Setari Cookie-uri

help mee!!! please..kiar am nevoie de pareri

De la: aurelconstantin, la data 2010-04-06 08:47:42toate santeti la fel.fara suparare acum!


Asta e o conluzie superficiala de barbat nefericit si dezamagit de femei. Cred ca ti-e greu sa te impui in fata unei femei si preferi sa le bagi pe toate intr-o oala.

Postat pe 6 Aprilie 2010 09:23
De la: aurelconstantin, la data 2010-04-06 08:47:42toate santeti la fel.fara suparare acum!


ufffffffff bat-o vina de soarta nedreapta cu cate unii!!
Dontyyy
Postat pe 6 Aprilie 2010 09:35
De la: babydoll_didy, la data 2010-03-30 20:13:16nod in papura nu cred ca ar cauta..pt k de aproape fiecare data el a fost cel care a incercat sa ne impacam knd ne certam,k nah eu sunt putzin orgolioasa si eu am crezut k ii va trece dar cred k asculta si de anuumitzi prieteni de`ai lui care nu ma prea au la inima




se vede ca tu incerci sa ii cauti si scz...

si nu ai accepta ideea de a va desparti..calca tu pe orgoliu suna`l si mai spune`i odata tot ce ai de spus..daca el tine la tine si vrea cu adevarat sa continue relatia o sa inteleaga ca nu a fost nimic intre tine si respectivu...poate ca..vrea sa termine relatia si vrea sa faca in asa fel incat sa renunti tu ca apoi sa nu ii reprosezi ca el s-a desp de tine,,,sau,poate ca stie ca nu s-a intamplat nimic dar face haz degeaba face si el pe orgoliosu...
dar tu nu l-ai intrebat ce a facut in strainatate?daca el a facut ceva ce nu se cuvine?sau ca sa se scoata el te acuza pe tine?

sunt multe intrebari si multe rapsunsuri noi vedem relatia din exterior din 3 4 fraze povestite de tine

tu stii cel mai bine ce sa faci poate aici ai nevoie de incurajari de cuvintele care vrei tu sa le auzi noi suntem sincere asta e parerea noastra..tu decizi
_PrInTzEs_
Postat pe 6 Aprilie 2010 12:36
De la: aurelconstantin, la data 2010-04-06 08:45:28
De la: zambet88, la data 2010-03-30 19:56:43
De la: babydoll_didy, la data 2010-03-30 19:54:10vreau si eu o parere..eu kiar nu stiu ce sa fac


in legatura cu ce vrei o parere?


am mai spus cu ce vreau o parere..sa`l mai caut? si sa mai vb sau sa`l le las asa? si sa ne despartim pt o minciuna..nu te supara nu toate suntem la fel..am borbit pur si simplu cu acel baiat,pt k am dreptul asta.nu poate sa`mi interzik sa nu vb cu cineva,mai ales k am av o rel destul d lunga si cu acel baiat si putem vb o juma de ora k nu se intampla nik
babydoll_didy
Postat pe 6 Aprilie 2010 14:05
De la: babydoll_didy, la data 2010-04-06 14:05:58
De la: aurelconstantin, la data 2010-04-06 08:45:28
De la: zambet88, la data 2010-03-30 19:56:43
De la: babydoll_didy, la data 2010-03-30 19:54:10vreau si eu o parere..eu kiar nu stiu ce sa fac


in legatura cu ce vrei o parere?


am mai spus cu ce vreau o parere..sa`l mai caut? si sa mai vb sau sa`l le las asa? si sa ne despartim pt o minciuna..nu te supara nu toate suntem la fel..am borbit pur si simplu cu acel baiat,pt k am dreptul asta.nu poate sa`mi interzik sa nu vb cu cineva,mai ales k am av o rel destul d lunga si cu acel baiat si putem vb o juma de ora k nu se intampla nik




pai tocmai daia explicai....de 10 ori daca nu vrei sa il pierzi dar daca nu intelege ce vrei sa faci...poate vrea sa te amarasca putin si apoi va impakati...
_PrInTzEs_
Postat pe 6 Aprilie 2010 14:08
si eu cred kestia asta..k vrea sa ma tzina asa in suspans si dupa sa ne impacam..akuma de sarbatori ne`am int in club si am mai vb..era atent la toti cu care am vorbit si dupa aia cand am trecut pe langa el m`a oprit si m`a tot intrebat ce am vb cu baietii aia.. eu am vazut ca era interesat ..aa si in momentu in care am stat la masa el nu m`a vazut mi`a trm repede mesaj k unde is k nu ma vede daca nu`l mai interesa de mn nu cred k facea asa nu?? bn,recunosc k l`am mai cautat si eu dak am vazut k nu da niciun semn..nu mult k nu`s genu sa ma tzin de capul unui om daca nu vrea cv,dar tot l`am cautat
babydoll_didy
Postat pe 6 Aprilie 2010 14:14
De la: babydoll_didy, la data 2010-04-06 14:14:23si eu cred kestia asta..k vrea sa ma tzina asa in suspans si dupa sa ne impacam..akuma de sarbatori ne`am int in club si am mai vb..era atent la toti cu care am vorbit si dupa aia cand am trecut pe langa el m`a oprit si m`a tot intrebat ce am vb cu baietii aia.. eu am vazut ca era interesat ..aa si in momentu in care am stat la masa el nu m`a vazut mi`a trm repede mesaj k unde is k nu ma vede daca nu`l mai interesa de mn nu cred k facea asa nu?? bn,recunosc k l`am mai cautat si eu dak am vazut k nu da niciun semn..nu mult k nu`s genu sa ma tzin de capul unui om daca nu vrea cv,dar tot l`am cautat



.cred ca nu stie ce sa faca e nedumerit dar nici nu vrea sa te piarda ca altfel nu ar fi asha interesat de tot ceea ce faci tu

eu chiar nu pot sa imi imaginez ce vrea...pe cuvant


ia da o fuga ia telefonu tasteaza-i nr si spunei ca vrei sa vorbiti despre relatia voastra


si spunei tot ce ai pe suflet fa`l sa inteleaga ca nu vrei sa ill pierzi si din cauza unei prostii sa se duca pe apa sambetei tot ce a fost frumos pana aqm....intalneste-te cu el undeva sar la gatu lui spunei c ti-a fost dor de el..nu stiu incearca ceva..e greu si pt tine sa stai asha sa nu stii ce se va intampla pe viitor
_PrInTzEs_
Postat pe 6 Aprilie 2010 14:20
da el stie k nu vreau sa se termine pt o prostie..i`am spus si lui k nu vreau sa`l pierd pt kestia asta pe care nu am facut`o..ma gandesc ca si el se simte prost ca se gandeste ca poate s`a intamplat cv dar si eu m`as simti si mai prost daca ne`am desparti..m`as simti vinovata..dar si el ar fi pt k nu av incredere ..dar sper sa ne impacam mi`o dat multe sperante atitudinea lui din ultimele zile
babydoll_didy
Postat pe 6 Aprilie 2010 14:33
De la: babydoll_didy, la data 2010-04-06 14:33:48da el stie k nu vreau sa se termine pt o prostie..i`am spus si lui k nu vreau sa`l pierd pt kestia asta pe care nu am facut`o..ma gandesc ca si el se simte prost ca se gandeste ca poate s`a intamplat cv dar si eu m`as simti si mai prost daca ne`am desparti..m`as simti vinovata..dar si el ar fi pt k nu av incredere ..dar sper sa ne impacam mi`o dat multe sperante atitudinea lui din ultimele zile




vezi si tu ce se intampla in urmatoarele zile....

si daca nu fa tu primu pas.....bafta:*
_PrInTzEs_
Postat pe 6 Aprilie 2010 14:37
ok..ms de sfaturi :*
babydoll_didy
Postat pe 6 Aprilie 2010 14:43
De la: babydoll_didy, la data 2010-04-06 14:43:54ok..ms de sfaturi :*



deci? ce se mai aude cu impacarea?
_PrInTzEs_
Postat pe 7 Aprilie 2010 13:12
dah sincer nu stiu ce sa mai zic...m`a sunat ieri dupa masa ca imediat vine la mn.ok o venit,am vorbit dar cand a mers iar ne`am certat pt ca i`am zis k noi pana la urma ce o sa facem k eu nu vreau sa ne despartim si a ezitat sa`mi raspunda.si k nici nu vrea sa`si mai aduk aminte de subiectul de atunci seara ca iar se enerveaza.deci el tot la ideea lui a ramas.dar nu stiu de ce ma mai cauta daca tot nu are incredere in mine.el mi`o jurat k oi avut incredere si niciodata nu s`a indoit de mine,dar akuma cik o sa decida el dak s`a intamplat cv at seara si k o sa`si pastreze parerea buna sau rea pt el ..nu a mers aks pana nu l`am pupat pt k eu nu vroiam sa`l pup,cand am vazut ca aceeasi parere gresita o are,iar eu nu o sa ma tot rog de el pt k pana la urma is nevinovata.i`am zis k atunci cand va avea incredere in mn si va vrea sa ne reluam relatia at sa ma mai caute pt k eu nu mai o sa fac absolut nik ca sa ne impacam(asta i`am scris in sms kiar dupa ce o plecat,k asa nervi aveam) si mi`o rasp ca bn si ink nu stiu cate mesaje mi`o mai scris..nu cred k se astepta sa`i zic asta dar totusi de ce sa ma rog de el?el zice k mie nu mi`o pasat de el si k m`o iubit prea mult.
babydoll_didy
Postat pe 7 Aprilie 2010 13:46
De la: babydoll_didy, la data 2010-04-07 13:46:34dah sincer nu stiu ce sa mai zic...m`a sunat ieri dupa masa ca imediat vine la mn.ok o venit,am vorbit dar cand a mers iar ne`am certat pt ca i`am zis k noi pana la urma ce o sa facem k eu nu vreau sa ne despartim si a ezitat sa`mi raspunda.si k nici nu vrea sa`si mai aduk aminte de subiectul de atunci seara ca iar se enerveaza.deci el tot la ideea lui a ramas.dar nu stiu de ce ma mai cauta daca tot nu are incredere in mine.el mi`o jurat k oi avut incredere si niciodata nu s`a indoit de mine,dar akuma cik o sa decida el dak s`a intamplat cv at seara si k o sa`si pastreze parerea buna sau rea pt el ..nu a mers aks pana nu l`am pupat pt k eu nu vroiam sa`l pup,cand am vazut ca aceeasi parere gresita o are,iar eu nu o sa ma tot rog de el pt k pana la urma is nevinovata.i`am zis k atunci cand va avea incredere in mn si va vrea sa ne reluam relatia at sa ma mai caute pt k eu nu mai o sa fac absolut nik ca sa ne impacam(asta i`am scris in sms kiar dupa ce o plecat,k asa nervi aveam) si mi`o rasp ca bn si ink nu stiu cate mesaje mi`o mai scris..nu cred k se astepta sa`i zic asta dar totusi de ce sa ma rog de el?el zice k mie nu mi`o pasat de el si k m`o iubit prea mult.



hai ca face si el p ala rau...prea face din tantar armasar si ff bine ai facut calcati pe inima si nu il mai cauta ca sunt sigura ca poti;) si cand o sa vada ca te pierde sa vezi ce bantuie pe la usa ta...:*:*

ai incercat si i-ai explicat de "n" ori daca nu intelege...sau nu vrea sa inteleaga stii vorba aia cel mai surd om e cel ce nu vrea sa auda..
_PrInTzEs_
Postat pe 7 Aprilie 2010 13:52
i`am mai zis k nu cred k mai pot sa vorbesc de impacare pt k intre noi nu mai este increderea ce a fost si nu stiu ce ar mai putea fi fara incredere si mi`o zis k de ce l`am facut sa`si piarda increderea in mn? cred k dupa mesajele de aseara cam s`a terminat..eu una nu`l mai caut sincer..ma iubeste ma va cauta,daca nu nu,voi suferi dar pana la urma nu`s genu de fata sa ''zboare din floare in floare'' cum poate crede el dak m`am int cu fostu ala...stii cum ii?k noi nu mai suntem impreuna dar si luni cand a plecat aks din club eram langa el si m`a sarutat si dupa a plecat nu stiu ce`s astea..:-j
babydoll_didy
Postat pe 7 Aprilie 2010 13:52
De la: babydoll_didy, la data 2010-04-07 13:52:46i`am mai zis k nu cred k mai pot sa vorbesc de impacare pt k intre noi nu mai este increderea ce a fost si nu stiu ce ar mai putea fi fara incredere si mi`o zis k de ce l`am facut sa`si piarda increderea in mn? cred k dupa mesajele de aseara cam s`a terminat..eu una nu`l mai caut sincer..ma iubeste ma va cauta,daca nu nu,voi suferi dar pana la urma nu`s genu de fata sa ''zboare din floare in floare'' cum poate crede el dak m`am int cu fostu ala...stii cum ii?k noi nu mai suntem impreuna dar si luni cand a plecat aks din club eram langa el si m`a sarutat si dupa a plecat nu stiu ce`s astea..:-j



dar el are prieteni care doresc despartireea voastra?

banuiesc ca daca nu prea te au la suflet si sunt contra relatiiei voastre cauta nod in papura si cine stie ce io fi bagat in cap prietenii ca pana la urma tot ceea ce face el da dovada ca il intereseaza de tine dar nu stie unde sa se imparta adica in gen ca poate nu vrea sa te piarda dar trebuie sa asculte de prieteni...zic eu..:|
_PrInTzEs_
Postat pe 7 Aprilie 2010 13:56
De la: babydoll_didy, la data 2010-03-31 13:05:40stiu k nu am gresit..dak ar crede si el asta bn ar fi..


Stii ceva, draga mea?! Cand imi spune cineva ca stie mai bine decat mine ce am facut si ce nu.. imi ies din fire. Asa ca, du-te frumusel la el, cu pletele in vant si spune-i pe un ton raspicat: "N-am facut (n-am gresit) cu nimic fata de tine (noi) Si e ultima data cand iti spun asta." Apoi faci stanga imprejur, cu aceeasi figura hotarata si pleci.
Daca nu vine dupa tine nici acum.. lasa-l in plata Domnului!
Ma rog, era doar o idee ce sa-i spui. Eu n-as sta la povesti mai mult de 5 min pentru ca i-ai explicat deja, de o mie de ori ce a fost si ce nu. Si nici nu l-as astepta la infinit. Ti-a zis ca nu te mai vrea, perfect. Iesi, distreaza-te, esti libera si stapana pe viata ta.

As spune acelasi lucru daca ai fi baiat si cea care face "figuri" ar fi iubita ta. Cand cineva iti spune: NU, pleaca. Cand va dori sa fie DA, te cauta.
rashela
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:04
stii cum ii ?sora lui a fost impreuna cu baiatul ala 1 an si cv inaintea mea..si ei se intalnesc si akuma..si cand am fost eu cu ala se mai intalneau..baiatul ala de dinainte e genu mai gagicar..si ma gandesc ca sora lui nu ma prea are la inima..prietenii nu prea cred..ma inteleg asa putin cu ei si nu mi`au aratat k nu m`ar suporta..ala care i`o zis ka am stat mai mult cu baiaul ala afara ala sigur nu ma suporta dar nu stiu cn i`o zis..io m`am gandit ca poate si sora lui i`a zis k stia..a si prietenele lui sorasa nu cred k ma prea au la inima..si astea se pot baga..k pe el nu stiu ce`l retzine sa se impace cu mn dak ma iubeste
babydoll_didy
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:08
De la: rashela, la data 2010-04-07 14:04:56
De la: babydoll_didy, la data 2010-03-31 13:05:40stiu k nu am gresit..dak ar crede si el asta bn ar fi..


Stii ceva, draga mea?! Cand imi spune cineva ca stie mai bine decat mine ce am facut si ce nu.. imi ies din fire. Asa ca, du-te frumusel la el, cu pletele in vant si spune-i pe un ton raspicat: "N-am facut (n-am gresit) cu nimic fata de tine (noi) Si e ultima data cand iti spun asta." Apoi faci stanga imprejur, cu aceeasi figura hotarata si pleci.
Daca nu vine dupa tine nici acum.. lasa-l in plata Domnului!
Ma rog, era doar o idee ce sa-i spui. Eu n-as sta la povesti mai mult de 5 min pentru ca i-ai explicat deja, de o mie de ori ce a fost si ce nu. Si nici nu l-as astepta la infinit. Ti-a zis ca nu te mai vrea, perfect. Iesi, distreaza-te, esti libera si stapana pe viata ta.

As spune acelasi lucru daca ai fi baiat si cea care face "figuri" ar fi iubita ta. Cand cineva iti spune: NU, pleaca. Cand va dori sa fie DA, te cauta.


nu mi`a spus ca nu ma mai vrea..si de iesit sa ma distrez am iesit in acelasi loc cu el
babydoll_didy
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:14
De la: babydoll_didy, la data 2010-04-07 14:08:49stii cum ii ?sora lui a fost impreuna cu baiatul ala 1 an si cv inaintea mea..si ei se intalnesc si akuma..si cand am fost eu cu ala se mai intalneau..baiatul ala de dinainte e genu mai gagicar..si ma gandesc ca sora lui nu ma prea are la inima..prietenii nu prea cred..ma inteleg asa putin cu ei si nu mi`au aratat k nu m`ar suporta..ala care i`o zis ka am stat mai mult cu baiaul ala afara ala sigur nu ma suporta dar nu stiu cn i`o zis..io m`am gandit ca poate si sora lui i`a zis k stia..a si prietenele lui sorasa nu cred k ma prea au la inima..si astea se pot baga..k pe el nu stiu ce`l retzine sa se impace cu mn dak ma iubeste



are dreptate rashela sunt sigura 100% ca te va cauta daca te iubeste si in plus...nu sta cu prietenele sorusi sau cu prietenii lui cu tine sta si are o relatie....e pacat sa stai si sa suferi atat degeaba pentru ce pt un barbat care nu te apreciaza?pai pentru ce? ai copil cu el?esty maritata....?nu are rost mai bine suferi aqm o luna 2 3 decat mai tarziu sa regreti ani ce au trecut pe langa tine..parerea mea adica serios ori are incredere in tine ori nu...


poate sunt dure unele cuvinte ce sunt postate pe topic dar asta e adevaru.. si esty o fire destul de puternica poti face anumite lucruri si ii poti spune in fata tot ceea ce vrei ai si orgoliu deci cu putina strangere de inima poti face ceea ce iti propui si daca nu intelege altu.. sunt mii p lumea asta la fel ca el sau mai buni:* pupici:*:*
_PrInTzEs_
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:16
da ai dreptate..iar daca mi`am propus sa nu`l mai caut nu`l voi mai cauta pt k orgoliu stiu k am ink prea mult si el imi zicea k asa fata orgolioasa n`a mai vazut
babydoll_didy
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:26


modesto

serios aqm nu il mai cauta sa treaca si o luna daca nu te suna nu il suna daca te duci in club te saluta bine nu te saluta tot bine nu te duci tu mot s il saluti zic eu:D


sa vezi ce bantuie biatul pe la usa ta
_PrInTzEs_
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:29
ai dreptate..io ma bazez pe faptul ca dak ma iubeste ma va cauta si ne vom impaca..iar daca nu nu ma iubeste asa mult cum zice el...
babydoll_didy
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:55
corect;;)


oricum astept verdictu
_PrInTzEs_
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:02
si eu...sper sa vina cat de curand si sa fie un verdict care sa`mi placa si mie
babydoll_didy
Postat pe 7 Aprilie 2010 15:17
De la: aurelconstantin, la data 2010-04-06 08:47:42toate santeti la fel.fara suparare acum!


auzi nu te supara...dar pe mn chiar m-a enervat afirmatia asta a dumitale.....acum trebuie sa bag totzi barbatzii in aceasi oala k am trai eu o drama knd mi-era viatza mai draga si credeam k l-am gasit pe fat-frumos calare pe-o matura...nu domnule...nu exista oameni "la fel", exista doar asemanari intre oameni. acum depinde de firea fiecaruia, de principii, constintza, trairi. suflet si multe altele...dar cred k ai cv anisori si in loc sa ne judeci pe noi femeile...ar trebui sa te gandesti si unde gresitzi voi barbatzii...si sa-ti mai spun cv "nu exista padure fara uscaturi" sunt femei intre femei si barbatzi intre barbatzi...tu ar trebuii sa gandesti mai matur k mn k eu sunt doar o pustoaica care s-a lovit cu capul de pragul de sus...dar tu domnule ai trecut mai mult prin viatza k mn si se zice k cei batrani sunt mai inteleptzi...am gasit si cateva pers intelepte pe aici de la care am ce invatza, o pesoana e "SCORPIO" dar si multe pers care lasa mult de dorit
angel_de_la_noche
Postat pe 7 Aprilie 2010 23:03
De la: angel_de_la_noche, la data 2010-04-07 23:03:11
De la: aurelconstantin, la data 2010-04-06 08:47:42toate santeti la fel.fara suparare acum!


auzi nu te supara...dar pe mn chiar m-a enervat afirmatia asta a dumitale.....acum trebuie sa bag totzi barbatzii in aceasi oala k am trai eu o drama knd mi-era viatza mai draga si credeam k l-am gasit pe fat-frumos calare pe-o matura...nu domnule...nu exista oameni "la fel", exista doar asemanari intre oameni. acum depinde de firea fiecaruia, de principii, constintza, trairi. suflet si multe altele...dar cred k ai cv anisori si in loc sa ne judeci pe noi femeile...ar trebui sa te gandesti si unde gresitzi voi barbatzii...si sa-ti mai spun cv "nu exista padure fara uscaturi" sunt femei intre femei si barbatzi intre barbatzi...tu ar trebuii sa gandesti mai matur k mn k eu sunt doar o pustoaica care s-a lovit cu capul de pragul de sus...dar tu domnule ai trecut mai mult prin viatza k mn si se zice k cei batrani sunt mai inteleptzi...am gasit si cateva pers intelepte pe aici de la care am ce invatza, o pesoana e "SCORPIO" dar si multe pers care lasa mult de dorit


Inca o data se confirma faptul ca barbatii sunt comozi si prefera calea cea mai usoara, sa traga concluzii superficiale .E mai usor sa spui : toate suntetzi la fel, decat sa incerci sa vezi pe fiecare asa cum este, o fiinta complexa , unicat.

Postat pe 8 Aprilie 2010 08:13
in primul rand iti multumesc ca mi-ai dat un sfat..acum este randul meu...si prietenul meu a fost plecat in strainatate si chiar a stat mult...eu cum faceam parte dintr-un ansasamblu ieseam cu toti cand aveam spectacole..clar...dar noi vorbeam foarte mult la telefon si ii spuneam tot timpul unde am fost sau il intrebam daca sa ma duc...bineinteles ca a intervenit si gelozia la un moment dat ...nu mai imi raspundea la telefon dar pana la urma a yinteles ca asat fac de dinainte sa il intalnesc pe el si orice s-ar intampla nu l-as insela niciodata...avea si certitudinea ca nu pot sa il insel pt k ii aratam de cele mai multe ori cat de important era pentru mine...


stiu k ii greu mai ales ca nu esti vinovata dar nu trebuie sa te incapatanezi si sa nu il mai cauti...asa o sa creada ca intr-adevar esti vinovata...incearca sa mai vorbesti cu el iar daca nu te crede......nu stiu...ii chiar dificil...


nu iti pierde speranta..adevarul tot o sa iasa la iveala
kudika099681
Postat pe 8 Aprilie 2010 13:01
De la: scorpio67, la data 2010-04-08 08:13:15
De la: angel_de_la_noche, la data 2010-04-07 23:03:11
De la: aurelconstantin, la data 2010-04-06 08:47:42toate santeti la fel.fara suparare acum!


auzi nu te supara...dar pe mn chiar m-a enervat afirmatia asta a dumitale.....acum trebuie sa bag totzi barbatzii in aceasi oala k am trai eu o drama knd mi-era viatza mai draga si credeam k l-am gasit pe fat-frumos calare pe-o matura...nu domnule...nu exista oameni "la fel", exista doar asemanari intre oameni. acum depinde de firea fiecaruia, de principii, constintza, trairi. suflet si multe altele...dar cred k ai cv anisori si in loc sa ne judeci pe noi femeile...ar trebui sa te gandesti si unde gresitzi voi barbatzii...si sa-ti mai spun cv "nu exista padure fara uscaturi" sunt femei intre femei si barbatzi intre barbatzi...tu ar trebuii sa gandesti mai matur k mn k eu sunt doar o pustoaica care s-a lovit cu capul de pragul de sus...dar tu domnule ai trecut mai mult prin viatza k mn si se zice k cei batrani sunt mai inteleptzi...am gasit si cateva pers intelepte pe aici de la care am ce invatza, o pesoana e "SCORPIO" dar si multe pers care lasa mult de dorit


Inca o data se confirma faptul ca barbatii sunt comozi si prefera calea cea mai usoara, sa traga concluzii superficiale .E mai usor sa spui : toate suntetzi la fel, decat sa incerci sa vezi pe fiecare asa cum este, o fiinta complexa , unicat.



CORECT !!
babydoll_didy
Postat pe 8 Aprilie 2010 13:01
De la: kudika099681, la data 2010-04-08 13:01:42in primul rand iti multumesc ca mi-ai dat un sfat..acum este randul meu...si prietenul meu a fost plecat in strainatate si chiar a stat mult...eu cum faceam parte dintr-un ansasamblu ieseam cu toti cand aveam spectacole..clar...dar noi vorbeam foarte mult la telefon si ii spuneam tot timpul unde am fost sau il intrebam daca sa ma duc...bineinteles ca a intervenit si gelozia la un moment dat ...nu mai imi raspundea la telefon dar pana la urma a yinteles ca asat fac de dinainte sa il intalnesc pe el si orice s-ar intampla nu l-as insela niciodata...avea si certitudinea ca nu pot sa il insel pt k ii aratam de cele mai multe ori cat de important era pentru mine...


stiu k ii greu mai ales ca nu esti vinovata dar nu trebuie sa te incapatanezi si sa nu il mai cauti...asa o sa creada ca intr-adevar esti vinovata...incearca sa mai vorbesti cu el iar daca nu te crede......nu stiu...ii chiar dificil...


nu iti pierde speranta..adevarul tot o sa iasa la iveala


Da crede`ma k io sunt dispusa sa nu`l caut,dar el este acela care akuma ma cauta..i`am spus alaltaieri sa nu ma mai caute pana nu va dori sa reluam relatia si o sa aibe incredere in mine si aseara deja mi`o dat sms sa ies afara k ii langa mn nici nu stiu ce mai crede,pt k s`a comportat asa frumos cu mn ca si inainte :-? park ar fi fi trecut peste deja eu cred k a fost o mini impacare
babydoll_didy
Postat pe 8 Aprilie 2010 13:07
Toti baietii sunt orgoliosi cand aud de fostul dovada ca inca te iubeste,te-a cautat. Asa o sa fie impacarea mai dulce Mult succes!
SamanthaSam
Postat pe 8 Aprilie 2010 14:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dupa 17 ani de "caznicie"...divort 24 De la: stem_29 19 Decembrie 2010 18:44
De ce sunt/ devin femeile nemultumite? 19 De la: _oktober_ 31 Iulie 2009 14:28
ce vina are barbatul???? 55 De la: b23d26 6 Septembrie 2009 21:49
despartiri 127 De la: kudika_8553 24 Iunie 2012 16:35
Dilema 9 De la: Madalina_Gabriela_3 5 Noiembrie 2013 12:06