Setari Cookie-uri

ii iubesc pe amandoi

Postat pe: 23 Iulie 2010, ora 21:40 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07
fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!


De ce te-ai enervat, ca biata femeie sufera de nu mai poate... Cum e obligata ea, mititica, sa dea nas in nas cu amantul tocmai cand e "incornoratul" de barbata-su pe-aproape! ... si nu numai
Si cum nu stie ea cum sa nu se mai vada cu ala! Usor i-o fi? Saracuta


cum dreaq sa nu ma enervez, si nu numai ma scoate din sariti cand le aud ca ''ii iubesc pe amandoi'' ce dreaq sa aleaga unu din doi si la revedere. doamne ca nu se mai satura de p.la
fata_healthy
Postat pe 25 Iulie 2010 12:19
De la: cristinarudi, la data 2010-07-24 09:08:04
De la: Lisssa, la data 2010-07-19 08:48:54
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,

O femeie desteapta inseala departe de casa...
Greseala mare ca te-ai incurcat cu ''prietenul'' sotului tau...

Daca vroiai pe cineva care sa iti acorde atentia cuvenita, cel mai intelept ar fi fost sa gasesti pe cineva din afara cercului de oameni in care se invarte sotul tau...
Te-ai gandit ce urmari ar putea avea relatia ta extraconjugala? Minciuna are picioare scurte...

Sper sa nu afle sotul vreodata ceea ce faci tu acum!
Bafta!


Esti in grava eroare scumpa Lissa daca iti imaginezi ca o femeie desteapta trebuie sa insele. Iti spun eu ce face o femeie desteapta.
O femeie desteapta comunica si lupta cat e posibil sa-si salveze casnicia. Nu de alta, dar macar asa ca exemplu, nu cumva sa li se para celor mai tinere ca a asa (a insela) e cumva si corect. Dar daca nu poate salva mai nimic, o femeie desteapta divorteaza...dezbate partajul si-si caldeste incet din ruine o noua viata. Da si la o facultate... (daca nu avea studii superioare) o si termina!
Dupa care incepe o mica afacere intr-un domeniu pur feminin sa zicem, ceva creatie de moda ...agentie de modelling si munceste pe branci pana ajunge la vreo 12 firme si o avere de peste 1 milion si ceva de euro. Apoi se muta la Viena cu un neamt suuuper. Asta cred ca face o femeie desteapta, crede-ma! Nu inseala ca o fufa, fara curaj de-a lua viata de la capat si de-a-si acorda o noua sansa! Si nici nu bea Furadan ca Madalina!

aici spun eu felicitari (mai putin pentru faza cu Madalina, nu suntem noi in masura sa o judecam)

Mai ales ca Lissa vrea sa se ia cu iubitul dupa 5 luni de relatie si a spus pe alt topic ca a renuntat la scoala. Si nu ne crede pe noi cand ii spunem ca nu e bine sa se ia asa repede si ca nu o face din motivele care trebuie. Dar daca asa vede fata casnicia, nici nu ma mai mir!
kitty_krieger
Postat pe 25 Iulie 2010 13:19
De la: fata_healthy, la data 2010-07-25 12:19:56Postat pe: 23 Iulie 2010, ora 21:40 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07
fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!


De ce te-ai enervat, ca biata femeie sufera de nu mai poate... Cum e obligata ea, mititica, sa dea nas in nas cu amantul tocmai cand e "incornoratul" de barbata-su pe-aproape! ... si nu numai
Si cum nu stie ea cum sa nu se mai vada cu ala! Usor i-o fi? Saracuta


cum dreaq sa nu ma enervez, si nu numai ma scoate din sariti cand le aud ca ''ii iubesc pe amandoi'' ce dreaq sa aleaga unu din doi si la revedere. doamne ca nu se mai satura de p.la

poate vrea sa incerce pozitia rotisor
yumy
Postat pe 25 Iulie 2010 13:22
Nu e frumos ce faci...si nici sanatos...
Sa nu ajungi mai tarziu ca vanatorul care a fugit dupa 2 iepuri?
kudika054139
Postat pe 25 Iulie 2010 22:39
MAI FATO CHIAR TEAI FACUT DE RAHAT. OARE MAI SUNT PARASUTE CARE SE DESCHID AICI , SI ISI SPUN OFUL , SARACUTA CHIAR CA SUFERA..............................
irisey
Postat pe 25 Iulie 2010 23:00
De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!

nu e nevoie sa insulti daca te enerveaza cineva baga ti capul in wc si trage apa.
Daca cineva are o problema si o posteaza aici nu o face ca sa va bateti joc, sau sa citeasca insultele voastre.
Va credeti mari destepti culti perfecti ,toate persoanele gresesc in viata, din greseli se invata si bag mana in foc ca si voi astia care va dati mari pe aici cel putin o data in viata voastra v-ati inselat partenerul.
klaudyaO
Postat pe 26 Iulie 2010 12:34
klaudyaO

20 mesaje
Membru din: 7/11/2007
Postat pe: 26 Iulie 2010, ora 12:34 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07
fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!

nu e nevoie sa insulti daca te enerveaza cineva baga ti capul in wc si trage apa.
Daca cineva are o problema si o posteaza aici nu o face ca sa va bateti joc, sau sa citeasca insultele voastre.
Va credeti mari destepti culti perfecti ,toate persoanele gresesc in viata, din greseli se invata si bag mana in foc ca si voi astia care va dati mari pe aici cel putin o data in viata voastra v-ati inselat partenerul

vai, ce mai problema are femeia asta.fa-mi favorul si vorbeste in numele tau, nu ii baga pe toti in aceiasi oala, vorbesti in nestire de cauza.ai grija sa nu iti arzi mana daca o bagi in foc, mai bine ai baga mana in alta parte ,desteapto
fata_healthy
Postat pe 26 Iulie 2010 14:50
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,


nu-ti bate joc de viata ta si mai ales nu-ti bate joc de viata altora...
oamenii nu sunt mingi de pin-pong!!!
aceasta situatie se va intoarce cu siguranta impotriva ta!
nu este cinstit ceea ce faci, iar mai devreme sau mai tarziu minciuna are picioare scurte!!!
alege odata!
nu poti trai cu doi barbati in acelasi timp - e semn de lasitate, slabiciune, lipsa de maturitate si chiar un fel de rautate(te bucuri ca ti-au picat in mreje amandoi) asta e orice, numai iubire nu
kudika228826
Postat pe 26 Iulie 2010 15:40
dupa parerea mea daca il iubesti mai mult pe amant despartate de sot .trebuie sa alegi unul dintre ei si sa iti continui viata linistita.daca te iubeste sotul tau si tu ii impartasesti sentimentele ramai cu el.te apreciez ca ai avut curajul sa postezi pe internet o problema asa de delicata.si sper ca pe viitor sa faci o alegere corecta neavand nimeni de suferit.
kudika157361
Postat pe 26 Iulie 2010 16:44
nu este lasitate ,doar ca ii iubeste pe amandoi si nu stie ce sa faca este derutata ,eu te inteleg chiar dak nu am trecut prin asa ceva si cred ca ar fi fost foarte dificil ,
kudika157361
Postat pe 26 Iulie 2010 16:46
Este o problema de gestiune dragele mele.In timp ce pe barbat il trimite la piata , pentru amant face o cafea. Cand se intoarce sotul, il trimite pe amant sa puna rufele sa le puna pe sarma si sa scuture covoarele.CFand se intalnesc amandoi, unul dintre cei doi stie in mod sigur ca celalalt este instalatorul.
kudika023770
Postat pe 26 Iulie 2010 16:59
Colega 61, are dreptate: Este o dovada de mare curaj ca sa mentii echilibrul in natura.Pentru acest lucru, merita sa porimeasca medalia de erou al patriei. Iar daca mai face si zece copii, si o alocatie corespunzatoare.
kudika023770
Postat pe 26 Iulie 2010 17:02
Nu stiu de ce, dar totul mi se pare a reclama ascunsa. Cerere si ofera.
Parese ca mai vrei inca unu. Pentru a se bucura de iubirea ta.
kudika171801
Postat pe 26 Iulie 2010 17:43
De la: kudika023770, la data 2010-07-26 16:59:56Este o problema de gestiune dragele mele.In timp ce pe barbat il trimite la piata , pentru amant face o cafea. Cand se intoarce sotul, il trimite pe amant sa puna rufele sa le puna pe sarma si sa scuture covoarele.CFand se intalnesc amandoi, unul dintre cei doi stie in mod sigur ca celalalt este instalatorul.


Daca o iei asa sa stii ca e foarte practica solutia asta !

Postat pe 26 Iulie 2010 21:31
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,
...sinucide-te,oricum se poarta,esti prea proasta sa traiesti bine !!!!!
cristinxxx
Postat pe 26 Iulie 2010 21:37
NU E BINE SI NU ESTE CORECT...IN PRIMUL RIND FATA DE TINE,MIROSI A TIRFA IEFTINA,IN AL DOILEA RIND FATA DE SOTUL TAU,ASTA-I GLUGA DE COCENI...NU ZIC CA NU TE POTRIVESTI CU AMANTUL,DAR PREA E PROST BARBATUL,DE CE-L ADUCE PE RESPECTIVUL IN CASA...VEZI CA NU ESTI SUFICIENT DE DESTEAPTA?!..EL STIE,EL VEDE,EL VA ACTIONA...ACUMA NU SE STIE CU CE: CU PUSCA,CU FACALETUL,SAU CU FURCULITA...TU ASTEAPTA...VEZI TU CE IESE....
kudika227120
Postat pe 26 Iulie 2010 22:17
Eu cred ca daca aude barbatelul tau, va vedem la stirile de la ora 5 pe tine si pe amantelu tau (Domane fereste!!)
P.s.: suntem in Romania, tara democrata, asa ca ia vezi, ceva in 3 nu-ti iese?
lusha_ubitik
Postat pe 27 Iulie 2010 09:23
..a........lasa-ma sa inteleg.....cat de proasta sa fi sa faci asa ceva? (scz dar nu ma puteam abtine sa te intreb..) de ce te-ai castorit????? merita sotul tau asa ceva/??????????? macar daca aveai bunul simt sa vb cu SOTUL tau si sa rezolvi problemele dintre voi sau macar sa divortezi... vai si amar ......oricum lucrul acesta se va afla deci nu prea mai ai ce sa faci...faptul e consumat
IN CONCLUZIE : NU MERITI SOTUL PE CARE IL AI SI NICI AMANTUL (SINCER chiar crezi ca amantul sufera ???????????????????? ala sar mai distra cu tine o data de doua ori si te-ar face de mirul lumii dupa aceea )
Creata24
Postat pe 27 Iulie 2010 15:48
o data ce inseli nu conteaza ca esti femeie sau barbat,arati adevarata ta fata ADICA meriti sa fi tratata la fel sa fi inselata ,mintita mai pe scurt sa fi considerata o ....sti tu...imi pare bine sa iti spun ca asta vei pati pt ceea ce ai facut pentru-ca oricum se va afla si ASTA MERITI!!!!!!!!!
Chiar ai crezut ca te va aplauda cineva pt ceea ce ai facut?
Creata24
Postat pe 27 Iulie 2010 15:54
De la: lusha_ubitik, la data 2010-07-27 09:23:22Eu cred ca daca aude barbatelul tau, va vedem la stirile de la ora 5 pe tine si pe amantelu tau (Domane fereste!!)
P.s.: suntem in Romania, tara democrata, asa ca ia vezi, ceva in 3 nu-ti iese?


o sa urmaresc si eu stiriile de la ora 5
Creata24
Postat pe 27 Iulie 2010 15:55
De la: kitty_krieger, la data 2010-07-25 13:19:38
De la: cristinarudi, la data 2010-07-24 09:08:04
De la: Lisssa, la data 2010-07-19 08:48:54
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,

O femeie desteapta inseala departe de casa...
Greseala mare ca te-ai incurcat cu ''prietenul'' sotului tau...

Daca vroiai pe cineva care sa iti acorde atentia cuvenita, cel mai intelept ar fi fost sa gasesti pe cineva din afara cercului de oameni in care se invarte sotul tau...
Te-ai gandit ce urmari ar putea avea relatia ta extraconjugala? Minciuna are picioare scurte...

Sper sa nu afle sotul vreodata ceea ce faci tu acum!
Bafta!


Esti in grava eroare scumpa Lissa daca iti imaginezi ca o femeie desteapta trebuie sa insele. Iti spun eu ce face o femeie desteapta.
O femeie desteapta comunica si lupta cat e posibil sa-si salveze casnicia. Nu de alta, dar macar asa ca exemplu, nu cumva sa li se para celor mai tinere ca a asa (a insela) e cumva si corect. Dar daca nu poate salva mai nimic, o femeie desteapta divorteaza...dezbate partajul si-si caldeste incet din ruine o noua viata. Da si la o facultate... (daca nu avea studii superioare) o si termina!
Dupa care incepe o mica afacere intr-un domeniu pur feminin sa zicem, ceva creatie de moda ...agentie de modelling si munceste pe branci pana ajunge la vreo 12 firme si o avere de peste 1 milion si ceva de euro. Apoi se muta la Viena cu un neamt suuuper. Asta cred ca face o femeie desteapta, crede-ma! Nu inseala ca o fufa, fara curaj de-a lua viata de la capat si de-a-si acorda o noua sansa! Si nici nu bea Furadan ca Madalina!

aici spun eu felicitari (mai putin pentru faza cu Madalina, nu suntem noi in masura sa o judecam)

Mai ales ca Lissa vrea sa se ia cu iubitul dupa 5 luni de relatie si a spus pe alt topic ca a renuntat la scoala. Si nu ne crede pe noi cand ii spunem ca nu e bine sa se ia asa repede si ca nu o face din motivele care trebuie. Dar daca asa vede fata casnicia, nici nu ma mai mir!


Kitty,
Nu-mi place sa ma repet, dar pt tine fac o exceptie. Cred ca nu esti singura careia i-am "sugerat" sa nu ma mai subestimeze. Acest forum este liber, oricine isi poate expune parerea fara a fi judecat. Remember??? Era vorba de sfaturi, pareri... orice ar putea sa faca putina "lumina" in neuronii (mai multi sau mai putini) ai unora "nepastuiti" care, din NEFERICIRE, ajung sa posteze aici unele situatii petrecute in viata lor.

Iar ca sa te lamuresc, cand am zis ca "o femeie desteapta inseala departe de casa" ma refeream la faptul ca, pe langa prietenii sotului (sau ai familiei - depinde de la caz la caz), mai exista barbati.
Daca intr-adevar simte nevoia sa insele, o sfatuiam sa nu mai insele cu persoane care au contact direct, mai mult sau mai putin, cu sotul celei care a deschis topicul.

Nu cred ca i-am dat un sfat rau, totusi... i-am sugerat sa-si salveze pielea sa n-o vedem agatata pe vreun gard

By the way, care-i faza? De ce s-a ajuns sa discuti de persoana mea? Care e nedumerirea ta ca eu am renuntat la scoala, si ca dupa doar 5 luni de relatie, eu si iubitul meu avem planuri de casatorie? Sau ma rog, aveam....
Ai ceva de comentat pe subiectul asta, te astept pe topicul care l-am deschis!

Sper ca am reusit sa lamuresc anumite lucruri si pe viitor sa nu ne mai lovim de aceeasi problema.
Te imbratisez cu drag!
Lisssa
Postat pe 27 Iulie 2010 16:26
sunt consternata de solidaritatea femeilor ...care au raspuns acestui topic...!!!!
ma intreb daca un barbat ar fi postat un topic asemanator ....care ar fi fost reactia celorlati barbati??? Identica????....ma indoiesc....
nu incurajez o astfel de situatie ...pt ca exista " divortul ",,....insa maniera in care va exprimati dezacordul ...e jalnica

voie buna tuturor
ninushk
Postat pe 27 Iulie 2010 17:27
Sigur.Data viitoare cand vrei sa iti manifesti dezacordul, detoneaza o bomba atomica pe acest topic.
kudika023770
Postat pe 27 Iulie 2010 19:08
De la: klaudyaO, la data 2010-07-26 12:34:36
nu e nevoie sa insulti daca te enerveaza cineva baga ti capul in wc si trage apa.
Daca cineva are o problema si o posteaza aici nu o face ca sa va bateti joc, sau sa citeasca insultele voastre.
Va credeti mari destepti culti perfecti ,toate persoanele gresesc in viata, din greseli se invata si bag mana in foc ca si voi astia care va dati mari pe aici cel putin o data in viata voastra v-ati inselat partenerul.

nu va suparati ca va intrerup din divagatie...d-voastra cu cati amanti v-ati intins? ...imi cer scuze pt intrerupere...continuati ...continuati
miss_darine
Postat pe 27 Iulie 2010 19:18
pt 023770 eu cred ca nu trebuie sa critici pe cineva k?,daca ai pati si u la fel ?gandestete am spus ca este curajoasa pentru ca si-a spus oful pe internet daca pateam eu asa ceva nu aveam curajul asta pentru ca sunt o lasa.pe o parte ma bucur ca nu sunt in situatia ei .poate ca sunt si adolescenta si inca nu am sot dar cine stie ce ne asteapta in viitor.deci eu zic sa ai grija de tine da??
si daca ai vreo problema putem discuta pupici
kudika157361
Postat pe 27 Iulie 2010 19:32
De la: fata_healthy, la data 2010-07-26 14:50:27klaudyaO

20 mesaje
Membru din: 7/11/2007
Postat pe: 26 Iulie 2010, ora 12:34 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07
fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!

nu e nevoie sa insulti daca te enerveaza cineva baga ti capul in wc si trage apa.
Daca cineva are o problema si o posteaza aici nu o face ca sa va bateti joc, sau sa citeasca insultele voastre.
Va credeti mari destepti culti perfecti ,toate persoanele gresesc in viata, din greseli se invata si bag mana in foc ca si voi astia care va dati mari pe aici cel putin o data in viata voastra v-ati inselat partenerul

vai, ce mai problema are femeia asta.fa-mi favorul si vorbeste in numele tau, nu ii baga pe toti in aceiasi oala, vorbesti in nestire de cauza.ai grija sa nu iti arzi mana daca o bagi in foc, mai bine ai baga mana in alta parte ,desteapto


eu te as baga pe tine in alta parte!
klaudyaO
Postat pe 27 Iulie 2010 19:40
De la: marceltuky, la data 2010-07-25 09:17:56
De la: scorpio67, la data 2010-07-24 19:32:41..........
Of , sfintilor ! Iar voi nevinovatii sunteti luati cu fortza de curve !
Mai bine recunosti ca in ambele tabere sunt multe uscaturi .

Depinde ce intelegi prin uscaturi!!!!!
Fiecare om are dreptul sa fie fericit.... cu conditia sa nu-si cladeasca fericirea pe nefericirea altora:
minciuna este un exemplu prin care oamenii isi cladesc fericirea fraierind, inseland si batjocorind alti oameni!
RITZIPA - este o alta modalitate prin care o clica de oameni isi cladesc fericirea pe sudoarea altora!
Pentru cei care nu stiu RITZIPA = irosirea, risipirea banului public (adunat cu multe sacrificii din buzunarele omului de rand)
Eu asta inteleg prin uscaturi: cei care nu sunt capabili sa respecte, sa iubeasca, sa fie cinstiti si corecti cu ceilalti oameni!


Si eu la ce crezi ca ma refeream , tot la aceeasi categorie de indivizi si individe !..Ca si cea care si-a povestit amantlacul pe acilea !

Postat pe 27 Iulie 2010 20:41
De la: ninushk, la data 2010-07-27 17:27:37sunt consternata de solidaritatea femeilor ...care au raspuns acestui topic...!!!!
ma intreb daca un barbat ar fi postat un topic asemanator ....care ar fi fost reactia celorlati barbati??? Identica????....ma indoiesc....
nu incurajez o astfel de situatie ...pt ca exista " divortul ",,....insa maniera in care va exprimati dezacordul ...e jalnica

voie buna tuturor


Nu te mai "consterna "atat ca ramai asa ! Iar dezacordul si-l manifesta fiecare cum doreste , nu e nevoie de tine sa le atragi atentia la "maniera ".Nu-ti place nu citi .

Postat pe 27 Iulie 2010 20:44
De la: klaudyaO, la data 2010-07-27 19:40:58
De la: fata_healthy, la data 2010-07-26 14:50:27klaudyaO

20 mesaje
Membru din: 7/11/2007
Postat pe: 26 Iulie 2010, ora 12:34 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07
fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!

nu e nevoie sa insulti daca te enerveaza cineva baga ti capul in wc si trage apa.
Daca cineva are o problema si o posteaza aici nu o face ca sa va bateti joc, sau sa citeasca insultele voastre.
Va credeti mari destepti culti perfecti ,toate persoanele gresesc in viata, din greseli se invata si bag mana in foc ca si voi astia care va dati mari pe aici cel putin o data in viata voastra v-ati inselat partenerul

vai, ce mai problema are femeia asta.fa-mi favorul si vorbeste in numele tau, nu ii baga pe toti in aceiasi oala, vorbesti in nestire de cauza.ai grija sa nu iti arzi mana daca o bagi in foc, mai bine ai baga mana in alta parte ,desteapto


eu te as baga pe tine in alta parte!





... daca ai fi fost, sau ti-ai imagina cu este, in pielea sotiei celui cu care se da in barci duduiatza probabil ca ai fi mult mai intrasingenta ... copii nu se cresc cu bonurile de la cadourile facute amantelor ...

marco918
Postat pe 27 Iulie 2010 20:46
De la: klaudyaO, la data 2010-07-27 19:40:58
De la: fata_healthy, la data 2010-07-26 14:50:27
klaudyaO

20 mesaje
Membru din: 7/11/2007
Postat pe: 26 Iulie 2010, ora 12:34 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07
fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!

nu e nevoie sa insulti daca te enerveaza cineva baga ti capul in wc si trage apa.
Daca cineva are o problema si o posteaza aici nu o face ca sa va bateti joc, sau sa citeasca insultele voastre.
Va credeti mari destepti culti perfecti ,toate persoanele gresesc in viata, din greseli se invata si bag mana in foc ca si voi astia care va dati mari pe aici cel putin o data in viata voastra v-ati inselat partenerul

vai, ce mai problema are femeia asta.fa-mi favorul si vorbeste in numele tau, nu ii baga pe toti in aceiasi oala, vorbesti in nestire de cauza.ai grija sa nu iti arzi mana daca o bagi in foc, mai bine ai baga mana in alta parte ,desteapto


eu te as baga pe tine in alta parte!





... daca ai fi fost, sau ti-ai imagina cu este, in pielea sotiei celui cu care se da in barci duduiatza probabil ca ai fi mult mai intrasingenta ... copii nu se cresc cu bonurile de la cadourile facute amantelor ...




mai claudito stai in banca ta. nu te baga unde nu iti fierbe ciorba, imi pare ca tu esti o alta '' carpa '' ca si asta ce a deschis topicul, nu ma frek mult la creier ca te ia dracii tu creca nu bagi mana , bagi botul






fata_healthy
Postat pe 27 Iulie 2010 21:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 15 De la: Barbie30_ 1 Iunie 2011 10:55
devastata..am nevoie de sfaturile voastre va rog din suflet 29 De la: kudika414029 25 Iulie 2011 19:39
credeti ca este o dragoste imposibila un sfat va rog o poveste destul de detailiata 28 De la: bebytza_love_bebe2009 18 Iulie 2009 16:02
am nevoie de un sfat!!!! 14 De la: alfredodecurtofreco 4 Noiembrie 2010 13:31
Cand o femeie nu simte atractie(probabil fizica)pentru tine,nu vede nici altceva bun(calitati)chiar daca poate ai. 191 De la: babouin 22 Octombrie 2012 10:44