Setari Cookie-uri

eu am niste lamuriri legat de sex

ceau, eu am 25 de ani sunt intr-o relatie cu prietenul meu(viitorul sot la anu) de 6 ani, el a fost primul barbat in viata mea,el e mai mare decat mine cu 8 ani, a mai avut si alte partenere, dar niciodata nu ma interesat de viata lui sexuala dinaintea mea, noi nu spune ca facem sex, stie ca nu-mi place pt ca noi ne iubim, dar nu pot sa zic ca nu avem mici fantezi sexuale si nu cred ca e rau in asta, dar cu un mic gram de decenta. Nu sunt deacord nici un caz la contactul anal mi se pare ceva scarbos. multa fericire tie si tuturar fetelor/femeilor de pe sait.
b_i_a_n_c_a
Postat pe 16 Noiembrie 2009 15:41
ai niste lamuriri legate de toata viata si existenta ta pe TERA..cel putin asta cred eu...la capitolul sex sau dragoste cum o numesti tu esti varza...la capitolul scris la fel....eu m-am chinuit o jumatate de ora sa inteleg ce vrei sa exprimi si intr-un final mi-am dat seama k mi-am pierdut timpul..dak iubesti o persoana faci orice pt ea...o pupi oriunde si te pupa oriunde dak exista iubire, dak nu...te porti normal si natural...ce numesti tu dragoste?pozitia clasica in pat? si sex diversele pozitii care exista sau ce??
puycutzepi
Postat pe 16 Noiembrie 2009 23:38
cred k lamuriri trebuia pus intre ghilimele nu?
puycutzepi
Postat pe 17 Noiembrie 2009 00:02
sorry k te contrazic dar eu stiam k atunci cand faci dragoste este cand iubesti cu adevarat iar cand faci sex este atunci cand doar iti satisfaci placerea trupeasca(egal cu cine,fie k il placi fie k nu)
schatzzi
Postat pe 17 Noiembrie 2009 20:16
De la: schatzzi2006, la data 2009-11-17 20:16:10sorry k te contrazic dar eu stiam k atunci cand faci dragoste este cand iubesti cu adevarat iar cand faci sex este atunci cand doar iti satisfaci placerea trupeasca(egal cu cine,fie k il placi fie k nu)





Da, corect , asa este
Tycu
Postat pe 18 Noiembrie 2009 17:18
MAI... PROBLEMA TA E FOARTE SERIOASA... CA UN ADEVARAT RASPUNS DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE AM SA TE TROG SA PRIVESTI MACAR 10 MINUTE DIN FILMULLETZ... CU SIGURANTA AI CE SA INVETI!

http://video.google.com/videoplay?docid=-2410930479546461180&hl=ro#
Marry_grace
Postat pe 27 Februarie 2010 16:45
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl
cj25har
Postat pe 16 Iunie 2010 15:33
fata draga mai intai de toate mai treci pe la scoala pt k sincer ai nevoie mare crede-ma...in aldoilea rand ai probleme cu capul????cum poti sa spui k u faci dragoste si nici macar nu vrei bani...eu cred k u in loc sa faci dragoste sau sex ce faci u nu ma intereseaza dar ai nevoie de un ffff bun psihiatru....bafta
kudika_17532
Postat pe 4 Octombrie 2012 15:07
Prerea mea este ca ceea ce postezi tu aici este o nebunie. In primul rand iubirea, dragostea este un lucru frumos care se creeaza intre doua persone. Modul in care acestia doi se manifesta unul fata de celalallt chiar si in relatile intime trebuie sa fie strict confidentiale. Pe mine nu ma oate obliga nimeni sa fac sau sa nu fac ceva insa in problemele de cuplu meru este bine sa te intelegi si sa rezolvi problemele in doi - daca nu este posibil iti ei straituca si pleci la plimbare- este strict parerea mea personala - atunci cand vorbesti astfel de lucruri cu restu lumii in conceptia mea inseamna nu doar ca te faci de ras ( sunt destule mijloace de a te informa despre subiecte precum se, cariera, barbati - eu nu as alege sa ma fac de ras fata de diferiti oameni de pe diferite forumuri), dar inseana si ca nu sti sa fi si sa te comporti precum o femeie !!!
kudika_nikole
Postat pe 4 Octombrie 2012 19:20
De la: kudika_nikole, la data 2012-10-04 19:20:47Prerea mea este ca ceea ce postezi tu aici este o nebunie. In primul rand iubirea, dragostea este un lucru frumos care se creeaza intre doua persone. Modul in care acestia doi se manifesta unul fata de celalallt chiar si in relatile intime trebuie sa fie strict confidentiale. Pe mine nu ma oate obliga nimeni sa fac sau sa nu fac ceva insa in problemele de cuplu meru este bine sa te intelegi si sa rezolvi problemele in doi - daca nu este posibil iti ei straituca si pleci la plimbare- este strict parerea mea personala - atunci cand vorbesti astfel de lucruri cu restu lumii in conceptia mea inseamna nu doar ca te faci de ras ( sunt destule mijloace de a te informa despre subiecte precum se, cariera, barbati - eu nu as alege sa ma fac de ras fata de diferiti oameni de pe diferite forumuri), dar inseana si ca nu sti sa fi si sa te comporti precum o femeie !!!


Imi cer scuze pentru greselile de ortografie :)).
kudika_nikole
Postat pe 4 Octombrie 2012 19:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 2 De la: Valy90 7 Mai 2011 19:35
taxa pt biserica 38 De la: iulika_flore 9 Martie 2010 15:34
Ce atitudine ia domnisoara de onoare? 15 De la: adeana 27 Noiembrie 2009 11:56
vand costum barbatesc deosebit 1 De la: lady_p 2 Noiembrie 2009 11:10
Poate sa fie rau daca te tine 20-30 min o partida ce amor 43 De la: paulanebunatik 1 Septembrie 2010 14:09