Setari Cookie-uri

ce se va intampla oare????

De la: bebecso, la data 2010-07-01 16:54:42
De la: anamaria_brunetik, la data 2010-07-01 16:53:40
De la: bebecso, la data 2010-07-01 16:52:18
De la: anamaria_brunetik, la data 2010-07-01 16:51:08
De la: bebecso, la data 2010-07-01 16:48:51
De la: anamaria_brunetik, la data 2010-07-01 16:47:17
De la: bebecso, la data 2010-07-01 16:44:16s-ar putea sa ramana fara nici una, si sa fie nevoita sa-si introduca ce prinde...poate un picior de scaun ceva
facalet ceva?



esti nebunaaaaaa?inseamna ca e fantana la ea acolo daca e vorba dpai sa se sature femeia cum de nu spune nimic ma mira e facalet




hahaha...hai ca esti o rea=))))))
pai uite astea dustrug casniciile nu lasa barbati insurati sa stea linistiti langa nevestele nlor




pai fata, poate o avanseaza si pe ea...in alta gaura=)))))))
ai pune grade ea lui pe umeri
anamaria_brunetik
Postat pe 1 Iulie 2010 16:58
De la: bebecso, la data 2010-07-01 16:55:46
De la: Barbie30, la data 2010-07-01 16:54:19Acum le dau dreptate barbatilor din jurul meu care spun ca femeile sunt curve,ca daca au intalnit numai femei gen donsoara......



clar! si le mai auzi"vai...eu nu o sug din prima seara...ma ft direct...da' imi dai si mie 10 lei?k doar esti mare boss"=))))))
drosofile ce dreacu se bucura ca le scoate unu si altu la o ciorba de burta sau un suc ca sunt lesinate si apoi ssunt satule de mancare si trec la desert la domnu.....(boss)
anamaria_brunetik
Postat pe 1 Iulie 2010 17:01
De la: anamaria_brunetik, la data 2010-07-01 17:01:17
De la: bebecso, la data 2010-07-01 16:55:46
De la: Barbie30, la data 2010-07-01 16:54:19Acum le dau dreptate barbatilor din jurul meu care spun ca femeile sunt curve,ca daca au intalnit numai femei gen donsoara......



clar! si le mai auzi"vai...eu nu o sug din prima seara...ma ft direct...da' imi dai si mie 10 lei?k doar esti mare boss"=))))))
drosofile ce dreacu se bucura ca le scoate unu si altu la o ciorba de burta sau un suc ca sunt lesinate si apoi ssunt satule de mancare si trec la desert la domnu.....(boss)




ele "e" rasfatzate fata, sunt dorite de mai multi in acelasi timp...invidioaso!
bebecso
Postat pe 1 Iulie 2010 17:03
Brunetiko,te-am prins acuma!Tu vrei sa il iei pe boss fata?Sa ii iei "painea" de la gura?
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 17:06
De la: bebecso, la data 2010-07-01 17:03:46
De la: anamaria_brunetik, la data 2010-07-01 17:01:17
De la: bebecso, la data 2010-07-01 16:55:46
De la: Barbie30, la data 2010-07-01 16:54:19Acum le dau dreptate barbatilor din jurul meu care spun ca femeile sunt curve,ca daca au intalnit numai femei gen donsoara......



clar! si le mai auzi"vai...eu nu o sug din prima seara...ma ft direct...da' imi dai si mie 10 lei?k doar esti mare boss"=))))))
drosofile ce dreacu se bucura ca le scoate unu si altu la o ciorba de burta sau un suc ca sunt lesinate si apoi ssunt satule de mancare si trec la desert la domnu.....(boss)




ele "e" rasfatzate fata, sunt dorite de mai multi in acelasi timp...invidioaso!




















ete na pe dracu cu ele...eu le-as aduna pe toate si le as baga intun sac si l-as lega cu o petroaie si le-as arunca in mare sa se duca .......sa nu mai existe asa ceva
anamaria_brunetik
Postat pe 1 Iulie 2010 17:10
De la: Barbie30, la data 2010-07-01 17:06:25Brunetiko,te-am prins acuma!Tu vrei sa il iei pe boss fata?Sa ii iei "painea" de la gura?
draga Barbie nu sunt invidioasa stai linistita chiar nu sunt genul lor asa......ca nu am dece sa fiu invidioasa pe asemenea specimene
anamaria_brunetik
Postat pe 1 Iulie 2010 17:12
Glumeam!
Daca ar fi sa tratam dilemele fetelor de aici numai cu seriozitate...
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 17:36
De la: Barbie30, la data 2010-07-01 17:36:55Glumeam!
Daca ar fi sa tratam dilemele fetelor de aici numai cu seriozitate...
ti pup barbi
anamaria_brunetik
Postat pe 1 Iulie 2010 17:40
nu s-a aflat nimic pentru ca noi la lucru, nu ne suportam, suntem cei mai mari dusmani! asa ca nimeni nu are cum sa isi dea seama!
stickwitu_ra
Postat pe 1 Iulie 2010 17:52
Esti o buna actrita! Sa mai joci in piese d-astea!
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 17:55
ce romanticcccccccc....imi dau lacrimile...ce buna esti...'te drecu'
bebecso
Postat pe 1 Iulie 2010 17:56
De la: stickwitu_ra, la data 2010-07-01 17:52:50nu s-a aflat nimic pentru ca noi la lucru, nu ne suportam, suntem cei mai mari dusmani! asa ca nimeni nu are cum sa isi dea seama!
donsoara crezi ca nu sa auzit? asta este in capul trau sau pe viitor se va auzi stai calma nici o data nu e prea tarziu
anamaria_brunetik
Postat pe 1 Iulie 2010 17:57
ok....vad ca pe aici numai sfaturi nu se dau....deci fetelor existati degeaba, asa ca lasati-o balta cu jignirile ca sincer nu ma afecteaza! daca aveti chef sa vb despre chestii mai inteligente...welcome! daca nu, mergeti in alta parte si va puteti bate joc de cine vreti voi!
stickwitu_ra
Postat pe 1 Iulie 2010 18:10
Wow,daca a te tavalii cu 2 masculi fara sa se prinda lumea din jurul tau e o chestie inteligenta...... Ce sfat vrei?Sa-ti spunem noi cum sa-i minti in continuare pe cei din jurul tau si pe sotul tau?Ahhh nu,tu vrei un sfat despre cum sa il ti numai pentru tine! N-am ce sfat sa-ti dau pentru ca oricum nu o sa stea langa tine decat pana se plictiseste si dupa o sa te arunce afara din birou,atunci sa vedem ce ii mai spui sotului
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 18:16
De la: Barbie30, la data 2010-07-01 18:16:53Wow,daca a te tavalii cu 2 masculi fara sa se prinda lumea din jurul tau e o chestie inteligenta...... Ce sfat vrei?Sa-ti spunem noi cum sa-i minti in continuare pe cei din jurul tau si pe sotul tau?Ahhh nu,tu vrei un sfat despre cum sa il ti numai pentru tine! N-am ce sfat sa-ti dau pentru ca oricum nu o sa stea langa tine decat pana se plictiseste si dupa o sa te arunce afara din birou,atunci sa vedem ce ii mai spui sotului


eventual o sa-i spuna...scuza-ma dragule dar nu am fost destul de profii pentru job-ul meu...
fatsa
Postat pe 1 Iulie 2010 18:19
inteligent raspuns, merci! in primul rand nu sunt casatorita, in al doilea rand ca sa intelegeti mai bine, voi astea care na....aruncati cu vorbe jignitoare in stanga si in dreapta, nu sunt cu "seful" pt ca vreau sa promovez, sau pt ca e sef si are bani, exclus! am tot ceea ce vreau si fara prezenta lui in viata mea, ma refer la chestiile materiale! ce nu ati inteles este faptul ca pana unul din noi nu pleaca din firma, nu v-om putea fi impreuna in vazul lumii, chiar daca ne afisam prin oras impreuna sau alte cele, eu oricum urmeaza sa ma despart de "prieten", in maxim 2 luni, iar el nu si-ar petrece atata timp cu mine daca nu ar avea probleme cu tipa care ii este prietena si se vede cu ea, ca si cu mine,adica fugitiv, pt ca nici macar nu stau impreuna, am ajuns sa stau eu mai mult cu el, decat ea....asa ca si asta ar trebui sa va puna pe ganduri, sau nu? hai chiar sunt curioasa ce ma debitati.....astept!
stickwitu_ra
Postat pe 1 Iulie 2010 18:29
A zis cineva ca stai pentru bani????
1.daca e asa de ok de ce nu renunti la iubitul tau acum si o sa o faci peste 2 luni?ce astepti?
2.daca esti asa de ok de ce nu renunta la iubita lui?
Nu te judec,fiecare face ce vrea cu viata lui,dar nu calcand pe cadavre!
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 18:35
De la: stickwitu_ra, la data 2010-07-01 18:29:09inteligent raspuns, merci! in primul rand nu sunt casatorita, in al doilea rand ca sa intelegeti mai bine, voi astea care na....aruncati cu vorbe jignitoare in stanga si in dreapta, nu sunt cu "seful" pt ca vreau sa promovez, sau pt ca e sef si are bani, exclus! am tot ceea ce vreau si fara prezenta lui in viata mea, ma refer la chestiile materiale! ce nu ati inteles este faptul ca pana unul din noi nu pleaca din firma, nu v-om putea fi impreuna in vazul lumii, chiar daca ne afisam prin oras impreuna sau alte cele, eu oricum urmeaza sa ma despart de "prieten", in maxim 2 luni, iar el nu si-ar petrece atata timp cu mine daca nu ar avea probleme cu tipa care ii este prietena si se vede cu ea, ca si cu mine,adica fugitiv, pt ca nici macar nu stau impreuna, am ajuns sa stau eu mai mult cu el, decat ea....asa ca si asta ar trebui sa va puna pe ganduri, sau nu? hai chiar sunt curioasa ce ma debitati.....astept!


de ce mai e cu ea, daca nici macar nu se inteleg? o iubeste?
ca daca ar fi indragostit de tine nu inteleg de ce nu ati putea fi impreuna, fara ea, chiar si pe ascuns.....
DayC
Postat pe 1 Iulie 2010 18:39
De la: stickwitu_ra, la data 2010-07-01 18:29:09inteligent raspuns, merci! in primul rand nu sunt casatorita, in al doilea rand ca sa intelegeti mai bine, voi astea care na....aruncati cu vorbe jignitoare in stanga si in dreapta, nu sunt cu "seful" pt ca vreau sa promovez, sau pt ca e sef si are bani, exclus! am tot ceea ce vreau si fara prezenta lui in viata mea, ma refer la chestiile materiale! ce nu ati inteles este faptul ca pana unul din noi nu pleaca din firma, nu v-om putea fi impreuna in vazul lumii, chiar daca ne afisam prin oras impreuna sau alte cele, eu oricum urmeaza sa ma despart de "prieten", in maxim 2 luni, iar el nu si-ar petrece atata timp cu mine daca nu ar avea probleme cu tipa care ii este prietena si se vede cu ea, ca si cu mine,adica fugitiv, pt ca nici macar nu stau impreuna, am ajuns sa stau eu mai mult cu el, decat ea....asa ca si asta ar trebui sa va puna pe ganduri, sau nu? hai chiar sunt curioasa ce ma debitati.....astept!



daca ai toate raspunsurile .... ce doresti de la noi???????? aaaaa............sa te aprobam
anastasia_m
Postat pe 1 Iulie 2010 18:40
ok....eu mai am de rezolvat niste chestii cu prietenul si doresc sa demostrez inca odata ceva, el mai sta cu ea....nu stiu de ce, poate ca nici macar nu mai sunt impreuna, habar nu am, pt ca nu vb despre chestii de genul, cert e ca imi face crize de gelozie deja....oare de ce??????aveti voi un raspuns?!
stickwitu_ra
Postat pe 1 Iulie 2010 18:51
eu cred ca face scene de gelozie pentru ca asa sunt barbatzii posesivi, daca ar avea 10 amante pe toate ar fi gelosi......din pacate nu inseamna ca te iubeste/incepe sa te iubeasca...
sincer, dupa parerea mea, singurul lucru care ar putea insemna asta ar fi daca i-ar da papucii la aia si ar incepe sa caute o solutzie sa fiti pe bune impreuna.....
DayC
Postat pe 1 Iulie 2010 18:55
Crezi ca are dreptul sa-ti faca crize de gelozie,sau tu ai dreptul sa-i faci lui?De ce nu-ti spune nimic de ea?L-ai intrebat?De ce nu-i spui tu "eu ma despart de iubitul meu si tu te desparti de ea"?Crezi ca ar face asta?
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 18:57
e vezi....ajungem sa ne intelegem!ok....faza e in felul urmator, am scris si in prezentare ca nu stiu cum sa ma comport cu el, pt ca nu vreau sa par foarte dornica sa fim impreuna, vreau ca lucrurile sa vina de la sine, si nu stiu cum sa ii dau totusi impresia ca na....voi fi disponibila pt ceva mai mult in curand, poate foarte in curand, pt ca certurile din fiecare zi cu al meu prieten, nu sunt prea placute, desi el nici macar nu banuieste ca eu as avea pe altcineva, desi observa ca sunt foarte schimbata si slabesc incontinuu, el crede ca e din cauza stresului! cert e ca eu nu voi mai fi mult in aceasta relatie, iar el din moment ce poate veni la orice ora la mine, si chiar si noaptea, nu vad ce relatie poate avea cu tipa aia...e complicat si prea mult de explicat!e ciudat oricum.
stickwitu_ra
Postat pe 1 Iulie 2010 19:08
nu vorbim nici de al meu nici de a lui....asa am inceput si asa am continuat, iar acum mi se pare ca ai pune intrebari de genul, ii invadez mult prea mult intimitatea, si nu vreau sa fiu stresanta!
stickwitu_ra
Postat pe 1 Iulie 2010 19:12
pai poate pe aia o duce la parinti, o duce in concedii, ii cumpara cadouri si flori, o ajuta cand are vreo problema.....chiar daca nu locuieste cu ea si noaptea vine la tine. poate restul de 3-4 zile pe sapt e cu ea.
ia pune-l la un test ca nu ai ce pierde. suna-l cand stii ca nu poate veni, si roaga-l sa te ajute cu ceva ca ai mare nevoie si nu gasesti pe nimeni sa te ajute...eventual sa mearga cu tine la doctor ca au iesit niste analize prost sau asa ceva.....
e un test bun ca sa vezi daca chiar ii pasa de tine sau nu.....
DayC
Postat pe 1 Iulie 2010 19:14
Atunci nu ai alta varianta decat sa astepti un semn din partea lui,asta daca o sa vina,daca nu......
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 19:15
chiar e tare ce ai zis
de la faza unu cu lucram si la faza 2 cu are prietena, nu se impaca bine, eu sunt optiunea lui atunci de plictiseala si nue ceva prin pat cand are chef...ca daca bani exista de ambele parti..nici nu ma gandesc:))
nu prea inteleg de ce nu-ti seama ca esti o spita de pe roata lui?
chiar nu se impaca cu prietena lui(care poate fi sotie:))? cu ce aparat ai masurat tu? ala subiectiv si milos?
de ce crezi ca mai sta?ca nu se impaca? ca sa-i dea bani? ca are casa??
de ce nu pleci din relatie?chiar nu are rost sa-ti rozi unghiile pt unu' ca asta
poate iti place sa fii spita..de pe o roata...
dragon_fly88
Postat pe 1 Iulie 2010 19:22
Hola Fly!
Barbie30
Postat pe 1 Iulie 2010 19:24
am facut chestia cu telefonul, m-a sunat inapoi si na....am vb, chiar am iesit in oras, sau a lipsit toata nopatea.....deja am facut asta de vreao 4,5 ori! si era cu ea de vreo 2,3 ori, pt ca el sta cu parintii, iar ea la fel cred! nu vreau sa ii invadez viata prea mult, dar na....in ultima perioada am observat ca isi petrece din ce in ce mai mult timp cu mine si nu da de inteles ca ..... am putea schimba etapele, iar cand i-am trimis eu un mesaj cu: stiu ca sunt doar amanta ta si ca nu e nimic serios intre noi si nici nu va fi...l-am intrebat daca e de acord cu ceea ce am scris, si mi-a raspuns ca "nu", nu mi-a explicat de ce nu, dar dupa un timp mi-a spus ca da, e de acord cu ceea ce am spus eu, dar oarecum suparat! deci na....am luat-o si pe varianta ca ii raman amanta, si se pare ca nu ii convine, dar nici nu face un semn ca vrea ceva serios, ce sa fac? in afara de a ma duce la el si ai spune.....acum ori niciodata alege.....vrei nu vrei!
stickwitu_ra
Postat pe 1 Iulie 2010 19:26
MAI CE RELE SUNTETI

FATA SI-A DESCHIS SUFLETUL IN FATA NOASTRA SI VOI CE FACETI ??????


SUNTETI CAM DURE TOTUSI :
sml-fighting0006:
kudika037265
Postat pe 1 Iulie 2010 19:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire imposibila 2 De la: polly_ 10 Noiembrie 2009 17:27
Din dragoste ...,pt kathara si kudika.. 917 De la: mkdisk 20 Octombrie 2009 08:27
poti sa faci pe cineva sa te iubeasca pe tine,daca are deja inima darutita vechii relatii? 78 De la: justasweetgirl 4 Februarie 2012 17:29
poate mici sfaturi? 13 De la: Calandrinon 17 Decembrie 2009 12:02
O iubire de neuitat 13 De la: Idrissou 30 Martie 2012 16:45