Setari Cookie-uri

CE TREBUIE SA FACA O FEMEIE CAND BARBATUL O NEGLIJEAZA SEXUAL???


aici sunt 2 probleme ;se poate sa aibe pe cineva sau ori s-a abandonat in munca , oricum ar fii in loc sa fie taur e un bou , se stie ca taurul poate fii tata , boul ...doar unchi.
Cred ca daca povestea e reala . ar trebuii sa se aranjeze si sa plece de nebuna de acasa , la ore cand el ar trebuii sa vina si voalat sa-i de-a impresia de adulter , poate i se trezeste insti ctul de gelozie , chiar daca ai un bibelou acasa , ar trebuiii sa incerci sa-l stergi de praf uneori...poate il aduce pe drumul cel bun...
banalulanonim
Postat pe 2 Mai 2010 16:13
Multumesc tuturor celor care au tratat aceasta prb cu serioazitate iar celor care nu sa le fie de bine .Tin sa precizez ca fata arata bine 1.70 si 54 kg, ,ea nu doreste sa divorteze deoarece nu stioe cum va reactiona copilul (are 3ani) ea imi spune ca face toate asta pt copil ca deaceea sa cu sotul ei prefera sa-si sacrifice fericirea ei pt fericirea copilului. Si apoi eu va spun sincer cat ai fi de obosit si cat ai fii de suparat neglijezi sotie o zi dou hai trei dar tot vii casa
si o iei la intrebarii dealea de noapte sa fim seriosi .Inca un raspuns NU sunt eu cel in cauza asa ca eu nu imi pot neglija jumatatea
pedro_badboy
Postat pe 2 Mai 2010 20:44
Draga atlantida
tot ceea ce spui tu i-am spus si eu
el a fost f dragoastos in primii 5 ani de relatie cu trecerea timpului el a inceput s-o neglijeze din punct de veredre sexual .Fata a incercat si a intrat la 3 facultati dar el ca un bun voitor nu a sprijinit-o nici macar cu o vb buna sa-i arate ca este langa ea drept urmare ea a renuntzat la fac
iar anul trecut a incepu iarasi o noua facultate te rog sa ma crezi mai mult o sprijin eu si o impulsionez sa nu renuntze la facultate o sprijin moral si financiar (nu se pune prb de bani ).Ea imi spune ca nu stie ca cineva sa o fi sprijinit asa de mult cum o fac eu iam spus ca nu doresc nimic altceva ecat sa o vad cu diploma in mana
sa termine o fac ca aceasta este dorintza ei ce mai mare.....................................
pedro_badboy
Postat pe 2 Mai 2010 20:53
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil


de ce nu o ajuti tu sa-si rezolve problema?
arhanghel
Postat pe 2 Mai 2010 22:25
buna parerea mea este ca trebuie vorbit serios despre asta si daca nu intelege sant doua solutii ori il inseala ori divorteaza viata este prea scurta sa merite sa suferim asa ca gandeste bine
mita38c
Postat pe 3 Mai 2010 07:10
De la: mita38c, la data 2010-05-03 07:10:58buna parerea mea este ca trebuie vorbit serios despre asta si daca nu intelege sant doua solutii ori il inseala ori divorteaza viata este prea scurta sa merite sa suferim asa ca gandeste bine


Pentru ce sa divorteze? Dac-ar fi asa, ar trebui sa divorteze 75% din femei... Nu.... nu tre' sa divorteze ci numai sa fie curioasa, sa vada daca chiar toti barbatii sunt ca sotul ei...
Si pan-la urma o sa gaseasca ceva convenabil.
Dar sa aiba grije: sa nu se indragosteasca de ala, pe care l-a gasit, ca abia atunci da de belea...
Pentru ca multe femei fac greseala sa prefere toata vaca, desi au nevoie numai de lapte...
Ndrusu
Postat pe 3 Mai 2010 08:15
De la: miss_darine, la data 2010-04-21 18:55:14 Trei femei, una logodita, una casatorita si o amanta stateau de vorba despre relatiile lor si au hotarat sa-si uluiasca barbatii. In acea seara toate trei s-au imbracat sexy, purtand pantofi cu tocuri cui, corset de piele si o masca pe ochi. Ziua urmatoare s-au intalnit din nou.
Fata logodita a spus:
- Aseara, cand logodnicul meu a ajuns acasa, m-a gasit imbracata cu corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui de 7 cm si masca. Mi-a spus "Esti femeia vietii mele, te iubesc". dupa aceea am facut dragoste toata noaptea.
Amanta s-a laudat si ea:
- Si la mine a fost incredibil! Ne-am intalnit in biroul lui. Purtam corsetul de piele, tocuri cui foarte inalte, masca si o pelerina. Cand am descheiat pelerina, n-a scos nici un cuvant. Am facut doar sex ca nebunii toata noaptea!
In cele din urma, femeia casatorita si-a spus si ea povestea:
- Eu am trimis copiii la mama, m-am pregatit, m-am echipat cu corsetul de piele, pantofii cu tocuri cui si masca pe ochi.
Sotul meu s-a intors de la lucru, a luat telecomanda si o bere din frigider si a spus:
- Ia zi Batman, faci si tu ceva de mancare?


arianabiutza
Postat pe 3 Mai 2010 09:35
Foarte tare bancu...
Da, despre doamna in pricina, cred ca este inselata suta in mie, si o stie si ea dar cum fac toate nevestele accepta situatia, cel putin pana afla ceva foarte sigur. Ce sa mai, se vede clar ca el nu mai este interesat de ea.....si sa fim seriosi este barbat...cat poate sta fara....??? Ok este obosit in cursul saptamanii, poate sta peste program..........dar in weekend??? Partea cea mai proasta este ca probabil s-a trecut de stadiul de aventura, aici devine destul de periculos pentru sotie ar cam trebui sa ia masuri.
kudika133457
Postat pe 3 Mai 2010 16:23
In cazul ei..nu mai e nimik de facut.El deja are amanta.....sa si gaseasca si ea amant...
love_strike
Postat pe 3 Mai 2010 21:34
De la: pedro_badboy, la data 2010-04-17 13:06:11BUNA FETELOR!! am o f buna amica se intelege cu sotul ei nimic de zis,dar uite ca el o neglijeaza in pat ea saracutxa se pregateste cum trb lenjerie super sexy si tot tacamul dar sotul vine se uita la ea se intinde si se baga la somn............................................................................................. voi fetelor ce a-ti face, tinand cont ca ea a stat de vb cu el si au discutat aceste prb mai ales ca au si un superb copil



nu-i calda piranda man, nu ai ce face.
leo_
Postat pe 4 Mai 2010 13:30
o rog sa ia legatura cu mine ca doar asa poata sa inteleaga suferinta unui barbat cand pr e invers de topicGRACIAS
kudika374451
Postat pe 7 Martie 2011 12:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut amanta 18 De la: valy90 7 Decembrie 2010 13:23
Un sfat va rog 11 De la: kudika_15432 5 Septembrie 2012 16:26
so... 34 De la: mika76 31 August 2011 13:27
ce i-am face unui barbat cu doua foste neveste, 2 copilasi abandonati si multe amante 31 De la: Ralukutzza 9 Septembrie 2009 17:57
am nevoie de un sfat ...legat de primul meu prieten:):X 29 De la: kudika416887 4 August 2011 18:13