Setari Cookie-uri

merita decoratiunile florale?

De la: adeana, la data 2010-01-20 00:41:07Carmenchita chiar sunt frumoase aranjamentele.. si nu-ti dai seama ca sunt artificiale.
Sunt de parere ca la o nunta florile nu trebuie sa lipseasca, dau culoare si finete nuntii.
In functie de bugetul fiecaruia, se poate spune daca si cat merita.
Am fost la nunti la care aranjamentele au fost facute de mireasa si cateva rude pricepute, cu flori de la piata de flori si au iesit superb si la sfert de pret.
Eu am avut decoratiuni din hartie - flori origami si lumanari..


iulik_flore
Postat pe 3 Februarie 2010 15:32
pai si eu am nunta in septembrie si ma gandeam tot la fel

la ceva crizanteme mici si mari, margarete... niste trandafirasi, daliile sunt super, mie imi place si hortensiile, sunt mari si poti face aranajamente super cu ele, dau bine in buchetele.
iulik_flore
Postat pe 3 Februarie 2010 15:33
Buna tuturor,
Detin o agentie de organizat evenimente si din intamplare am ajuns pe topicul asta...Va garantez ca florile naturale sunt de un efect maxim la o nunta! Iar preturile despre care vorbesc fetele aici sunt un pic cam exagerate...Cui nu i-ar placea sa aiba o nunta numai cu aranjamente naturale?Trandafiri, orhidee sau hortensii? Cred ca fiecare dintre voi si-ar dori asta! Aranjamentele florale trandafiri si orhidee (totul..de la sala, buchete...pana la arcada, stalpisori) vi le ofera firma noastra pentru 3000 ron, pentru alte flori preturile sunt mai mici.
Vizitati site-ul nostru si va veti convinge de calitatea serviciilor noastre!
http://www.e-nuntadevis.ro
andrea28
Postat pe 5 Februarie 2010 22:34
Buna,
Si eu recomand la fel.Am avut nunta recent si sunt foarte practice, parerea mea.
mada00
Postat pe 12 Februarie 2010 09:56
Stie cineva ce flori se gasesc in iunie. Initial doream aranjamente cu flori de primavara: narcise albe, lalele, liliac, crini albi (toate de gradina). Sunt florile mele preferate si mi-ar fi placut mult sa le am la nunta dar sunt trecute cand voi avea eu nunta, adica pe 18 iunie. Ce flori mai infloresc in iunie?
Carmenchita
Postat pe 5 Martie 2010 12:39
puteti apela la serviciile mele... sunt make-up artist de 5 ani realizez machiaj cu produse Dior, CHANEL,Lancome,mac, mak-up forever,, si multe altele.... garantat machiajul rezista 24 de ore GARANTAT,SE FAC CORECTII ALE FETEI, SI ACOPERIREA TUTUROR IMPERFECTIUNILOR....
orice fel de machiaj, machiaj special de mireasa , gene false, pensata... ofer poze si proba.. preturi foarte bune.pt programari 0723065330
cris_make_up_artist
Postat pe 5 Martie 2010 12:40
www,theperfectday.ro- ptr brasov si Covasna
Puteti apela cu incredere, preturile sunt foarte mici la o calitate superioara!
Dyana_24
Postat pe 5 Martie 2010 14:41
PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! E-mail:mclapugean@gmail.com

Tel:0721465264
Marry_grace
Postat pe 6 Martie 2010 10:13
Si eu am avut nunta tot in septembrie(2009). Aranjamentele florale mi le-a facut cea care s-a ocupat de aranjarea intregii sali, o fata de la o firma mai micuta ce se ocupa cu asa ceva. Toate aranjamentele au fost facute din florile primite la cununia civila. Norocul meu a fost ca inafara de un singur buchet toate au fost numai din crini imperiali si trandafiri. Aranjamentele au fost puse pe suport din fier forjat cu doua lumanari. Mie cel putin mi-a placut ce a iesit, am economisit si bani si astfel am folosit si florile alea pe care oricum dupa un timp le aruncam
O sa atasez si ceva poze la profilul meu
AdyAdriana_grace
Postat pe 25 Martie 2010 15:56
http://magicflowerscraiova.blogspot.com/2010/02/oferta-noastra.html

Pentru ca detaliile nuntii tale sa fie perfecte...
avccraiova
Postat pe 10 Aprilie 2010 08:30
pun spre vanzare accesorii utile organizarii unui eveniment,preturi fffff mici.
grace007131
Postat pe 22 Aprilie 2010 19:04
MAGIC ANGELS agentie servicii: nunti,botezuri,petreceri private,aniversari,decoratiuni spatii festive, huse scaune, esarfe, fete mese; inimi, arcade din tul si baloane; jumbo cu confetii; aranjamente florale; marturii, decoratiuni auto si multe altele. REDUCERI PANA LA 15%
Tel 0730026685/ 0767.50.77.30 www.magic-angels.ro E-mail: magic_angels.event@yahoo.com sau id messenger magic_angels.event buzzz



www.magic-angels.ro
magic_angels
Postat pe 26 Aprilie 2010 00:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cadouri pentru toata familia 2 De la: cassey_tarot 18 Mai 2010 14:37
Nou in Constanta 7 De la: Cassey 12 Octombrie 2009 06:09
Focuri de artificii Profesionale,Efecte Speciale Pirotehnice,Artificii sol interior exterior 1 De la: artificii 20 Februarie 2010 19:28
Sonorizare profesionala pentru nunta ta ! 10 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:03
pareri despre restaurantul rex craiova!!! 1 De la: kudika_22380 30 Noiembrie 2012 07:35