Setari Cookie-uri

Tine de curaj sa-ti dai cu parerea

mda,,,,,,,,,,,,,,,potzi fi!!
Dontyyy
Postat pe 6 Mai 2010 10:33
esti fata sau baiat?
kudika104248
Postat pe 6 Mai 2010 10:35
De la: Dontyyy, la data 2010-05-06 10:33:36 mda,,,,,,,,,,,,,,,potzi fi!!


ca am o problema care ma nelinisteste poate iti poti da cu parerea
kudika104248
Postat pe 6 Mai 2010 10:36
De la: sirghea, la data 2010-05-06 10:29:13
De la: scorpio67, la data 2010-05-05 20:45:21
De la: dragos_quicki, la data 2010-05-05 20:30:44bravo miha! da! sunt prost crescut. acum dorm toate kudicele mai bine? a? penibil. da, am prieteni/e grasi/e dar care sunt grasi pentru ca asa i-a lasat natura DAR care nu merg la McD's decat atunci cand le este pofta, ca orice om normal. Doh! categoria selectata de mine era una aparte insa, voi, mi-ati dovedit DIN NOU ca sunteti niste proaste cu idei preconcepute ce nu pot face diferenta dintre realitate si...realitate. erau 3 categorii MARI SI LATE. LA FEL DE LATE CA GRASELE DE LA PUNCTUL 3!

Hai la multi ani de ziua noastrã!


Care zi? A , ziua nesimtitilor si misoginilor? Da , multa prostie inainte si tie( cu toate ca nu era nevoie de mai multa).

???!!!...da pe mine de ce ma jigesti?...pai cum ne bagi pe toti in aceiasi oala? tocmai tu?...pacat ...si totusi ai vazut ce frumos a fost...cel putin asa am auzit...tot Piedone...
"Stau si ma gandesc: oare e intamplator faptul ca tot ce denumeste ceva care te enerveaza, te pune in pericol, sau te distruge pare a fi FEMININ? Iar apoi tot ce ne alina, ne bucura si ne mai da un tzel in viata este de natura MASCULINA?

Voi, femeile, sunteti O ploaie, O zapada, O grindina, O furtuna.

Noi suntem UN soare, UN timp frumos, UN paradis. Stau si ma uit, chiar nu aveti noroc: O bucatarie, O vesela, O matura, O caldura, O mizerie.

Noi suntem UN repaus linistit intr-UN fotoliu confortabil, citind destinsi UN ziar si ascultand UN jurnal, asta daca nu veniti voi sa semanati O discordie sau sa ne faceti O sicana.

Voi, femeile, va dati mari ca aveti O telecomanda, dar priviti la UN televizor, unde noi alegem UN post care il dorim.

In trecut, pentru a face calcule aveati O numaratoare prapadita, acum barbatii au inventat UN calculator.

Si ceea ce va defineste, sexul, tot UN sex se spune si niciodata O sex. Cand va simtiti bine, traiti, nu-i asa, UN orgasm, iar daca o dati in bara va alegeti cu O frustrare.

Voi puteti avea O carte de credit, dar aceasta nu inseamna nimic fara UN cont.

Ce poate provoca O problema care se poate transforma intr-O catastrofa? O eroare de pilotaj, O pana de benzina, O proasta vizibilitate, O intrerupere de curent.

Voi pentru a ne inrobi doriti O casatorie, dar exista si eliberarea care este UN divort. "
asta pentru ca m-ai facut ...misogin.
deci pot fi dar ...nu ma caracterizeza...

:sml-love0038


Dragalasule , eu ma refeream strict la urmasul lui Misogin si a celor de teapa lui, nu la ziua barbatilor despe a carei existenta habar nu am avut.Mi-a zis al meu dar nu l-am luat in serios , m-am gandit ca are doar chef de mers la terasa si nu i-am dat voie ca suntem la dieta.Daca ai vrut sa fii rau sa stii ca n-ai reusit.Pe tine nu pot sa ma supar.Asa misogini ca tine tot sa fie in jurul meu.

Postat pe 6 Mai 2010 13:37
O cotesti ca la Ploiesti. Noroc ca nu sunt semne de circulatie p-aci.
dragos_quicki
Postat pe 6 Mai 2010 14:27
De la: kudika104248, la data 2010-05-06 10:36:11
De la: Dontyyy, la data 2010-05-06 10:33:36 mda,,,,,,,,,,,,,,,potzi fi!!


ca am o problema care ma nelinisteste poate iti poti da cu parerea


daca-i vorba de dat cu parerea sunt ce vrei tu!!
Dontyyy
Postat pe 6 Mai 2010 14:43
De la: dragos_quicki, la data 2010-05-06 14:27:17O cotesti ca la Ploiesti. Noroc ca nu sunt semne de circulatie p-aci.


Uite cine ma corecteaza! Monumentul de conduita morala si etica!
Zaaaaaaaaaaaaaaaaat !!!!!!!!

Postat pe 6 Mai 2010 15:10
De la: scorpio67, la data 2010-05-06 15:10:31
De la: dragos_quicki, la data 2010-05-06 14:27:17O cotesti ca la Ploiesti. Noroc ca nu sunt semne de circulatie p-aci.


Uite cine ma corecteaza! Monumentul de conduita morala si etica!
Zaaaaaaaaaaaaaaaaat !!!!!!!!


scorpio te rog mult nu jigni bietele animalutze
Dontyyy
Postat pe 6 Mai 2010 15:17
De la: Dontyyy, la data 2010-05-06 15:17:37
De la: scorpio67, la data 2010-05-06 15:10:31
De la: dragos_quicki, la data 2010-05-06 14:27:17O cotesti ca la Ploiesti. Noroc ca nu sunt semne de circulatie p-aci.


Uite cine ma corecteaza! Monumentul de conduita morala si etica!
Zaaaaaaaaaaaaaaaaat !!!!!!!!


scorpio te rog mult nu jigni bietele animalutze


pardon, mi-a scapat, am vrut sa zic : zbaaaaaaaaaaar!

Postat pe 6 Mai 2010 15:20
De la: scorpio67, la data 2010-05-06 09:22:43cred ca jignesti aiurea donsoara.inscrie-te mata in UNICEF si militeaza pentru copii care mor de foame si lasa-i pe altii sa discute despre ce vor, da? Nu e nimeni cretin si oricum nu dupa mintea ta se poate stabili asta.e un forum de discutii nu organizatia natiunilor unite pentru pace.



:)) Discutii? dupa discutii se vede valoarea omului.
Refuz sa intru in jocul vostru.mai bine lasati`o balta, oricum e un topic de ..."handel"
Numai bine:*
SashmiK
Postat pe 6 Mai 2010 16:30
De la: scorpio67, la data 2010-05-06 13:37:45
De la: sirghea, la data 2010-05-06 10:29:13
De la: scorpio67, la data 2010-05-05 20:45:21
De la: dragos_quicki, la data 2010-05-05 20:30:44bravo miha! da! sunt prost crescut. acum dorm toate kudicele mai bine? a? penibil. da, am prieteni/e grasi/e dar care sunt grasi pentru ca asa i-a lasat natura DAR care nu merg la McD's decat atunci cand le este pofta, ca orice om normal. Doh! categoria selectata de mine era una aparte insa, voi, mi-ati dovedit DIN NOU ca sunteti niste proaste cu idei preconcepute ce nu pot face diferenta dintre realitate si...realitate. erau 3 categorii MARI SI LATE. LA FEL DE LATE CA GRASELE DE LA PUNCTUL 3!

Hai la multi ani de ziua noastrã!


Care zi? A , ziua nesimtitilor si misoginilor? Da , multa prostie inainte si tie( cu toate ca nu era nevoie de mai multa).

???!!!...da pe mine de ce ma jigesti?...pai cum ne bagi pe toti in aceiasi oala? tocmai tu?...pacat ...si totusi ai vazut ce frumos a fost...cel putin asa am auzit...tot Piedone...
"Stau si ma gandesc: oare e intamplator faptul ca tot ce denumeste ceva care te enerveaza, te pune in pericol, sau te distruge pare a fi FEMININ? Iar apoi tot ce ne alina, ne bucura si ne mai da un tzel in viata este de natura MASCULINA?

Voi, femeile, sunteti O ploaie, O zapada, O grindina, O furtuna.

Noi suntem UN soare, UN timp frumos, UN paradis. Stau si ma uit, chiar nu aveti noroc: O bucatarie, O vesela, O matura, O caldura, O mizerie.

Noi suntem UN repaus linistit intr-UN fotoliu confortabil, citind destinsi UN ziar si ascultand UN jurnal, asta daca nu veniti voi sa semanati O discordie sau sa ne faceti O sicana.

Voi, femeile, va dati mari ca aveti O telecomanda, dar priviti la UN televizor, unde noi alegem UN post care il dorim.

In trecut, pentru a face calcule aveati O numaratoare prapadita, acum barbatii au inventat UN calculator.

Si ceea ce va defineste, sexul, tot UN sex se spune si niciodata O sex. Cand va simtiti bine, traiti, nu-i asa, UN orgasm, iar daca o dati in bara va alegeti cu O frustrare.

Voi puteti avea O carte de credit, dar aceasta nu inseamna nimic fara UN cont.

Ce poate provoca O problema care se poate transforma intr-O catastrofa? O eroare de pilotaj, O pana de benzina, O proasta vizibilitate, O intrerupere de curent.

Voi pentru a ne inrobi doriti O casatorie, dar exista si eliberarea care este UN divort. "
asta pentru ca m-ai facut ...misogin.
deci pot fi dar ...nu ma caracterizeza...

:sml-love0038


Dragalasule , eu ma refeream strict la urmasul lui Misogin si a celor de teapa lui, nu la ziua barbatilor despe a carei existenta habar nu am avut.Mi-a zis al meu dar nu l-am luat in serios , m-am gandit ca are doar chef de mers la terasa si nu i-am dat voie ca suntem la dieta.Daca ai vrut sa fii rau sa stii ca n-ai reusit.Pe tine nu pot sa ma supar.Asa misogini ca tine tot sa fie in jurul meu.

...aprob pozitiv vezi cum te scoti in fata sotului
RUY_BLAS
Postat pe 6 Mai 2010 19:37
De la: SashmiK, la data 2010-05-06 16:30:09
De la: scorpio67, la data 2010-05-06 09:22:43cred ca jignesti aiurea donsoara.inscrie-te mata in UNICEF si militeaza pentru copii care mor de foame si lasa-i pe altii sa discute despre ce vor, da? Nu e nimeni cretin si oricum nu dupa mintea ta se poate stabili asta.e un forum de discutii nu organizatia natiunilor unite pentru pace.



:)) Discutii? dupa discutii se vede valoarea omului.
Refuz sa intru in jocul vostru.mai bine lasati`o balta, oricum e un topic de ..."handel"
Numai bine:*


Nici nu te-a invitat nimeni , sa fii sanatoasa!

Postat pe 6 Mai 2010 21:20
De la: sirghea, la data 2010-05-06 19:37:35
De la: scorpio67, la data 2010-05-06 13:37:45
De la: sirghea, la data 2010-05-06 10:29:13
De la: scorpio67, la data 2010-05-05 20:45:21
De la: dragos_quicki, la data 2010-05-05 20:30:44bravo miha! da! sunt prost crescut. acum dorm toate kudicele mai bine? a? penibil. da, am prieteni/e grasi/e dar care sunt grasi pentru ca asa i-a lasat natura DAR care nu merg la McD's decat atunci cand le este pofta, ca orice om normal. Doh! categoria selectata de mine era una aparte insa, voi, mi-ati dovedit DIN NOU ca sunteti niste proaste cu idei preconcepute ce nu pot face diferenta dintre realitate si...realitate. erau 3 categorii MARI SI LATE. LA FEL DE LATE CA GRASELE DE LA PUNCTUL 3!

Hai la multi ani de ziua noastrã!


Care zi? A , ziua nesimtitilor si misoginilor? Da , multa prostie inainte si tie( cu toate ca nu era nevoie de mai multa).

???!!!...da pe mine de ce ma jigesti?...pai cum ne bagi pe toti in aceiasi oala? tocmai tu?...pacat ...si totusi ai vazut ce frumos a fost...cel putin asa am auzit...tot Piedone...
"Stau si ma gandesc: oare e intamplator faptul ca tot ce denumeste ceva care te enerveaza, te pune in pericol, sau te distruge pare a fi FEMININ? Iar apoi tot ce ne alina, ne bucura si ne mai da un tzel in viata este de natura MASCULINA?

Voi, femeile, sunteti O ploaie, O zapada, O grindina, O furtuna.

Noi suntem UN soare, UN timp frumos, UN paradis. Stau si ma uit, chiar nu aveti noroc: O bucatarie, O vesela, O matura, O caldura, O mizerie.

Noi suntem UN repaus linistit intr-UN fotoliu confortabil, citind destinsi UN ziar si ascultand UN jurnal, asta daca nu veniti voi sa semanati O discordie sau sa ne faceti O sicana.

Voi, femeile, va dati mari ca aveti O telecomanda, dar priviti la UN televizor, unde noi alegem UN post care il dorim.

In trecut, pentru a face calcule aveati O numaratoare prapadita, acum barbatii au inventat UN calculator.

Si ceea ce va defineste, sexul, tot UN sex se spune si niciodata O sex. Cand va simtiti bine, traiti, nu-i asa, UN orgasm, iar daca o dati in bara va alegeti cu O frustrare.

Voi puteti avea O carte de credit, dar aceasta nu inseamna nimic fara UN cont.

Ce poate provoca O problema care se poate transforma intr-O catastrofa? O eroare de pilotaj, O pana de benzina, O proasta vizibilitate, O intrerupere de curent.

Voi pentru a ne inrobi doriti O casatorie, dar exista si eliberarea care este UN divort. "
asta pentru ca m-ai facut ...misogin.
deci pot fi dar ...nu ma caracterizeza...

:sml-love0038


Dragalasule , eu ma refeream strict la urmasul lui Misogin si a celor de teapa lui, nu la ziua barbatilor despe a carei existenta habar nu am avut.Mi-a zis al meu dar nu l-am luat in serios , m-am gandit ca are doar chef de mers la terasa si nu i-am dat voie ca suntem la dieta.Daca ai vrut sa fii rau sa stii ca n-ai reusit.Pe tine nu pot sa ma supar.Asa misogini ca tine tot sa fie in jurul meu.

...aprob pozitiv vezi cum te scoti in fata sotului


Abia seara am vazut la tv si am priceput care-i treaba.O sa-l invit in alta seara la restaurant .

Postat pe 6 Mai 2010 21:21
cred ca nu ai fost educat de acasa cum trebuie...si sunt curioasa ce corp perfect de model ai..
kudika174208
Postat pe 6 Mai 2010 23:33




EXOTIQUE DESIGNER LINGERIE

Capitala Mondiala A Chiloteilor SENSUALLE BRASIL

ACUM SI IN ROMANIA !

Lenjerie intima, lucrata manual, cu/fara swarovski, MARIMI UNIVERSALE !!!

www.lenjeriata.ro



navdixt
Postat pe 7 Mai 2010 01:06
@kitty_krieger tu sigur esti grasa !
@Summer_ tu esti mama lor… deci esti grasa.
@peentruthine tu nu numai ca esti grasa, dar esti genu :
- Vai fata ce urasc grasele. De fapt nu le urasc. De fapt imi plac grasele, de unde pot sa imi cumpar una?
@kudika119944 ai inceput bine, ai terminat porst.
@coldwind; AnotherWay; lollitta voi ati putea sa deveni o definitie : "Ma bag in seama chiar daca nu am nimic de spus …. pentru ca sunt femeie".
@SashmiK tu cred ca te-ai nascut HI!
@sirghea misto !

Din punctul meu de vedere si repet punctul meu de vedere. Sper ca m-am facut inteles.

1. Nici macar nu este vorba despre grase aici. Este vorba despre caracter. Caracter naspa combinat cu kg multe => topicul creat pe care nu prea la-ti inteles.

2. Toti judecam cu sau fara voia noastra. Si voi ar trebui sa stiti cel mai bine. Pentru ca pe voi poate nu va deranjeaza grasele, dar va deranjeaza alea de arata mai bine. La noi este exact invers.

3. Va enerveaza pe toti topicul care la-ti dezvoltat deja in 5 pagini. Oare ce inseamna asta ?

4. Cel care a creat topic-ul, a avut curajul sa spuna cea ce gandim toti. Va este rusine de gandurile voastre bolnave!

Astept injurii. Dar va rog ... be smart. Refuz sa raspund celor care ma fac misogin, incult, sau ca am probleme cu capu fara sa argumenteze. Si repet ... este punctul meu de vedere.
VSquall
Postat pe 7 Mai 2010 09:35
Buna ziua

M-am alaturat barbatilor de pretutindeni
La atac voinicii mei



Pe ele
Raulica
Postat pe 7 Mai 2010 10:46
.NU i`ai dat voie??? nu i`ai dat voie??? Doamne Sfinte!!!!!!
Sa-mi zica mie femeia nu ai voie...v-ati emancipat dragelor...
Raulica
Postat pe 7 Mai 2010 11:21
De la: Raulica, la data 2010-05-07 11:21:17.NU i`ai dat voie??? nu i`ai dat voie??? Doamne Sfinte!!!!!!
Sa-mi zica mie femeia nu ai voie...v-ati emancipat dragelor...


SUNTETI LA DIETA...tine draga numa tu ca de voi rade toata lumea ca sunteti cat un butoi de 200 de L lasa barbatu sa bea bere si sa ragaie
Raulica
Postat pe 7 Mai 2010 12:46
De la: The_Shit, la data 2010-05-07 09:35:24@kitty_krieger tu sigur esti grasa !
@Summer_ tu esti mama lor… deci esti grasa.
@peentruthine tu nu numai ca esti grasa, dar esti genu :
- Vai fata ce urasc grasele. De fapt nu le urasc. De fapt imi plac grasele, de unde pot sa imi cumpar una?
@kudika119944 ai inceput bine, ai terminat porst.
@coldwind; AnotherWay; lollitta voi ati putea sa deveni o definitie : "Ma bag in seama chiar daca nu am nimic de spus …. pentru ca sunt femeie".
@SashmiK tu cred ca te-ai nascut HI!
@sirghea misto !

Din punctul meu de vedere si repet punctul meu de vedere. Sper ca m-am facut inteles.

1. Nici macar nu este vorba despre grase aici. Este vorba despre caracter. Caracter naspa combinat cu kg multe => topicul creat pe care nu prea la-ti inteles.

2. Toti judecam cu sau fara voia noastra. Si voi ar trebui sa stiti cel mai bine. Pentru ca pe voi poate nu va deranjeaza grasele, dar va deranjeaza alea de arata mai bine. La noi este exact invers.

3. Va enerveaza pe toti topicul care la-ti dezvoltat deja in 5 pagini. Oare ce inseamna asta ?

4. Cel care a creat topic-ul, a avut curajul sa spuna cea ce gandim toti. Va este rusine de gandurile voastre bolnave!

Astept injurii. Dar va rog ... be smart. Refuz sa raspund celor care ma fac misogin, incult, sau ca am probleme cu capu fara sa argumenteze. Si repet ... este punctul meu de vedere.

Daca tot esti asa inversunat, fii atent si la cratime ;) Hai cheers!
Kclaudyia
Postat pe 7 Mai 2010 12:52
De la: Raulica, la data 2010-05-07 10:46:07Buna ziua

M-am alaturat barbatilor de pretutindeni
La atac voinicii mei



Pe ele

asa din prima, nu tu prezentare, nu tu nimic!!!
miss_darine
Postat pe 7 Mai 2010 12:55
De la: Raulica, la data 2010-05-07 12:46:00
De la: Raulica, la data 2010-05-07 11:21:17.NU i`ai dat voie??? nu i`ai dat voie??? Doamne Sfinte!!!!!!
Sa-mi zica mie femeia nu ai voie...v-ati emancipat dragelor...


SUNTETI LA DIETA...tine draga numa tu ca de voi rade toata lumea ca sunteti cat un butoi de 200 de L lasa barbatu sa bea bere si sa ragaie


prea multa suferinta pe mp!
one_size
Postat pe 7 Mai 2010 12:57
De la: one_size, la data 2010-05-07 12:57:47
De la: Raulica, la data 2010-05-07 12:46:00
De la: Raulica, la data 2010-05-07 11:21:17.NU i`ai dat voie??? nu i`ai dat voie??? Doamne Sfinte!!!!!!
Sa-mi zica mie femeia nu ai voie...v-ati emancipat dragelor...


SUNTETI LA DIETA...tine draga numa tu ca de voi rade toata lumea ca sunteti cat un butoi de 200 de L lasa barbatu sa bea bere si sa ragaie


prea multa suferinta pe mp!

tu nu vezi ca sufera singur? el scrie, tot pe el se citeaza.....suuuuuuuut si gooooool, a marcat
miss_darine
Postat pe 7 Mai 2010 13:01
De la: The_Shit, la data 2010-05-07 09:35:24@kitty_krieger tu sigur esti grasa !
@Summer_ tu esti mama lor… deci esti grasa.
@peentruthine tu nu numai ca esti grasa, dar esti genu :
- Vai fata ce urasc grasele. De fapt nu le urasc. De fapt imi plac grasele, de unde pot sa imi cumpar una?
@kudika119944 ai inceput bine, ai terminat porst.
@coldwind; AnotherWay; lollitta voi ati putea sa deveni o definitie : "Ma bag in seama chiar daca nu am nimic de spus …. pentru ca sunt femeie".
@SashmiK tu cred ca te-ai nascut HI!
@sirghea misto !

Din punctul meu de vedere si repet punctul meu de vedere. Sper ca m-am facut inteles.

1. Nici macar nu este vorba despre grase aici. Este vorba despre caracter. Caracter naspa combinat cu kg multe => topicul creat pe care nu prea la-ti inteles.

2. Toti judecam cu sau fara voia noastra. Si voi ar trebui sa stiti cel mai bine. Pentru ca pe voi poate nu va deranjeaza grasele, dar va deranjeaza alea de arata mai bine. La noi este exact invers.

3. Va enerveaza pe toti topicul care la-ti dezvoltat deja in 5 pagini. Oare ce inseamna asta ?

4. Cel care a creat topic-ul, a avut curajul sa spuna cea ce gandim toti. Va este rusine de gandurile voastre bolnave!

Astept injurii. Dar va rog ... be smart. Refuz sa raspund celor care ma fac misogin, incult, sau ca am probleme cu capu fara sa argumenteze. Si repet ... este punctul meu de vedere.


Cu mici exceptii, mai sus, erau alte puncte de vedere. Ale lor. Cu care tu nu esti de acord. Si carora tu le-ai adus injurii. Cam ce crezi ca va urma?
rashela
Postat pe 7 Mai 2010 13:02
mi se pare aiurea cum v-ati apucat cativa sa faceti analiza graselor+caracter naspa...sa nu uitam ca exista totusi si slabe care au caracter urat!
si totusi cine ne indreptateste pe noi sa aratam cu degetul?oare toti oamenii perfecti?
cred ca in loc sa aruncati cu, cuvinte mai bine le-ati incuraja sa slabeasca...dar...sa nu ajunga anorexice cum sunt foarte multe tinere din cauza acelorasi cuvinte "esti grasa", "esti umflata" si etc!
intotdeauna am apreciat oamenii dupa continut..si nu dupa carcasa...dar fiecare face ce vrea,nu?
one_size
Postat pe 7 Mai 2010 13:05
dadada...scot p**a , sut si goooooool. poate asa vroiai sa zici ;)
Raulica
Postat pe 7 Mai 2010 14:08
De la: Raulica, la data 2010-05-07 11:21:17.NU i`ai dat voie??? nu i`ai dat voie??? Doamne Sfinte!!!!!!
Sa-mi zica mie femeia nu ai voie...v-ati emancipat dragelor...


Zbaaaaaaaaaaar, la pestera!

Postat pe 7 Mai 2010 16:25
De la: Raulica, la data 2010-05-07 10:46:07Buna ziua

M-am alaturat barbatilor de pretutindeni
La atac voinicii mei



Pe ele


Primul nickname te definea mult mai bine si l-ai ales si singur!

Postat pe 7 Mai 2010 18:22
dragos_quicki
Postat pe 8 Mai 2010 00:17
De la: dragos_quicki, la data 2010-04-22 22:23:41Poate ca ar trebui sa incep cu "La multi ani!", pentru ca anul acesta n-am avut onoarea de a da click printre doamne. Totusi, va scriu pentru ca am o mare dilema. Nu e Nelly.
O dilema cu si despre grase. va rog, nu persoane supraponderale. grase. numai fetele active forumistic imi pot risipi norul de dubiu.

http://blogdemoldovean.wordpress.com/2010/01/27/prietena-ta-e-asa-de-grasa-incat/ poate linkul nu va ajuta, dar voi da c/p la cateva cateva categorisiri.
De acord au ba cu dânsele?

"nu-mi plac grasele! na’!

Sa nu facem confuzie. sunt 3 categorii:

1. persoanele supraponderale dar cu un spirit tanar. intotdeauna fericite. fara complexe si joviale.

2. supraponderalii care nu au ce face pentru ca asta este fizionomia lor. majoritatea fiind incadrati si la punctul 1

si

3. grasele! cele care sunt grase pentru ca asa vor ele. sa fie grase! si nesuferite. cele de care toata lumea face haz…de necaz.

Am participat la cateva “girls meeting-uri” si de fiecare data, prima balacarita este cea mai grasa (si absenta). citez: “Da! Bagatoarea aia-n seama! Grasa aia! Ii plesnesc blugii pe ea de grasa ce e!”.

Mmm? ring a bell?"
Vad ca nimeni nu iti raspunde on topic si le dau dreptate.Una e sa ceri o parere si alta e sa incepi sa jignesti,grase sau slabe.Uite ca iti raspund eu:EU SUNT GRASA.Am 94 de kg si 1,69cm.Si fac parte din a 3-a categorie.Sunt grasa pentru ca asa vreau eu si ma simt bine asa cum sunt.Si daca port colanti si tanga sau daca merg la MC e alegerea mea si nimeni nu are dreptul sa imi spuna cum sa imi traiesc viata.Iar cat despre cei care fac haz de necaz ce pot spune?Sunt cei care au frustrari vis-a-vis de ei insusi si fac misto de altii doar ca sa nu isi dea ceilalti seama ce fel de persoane sunt.
yocorrina22
Postat pe 8 Mai 2010 11:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubesc un baiat mai mic decat mine cu 3 ani 71 De la: battleofwits 8 Martie 2011 14:16
Atentie fetelor la retelele de proxeneti care activeaza pe astfel de forumuri 18 De la: inocica 1 August 2008 20:36
riscuri sa fiu insarcinta? 5 De la: kudika_969613 29 Iulie 2014 00:20
vreau sa bag divort dar nu stiu kum sai zic 83 De la: PRALEA_ 3 Octombrie 2011 15:13
BARBATUL TREBUIE SA TE SPRIJINE FINANCIAR? 47 De la: darksukkubus69 4 August 2009 21:34