Setari Cookie-uri

ii iubesc pe amandoi

De la: klaudyaO, la data 2010-07-26 12:34:36
De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!

nu e nevoie sa insulti daca te enerveaza cineva baga ti capul in wc si trage apa.
Daca cineva are o problema si o posteaza aici nu o face ca sa va bateti joc, sau sa citeasca insultele voastre.
Va credeti mari destepti culti perfecti ,toate persoanele gresesc in viata, din greseli se invata si bag mana in foc ca si voi astia care va dati mari pe aici cel putin o data in viata voastra v-ati inselat partenerul.


Vai mai Claudito, ce problema are fata asta de a deschis topicu' !!! Nu se decide cine i-o pune mai bine... Saracuta, eu zic sa-i imprumutam si barbatii nostri, asa are mai multe posibilitati sa faca diferenta !!! NU ?!? Si asta nu e greseala ce face ea, E BATAIE DE JOC !!! "COMPRENDES" ?
lusha_ubitik
Postat pe 27 Iulie 2010 23:53
De la: miss_darine, la data 2010-07-27 19:18:58
De la: klaudyaO, la data 2010-07-26 12:34:36
nu e nevoie sa insulti daca te enerveaza cineva baga ti capul in wc si trage apa.
Daca cineva are o problema si o posteaza aici nu o face ca sa va bateti joc, sau sa citeasca insultele voastre.
Va credeti mari destepti culti perfecti ,toate persoanele gresesc in viata, din greseli se invata si bag mana in foc ca si voi astia care va dati mari pe aici cel putin o data in viata voastra v-ati inselat partenerul.

nu va suparati ca va intrerup din divagatie...d-voastra cu cati amanti v-ati intins? ...imi cer scuze pt intrerupere...continuati ...continuati


Madam claudya ( cu Y, evident) un OM destept, fie femeie fie barbat invata din " pataniile" altora, nu da si el cu capul.
Isi pune prioritatile si moralitatea " in fata", nu curul.
Pricepusi?!
stem_29
Postat pe 28 Iulie 2010 00:17
De la: fata_healthy, la data 2010-07-27 21:06:14De la: klaudyaO, la data 2010-07-27 19:40:58
De la: fata_healthy, la data 2010-07-26 14:50:27
klaudyaO

20 mesaje
Membru din: 7/11/2007
Postat pe: 26 Iulie 2010, ora 12:34 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07
fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!

nu e nevoie sa insulti daca te enerveaza cineva baga ti capul in wc si trage apa.
Daca cineva are o problema si o posteaza aici nu o face ca sa va bateti joc, sau sa citeasca insultele voastre.
Va credeti mari destepti culti perfecti ,toate persoanele gresesc in viata, din greseli se invata si bag mana in foc ca si voi astia care va dati mari pe aici cel putin o data in viata voastra v-ati inselat partenerul

vai, ce mai problema are femeia asta.fa-mi favorul si vorbeste in numele tau, nu ii baga pe toti in aceiasi oala, vorbesti in nestire de cauza.ai grija sa nu iti arzi mana daca o bagi in foc, mai bine ai baga mana in alta parte ,desteapto


eu te as baga pe tine in alta parte!





... daca ai fi fost, sau ti-ai imagina cu este, in pielea sotiei celui cu care se da in barci duduiatza probabil ca ai fi mult mai intrasingenta ... copii nu se cresc cu bonurile de la cadourile facute amantelor ...




mai claudito stai in banca ta. nu te baga unde nu iti fierbe ciorba, imi pare ca tu esti o alta '' carpa '' ca si asta ce a deschis topicul, nu ma frek mult la creier ca te ia dracii tu creca nu bagi mana , bagi botul








mai personajule eu nu justific ceea ce face pur si simplu am zis ca nu e nevoie sa insulti daca cineva trebuie sa o judece sa o faca persoana respectiva iar tu la vocabularul care-l ai imi dau seama ce fel de persoana esti nu te duce capul,imi inspiri mila,alta faza care nu inteleg:daca cineva deschide un topic si voua nu va place de ce va bagati sa cititi sau sa va dati cu parerea.Tu in cazul acesta te crezi mare desteapta dar o sa ti dau o veste :nu esti deloc,cred ca nu e prima oara cand o auzi,oricum obisnuieste cu ideea.as prefera sa nu mi raspunzi cu comentarile tale argante si jalnice nu de alta dar imi provoaca scarba ca si tine de altfel!
klaudyaO
Postat pe 28 Iulie 2010 18:31
De la: marco918, la data 2010-07-27 20:46:23
De la: klaudyaO, la data 2010-07-27 19:40:58
De la: fata_healthy, la data 2010-07-26 14:50:27klaudyaO

20 mesaje
Membru din: 7/11/2007
Postat pe: 26 Iulie 2010, ora 12:34 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07
fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!

nu e nevoie sa insulti daca te enerveaza cineva baga ti capul in wc si trage apa.
Daca cineva are o problema si o posteaza aici nu o face ca sa va bateti joc, sau sa citeasca insultele voastre.
Va credeti mari destepti culti perfecti ,toate persoanele gresesc in viata, din greseli se invata si bag mana in foc ca si voi astia care va dati mari pe aici cel putin o data in viata voastra v-ati inselat partenerul

vai, ce mai problema are femeia asta.fa-mi favorul si vorbeste in numele tau, nu ii baga pe toti in aceiasi oala, vorbesti in nestire de cauza.ai grija sa nu iti arzi mana daca o bagi in foc, mai bine ai baga mana in alta parte ,desteapto


eu te as baga pe tine in alta parte!





... daca ai fi fost, sau ti-ai imagina cu este, in pielea sotiei celui cu care se da in barci duduiatza probabil ca ai fi mult mai intrasingenta ... copii nu se cresc cu bonurile de la cadourile facute amantelor ...

mai marco eu nu justific ceea ce face,nu mi se pare deloc bine m am referit la faptul ca nu e nevoie sa fie insultata cea care va plati pt greselile care le face va fi ea in momentul oportun minciuna are picioare scurte si odata o sa se afle adevarul,am mai spus: fiecare om greseste nimeni nu e perfect. multe persoane din cauza nefericirii a monotonii cauta in alta parte ceea ce nu li se ofera in casa si stim ft bine teoria:mai inati te desparti apoi te duci cu altul dar de la teorie pana la practica e mult drum.Nu sunt de acord bineinteles ca nu dar majoritatea calca in strachini.

klaudyaO
Postat pe 28 Iulie 2010 18:38
De la: klaudyaO, la data 2010-07-28 18:31:58
mai personajule eu nu justific ceea ce face pur si simplu am zis ca nu e nevoie sa insulti daca cineva trebuie sa o judece sa o faca persoana respectiva iar tu la vocabularul care-l ai imi dau seama ce fel de persoana esti nu te duce capul,imi inspiri mila,alta faza care nu inteleg:daca cineva deschide un topic si voua nu va place de ce va bagati sa cititi sau sa va dati cu parerea.Tu in cazul acesta te crezi mare desteapta dar o sa ti dau o veste :nu esti deloc,cred ca nu e prima oara cand o auzi,oricum obisnuieste cu ideea.as prefera sa nu mi raspunzi cu comentarile tale argante si jalnice nu de alta dar imi provoaca scarba ca si tine de altfel!

ca sa vezi daca nu-ti place un topic, trebuie sa-l citesti mai intai, nu? iar de dat cu parerea, credeam ca asta e ideea din spatele unui forum....

zic si io
kitty_krieger
Postat pe 28 Iulie 2010 19:55
klaudyaO

23 mesaje
Membru din: 7/11/2007
Postat pe: 28 Iulie 2010, ora 18:38 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

De la: marco918, la data 2010-07-27 20:46:23
De la: klaudyaO, la data 2010-07-27 19:40:58
De la: fata_healthy, la data 2010-07-26 14:50:27
klaudyaO

20 mesaje
Membru din: 7/11/2007
Postat pe: 26 Iulie 2010, ora 12:34 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07
fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!

nu e nevoie sa insulti daca te enerveaza cineva baga ti capul in wc si trage apa.
Daca cineva are o problema si o posteaza aici nu o face ca sa va bateti joc, sau sa citeasca insultele voastre.
Va credeti mari destepti culti perfecti ,toate persoanele gresesc in viata, din greseli se invata si bag mana in foc ca si voi astia care va dati mari pe aici cel putin o data in viata voastra v-ati inselat partenerul

vai, ce mai problema are femeia asta.fa-mi favorul si vorbeste in numele tau, nu ii baga pe toti in aceiasi oala, vorbesti in nestire de cauza.ai grija sa nu iti arzi mana daca o bagi in foc, mai bine ai baga mana in alta parte ,desteapto


eu te as baga pe tine in alta parte!





... daca ai fi fost, sau ti-ai imagina cu este, in pielea sotiei celui cu care se da in barci duduiatza probabil ca ai fi mult mai intrasingenta ... copii nu se cresc cu bonurile de la cadourile facute amantelor ...

mai marco eu nu justific ceea ce face,nu mi se pare deloc bine m am referit la faptul ca nu e nevoie sa fie insultata cea care va plati pt greselile care le face va fi ea in momentul oportun minciuna are picioare scurte si odata o sa se afle adevarul,am mai spus: fiecare om greseste nimeni nu e perfect. multe persoane din cauza nefericirii a monotonii cauta in alta parte ceea ce nu li se ofera in casa si stim ft bine teoria:mai inati te desparti apoi te duci cu altul dar de la teorie pana la practica e mult drum.Nu sunt de acord bineinteles ca nu dar majoritatea calca in strachini.



daca tot esti asa tare in gura ia zi si mie cine discutia? de ce te iei de comentariu altuia aaa??? (astia ce deschid topic cer pareri asa ca fiecare e liber sa isi spuna parerea daca nu stiai) scarba imi faci tu mie cu vocabularul ce il ai tu, si tupeul de 2 bani ce il expui aici ca de ai fi in fata mea te-ar alege praful.
fata_healthy
Postat pe 28 Iulie 2010 20:32
De la: ninushk, la data 2010-07-27 17:27:37sunt consternata de solidaritatea femeilor ...care au raspuns acestui topic...!!!!
ma intreb daca un barbat ar fi postat un topic asemanator ....care ar fi fost reactia celorlati barbati??? Identica????....ma indoiesc....
nu incurajez o astfel de situatie ...pt ca exista " divortul ",,....insa maniera in care va exprimati dezacordul ...e jalnica

voie buna tuturor






''sunt consternata de solidaritatea femeilor ''
.....pai tu o susti?...sau? nu inteleg.....Tie ti se pare normal sa inseli sau sa fi inselata????????????????????????????? iar altii sa te sustina??????????????? tare sunt curioasa ce ar spune prietenul tau daca ar vedea ce parere ai tu despre inselat....
iar afirmatia ''nu incurajez o astfel de situatie ...pt ca exista " divortul ",,....insa maniera in care va exprimati dezacordul ...e jalnica'' nu prea isi mai are locul in mesajul pe care l-ai trimis...ori sustii fapata ori nu!!!!!!!!!!!
Creata24
Postat pe 28 Iulie 2010 21:38
De la: scorpio67, la data 2010-07-27 20:44:26
De la: ninushk, la data 2010-07-27 17:27:37sunt consternata de solidaritatea femeilor ...care au raspuns acestui topic...!!!!
ma intreb daca un barbat ar fi postat un topic asemanator ....care ar fi fost reactia celorlati barbati??? Identica????....ma indoiesc....
nu incurajez o astfel de situatie ...pt ca exista " divortul ",,....insa maniera in care va exprimati dezacordul ...e jalnica

voie buna tuturor


Nu te mai "consterna "atat ca ramai asa ! Iar dezacordul si-l manifesta fiecare cum doreste , nu e nevoie de tine sa le atragi atentia la "maniera ".Nu-ti place nu citi .


mesajul nu iti era adresat ...asa ca remarca la adresa mea ...ma lasa rece...!!!!!!
ninushk
Postat pe 29 Iulie 2010 18:29
De la: Creata24, la data 2010-07-28 21:38:23
De la: ninushk, la data 2010-07-27 17:27:37sunt consternata de solidaritatea femeilor ...care au raspuns acestui topic...!!!!
ma intreb daca un barbat ar fi postat un topic asemanator ....care ar fi fost reactia celorlati barbati??? Identica????....ma indoiesc....
nu incurajez o astfel de situatie ...pt ca exista " divortul ",,....insa maniera in care va exprimati dezacordul ...e jalnica

voie buna tuturor






''sunt consternata de solidaritatea femeilor ''
.....pai tu o susti?...sau? nu inteleg.....Tie ti se pare normal sa inseli sau sa fi inselata????????????????????????????? iar altii sa te sustina??????????????? tare sunt curioasa ce ar spune prietenul tau daca ar vedea ce parere ai tu despre inselat....
iar afirmatia ''nu incurajez o astfel de situatie ...pt ca exista " divortul ",,....insa maniera in care va exprimati dezacordul ...e jalnica'' nu prea isi mai are locul in mesajul pe care l-ai trimis...ori sustii fapata ori nu!!!!!!!!!!!


femeia a cerut un sfat ....nicidecum sa fie judecata......
acum ...citeste postarile ...si vezi ce sfat a primit...!!!!!
ninushk
Postat pe 29 Iulie 2010 18:42
De la: lusha_ubitik, la data 2010-07-27 23:53:22
De la: klaudyaO, la data 2010-07-26 12:34:36
De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!

nu e nevoie sa insulti daca te enerveaza cineva baga ti capul in wc si trage apa.
Daca cineva are o problema si o posteaza aici nu o face ca sa va bateti joc, sau sa citeasca insultele voastre.
Va credeti mari destepti culti perfecti ,toate persoanele gresesc in viata, din greseli se invata si bag mana in foc ca si voi astia care va dati mari pe aici cel putin o data in viata voastra v-ati inselat partenerul.


Vai mai Claudito, ce problema are fata asta de a deschis topicu' !!! Nu se decide cine i-o pune mai bine... Saracuta, eu zic sa-i imprumutam si barbatii nostri, asa are mai multe posibilitati sa faca diferenta !!! NU ?!? Si asta nu e greseala ce face ea, E BATAIE DE JOC !!! "COMPRENDES" ?

si tranquila k yo comprendo todo.Mai daca tu ti imprumuti barbatul si el se duce nu e vina ei...e vina lui.Nu am zis ca nu greseste bineinteles ca o face dar am mai spus minciuna are picioare scurte si odata si odata tot o sa se afle adevarul asa ca judecata o sa fie la timpul ei.
klaudyaO
Postat pe 30 Iulie 2010 10:38
De la: fata_healthy, la data 2010-07-28 20:32:34klaudyaO

23 mesaje
Membru din: 7/11/2007
Postat pe: 28 Iulie 2010, ora 18:38 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

De la: marco918, la data 2010-07-27 20:46:23
De la: klaudyaO, la data 2010-07-27 19:40:58
De la: fata_healthy, la data 2010-07-26 14:50:27
klaudyaO

20 mesaje
Membru din: 7/11/2007
Postat pe: 26 Iulie 2010, ora 12:34 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde

De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07
fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!

nu e nevoie sa insulti daca te enerveaza cineva baga ti capul in wc si trage apa.
Daca cineva are o problema si o posteaza aici nu o face ca sa va bateti joc, sau sa citeasca insultele voastre.
Va credeti mari destepti culti perfecti ,toate persoanele gresesc in viata, din greseli se invata si bag mana in foc ca si voi astia care va dati mari pe aici cel putin o data in viata voastra v-ati inselat partenerul

vai, ce mai problema are femeia asta.fa-mi favorul si vorbeste in numele tau, nu ii baga pe toti in aceiasi oala, vorbesti in nestire de cauza.ai grija sa nu iti arzi mana daca o bagi in foc, mai bine ai baga mana in alta parte ,desteapto


eu te as baga pe tine in alta parte!





... daca ai fi fost, sau ti-ai imagina cu este, in pielea sotiei celui cu care se da in barci duduiatza probabil ca ai fi mult mai intrasingenta ... copii nu se cresc cu bonurile de la cadourile facute amantelor ...

mai marco eu nu justific ceea ce face,nu mi se pare deloc bine m am referit la faptul ca nu e nevoie sa fie insultata cea care va plati pt greselile care le face va fi ea in momentul oportun minciuna are picioare scurte si odata o sa se afle adevarul,am mai spus: fiecare om greseste nimeni nu e perfect. multe persoane din cauza nefericirii a monotonii cauta in alta parte ceea ce nu li se ofera in casa si stim ft bine teoria:mai inati te desparti apoi te duci cu altul dar de la teorie pana la practica e mult drum.Nu sunt de acord bineinteles ca nu dar majoritatea calca in strachini.



daca tot esti asa tare in gura ia zi si mie cine discutia? de ce te iei de comentariu altuia aaa??? (astia ce deschid topic cer pareri asa ca fiecare e liber sa isi spuna parerea daca nu stiai) scarba imi faci tu mie cu vocabularul ce il ai tu, si tupeul de 2 bani ce il expui aici ca de ai fi in fata mea te-ar alege praful.


esti dusa rau de acasa in primul rand te ai atacat din simplul fapt ca am considerat ca nue nevoie sa insulti persoane pe care nu le cunosti nu stii ce viata au avut nu stii prin ce greutati a trecut etc iar apoi amenintarile tale jalnice ca s-ar alege praful de mine daca m ai avea in fatza ta ma fac sa rad =)))))).esti patetica.odihneste-ti neuronul ala care il ai nu l mai obosi atat ca nu are rost!
klaudyaO
Postat pe 30 Iulie 2010 10:47
Problema este sa nu va scoateti perucile sau placile ori oarece desuuri ca sa moara rivala de spaima sau sa faca infarct garantat cand o vede pe cealalta.Topicul ar fi trebuit sa sune: Sa ii iubesc pe amandoi, sau pe rand?
Este cunoscut faptul ca iubindu-i pe amandoi odata in loc sa te bucuri de placerile carnale, de la o anumita varsta te poti bucura de placerile funerare. Ideal ar fi daca amantul sau sotul sau amandoi ar fi popa si respectiv dascal, sa stie sa faca o cantare sau sa bata clopotele iun caz de accident.
kudika023770
Postat pe 30 Iulie 2010 16:35
Cunosc un caz cand sotul era popa, iar amantul cantaret la biserica. Ori nebuna de muiere care era zdravana si in puteri i-a lasat pe amandoi si a fugit cu un al treilea care era groparul satului.Stiti ce i-a spus cand au fugit amandoi asa pe rand, ca nu puteau sa iasa dintr-o data pe portita?
-Vasile, ingerul meu, sau drac -in sfarsit lasa ca te descurci tu, am o singura rugaminte dragul meu. Cand ai sa ma faci sa mor in placerile salbatice ale amorului, sa sapi groapa cat mai adanc, sa nu ma gaseasca tantalaul de barbatu-meu si prostul ala a lui Prasila.(Ca amantul era prost ca un bou dar avea niste calitati, de nu puteai sa vezi asa ceva decat la circ.)
Si el asa a facut.Baiat finut, de cuvant, chiar daca era gropar si mai ducea cand era in afara programului si crucea.
kudika023770
Postat pe 30 Iulie 2010 16:43
Pai cantaretul de la biserica ii tragea clopotele.Si noaptea ii canta cantonete pe la geam mai ceva ca Domenico Modunio.Acum femeia ca de e muiere si pune botul numai cum aude ca ii miauna motanul in calduri pe la ferestre.Si ea tinea geamul deschis din cauza de caldura doar cu o plasa finuta sa nu intre tantarii.Deci femeia ce ii zice intr-o seara cand barbatul ii dadea impartasanie unuia care nu vroia in nici un chip sa moara ca-l facuse pe bietul popa mai-mai sa ii dea cu Biblia in cap:
-Pisooooiaaaaasssss!!!! Vin la mama sa iti dea laptic...
-Si el pe sub pervaz:
-Miau...Miaaaaauuuu... ca ti se ridica parul maciuca, mai ales ca mieuna destul de fals fiindca era si surd pe deasupra.
-Pis, pis... Hai pisoias ca barbatu-meu nu e acasa.
O fi fost omul surd, dar chestia cu barbatul a auzit-o.
-Draga mea, -a soptit el cu glas tare din intuneric.-Nu vreau laptic ca am baut cu taica popa niste ra... Doamne iarta-ma, niste apa sfintita si daca o dau pe lapte mi-e ca ma apuca, stii tu... cufureala. Si cum ti s-ar parea ca eu sa vin sa ma iubesc cu tine si pe urma sa ma apuc sa sarut sulul de hartie higienica? Nu vreau sa te insel chiar asa de prima data.
-Bine, renunt la lapte.-a zis muierea serioasa.-Dar altceva nu vrei?
-Ba da.-i-a raspuns iubitul.-Sa-mi bag mustatile pe geam.Numai ca iaca nu pot, s-au intepenit in plasa ta de prins muste.
-Pai ce barbat esti tu? Eu in locul tau o rupeam.
-Nu se poate cucoana, sa fim seriosi.Cum sa-mi rup mustata? Ca si asa sunt chel si fara mustata arat nashpa.
kudika023770
Postat pe 30 Iulie 2010 17:16
ce sa-i faci domle,oferta mica cererea-i mare
utad
Postat pe 30 Iulie 2010 17:38
Stii draga mea cum se spune:
Baba cere, moshul da ce are.
kudika023770
Postat pe 30 Iulie 2010 20:33
si eu iubesc 2 barbati m-am indragostit nebuneste de cineva
kudika183384
Postat pe 31 Iulie 2010 17:18
Mi-a zis cantaretul de la biserica ceva de kudika dar nu mi-a venit sa cred. Iti multumesc ca ai adeverit, altminteri ma credea lumea mincinos.
kudika023770
Postat pe 31 Iulie 2010 17:31
..ok ..lasand deoparte parerea negativa care mi-am format-o despre tine...sti bine ca pana la urma TU ESTI CEA CARE S-A BAGAT IN ACEASTA PROBLEMA (si sunt sigura ca erai destul de constienta cand te-ai hotarat sa iti inseli sotul..nu ai nici o scuza) asa ca gaseste singura o solutie ... nu mai cere ajutor pentru-ca nu o sa-l primesti de la nimeni (sa fim seriosi... daca ti-ai iubi sotul si ar face ceea ce ii faci tu lui sunt sigura ca ai gandi la fel ca noi...)asa ca ori ramai cu sotul tau ori cu amantul ..si vezi ca exista un proverb (si acest proverb nu a fost ''inventat'' degeaba) :''cine fuge dupa doi iepuri deodata,nu prine nici unul!''
Creata24
Postat pe 1 August 2010 02:59
asa e si aici ca si dincolo ....vai da ce rele sunteti.....si desptepte vai mama...
asta e ,sa intamplat, da-tii un sfat nu criticati ..nu se stie niciodata ce va asteapta si pe voi ........
sunteti sigure ca nu sunteti inselate? asa sigure de dragostea voastra....si de casnicie in sine....
nu po-ti iubi la fel pe amandoi..trebuie sa iubesti pe unul dintre ei mai mult...amantul ar fi dispus sa spune-ti adevarul? sa ramaneti impreuna? daca nu...lasa-l de tot, ramai cu sotul.....nu risca....
bella08
Postat pe 1 August 2010 09:56
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,
kudika224927
Postat pe 1 August 2010 11:09
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,
duduieeee >>de ce nu ceri "sfatul" lui bote ! swingul >>SI VEZI CE IESE... >>poate ambii isi gasesc partenere mai "evoluate" si tu UN ALTUL SAU ALTII ,PE CARE SA-I "iubesti"!!
kudika080388
Postat pe 1 August 2010 16:17
si eu am fost intr-o sit asemanatoare doar k amantul era doar un amic comun...s-a terminat foarte urat prin faptul k amantul s-a indragostit nebuneste de me si nu my suporta sa ma stie langa altul si s-a decis sa vorbeasca cu iubitul meu...bineinteles k am skpat k prin minune, iubitul m-a iertat si kiar s-a my skimbat in bine fata de mine , dar in ultima vreme am reluat relatia cu amantul doar k amici, dar cred k my simt ceva pt el pt k ma facea sa ma simt o regina, p langa iubitul meu kre facea tot posibilul sa-mi omoare respectul de sine(si a si reusit)...sfatul meu este sa te gandesti bine c vrei sa faci, nu cumva amantul sa t dea d gol si dk t simti my bn cu el dkt cu sotul ar fi bn sa divortezi(asta dk nu aveti copii, ceea c ar skimba sit radical)...bafta
floriii
Postat pe 1 August 2010 17:26
daca cineva poate sa imi dea mie un sfat ai multumesc din suflet .sunt o femeie singura am 48 ani am tot ce imi trebuie am 2 copii minunati .Am suferit mult pana am ajus aici iar acum 8 luni am ajuns sami doresc o relatie .....ne am cunoscut si ne am iubit si ne iubim dar ne am despartit ...............motivul copii .........care nu sunt de acord sa ma casatoresc cu un barbat sarac care a pierdut si el mult la viata lui ce sa fac .......nu mai stiu pt ca suntem din orase diferite eu bacau el suceava .astept un raspuns .....va pup
kudika035918
Postat pe 1 August 2010 19:20
De la: kudika035918, la data 2010-08-01 19:20:15daca cineva poate sa imi dea mie un sfat ai multumesc din suflet .sunt o femeie singura am 48 ani am tot ce imi trebuie am 2 copii minunati .Am suferit mult pana am ajus aici iar acum 8 luni am ajuns sami doresc o relatie .....ne am cunoscut si ne am iubit si ne iubim dar ne am despartit ...............motivul copii .........care nu sunt de acord sa ma casatoresc cu un barbat sarac care a pierdut si el mult la viata lui ce sa fac .......nu mai stiu pt ca suntem din orase diferite eu bacau el suceava .astept un raspuns .....va pup

Daca tot ai intrat aici, ia exemplul fetelor mai tinere.Un priten la Bacau;+ un amant la Suceava, Braila, Craiova, Timisoara, Tg.Mures etc. Se poarta, nu esti femeie de* succesuri*?.Hi,hi,hi,hi,hi.
dorina27
Postat pe 2 August 2010 09:16
De la: kudika035918, la data 2010-08-01 19:20:15daca cineva poate sa imi dea mie un sfat ai multumesc din suflet .sunt o femeie singura am 48 ani am tot ce imi trebuie am 2 copii minunati .Am suferit mult pana am ajus aici iar acum 8 luni am ajuns sami doresc o relatie .....ne am cunoscut si ne am iubit si ne iubim dar ne am despartit ...............motivul copii .........care nu sunt de acord sa ma casatoresc cu un barbat sarac care a pierdut si el mult la viata lui ce sa fac .......nu mai stiu pt ca suntem din orase diferite eu bacau el suceava .astept un raspuns .....va pup
SUFLETE >>esti MARE !>> NU TE LUA DUPA "COPII" !!FEMEIA PANA MOARE ,ARE SUFLET TANAR >>ASA CA fa ce-ti doreste sufletul !
kudika080388
Postat pe 2 August 2010 11:20
In definitiv marinarii sunt mai cinstiti.Ei au cate o nevasta in fiecare port si nu se mai supara nimeni.
kudika023770
Postat pe 2 August 2010 18:29
nu ti se pare totusi ca folosesti cuvinte obraznice ea va cerut un sfat nu sa aruncati in ea cu tot felu de nesimtiri.eu nu sunt in situatia ei si nici nu vreau sa fiu dar sti cum e ,,niciodata sa nu spui niciodata,,oricare dintre voi putea sa i se intample asta dar sti cum e de cele mai multe ori nu exista cei 7 ani de acasa,pacat
dolcealina
Postat pe 2 August 2010 20:14
De la: dolcealina, la data 2010-08-02 20:14:07nu ti se pare totusi ca folosesti cuvinte obraznice ea va cerut un sfat nu sa aruncati in ea cu tot felu de nesimtiri.eu nu sunt in situatia ei si nici nu vreau sa fiu dar sti cum e ,,niciodata sa nu spui niciodata,,oricare dintre voi putea sa i se intample asta dar sti cum e de cele mai multe ori nu exista cei 7 ani de acasa,pacat

da' mata cine esti? ...Noe in varianta feminina?...ce-mi plac dulcineele de teapa ta care se strofoaca una una, dar nu sunt un stare sa dea un sfat pertinent...nu fac altceva decat se henerveaza si fac riduri!!!!
miss_darine
Postat pe 2 August 2010 20:22
De la: dolcealina, la data 2010-08-02 20:14:07nu ti se pare totusi ca folosesti cuvinte obraznice ea va cerut un sfat nu sa aruncati in ea cu tot felu de nesimtiri.eu nu sunt in situatia ei si nici nu vreau sa fiu dar sti cum e ,,niciodata sa nu spui niciodata,,oricare dintre voi putea sa i se intample asta dar sti cum e de cele mai multe ori nu exista cei 7 ani de acasa,pacat



Iar la tine nu e prea multa scoala...
kudika226898
Postat pe 2 August 2010 22:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
UN SFAT 4 De la: kudika361175 30 Martie 2011 19:29
Sa zic Da sau sa ma întorc si sa fug 73 De la: Titanika 25 Septembrie 2013 19:00
Cum sa procedez?? 29 De la: dulce_shi_amar 25 Septembrie 2009 15:36
eu berbec,el rac 12 De la: Barbie30 3 Octombrie 2010 22:45
am o intrebare 18 De la: greierash 2 Octombrie 2009 14:04