Setari Cookie-uri

help mee!!! please..kiar am nevoie de pareri

De la: babydoll_didy, la data 2010-04-08 13:07:14
De la: kudika099681, la data 2010-04-08 13:01:42in primul rand iti multumesc ca mi-ai dat un sfat..acum este randul meu...si prietenul meu a fost plecat in strainatate si chiar a stat mult...eu cum faceam parte dintr-un ansasamblu ieseam cu toti cand aveam spectacole..clar...dar noi vorbeam foarte mult la telefon si ii spuneam tot timpul unde am fost sau il intrebam daca sa ma duc...bineinteles ca a intervenit si gelozia la un moment dat ...nu mai imi raspundea la telefon dar pana la urma a yinteles ca asat fac de dinainte sa il intalnesc pe el si orice s-ar intampla nu l-as insela niciodata...avea si certitudinea ca nu pot sa il insel pt k ii aratam de cele mai multe ori cat de important era pentru mine...


stiu k ii greu mai ales ca nu esti vinovata dar nu trebuie sa te incapatanezi si sa nu il mai cauti...asa o sa creada ca intr-adevar esti vinovata...incearca sa mai vorbesti cu el iar daca nu te crede......nu stiu...ii chiar dificil...


nu iti pierde speranta..adevarul tot o sa iasa la iveala


Da crede`ma k io sunt dispusa sa nu`l caut,dar el este acela care akuma ma cauta..i`am spus alaltaieri sa nu ma mai caute pana nu va dori sa reluam relatia si o sa aibe incredere in mine si aseara deja mi`o dat sms sa ies afara k ii langa mn nici nu stiu ce mai crede,pt k s`a comportat asa frumos cu mn ca si inainte :-? park ar fi fi trecut peste deja eu cred k a fost o mini impacare



VEzi baby doll ca te-a cautat ti-am zis eu c bantuie pe la usi
ma bucur pt uh a inteles si bayatu in sfarsit ca nu ii e bine decat langa tine
_PrInTzEs_
Postat pe 8 Aprilie 2010 17:15
si eu ma bucur mai ales ca ma gandeam k nu ma va mai cauta repede
babydoll_didy
Postat pe 8 Aprilie 2010 17:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum faci sa uiti un barbat insurat? 64 De la: Andia 16 Iunie 2009 20:44
ce pot face? 13 De la: nicolaedavid2000 24 Mai 2010 18:36
cum pot problemele exterioare cuplului sa declanseze o ruptura.... 7 De la: parvati 7 Iunie 2009 00:24
Ce sa fac? Sa ignor sau sa insist? 17 De la: kudika_10348 24 Iunie 2012 05:07
o parere pls.. :-s 7 De la: ankris 15 Iunie 2010 17:52