Setari Cookie-uri

ii iubesc pe amandoi

IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,
kudika228988
Postat pe 19 Iulie 2010 08:37
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,

O femeie desteapta inseala departe de casa...
Greseala mare ca te-ai incurcat cu ''prietenul'' sotului tau...

Daca vroiai pe cineva care sa iti acorde atentia cuvenita, cel mai intelept ar fi fost sa gasesti pe cineva din afara cercului de oameni in care se invarte sotul tau...
Te-ai gandit ce urmari ar putea avea relatia ta extraconjugala? Minciuna are picioare scurte...

Sper sa nu afle sotul vreodata ceea ce faci tu acum!
Bafta!
Lisssa
Postat pe 19 Iulie 2010 08:48


din calculele mele facute pe celalalt topic imi iesisera 3!!!
fante_de_dorobanti
Postat pe 19 Iulie 2010 08:52
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-19 08:52:20

din calculele mele facute pe celalalt topic imi iesisera 3!!!


Parca mai deschisese un topic cu acelasi subiect, nu? draga mea, tot aceleasi raspunsuri vei primi

_Cryssa_
Postat pe 19 Iulie 2010 08:56
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,



thuamneeeee.......asta e o intreaga tortura!!!! auzi colo ...sa trebuiasca sa se prefaca ??!! vaaai...cata durere ?!??
anastasia_m
Postat pe 19 Iulie 2010 21:46
Again?
Mai fata care parte nu o intelegi din raspusurile de pe celalalt topic?
Ano
Barbie30
Postat pe 19 Iulie 2010 21:50
de ce nu divortezi? sau si mai simplu dute la un psiholog, te lamureste foarte bine.
Ar fi o solutie mai buna decat sa te faci de rahat pe aici
clau19
Postat pe 19 Iulie 2010 21:53
De la: Barbie30, la data 2010-07-19 21:50:20Again?
Mai fata care parte nu o intelegi din raspusurile de pe celalalt topic?
Ano



ca bine zici ....ia o portie de sa nu intram in depresie
anastasia_m
Postat pe 19 Iulie 2010 21:53
si eu imi iubesc presedintele...primul ministru...primarul...patria...continentul...planeta
miss_darine
Postat pe 19 Iulie 2010 21:54
De la: anastasia_m, la data 2010-07-19 21:53:36
De la: Barbie30, la data 2010-07-19 21:50:20Again?
Mai fata care parte nu o intelegi din raspusurile de pe celalalt topic?
Ano



ca bine zici ....ia o portie de sa nu intram in depresie


Gata,mi-a trecut!
Barbie30
Postat pe 19 Iulie 2010 21:57
De la: miss_darine, la data 2010-07-19 21:54:48 si eu imi iubesc presedintele...primul ministru...primarul...patria...continentul...planeta

ce iubitoare esti tu darine
pe mine?
dragon_fly88
Postat pe 19 Iulie 2010 21:57
De la: miss_darine, la data 2010-07-19 21:54:48 si eu imi iubesc presedintele...primul ministru...primarul...patria...continentul...planeta


ce ecologista esti fata .... iubesti toate plantele ????
anastasia_m
Postat pe 19 Iulie 2010 22:00
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,


Inca o data : PARASHUTA !

Postat pe 20 Iulie 2010 20:29
De la: Lisssa, la data 2010-07-19 08:48:54
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,

O femeie desteapta inseala departe de casa...
Greseala mare ca te-ai incurcat cu ''prietenul'' sotului tau...

Daca vroiai pe cineva care sa iti acorde atentia cuvenita, cel mai intelept ar fi fost sa gasesti pe cineva din afara cercului de oameni in care se invarte sotul tau...
Te-ai gandit ce urmari ar putea avea relatia ta extraconjugala? Minciuna are picioare scurte...

Sper sa nu afle sotul vreodata ceea ce faci tu acum!
Bafta!

zi zau cu limba scoasa
asa deci, femeilor, inselati departe de casa! Daca nu va acorda atentie sotul, cautati-va amant! Nu care cumva sa incercati sa va rezolvati problemele sau sa ajungeti la un compromis.

A, si sa nu uit: bafta la inselat!
kitty_krieger
Postat pe 20 Iulie 2010 21:06
Pai de ce sa incerce sa-si rezolve problemele in familie ? Ele s-au maritat asa ca sa fie , sa nu cumva sa ramana nemaritate, nu ca isi iubesc barbatii si ar dori sa aiba o relatie armonioasa , la care trebuie sa puna si ele osul.
Cum nu mai merge totul ca pe roate fuga la amant .Gaste ametite !

Postat pe 20 Iulie 2010 21:10
De la: scorpio67, la data 2010-07-20 21:10:23Pai de ce sa incerce sa-si rezolve problemele in familie ? Ele s-au maritat asa ca sa fie , sa nu cumva sa ramana nemaritate, nu ca isi iubesc barbatii si ar dori sa aiba o relatie armonioasa , la care trebuie sa puna si ele osul.
Cum nu mai merge totul ca pe roate fuga la amant .Gaste ametite !
stem_29
Postat pe 22 Iulie 2010 00:13
buna !te inteleg perfect ....am avut aceiasi situatie 11 ani de zile !stiu ca am gesit si acum am ramas si fara sot si fara amant!de fapt sati spun ce am facut eu mai grav mi-am lasat casa si sotul pt amant si acum sunt singura rgret amarnic dar nu mai este cale de intoarcere !sfatul meu e sa te indepartezi cat mai mult de acest amant ....asta bineinteles daca vrei ceva de la casnicia ta !situatia asta nu aduce nimic bun si vei regreta! sincer regret si voi regreta toata viata din cauza mea au suferit multe persoane .
kudika276172
Postat pe 22 Iulie 2010 19:50
"cum iti asterni asa dormi"..si inca ceva s-a inventat divortul!!!!!!
desi_desiree
Postat pe 23 Iulie 2010 02:50
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,





... ... azi e ziua dedicatiilor ... pentru cele mai speciale situatii si pentru cei de-a pururea nostalgici dupa ... ... hitul serii ...



http://www.youtube.com/watch?v=XCnp-FhjtYM



marco918
Postat pe 23 Iulie 2010 02:58
... ar fi super daca ar aparea si prietenul prietenului sotului ... si sa ii invirti pe toti ... prin sifoniere ... ... femeie de femeie ... nu o sa imbatrineasca in patul ei ...
marco918
Postat pe 23 Iulie 2010 03:02
De la: scorpio67, la data 2010-07-20 21:10:23Pai de ce sa incerce sa-si rezolve problemele in familie ? Ele s-au maritat asa ca sa fie , sa nu cumva sa ramana nemaritate, nu ca isi iubesc barbatii si ar dori sa aiba o relatie armonioasa , la care trebuie sa puna si ele osul.
Cum nu mai merge totul ca pe roate fuga la amant .Gaste ametite !




... daca imi scriu pe spate cu litere mari - AMANT crezi ca nimereste vreuna din giste si la mine ? ... ... nu de alta dar consider adevarata pomana o astfel de femeie ... extrem de ietfina ( garagara si ceva cadouri ieftine), nu cere garantii, nu vine cu surprize nici daca o dai pe usa afara dezbracata ... cei care dau bani pe centura sint niste fraieri ...
marco918
Postat pe 23 Iulie 2010 03:13
De la: marco918, la data 2010-07-23 03:02:37... ar fi super daca ar aparea si prietenul prietenului sotului ... si sa ii invirti pe toti ... prin sifoniere ... ... femeie de femeie ... nu o sa imbatrineasca in patul ei ...

desi_desiree
Postat pe 23 Iulie 2010 03:14
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,


Tu stii ce e iubirea?!
Ma tem ca nu.
Mergi mama la domn' " doftor" si te cauta la " haizash", nu ti-e bun.
P.S.
Zi merci ca ti-ai gasit " prost" sa te mariti, tine de el, ca o sa ramai o curca in drum.
Mai e una p'aci care a curvarit 11 ani si acum regreta, a ramas cu ridurile pe obraz, amintiri si o punga de 1 leu cu 3 chiloti in ea.
Ia-o de manuca.
stem_29
Postat pe 23 Iulie 2010 15:17
De la: stem_29, la data 2010-07-23 15:17:51
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,


Tu stii ce e iubirea?!
Ma tem ca nu.
Mergi mama la domn' " doftor" si te cauta la " haizash", nu ti-e bun.
P.S.
Zi merci ca ti-ai gasit " prost" sa te mariti, tine de el, ca o sa ramai o curca in drum.
Mai e una p'aci care a curvarit 11 ani si acum regreta, a ramas cu ridurile pe obraz, amintiri si o punga de 1 leu cu 3 chiloti in ea.
Ia-o de manuca.



Stemuleee............
anastasia_m
Postat pe 23 Iulie 2010 15:34
PFFFFFFFFF fata fugi de aici cu prostiile tale,consider ca te-ai facut suficient de ras.Cum poti sa gandesti in halul asta???
butterfly_sound_of_love
Postat pe 23 Iulie 2010 16:24
Atractie fatala...nasol...eu zic sa termini cat ai ai timp dar oriucum ai calcat stramb si roaga-te sa nu afle sotul...parerea mea..N-O SA FIE BINE..
Lady_Gaga9
Postat pe 23 Iulie 2010 18:02
De la: miss_darine, la data 2010-07-19 21:54:48 si eu imi iubesc presedintele...primul ministru...primarul...patria...continentul...planeta

miss-ule stiam eu ca tu ne iubesti pe toti
yumy
Postat pe 23 Iulie 2010 18:12
De la: anastasia_m, la data 2010-07-23 15:34:17
De la: stem_29, la data 2010-07-23 15:17:51
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,


Tu stii ce e iubirea?!
Ma tem ca nu.
Mergi mama la domn' " doftor" si te cauta la " haizash", nu ti-e bun.
P.S.
Zi merci ca ti-ai gasit " prost" sa te mariti, tine de el, ca o sa ramai o curca in drum.
Mai e una p'aci care a curvarit 11 ani si acum regreta, a ramas cu ridurile pe obraz, amintiri si o punga de 1 leu cu 3 chiloti in ea.
Ia-o de manuca.



Stemuleee............
Pai nu?!..........
stem_29
Postat pe 23 Iulie 2010 20:59
fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!
fata_healthy
Postat pe 23 Iulie 2010 21:12
De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!



anastasia_m
Postat pe 23 Iulie 2010 21:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa fac...va rog ajutati ma cu un sfat 13 De la: matzu_2005 3 Februarie 2011 04:25
Posibil obsesie 15 De la: Calandrinon 30 Noiembrie 2009 21:32
tine legatura cu fosta! :0 13 De la: oana_petronia1 22 Mai 2013 00:22
o mare dilema! 16 De la: amircristian 16 Martie 2010 19:17
Nu pot sa ma rup de trecut 19 De la: mikixsempre 20 Ianuarie 2010 22:38