Setari Cookie-uri

eu am niste lamuriri legat de sex


radeti voi de giusty dar sa stiti ca tot e buna la ceva postarea ei ... m-am mai distrat si astazi putin citind ce a scris
Giusty parerea mea e ca ai niste NElamuriri legate de viata in general....
rocsanyk3
Postat pe 16 Februarie 2009 16:44
De la: OceanEyes, la data 2009-02-16 14:58:14
De la: klarra, la data 2009-02-15 17:39:16Mai fata,ai avut cumva un "accident" cerebral?Nici nu stiu sa rad sau sa plang? Cineva zicea sa nu-ti rapim inocenta(oricum tu nu sti ce inseamna)....din pacate tu nu esti inocenta esti complet DUSA. Fetelor nu ma criticati pt cuvantul "DUSA",pt ca fata asta trebuie trezita la realitate,cititi si celalalte topicuri ale ei si ve-ti intelege. P.S.Invata intai sa scri si dupa aceea sa vorbesti despre sex!!!!!!!!!


Era o vorba: nu judeca pentru a nu fi judecat. asa ca, iti raspund si eu cum i-ai raspuns tu.

P.S. Invata intai sa "scrii" si dupa aceea sa vorbesti despre sex. deci .. e kestia k nici tu nu "stii" sa scrii si daca ti-ai citi si tu posturile ai sti ca faci mai multe greseli decat pustoaica asta. Las-o in pace. Aaaa... stii tu chestia: cititi si celelalte posturi ale ei si "veti" intelege....

Repet: Nu judeca pentru a nu fi judecat!
Ai dreptate,imi recunosc greselile:"ve-ti""scri" ,nu am nici o scuza in aceasta privinta,insa in cazul acestei fetite,parerea mea ramane aceeasi:este "dusa"si nu stie sa scrie. P.S. Este imposibil sa am mai multe greseli,de exprimare,decat aceasta pustoaica!
klarra
Postat pe 16 Februarie 2009 20:09
De la: Giusy, la data 2008-11-18 06:16:32dc toti vorbesc de sex ok eu inteleg ca daca spun ca eu fac dragoste se spune ca as fii invechita nu dragi mei sunt o persoana eleganta si dragutza si plina de viata dc toti spun sec??????? atunci cand te culci cu o persoana pt ca o iubesti nu cred ca este cineva pe site asta sa spuan uite eu o fac din placere nici macar bani nu vreau (poate o fii si persoane de astea dar va rog daca suntei pe aicea va rog sa nu comentati pe subiectul meu)sper sa fiu inteleasa se spune ca si nu este interzis sa faci dragoste sau sa te culci cu o persoana(uite mie in relatia mea nu vreau sa folosesc cuvantul sex)eu am sa fac dragoste din dragoste unde ramasesem aaaaaaaa nu este interzis sa faci dragoste sau sa te culci cu o persoana inainte de nunta dar daca tu te casatoresti pura si curata toata viata ai sa fii respectata de soti si daca tu deja ai avut alta experienta de viata barbatul de langa tine toata viata o sa aiba o intrebare (oare cum e barbatul care a dezvirginato pe ea sau cel putin a fii un om curat )pt ca intr-o relatie este foarte important delicatetia in care te culci cu persoana ta daaaa eu stiu ca acuma se face si sex orala si sex anal dar nu cred ca sexul oral il poti folosi intr-o casatorie sau poate da??????? nu styu eu ca persoana nu cred c as reusi sa il mai sarut sa stiu ca el deja a fost cu alta si in relatia lor a fost si treaba asta sex oral deoarece3 intr-o relatie nu poti sa nu te saruti si daca ai facut sex oral cealalta persoana sa spunem ca relatia nu a mers si tu acuma ai pe alt cineva si o saruti cu ce nesimtire o saruti cand sti ca ea nu ar face niciodata asa ceva intr-o relatie trebuie sa existe respect(eu styu ca multi o sa ma contrazica pt ca voi spuneti oauuu am facut sex cumspuneti voi is la moda is in pas cu moda si sunt multi care spun nu mai sunt virgina da de fapt ea este virgina doar ca voi spuneti ca suntem moderni nu dragi mei sa faci sexi in toate manierile sau sex nu e la moda e orgoliu de care face scarba sper sa fiu inteleasa normal nu gresit)


Fato mai intai invata sa scrii romaneste corect, daca nu limiteaza-te la Italia ta unde te laudai ca esti.Si nu mai da tu sfaturi altora ca habar nu ai ce e viata, unde ai trait pana acum , pe Luna?
In primul rand cand iubesti persoana de langa tine nu te gandesti pe cine a mai sarutat si unde anume, si mai ales nu-ti e scarba, ca vad ca asta simti tu, la asta te gandesti unde a mai fost limba lui inainte?Si pentru cultura ta generala daca ai asa ceva, organele sexuale sunt cu mult mai curate decat cavitatea bucala, e o chestie medicala stiuta, dovedita sau cum mai vrei tu.
Daca nu faci sex treaba ta, nu te astepta sa-ti ridice cineva o statuie pt asta, dar nu-i mai critica pe cei care isi traiesc viata, ca tu nu stii nici pe ce lume traiesti.
Trezeste-te la realitate ca mai tarziu vei regreta, dar va fi prea tarziu, cand te vei trezi langa "iubirea ta" caruia i-ai daruit virginitate si tot ca s-a saturat de tine, si atunci pt ce atatea sacrificii; tocmai asta e problema cu tine, ca daca te-ai pastra din principiu pt tine ar fi totul OK, dar tu o faci ca sa fii premiata pt asta.
alina
Postat pe 16 Februarie 2009 22:13
deja m-ai pierdut pe drum...it spun sincer, daca il iubesti intr_adevar pe cel langa care traiesti,sexul nu este deloc un subiect tabu,nu este nimic anormal sau iesit din comun.da,sunt de acord...este frumos sa faci dragoste,nu este demodat,dar tocmai dragostea asta ar trebui sa te faca sa gandesti altfel,sa ajungi sa iubesti fiecare particica a corpului lui,si sa nu te simti stanjenita sa il iubesti "TOT".Sexul nu inseamna tot,dar fara sex este greu sa ai o relatie adevarata... parerea mea...
alyzuzi
Postat pe 18 Februarie 2009 15:40
M am prapadit de ras in ceea ce priveste mesajul lasat de Gyusty sau cum o mai cheama ..faza ca nu mai paote saruta daca stie ca cel cu care este in acest moment a mai fost cu cineva careia ia facut sex oral...:))):))):))):))):))Fata trezeste te in ziaua de azi toti fac asta si multe altele serios tu traiesti intr un borcan ca numai glob nu este ala...Imi cer scuze pt fetele care i tin partea nu vreau sa fiu rautaciosa dar faza asta ma amuzat copios azi:))):)))
cristiana_dana
Postat pe 18 Februarie 2009 15:56
draga mea giusy cand am facut prima oara dragoste a fost cu viitorul meu sot!si cu el am ramas si in ziua de azi tot cu el fac dragoste!poate si oral si asta doar ce ne iubim si ne dorim enorm!si ma si respecta si ma iubeste cum il iubesc si eu ! nu m-a inselat odata si nici eu si nici nu ma gandesc cum este sa faci dragoste cu altcineva!totul intre noi in pat este foarte special!atat de special ca nu ar putea o alta femeie sau barbat sa intre in viata noastra.iar dragoste am facut cand am simtit ca il doresc din suflet nu ca sa fiu la moda
pagina_parfumata_grace
Postat pe 14 Martie 2009 12:50
eu nu ma-m lamurit de unde stie ea daca ela facut sex oral cu cineva, il intreaba inainte sa se sarute pentru prima data sau cum procedeaza?
alina
Postat pe 14 Martie 2009 14:47
esti cea mai tare
ceau !
grace000516
Postat pe 24 Aprilie 2009 08:56
De la: pagina_parfumata, la data 2009-03-14 12:50:48draga mea giusy cand am facut prima oara dragoste a fost cu viitorul meu sot!si cu el am ramas si in ziua de azi tot cu el fac dragoste!poate si oral si asta doar ce ne iubim si ne dorim enorm!si ma si respecta si ma iubeste cum il iubesc si eu ! nu m-a inselat odata si nici eu si nici nu ma gandesc cum este sa faci dragoste cu altcineva!totul intre noi in pat este foarte special!atat de special ca nu ar putea o alta femeie sau barbat sa intre in viata noastra.iar dragoste am facut cand am simtit ca il doresc din suflet nu ca sa fiu la moda
Ma faci sa rad.....
klarra
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:50
De la: pagina_parfumata, la data 2009-03-14 12:50:48

draga mea giusy cand am facut prima oara dragoste a fost cu viitorul meu sot!si cu el am ramas si in ziua de azi tot cu el fac dragoste!poate si oral si asta doar ce ne iubim si ne dorim enorm!si ma si respecta si ma iubeste cum il iubesc si eu ! nu m-a inselat odata si nici eu si nici nu ma gandesc cum este sa faci dragoste cu altcineva!totul intre noi in pat este foarte special!atat de special ca nu ar putea o alta femeie sau barbat sa intre in viata noastra.iar dragoste am facut cand am simtit ca il doresc din suflet nu ca sa fiu la moda

Draga pagina_parfumata,

Sa stii ca,citind mesajul de la tine, imi dau seama pentru a nu stiu cata oara ce poate sa faca gramatica din om. In cazul tau:"nu m-a inselat odata si nici eu si nici nu ma gandesc cum este sa faci dragoste cu altcineva!" odata se scrie dezlegat...dupa cum ai scris tu, se intelege ca viitorul tau sot a avut "bunavointa" de a te insela cu fiecare ocazie, mai putin o data...ceea ce e foarte distractiv
Sugerez tuturor celor care nu cunosc gramatica limbii romane, dar simt nevoia de a da sfaturi, sa se mai gandeasca putin inainte de a posta vreun comentariu aici.

In rest, toate bune.

puk_puk_lazy
Postat pe 25 Aprilie 2009 18:24
De la: klarra, la data 2009-04-24 22:50:03
De la: pagina_parfumata, la data 2009-03-14 12:50:48draga mea giusy cand am facut prima oara dragoste a fost cu viitorul meu sot!si cu el am ramas si in ziua de azi tot cu el fac dragoste!poate si oral si asta doar ce ne iubim si ne dorim enorm!si ma si respecta si ma iubeste cum il iubesc si eu ! nu m-a inselat odata si nici eu si nici nu ma gandesc cum este sa faci dragoste cu altcineva!totul intre noi in pat este foarte special!atat de special ca nu ar putea o alta femeie sau barbat sa intre in viata noastra.iar dragoste am facut cand am simtit ca il doresc din suflet nu ca sa fiu la moda
Ma faci sa rad.....
:





sml-happy0065: Salut klarrita,!Mitica PSICO.te saluta !- pai ma faci de ras ? asa te-am invatat eu ?in loc sa o feliciti pe doamna ca sunt rare cazuri de asa femei cinstite, tu razi de ea ?
Tycu
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:16
De la: andreea_clondireanu, la data 2009-04-25 18:24:45De la: pagina_parfumata, la data 2009-03-14 12:50:48

draga mea giusy cand am facut prima oara dragoste a fost cu viitorul meu sot!si cu el am ramas si in ziua de azi tot cu el fac dragoste!poate si oral si asta doar ce ne iubim si ne dorim enorm!si ma si respecta si ma iubeste cum il iubesc si eu ! nu m-a inselat odata si nici eu si nici nu ma gandesc cum este sa faci dragoste cu altcineva!totul intre noi in pat este foarte special!atat de special ca nu ar putea o alta femeie sau barbat sa intre in viata noastra.iar dragoste am facut cand am simtit ca il doresc din suflet nu ca sa fiu la moda

Draga pagina_parfumata,

Sa stii ca,citind mesajul de la tine, imi dau seama pentru a nu stiu cata oara ce poate sa faca gramatica din om. In cazul tau:"nu m-a inselat odata si nici eu si nici nu ma gandesc cum este sa faci dragoste cu altcineva!" odata se scrie dezlegat...dupa cum ai scris tu, se intelege ca viitorul tau sot a avut "bunavointa" de a te insela cu fiecare ocazie, mai putin o data...ceea ce e foarte distractiv
Sugerez tuturor celor care nu cunosc gramatica limbii romane, dar simt nevoia de a da sfaturi, sa se mai gandeasca putin inainte de a posta vreun comentariu aici.

In rest, toate bune.

:

sml-confused0006: D. Andreea, pe acest forum, conteaza ideea si decenta postate si nu greseala gramaticala .Este o lege a forumului !
Tycu
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:20
ar fi multe de discutat aici in privinta sexului.. Depinde si de cum esti edcucat, asta e foarte adevarat. Inca de la varsta de 16-17 ani stiam sigur ca nu ma voi casatori virgina "cu voalul pe ochi" asa cum imi placea sa spun, asta si din cauza ca am avut o relatie deschisa cu mama. S nu intelegeti ca ea imi spunea sa fac sex dinainte de casatorie... Dar stiam ca sexul dinainte de casatorie e.. binevenit. deoarce aveam niste unchi (nu stiu daca am mai povestit despre ei) care s-au iubit dintotdeauna, care se numeau Daniel si Daniela ; pareau sa se potriveasca pana si la nume. dar pe care acest "sex" nu i-a unit.. ci i-a despartit. nu s-au potrivit la pat. da. stim cu totii ca astea nu sunt doar niste povesti si ca mai si exista asa ceva.
Iar in ceea ce il priveste pe sotul meu, a fost primul barbat in viata mea, dar nu singurul. Pentru ca atunci cand am fost prieteni l-am inselat. El stie lucrul asta si totusi ne-am casatorit. El e de parerea ca a fost mai bine, ca asa evitam sa am vreo "curiozitate" dupa casatorie.
Iar in ceea ce priveste "sexul oral" as fi jurat ca nu voi face asa ceva vreodata si mi se parea ca este cel mai dizgratios lucru inventat vreodata. Asta pana cand intr-o zi am avut curiozitatea si i-am propus sotului meu.
Iar aceasta fata mai are de crescut... Insa ceea ce e gresit la ea e faptul ca ii judeca pre mult pe cei din jurul sau. Si pe cele care se marita si nu mai sunt virgine.. si pe prietenul ei.. si pe cei care au fantezii sexuale.. si nu mai pot fi sarutati. Daca vrea sa se casatoreasca virgina e problema ei. E viata ei. Nu e nimic rau in asta. Insa ar trebui sa vada partea asta cu "sexul" cu alti ochi, pentru ca intr-o casnicie.. dupa dragoste.. e cel mai important lucru. O sa creasca.. sa speram ca se va mai si maturiza.
lady_me
Postat pe 27 Aprilie 2009 13:46
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 23:53
poate nu are cu cine vorbi despre acest subiect si tocmai de aceea a apelat la acest site,trebuie sa o invatam sau sai explicam cum sta treburile intro relatie,nu trebuie sa aruncam in ea cu pietre cum k nu stie sa scrie sau k e dusa astea nu cred k sunt vorbe demne de o femeie,parerea mea e ka trebuie sa vorbeasca cu cineva apropiat ei.mama in nici un caz pt k de obicei nu prea stau de vorba cu fetele le e mai multa rusine lor sa ne vorbeasca de sex decat ne e noua,o prietena care stie sati raspunda la toate intrebarile,si eu la fel mam casatorit virgina,cand eram pustoaik ziceam mereu k eu nu o sa fac anumite chestii,da k sa nu iti pierzi omul iubit normal k accepti sa le faci din prea multa dragoste ce i-o porti,daca faci totul din scarba sau k tie sila atunci nu mai e dragoste intre cele doua pers,asa k sexul oral nu e interzis e cva normal intr-un cuplu,nu esti obligata k sa ii faci pe plac sotului da dak acasa k femeie a lui nu ii poti oferi ce vrea.normal k pleaca sa kaute in alta parte,asa k trebuie sa cadeti de comun acord la tot ceea c faceti si sa va faca placere,k sa aveti o relatie reusita si fericita nu trebuie sai refuzati mai nmk sotului cu mici excepti vam pupat dulce
dulcik0021
Postat pe 10 Noiembrie 2009 11:33
De la: dulcik0021, la data 2009-11-10 11:33:42poate nu are cu cine vorbi despre acest subiect si tocmai de aceea a apelat la acest site,trebuie sa o invatam sau sai explicam cum sta treburile intro relatie,nu trebuie sa aruncam in ea cu pietre cum k nu stie sa scrie sau k e dusa astea nu cred k sunt vorbe demne de o femeie,parerea mea e ka trebuie sa vorbeasca cu cineva apropiat ei.mama in nici un caz pt k de obicei nu prea stau de vorba cu fetele le e mai multa rusine lor sa ne vorbeasca de sex decat ne e noua,o prietena care stie sati raspunda la toate intrebarile,si eu la fel mam casatorit virgina,cand eram pustoaik ziceam mereu k eu nu o sa fac anumite chestii,da k sa nu iti pierzi omul iubit normal k accepti sa le faci din prea multa dragoste ce i-o porti,daca faci totul din scarba sau k tie sila atunci nu mai e dragoste intre cele doua pers,asa k sexul oral nu e interzis e cva normal intr-un cuplu,nu esti obligata k sa ii faci pe plac sotului da dak acasa k femeie a lui nu ii poti oferi ce vrea.normal k pleaca sa kaute in alta parte,asa k trebuie sa cadeti de comun acord la tot ceea c faceti si sa va faca placere,k sa aveti o relatie reusita si fericita nu trebuie sai refuzati mai nmk sotului cu mici excepti vam pupat dulce


cand eram pustoaik ziceam mereu k eu nu o sa fac anumite chestii,da k sa nu iti pierzi omul iubit normal k accepti sa le faci din prea multa dragoste ce i-o porti
deci nu o faci din placere o faci pt el sau cum?
adik te sacrifici ca sa ramai cu el sau cum; pai dc oricum placere nu-ti face pt ce sa mai ramai cu el?
alina
Postat pe 10 Noiembrie 2009 11:57
Rusine ca gandesti asa, biata femeie e sincera si are dreptate, respectul inainte de toate fece dragostea trainica asa ca mai ai de invatat!Poate voi astea stricate aveti accident cerebral.....
kudika081389
Postat pe 10 Noiembrie 2009 18:45
In sfarsit aud si eu o parere asemanatoare cu a mea despre dragoste... .sex ... pe limba noii generatii, BRAVO!, sa nu-ti pese de ce zic Klarra si altele care te acuza de accident cerebral, ele cred ca numai prin sex oral tin barbatul langa ele.Cat se inseala, habar nu au ce e iubirea , e o mare diferenta intre dragoste si sex, , se vede ca nu aveti experienta de viata.de aia divorteaza toti , din lipsa de dragoste, nu de sex, care e pe toate drumurile, fetelor!
kudika081389
Postat pe 10 Noiembrie 2009 19:03
Eu stiu ca se se intampla intre 2 persoane in dormitor, este doar problema lor. Nu au nevoie de parerea si acordul nimanui. E problema lor ce fac, unde fac si cum fac. Cui ii pasa?

Doamna grace002958 sexul are legatura cu dragostea, iubirea se impartaseste trup si suflet.

In ceea ce priveste iubirea, toti iubim, chiar daca o facem in mod diferit. Toti ne aratam in diverse feluri dragostea pentru cei din jur. Ma indoiesc ca sunteti singura care stie ce-i iubirea.
fantome
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:19
De la: grace002958, la data 2009-11-10 19:03:16 In sfarsit aud si eu o parere asemanatoare cu a mea despre dragoste... .sex ... pe limba noii generatii, BRAVO!, sa nu-ti pese de ce zic Klarra si altele care te acuza de accident cerebral, ele cred ca numai prin sex oral tin barbatul langa ele.Cat se inseala, habar nu au ce e iubirea , e o mare diferenta intre dragoste si sex, , se vede ca nu aveti experienta de viata.de aia divorteaza toti , din lipsa de dragoste, nu de sex, care e pe toate drumurile, fetelor!



Se pare ca cine poate sa faca sex fara inhibitii de fapt nu iubeste, iar cine iubeste face sex numai ca acum 200 de ani.

nu inteleg care e rostul separarii celor doua, pt ca numai atunci cand sunt impreuna ne simtim cu adevarat impliniti.
Stiti cum suna ceea ce spuneti?parca ati fi de la Inchizitie.
Ce fac doua persoane in dormitor e numai treaba lor, iar cei care se cenzureaza o fac din frustrare, dintr-o educatie deficitara-sexul e un lucru murdar, iar aceia nu vor fi niciodata cu adevarat fericiti.
alina
Postat pe 11 Noiembrie 2009 15:20
da,interesant concept de viata!!!!cati ani ai??50??sau 10 ani???tin sa iti zic ca ,pana si psihologi sunt de parere ca in viata sexuale e recomandat sa experimentezi,sa mai schimbi atmosfera,deoarece totul devine monoton.viata sexuala trebuie sa fie placuta si pt tine si pt partener.tin sa iti zic,nu stiu daca stiai dar,sexul oral,pozitile si tot ce se practica in ziua de ani se practica si acuma mii de ani.cand faci sex oral,tin sa iti zic ca dupa finalizarea actului te mai si speli pe dinti,iar asta o faci numai in cazul in care partenerul e curat.astea sunt chesti logice de care iti dai seama si daca ai 5 ani.cand faci sex,nu esti modern cum spuneai,te simti bine.numai copii de 15 ani se lauda asa si oameni cu o cultura zero.sexul mai e bun ca sa te eliberezi de anumite energi negative.
faza cu "maritatul virgina" nu e buna.si sti de ce??exista posibilitatea ca sa nu fi compatibil la "pat" cu sotul.si de aici pot pleca anumite dezastre in familii.este important sa ai un partener cu care sa fi compatibil din punct de vedere sexual...
scuza-mi greselile de ortografie,dar am scris repede deoarece sunt intro mica pauza.
maslin_natasa22
Postat pe 11 Noiembrie 2009 22:32
buna fetelo,parerea mea este ca atunci cand iubesti pe cineva si te culci cu el inseamna ca faci dragoste,cand te culci cu el numai asa de placere ala e sex
si ce e asa rau sa faci sex oral intr-o casatorie?care nu au facut sa incerce1va spun eu e multa mai bine pe toate planurile!
grace000719
Postat pe 15 Noiembrie 2009 07:26
De la: diana_princessa, la data 2008-11-24 12:02:05da-tii pace la fata asta, ca saracuta nici sa scrie nu stie, de unde vreti voi sa mai stie sa se exprime sau sa aiba o gandire sanatoasa (normala).
ma intreb din ce sat uitat de lume esti si in care secol traiesti, ca sa ne lamurim si noi de chestia asta.
PS: pune mana pe carte la varsta ta ca ne-ai bagat in ceata cu povestile tale.
du-te la scoala ca e gratuita pana in clasa a 12 a.
spor sa ai.
grace000719
Postat pe 15 Noiembrie 2009 07:27
EU ZIC SA MERGI LA UN PSIHIATRU, ESTI DUSA RAU
andruscat
Postat pe 15 Noiembrie 2009 09:30

Viginitatea inainte de casatorie este o optiune personala.Nu poti programa ce simti pentru un om.
In schimb, apar frustrarile si neimplinirile ...dupa nunta, cand constati ca nu esti compatibila cu celalalt.
Si ghici ce? El va fi cel care va cauta compatibilitate in alta parte
Cunosc cel putin doua cazuri in care naivitatatea lor, a fetelor, a fost tradata dupa casatorie (ambele convinse in credinta lor vis-a vis de virginitate).
Prima si-a surprins sotul facand sex cu un alt barbat in dormitorul lor, la 3 luni de la casatorie.
O alta care a constatat ca sotul era impotent (avea 25 de ani).Nu ar fi divortat dar se ajunsese, la jumatate de an de la casatorie, la violenta verbala si fizica (asta e de mare angajament: sa mai iei si batatie, sa suplineasca impotenta).

Indiferent de alegerile mele, nu permit nimanui sa le judece, in numele niciunei doctrine.
cameliagiurgiu
Postat pe 15 Noiembrie 2009 10:25
Eu nu inteleg nimic din ce oi fi vrut tu sa spui, in afara faptului ca esti complet agramata si nu mai mai mult de un neuron si jumatate. Ar trebui sa li se interzica accesul pe forumuri unor asemenea persoane. Iti trebuie minim 2 neuroni ca sa poti scrie cateva fraze coerent. Deci, sincer, treaba ta ce si cu cine faci, dar nu ti-as recomanda sa mai deschizi gura, decat, eventual, pt a face sex oral.
abcd_grace
Postat pe 15 Noiembrie 2009 11:21
eu sper din inima sa reflectezi mai mult asupra unor aspecte mai importante de cat diferenta dintre sex si dragoste.Principiile tale nu sunt supuse dezbaterii,ceea ce crezi tu te priveste in exlusivitate,dar acorda-ti timp sa il cunosti si pe cel de langa si principiile acestuia.Ai dreptul sa speri si sa visezi dar totusi ai si obligatia sa te ancorezi in realitate,iar aceasta realitate te forteaza sa accepti difersitatea oamenilor si a opiniilor lor.Daca esti la o varsta mai frageda si ti-ai pastrat puritatea,foarte bine,dar nu uita ca nu e un trofeu,iar daca ti-ai inceput viata sexuala odata cu consumarea actului marital inseamna ca ai depasit mentalitatea de turma,si potrivit unor convingeri ai ales sa le urmezi,dar in acelasi timp nu poti sa te diferentiezi de restul "comuniatii" afirmand ca esti speciala doar pentru acest aspect.Toti suntem speciali iar daca tu ai facut-o pentru a fi "speciala" risti sa devii ipocrita si "curvulita" adik gandesti una dar de ochii lumii faci alta.
ai grija pe viitor la aceste capcane ale ego-ului.
Mult succes indiferent unde te afli si indiferent de statutul tau actual.
tzuky_grace
Postat pe 15 Noiembrie 2009 13:45
sunt baiat. asa ca hai sa-ti spun eu pct meu de vedere. poate varsta ta o fi 17 ani dar varsta psihica este inca pe la 10-11 ani, altfel nu mi pot imagina cum poti sa aberezi in halul asta.
in ziua de azi sexul(sexualitatea) este perceput(a) si tratat(a) foarte libertin. sia cum hai sa-ti spun un banc cacre ar cam tb sa te lamureasca:
Noaptea nuntii...dimineata el f amarat. il intreaba tatal ce are, in cele din urma el se confeseaza: tata mireasa mea a fost virgina. la care tatal: no apoi fiule te inteleg: "CE NU LE-A TB LA ALTII NU NE TB NICI NOUA!!!!!"
in spatele ironiei acestui banc este un adevar crunt si anume in relatiile din ziua de azi sexul are o f mare pondere. dpdv al baietilor gandirea ta este o gandire de fata retarda. din pdvd al fetelor esti o fandosita. P.S.: sa mai scri pe site-ul asta dupa ce vei avea prima partida de sex!
teutz_grace
Postat pe 15 Noiembrie 2009 15:05
draga mea alina manuela vad k nu stii prea bn ce am scris in mesajul anterior,eu mam referit la faptul k atunci cand iti iubesti enorm de mult persoana de langa tine esti dispusa sa faci orice pt a nu o pierde,cunosc cazuri in care femeia nu vroia sai faca sex oral barbatului ei,astfel a dus la despartire pt ca barbatul dak nu are cei trebuie acasa cauta in alta parte,asa k u stai linistita draga mea k ceea ce fac eu cu barbatul meu nu e doar k sa nul pierd e o placere k dak vroiam nu o faceam da asta ma priveste doar pe mine si iti yic eu k sunt foarte multe persoane care fac sex oarl din obligatie si poate k sa nu le plece barbatul la alta intelegi,asa k sa nu deviem de la subiect u trebuie sa dai sfaturi la persoana care a cerut un ajutor nicidecum mie eu imi vad de viata mea iar u de a ta
ok tem pupat si sper sa nu te supere mesajul asta.
dulcik0021
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:09
...mey,..hai sa nu fim rele si sa o jignim,nu inteleg de ce la multe subiecte de pe site-ul acesta unele dintre noi raspund prin jigniri... e adevarat ca fata nu are o gandire realista...eu prima data am facut-o cu sotul meu,eram impreuna de o luna si jumatate si nu a fost nimic planificat ci pur si simplu din giugiuleli am ajuns acolo...el este singurul cu care am avut contact intim pana acum,el a avut viata sexuala inainte de a fi cu mine..dar asta nu ma deranjeaza,e normal.faza e ca la noi a face dragoste=sex+sentimente,a face sex=a o face doar de dragul actului sexual(cum fac tinerii cu relatii scurte) dar din cand in cand,in jocurile noastre verbale,folosim si cuvantul sex,deoarece practic asta inseamna ceea ce se intampla sub plapuma iar in dormitorul nostru se practica si sexul oral si mi se pare normal ca intr-un cuplu fiecare sa incerce sa il satisfaca pe celalt.practic,asta insemna sa te daruiesi,pe tine,corpul tau cu tot ce are el...si sa stii ca a face sex/dragoste cu persoana iubita e ceva frumos,nu de ascuns,nici de rusine ,nici de rau,e normal si firesc si ca sa o luam de la inceputuri,daca adam si eva nu faceau sex noi nu eram acum(pacatul a fost de a nu manca din mar nu de a face sex)...deci,incearca sa nu mai gandesti asa vinovat de noi toate si vei vedea ca dupa ce iti vei incepe viata sexuala ti se vor largi orizonturile...
felicia16
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Logodna cu tam-tam sau logodna discreta? 30 De la: lif3_dr3am 19 Decembrie 2009 20:21
VAND ROCHIE DE MIREASA DEMETRIOS 1 De la: Derya 25 Septembrie 2009 23:40
Cand nu se fac nunti? 34 De la: Jannine 3 Iulie 2010 17:58
Ce atitudine ia domnisoara de onoare? 15 De la: adeana 27 Noiembrie 2009 11:56
trecutul....oare ne poate urmari? 88 De la: iubire_de_catifea 30 Decembrie 2010 23:09