru tine.

Iris are dreptate .De ce nu l-ai refuzat cand ai vorbit cu el la telefon?




Iti spun eu de ce vrea sa-l faca sa se simta umilit sau asteptam raspunsul ei ?
iris_4_ever
Postat pe 30 Martie 2010 20:50
De la: zambet88, la data 2010-03-30 20:36:08uite asta am intrebat si eu acum un an de zile pe acest forum si am facut prostia sa ii intru in joc, sa ma intalnesc cu el....si sa nu-i permit mai mult decat nishte discutii si sa ne amintim de ce a fost frumos in trecut...... 2 luni de zile a mers asha.....apoi voia ceva mai mult dar nu dadea semne ca s-ar desparti de prietena pe care o avea de 2 ani... eu i0am dat jet...era o lipsa de respect fata de mine si fata de ea....prieteni prieteni....doar atat....dupa 5 luni a inceput sa tina iar la mine....imi arata asta si se multumea doar sa accept sa ma vada...incepusem sa tin la el dar nu eram sigura de nimic....eu am intrerupt orice relatie cu el .... si dupa....2 luni s-a desparti de prietena lui....acum ma cauta in disparare pt a eu de 2 luni am o relatie foarte frumoasa, si nu-i permit lui in nici un caz sa se bage...... si intr-adevar a ramas cu gandul al mine.......

nush ce sa-ti spun...eu te-ash sfatui sa nu te bagi prea tare in asta.....daca as mai trece odata prin asta ash refuza de la inceput...ca nu mi-a adus nimic bun.....

e problmea lui daca nu-si respecta relatia....dar e si de datoria ta sa-i respecti relatia..... in rest el poate sa o insele cu cine are el chef.....

sau poti sa faci cum am facut eu dupa 7 luni....i-am luat telefonul....i-am format nr de telefon al prienei...am dat apelare si i-am zs...daca promite ca nu ma mai cauta il las pe el sa vb cu ea si sa-si spuna ce doreste el......daca nu face asta vb eu cu ea la telefon si-i spun ca e cu mine :D:D:D:D:D



bravo tzie !!kiar i`ai facut`o
babydoll_didy
Postat pe 30 Martie 2010 21:25
eu in locul tau nu as accepta rolul de amanta!!il vei umili destul daca ii vei da un sms in care sa`i spui k nu ai kef sa va intalniti,sau nu vrei..isi va da seama k nu`i mai bun de nimic in viata ta
babydoll_didy
Postat pe 30 Martie 2010 21:29
De la: iris_4_ever, la data 2010-03-30 20:50:26
Iti spun eu de ce vrea sa-l faca sa se simta umilit sau asteptam raspunsul ei ?


Eu cred ca inca mai tine la el si este un pic geloasa....
Tu ce zici?
ella_c
Postat pe 30 Martie 2010 21:43
Iti zic eu ca sigur tine la el........ doar ca ii este incomoda situatia....probabil a facut-o candva sa sufere si acum e ocazia ei sa i-o intoarca......mda...suntem razbunatoare
masline
Postat pe 30 Martie 2010 23:58
De la: ella_c, la data 2010-03-30 21:43:46
De la: iris_4_ever, la data 2010-03-30 20:50:26
Iti spun eu de ce vrea sa-l faca sa se simta umilit sau asteptam raspunsul ei ?


Eu cred ca inca mai tine la el si este un pic geloasa....
Tu ce zici?


Eu cred ca el este cel care i-a dat viteza ( am invatat ceva azi de pe forum ) din motive neintelese de ea ( ceva de genu : nu-s pregatit pt o relatie serioasa ) iar acum vrea sa se razbune si incearca sa afle de la noi cum

iris_4_ever
Postat pe 31 Martie 2010 06:17
De la: iris_4_ever, la data 2010-03-31 06:17:55Eu cred ca el este cel care i-a dat viteza ( am invatat ceva azi de pe forum ) din motive neintelese de ea ( ceva de genu : nu-s pregatit pt o relatie serioasa ) iar acum vrea sa se razbune si incearca sa afle de la noi cum



Era mai simplu sa fie sincera.
La cati experti in dat (si primit )" viteza" sunt pe aici sigur ar fi primit sfaturi utile

ella_c
Postat pe 31 Martie 2010 07:20
De la: zambet88, la data 2010-03-30 23:58:21Iti zic eu ca sigur tine la el........ doar ca ii este incomoda situatia....probabil a facut-o candva sa sufere si acum e ocazia ei sa i-o intoarca......mda...suntem razbunatoare


Cine stie? Daca ar tine la el , nu l-ar vrea umilit .Poate doar l-ar vrea inapoi...
Cat despre razbunare ... Daca povestea este incheiata (din punctul ei de vedere) , la ce-i mai foloseste?
ella_c
Postat pe 31 Martie 2010 07:28
De la: one_size, la data 2010-03-30 20:42:51
De la: zambet88, la data 2010-03-30 20:36:08uite asta am intrebat si eu acum un an de zile pe acest forum si am facut prostia sa ii intru in joc, sa ma intalnesc cu el....si sa nu-i permit mai mult decat nishte discutii si sa ne amintim de ce a fost frumos in trecut...... 2 luni de zile a mers asha.....apoi voia ceva mai mult dar nu dadea semne ca s-ar desparti de prietena pe care o avea de 2 ani... eu i0am dat jet...era o lipsa de respect fata de mine si fata de ea....prieteni prieteni....doar atat....dupa 5 luni a inceput sa tina iar la mine....imi arata asta si se multumea doar sa accept sa ma vada...incepusem sa tin la el dar nu eram sigura de nimic....eu am intrerupt orice relatie cu el .... si dupa....2 luni s-a desparti de prietena lui....acum ma cauta in disparare pt a eu de 2 luni am o relatie foarte frumoasa, si nu-i permit lui in nici un caz sa se bage...... si intr-adevar a ramas cu gandul al mine.......

nush ce sa-ti spun...eu te-ash sfatui sa nu te bagi prea tare in asta.....daca as mai trece odata prin asta ash refuza de la inceput...ca nu mi-a adus nimic bun.....

e problmea lui daca nu-si respecta relatia....dar e si de datoria ta sa-i respecti relatia..... in rest el poate sa o insele cu cine are el chef.....

sau poti sa faci cum am facut eu dupa 7 luni....i-am luat telefonul....i-am format nr de telefon al prienei...am dat apelare si i-am zs...daca promite ca nu ma mai cauta il las pe el sa vb cu ea si sa-si spuna ce doreste el......daca nu face asta vb eu cu ea la telefon si-i spun ca e cu mine :D:D:D:D:D

foarte tare!
felicitari pt reactie si puterea de a trece peste!


Iti multumesc mult. Asta era si intentia mea, sa nu ma bag deloc in asta!

Nu stiu insa cum sa fac:
1. sa ne intilnim la o cafea, sa ii spun in fata omeneste....
2. sau sa ii spun ca ok merg si sa nu merg...

tu cum ai proceda?
kudika143575
Postat pe 31 Martie 2010 09:12
poi dupa mine, ori ii spui la telefon.... nu merg pt ca..... sau ii spui merg daca vine si prietena ta:)):)):))
ori ii spui , oki merg, unde ne vedem.... si cand il ai in fata ii spui ca te-ai intalnit cu el sa-i demonstrezi cat de jalnic a ajuns, si ce caracter lipsit de moralitate are...si-l faci sa se simta.....ca naiba, apoi iti iei geanta si pleci, ca ai spus ce aveai de spus...
masline
Postat pe 31 Martie 2010 12:31
De la: ella_c, la data 2010-03-31 07:28:19
De la: zambet88, la data 2010-03-30 23:58:21Iti zic eu ca sigur tine la el........ doar ca ii este incomoda situatia....probabil a facut-o candva sa sufere si acum e ocazia ei sa i-o intoarca......mda...suntem razbunatoare


Cine stie? Daca ar tine la el , nu l-ar vrea umilit .Poate doar l-ar vrea inapoi...
Cat despre razbunare ... Daca povestea este incheiata (din punctul ei de vedere) , la ce-i mai foloseste?



Exact...daca vrei sa te razbuni, pentru ce mai stati de vorba la telefon ?Te-ai fi intalnit cu el, ii turnai un pahar de cola in cap, sau mai stiu eu ce alte idei aveai, si gata razbunarea. Ignora-l, se va simti ca un ratat si nici nu te complici cu atatea dileme si intrebari.
anissya
Postat pe 31 Martie 2010 14:40
De la: kudika143575, la data 2010-03-31 09:12:07
De la: one_size, la data 2010-03-30 20:42:51
De la: zambet88, la data 2010-03-30 20:36:08uite asta am intrebat si eu acum un an de zile pe acest forum si am facut prostia sa ii intru in joc, sa ma intalnesc cu el....si sa nu-i permit mai mult decat nishte discutii si sa ne amintim de ce a fost frumos in trecut...... 2 luni de zile a mers asha.....apoi voia ceva mai mult dar nu dadea semne ca s-ar desparti de prietena pe care o avea de 2 ani... eu i0am dat jet...era o lipsa de respect fata de mine si fata de ea....prieteni prieteni....doar atat....dupa 5 luni a inceput sa tina iar la mine....imi arata asta si se multumea doar sa accept sa ma vada...incepusem sa tin la el dar nu eram sigura de nimic....eu am intrerupt orice relatie cu el .... si dupa....2 luni s-a desparti de prietena lui....acum ma cauta in disparare pt a eu de 2 luni am o relatie foarte frumoasa, si nu-i permit lui in nici un caz sa se bage...... si intr-adevar a ramas cu gandul al mine.......

nush ce sa-ti spun...eu te-ash sfatui sa nu te bagi prea tare in asta.....daca as mai trece odata prin asta ash refuza de la inceput...ca nu mi-a adus nimic bun.....

e problmea lui daca nu-si respecta relatia....dar e si de datoria ta sa-i respecti relatia..... in rest el poate sa o insele cu cine are el chef.....

sau poti sa faci cum am facut eu dupa 7 luni....i-am luat telefonul....i-am format nr de telefon al prienei...am dat apelare si i-am zs...daca promite ca nu ma mai cauta il las pe el sa vb cu ea si sa-si spuna ce doreste el......daca nu face asta vb eu cu ea la telefon si-i spun ca e cu mine :D:D:D:D:D

foarte tare!
felicitari pt reactie si puterea de a trece peste!


Iti multumesc mult. Asta era si intentia mea, sa nu ma bag deloc in asta!

Nu stiu insa cum sa fac:
1. sa ne intilnim la o cafea, sa ii spun in fata omeneste....
2. sau sa ii spun ca ok merg si sa nu merg...

tu cum ai proceda?

nu mi se adreseaza mie mesajul, dar eu sa face asa: as stabili o intalnire, apoi i-as trage clapa si as disparea de pe fata pamantului

Ar intelege cu siguranta mesajul
kitty_krieger
Postat pe 31 Martie 2010 23:42
Asta da tampenie si prostie ! Probabil are f. multa incredere in el, se crede bun, sexy si irezistibil si isi imagineaza ca vei ceda ! I-as raspunde ironic : " Ai rabdare puiule...n-am agenda libera "
kudika166904
Postat pe 14 Aprilie 2010 15:58
DAR TU CE SIMTI?
AI MAI MERGE O DATA CU EL SAU NU?
naughty_
Postat pe 14 Aprilie 2010 16:25
Nu stiu daca ai reusit sau nu sa te culci cu el.
Dar daca nu ai facut-o poate ar fi timpul s-o faci, sa-i faci niste poze, si sa i le trimiti prietenei lui, apoi sa-i dai si tu papucii.
Macar sa ramii cu sexul, ca el nu ramine cu nimic.
brad71
Postat pe 14 Aprilie 2010 16:51


ignora-l cu eleganta unei doamne , nu merita sa-ti risipesti energia cu unul ca el , mie mi-ar fii si scarba in locul tau de timpul si iubirea daruita lui .El se crede un mare cuceritor dar nu vede cat este de patetic.
banalulanonim
Postat pe 14 Aprilie 2010 16:53
Eeeei, dar este atat de simplu :)) Mai asteapta vreo 2-3 luni sa isi 'consolideze' relatia cu noua cucerire si apoi suna-l sau trimite-i mesaj la 11 noaptea si stai de povesti cu el...pana se prinde tipa si il lasa cu ochii in soare. Dar sa fii insistenta ca altfel nu va merge :))) Daca e asa de nesimtit trebuie sa afle si amarata aia sa nu-si faca alte ganduri..
liliana2005
Postat pe 14 Aprilie 2010 17:57
De la: kudika143575, la data 2010-03-30 18:59:33Oamnei buni,

tocmai mi s-a intimplat ceva incredibil azi!!!!

Pe scurt: Fostul meu iubit are o noua prietena de 2 luni de zile!
M-a sunat, mai bine zis mi-a trimis mesaj, apoi m-a sunat sa ne intilnim miine pentru o noapte ....
ii e dor de mine si si-a amintit cit de nebuni eram

OAMENI BUNI, cum poate exista atita nesimtire....si lipsa de respect fata de mine si de fata aceea noua din viata lui...

A ramas totul in aer...ne auzim miine la telefon!

CUM POTI FACE UN ASEMENA BARBAT SA SE SIMTA UMILIT?!

Vreau sa stiu parerile voastre URGENT! Nu pot sa il las asa...sa isi bata joc de toata lumea din jurul lui, iar el sa se creada cel mai bun!!!! PENTRU DUMNEZEU...e strigator la cer!!!!!
sorry nu mai am colaci de salvare
adrianoo33
Postat pe 14 Aprilie 2010 18:39
Nu mai bine faci tu pe indiferenta si ii zici ca ai alta intanlirela ora respectiva...... sau mai bn ...accepti invitatia ......il suni si ii zici ca pleci spre locul intanliri si abia astepti sa ajungi....dar de fapt tu nu mergi la intanlire...si cand te suna te faci ca ploua
polly_
Postat pe 14 Aprilie 2010 19:01
De la: polly_, la data 2010-04-14 19:01:46Nu mai bine faci tu pe indiferenta si ii zici ca ai alta intanlirela ora respectiva...... sau mai bn ...accepti invitatia ......il suni si ii zici ca pleci spre locul intanliri si abia astepti sa ajungi....dar de fapt tu nu mergi la intanlire...si cand te suna te faci ca ploua

... eu zic sa-i dai intilnire(sa accepti)...si daca poti sa o trimiti pe actuala...dar ea sa stie ca avea intilnire cu tine...nu stiu vezi cum faci dar cred ca ar fi supeeerrrr
RUY_BLAS
Postat pe 14 Aprilie 2010 20:12
daca vrei sa fii putin cruda eu zic sa faci ceva sa il aduci la tine..sa se dezbrace ..faci ceva sa il scoti afara si ii arunci si hainele
kudika075442
Postat pe 14 Aprilie 2010 20:33
De la: iris_4_ever, la data 2010-03-30 19:06:01
De la: kudika143575, la data 2010-03-30 18:59:33
A ramas totul in aer...ne auzim miine la telefon!
!


La cat de stresata pari de idee ma intreb de ce a ramas totul in aer ? nu ai fost in stare sa-i spui la telefon ceea ce tocmai ai scris aici sau te-ai gandit sa faci o fapta buna si sa-l prinzi in flagrant ?


symona_maria
Postat pe 15 Aprilie 2010 01:18
De la: iris_4_ever, la data 2010-03-30 19:06:01
De la: kudika143575, la data 2010-03-30 18:59:33
A ramas totul in aer...ne auzim miine la telefon!
!


La cat de stresata pari de idee ma intreb de ce a ramas totul in aer ? nu ai fost in stare sa-i spui la telefon ceea ce tocmai ai scris aici sau te-ai gandit sa faci o fapta buna si sa-l prinzi in flagrant ?



este de datoria lor sa incerce...daca pui botul bine...daca nu ...
symona_maria
Postat pe 15 Aprilie 2010 01:20
aplica metoda lui Ciomu si l-ai terminat pe nesimtit !
nicolaedavid2000
Postat pe 15 Aprilie 2010 09:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
a cunoscut pe alta 48 De la: darksukkubus69 13 Decembrie 2010 19:44
Vrea sa ne despartim? 39 De la: Khristie 11 Mai 2010 13:48
Cand iubitul da vina pe tine k te-a inselat 34 De la: Barbie30 9 August 2010 21:04
Casnicie terminata 3 De la: stevler 7 Decembrie 2016 10:51
highschool sweetheart 15 De la: oportunity 4 August 2009 21:03