Ce muzica face nunta perfecta?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Ce muzica face nunta perfecta?: (3 din 11 voturi)

Pagini: << 5 6 7 8 9 Sari la pagina:
Diamond_grace Avatarul lui Diamond_grace

147 mesaje

Spuneti-va parerea...

www.grace.ro/comunitate/forum/view_topic/1564/Mireasa-blestemata...

Multumesc anticipat.
fuchsy Avatarul lui fuchsy

1 mesaj

Sti, si eu am fost anul acesta la o nunta unde aveau dj. Dar atmosfera a fost superba- toata lumea s- a simtit bine- am dansat si am chefuit pana dimineata.si au avut toate genurile de muzica. Baietii erau din arad, ne- au lasat si noua o carte de vizita. daca va intereseaza djvally.webgarden.ro
Raporteaza abuz de limbaj
kudika335625 Avatarul lui kudika335625

1 mesaj

Salut tuturor, formatia Nistor Family Band (de fapt formatiile, pentru ca sunt 2) fac un show nepaimonenit, uitati cateva filmulete la ei pe site. www.nistorfamily.ro
sweetdessgirl Avatarul lui sweetdessgirl

11 mesaje
Oras: bucuresti

Buna fetelor,
Pentru ca la un moment dat in viata voastra va urma cel mai fericit eveniment nunta va rog sa-mi oferiti sprijinul vostru in elaborarea lucrarii mele de licenta, avand ca tema Antropologia nuntii.
In acest sens am rugamintea de a completa chestionarul accesand link-ul de mai jos, care se constituie intr-un studiu de caz.
Multumind administratorului acestui forum pentru amabilitatea de a-mi permite postarea, va doresc o NUNTA DE VIS!
Diana

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGxkdE1Mbk5...
kudika_35220 Avatarul lui kudika_35220

1 mesaj

Tu faci ca totul sa fie perfect. De tine depind toate. Implica-te si lasa frau liber imaginatiei. Cu o organizare buna, o formatie beton si o locatie de vis, toate vin de la sine.
Kompus/ www.formatiideformatii.ro
kudika_nikole Avatarul lui kudika_nikole

3568 mesaje
Oras: tg mures

https://www.youtube.com/watch?v=j1qMIUhiF8E
kudika_953812 Avatarul lui kudika_953812

2 mesaje

Stau si ma uit stupefiat la cat de proasta a ajuns natia asta.Oare cum se face sa ajungi sa platesti un om care nu stie sa faca nimic mai mult decat voi toti ceilati,sa pui niste muzica pe un laptop cu o investie de 2 bani in general. Cat de cretin poti fi sa faci o comaparatie intre un dj si un om care are sute de ore de studiu si nu mai vorbim de investitiile pe care le fac formatiile azi.
Nu inteleg de ce sa mai faci nunta daca esti paduche flausat sau de ce nu iti iei casetofonul de acasa si ul pui in mijlocul salonului
kudika_953812 Avatarul lui kudika_953812

2 mesaje

Eu sper din tot sufletul sa vina legea cu drepturile de autor sa vedem daca mai canta Mozart cand vine nunta.Inclin sa cred ca mai bine as plati cei mai prosti lautari din lume macar aia depun un efort decat un mascarici care vine cu 2 boxe in general cele mai ieftine si pretinde a fi numit dj.
Fosta membra Kudika.ro
Noi la nunta noastra, am angajat trupa localului unde ne-am sarbatorit nunta, iar in pauzele luate de trupa de muzica, am pus muzica de pe cd-uri. :)
Lasati-va prostiti in continuare de acelasi jeg uman, pe numele lui: gospodarul_neintelijentul/quid_pro_quo/gongoi/athos/roxy/ovidiu etc, pe diferite topicuri, deschise la misto. Aratati cat sunteti de tampiti si creduli, acceptandu-i toate rahaturile pe care vi le toarna pe gat, dupa cum acceptati si minciunile turnate de kurva aia agramata de titanika. Primiti ceea ce meritati.
kudika_975202 Avatarul lui kudika_975202

1 mesaj

Buna tuturor! As vrea sa va avertizez in legatura cu o formatie care se numeste ORCHESTRA ARENA...
Cu parere de rau spun ca in componenta formatiei este si Ana Maria Mirica, care a participat la Vocea Romaniei si care are o voce foarte frumoasa dar un impresar ( chitaristul formatiei) pe nume Bogdan care este un escroc. Nu stiu daca cei din formatie stiu cat de escroc este omul asta. Not am avut probleme mari cu ei. Nu s-a respectat contractul, nu au tinut cont de preferintele noastre si multe melodii nu au fost cantate LIVE...., ma refer la orchestra, ptr ca Vocile au fost live, dar totusi am platit fiecare instrument in parte. Bogdan nu ne mai raspundea la telefon iar in saptamana nuntii ne-a sunat sa ne spuna ca s-a modificat componenta, lucru care nu trebuia sa se intample. Sa nu mai zic , ca ne-au distrus momentul dansului.....
NU RECOMAND ORCHESTRA ARENA!

Ar trebui ca Ana Maria Mirica sa nu mai lucreaze cu omul asta ptr ca o sa isi strice reputatia....
aleynaddenna Avatarul lui aleynaddenna

5 mesaje

noi,la nunta noastra am vrut ca totul sa fie perfect.am ales o formatie pentru o atmosfera mai buna,am zis eu,dar am fost la nunti unde un dj si-a facut treaba foarte bine.Noi am optat,la nunta noastra pentru un moment de dans popular.invitatii au fost incantati de "pata de culoare" din timpul nuntii,toata lumea fiind pe ringul de dans La scoala de dans stop-and-dance am gasit perechile potrivite pentru a face atmosfera(stop-and-dance.ro/dansuri_populare_romanesti.html).in functie de gusturi sau de tema nuntii,va puteti alge alte momente
kudika_1034337 Avatarul lui kudika_1034337

5 mesaje

La nunta mea am ales o trupa care sa puna "detoate" si sincer nu am regretat ! :D A fost o nunta pe cinste
si toti invitatii au fost multumiti de alegerea noastra
Eu am gasit formatia cel mai usor aici :
https://www.boogit.ro/s/music
Si este si foarte usor sa gasesti si alte lucruri pentru
nunta ta,pe mine m-a ajutat mult,poate va ajuta si pe voi.

5 mesaje

La nunta mea am ales o trupa care sa puna "detoate" si sincer nu am regretat ! :D A fost o nunta pe cinste

5 mesaje

5 mesaje

5 mesaje

Pagini: << 5 6 7 8 9 Sari la pagina: