Setari Cookie-uri

sexul oral facur barbatilor

tarot_healthy
Postat pe 3 Noiembrie 2009 05:36
sexul oral facut barbatilor este o adevarata placere conteaza igiena in primul rand,sa nu schimbi partenerii k pe sosete si sa o faci evident dak iti place si simti asta nu doar asa k trebuie facut sa fi in pas cu(moda).pt cine face stie despre ce vb ,ptt cine nu merita incercat .cand iubesti vrei sa oferi placere si cum noua femeilor ne place sa ni se ofere placere at dc sa nu oferim si noi. dak o faci cu persoana iubita este delicios.
DANA_DGG
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:12
sexul oral facut barbatilor este o adevarata placere conteaza igiena in primul rand,sa nu schimbi partenerii k pe sosete si sa o faci evident dak iti place si simti asta nu doar asa k trebuie facut sa fi in pas cu(moda).pt cine face stie despre ce vb ,ptt cine nu merita incercat .cand iubesti vrei sa oferi placere si cum noua femeilor ne place sa ni se ofere placere at dc sa nu oferim si noi. dak o faci cu persoana iubita este delicios.
DANA_DGG
Postat pe 3 Noiembrie 2009 22:12
Se pot lua multe boli cu transmitere sexuala si prin sexul oral, mai ales.ex. O pers. cu HIV pozitiv poate infecta o alta sanatoasa.Seropozitivul hiv este condamnat la inchisoare daca raspindeste cu buna stiinta virusul.Prin contact sexual normal sau de alta natura se poate raspindi orice virus inclusiv hepatita b si c, herpesul...ginditi-va de o mie de ori cind faceti sex oral de ex.
stefania2005
Postat pe 5 Noiembrie 2009 15:14
Grasuta,eu zic mai bine sa te documentezi tu inainte sa vorbesti despre ceva ce nu stii si sa critici.ia scrie tu frumusel pe google:"Riscurile sexului oral"si o sa vezi ca nu e numai "un banal herpes" ci poate sa se ajunga pana la gonoree,sifilis si chiar HIV.lasand asta la o parte eu cred k cel mai imporatant e cu cine o faci.eu sunt cu iubitul meu de 4 ani suntem curati ,sanatosi,cu analizele la zi,asa ca nu cred sa fie vreo problema sa ne satisfacem placerile,dar cum am mai spus asta nu inseamna ca nu exista riscuri.
healthy_andreeatm
Postat pe 23 Martie 2010 13:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
e normal asa ceva ??? 22 De la: mica 5 Februarie 2010 13:07
glicemie provocata 14 De la: Tigerux 5 Martie 2010 11:40
APARAT PENTRU TESTARE DIAGNOSTICARE SI TRATAMENT INCLUSIV CANCER 1 De la: healthy006304 23 Decembrie 2009 13:30
Anticonceptionale 7 De la: revolution 14 Aprilie 2012 03:49
buna 3 De la: gaby_scumpyk 23 Februarie 2010 14:06