Setari Cookie-uri

ce se va intampla oare????

Poti incerca si asta, dar e posibil sa iti spuna "du-te tare!!! " Tie frica de raspunsul asta si d-aia nu te risti,ca sa ma tragi de timp?
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 19:31
De la: stickwitu_ra, la data 2010-07-01 18:10:51ok....vad ca pe aici numai sfaturi nu se dau....deci fetelor existati degeaba, asa ca lasati-o balta cu jignirile ca sincer nu ma afecteaza! daca aveti chef sa vb despre chestii mai inteligente...welcome! daca nu, mergeti in alta parte si va puteti bate joc de cine vreti voi!

si ti se pare tare inteligent ce ai facut tu,si ce te-ai gandit...ca noi trebuie sa iti plangem de mila si sa te aprobam in toate..tu chiar nu te gandesti ca poate te ia de proasta si cand va gasi alta sa cand va veni o noua "bucatica de carne" in firma iti va spune PA!....mai gandeste-te
kudika223984
Postat pe 1 Iulie 2010 19:31
265 duritatea celorlalti te face uneori sa deschizi ochii
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 19:31
nu e castorit, pt ca mi-a spus si el si din gluma in gluma am aflat si de la lucru ca nu e, are doar o prietena cu care se vede ocazional, asta stiu toti colegii, sau intalnit cu ei si prin oras si dupa parerea lor, e destul de urata tipa...faza e ca daca as vrea sa fie al meu, as putea, pt ca il am pe du-te vino si ma descurc, dar nu vreau sa il iau prea tare, de aceea cer sfaturi, pt ca nu vreau sa il pun sa aleaga sau sa ma faca pe mine sa par prea indrazneata!
stickwitu_ra
Postat pe 1 Iulie 2010 19:33
De la: Barbie30, la data 2010-07-01 19:31:00Poti incerca si asta, dar e posibil sa iti spuna "du-te tare!!! " Tie frica de raspunsul asta si d-aia nu te risti,ca sa ma tragi de timp?


nu neaparat ca mi-e frica, pur si simplu nu stiu cum sa ma comport cu el, pt ca nu am mai fost pusa in situatia asta, pt ca tot timpul am fost abordata, chiar daca sunt mai tupeista si spun lucrurilor pe nume, chestie care vreau sa o schimb la mine, nu stiu ce sa vb cu el, cum sa ma comport!


iar pt persoana care a spus ca vine la mine doar pt sex....nu e adevarat, a venit zilele trecute si era obosit, pt ca sta foarte mult la lucru, si doar am stat si ne-am privit, am zambit, am vb, iar la sfarsit ne-am sarutat si luat in brate, iar asta s-a mai intamplat de nu stiu cate ori! deci toata chestia asta nu e neaparat bazata pe sex! chiar daca spunem ca suntem amanti!
stickwitu_ra
Postat pe 1 Iulie 2010 19:45
Sfatul meu sincer: Discuta cu el sincer, fara rusine. E viata ta in joc si nimeni nu iti apara drepturile daca tu nu o faci. Dialogul intre parteneri face minuni. Inchide ochii si zii tot ce ai pe suflet. Aici nu gasesti decat femeii frustate care au inselat sau au fost inselate. Si da. Mai exista femei care nu au inselat in viata lor si nici nu au fost inselate. Nu generaliza. Este o mare greseala. Eu nu condamn pe nimeni. Deci discuta cu el. Singura solutie.
mireladoncut
Postat pe 1 Iulie 2010 22:44
De la: tematoare, la data 2010-06-30 21:47:59
De la: roxi_berzi, la data 2010-06-30 18:20:20eu am o relatie de 2 ani si ceva cu un baiat, cu care as putea spune ca ... ma inteleg bine, desi nu este potrivit pt mine,

Pai atunci de ce mai esti in relatie cu el?Nu spune ca din obisnuinta.

De la: roxi_berzi, la data 2010-06-30 18:20:20
m-a invitata apoi la o cafea in oras si bineinteles ca nu am refuzat

De ce bineinteles?

De la: roxi_berzi, la data 2010-06-30 18:20:20
da-ti-mi va rog un sfat,spuneti-mi ce sa fac, sa sper ca poate va fi ceva, sau nu? nu stiu nici cum sa ma comport cu el ca sa il fac sa fie doar al meu.....ce sa fac?????

Ce sa faci? Sa-l lasi in pace, disperato. Problema nu se pune sa-l faci sa fie al tau, ci sa vrea el sa te cucereaca. Dar cum el are deja prietena, te tine pe tine de rezerva. Atata timp cat te tine ,,in umbra'', mi-e clar cat de mult ,,te iubeste''. Trezirea!



punct ochit, punct lovit
FRN
Postat pe 2 Iulie 2010 01:57
De la: bebecso, la data 2010-07-01 16:25:11alta tarfa proasta:)) v-as impusca...vreti 3 pul* deodata


ce tare ai fost
FRN
Postat pe 2 Iulie 2010 02:01
De la: stickwitu_ra, la data 2010-07-01 18:10:51ok....vad ca pe aici numai sfaturi nu se dau....deci fetelor existati degeaba, asa ca lasati-o balta cu jignirile ca sincer nu ma afecteaza! daca aveti chef sa vb despre chestii mai inteligente...welcome! daca nu, mergeti in alta parte si va puteti bate joc de cine vreti voi!


ziceai ca accepti si pareri rele..daca te-a jignit cineva de ce te superi? k iti zice adevarul? vrei sa auzi numai de bine? nu se poate...pt ca nu toti ganedsc lafel. unele pers iti vor zice k faci f bn..altele te vor critica pt ca in viziunea lor esti o c...a. asa ca din moment ce ai ales sa impartasesti experiente personale...nu te mai ofensa atat ca esti jignita.

app...de ce in maxim 2 luni te desparti de el? dc ti-ai programat despartirea atunci?
FRN
Postat pe 2 Iulie 2010 02:10

naivitatea asta bat-o vina , cine o fii inventat-o ? daca te iubea , renunta la relatia lui si te punea si pe tine sa renunti la a ta sa fiti impreuna , tu nu vezi ca el cauta o aventura si tu esti ideala ?mi-e mila de tine , sincer , las-o balta si axeaza-te pe relatia ta.
banalulanonim
Postat pe 2 Iulie 2010 13:45
De la: stickwitu_ra, la data 2010-07-01 16:02:10acum sa fim sincere!....tu nu ai inselat niciodata?este imposibil....crede-ma, sa nu iti inseli prietenul niciodata, chiar daca femeile nu prea recunosc acest aspect, iar barbatii vb deschis despre el....in fiecare cuplu mai vechi de 1 an, sau hai sa spunem 2 ani, unul din parteneri a fost inselat!....sau na...probabil ca daca tu nu ai inselat, ai fost inselata! dar in fine.....relatia mea, cu prietenul meu, e ok, dar din moment ce il insel, banuiesc ca iti dai seama ca sunt anumite neajunsuri in aceasta relatie...iar la noi sunt! iar din moment ce si lui ii face placere sa stea cu mine, ma priveste in continuu si imi zambeste, e logic ca si lui ii lipseste ceva acasa, parerea mea! desi pot sa imi raspund singura la anumite intrebari, am preferat sa postez acest anunt, nu in speranta ca cineva ma va intelege deplin, doar pt a afla si alte sfaturi, pt ca tot ceea ce am auzit pana acum, imi sunt favorabile mie! nu spun ca vreau numai opinii bune, vreau si rele, inteleg pt ca e o relatie cam imposibila, dar astept parerile voastre argumentate, de ce da, de ce nu? deci iti multumesc, dar nu ai fost foarte convingatoare!


Poate mai exista si fete pe care nu le mananca asa rau si simt nevoia sa se scarpine. Sau unele de prea mult bine...tot nu le ajunge, au impresia ca, capra vecinului e mai raioasa si vor sa testeze daca asa e. Daca as fi zis ca femeile sunt curve...probabil erai una dintre multele care s-ar fi atacat imediat. Dar tu aici...o recunosti pe fatza. Pana la urma e alegerea fiecaruia ce face cu viata lui. Intotdeauna intr-o relatie o sa-ti lipseasca mereu ceva...n-ai cum sa ai de toate indiferent cu cine vei fi. Si faza cu "bineinteles ca am acceptat sa ies la cafea cu el" ...daca o sa mai ai 10-20 de sefi... Sunt uimit cum unora li se pare atat de normal sa sara din "floare" in "floare" si sa nu aprecieze nimic din ce au, iar dupaia deschid topicuri si se plang pe la toti ca barbatii sunt niste porci nesimtiti care isi bat joc de niste fiinte atat de gingase si ca nu-si gasesc fericirea. Pana la urma...noi sa fim sanatosi
bogdandbm
Postat pe 2 Iulie 2010 17:47
acum o sa incerc sa raspund pt toata lumea care a scris pe forum pt mine....da aveti dreptate, de multe ori sunt naiva, desi am trecut prin multe si am vazut multe la viata mea de pana acum...intr-adevar nu am o viziune foarte buna despre barbati, pt ca am avut probleme in familie, iar ai mei au divortat din cauza unei femei, care intr-adevar era o...! ce doresc si incerc sa arat e altceva, eu am 22 de ani, in cei 22 de anisori ai mei, inca imi mai pot numara iubitii pe degetele de la o mana, motivul....am avut doar relatii serioase si lungi, care poate s-ar fi putut finaliza si cu nunta, dar cu primul am patit la fel ca si cu parintii mei, iar cu al doilea, nu mai vreau eu....poate ca intr-adevar imi este frica de urmatoarul pas...dar cel putin cu actualul, nu ma vad ramanand toata viata, pt ca e un cpoil desi este mai mare decat mine cu 6 ani, se gandeste la lucruri serioase, dar nu face nimic in acea directie, e prea lasator, recunosc ca eu sunt o fire puternica si de cele mai multe ori, ca sa nu spun de fiecare data, eu sunt capul! in afara de faptul ( acum sunt rautacioasa si ma gandesc la mine) ca e bun in pat si ca am un partener cu care din cand in cand mai pot discuta, nu e altceva, iar o faza mult mai naspa pe care am inteles-o de la el din mici apropuri, sta cu mine ca: sunt buna la pat, fac mancare buna, sunt grijulie si stiu sa ma ocup de treburile casei singura, mentionez aici si faptul ca eu sunt mai superioara lui din punct de vedere social, pt ca si-a permis de n ori sa stea acasa si sa nu lucreze....oare de ce?nu vreau sa intretin un barbat! dar desi visul unei fete este sa isi gaseasca pe unu care sa aibe de toate si ea sa stea sa-i cheltuie banii, eu nu sunt asa, da ok, mi-ar conveni acest lucru, dar nu as putea sta acasa, sunt o fire foarte activa si am nevoie de socializare de....nu stiu, iar problema asta am avut-o si in familie, clar nu as suporta sa stau sa vad ca el aduce bani in casa si eu nu, chiar daca contributia mea e mai mica, nu sunt genul de femeie care profita, desi de multe ori as vrea....pt ca alea o duc cel mai bine desi nu stiu cat de fericite sunt!

la faza cu nu accept pareri contra si vb urate, nu le accpet pt ca doar eu stiu prin ce am trecut si ce se intampla cineva, da ok, nu a fost prost cel care a spus ca "femeia prin natura ei e o c....a", are dreptate, pt ca pana la urma toate suntem, deoarece daca nu am fi, nu am experimenta pana am ajunge la barbatul cu care vrem sa ramanem, iar dupa nu ne-am folosi de tactici de seductie ca sa il pastram sau daca ne-am dori ceva, nu am sta calare pe barbati pana obtinem acel ceva! aici poate ca imi ve-ti da si voi dreptate! pt ca ne folosim de sexul nostru pt a obtine ceva, chiar daca suntem intr-o relatie stabila!

cu seful.....nu e doar sex si daca stau sa ma gandesc bine, nici macar nu e sex de calitate, in sensul ca am incercat si am desoperit lucruri noi bla bla....de multe ori stam doar de vorba si ne privim in tacere, e mai mult o relatie platonica sa-i spun asa!ce imi place la el, e ca este mult mai atent cu mine si stie sa imi puna feminitatea inainte de toate, nu e un misogin, stie sa ridice o femeie in slavi sa o faca sa se simta bine cu complimente cu afectiune, cu iubire! pe cand celalalt e de parere ca femeia trebuie sa stea la cratita si sa aibe grija de copii! seful in schimb, imi sustine si ideea de a avea o cariera, desi locul de munca actual, nu e in domeniul meu! stie sa faca o femeie sa se simta respsectata si iubita! nu pot exprima in cuvinte tot ce imi trece prin cap acum.....

stickwitu_ra
Postat pe 2 Iulie 2010 19:16
imi spui si mie de unde esti tu asa sigura ca unu din parteneri inseala dupa 1 an sau 2 de relatie ca ti sa intamplat tie asta nu ineamna ca in majoritatea cazurilor este asa sau ca asta e diviza ta de viata ''daca el nu m a inseala lasa ca il insel eu ca poate ma va insela si el intr o buna zi''' pe ce planeta traiest tu????dupa cum gandesti tu toti ar trebui sa ne inselam parteneri si ei pe noi ca oricum se va intampla nu fi serioasa dupa cum gandesti tu nu ar trebui sa se mai casatoareasca nime ca ori cum un are rost ca ne vor insela soti sau noi pe ei sincer la varsta ta sa spui asa ceva e grav daca aveai vreo 60 de ani te intelegeam, ai inca o viata de trait si poate inca nu ai intalinit persoana pe care sa o iubest cu adevarat nu stiu cum va fi cand te vei gandi ca te poate insela dar sa iubesti cu adevart nu aventuri ca ceea cu sefu ca ala ori cum te inseala si tu pe el deci la voi e doar sex si cu asta basta.
lucia_loredana
Postat pe 3 Iulie 2010 02:11
din pacate in cazul tau ai doua probleme foarte grave acasa un iubit care nu te pretuiete de loc ci din contra te denigreaza cum vrea el si un sef amant care se comporta la fel i a dale papuci la amandoi sa vezi nu e mai bine si cauta o persoana care sa te apecieze la adevarata ta valoare ca om nu pentru ce faci in pat nu zice nime ca intr o relatie nu e important sexul dar cel mai important este respectul sa fie reciproc dialogul sinceritatea dragostea sa simti ca iubesti si esti iubit in aceeasi masura si mai lasa putin caracterul acela agresiv de o parte ca nu accepti sa zica nime rau de tine ,fiecare cu prile lui si tu nu le poti schimba mai ales din moment ce tu ceri sfaturi si spui o problema asa delicat in fata tututor trebe sa accepti si ce se scrie de bine si ce e de rau eu iti doresc multa bafta sa gasesti un baiat care sa te iubeasca in adevaratul sens al cuvantul si pe care si tu sa l iubesti la fel doar atunci vei vede viata cu alti ochi bafta.
lucia_loredana
Postat pe 3 Iulie 2010 02:35
DA.... LA CATA EXPERIENTA DE VIATA O AI TU....CHIAR NE BUCURAM CAND NE SPUI DESPRE VECHIMEA RELATIEI SI INSELACIUNE!!! FARA SA MA DOARA NEAPARAT SUFLETUL PENTRU CEALALTA FATA,TE INTREB PE TINE: NU CUMVA CAND AI VAZUT CA " TE PLACE SEFUL" TI-A SALTAT INIMA DIN DORINTA DE ASCENSIUNE? NU TE-AI VAZUT TU, IN SINEA TA " O MICA SEFUTA" ? PENTRU CA DE OBICEI, ASA SE INTAMPLA: VINE O " FUFA" NOUA, TRECE PUTIN TIMP, DUPA CARE E PROMOVATA PERSOANELE VECHI, SUNT ULUITE SI NU INTELEG UNDE AU GRESIT ELE, CARE AR PUTEA SA TINA IN FRAIE LOCUL ACELA SI O LUNA DE ZILE, FARA APORTUL " SEFULUI" . NIMENI NU SE GANDESTE ATUNCI, CA, "FUFA" NOU PROMOVATA A FACUT UN SEX ORAL MIC , PE SUB BIROU, IN TIMP CE SEFUL " O PRIVEA MULT SI II ZAMBEA" CU GANDUL LA FRUMOASA LUI SOTIE SAU PRIETENA, CARE ARE CU TOTUL ALTE CALITATI. APROPOS: VEZI CA ESTE SI EL ULUIT DE CE I SE INTAMPLA. VREA SA TE AIBA IN PALMARES(DACA STII CE INSEAMNA! ADICA VEI FI UN NUME INTR-UN CARNETEL)
CE ZICETI DOAMNELOR? V-O IMAGINATI TIPAND LA VOI CU TUPEU, DUPA CE A BAGAT-O " SEFUTUL" PUTIN IN SEAMA?
doinapavel71
Postat pe 3 Iulie 2010 10:19
eu nu inteleg de ce trebuie sa tipi si tu
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 10:23
Ca sa fac o glumita: mai, dar ce potent e armasarul asta al tau; sa o faci in fiecare zi...e ceva... Nu-i tine pe multi... Revenind, ai vrut o aventura...ai avut o aventura... Ce rost are sa-ti faci sperante? Un barbat de genul asta, care umbla cu doua, nu poate fi de incredere. Ce crezi, ca te va lua eventual si de nevasta, si veti trai fericiti pana la adanci batraneti? Sa fim seriosi! Data viitoare casca mai bine ochii si daca se poate...incearca sa-ti gasesti un barbat singur. In afara de asta, iti mai pui in pericol si cariera. Ai o relatie cu seful tau, nu poate iesi nimic bun din asta!
Micael
Postat pe 3 Iulie 2010 10:41
merci lucia_loredana, sa stii ca asta chiar e un sfat bun....poate ca ar trebui sa o las balta cu aman2 si sa imi vad linistita de viata! oricum langa actualul nu voi reusi sa fac nimic, iar langa celalalt, vb voastra, e doar o aventura care la un moment dat se va termina si poate ca nu in modul cel mai ok! oricum sunt tanar si am toata viata inainte, poate ca odata si odata imi voi gasi si eu pe cineva potrivit pt mine....sper doar sa nu fie cautarile prea lungi!va multumesc pt toate sfaturile date...si poate ca voi reveni cu un alt subiect, dar nu la "iubiri interzise"!chiar va multumesc!va pup....bye
stickwitu_ra
Postat pe 3 Iulie 2010 14:23
va rog sa ma scuzati pt. faptul ca am scris cu litere mari( cu caps lock). chiar nu am vrut sa tip! Doar ca sunt dintr-o generatie " pasoptista" cu mari lacune in ale PC-ului. Si in afara de asta, nu suport greselile gramaticale facute de altii, dapoi sa le fac eu ! Si mi-am zis ca daca scriu cu litere mari, nu fac aceleasi greseli sa scriu substantive proprii cu litere mici.
doinapavel71
Postat pe 4 Iulie 2010 01:01
Sa fac aici o intreaga poveste asa cum a facut donsoara in cauza...nu are rost...sunt de acord cu voi...nu i ajunge 1...mai rau e ca ea nu si da seama si crede k ceea ce face e doar neinteles, nu gresit...eu nu pot intelege aceasta chestie...nu esti legata in niciun fel...nici prin acte...e vorba de morala, de educatie, de constiinta...cum sa poti sa pleci dintr un pat in altul ca din magazin in magazin...e asa...STRIGATOR LA CER!!! ...raspuns la topic: Vei ramane SINGURA!!!
Alexusha
Postat pe 4 Iulie 2010 10:09
daca 3 zile nu te suna si nu iti da nici un mesaj ,,, nu te iubeste,., nu e nici macar un pic indragostit

oricat ar fi ,,, se ascunde in baie daca vrea sa vorbeasca iti trimite mesaj si te roaga sa nu ii rapsunzi ,,,

fericirea nu se cladeste pe nefericirea altuia

si orice ar zice,, lui ii place ca la locul de munca nu se poate spune nimic 1.iti testeaza docilitatea 2.ii da timp si spatiu

sa nu faci vreo prostie sa dai cuiva de inteles ca e ceva intre voi ca ramai si fara serviciu si botita
in plus daca il confrunti prea violent se poate ca neobtinand inca tot ce vroia sa-ti faca zilele la munc aun chin

oricum relatia ta actuala e ca si incheiata
healthy004061
Postat pe 4 Iulie 2010 18:59
buna! nu am avut rabdare sa citesc chiar toate comentariile dar cred ca iti pot oferi un sfat! cu actualul zici ca nu ai nici un viitor, si?...ce mai astepti? termina relatia. iti vezi de viata ta, nu te vei simti cu musca pe caciula ca il inseli si el isi poate vedea in continuare de viata lui. ii va trece.important este sa stii tu ce vrei. vb cu seful tau. invita-l la o discutie. e dispus sa renunte la prietna lui pt tine? te iubeste? cum vede el aceasta aventura? sun te vede pe tine? dupa ce vei afla raspunsurile la aceste intrebari vei stii ce este de facut! poti sa iti pui cateva intrebari simple si tie...crezi ca asta iti doresti de la un barbat? este el cel care iti poate oferi un viitor fericit? crezi ca daca vei avea o relatie cu el nu va aparea altul si uite asa sa se repete povestea?
nu e normal sa iti inseli prietenul. decat sa il faci sa sufere, mai bine lasa-l! eu asa am facut. m-am casatorit mult prea repede, am crezut ca el este persoana potrivita pt mine. dar am descoperit ca nu este asa. la mai putin de un an de zile divortam. mi-am gasit pe altcineva. nu l-am inselat pe sotul meu. inanite de asta i-am zis ca nu mai merge si iubesc pe altcineva. am fost sa zic corecta cu el.
iti doresc multa bafta si curaj in deciziile tale. te pup si astept sa imi spui ce ai facut!
ralucatdr
Postat pe 5 Iulie 2010 13:04
De la: ralucatdr, la data 2010-07-05 13:04:44buna! nu am avut rabdare sa citesc chiar toate comentariile dar cred ca iti pot oferi un sfat! cu actualul zici ca nu ai nici un viitor, si?...ce mai astepti? termina relatia. iti vezi de viata ta, nu te vei simti cu musca pe caciula ca il inseli si el isi poate vedea in continuare de viata lui. ii va trece.important este sa stii tu ce vrei. vb cu seful tau. invita-l la o discutie. e dispus sa renunte la prietna lui pt tine? te iubeste? cum vede el aceasta aventura? sun te vede pe tine? dupa ce vei afla raspunsurile la aceste intrebari vei stii ce este de facut! poti sa iti pui cateva intrebari simple si tie...crezi ca asta iti doresti de la un barbat? este el cel care iti poate oferi un viitor fericit? crezi ca daca vei avea o relatie cu el nu va aparea altul si uite asa sa se repete povestea?
nu e normal sa iti inseli prietenul. decat sa il faci sa sufere, mai bine lasa-l! eu asa am facut. m-am casatorit mult prea repede, am crezut ca el este persoana potrivita pt mine. dar am descoperit ca nu este asa. la mai putin de un an de zile divortam. mi-am gasit pe altcineva. nu l-am inselat pe sotul meu. inanite de asta i-am zis ca nu mai merge si iubesc pe altcineva. am fost sa zic corecta cu el.
iti doresc multa bafta si curaj in deciziile tale. te pup si astept sa imi spui ce ai facut!



sincer nu imi mai pasa....va ramane asa pana va spune el stop....pt ca daca fac eu chestia asta....s-ar putea sa zbor de la lucru....asa ca il las pe el sa ia ultima decizie, sincer in momentul de fata a ajuns sa nu imi mai pese deloc, voi incerca sa fac ceva cu relatia mea actuala, in cazul in care se mai poate face ceva....poate ca toata faza asta, a fost asa de....fantezie...hai sa vedem ce iese, m-am aruncat cu capul inainte si nu e ok....e doar o chestie de moment!o sa astept putin....timpul le rezolva pe toate.....oarecum pot sa spun ca datorita voua si prietenilor mei, care se au cu psihologia, pot spune ca mi-am revenit, nu de tot, dar incep sa intru in normal iarasi! va multumesc!
stickwitu_ra
Postat pe 5 Iulie 2010 15:29
De la: bebecso, la data 2010-07-01 16:55:46
De la: Barbie30, la data 2010-07-01 16:54:19Acum le dau dreptate barbatilor din jurul meu care spun ca femeile sunt curve,ca daca au intalnit numai femei gen donsoara......



clar! si le mai auzi"vai...eu nu o sug din prima seara...ma ft direct...da' imi dai si mie 10 lei?k doar esti mare boss"=))))))


fato,nu esti normala,m-ai facut sa rad copios!!!!
a fost super asta cu prima seara

cat pentru fata in cauza,nu mai am nimic de zis...
dupa ce am citit mai multe faze,nu am dedus decat ca este un trend acum mai nou,care promoveaza sexul ca substitut de divertisment,hobby-uri,preocupari si chiar de...experienta profesionala...deci mult succes!
kritzia
Postat pe 6 Iulie 2010 04:25
De la: kritzia, la data 2010-07-06 04:25:50
De la: bebecso, la data 2010-07-01 16:55:46
De la: Barbie30, la data 2010-07-01 16:54:19Acum le dau dreptate barbatilor din jurul meu care spun ca femeile sunt curve,ca daca au intalnit numai femei gen donsoara......



clar! si le mai auzi"vai...eu nu o sug din prima seara...ma ft direct...da' imi dai si mie 10 lei?k doar esti mare boss"=))))))


fato,nu esti normala,m-ai facut sa rad copios!!!!
a fost super asta cu prima seara

cat pentru fata in cauza,nu mai am nimic de zis...
dupa ce am citit mai multe faze,nu am dedus decat ca este un trend acum mai nou,care promoveaza sexul ca substitut de divertisment,hobby-uri,preocupari si chiar de...experienta profesionala...deci mult succes!


Comica faza cu 10 lei Hai mai fetelor, ce naiba, vi se pare...cum sa fie un trend sexul? cum sa inlocuiasca experienta profesionala si cum sa tina loc de divertisment? Nu vedeti ca forumul asta e plin de femei cuminti, la locul lor, care nu-si inseala partenerii? Vi se pare voua ca ar fi multe panarame...ele doar experimenteaza, acumuleaza experienta de viata si sunt open minded , nu proaste, invechite si comuniste ca astea care stau in banca lor si isi vad doar de ai lor si nu si de ai altora. Ce naiba? cum puteti fi asa rele cu consoartele voastre? Doar banii nu conteaza si n-ar fi ele in stare sa pupe in p*** si un mort pt anumite avantaje
bogdandbm
Postat pe 6 Iulie 2010 11:24
De la: stickwitu_ra, la data 2010-06-30 18:20:20buna!...am si eu o mica problema...si as dori niste sfaturi...daca se poate!
eu am o relatie de 2 ani si ceva cu un baiat, cu care as putea spune ca ... ma inteleg bine, desi nu este potrivit pt mine...
kitty_na
Postat pe 9 Iulie 2010 22:08
De la: kitty_na, la data 2010-07-09 22:08:22
De la: stickwitu_ra, la data 2010-06-30 18:20:20buna!...am si eu o mica problema...si as dori niste sfaturi...daca se poate!
eu am o relatie de 2 ani si ceva cu un baiat, cu care as putea spune ca ... ma inteleg bine, desi nu este potrivit pt mine...

De ce nu este potrivit pentru tine? Pentru ca nu e sef? Daca ar fi, bineinteles ca ar fi foaaarte potrivit, nu?
kitty_na
Postat pe 9 Iulie 2010 22:10
upppssss........sunt eu obosita si nu mai vad bine???????
anastasia_m
Postat pe 9 Iulie 2010 22:11
na ma kitty ca te-ai incurcat ia-o de la capat!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 9 Iulie 2010 22:13
Hai ca nu m-am incurcat prea tare... Ai si tu rabdare cu incepatorii!
kitty_na
Postat pe 10 Iulie 2010 08:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
20 de ani diferenta!!!! 85 De la: brunette_barbie 2 Ianuarie 2011 21:15
Ajutati-ma! 51 De la: Lumina_Ta 14 Martie 2012 19:52
cat de mult apreciaza barbatii?!? 29 De la: kudika323301 7 Octombrie 2010 03:38
parintii lui nu ma vor 7 De la: Valy90 11 Mai 2011 21:02
sa raman sau nu? 10 De la: cami_goanga10 8 Aprilie 2010 01:03