Setari Cookie-uri

ii iubesc pe amandoi

De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!


De ce te-ai enervat, ca biata femeie sufera de nu mai poate... Cum e obligata ea, mititica, sa dea nas in nas cu amantul tocmai cand e "incornoratul" de barbata-su pe-aproape! ... si nu numai
Si cum nu stie ea cum sa nu se mai vada cu ala! Usor i-o fi? Saracuta...
kitty_na
Postat pe 23 Iulie 2010 21:40
De la: kitty_na, la data 2010-07-23 21:40:53
De la: fata_healthy, la data 2010-07-23 21:12:07fireai a dreaq cu amantu tau cu tot, hai k mai enervat!


De ce te-ai enervat, ca biata femeie sufera de nu mai poate... Cum e obligata ea, mititica, sa dea nas in nas cu amantul tocmai cand e "incornoratul" de barbata-su pe-aproape! ... si nu numai
Si cum nu stie ea cum sa nu se mai vada cu ala! Usor i-o fi? Saracuta...

daca are multa iubire..de nu mai incape
vrea sa imparta peste tot..
sau sa se imparta?
dragon_fly88
Postat pe 23 Iulie 2010 21:49
De la: marco918, la data 2010-07-23 03:13:44
De la: scorpio67, la data 2010-07-20 21:10:23Pai de ce sa incerce sa-si rezolve problemele in familie ? Ele s-au maritat asa ca sa fie , sa nu cumva sa ramana nemaritate, nu ca isi iubesc barbatii si ar dori sa aiba o relatie armonioasa , la care trebuie sa puna si ele osul.
Cum nu mai merge totul ca pe roate fuga la amant .Gaste ametite !




... daca imi scriu pe spate cu litere mari - AMANT crezi ca nimereste vreuna din giste si la mine ? ... ... nu de alta dar consider adevarata pomana o astfel de femeie ... extrem de ietfina ( garagara si ceva cadouri ieftine), nu cere garantii, nu vine cu surprize nici daca o dai pe usa afara dezbracata ... cei care dau bani pe centura sint niste fraieri ...


Sigur ca vine ca albinutza la miere ! Nici nu trebuie sa te chinui cu cadourile fie ele si ieftine . Te recomanzi ca fiind prietenul sotului si-ti pica in ...poala !

Postat pe 24 Iulie 2010 00:03
Haaahahahhahahaaaaaaa....m-am stricat de ras....
auzi la ea...isi iubeste sotul dar si amantul...probabil si pe vecinu Mitica si pe alalalt Costica, tot cartieru', ce mai... dar iubaretze mai sunteti draga...nu va mai saturati de atata p***
De ce nu te iei de mana cu alte cu*ve de pe-aici si faceti un club, dar nu mai scrieti atata pe forum si cereti sfaturi...cum stii sa te freci cu prietenu sotului, ar trebui sa stii si rasp la intrebarile idioate pe care le pui pe-aici...e cam la mintea cocos(el)ului
Esti o parasuta!!!!!!!!!!!!!!
Pt toti ceilalti care au minte, BRAVO!!!! Respect oamenii cu intergitate si moralitate
anemma2002
Postat pe 24 Iulie 2010 01:54
In primul rand individul ala nu-i este prieten! Am avut si eu un prieten de genul asta, il consideram aproape un membru al familiei, asa de apropiat era.... acum mi-e scarba de el cand il vad!
Eu am un prieten din copilarie, in momentul in care am sesizat ca prietena lui se uita cam interesata la mine primul lucru a fost sa discut cu el si sa-l intreb ce ar prefera sa fac daca se intampla sa ne-o punem!
Mi-a zis din start: " - binenteles ca as prefera sa-mi spui, ca sa stiu cu cine am de-a face, ca ea face pe sfanta.... dar stiu sigur ca nu e asa!"
Eu unul am invatat ca atunci cand esti corect cu ceilalti te poti bucura linistit de viata si nimeni nu-ti poate reprosa nimic!
marceltuky
Postat pe 24 Iulie 2010 05:33
De la: Lisssa, la data 2010-07-19 08:48:54
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,

O femeie desteapta inseala departe de casa...
Greseala mare ca te-ai incurcat cu ''prietenul'' sotului tau...

Daca vroiai pe cineva care sa iti acorde atentia cuvenita, cel mai intelept ar fi fost sa gasesti pe cineva din afara cercului de oameni in care se invarte sotul tau...
Te-ai gandit ce urmari ar putea avea relatia ta extraconjugala? Minciuna are picioare scurte...

Sper sa nu afle sotul vreodata ceea ce faci tu acum!
Bafta!


Esti in grava eroare scumpa Lissa daca iti imaginezi ca o femeie desteapta trebuie sa insele. Iti spun eu ce face o femeie desteapta.
O femeie desteapta comunica si lupta cat e posibil sa-si salveze casnicia. Nu de alta, dar macar asa ca exemplu, nu cumva sa li se para celor mai tinere ca a asa (a insela) e cumva si corect. Dar daca nu poate salva mai nimic, o femeie desteapta divorteaza...dezbate partajul si-si caldeste incet din ruine o noua viata. Da si la o facultate... (daca nu avea studii superioare) o si termina!
Dupa care incepe o mica afacere intr-un domeniu pur feminin sa zicem, ceva creatie de moda ...agentie de modelling si munceste pe branci pana ajunge la vreo 12 firme si o avere de peste 1 milion si ceva de euro. Apoi se muta la Viena cu un neamt suuuper. Asta cred ca face o femeie desteapta, crede-ma! Nu inseala ca o fufa, fara curaj de-a lua viata de la capat si de-a-si acorda o noua sansa! Si nici nu bea Furadan ca Madalina!
cristinarudi
Postat pe 24 Iulie 2010 09:08
Un sfat bun de urmat!
Poate ar trebui sa incercam sa o trezim la realitate, nu sa aruncam cu pietre!
KristaKrisa
Postat pe 24 Iulie 2010 09:26
De la: marceltuky, la data 2010-07-24 05:33:47In primul rand individul ala nu-i este prieten! Am avut si eu un prieten de genul asta, il consideram aproape un membru al familiei, asa de apropiat era.... acum mi-e scarba de el cand il vad!
Eu am un prieten din copilarie, in momentul in care am sesizat ca prietena lui se uita cam interesata la mine primul lucru a fost sa discut cu el si sa-l intreb ce ar prefera sa fac daca se intampla sa ne-o punem!
Mi-a zis din start: " - binenteles ca as prefera sa-mi spui, ca sa stiu cu cine am de-a face, ca ea face pe sfanta.... dar stiu sigur ca nu e asa!"
Eu unul am invatat ca atunci cand esti corect cu ceilalti te poti bucura linistit de viata si nimeni nu-ti poate reprosa nimic!
KristaKrisa
Postat pe 24 Iulie 2010 09:28
HMMM. COMPLICAT. CRED CA AR FI CAZUL SA FACI O DECIZIE....SI UNA INTELEAPTA. TE ROG GANDESTE-TE CUM TE VEZI IN VIITOR, SAU MAI BINE ZIS LANGA CINE TE VEZI IN VIITOR. SI INCA CEVA ...INTREABA-L PE AMANTUL TAU DACA S-AR CASATORI CU TINE, SPUNE-I CA ESTI DECISA SA-L PARASESTI PE SOTUL TAU SI OBSERVA-I REACTIA...DACA ITI SPUNE CA NU E MOMENTUL ACUM, DECIZIA AR TREBUI SA FIE MAI USOR DE LUAT.
CREZI CA DACA AI RENUNTA LA SOT SI AI RAMANE CU AMANTUL ACESTA ITI VA ACORDA ACEEASI ATENTIE SI PESTE UN AN SAU DOI?

EU ZIC CA ESTE MAI BINE SA TE OPRESTI ACUM , PANA NU ESTE PREA TARZIU. STII CUM SE SPUNE: CINE ALEARGA DUPA DOI IEPURI NU PRINDE NICI UNUL!

COMUNICAREA CU CEL DE LANGA TINE ESTE ESENTIALA. SPUNE-I CE TE DERANJAZA, CE AI VREA DE LA EL. PURTATI O DISCUTIE DESCHISA CA DOAR SUNTETI OAMNEI MATURI.

ALEGEREA ITI APARTINE, IAR VIITORUL TAU DEPINDE DOAR DE TINE. MULT SUCCES!
kudika227000
Postat pe 24 Iulie 2010 09:30
De la: anemma2002, la data 2010-07-24 01:54:31Haaahahahhahahaaaaaaa....m-am stricat de ras....
auzi la ea...isi iubeste sotul dar si amantul...probabil si pe vecinu Mitica si pe alalalt Costica, tot cartieru', ce mai... dar iubaretze mai sunteti draga...nu va mai saturati de atata p***
De ce nu te iei de mana cu alte cu*ve de pe-aici si faceti un club, dar nu mai scrieti atata pe forum si cereti sfaturi...cum stii sa te freci cu prietenu sotului, ar trebui sa stii si rasp la intrebarile idioate pe care le pui pe-aici...e cam la mintea cocos(el)ului
Esti o parasuta!!!!!!!!!!!!!!
Pt toti ceilalti care au minte, BRAVO!!!! Respect oamenii cu intergitate si moralitate

mai anemma..langa 2 nu te ploi[ vorba pt femei..cu gust de ploaie]


on topic:
NU
M-AM SATURAT DE TOPICURI D-ASTEA
dragon_fly88
Postat pe 24 Iulie 2010 09:36
Este minunat sa iubesti doi oameni dintr-o data. Acela care face acest lucru da dovada de un mare altruism, asemenea guvernului pentru poporului sau.Putem spune ca guvernul este imoral pentru ca ne iubeste in egala masura pe toti? Eu nu sunt chiar atat de pretentios. Mi-ar place sa ma iubeasca o blonda sau daca ea este ocupata, orice alta fiinta cu parul lung, cu conditia sa nu vorbeasca gros si sa aiba mustata sub nas.
kudika023770
Postat pe 24 Iulie 2010 10:02
Si eu imi iubesc logodnicu foarte mult , si sincer uneori am indoieli cu nunta si cu tot alaiu kre va veni , si knd ma simt singura ma gandesc la fostul prieten la kre am tinut , dar imi revin pt k ma gandesc k dragostea noastra e mai puternica si trebuie sa indepartam orice tentatie .

cel mai bine ar fi sa te duci la doctor sau pur si simplu sa vorbesti cu sotul si amantu si sa`ti faci ordine in viata
Mycutza
Postat pe 24 Iulie 2010 11:29
Stii cum se cheama asta? Are doar un nume: curvaraseala... Ai grija sa nu-i pierzi pe amandoi, pt ca e o vorba din batrani: "cine alearga dupa doi iepuri..."
Micael
Postat pe 24 Iulie 2010 11:49
E dureros, nu mai e distractiv deloc ... sau e distractiv ??? esti tot timpul incordata si minti . Fa o analiza si cantareste : daca ar afla sotul tau, ai ramane si fara el si fara prietenul lui adica... "cine fuge dupa doi iepuri, ...vorba aia! Deci lasa-l pe prietenul lui daca vrei casnicie . Daca vrei aventuri de-aici inainte,continua!
ianacosanziana
Postat pe 24 Iulie 2010 15:13
...si nu te supara, dar nu faci diferenta intre iubire si placere!!!
ianacosanziana
Postat pe 24 Iulie 2010 15:15
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,
una ca tine face tagma femeiilor DE RUSINE ! ce sa faci..?! PAI SA-TI DAI SINGURA ,>UN SUT ! CA-L MERITII!! de ce draguta nu vii tu "la fite de dorobanti " POATE IUBESTI MAI MULTI DE-ODATA ... gasesti cu duiumul "hahalere"!!
kudika080388
Postat pe 24 Iulie 2010 16:30
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,


Ar trebui scoase afarã din România toate curvele ... dacã nu ar exista curve, nici bãrbaþii nu ar curvãrãsi, dar ele sunt cele care saltã primele coada ...
Olt
Postat pe 24 Iulie 2010 16:44
Eu stiam ca femeile salta poala.Noi saltam coada, asta daca avem asa ceva si putem sa o saltam. Pentru solutii disperate putem folosi vibratorul.
kudika023770
Postat pe 24 Iulie 2010 17:23
intrebarea este ei te iubesc pe tine ori esti folosita ca "cos de gunoi"
ce fraiera esti
kudika200475
Postat pe 24 Iulie 2010 17:35
Eu spun sa ramai cu sotul tau si sa te bucuri de aventura cu prietenul sotului, daca afla sotul este rau, tu decizi daca te opresti sau continui cu riscul ca sotul tau sa afle. O zi frumoasa.

Este atat de usor sa judeci, pana la urma fiecare face cum doreste in viata, nu spun ca e corect sa inseli, nici nu incurajez acest lucru dar poate uneori e bine sa mai evadezi, ori credeti ca sotii nostri pe care l vedem asa linistiti sunt chiar ingerasi? putini barbati ar refuza o aventura, dar ei sunt destepti ca o fac fara sa aflam noi femeile si stiu cand sa se opreasca, asa ca draguta care a deschis topicul ar trebui sa se opreasca.
lovingwife
Postat pe 24 Iulie 2010 18:48
De la: KristaKrisa, la data 2010-07-24 09:26:18Un sfat bun de urmat!
Poate ar trebui sa incercam sa o trezim la realitate, nu sa aruncam cu pietre!



Faptul e deja consumat , nu prea ai ce trezi !

Postat pe 24 Iulie 2010 19:30
De la: Olt, la data 2010-07-24 16:44:04
De la: kudika228988, la data 2010-07-19 08:37:59IMI IUBESC SOTUL ..DAR SI AMANTUL..SOTUL MEU NU PREA IMI DA ATENTIA DE CARE AM NEVOIE SI cat AM NEVOIE....SI O PERIOADA AM VRUT SA IL PARASESC PE SOTUL MEU PENTRU EL DAR MI AM DAT SEAMA C NU MERITA SI A INTELES SI EL DAR ...SOTUL MEU BANUIA CA AR FI CEVA INTRE MINE SI PRIETENU LUI ,DAR A ZIS CA SA INSELAT SI TOCMAI DE ACEEA FACE CE FACE SI TOT TIMPUL LIBER AL LUI IL PETRECEM CU PRIETENUL LUI ,,,CEEA CE PE MINE SI PE AMANT NE DOARE FAPTUL CA NE VEDEM SI CA TREBUIE SA JUCAM TEATRU IN FATA LUI.INCERCAM SA NE ABTINEM ,,SI SA FACEM CEVA CA SA NU NE MAI VEDEM .TOCMAI DE AIA VREAU UN SFAT DE LA VOI,POATE MA PUTETI AJUTA.STIU CA E PRIETENUL LUI DAR,,,


Ar trebui scoase afarã din România toate curvele ... dacã nu ar exista curve, nici bãrbaþii nu ar curvãrãsi, dar ele sunt cele care saltã primele coada ...


Of , sfintilor ! Iar voi nevinovatii sunteti luati cu fortza de curve !
Mai bine recunosti ca in ambele tabere sunt multe uscaturi .

Postat pe 24 Iulie 2010 19:32
All hail the mighty phallus!

Acuma serios vorbind, nu aveai si tu o prietena careia sa-i povestesti asta in loc sa-ti tocesti carpienele pe forumuri?
Kallliste
Postat pe 24 Iulie 2010 21:07
Nu stiu daca sfatul meu este cel mai bun pentru tine....... dar dk tu consideri k sotul tau nu iti ofera ceea ce cauti si ceea ce iti doresti mai bine ii spui adevarul...... stati de vorba, incercati sa va rezolvati problemele pentru k parerea mea este k totul se poate discuta ( de o manera civilizata ) iar dk dupa ce ati avut discutia in cauza tot nu reusesti sa ai ceea ce iti doresti atunci cel mai bine este sa il lasi. STIU K SUNA DUR dar gandeste-te in primul rand: ESTE PRIETENUL LUI.... , : apoi este vorba de o miciuna iar dupa cum spune cineva mai jos ( si din pacate are dreptate...... ¨minciuna nu are picioare lungi ¨ ) iar nu in ultimul rand...................... GANDESTE-TE CUM TE-AI SIMTI ADANC IN SUFLETUL TAU CHIAR DK IL MAI IUBESTI SAU NU..... CUM TE-AI SIMTI TU SA ITI FACA UNA CA ASTA....... ini pare rau sa sti dar cateodata pe cat de mult doare adevarul ESTE MAI BINE SA IL SPUI. asta este parerea mea. sper sa nu ma intelegi gresit. IN PLUS............ VIATA ESTE DESTUL DE SCURTA SI DOAR UNA..... EU MAI ZIC SA TE GANDESTI FOARTE BINE K POATE CE SE INTAMPLA INTRE TINE SI PRIETENUL LUI ESTE TRECATOR, O AVENTURA....O PASIUNE. GANDESTE-TE ADANC IN SUFLETUL TAU SI..........DISCUTATI K POATE NU ESTE TOT PIERDUT. bafta
pitika_pitika_rau
Postat pe 24 Iulie 2010 22:15
Draga mea , din punctul meu de vedere ai avea doar 2 posibilitati :intri pe acel site cu renume si sa le vezi pe ambele.Una dintre ele ar fi sa-ti vada si auda tie urechille direct de la barbati inselati ce parere au despre fostele lor sotii care au facut exact ceea ce faci tu si a doua, decit linga casa , preferabil e sa accepti tot acolo diferite oferte, de data asta de la barbatii insurati care te pot face fericita si punct de vedere al atentiei pe care o venerezi.In rest ce sa-ti mai spun? ??-ca o femeie ca tine care cinta la doua flaute ...........
niky_f02
Postat pe 25 Iulie 2010 05:59
De la: scorpio67, la data 2010-07-24 19:32:41..........
Of , sfintilor ! Iar voi nevinovatii sunteti luati cu fortza de curve !
Mai bine recunosti ca in ambele tabere sunt multe uscaturi .

Depinde ce intelegi prin uscaturi!!!!!
Fiecare om are dreptul sa fie fericit.... cu conditia sa nu-si cladeasca fericirea pe nefericirea altora:
minciuna este un exemplu prin care oamenii isi cladesc fericirea fraierind, inseland si batjocorind alti oameni!
RITZIPA - este o alta modalitate prin care o clica de oameni isi cladesc fericirea pe sudoarea altora!
Pentru cei care nu stiu RITZIPA = irosirea, risipirea banului public (adunat cu multe sacrificii din buzunarele omului de rand)
Eu asta inteleg prin uscaturi: cei care nu sunt capabili sa respecte, sa iubeasca, sa fie cinstiti si corecti cu ceilalti oameni!
marceltuky
Postat pe 25 Iulie 2010 09:17
Gresit!!!...foarte rau.....nu am cuvinte.Doar ca ai gresit.Prietenul lui?....of doamne sa-u terminat barbatii?
michelline1
Postat pe 25 Iulie 2010 09:27
esty o bagaboanta pur s simplu mai bn te'ai sinucide
kudika091367
Postat pe 25 Iulie 2010 09:42
De la: kudika091367, la data 2010-07-25 09:42:31esty o bagaboanta pur s simplu mai bn te'ai sinucide


nu mai indemnati biata femeie la prostii , ca ajunge in focul iadului din cauza voastra .
perce_neige
Postat pe 25 Iulie 2010 11:34
Lacrimile nu mai sunt de ajuns acum?!
roz5blue6lila7
Postat pe 25 Iulie 2010 11:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
voi ce ati face in locul meu? 5 De la: Barbie30 20 Septembrie 2010 09:57
Sotul nu ma mai satisface... 43 De la: Heavenly_angel 15 Mai 2012 21:31
Va rog sa ma ajuta-ti... 18 De la: kudika477769 14 Mai 2012 04:30
O mare dilema...poate fi a mea??? 15 De la: JustMe1 16 Iulie 2010 00:27
AJUTOR!!!! Prietena mea se drogheaza 48 De la: kudika_22539 3 Decembrie 2012 11:31