Setari Cookie-uri

CE TREBUIE SA FACA O FEMEIE CAND BARBATUL O NEGLIJEAZA SEXUAL???

BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil
pedro_badboy
Postat pe 17 Aprilie 2010 13:06
Frate... e plina lumea de barbati interesati... prin urmare... cred ca intelegi ce vreau sa spun.
darksukkubus69
Postat pe 17 Aprilie 2010 13:12
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil


don pedro de salamanca bad boy, subtil propunei sa se apuce de crosetat. sau goblen!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 17 Aprilie 2010 23:18
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil


Sa-si gaseasca un amant ...
netwinder
Postat pe 21 Aprilie 2010 11:23
De la: netwinder, la data 2010-04-21 11:23:37
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil


Sa-si gaseasca un amant ...


E de preferat un vibrator tie.

Postat pe 21 Aprilie 2010 16:11
daca o compatimesti baga-te pe felie q ea....saracutza
freakbabe
Postat pe 21 Aprilie 2010 16:43
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil


roag-o sa isi bage un deget
Celia_29
Postat pe 21 Aprilie 2010 16:46
De la: Celia_29, la data 2010-04-21 16:46:56
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil


roag-o sa isi bage un deget


unde?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 21 Aprilie 2010 17:43
unde poate..de preferinta in nas
Celia_29
Postat pe 21 Aprilie 2010 17:45
De la: gigel_curiosu, la data 2010-04-21 17:43:01
De la: Celia_29, la data 2010-04-21 16:46:56
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil


roag-o sa isi bage un deget


unde?

Nu degeaba iti spui "curiosu' "
oxo_White_Rose_oxo
Postat pe 21 Aprilie 2010 17:47
Trei femei, una logodita, una casatorita si o amanta stateau de vorba despre relatiile lor si au hotarat sa-si uluiasca barbatii. In acea seara toate trei s-au imbracat sexy, purtand pantofi cu tocuri cui, corset de piele si o masca pe ochi. Ziua urmatoare s-au intalnit din nou.
Fata logodita a spus:
- Aseara, cand logodnicul meu a ajuns acasa, m-a gasit imbracata cu corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui de 7 cm si masca. Mi-a spus "Esti femeia vietii mele, te iubesc". dupa aceea am facut dragoste toata noaptea.
Amanta s-a laudat si ea:
- Si la mine a fost incredibil! Ne-am intalnit in biroul lui. Purtam corsetul de piele, tocuri cui foarte inalte, masca si o pelerina. Cand am descheiat pelerina, n-a scos nici un cuvant. Am facut doar sex ca nebunii toata noaptea!
In cele din urma, femeia casatorita si-a spus si ea povestea:
- Eu am trimis copiii la mama, m-am pregatit, m-am echipat cu corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui si masca pe ochi.
Sotul meu s-a intors de la lucru, a luat telecomanda si o bere din frigider si a spus:
- Ia zi Batman, faci si tu ceva de mancare?


miss_darine
Postat pe 21 Aprilie 2010 18:55


doamna darine, mi-a pleznit besica de atata ras. il stiam , da' mi-a facut placere sa-l citesc din manutele tale.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 21 Aprilie 2010 21:06
vad ca multi dintre voi intrati aici doar ca sa faceti bacalie.....................
pedro_badboy
Postat pe 28 Aprilie 2010 16:57
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-28 16:57:13vad ca multi dintre voi intrati aici doar ca sa faceti bacalie.....................

poate de-o bacanie
YullyNar3
Postat pe 29 Aprilie 2010 18:46
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil

isi pune corsetul de piele, pantofii cu toc cui si pelerina - deschide frigiderul ia o bere si se aseaza in fotoliu si se uita la meci
YullyNar3
Postat pe 29 Aprilie 2010 18:50
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil

sigur sotul e barbat?
Lucia38
Postat pe 29 Aprilie 2010 18:51
De la: Lucia38, la data 2010-04-29 18:51:43
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil

sigur sotul e barbat?

da, sotul e barbat , ea e sotia grasa si cu mustata (cea care bea berea )
iar el tocmai a venit de la amanta, obosit
YullyNar3
Postat pe 30 Aprilie 2010 19:32
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil



Asa ceva e imposibil....ori are pe altcineva...ori vine atat de obosit de la munca incat nu are nici un chef...sau nu cumva sa fii intrat la andropauza...E nasol daca ea isi da atata silinta si el nici macar nu se sinchiseste...

Apadeploaie
Postat pe 1 Mai 2010 22:14
Pai eu zic sa-i spui prietenei sa ma caute, o scoatem noi la capat cumva
rodicris
Postat pe 2 Mai 2010 07:28
Parerea mea...modalitatea cea mai rentabila in cazul ei,sincer vorbim si fara menajamente...SA-SI GASEASCA UN AMANT.

Nu sunt de parere ca daca esti casatorit,ai copil si te mai intelegi si bine,sa nu existe sex...inseamna ca el are o problema si mai exact,cred ca el are pe alta si ii place aceea ce-i face mai mult decat sotia.

RETINETI: NICI UN BARBAT NU STA FARA SEX decat daca are vreo boala sau este impotent,asa ca noi...ce draq avem?

Amica sa treaca la treaba,la cucerit....
kudika057006
Postat pe 2 Mai 2010 07:31
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-04-17 23:18:30
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil


don pedro de salamanca bad boy, subtil propunei sa se apuce de crosetat. sau goblen!

zii prietenei tale sa mai munceasca si ea, e obosit tipul, ce vrei sa faca?si eu cand sunt f obo poate sotul meu sa=si puna si coarne ca tot nu il bag in seama. sunt zile si zile, ani si ani. sa fie rabdatoare prietena ta. altceva ce ar mai putea face: sa mearga la coafor si sa faca o schimbare radicala, sa se macheze altfel sa isi schimbe stilul vestimentar(pantofi cu toc, rochii pana la genunchi) si sa aiba mai multa incredere in ea si el sigur va observa schimbarea chiar daca are o alta femeie in viata lui.
miamorsel
Postat pe 2 Mai 2010 09:15
NU E DE AJUNS SA SE IMBRACE.......TREBUIE SA SE SI DEZBRACE.......DAR NU CUM S A IMBRACAT CI USOR
CAND O SA INTELEAGA TOATE FEMEILE CA BARBATII ISI DORESC IUBITA IN PAT SI DOAMNA PE STRADA O SA FIE BINE......PUPICI SI SPOR LA DEZBRACAT
19821982
Postat pe 2 Mai 2010 10:02
Cred ca atitudinea in pat conteaza mult mai mult decat niste haine sexy,care,pana la urma le dai jos...
Compatibilitatea sexuala si un echilibru in pat cu o persoana o gasesti mai greu...
Vedeti,dragi barbati....si va intrebati de ce inseala femeile
Clarysse
Postat pe 2 Mai 2010 10:06
De la: netwinder, la data 2010-04-21 11:23:37
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil


Sa-si gaseasca un amant ...


ce altceva puteai sa spui....in conditiile in care tu esti cel care cauta amanta ....speri doar sa fie clujeanca...nu?
paula27
Postat pe 2 Mai 2010 10:11
Buna Pedro,

Aceasta neglijenta nu e oboseala - e plictiseala si posibil plictiseala cu amanta - si daca nu-i da nici un pic de atentie (deoarece un barbat destept si care nu doreste sa isi piarda familia se comporta acasa f.b pentru a nu trezi suspiciuni) este ca cealalta sau celalat este lumea lui acum - si singura forma lejera de a iesi din aceasta situatie (pentru ca eu cred ca este o persoana de secunda calitate) este sa o forteze pe ea sa dea pasul - DIVORT.
Daca ma insel si el este taticul model si sotul IDEAL (nu vad Ideal unde este) - prietena ta trebuie sa isi caute un amant
Fer10
Postat pe 2 Mai 2010 10:15
De la: miss_darine, la data 2010-04-21 18:55:14 Trei femei, una logodita, una casatorita si o amanta stateau de vorba despre relatiile lor si au hotarat sa-si uluiasca barbatii. In acea seara toate trei s-au imbracat sexy, purtand pantofi cu tocuri cui, corset de piele si o masca pe ochi. Ziua urmatoare s-au intalnit din nou.
Fata logodita a spus:
- Aseara, cand logodnicul meu a ajuns acasa, m-a gasit imbracata cu corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui de 7 cm si masca. Mi-a spus "Esti femeia vietii mele, te iubesc". dupa aceea am facut dragoste toata noaptea.
Amanta s-a laudat si ea:
- Si la mine a fost incredibil! Ne-am intalnit in biroul lui. Purtam corsetul de piele, tocuri cui foarte inalte, masca si o pelerina. Cand am descheiat pelerina, n-a scos nici un cuvant. Am facut doar sex ca nebunii toata noaptea!
In cele din urma, femeia casatorita si-a spus si ea povestea:
- Eu am trimis copiii la mama, m-am pregatit, m-am echipat cu corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui si masca pe ochi.
Sotul meu s-a intors de la lucru, a luat telecomanda si o bere din frigider si a spus:
- Ia zi Batman, faci si tu ceva de mancare?



... ...misile...te tii de "goange"da un sfat pentru fata asta necajita nu dai...tocmai tu cu experienta ta...macar sa-i fi recomandat topicul "caut amant"sau vreo jucarie din alea cu baterii...sau sa duca "armasarul "la doctor poate a ruginit pe la partile esentiale.
cum de esti asa de retinuta in ultimul timp? o zi buna.
RUY_BLAS
Postat pe 2 Mai 2010 10:49
sa vina la mine
ciri
Postat pe 2 Mai 2010 11:25
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil



Da' tu de unde stii? Cred ca daca tot cunosti problemele si iti pasa , ai putea sa o fatuiesti. E vorba cumva de tine? Nu cred ca postarea pe forum ii rezolva problema si cel mai corect si echitabil ar fi sa discute si sa gaseasca rezolvarea impreuna. Le urez succes!
Desy
Postat pe 2 Mai 2010 11:39
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil
Imi pare rau de doamna respectiva.. un mic sfat, cred ca i-ar prinde bine! In atmosfera zilelor in care ordinea prioritatilor este munca in a-ti pastra locul de munca,, teama de a nu mai face fata ingrozitoarelor datorii , teama de a nu reusi, teama de somaj care implicit aduce de la sine o schimbare de statut greu de acceptat in societate, dar cu repercusiuni grave in familie, toate acestea , dar si multe altele, pot influenta enorm de mult comportamentul unuei persoane, incat devine de nerecunoscut in familie . desi la locul de munca , si cu colegii. pastreaz si adopta o alta " masca"~! Este greu de inteles ce se petrece in sufletul , in mintea unei asemenea persoane. ... iar de aici . pana la a da curs invitatiei subtile pe care sotia incearca sa o transmita doar prin vestimentatie, este un prag care se interpune intre el si sotie, care nu se poate trece.. el devine mai frustrat, datorita faptului ca nu este inteles, ea . devine suspicioasa si "traumatizata" de efectul esecului pe care il resimte! o buna comunicare intre cei doi soti, unde sa se puna accentul cat mai mult pe tot ceea ce insaemna munca sotului, activitataea sa in cadrul relatiilor de munca. temerile pe care el le poate resimte dar nu sunt lamurite.. apoi incat sa i se aduca la cunostiinta si alte aspecte ale vietii lor.. de ex, sotia sa ii reaminteasca sotului despre evenimentele cele mai placute din viata lor, dar de care stie sigur ca el era foarte interesat , sau fericit! Apoi incet se poate trece la degajarea si influentarea marturisirilor, la tot ceea ce il macina, ce il determina sa fie apatic, si nepasator! daca se ajunge la o anumita concluzie, atunci automat se poate detecta problema care il tine departe de sotie! cu putin tact, si diplomatie, se poate ajunge la rezolvarea problemelor intre cei doi soti! Daca nici aceasta metoda nu da roade, atunci , este bine a consulta un psiholog, unde cei doi soti , vor reusi prin consiliere sa se regaseasca! Toate acestea , pot fi puse in practica.... dar exista inca un "dar".. daca sotul nu mai are nic o atragere vizavi de sotie, trebuiesc discutate aspectele de natura si relatie sexuala dintre cei doi! poate el isi doreste mai mult,, iar ea nu este pregatita sa ofere. sau in ultimul caz. chiar sotul poate avea o relatie extraconjugala! .. de unde poate primi mai multa experienta si placere!! Aasdar, trebuiesc urmarite pe rand toate aspectele care au reusit sa il determine de a nu " observa" femeia de langa el!!! Iar iubirea, dragostea impartasita unde este?? Sa nu uitam de valorile pe care noi le creem ! Daca o femeie este inteleapta suficient, ea stie sa isi ridice sotul pe cel mai inalt piedestal... poate ca el asteapta mult mai mult de sotia sa.. iar aici caracterul si intuitia sotiei, pot face minuni!! Un caracter frumos, detasat de rautatile zilnice, de temeri, de reprosuri. pot sa creeze un plan mult mai atractiv in cadrul familiei, . iar daca sotia ii este un bun prieten intelgator., care poate sa ii dea o libertate de actiune sotului ... atunci rezultatul poate fi unul fericit! Sa nu uitam, ca barbatii, au nevoie de libertatea lor . de intimitatea lor, nu trebuiesc sufocati cu intrebari, sau cu cu presupuneri care pot aduce jigniri. acest tip de actiune din partea sotiei, il poate "inchide:" in carapacea sa. si va alerga continuu indeva unde sa fie liber. asa cum era pa timpuri la mama acasa! Iar faptul ca langa noi, avem in loc de sot un copil. sa nu va ingrijoreze.. unii barbati raman copii pana la adanci bataneti!!! va doresc o zi placuta, si plina de realizari
atlantida
Postat pe 2 Mai 2010 14:40
SOTUL RESPECTIVEI O INSEALA, CE-I ASA DE GREU DE INTELES?!.... DAR DE DRAGUL COPILULUI, N-ARE CURAJUL INCA SA-I SPUNA. EI CHIAR N-AU STAT DE VORBA PE TEMA ASTA???? IL INTREBI CE ARE AZI,IL INTREBI CE ARE MIINE, DAR INTR-O ZI TOT O SA-I SPUNA....PSIHOLOGIC VORBIND RESPECTIVUL E IN FAZA IN CARE SE SIMTE VINOVAT DE CE A FACUT, SOTIA TREBUIE SA-L FACA SA-SI DESCHIDA INIMA ,SA VORBEASCA DESCHIS,ALTFEL O SA-L PIARDA... NU STIU, E UN SCENARIU,DAR TREBUIE LUATA IN CALCUL SI VARIANTA ACEASTA......NUMAI BINE ACOLO LA VOI!
kudika168226
Postat pe 2 Mai 2010 15:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am fost inselata de sotul meu, cine ma poate sfatui ce sa faca? 25 De la: _oktober_ 18 Februarie 2011 08:11
decizie grea in viata mea 96 De la: faith742011 11 Decembrie 2011 22:08
dilema... 22 De la: taiko 15 Octombrie 2009 15:34
Sa iubesti un barbat casatorit... 359 De la: 11 August 2012 02:45
Salut!!! 61 De la: geo_resuscitat 11 Ianuarie 2011 22:25