Setari Cookie-uri

Tine de curaj sa-ti dai cu parerea

nu cred ca esti frustrat,dar nimerit intr-un stup
utad
Postat pe 28 Aprilie 2010 22:06
De la: dragos_quicki, la data 2010-04-28 17:28:47m-ati prins! asa e cum ati spus voi mai sus. sunt un frustrat cu complexe de nan. toate ati studiat psihologia? fantastic! uneori sunt asa de complexat incat noaptea ma trezesc in sudori strigand "kudika". ma-ngretzoshatzi. sincer. si nu, nu voi parasi forumul pentru ca persoanele ca voi, "empatice" doar cu femeile ar trebui sa dispara. ezitati sa va dati arama pe fatza. in schimb va dati cu foarte mult fond de ten. arama ramane ascunsa. felicitari femeilor!


Of tu viteazule, ce relevanta are fondul de ten in toata discutia asta nu inteleg, dar deh, trec peste ! Insa cu cea mai mare placere, amabilitate si compasiune te duc de mana la un psiholog f bun, consultatie gratuita, sa vedem...care pe care ! Asta ca sa nu zici ca sunt o javra si nu am mila cand vad persoane ca tine !
Pana la proba contrarie, nu comenta !

Nu este musai sa studiezi psihologie pt a cunoaste niste aspecte elementare, unii mai au grija si de propria cultura, sa uita in ograda lor, nu rad de grase !
Summer_
Postat pe 28 Aprilie 2010 22:07
O! Tu Summer! Coboara pe Pamant si invata-ne pe noi, muritorii, cum sa traim si ce sa facem! Cat sarcasm feminin. O, da! Imi place! keep it comming. nu cumming', da? V-ar trebui un pic de "cum" v-ar trebui si voua. lipsa asta....va intuneca mintile. pe bune!
dragos_quicki
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:03
De la: dragos_quicki, la data 2010-04-29 19:03:20O! Tu Summer! Coboara pe Pamant si invata-ne pe noi, muritorii, cum sa traim si ce sa facem! Cat sarcasm feminin. O, da! Imi place! keep it comming. nu cumming', da? V-ar trebui un pic de "cum" v-ar trebui si voua. lipsa asta....va intuneca mintile. pe bune!

nu draga, doar pe tine trebuie sa te invete. Nu te mai asocia cu oamenii normali ca nu-ti sta bine. Ntz ntz

zici ca esti femeie zau asa, mereu nemultumit: daca barfim ca de ce barfim, daca nu barfim ca de ce nu barfim.

ntz ntz
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1216/1216480t0ccf8g435.gif[/img][/url]
kitty_krieger
Postat pe 29 Aprilie 2010 19:20
De la: dragos_quicki, la data 2010-04-29 19:03:20O! Tu Summer! Coboara pe Pamant si invata-ne pe noi, muritorii, cum sa traim si ce sa facem! Cat sarcasm feminin. O, da! Imi place! keep it comming. nu cumming', da? V-ar trebui un pic de "cum" v-ar trebui si voua. lipsa asta....va intuneca mintile. pe bune!


Lipsa ta de buna crestere si educatie deranjeaza si crezi ca daca ai o rama in fatza care atarna , esti in masura sa te crezi expert in ...lipsuri feminine.De ce oare voi masculii cand nu mai avetzi argumente , apelati la mitocanie intotdeauna? E o intrebare retorica asa ca nu te obosi!

Postat pe 30 Aprilie 2010 11:21
De la: peentruthine, la data 2010-04-23 15:00:39
De la: Dontyyy, la data 2010-04-23 14:52:56de ce intotdeauna trebuie sa ne "agatzam" de felul cum arata un om? asta n-am s-o intzeleg niciodata!!



de cele mai multe ori fizicul unui om arata psihicul acestuia


io credeam ca-i invers!!!
cu cat esti mai urat cu atat ai un suflet mai pur.
da' tu esti libera sa judeci oameni doar ca au nasu' mai mare decat al tau!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 Aprilie 2010 13:03
De la: dragos_quicki, la data 2010-04-29 19:03:20O! Tu Summer! Coboara pe Pamant si invata-ne pe noi, muritorii, cum sa traim si ce sa facem! Cat sarcasm feminin. O, da! Imi place! keep it comming. nu cumming', da? V-ar trebui un pic de "cum" v-ar trebui si voua. lipsa asta....va intuneca mintile. pe bune!


Pe bune ca...nu m-ai nimerit !

Ma nimereai mai bine daca raspundeai mai inteligent, nu cu un atac la persoana ( in lipsa de argumente in favoarea ta )
Summer_
Postat pe 30 Aprilie 2010 16:45
De la: peentruthine, la data 2010-04-24 16:34:09sa va dau un exemplu dintre zecile pe care le cunosc...in clasa a 9-a am avut o colega plinuta...majoritatea din clasa o respingeau,o marginalizau...eu pentru ca sunt genul de om care tine cu cei mai slabi(nu ma refer la greutate)m-am asezat langa ea in banca si incercam sa o ajut cu ce pot la teme etc fiind cam slabuta la invatatura...vreau sa va spun ca era o persoana foarte egoista si rautacioasa si n-am mai putut sta cu ea,a reactionat foarte urat cand i-am spus ca ma voi muta cu alta fata in banca,trantea totul pe acolo si nah in final din cauza mai multor probleme cu alti colegi s-a mutat din clasa noatra...concluzia cu referire la aceasta fata este ca era atat de complexata de faptul cum arata incat se manifesta negativ din mai multe puncte de vedere...dupa catva timp unele dintre fetele din clasa s-au mai ingrasat,ceea ce ma uimea pe mine era faptul ca se barfeau intre ele cat de grasa e aia cat de grasa e cealalta insa nu se vedeau pe ele...asta vreau sa spun dragele mele care ati sarit cu gurita,pe mine ma deranjeaza grasele care nu au grija de ele,grasele care se plang ca sunt asa insa nu fac nimic pentru a arata mai bine,grasele care barfesc pe altele dar nu se uita la ele...si dimpotriva ador femeile grasute care sunt vesele si au ele asa ceva aparte astfel incat sunt placute de toata lumea!si sa stiti ca nu am jignit pe nimeni niciodata in mod particular luandu-ma de complexul lor,pentru ca fiecare are complexul lui...de aceea am vorbit aici pe topicul acesta la modul general...


referitor la colega aceea a ta , te-ai gandit un singur moment ca rautatea ei nu era decat un mijloc de aparare vis a vis de rautatea voastra ?
ti-a trecut un singur moment prin minte ca acesti oameni au atatea complexe tocmai din cauza celor ca voi , care nu au altceva mai bun de facut si se apuca sa-i judece pentru kilogramele in plus ? mai bine ati folosi timpul ala ca sa va admirati propriile defecte ( mai ales in ceea ce priveste caracterul ) si nu-mi spuneti ca nu le aveti , caci nimeni nu e perfect .
off topic
tu pe cine ai prefera langa tine , un barbat gras care sa te trateze ca pe o printesa sau un Adonis care sa te trateze ca pe o carpa de sters pe jos ?
perce_neige
Postat pe 30 Aprilie 2010 18:58
Care e diferenta intre una care e grasa si se plange incontinuu si una care isi pierde toata ziua cu calculul caloriilor ingerate (si la fel se plage si asta toata ziua ca mancarea ei nu are nici un gust)? Din contra, a doua imi pare mai enervanta decat prima!! In primul rand aia nu stie sa se bucure deloc de viata si de minunatiile oferite de acestea...
Ar trebui sa fim toleranti cu ceilalti! Fiecare are diferite motive personale pentru care au ajuns sa fie asa cum sunt. Si cei grasi au dreptul la viata!!! Si daca va ganditi, in trecut ei erau considerati a fi cei mai frumosi oameni, iar aia slabi erau respinsi! Nu ar trebui sa fim obsedati de felul in care aratam, nimeni nu e perfect! Fiecare e frumos in felul lui, nu trebuie sa uitam asta!!! Persoanele supraponderale sau care nu se incadreaza in tipul ala de frumusete standard (daca exista asa ceva) nu trebuie nicidecum asociate cu rautatea! Trebuie sa gandim ca au motivele lor pentru care se poarta asa! Si pot fi de 10 ori mai dragutze decat pitzipoancele alea de 49 de kg care se cred buricul pamantului. Frumusetea e in ochii privitorului! Iar daca nu iti place tie, o sa ii placa altcuiva, asa ca tu ar trebui sa mergi mai departe si cu asta basta!!
Ati auzit de Susan Boyle, cantareata de origine scotiana? Care s-a remarcat pentru prima data la concursul Britain's Got Talent cântând piesa "Am un vis". În acea seara a dat publicul pe spate!! Nu avea un aspect ingrijit, era mai plinuta ...in fine... si de asta toti erau sceptici in privinta ei. Chiar si juriul au luat-o in ras de la inceput. insa din momentul in care s-a apucat sa cante, toti au inceput sa o priveasca altfel! La sfarsit s-au ridicat in picioare toti prezenti in sala, ca la nici un alt concurent! Unul dintre juriu chiar si-a cerut scuze si a recunoscut ca la inceput nu avea nici un pic de incredere in ea... Vedeti, ea e dovada ca persoanele considerate de noi urate au altceva care compenseaza uratenia lipsa de 10 ori mai mult!! Si apoi cine suntem noi ca sa facem diferenta dintre ala urat si frumos? mai bine fiecare si-ar vedea de viata lui si nu s-ar mai lega de aspectul altora!
Iar tu, tipule din Piatra Neamt esti casatorit? Ai prietena? Banuiesc ca daca ai, e o pitzipoanca de aia increzuta de 49 de kg si jumatate, nu? ce vei face in momentul in care sotia ta se va ingrasa dupa ce o sa faca un bebe? O vei lasa si vei trece la alta mai slaba?
Nu am citit mesajele tuturor si nici nu ma intereaza!!! Am citit cateva si am simtit dezgust pentru ca majoritatea va credeti mai buni si mai perfecti decat aproapele vostru! Poate ca ar trebui sa va mai faceti o evaluare si sa va mai ganditi un pic inainte de a deschide gura!! Nici eu nu sunt perfecta, nimeni nu e perfect....
kudika6
Postat pe 2 Mai 2010 13:23
De la: perce_neige, la data 2010-04-30 18:58:20
De la: peentruthine, la data 2010-04-24 16:34:09sa va dau un exemplu dintre zecile pe care le cunosc...in clasa a 9-a am avut o colega plinuta...majoritatea din clasa o respingeau,o marginalizau...eu pentru ca sunt genul de om care tine cu cei mai slabi(nu ma refer la greutate)m-am asezat langa ea in banca si incercam sa o ajut cu ce pot la teme etc fiind cam slabuta la invatatura...vreau sa va spun ca era o persoana foarte egoista si rautacioasa si n-am mai putut sta cu ea,a reactionat foarte urat cand i-am spus ca ma voi muta cu alta fata in banca,trantea totul pe acolo si nah in final din cauza mai multor probleme cu alti colegi s-a mutat din clasa noatra...concluzia cu referire la aceasta fata este ca era atat de complexata de faptul cum arata incat se manifesta negativ din mai multe puncte de vedere...dupa catva timp unele dintre fetele din clasa s-au mai ingrasat,ceea ce ma uimea pe mine era faptul ca se barfeau intre ele cat de grasa e aia cat de grasa e cealalta insa nu se vedeau pe ele...asta vreau sa spun dragele mele care ati sarit cu gurita,pe mine ma deranjeaza grasele care nu au grija de ele,grasele care se plang ca sunt asa insa nu fac nimic pentru a arata mai bine,grasele care barfesc pe altele dar nu se uita la ele...si dimpotriva ador femeile grasute care sunt vesele si au ele asa ceva aparte astfel incat sunt placute de toata lumea!si sa stiti ca nu am jignit pe nimeni niciodata in mod particular luandu-ma de complexul lor,pentru ca fiecare are complexul lui...de aceea am vorbit aici pe topicul acesta la modul general...


referitor la colega aceea a ta , te-ai gandit un singur moment ca rautatea ei nu era decat un mijloc de aparare vis a vis de rautatea voastra ?
ti-a trecut un singur moment prin minte ca acesti oameni au atatea complexe tocmai din cauza celor ca voi , care nu au altceva mai bun de facut si se apuca sa-i judece pentru kilogramele in plus ? mai bine ati folosi timpul ala ca sa va admirati propriile defecte ( mai ales in ceea ce priveste caracterul ) si nu-mi spuneti ca nu le aveti , caci nimeni nu e perfect .
off topic
tu pe cine ai prefera langa tine , un barbat gras care sa te trateze ca pe o printesa sau un Adonis care sa te trateze ca pe o carpa de sters pe jos ?

cum tu, ea isi facea doar datoria de cetatean!
adica s-a imprietenit cu fata din mila, nu ca-i placea de ea sau ceva de genu'. Si se mai si astepta la recunostinta vesnica!
kitty_krieger
Postat pe 2 Mai 2010 13:31
iar ati deviat de la subiect. ma tzin de cojones si zic sa-i punem punct. aberati deja.
dragos_quicki
Postat pe 2 Mai 2010 14:02
De la: dragos_quicki, la data 2010-05-02 14:02:45iar ati deviat de la subiect. ma tzin de cojones si zic sa-i punem punct. aberati deja.


Tine-te si de o piatra , da sa fie una de 50 kg, cand sari in lac iar inchiderea unui topic nu mai este alegerea ta.

Postat pe 2 Mai 2010 14:13
De la: dragos_quicki, la data 2010-04-22 22:23:41Poate ca ar trebui sa incep cu "La multi ani!", pentru ca anul acesta n-am avut onoarea de a da click printre doamne. Totusi, va scriu pentru ca am o mare dilema. Nu e Nelly.
O dilema cu si despre grase. va rog, nu persoane supraponderale. grase. numai fetele active forumistic imi pot risipi norul de dubiu.

http://blogdemoldovean.wordpress.com/2010/01/27/prietena-ta-e-asa-de-grasa-incat/ poate linkul nu va ajuta, dar voi da c/p la cateva cateva categorisiri.
De acord au ba cu dânsele?

"nu-mi plac grasele! na’!

Sa nu facem confuzie. sunt 3 categorii:

1. persoanele supraponderale dar cu un spirit tanar. intotdeauna fericite. fara complexe si joviale.

2. supraponderalii care nu au ce face pentru ca asta este fizionomia lor. majoritatea fiind incadrati si la punctul 1

si

3. grasele! cele care sunt grase pentru ca asa vor ele. sa fie grase! si nesuferite. cele de care toata lumea face haz…de necaz.

Am participat la cateva “girls meeting-uri” si de fiecare data, prima balacarita este cea mai grasa (si absenta). citez: “Da! Bagatoarea aia-n seama! Grasa aia! Ii plesnesc blugii pe ea de grasa ce e!”.

Mmm? ring a bell?"


ai deschis un topic de toata jena ! esti misogin si prost crescut !
coldwind
Postat pe 2 Mai 2010 14:13
TU AI O PROBLEMA CU TINE ! TU CREZI CA EXISTA BARBAT SAU FEMEIE CARE SA VREA SA ARATE CA DRACU ?! FIECARE NE INGRIJIM, SI AVEM GRIJA DE NOI , CEI CARE SUNT GRASI ,SA FIM SERIOSI ,NU SUNT NISTE PERSOANE FERICITE,DAR ASTA E!! FIECARE ISI DUCE KILOGRAMELE CARE LE ARE.... DAR EXISTA SI PERSOANE GRASE FRUMOASE ,SEXI, CU MULT FARMEC SI MULT,MULT BUN SIMT ..... AM 55 DE KILO SI MA SIMT BINE CU MINE! TU?
kudika168226
Postat pe 2 Mai 2010 16:28
De la: peentruthine, la data 2010-04-23 15:00:39
De la: Dontyyy, la data 2010-04-23 14:52:56de ce intotdeauna trebuie sa ne "agatzam" de felul cum arata un om? asta n-am s-o intzeleg niciodata!!



de cele mai multe ori fizicul unui om arata psihicul acestuia


corect.
te mai poti uita ce mimica are cand face dragoste..
dack
Postat pe 2 Mai 2010 18:33
De la: dragos_quicki, la data 2010-05-02 14:02:45iar ati deviat de la subiect. ma tzin de cojones si zic sa-i punem punct. aberati deja.



Vai tu, ai si cojones...esti sigur ?
Summer_
Postat pe 3 Mai 2010 00:31
De la: Summer_, la data 2010-04-23 19:43:48De ce sa ne deranjeze o persoana din jurul nostru doar pt ca este grasa ? De cele mai multe ori nici nu stu sa analizez lumea din jurul meu, pt ca am alte treburi, care ma privesc pe mine..si chiar daca am de-a face cu persoane grase, mi se pare lipsa de bun simt sa stau sa ma holbez la ele, sau sa strig dupa ele ,,faaa batozoo, graso etc'' cum fac toti ,,cizelatii''...Greutate persoanelor respective nu ma deranjeaza in niciun fel si nu am de ce sa le vb de rau.

Daca fiecare dintre noi ar trebui sa aiba anumite reactii asa cum am citit mai sus, s-ar alege praful ! Am ajunge sa ne scoatem ochii intre noi, pt ca fie vorba....ceea ce mie imi place nu inseamna ca va place si voua etc

Legat de maniera aceasta de a nu suporta anumite persoane...am, fostmartora unui eveniment care m-a lasat masca.
Niste dudui de liceu, care insa aratau de vreo 30 de ani,s-au luat de o colega de la facultate doar pt ca tipa respectiva era aranjata, finuta, avea o masina cu sofer, isi permite fata...Duduile respective au strigat in gura mare :,,Faaaa, tu o vezi faaa p-asta, cine stie cine-o f..e de-i da bani, masina,tzoale, s-a ajuns stricata''
Colega mea are o situatie materiala f buna, o sustin financiar doar parintii, nu este vreo stricata, dar deh, cand se gasesc destepti/e sa vorbeasca asa doar pt atat ii duce capul si asa au fost educati/e...

La fel de urat este atunci cand un dobitoc/a se holbeaza la o persoana pt ca are cine stie ce boala si are vreo malformatie, de ce sa se holbeze, oare omul ala nu sufera destul pt ca are cine stie ce boala ?

Situatiile relatate de mine zic ca seamana f mult cu judecata voastra, fata de grase, asa ca avwti grija cum si in ce sens va indreptati criticile, pt ca pana la urma un om este judecat in functie de caracter !





Bine punctat summer.Ma bucur ca mai exista si oameni care judeca pe acest site.Oameni buni , uitati-va la barna din propriul ochi ca mai apoi sa vedeti paiul din ochiul altuia.Nu e nimeni perfect si trebuie sa ne acceptam cum suntem.Sincer nu va inteleg pe aia de ziceti ca nu suportati grasii , si ii denigrati atat.Eu , cum spune si summer , nu stau sa judec pe nimeni dupa felul cum arata, ci dupa felul cum se comporta si se exprima si mai ales dupa ce are in cap.
Apadeploaie
Postat pe 4 Mai 2010 21:32
De la: dragos_quicki, la data 2010-05-02 14:02:45iar ati deviat de la subiect. ma tzin de cojones si zic sa-i punem punct. aberati deja.


da una care when she wears high heels she strikes oil ti-ar placea sa ai... ti-ai putea vopsi si tu masina cu vopsea din-aia interzisa ca straluce prea tare..

hihi..nici mie nu-mi plac persoanele complacute in propria mizerie, fie ca e vb de grasime, lene, caca etc etc... dar ce incerci sa faci, sa reeduci masele?
mihablonda
Postat pe 4 Mai 2010 23:55
revin ca abia acum am vazut ultimele post-uri.. baiatul a specificat clar care categorie a grasilor/selor nu-i plac... nu e vb de oamenii care sunt bolnavi s.a.m.d ci pur si simplu de cei care se duc la mc, burger, pizzahot si baga in ei pana le pleznesc burtile, doar pt ca e "gustoos"... si probabil nici pe mamele acestora nu le place.. stiu multe cazuri de mame care din "dragoste pt odrasla" isi duc f des copiii la fastfood-uri... sau din lenea de a gati acasa..
mihablonda
Postat pe 5 Mai 2010 00:00
De la: dragos_quicki, la data 2010-04-23 16:22:33
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-23 15:10:59A! Si mai sunt si persoanele mai in varsta carora pur si simplu li s-a incetinit metabolismul.

Dar stiu, esti prea limitata sa intelegi toate astea



Draga mea, la fel de limitata esti si tu cand le "bagi pumnul in gura" acestor fete care-si dau cu parerea, gasind N scuze pentru GRASE, judecandu-le in necunostiinta de cauza, banuind personalitatea si IQ-ului fetei. sau te deranjeaza clasamentul in sine? ....dubios.
Ca sa-ti fac o idee mai clara....un exemplu concludent ar fi GRASELE care poarta colanti negri. de fapt, ele nu poarta colanti, ele chinuie colantii, care, oricum, le vin pana la jumatatea bucilor, si mai au si TUPEUL sa poarte tanga....sa cauti FIRUL respectiv...ei bine e ca si cum ai cauta un ac in carul cu fan. o proaspata mamica, nu ar face asta. garantez.
Si inca mai caut astfel de exemple, poate poate...se nimereste vreuna p-aici si-i vine mintea la cap.

Poti da oricand ignore la aceasta discutie.




Si tu stimabile...poti oricand sa intorci privirea. Dar pt asta trebuie sa ai putin creier si mai mult decat atat...trebuie sa il si folosesti la ceva. CREIER in cap...nu capu` ala!!! Offff....
AnotherWay
Postat pe 5 Mai 2010 20:29
bravo miha! da! sunt prost crescut. acum dorm toate kudicele mai bine? a? penibil. da, am prieteni/e grasi/e dar care sunt grasi pentru ca asa i-a lasat natura DAR care nu merg la McD's decat atunci cand le este pofta, ca orice om normal. Doh! categoria selectata de mine era una aparte insa, voi, mi-ati dovedit DIN NOU ca sunteti niste proaste cu idei preconcepute ce nu pot face diferenta dintre realitate si...realitate. erau 3 categorii MARI SI LATE. LA FEL DE LATE CA GRASELE DE LA PUNCTUL 3!

Hai la multi ani de ziua noastrã!
dragos_quicki
Postat pe 5 Mai 2010 20:30
De la: dragos_quicki, la data 2010-05-05 20:30:44bravo miha! da! sunt prost crescut. acum dorm toate kudicele mai bine? a? penibil. da, am prieteni/e grasi/e dar care sunt grasi pentru ca asa i-a lasat natura DAR care nu merg la McD's decat atunci cand le este pofta, ca orice om normal. Doh! categoria selectata de mine era una aparte insa, voi, mi-ati dovedit DIN NOU ca sunteti niste proaste cu idei preconcepute ce nu pot face diferenta dintre realitate si...realitate. erau 3 categorii MARI SI LATE. LA FEL DE LATE CA GRASELE DE LA PUNCTUL 3!

Hai la multi ani de ziua noastrã!


Care zi? A , ziua nesimtitilor si misoginilor? Da , multa prostie inainte si tie( cu toate ca nu era nevoie de mai multa).

Postat pe 5 Mai 2010 20:45
@ dragos cel rapid... la vorba, ca la minte nu: Ma, nu te mai autocaracteriza!
kitty_krieger
Postat pe 5 Mai 2010 22:21
eu nu cred ca existe vre-o persoana grasa care-si doreste sa fie grasa... asta inseamna sa fie una nebuna careia i-au zburat tiglele .... de obicei majoritatea persoanelor grase sunt complexate de acest lucru .... sau paote vorbesc prostii si nu am intalnit nici o presoana grasa si nesuferita careia ii palce sa fie Grasa :)))) ...
Vallee
Postat pe 6 Mai 2010 01:11
Fratilor ma ia durerea de cap deja. Voi chiar nu aveti ceva mai bun de facut decat sa va puneti la mintea unui asemenea om, cara habar are ce e ala un suflet omenesc?
Sunteti cretinii cu toti scuzati`mi indrazneala. Miliarde de copii mor de foame si miliarde de oameni pleaca de langa copii lor sa munceasca te miri pe unde si voua va arde de idiotenii ca astea?
Tu domnule care ai deschis topicul acesta, ia`ti mama o cafea sau bea un ceai negru si calmeaza`te, usurel ca te reversi, mai bine ai pune mana sa faci ceva productiv, nu sa tai frunza la caini pe aici.
Te va ajuta in viata ce ai facut tu aici? Poti sa dormi noaptea cu tot cu nesimtirea si mitocania ta?
Ce se intampla oameni buni? Unde e solidaritatea noastra fata de semeni?
Si ce daca sunt grase sau nu? Tu esti mister right sau ce? Pui pariu k esti un bubos frustrat si cu niste colacei pe ici pe colo.
Laso moarta fratele nostru ca nu faci bine nimanui cu topicul asta, fa`ti o prietena care sa nu fie grasa, iati un fototmodel, fa`ti o viata sociala, mai iesi din casa, dute si da o tura in pas alergator in jurul blocului k poate na de la atata stat in fata pc-ului si scris subiecte low ca acesta poate na incep sa se depuna grasimile pe tine si poate te vedem la stiri peste cateva zile: " Sa aruncat de la balcon pt k nu se mai suporta, se ingrasase" =))) haha sa vezi ce vor mai rade unii atunci.
Multumesc pt atentie.
Fi buni cu ceilalti, nu te costa nimic ;)
SashmiK
Postat pe 6 Mai 2010 08:59
cred ca jignesti aiurea donsoara.inscrie-te mata in UNICEF si militeaza pentru copii care mor de foame si lasa-i pe altii sa discute despre ce vor, da? Nu e nimeni cretin si oricum nu dupa mintea ta se poate stabili asta.e un forum de discutii nu organizatia natiunilor unite pentru pace.

Postat pe 6 Mai 2010 09:22
De la: dragos_quicki, la data 2010-04-23 23:18:56
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-23 18:41:14
De la: dragos_quicki, la data 2010-04-23 16:22:33
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-23 15:10:59A! Si mai sunt si persoanele mai in varsta carora pur si simplu li s-a incetinit metabolismul.

Dar stiu, esti prea limitata sa intelegi toate astea



Draga mea, la fel de limitata esti si tu cand le "bagi pumnul in gura" acestor fete care-si dau cu parerea, gasind N scuze pentru GRASE, judecandu-le in necunostiinta de cauza, banuind personalitatea si IQ-ului fetei. sau te deranjeaza clasamentul in sine? ....dubios.
Ca sa-ti fac o idee mai clara....un exemplu concludent ar fi GRASELE care poarta colanti negri. de fapt, ele nu poarta colanti, ele chinuie colantii, care, oricum, le vin pana la jumatatea bucilor, si mai au si TUPEUL sa poarte tanga....sa cauti FIRUL respectiv...ei bine e ca si cum ai cauta un ac in carul cu fan. o proaspata mamica, nu ar face asta. garantez.
Si inca mai caut astfel de exemple, poate poate...se nimereste vreuna p-aici si-i vine mintea la cap.

Poti da oricand ignore la aceasta discutie.


Dupa cum spuneam, esti inteligent, extraordinar de inteligent
Apropo, dragos "nu sunt misogin" quicki, scripta manent
De la: dragos_quicki, la data 2009-01-17 09:59:32Precum stiti deja, voi femeile sunteti o rasa aparte, inferioara barbatilor, care traiti in mediul vostru zilnic, plin de rautate, trufie, infatuare, narcisism dus la extrema, cumparaturi-o maniace, explicativ pana la cel mai mic detaliu...etc, iar noi, barbatii ca o rasa superioara ne mai uitam din cand in cand in jos, spre voi, pleava.. mai... mai poate zarim o dârã de speranta in ceea ce va priveste.
Nicio sansa din pacate....


NEWS FLASH: Or' fi si catziva de-a lu' Solcaciu p-aici....asta nu neg....


asa ca, poti sa dai tu ignore unui site pentru femei oricand si sa incetezi sa judeci oamenii dupa numarul de kg sau sex



vezi vezi? tot n-ai invatat nimic. razbunare si iar razbunare. ce-ar fi sa-ti dai cu parerea si atat?


Baiete, tu esti un misogin prin excelenta. La cate jigniri aduci si la ce atitudine abordezi, nu te mai mira ca nu-si da nimeni pur si simplu cu parerea.
Habar nu ai sa iei o femeie. Probabil de aia dai numai de grase disperate, si acum vii sa ne intrebi pe noi ce parere avem, asteptandu-te sa iti raspundem ca grasele sunt ok, doar pentru a te asigura pe tine ca e ok sa i-o tragi uneia.
Asa ca....lasa-ne, frate!
Site-uri de nesatisfacuti sexual nu ai gasit?
lollitta
Postat pe 6 Mai 2010 09:40
De la: Summer_, la data 2010-05-03 00:31:18
De la: dragos_quicki, la data 2010-05-02 14:02:45iar ati deviat de la subiect. ma tzin de cojones si zic sa-i punem punct. aberati deja.



Vai tu, ai si cojones...esti sigur ?


da de unde!!!,,,,,,,,,,,,,,,,aberatzii!
Dontyyy
Postat pe 6 Mai 2010 09:45
De la: scorpio67, la data 2010-05-05 20:45:21
De la: dragos_quicki, la data 2010-05-05 20:30:44bravo miha! da! sunt prost crescut. acum dorm toate kudicele mai bine? a? penibil. da, am prieteni/e grasi/e dar care sunt grasi pentru ca asa i-a lasat natura DAR care nu merg la McD's decat atunci cand le este pofta, ca orice om normal. Doh! categoria selectata de mine era una aparte insa, voi, mi-ati dovedit DIN NOU ca sunteti niste proaste cu idei preconcepute ce nu pot face diferenta dintre realitate si...realitate. erau 3 categorii MARI SI LATE. LA FEL DE LATE CA GRASELE DE LA PUNCTUL 3!

Hai la multi ani de ziua noastrã!


Care zi? A , ziua nesimtitilor si misoginilor? Da , multa prostie inainte si tie( cu toate ca nu era nevoie de mai multa).

???!!!...da pe mine de ce ma jigesti?...pai cum ne bagi pe toti in aceiasi oala? tocmai tu?...pacat ...si totusi ai vazut ce frumos a fost...cel putin asa am auzit...tot Piedone...
"Stau si ma gandesc: oare e intamplator faptul ca tot ce denumeste ceva care te enerveaza, te pune in pericol, sau te distruge pare a fi FEMININ? Iar apoi tot ce ne alina, ne bucura si ne mai da un tzel in viata este de natura MASCULINA?

Voi, femeile, sunteti O ploaie, O zapada, O grindina, O furtuna.

Noi suntem UN soare, UN timp frumos, UN paradis. Stau si ma uit, chiar nu aveti noroc: O bucatarie, O vesela, O matura, O caldura, O mizerie.

Noi suntem UN repaus linistit intr-UN fotoliu confortabil, citind destinsi UN ziar si ascultand UN jurnal, asta daca nu veniti voi sa semanati O discordie sau sa ne faceti O sicana.

Voi, femeile, va dati mari ca aveti O telecomanda, dar priviti la UN televizor, unde noi alegem UN post care il dorim.

In trecut, pentru a face calcule aveati O numaratoare prapadita, acum barbatii au inventat UN calculator.

Si ceea ce va defineste, sexul, tot UN sex se spune si niciodata O sex. Cand va simtiti bine, traiti, nu-i asa, UN orgasm, iar daca o dati in bara va alegeti cu O frustrare.

Voi puteti avea O carte de credit, dar aceasta nu inseamna nimic fara UN cont.

Ce poate provoca O problema care se poate transforma intr-O catastrofa? O eroare de pilotaj, O pana de benzina, O proasta vizibilitate, O intrerupere de curent.

Voi pentru a ne inrobi doriti O casatorie, dar exista si eliberarea care este UN divort. "
asta pentru ca m-ai facut ...misogin.
deci pot fi dar ...nu ma caracterizeza...

:sml-love0038
RUY_BLAS
Postat pe 6 Mai 2010 10:29
pot sa te intreb ceva?
kudika104248
Postat pe 6 Mai 2010 10:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatii disponibili?? 245 De la: snowflake_ 2 Ianuarie 2012 17:36
sufar ca o proasta 20 De la: Cristinakitty 5 Februarie 2010 16:46
aici posteaza si barbatii mesaje???? 64 De la: shery 26 Mai 2014 09:00
CE CREDETI DESPRE.....????!!!!! 87 De la: thadoog 12 Februarie 2010 19:25
DECIZIILE UNEI FEMEI 7 De la: geonika 17 Aprilie 2010 19:41