Setari Cookie-uri

Soacra care violeaza intimitatea

Buna,

se pare ca avem pe cineva foarte suparat pe topic,

nu cred ca -i cazul sa jicnim, era o simpla intrebare si fata are nevoie de o sugestie, sau cineva care sa-i spuna cum ar fi mai bine,

cred ca mesjaul D-nei sau D-lui , aruncat asa e umpic exagerat si nu e cazul,

Bafta si alega sa va mutati singuri, conflictul e prea intens intre soacre si nurori , de cand lumea si foarte rar doua femei atat de diferite si de varste diferite or putea locui impreuna mult timp,
nu e vina nimanui, pur si simplu e o nepotrivire de varsta, principii, judecata si valori,
succes
tiny_grace
Postat pe 27 Aprilie 2010 17:18
Mesajul cu imputita si nespalata...e sigur de la o soacra! Ofensata...
ltr_romania
Postat pe 27 Aprilie 2010 17:18
Doamne, ce mai stim noi sa jignim.. sa arunce cu pietre cel ce n-a gresit niciodata! astea fiind spuse ca replica necesara la domnul sau doamna care jigneste.. era chiar nevoie? uite, eu sunt de la oras.. of, Doamne, ce mare chestie! curata, ordonata, devreme acasa, tot, tot.. ca la carte.. al meu, e de la tara.. dintr-un colt de Romanie, uitat de lume, unde au un ABC si cam atat, ioca civilizatie, as putea spune.. dar pentru aia, e curat, mama lui e o dulce, n-ai ce sa le reprosezi la niciunul.. eu respect fetele de la tara.. care merita respect.. uscaturi sunt peste tot.. sat, oras, ce o fi.. fiinta asta demonica, ce aduce injurii pe aici, sigur NU a ajuns la un nivel de dezvoltare personala acceptabil..
referitor la fata care a inceput discutia, felicitari! sincer! ma mir ca nu ai luat-o de par inca.. bunica mea, mai deschidea geamul dimineata si faze din alea.. le inteleg si pe ele, din punctul lor de vedere, au dreptate.. te itneleg si pe tine, din al tau, tu ai dreptate.. eu zic sa o iei frumos intr-o dimineata la un pahar de vorbe.. COMUNICAREA este esentiala.. si ii spui cu vorba buna, tot, dar chiar tot ce ai pe suflet.. daca vezi ca o tine una si buna pe a ei.. si nu aveti cum sa va mutati.. incepe sa o enervezi tu pe ea.. incepe sa muti mobila aiurea prin casa, sau macar lucrurile prin camara cu alimente.. ceva ce stii sigur ca nu ii este pe plac.. vezi cum reactioneaza.. si ii spui atat.. acum ma intelegeti? :))
KALI03
Postat pe 28 Aprilie 2010 01:03
adinaelena_grace
Postat pe 28 Aprilie 2010 01:19
adinaelena_grace
Postat pe 28 Aprilie 2010 01:21
Fetele de la tara,c...e,nespalate,needucate...or fi unele dintre ele,dar sa nu generalizam "domnule".La oras sunt toate educate,curate,destepte si gospodine??? Probabil ati avut parte de o experienta neplacuta cu vreo fatuca de la tara dar, repet, sa nu generalizam si sa blamam fetele de la tara. Sunt "tarancute" care pot da lectii referitor la educatie,gospodarie,celor de la oras...si viceversa.

Si daca fata si-a lasat vreodata dezordine in camera asta inseamna ca e nespalata,imputita???Intr-adevar,frumos si sanatos este,cu atat mai mult, cand stai in casa cu cineva,sa ai ordine in camera...dar cui nu i s-a intamplat macar o data,sa nu fi avut chef sa faca curatenie,sa vrea sa leneveasca at cand ajunge acasa de la servici fara sa o mai intereseza ca este praf sau niste haine aruncate pe ici-colo?
adinaelena_grace
Postat pe 28 Aprilie 2010 01:52
De la: adinaelena, la data 2010-04-28 01:52:07 Fetele de la tara,c...e,nespalate,needucate...or fi unele dintre ele,dar sa nu generalizam "domnule".La oras sunt toate educate,curate,destepte si gospodine??? Probabil ati avut parte de o experienta neplacuta cu vreo fatuca de la tara dar, repet, sa nu generalizam si sa blamam fetele de la tara. Sunt "tarancute" care pot da lectii referitor la educatie,gospodarie,celor de la oras...si viceversa.

Si daca fata si-a lasat vreodata dezordine in camera asta inseamna ca e nespalata,imputita???Intr-adevar,frumos si sanatos este,cu atat mai mult, cand stai in casa cu cineva,sa ai ordine in camera...dar cui nu i s-a intamplat macar o data,sa nu fi avut chef sa faca curatenie,sa vrea sa leneveasca at cand ajunge acasa de la servici fara sa o mai intereseza ca este praf sau niste haine aruncate pe ici-colo

Scuze....am facut cateva greseli la final,dar indignarea a fost prea mare. tuturor domnisoarelor si doamnelor de pe forum
adinaelena_grace
Postat pe 28 Aprilie 2010 01:59
mai iubita mea.ce sa zic eu sunt casatorita de 3 ani cu sotul meu....si am soacra care isi vara coada la fel ca si dreacu in casnicia mea....cum se duce sotul meu pe la mumasa se intoarce foarte influentat.....a a juns sa spuna ca eu stau pe la usa cu o nu stiu care fata si bem bere....avand in vedere ca eu locuiesc intr-o parte iar ea in alt blos si ii spune sotului meu ca ea ma vede.....eu cu sotul meu avem si un bebe de 6 luni si imi spune ca nu imi place copilul deoarece seamana cu socrul meu avand in vedere ca ei sau despartit de 14 ani de zile suferind foarte mult din cauza lui.....stii nu cred ca ar trebiu sa vb cu ea pt soacrele astea parca ar vb o alta limba sau mai exact au o limba a lor prin care sa iti amareasca tie viata......iti pot da un singur sfat....trateaz-o cu indiferenta si ai sa vezi ca o sa isi manance din propriu venin......a si as mai zice sa iti schimbi iala la camera tasi sa iti incui usa sa vezi ce fata de proasta o sa faca....papa poopici la toata lumea.
kudika151522
Postat pe 28 Aprilie 2010 10:12
Mentalitatea soacrelor nu se va schimba niciodata in Romania...Singura solutie este sa te muti .
daniela2shoes
Postat pe 28 Aprilie 2010 13:56
o sa ajungi sa n-o mai suporti nici cand o vezi, iar atunci vor incepe si discutiile, incearca sa fi cat poti de diplomata si fa tot posibilul sa va mutati cat mai repede . Mutarea este singura solutie, n-ai ce sa explici si nici nu le poti schimba caracterul invechit ,acestor babete ,false si indiscrete.....
grace008339
Postat pe 28 Aprilie 2010 14:12
Si eu care credeam ca numai socra-mea e unica pe planeta.
daniela2shoes
Postat pe 28 Aprilie 2010 14:21
Deci femeile astea cam toate au ceva la cap.Eu stau si la ea si la ai mei pt ca stam n aceeasi scara.chiar aseara m-am certat cu ea. E normal ca sotul meu sa nu aibe servici de 1 an am muncit ca fraiera de una sinura si l-am intretinut si pe el in bucuresti acum am nascut am o fetita de 1 luna si am fost nevoitA sa ma mut pt ca nu mai aveam cum sa muncesc in plus de servici si nu ajngeau banii. Acum soacra ea il incurajeaza sa nu munceaca si-a gasit job agent de paa dar consideara ca e mai bine sa stea acasa decat sa munceasca maturator-....
Acu am niste bani dar nu ajung dekat de o gasoniera confort 2 mika voi ce ati face?????
elenutza666
Postat pe 18 Iunie 2010 07:42
Scuze eu sunt mai drastica. Intimitatea ar trebui sa vina de la sine, ea ar trebui sa v-o ofere din prima zi, fara motive gen deschis geamul, facut curat, etc, bla-bla. Nu are ce cauta in camera a doi tineri proaspat casatoriti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Si ca solutie: faceti dragoste dimineata (in fiecare dimineata) si dupa ce va vede fundul in toata splendoarea lui (voi sa nu va jenati deloc), iti garantez ca nu va mai intra niciodata dimineata peste voi! Garantez pentru asta! Ramane insa problema aranjatului lucrurilor voastre cat sunteti plecati. Asta nu stiu cum s-o rezolvi, chiar nu stiu. Oricum, solutia extrema este mutatul in chirie, pe care trebuie sa-l faca orice cuplu care nu are inca o casa a lui!!!
alinutzalove_grace
Postat pe 18 Iunie 2010 08:23
Buna!
Mda, sugerez si eu sa vorbeasca fiul cu mama si sa o roage sa bata la usa inainte de a intra. Fiecare om are nevoie de intimitatea lui. Daca soacra a fost de acord sa va mutati acolo, cred ca e de acord si sa te ajute sa te acomodezi. Asta ca dovada de respect fata de tine care nu ai locuit din totdeauna in casa aceea.
Daca vrea sa faca curat, bucura-te, abia scapi de curatenie pana va mutati doar voi doi. Bine ar fi sa lasati cat mai putina dezordine dupa voi ca sunteti deja, cica, oameni casatoriti si maturi! Plus ca esti intr-o casa straina! Dovada de respect fata de casa aceea:).
Lasa-o sa faca si de mancare. Daca esti dispusa sa o ajuti, bine, daca nu , iar e bine. E bucataria ei pana la urma:(.

Si da, dicutiile in contradictoriu nu duc la nimic bun. Voi incepeti o viata noua. Nu te certa cu parintii lui. Daca ai ceva de spus, roaga-l pe sotul tau sa discute, sunt parintii lui si stie poate cel mai bine cum sa le spuna, plus ca pe el nu se pot supara prea tare! Daca e destept, nu va spune ca tu ai zis una si alta. Plus ca si ei mai usor accepta o sugestie din partea copilului lor. Ai nevoie de o viata linistita, nu plina de ranchiuna. As sugera sa incearci sa vezi partile bune la toate si sa ii privesti ca pe oamenii care ti-au crescut sotul si vor fi bunicii copiilor vostri. In fiecare om exista calitati si defecte, fiecare din noi este si egoist si altruist in acelasi timp. Poate o solutie ar fi sa faci tu primul pas spre intelegere si sa iti deschizi cate putin sufletul!Iar cand te enerveaza din nou, trage de trei ori aer in piept si gandeste-te daca nu cumva exista si o latura pozitiva a situatiei! Treci mai usor peste toate, asa!:)
Iti tin pumnii!



iulia100
Postat pe 18 Iunie 2010 08:53
Femeia asta are o problema grava. .....cu capul
rotareanuandreea
Postat pe 18 Iunie 2010 09:01
De la: , la data 2009-01-22 15:20:39
De la: MONYK_ADRIANA, la data 2009-01-15 12:05:48trebuie sa va mutati,astea sunt duse cu pluta(soacrele).nu preaai cesai faci.
multa fericire

Orice c----a isi uraste soacra, iar daca isi uraste soacra este in stare sa-si omoare si sotul.


genial mesajul asta:))))))
doamna, sunteti frustrata rau , nu-i asa?
nu-i asa ca ati fost invatata ca nora nu tre sa ridice capul in fata soacrei, si la randul dvs asa ati facut? si acum va mirati f tare de ce femeile- care intre timp au mai citit, s-au mai...hm..."emancipat" - nu considera ca tre va va ridice osanale DOAR PENTRU CA L-ATI FACUT PE MINUNEA DE BAIAT CARE LE ESTE SOT??
Nu dom'le trebuie sa faci si tu ceva, ca soacra. Sa ai o atitudine ok, sa poti sa comunici, sa nu te bagi unde nu-ti fierbe oala, intr-un cuvant SA OFERI RESPECT DACA VREI SA PRIMESTI.
Si sa-ti mai spun ceva, madam: faptul ca ai fost si matale gestanta ( la limbajul folosit de dumnata, nupto spune insarcinata) si ai nascut un pui viu nu-ti aseaza niciun fel de coroana pe cap. Majoritatea femeilor de pe pamant nasc si - ghici ce...nu primesc nicio medalie, si nimeni nu considera ca tre sa le fie cineva pururi recunoscator pt ca au adus pe lume un copil
. Asa ca, inainte de a da cu invective in stanga si-n dreapta , mai bine uite-te matale in oglinda si intreaba-te : ce fac eu sa merit respectul pe care il pretind????
nastasiafilipovna
Postat pe 18 Iunie 2010 11:33
"In alta ordine de idei trebuie sa invatati un lucru elementar,oricare soacra de la oras este o femeie educata, civilizata si gospodina"


ASTA POATE CANDIDA CU SUCCES LA BANCUL ZILEI:))))))))))))))
nastasiafilipovna
Postat pe 18 Iunie 2010 11:36
Mai fetelor eu una sincer ce pot sa i ures domnului e sa i ajute dumnezeu sa aibe o fata si sa aibe parte de o soacra din asta obsedata si atunci cand o fi in baston sa intre pe acest sait sa l auzim cum dracuie soacrele ..... eu zic ca si una si alta e de vina cel mai bine e sa te muti cu sotul tau singura si pe soacra sa o vizitezi mai rarut ca e mai dragut....atat pe soacra cat si pe mama ca daca te ai maritat inseamna ca ti ai facut familia ta ....daca nu vrei sa te duci sa vizitezi soacatr nu te duci ....e valabil si pt unu si pt celalalt....daca vrei sa ti vizitezi mama te duci fara sa obligi sa vina cu tine daca vrea sa si viziteze mama sa se duca ....in rest doar de sarbatori si aniversari ...parerea mea
carmen1983
Postat pe 18 Iunie 2010 11:37
maaa baiatule ( acu m-am Prins ca esti baiat - din caua ca pari cam "gender confused" - caUta si tu in dictionar sa vezi ce e aia.)
deci e clar
tu ori esti fiul vreunei nespalate din asta de la tara care si-a pus amprenta de nesters asupra ta. si-ai ajuns s-o urasti de moarte.
...ori te duce muma-ta de nas cum vrea ea, ti s-or fi sprins si tie calcaiele dupa vreo fata de la tara si ti-0a bagat hoasca in cap ca sa nu te insori cu aia ca e nespalata etc.
oricumm ar fi, esti un specimen ff trist.....
PANA MEA, IN LOC SA-TI DAI SI TU CU PAREREA PE FORUMURILE DE BARBATI DESPRE FOTBAL, BERE, MASINI (nu zic carti, filme, teatru, etc - ca nu crEd ca te duce capul), tu stai pe formuri DE FEMEI ca sa arunci cu venin in jur>?????
pai ce dracu barbat e ala???? ce femeie si-a putut creste baiatul in halul asta?????


oricum, uite asa, moka, ca mi-e mila de tine: ia tu un maxim, un playboy, un hustler ceva si meri matalutza in baie cu ele...si sa vezi dupa aia ce relaxat ai sa te simti.
nastasiafilipovna
Postat pe 18 Iunie 2010 11:43
Vai.....se simt amenintate soacrele!!!!!!!! Sa isi vada de treburile lor si sa nu isi mai bage nasul in viata copiilor!
kriss_tea_grace
Postat pe 18 Iunie 2010 13:19
si eu stau cu soacra mea in casa ce-i drept nu intro casa de tara si nici intrun apartament ceva mai modest!eu si iubitul meu avem camera matrimoniala si pot sa spun ca soacra mea niciodata nu a venit sa controleze ce am facut eu,daca am baia curata sau camera, ba chiar ne intelegem si completam foarte bn,amindoua suntem obsedate de curatenie iar eu ma ocup de curatenie si ea de gatit,multumesc lu Dumnezeu pt asa soacra!si ca sa raspund si temei discutate pe forum,iubita singura solutie e sa va mutati sau daca nu vorba ta sa ignori!bafta si iti doresc multa fericire in continuare alaturi de sotul tau
grace_mihaela
Postat pe 18 Iunie 2010 14:14
Draga mea, deeducat nu o mai educi tu la varsta ei insa poti face ceva ,,frumos". Cand o auzi ca vine spre camera voastra, incerci niste posturi intime cu sotul tau. Poate asa se va simti si...
maria_doina
Postat pe 18 Iunie 2010 15:55
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl
cj25har
Postat pe 18 Iunie 2010 19:09
De la: Cypcip, la data 2009-01-24 13:20:01
De la: stefan_beiu, la data 2009-01-24 10:39:23
De la: Cypcip, la data 2009-01-23 11:44:49ESTI O FIINTA EXECRABILA FEMEIE BARBAT CE ESTI TU! DA SIGUR ESTI FEMEIE SI ESTI O SOACRA ACRA CA MERELE PADURETE!


MAI FATO VEZI CA FACI O CRIZA DE ISTERIE.
Prostia doare rau.



FEMEIE ...UITE CARE E TREABA MAI AI MULT PANA SA TE TRAGI DE SIRETURI CU MINE ...OHOOOO
ESTI O FEMEIE FARA PRINCIPII SI RAMAN LA CONCLUZIA CA ESTI O FIINTA EXECRABILA , NU TE PREOCUPA CA NU FAC NICI O CRIZA SUNT O FEMEIE CU CAPUL PE UMERI!NU SUNT RASISTA PRECUM ESTI TU! PACAT CA TRAIM INTR-O LUME PLINA DE URA...AI GRIJA TU DE COPILUL TAU SI NU-TI MALTRATA NORA
sylvi_sy2008
Postat pe 18 Iunie 2010 20:06
De la: alina_gabriela2009, la data 2009-02-24 00:56:03
De la: stefan_beiu, la data 2009-01-25 14:52:23
De la: sentymary, la data 2009-01-25 11:19:05auzi stefan beiu esti cumva vreun neam cu sange albastru de vb asa de femeile de la tara? sau ai ceva personal cu ele? ca daca ai ceva personal cu ele iti fac o programare la psihiatru sa te tratezi ca nu esti sanatos la cap. si asculta la mine in unele cazuri o femeie de la tara poate avea mult mai mult bun simt ca una de la oras!!! si stii ce? nu te mai da asa rotund ca dumele pe care le dai sunt penibile!!! du-te si te arunca de pe bordura poate iti mai vine mintea la cap nesimtitule!!!!


Sange albastru?Poate daca asta inseaman sa fii OM, nu specimen subuman.
Daca am ceva cu tarfele de la tara?Personal nu,dar un bun prieten a avut de a face cu o asemenea individa.
Psihiatru?La psihiatru ar trebui sa mearga cele care vor sa para alta ceva decat sunt in realitate, de facto, niste femele care se vand pentru o bucata de paine in loc de mamanliga goala.
In alta ordine de idei toate prostituatele care produc in Italia au origine taraneasca,dar absolut toate,toate femelele care se cearta cu soacra sunt tarancute cu ceva carte facuta la repezeala,fara sensibilitate si feminitate ,fara tandrete si fara sa-si iubeasca barbatul de langa ele,daca doresc moartea mamei acestuia.
Si nu uitati din vina acestor femele imorale din satele romanesti s-a ajuns ca Romania sa fie considerata o tara de
prostituate si de paduchiosi hoti si inumani.
vad ca sariti ca niste mahalagioaice la gatul meu in loc sa va controlati ,macar din respect pentru acest forum manifestarile criminale impotriva unor femei in varsta care ar putea fi si mamele voastre.



cand te-o cautat ultima data politia? cand i-ai dat foc vecinei? da de cate ori ti-o venit sa-i spargi fata tuturor femeilor fiindca te considera un ratat? mor de ras...pe bune
sylvi_sy2008
Postat pe 18 Iunie 2010 20:33
De la: grace002334, la data 2010-06-18 20:33:49
De la: alina_gabriela2009, la data 2009-02-24 00:56:03
De la: stefan_beiu, la data 2009-01-25 14:52:23
De la: sentymary, la data 2009-01-25 11:19:05auzi stefan beiu esti cumva vreun neam cu sange albastru de vb asa de femeile de la tara? sau ai ceva personal cu ele? ca daca ai ceva personal cu ele iti fac o programare la psihiatru sa te tratezi ca nu esti sanatos la cap. si asculta la mine in unele cazuri o femeie de la tara poate avea mult mai mult bun simt ca una de la oras!!! si stii ce? nu te mai da asa rotund ca dumele pe care le dai sunt penibile!!! du-te si te arunca de pe bordura poate iti mai vine mintea la cap nesimtitule!!!!


Sange albastru?Poate daca asta inseaman sa fii OM, nu specimen subuman.
Daca am ceva cu tarfele de la tara?Personal nu,dar un bun prieten a avut de a face cu o asemenea individa.
Psihiatru?La psihiatru ar trebui sa mearga cele care vor sa para alta ceva decat sunt in realitate, de facto, niste femele care se vand pentru o bucata de paine in loc de mamanliga goala.
In alta ordine de idei toate prostituatele care produc in Italia au origine taraneasca,dar absolut toate,toate femelele care se cearta cu soacra sunt tarancute cu ceva carte facuta la repezeala,fara sensibilitate si feminitate ,fara tandrete si fara sa-si iubeasca barbatul de langa ele,daca doresc moartea mamei acestuia.
Si nu uitati din vina acestor femele imorale din satele romanesti s-a ajuns ca Romania sa fie considerata o tara de
prostituate si de paduchiosi hoti si inumani.
vad ca sariti ca niste mahalagioaice la gatul meu in loc sa va controlati ,macar din respect pentru acest forum manifestarile criminale impotriva unor femei in varsta care ar putea fi si mamele voastre.



cand te-o cautat ultima data politia? cand i-ai dat foc vecinei? da de cate ori ti-o venit sa-i spargi fata tuturor femeilor fiindca te considera un ratat? mor de ras...pe bune


scuze... mama-i mama si nu o facut din mine un specimen, m-a lasat sa duc o viata normala cu dorinte, vise.... ma respecta fiindca am reusit sa-mi formez o personalitate puternica si niciodata nu se baga in viata mea decat atunci cand ii cer ... u ai reusit asa ceva in viata asta? ai trait vreodata asa cum ai vrut? cum ti-ai dorit? sau ai fost controlat(a)tot timpul?sincer ar trebui sa-mi fie mila, insa sunt sigura ca toti ne meritam soarta. CE E SOACRA? in primul rand tre sa intelegem ca ne alegem iubitul (sotul) dar nu si pe cei de langa ei. mai tre sa recunoastem ca femeii nu ii place sa aiba parte de aceleasi activitati si clar ca se plictiseste repede... macar barbatul se poate uita la fotbal o zi intreaga fara sa se plictiseasca nici macar o secunda... a treia chestie si cea mai importanta.... femeia se casatoreste, iubirea fata de barbatul ei cam dispare din diverse motive, face un copil iar restul banuiti... ii ofera toata dragostea de care e capabila (doar lui) toata atentia... atunci cand creste se sfatuieste doar cu el, ii cauta compania tot timpul, iar dak incerci sa-l iei de langa ea se comporta mai rau decat orice fiara... ma intreb cateodata daca nu cumva ar fi capabila chiar si de incest... niciodata n-am fost de acord cu ce fac aceste "femei morale" de care tot vorbesti...sunt mame, insa se comporta de parca ar fi mai mult decat atat... voi va dati seama ca nici una dintre fetele de aici nu declara ca sotii sau iubitii lor ar fi nefericiti? si atunci de ce o mama "educata" si-ar dori sa saboteze relatia fiului ei atata timp cat acesta e fericit? ce om de pe pamantul asta are un asa suflet rece incat sa prefere sa ramana singura cu fiul ei decat sa il lase sa se bucure de o relatie care-i este pe plac?ce om poate sa calce in picioare juramintele pe care doi oameni si le-au rostit in fata lui dumnezeu?mama e mama toata viata, insa respecta alegerea copilului, face tot ce-i sta in putinta sa-i fie bine copilului numai atunci cand acesta ii cere ajutorul, in rest isi poate trai viata linistita fiindca numai una are.... ca toate "curvele" de pe pamantul asta...si sa nu uitam....doar femeile pot fi curve
sylvi_sy2008
Postat pe 18 Iunie 2010 21:16
De la: ltr_romania, la data 2010-04-27 17:18:46Mesajul cu imputita si nespalata...e sigur de la o soacra! Ofensata...



Asa ma gnadeam si eu .. pana am observat un mic detaliu care m-a pus pe gnaduri..

Intrebare e DE CE nu apare butonul : "raporteaza abuz de limbaj "tocmai la mesajul acela, ?!!
si
2 de ce moderatorii nu iau atitudine importriva celui / celei care jignesc si a comportantament neadecvat regulilor de utilizare a siteului ?

kudika052198
Postat pe 19 Iunie 2010 06:48
ABUZ DE LIMBAJ ABUZ DE LIMBAJ
ALOOO MODERATORII ???

kudika052198
Postat pe 19 Iunie 2010 06:52

Ma femeie daca esti o imputita, O NESPALATA SI O DEZORDONATA este normal ca soacra-ta sa intervina ,doar nu era sa-si transforme biata femeie casa intr-o cocina.
Intrebare,de ce nu te-ai dus sa stai ca parintii tai,sau acestia traiesc deja intr-o casa din chirpici intr-un sat mizerabil din RromaniKA?
Voi astea tarancutele care agatati baieti educati de femei de la oras,invatati un lucru,ca trebuie sa va schimbati radical, incepeti sa va spalati, sa fiti curate,ordonate,gospodine,tandre,romantice,sa fiti femei,iar soacra te poate invata ceea ce mamica-ta nu a stiut sa te invete.
In ceea ce priveste "intimitatea"cuplului , ce intelegi tu prin asa ceva?

[/quote]


ABUZ DE LIMBAJ

ALOOO MODERATORII ???
kudika052198
Postat pe 19 Iunie 2010 06:53
el ce zice il dispera si pe el dar ai e mama nu poate vb cu ea macar de dragul tau -daca nu gasiti soluti cu chirie mai bine eu stiu ce zic si pe mine ma dus la disperare si am preferat sa ne vedem de pasti si de craciun ca lucrurile sa nu scape de sub control .pup si radeo...
claudia_mami
Postat pe 20 Octombrie 2011 19:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IN STRAINATATE 7 De la: BarbieGirl 9 Aprilie 2010 16:16
familie unita? 10 De la: cj25har 18 Iunie 2010 19:09
Medici ginecologi constanta 3 De la: cj25har 11 Iunie 2010 21:38
caleasca 7 De la: cj25har 11 Iunie 2010 21:38
Punem banii la comun? 23 De la: roz5blue6lila7 17 August 2010 17:36