Setari Cookie-uri

SOTIA MEA MA INSELAT DUPA 11 ANI DE CASNICIE

De la: Tycu, la data 2009-11-11 21:54:12
De la: alina_manuela, la data 2009-11-11 15:36:09
De la: dindirell, la data 2009-11-11 12:04:10 Daca mai stai cu o asemenea femeie,e ca si cum ai sta cu o masea stricata in gura , faci tagma barbateasca de ras!


tagma barbateasca? nu stiam ca sunteti o tagma










Da doamna Alina, tagma barbateasca e superioara, tagmei femeiesti !


In sfarsit ti-ai dat arama pe fata MISOGINULE, EGOISTULE

huooooooooooo
JOS MISOGINII, JOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSSSS MISOGIINIIIIIIIIIII
AFARA CU EI DE PE GRACE

JOS JOS JOS MISOGINII - oameni egoisti si prost educati, de 2 ori JOS
alina
Postat pe 12 Noiembrie 2009 15:42
De la: Tycu, la data 2009-11-11 21:54:12
De la: alina_manuela, la data 2009-11-11 15:36:09
De la: dindirell, la data 2009-11-11 12:04:10 Daca mai stai cu o asemenea femeie,e ca si cum ai sta cu o masea stricata in gura , faci tagma barbateasca de ras!


tagma barbateasca? nu stiam ca sunteti o tagma










Da doamna Alina, tagma barbateasca e superioara, tagmei femeiesti !


creca in visele voastre cele mai imposibile

am si eu o intrebare, ce cauti sa-mi verifici mie profilul domnule tycu?????? te-as ruga frumos sa nu o mai faci k nu gasesti nk interesant tie pe pagina mea!!!

si te rog frumos sa incepi sa renunti la acest site k stiii e dedicat mireselor, sau ce cauti si tu una? e afla ca toate pers care frecventeaza acest forum au deja un sotz sau un logodnic si 110% sau chiar mie la suta pe tine toate fetele de pe acest forum te ocolesc cand vad ce fel de exemplar esti, si anume: ASA NU !!!
agny
Postat pe 12 Noiembrie 2009 16:46
De la: bog1979, la data 2009-11-11 17:51:14Buna, si va multumesc iar pt suportul vostru. Va spun ca am dormit 6 ore cumulat in 4 nopti, am senzatii de greturi. Am uitat sa va spun ceva. am aflat si eu deabea ieri seara. nishte chestii care incalca norme de moralitate. Cand noi eram inca in concediu ea a inceput sa ia pastile anticonceptionale pe ascuns, ceea ce nu a facut decat sa-mi demonstreze ca a fost premeditat, foarte dureros. Trebuia sa-mi spuna atunci pt a-mi scurta suferinta. Doi la mana cand a venit inapoi a venit cu o infetie urinara, chestie pe care nu am luat-o in calcul initial dat fiind ca la femei se intampla destul de frecvent infectii urinare, dar in 12 ani de zile mie nu mi-a facut nici o infectie. Eu la ce fel de orgii mai pot sa ma gandesc. Acum sunt 100% sigur ca voi divorta. Ea neaga ca sar fi intamplat lucruri mai masochiste intre ei...dar tot nu cred ca aud minciuna din tonul vocii...totusi o cunosc dupa atata timp...stiu cand minte, nu neaparat ca ascunde ceva, de aia nu mi-am dat seama ca ascundea ceva dar cand vorbeste cu mine se uita la mine si-mi spune ca "eu n-am facut asa ceva " auzi dupa 12 ani ce e in vocea aia. Acum fetelor sariti pe mine si mai dati, dar mie nu mi se pare normal sa confirme regula, ca o anumita parte din corp e numai a amantului...in cazul asta cam toate. Deci chiar daca nu m-ar fi iubit deloc, ceea ce din nou va spun ca nu e adevarat, eu am stat linga ea, nu poti sa faci asa ceva nici chiar unui om la care DOAR tii. Noi stam separati, si ea zice ca are nevoi de timp fiindca nu stie ce sa faca cu viata ei LOL, ca nu stie cum s-a ajuns aici, si eu nu primesc nici un raspuns. Acum astept un raspuns din partea fetelor legat de partile astea care au alta gandire din partea lor.
Va multumesc din nou.


eu ti-am spus sa nu bagi in seama cei doi "domni" ca ei urasc toate femeile, k de au niste frustari.

eu din cate citesc tu te inveninezi singur cu niste prostii, lucru total obijnuit la voi barbatii, cand va puneti ochelari de cai uitati sa-i mai dati jos. Daca pana si prieteni i-ti zic sa asteti sa te calmezi si sa nu iei decizii pripite nu realizezi ca ei nu-ti vor raul si k ei vad mai bine ce se intampla pt ca nu sunt implicati direct si asa au mintea mai clara nu inveninata cum o ai tu acum.

Iar dc are o infectie urinara sa stii k nu inseamna k a facut parte din orgii cum zici tu, dupa 11 ani eu una as avea pretentia sa stiu de ce e capabil cel de langa mine si pun pariu k tu nu-ti imaginai k e in stare de asa ceva. Pur si simplu de la atata calatorit, din bai neigienizae, din camere de hotel se i-a f usor. Da-ti jos ochelarii de cal!!!!!111
agny
Postat pe 12 Noiembrie 2009 16:51
Am stat si am mai discutat cu ea. i-am spus ca inca as mai fi dispus sa incercam, dar asta nu inseamna ca va merge. dar dupa ce mi-a spus, ca nu mai tine la mine si alte chestii de genu', pur si simplu are ea o problema mai ales de moralitate, si din respect pt mine si pt tot ce a fost frumos intre noi nu trebuia sa faca asa ceva. dar sa-mi spuna ca nu mai tine deloc la mine e cam grav, si ceva a schimbat-o peste noapte si ea inca neaga chestia asta. posibilitatea 2 este sa fie o prefacuta si sa nu fi realizat eu, dar eu stiu ce am simtit din partea ei acum 3 luni si nici ea nu a negat. Oricum, eu am decis mult mai repede ca ea, ca trebuie sa raman indiferent momentan doar sa vad daca se trezeste, daca nu, nu are sens sa lupt pt o cauza pierduta. Eu inteleg ca in mintea unei femei sunt mult mai multe floricele de primavara, dar eu 1 nu-mi permiteam sa se ajunga la asa ceva,sunt ferm convins, si stiu ca fetele nu cred asa ceva, dar nu ma cunoasteti ca om si fire si mai sunt si oameni de acest gen. Eu am decis ca de acum voi face doar ce simt ca e bine pt mine si am sa ma ingrijesc, sa fac tot ce doresc, si sa renunt la fumat, sa calatoresc unde vreau cand vreau. Eu sunt de alta conceptie in aces moment. Acum 1 luna doream sa ne luam un apartament sa facem un copil dar azi doresc sa nu am un apartament, sa stau cu chirie, ca nu a murit nimeni de asta si banii vin si se duc ...deacum pe mine si pt ceea ce-mi doresc. Incerc sa vad cat mai multe fiindca cu asta raman. Ieri mi-am schimbat placa de snowboard, in ianuaria ma apuc sa fac scoala pe A, si in martie o sa-mi fac singur de ziua mea cadou o motocicleta si o sa strabat toti muntii. ceea ce nu am prea facut cu ea...ea gandindu-se la munca, si ea ajunge incet sa realizeze ca si ea e de vina. Va dati seama in ultimul an cum a schimbat locul de munca...vai ce obosita is, vai ca azi n-am chef, asa sa te delasi nu faci nimik in viata asta. Am scris cam mult asa ca ma opresc.
bog1979
Postat pe 13 Noiembrie 2009 09:21
De la: alina_manuela, la data 2009-11-12 15:42:50
De la: Tycu, la data 2009-11-11 21:54:12
De la: alina_manuela, la data 2009-11-11 15:36:09
De la: dindirell, la data 2009-11-11 12:04:10 Daca mai stai cu o asemenea femeie,e ca si cum ai sta cu o masea stricata in gura , faci tagma barbateasca de ras!


tagma barbateasca? nu stiam ca sunteti o tagma










Da doamna Alina, tagma barbateasca e superioara, tagmei femeiesti !


In sfarsit ti-ai dat arama pe fata MISOGINULE, EGOISTULE

huooooooooooo
JOS MISOGINII, JOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSSSS MISOGIINIIIIIIIIIII
AFARA CU EI DE PE GRACE

JOS JOS JOS MISOGINII - oameni egoisti si prost educati, de 2 ori JOS

















sml-love0049: Ce poti sa zici altfel ? concluzia este ca va suntem superiori, ca fara noi nu aveti nici-o sansa de a exista ,si nu mai sti cum sa-ti manifesti necazul , in loc sa ne multumesti ca existam !
Tycu
Postat pe 13 Noiembrie 2009 12:52
De la: aaggnnyy, la data 2009-11-12 16:46:43
De la: Tycu, la data 2009-11-11 21:54:12
De la: alina_manuela, la data 2009-11-11 15:36:09
De la: dindirell, la data 2009-11-11 12:04:10 Daca mai stai cu o asemenea femeie,e ca si cum ai sta cu o masea stricata in gura , faci tagma barbateasca de ras!


tagma barbateasca? nu stiam ca sunteti o tagma










Da doamna Alina, tagma barbateasca e superioara, tagmei femeiesti !


creca in visele voastre cele mai imposibile

am si eu o intrebare, ce cauti sa-mi verifici mie profilul domnule tycu?????? te-as ruga frumos sa nu o mai faci k nu gasesti nk interesant tie pe pagina mea!!!

si te rog frumos sa incepi sa renunti la acest site k stiii e dedicat mireselor, sau ce cauti si tu una? e afla ca toate pers care frecventeaza acest forum au deja un sotz sau un logodnic si 110% sau chiar mie la suta pe tine toate fetele de pe acest forum te ocolesc cand vad ce fel de exemplar esti, si anume: ASA NU !!![/quote






Preafrumoasa domnita aaggnnyy, nu inteleg ce ai cu mine, ce ti-am facut eu ?mai ales ca eu imi respect oltenii mei. De ce ti-am vazut profilul ? pentru ca esti frumoasa, si iti mai admir si eu profilul din avatar, o sa te trec pe mess,ca sa mai avem discutii despre ce doresti,chiar si despre flori, ca si acolo ma pricep , sa mai vad si eu poze cu un chip superb ca al tau !Stiu ca nu esti rea, ca nu ai suflet rau, nu te mai preface,ai un suflet superb, precum chipul tau, precum florile din imagini, nu ma intereseaza ca celelalte "fete" ma ocolesc,nu le iau logodnicii, respect pe toti de pe forum , dar nu sunt obligat sa fiu de acord ce ele in tema data. Acest topic nu este pentru mirese,si nu mai spune sa plec de aici , ca o sa ma cauti, putem face pariu, esti o fata inteligenta , frumoasa , pe mess o sa purtam discutii interesante,
Tycu
Postat pe 13 Noiembrie 2009 13:15
De la: bog1979, la data 2009-11-13 09:21:51Am stat si am mai discutat cu ea. i-am spus ca inca as mai fi dispus sa incercam, dar asta nu inseamna ca va merge. dar dupa ce mi-a spus, ca nu mai tine la mine si alte chestii de genu', pur si simplu are ea o problema mai ales de moralitate, si din respect pt mine si pt tot ce a fost frumos intre noi nu trebuia sa faca asa ceva. dar sa-mi spuna ca nu mai tine deloc la mine e cam grav, si ceva a schimbat-o peste noapte si ea inca neaga chestia asta. posibilitatea 2 este sa fie o prefacuta si sa nu fi realizat eu, dar eu stiu ce am simtit din partea ei acum 3 luni si nici ea nu a negat. Oricum, eu am decis mult mai repede ca ea, ca trebuie sa raman indiferent momentan doar sa vad daca se trezeste, daca nu, nu are sens sa lupt pt o cauza pierduta. Eu inteleg ca in mintea unei femei sunt mult mai multe floricele de primavara, dar eu 1 nu-mi permiteam sa se ajunga la asa ceva,sunt ferm convins, si stiu ca fetele nu cred asa ceva, dar nu ma cunoasteti ca om si fire si mai sunt si oameni de acest gen. Eu am decis ca de acum voi face doar ce simt ca e bine pt mine si am sa ma ingrijesc, sa fac tot ce doresc, si sa renunt la fumat, sa calatoresc unde vreau cand vreau. Eu sunt de alta conceptie in aces moment. Acum 1 luna doream sa ne luam un apartament sa facem un copil dar azi doresc sa nu am un apartament, sa stau cu chirie, ca nu a murit nimeni de asta si banii vin si se duc ...deacum pe mine si pt ceea ce-mi doresc. Incerc sa vad cat mai multe fiindca cu asta raman. Ieri mi-am schimbat placa de snowboard, in ianuaria ma apuc sa fac scoala pe A, si in martie o sa-mi fac singur de ziua mea cadou o motocicleta si o sa strabat toti muntii. ceea ce nu am prea facut cu ea...ea gandindu-se la munca, si ea ajunge incet sa realizeze ca si ea e de vina. Va dati seama in ultimul an cum a schimbat locul de munca...vai ce obosita is, vai ca azi n-am chef, asa sa te delasi nu faci nimik in viata asta. Am scris cam mult asa ca ma opresc.
















Omuleeee, si acum mai stai cu "gunoiul in casa ? Nu-ti place "curatenia "? Pai faci barbatii de ras!!!Da dovada ca ai demnitate,ca-ti place curatenia >!
Tycu
Postat pe 13 Noiembrie 2009 13:21
De la: Tycu, la data 2009-11-13 12:52:33
De la: alina_manuela, la data 2009-11-12 15:42:50
De la: Tycu, la data 2009-11-11 21:54:12
De la: alina_manuela, la data 2009-11-11 15:36:09
De la: dindirell, la data 2009-11-11 12:04:10 Daca mai stai cu o asemenea femeie,e ca si cum ai sta cu o masea stricata in gura , faci tagma barbateasca de ras!


tagma barbateasca? nu stiam ca sunteti o tagma










Da doamna Alina, tagma barbateasca e superioara, tagmei femeiesti !


In sfarsit ti-ai dat arama pe fata MISOGINULE, EGOISTULE

huooooooooooo
JOS MISOGINII, JOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSSSS MISOGIINIIIIIIIIIII
AFARA CU EI DE PE GRACE

JOS JOS JOS MISOGINII - oameni egoisti si prost educati, de 2 ori JOS

















sml-love0049: Ce poti sa zici altfel ? concluzia este ca va suntem superiori, ca fara noi nu aveti nici-o sansa de a exista ,si nu mai sti cum sa-ti manifesti necazul , in loc sa ne multumesti ca existam !


Daca voi existati e datorita femeilor.Deci cine cui trebuie sa multumeasca?
alina
Postat pe 13 Noiembrie 2009 16:20
"Stie tot" nici nu ma asteptam la altceva din partea ta. Am si eu o rugaminte: ia-ti superioritatea, schib-o in monede de 50 de bani pe care sa ti le infigi in partea dorsala. Poate ajuta si la hemoroizi...
fantome
Postat pe 13 Noiembrie 2009 18:47
Bog1979, refa-ti viata. Nu te retine nimeni si nimic. Succes!
fantome
Postat pe 13 Noiembrie 2009 18:51
De la: Tycu, la data 2009-11-13 13:15:57
De la: aaggnnyy, la data 2009-11-12 16:46:43
De la: Tycu, la data 2009-11-11 21:54:12
De la: alina_manuela, la data 2009-11-11 15:36:09
De la: dindirell, la data 2009-11-11 12:04:10 Daca mai stai cu o asemenea femeie,e ca si cum ai sta cu o masea stricata in gura , faci tagma barbateasca de ras!


tagma barbateasca? nu stiam ca sunteti o tagma










Da doamna Alina, tagma barbateasca e superioara, tagmei femeiesti !


creca in visele voastre cele mai imposibile

am si eu o intrebare, ce cauti sa-mi verifici mie profilul domnule tycu?????? te-as ruga frumos sa nu o mai faci k nu gasesti nk interesant tie pe pagina mea!!!

si te rog frumos sa incepi sa renunti la acest site k stiii e dedicat mireselor, sau ce cauti si tu una? e afla ca toate pers care frecventeaza acest forum au deja un sotz sau un logodnic si 110% sau chiar mie la suta pe tine toate fetele de pe acest forum te ocolesc cand vad ce fel de exemplar esti, si anume: ASA NU !!![/quote






Preafrumoasa domnita aaggnnyy, nu inteleg ce ai cu mine, ce ti-am facut eu ?mai ales ca eu imi respect oltenii mei. De ce ti-am vazut profilul ? pentru ca esti frumoasa, si iti mai admir si eu profilul din avatar, o sa te trec pe mess,ca sa mai avem discutii despre ce doresti,chiar si despre flori, ca si acolo ma pricep , sa mai vad si eu poze cu un chip superb ca al tau !Stiu ca nu esti rea, ca nu ai suflet rau, nu te mai preface,ai un suflet superb, precum chipul tau, precum florile din imagini, nu ma intereseaza ca celelalte "fete" ma ocolesc,nu le iau logodnicii, respect pe toti de pe forum , dar nu sunt obligat sa fiu de acord ce ele in tema data. Acest topic nu este pentru mirese,si nu mai spune sa plec de aici , ca o sa ma cauti, putem face pariu, esti o fata inteligenta , frumoasa , pe mess o sa purtam discutii interesante,


1 la mana nu ai de unde sa faci rost de adresa mea de mess
2 la mana, chiar dc ai face rost de ea, in secunda 2 ai lua un mare ignore pt ca nu are rost sa-mi complic viata cu pers ta

nu os fi rea la suflet dar ce poti sa scrii pe acest forum ma face sa nu te privesc deloc cu ochi buni si sa te ocolesc de fiecare data cand citesc posturile tale. Iar cand ma enervez prea rau nu ma pot abtine sa nu zic k ai ceva cu femeile si aici nu glumesc iar cum eu sunt de genul feminin inseamna ca ai ceva si cu mine asa ca.....

si cum zice si alina: existi datorita femeilor, datorita mamei tale care s-a chinuit 9 luni in burta cu tine si care a trecut prin niste dureri groaznice cand te-a nascut...asa ca ar tb sa te gandesti de 2 ori inainte sa scoti acele apelative pe gura la adresa femeilor......

cum ziceam, lasa-ma pe mine ca imi e bine asa cum sunt vezi-ti de tine
agny
Postat pe 14 Noiembrie 2009 00:14
De la: alina_manuela, la data 2009-11-13 16:20:56
De la: Tycu, la data 2009-11-13 12:52:33
De la: alina_manuela, la data 2009-11-12 15:42:50
De la: Tycu, la data 2009-11-11 21:54:12
De la: alina_manuela, la data 2009-11-11 15:36:09
De la: dindirell, la data 2009-11-11 12:04:10 Daca mai stai cu o asemenea femeie,e ca si cum ai sta cu o masea stricata in gura , faci tagma barbateasca de ras!


tagma barbateasca? nu stiam ca sunteti o tagma










Da doamna Alina, tagma barbateasca e superioara, tagmei femeiesti !


In sfarsit ti-ai dat arama pe fata MISOGINULE, EGOISTULE

huooooooooooo
JOS MISOGINII, JOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSSSS MISOGIINIIIIIIIIIII
AFARA CU EI DE PE GRACE

JOS JOS JOS MISOGINII - oameni egoisti si prost educati, de 2 ori JOS

















sml-love0049: Ce poti sa zici altfel ? concluzia este ca va suntem superiori, ca fara noi nu aveti nici-o sansa de a exista ,si nu mai sti cum sa-ti manifesti necazul , in loc sa ne multumesti ca existam !


Daca voi existati e datorita femeilor.Deci cine cui trebuie sa multumeasca?















Nu asa se pune problema, nu ma refer la respectul pentru sot, parinte, frate,prieten, astea sunt probleme particulare ale fiecarei femei,eu ma refer la omul ca barbat, de cand e lumea , se stie ca omul ca barbat, e superior omului ca femeie , adica superior in unele roluri care le are in viata fata de femeie !!
Tycu
Postat pe 14 Noiembrie 2009 09:47
De la: fantome, la data 2009-11-13 18:47:43 "Stie tot" nici nu ma asteptam la altceva din partea ta. Am si eu o rugaminte: ia-ti superioritatea, schib-o in monede de 50 de bani pe care sa ti le infigi in partea dorsala. Poate ajuta si la hemoroizi...









sml-confused0067: Domnita fantome, interesant ca in general la postarile de pe Grade eu cam am fost de acord , ca si in cazul asta,asa ca nu inteleg ce ai cu "Stie tot " sau poate nu-ti convine , mai e si invidia, ca acest "stie tot ", intr-adevar stie tot !asa ca de la el mai ai ce invata !
Tycu
Postat pe 14 Noiembrie 2009 09:54
1 la mana nu ai de unde sa faci rost de adresa mea de mess
2 la mana, chiar dc ai face rost de ea, in secunda 2 ai lua un mare ignore pt ca nu are rost sa-mi complic viata cu pers ta

nu os fi rea la suflet dar ce poti sa scrii pe acest forum ma face sa nu te privesc deloc cu ochi buni si sa te ocolesc de fiecare data cand citesc posturile tale. Iar cand ma enervez prea rau nu ma pot abtine sa nu zic k ai ceva cu femeile si aici nu glumesc iar cum eu sunt de genul feminin inseamna ca ai ceva si cu mine asa ca.....

si cum zice si alina: existi datorita femeilor, datorita mamei tale care s-a chinuit 9 luni in burta cu tine si care a trecut prin niste dureri groaznice cand te-a nascut...asa ca ar tb sa te gandesti de 2 ori inainte sa scoti acele apelative pe gura la adresa femeilor......

cum ziceam, lasa-ma pe mine ca imi e bine asa cum sunt vezi-ti de tine






























Domnita aaggnnyy, nu ai inteles si nu inteleg in general tot ce are chip frumos , mai greu intelege,nu-i vorba de adresa de mess daca o pot afla sau nu, ca asa, am programe de pot afla cate adrese si parole vreau, sau ca primesc ignore, asta nu-mi ajuta , problema este sa fii si talica de acord si nu e vorba de complicat viata cu mine ca nu e vorba sa avem o relatie, asa am pe mess inca 5 persoane [ una o stii]pe mess de pe Grace alte doua de pe Kudika , si alte domnite de pe alte forumuri, si chiat daca aici vezi ca ne certam in pareri, acolo avem discutii interesante prietenesti .Da , intr-adevar, esti frumoasa,precum florile care le asezi cu atata placere, nu inteleg ce rau ti-am facut,cu ce te-am jignit, poate ca era mai bine ca soarta sa fi facut ca noi sa ne intalnim in alta ocazie, si atunci am fi avut o relatie frumoasa , eu respect femeia, ai fi fost floarea vietii mele; "din spuma marii te-ai nascut, din frumoasele povesti, ai venit in asta lume, in inima sa ma ranesti, rea nu esti , stiu asta bine si nici nu ai cum sa fii, chipul tau este o floare , cum sunt florile-n campii "!Mai bine pedepseste-ma ca iubesc femeia, gingasia ei, frumusetea ei , ce sut eu de vina ca mama ta , te-a facut frumoasa ?
Tycu
Postat pe 14 Noiembrie 2009 10:36
De la: aaggnnyy, la data 2009-11-14 00:14:30
De la: Tycu, la data 2009-11-13 13:15:57
De la: aaggnnyy, la data 2009-11-12 16:46:43
De la: Tycu, la data 2009-11-11 21:54:12
De la: alina_manuela, la data 2009-11-11 15:36:09
De la: dindirell, la data 2009-11-11 12:04:10 Daca mai stai cu o asemenea femeie,e ca si cum ai sta cu o masea stricata in gura , faci tagma barbateasca de ras!


tagma barbateasca? nu stiam ca sunteti o tagma










Da doamna Alina, tagma barbateasca e superioara, tagmei femeiesti !


creca in visele voastre cele mai imposibile

am si eu o intrebare, ce cauti sa-mi verifici mie profilul domnule tycu?????? te-as ruga frumos sa nu o mai faci k nu gasesti nk interesant tie pe pagina mea!!!

si te rog frumos sa incepi sa renunti la acest site k stiii e dedicat mireselor, sau ce cauti si tu una? e afla ca toate pers care frecventeaza acest forum au deja un sotz sau un logodnic si 110% sau chiar mie la suta pe tine toate fetele de pe acest forum te ocolesc cand vad ce fel de exemplar esti, si anume: ASA NU !!![/quote






Preafrumoasa domnita aaggnnyy, nu inteleg ce ai cu mine, ce ti-am facut eu ?mai ales ca eu imi respect oltenii mei. De ce ti-am vazut profilul ? pentru ca esti frumoasa, si iti mai admir si eu profilul din avatar, o sa te trec pe mess,ca sa mai avem discutii despre ce doresti,chiar si despre flori, ca si acolo ma pricep , sa mai vad si eu poze cu un chip superb ca al tau !Stiu ca nu esti rea, ca nu ai suflet rau, nu te mai preface,ai un suflet superb, precum chipul tau, precum florile din imagini, nu ma intereseaza ca celelalte "fete" ma ocolesc,nu le iau logodnicii, respect pe toti de pe forum , dar nu sunt obligat sa fiu de acord ce ele in tema data. Acest topic nu este pentru mirese,si nu mai spune sa plec de aici , ca o sa ma cauti, putem face pariu, esti o fata inteligenta , frumoasa , pe mess o sa purtam discutii interesante,


1 la mana nu ai de unde sa faci rost de adresa mea de mess
2 la mana, chiar dc ai face rost de ea, in secunda 2 ai lua un mare ignore pt ca nu are rost sa-mi complic viata cu pers ta

nu os fi rea la suflet dar ce poti sa scrii pe acest forum ma face sa nu te privesc deloc cu ochi buni si sa te ocolesc de fiecare data cand citesc posturile tale. Iar cand ma enervez prea rau nu ma pot abtine sa nu zic k ai ceva cu femeile si aici nu glumesc iar cum eu sunt de genul feminin inseamna ca ai ceva si cu mine asa ca.....

si cum zice si alina: existi datorita femeilor, datorita mamei tale care s-a chinuit 9 luni in burta cu tine si care a trecut prin niste dureri groaznice cand te-a nascut...asa ca ar tb sa te gandesti de 2 ori inainte sa scoti acele apelative pe gura la adresa femeilor......

cum ziceam, lasa-ma pe mine ca imi e bine asa cum sunt vezi-ti de tine


Agny ai grija ca l-ai incantat pe domnul Tycu

alina
Postat pe 22 Noiembrie 2009 12:28
De la: alina_manuela, la data 2009-11-22 12:28:27
De la: aaggnnyy, la data 2009-11-14 00:14:30
De la: Tycu, la data 2009-11-13 13:15:57
De la: aaggnnyy, la data 2009-11-12 16:46:43
De la: Tycu, la data 2009-11-11 21:54:12
De la: alina_manuela, la data 2009-11-11 15:36:09
De la: dindirell, la data 2009-11-11 12:04:10 Daca mai stai cu o asemenea femeie,e ca si cum ai sta cu o masea stricata in gura , faci tagma barbateasca de ras!


tagma barbateasca? nu stiam ca sunteti o tagma










Da doamna Alina, tagma barbateasca e superioara, tagmei femeiesti !


creca in visele voastre cele mai imposibile

am si eu o intrebare, ce cauti sa-mi verifici mie profilul domnule tycu?????? te-as ruga frumos sa nu o mai faci k nu gasesti nk interesant tie pe pagina mea!!!

si te rog frumos sa incepi sa renunti la acest site k stiii e dedicat mireselor, sau ce cauti si tu una? e afla ca toate pers care frecventeaza acest forum au deja un sotz sau un logodnic si 110% sau chiar mie la suta pe tine toate fetele de pe acest forum te ocolesc cand vad ce fel de exemplar esti, si anume: ASA NU !!![/quote






Preafrumoasa domnita aaggnnyy, nu inteleg ce ai cu mine, ce ti-am facut eu ?mai ales ca eu imi respect oltenii mei. De ce ti-am vazut profilul ? pentru ca esti frumoasa, si iti mai admir si eu profilul din avatar, o sa te trec pe mess,ca sa mai avem discutii despre ce doresti,chiar si despre flori, ca si acolo ma pricep , sa mai vad si eu poze cu un chip superb ca al tau !Stiu ca nu esti rea, ca nu ai suflet rau, nu te mai preface,ai un suflet superb, precum chipul tau, precum florile din imagini, nu ma intereseaza ca celelalte "fete" ma ocolesc,nu le iau logodnicii, respect pe toti de pe forum , dar nu sunt obligat sa fiu de acord ce ele in tema data. Acest topic nu este pentru mirese,si nu mai spune sa plec de aici , ca o sa ma cauti, putem face pariu, esti o fata inteligenta , frumoasa , pe mess o sa purtam discutii interesante,


1 la mana nu ai de unde sa faci rost de adresa mea de mess
2 la mana, chiar dc ai face rost de ea, in secunda 2 ai lua un mare ignore pt ca nu are rost sa-mi complic viata cu pers ta

nu os fi rea la suflet dar ce poti sa scrii pe acest forum ma face sa nu te privesc deloc cu ochi buni si sa te ocolesc de fiecare data cand citesc posturile tale. Iar cand ma enervez prea rau nu ma pot abtine sa nu zic k ai ceva cu femeile si aici nu glumesc iar cum eu sunt de genul feminin inseamna ca ai ceva si cu mine asa ca.....

si cum zice si alina: existi datorita femeilor, datorita mamei tale care s-a chinuit 9 luni in burta cu tine si care a trecut prin niste dureri groaznice cand te-a nascut...asa ca ar tb sa te gandesti de 2 ori inainte sa scoti acele apelative pe gura la adresa femeilor......

cum ziceam, lasa-ma pe mine ca imi e bine asa cum sunt vezi-ti de tine


Agny ai grija ca l-ai incantat pe domnul Tycu


















Da, m-a incantat, e o persoana inteligenta , frumoasa , si tot respectul pentru ea !
Tycu
Postat pe 22 Noiembrie 2009 19:34
De la: alina_manuela, la data 2009-11-22 12:28:27
De la: aaggnnyy, la data 2009-11-14 00:14:30
De la: Tycu, la data 2009-11-13 13:15:57
De la: aaggnnyy, la data 2009-11-12 16:46:43
De la: Tycu, la data 2009-11-11 21:54:12
De la: alina_manuela, la data 2009-11-11 15:36:09
De la: dindirell, la data 2009-11-11 12:04:10 Daca mai stai cu o asemenea femeie,e ca si cum ai sta cu o masea stricata in gura , faci tagma barbateasca de ras!


tagma barbateasca? nu stiam ca sunteti o tagma










Da doamna Alina, tagma barbateasca e superioara, tagmei femeiesti !


creca in visele voastre cele mai imposibile

am si eu o intrebare, ce cauti sa-mi verifici mie profilul domnule tycu?????? te-as ruga frumos sa nu o mai faci k nu gasesti nk interesant tie pe pagina mea!!!

si te rog frumos sa incepi sa renunti la acest site k stiii e dedicat mireselor, sau ce cauti si tu una? e afla ca toate pers care frecventeaza acest forum au deja un sotz sau un logodnic si 110% sau chiar mie la suta pe tine toate fetele de pe acest forum te ocolesc cand vad ce fel de exemplar esti, si anume: ASA NU !!![/quote






Preafrumoasa domnita aaggnnyy, nu inteleg ce ai cu mine, ce ti-am facut eu ?mai ales ca eu imi respect oltenii mei. De ce ti-am vazut profilul ? pentru ca esti frumoasa, si iti mai admir si eu profilul din avatar, o sa te trec pe mess,ca sa mai avem discutii despre ce doresti,chiar si despre flori, ca si acolo ma pricep , sa mai vad si eu poze cu un chip superb ca al tau !Stiu ca nu esti rea, ca nu ai suflet rau, nu te mai preface,ai un suflet superb, precum chipul tau, precum florile din imagini, nu ma intereseaza ca celelalte "fete" ma ocolesc,nu le iau logodnicii, respect pe toti de pe forum , dar nu sunt obligat sa fiu de acord ce ele in tema data. Acest topic nu este pentru mirese,si nu mai spune sa plec de aici , ca o sa ma cauti, putem face pariu, esti o fata inteligenta , frumoasa , pe mess o sa purtam discutii interesante,


1 la mana nu ai de unde sa faci rost de adresa mea de mess
2 la mana, chiar dc ai face rost de ea, in secunda 2 ai lua un mare ignore pt ca nu are rost sa-mi complic viata cu pers ta

nu os fi rea la suflet dar ce poti sa scrii pe acest forum ma face sa nu te privesc deloc cu ochi buni si sa te ocolesc de fiecare data cand citesc posturile tale. Iar cand ma enervez prea rau nu ma pot abtine sa nu zic k ai ceva cu femeile si aici nu glumesc iar cum eu sunt de genul feminin inseamna ca ai ceva si cu mine asa ca.....

si cum zice si alina: existi datorita femeilor, datorita mamei tale care s-a chinuit 9 luni in burta cu tine si care a trecut prin niste dureri groaznice cand te-a nascut...asa ca ar tb sa te gandesti de 2 ori inainte sa scoti acele apelative pe gura la adresa femeilor......

cum ziceam, lasa-ma pe mine ca imi e bine asa cum sunt vezi-ti de tine


Agny ai grija ca l-ai incantat pe domnul Tycu



am am pupici
agny
Postat pe 23 Noiembrie 2009 10:47
De la: aaggnnyy, la data 2009-11-23 10:47:01
De la: alina_manuela, la data 2009-11-22 12:28:27
De la: aaggnnyy, la data 2009-11-14 00:14:30
De la: Tycu, la data 2009-11-13 13:15:57
De la: aaggnnyy, la data 2009-11-12 16:46:43
De la: Tycu, la data 2009-11-11 21:54:12
De la: alina_manuela, la data 2009-11-11 15:36:09
De la: dindirell, la data 2009-11-11 12:04:10 Daca mai stai cu o asemenea femeie,e ca si cum ai sta cu o masea stricata in gura , faci tagma barbateasca de ras!


tagma barbateasca? nu stiam ca sunteti o tagma










Da doamna Alina, tagma barbateasca e superioara, tagmei femeiesti !


creca in visele voastre cele mai imposibile

am si eu o intrebare, ce cauti sa-mi verifici mie profilul domnule tycu?????? te-as ruga frumos sa nu o mai faci k nu gasesti nk interesant tie pe pagina mea!!!

si te rog frumos sa incepi sa renunti la acest site k stiii e dedicat mireselor, sau ce cauti si tu una? e afla ca toate pers care frecventeaza acest forum au deja un sotz sau un logodnic si 110% sau chiar mie la suta pe tine toate fetele de pe acest forum te ocolesc cand vad ce fel de exemplar esti, si anume: ASA NU !!![/quote






Preafrumoasa domnita aaggnnyy, nu inteleg ce ai cu mine, ce ti-am facut eu ?mai ales ca eu imi respect oltenii mei. De ce ti-am vazut profilul ? pentru ca esti frumoasa, si iti mai admir si eu profilul din avatar, o sa te trec pe mess,ca sa mai avem discutii despre ce doresti,chiar si despre flori, ca si acolo ma pricep , sa mai vad si eu poze cu un chip superb ca al tau !Stiu ca nu esti rea, ca nu ai suflet rau, nu te mai preface,ai un suflet superb, precum chipul tau, precum florile din imagini, nu ma intereseaza ca celelalte "fete" ma ocolesc,nu le iau logodnicii, respect pe toti de pe forum , dar nu sunt obligat sa fiu de acord ce ele in tema data. Acest topic nu este pentru mirese,si nu mai spune sa plec de aici , ca o sa ma cauti, putem face pariu, esti o fata inteligenta , frumoasa , pe mess o sa purtam discutii interesante,


1 la mana nu ai de unde sa faci rost de adresa mea de mess
2 la mana, chiar dc ai face rost de ea, in secunda 2 ai lua un mare ignore pt ca nu are rost sa-mi complic viata cu pers ta

nu os fi rea la suflet dar ce poti sa scrii pe acest forum ma face sa nu te privesc deloc cu ochi buni si sa te ocolesc de fiecare data cand citesc posturile tale. Iar cand ma enervez prea rau nu ma pot abtine sa nu zic k ai ceva cu femeile si aici nu glumesc iar cum eu sunt de genul feminin inseamna ca ai ceva si cu mine asa ca.....

si cum zice si alina: existi datorita femeilor, datorita mamei tale care s-a chinuit 9 luni in burta cu tine si care a trecut prin niste dureri groaznice cand te-a nascut...asa ca ar tb sa te gandesti de 2 ori inainte sa scoti acele apelative pe gura la adresa femeilor......

cum ziceam, lasa-ma pe mine ca imi e bine asa cum sunt vezi-ti de tine


Agny ai grija ca l-ai incantat pe domnul Tycu



am am pupici















Nu te speria domnita, ca am un suflet minunat, la fapte sunt om cuminte si la vorbe-s calculat,si jur frumoasa domnita , pe toti ai mei Dumnezei, ca nu fac rau nici unei muste, dapai unei frumoase femei .Scriu si eu, ca celelalte ,cum scriu toate de pe aici, pentru oltencuta aaggnnyy, milioane de pupici !!!!!!!!
Tycu
Postat pe 23 Noiembrie 2009 17:42
Nu stiu cu ce te-ar putea ajuta dar ma aflu in aceeasi dilema.Povestea este destul de dureroasa. Am inceput casnicia si 2 ani de zile am continuat sa merg in strainatate (3-6luni pe an) pt a termina de renovat apartamentul pe care eu il cuparasem inainte. Am aflat cu inima zdrobita dupa 2 ani ca ea chiar dupa 5 luni de la casatorie ma insela cu un altul......Imi venea sa mor. Copii nu aveam puteam cu usurinta sa inchei insa sunt un om milos si nu doream sa iasa scandal mare, poate si frica de a mai iesi pe strada cu rusinea in frunte......Am iertat-o , cu greu dar am iertat-o, insa ea nu mi-a spus tot adevarul si identitatea intrusului nu am aflat-o nici azi. Mi-a promis ca nu o sa mai faca (desigur ca am crezut-o cu greu dar pana la urma parea sa fie asa). Lucrurile au evoluat avem acum un copil ce a trecut recent pragul de un anisor si anul a fost plin de certuri(nu vreau sa intru in detalii insa au fost destule spuse si aruncate) Am avvut si eu vina mea insa nici ea nu a fost usa bisericii. Totusi in urma cu ceva timp am facut un test pt ca prea se comporta ca si atunci cand ma insela. "Simptomele" erau evidente insa am dorit sa ma conving ca ma insel si din pacate am descoperit ca atunci cand eu plecam din localitate cu treburi de munca si ma intorceam seara tarziu ii dadea de grija amantului ca eu plec si poate veni linistit ca sunt plecat. Tipul am inteles ca e si el casatorit(nu sunt sigur ca mi-a zis adevarul) si nu poate scapa asa usor din casa. Cineva m-a sfatuit sa rabd pana ii prind in fapt,pt ca daca pic in plasa de a fi sincer si sa-i spun nu o sa recunoasca nimic(la fel ca prima data). Am rabdare insa ma macin cumplit, prieteni nu am sa ma descarc asa ca am ales calea forumurilor. Pot sa-i intind o cursa insa nu stiu daca va functiona(poate ca va fi prea dureros sa o prind in fapt). Totusi ideea este ca imi iubesc enorm copilul si am fost tot timpul alaturi de ea si am ajutat-o cand eram acasa si nu eram plecat la munca, mi-am "abandonat " si tatal care a ramas singurel pe lume recent, in ideea ca tot timpul liber mi l-am dedicat ei si copilului, pe tata l-am vizitat foarte rar, si totusi nu a fost bine, a trebuit sa reia legatura cu acesl domn.
Ok , am inteles ca toate cuplurile au certuri(poate 1 la 1000 nu au) insa NU INSELI!!!!!!!!!cauti sa vezi unde ai gresit si sa refaci armania in casa, nu te arunci in bratele altui barbat. Initial cand am prins-o cu mesajele de "noapte buna" de la amant imi spunea ca a vrut sa o rupa dar ii era frica sa nu ii faca rau(fiind un om razbunator). Cred ca a fost o minciuna gogonata pe care am inghitit-o ca un prost ce sunt, pentru ca ea il iubea si nu a incetat niciodata sa faca acest lucru, DOVADA este ceea ce face acum. Ma gandesc la un singur lucru , ca acel om nu va fi capabil sa imi iubeascva niciodata copilul cum il iubesc eu, si iar ma gandesc la faptul ca nu ii e frica de Dumnezeu sa se vada cu el si sa-l tarasca pe acest copil nevinovat si dulce in murdariile ei. Stiu ca fiecare caz este diferit , la fel ca si parerile tuturor insa cum am spus la inceput ma aflu in dilema. Daca cineva crede ca ma poate ajuta sa descopar identitatea lui il rog sa imi spuna sau cel putin sa imi scrie la dasilvafb@yahoo.com (as avea nevoie de ajutor , insa nu pot sa spun in public, as prefera sa discut asta cu cineva in privat prin e-mail). Va rog mult daca aveti dorinta de a ajuta un om distrus sa i mi scrieti.
Va multumesc mult
grace006671
Postat pe 3 Decembrie 2009 09:18
De la: grace006671, la data 2009-12-03 09:18:33Nu stiu cu ce te-ar putea ajuta dar ma aflu in aceeasi dilema.Povestea este destul de dureroasa. Am inceput casnicia si 2 ani de zile am continuat sa merg in strainatate (3-6luni pe an) pt a termina de renovat apartamentul pe care eu il cuparasem inainte. Am aflat cu inima zdrobita dupa 2 ani ca ea chiar dupa 5 luni de la casatorie ma insela cu un altul......Imi venea sa mor. Copii nu aveam puteam cu usurinta sa inchei insa sunt un om milos si nu doream sa iasa scandal mare, poate si frica de a mai iesi pe strada cu rusinea in frunte......Am iertat-o , cu greu dar am iertat-o, insa ea nu mi-a spus tot adevarul si identitatea intrusului nu am aflat-o nici azi. Mi-a promis ca nu o sa mai faca (desigur ca am crezut-o cu greu dar pana la urma parea sa fie asa). Lucrurile au evoluat avem acum un copil ce a trecut recent pragul de un anisor si anul a fost plin de certuri(nu vreau sa intru in detalii insa au fost destule spuse si aruncate) Am avvut si eu vina mea insa nici ea nu a fost usa bisericii. Totusi in urma cu ceva timp am facut un test pt ca prea se comporta ca si atunci cand ma insela. "Simptomele" erau evidente insa am dorit sa ma conving ca ma insel si din pacate am descoperit ca atunci cand eu plecam din localitate cu treburi de munca si ma intorceam seara tarziu ii dadea de grija amantului ca eu plec si poate veni linistit ca sunt plecat. Tipul am inteles ca e si el casatorit(nu sunt sigur ca mi-a zis adevarul) si nu poate scapa asa usor din casa. Cineva m-a sfatuit sa rabd pana ii prind in fapt,pt ca daca pic in plasa de a fi sincer si sa-i spun nu o sa recunoasca nimic(la fel ca prima data). Am rabdare insa ma macin cumplit, prieteni nu am sa ma descarc asa ca am ales calea forumurilor. Pot sa-i intind o cursa insa nu stiu daca va functiona(poate ca va fi prea dureros sa o prind in fapt). Totusi ideea este ca imi iubesc enorm copilul si am fost tot timpul alaturi de ea si am ajutat-o cand eram acasa si nu eram plecat la munca, mi-am "abandonat " si tatal care a ramas singurel pe lume recent, in ideea ca tot timpul liber mi l-am dedicat ei si copilului, pe tata l-am vizitat foarte rar, si totusi nu a fost bine, a trebuit sa reia legatura cu acesl domn.
Ok , am inteles ca toate cuplurile au certuri(poate 1 la 1000 nu au) insa NU INSELI!!!!!!!!!cauti sa vezi unde ai gresit si sa refaci armania in casa, nu te arunci in bratele altui barbat. Initial cand am prins-o cu mesajele de "noapte buna" de la amant imi spunea ca a vrut sa o rupa dar ii era frica sa nu ii faca rau(fiind un om razbunator). Cred ca a fost o minciuna gogonata pe care am inghitit-o ca un prost ce sunt, pentru ca ea il iubea si nu a incetat niciodata sa faca acest lucru, DOVADA este ceea ce face acum. Ma gandesc la un singur lucru , ca acel om nu va fi capabil sa imi iubeascva niciodata copilul cum il iubesc eu, si iar ma gandesc la faptul ca nu ii e frica de Dumnezeu sa se vada cu el si sa-l tarasca pe acest copil nevinovat si dulce in murdariile ei. Stiu ca fiecare caz este diferit , la fel ca si parerile tuturor insa cum am spus la inceput ma aflu in dilema. Daca cineva crede ca ma poate ajuta sa descopar identitatea lui il rog sa imi spuna sau cel putin sa imi scrie la dasilvafb@yahoo.com (as avea nevoie de ajutor , insa nu pot sa spun in public, as prefera sa discut asta cu cineva in privat prin e-mail). Va rog mult daca aveti dorinta de a ajuta un om distrus sa i mi scrieti.
Va multumesc mult









Domnule, la matale e clara si simpla situatia,femeia nu te-a luat din dragoste ci din interes,paravan,important sa stii ca nu te-a iubit niciodata si domnule nu te va iubi vreodata, indiferent ce va spune si face , pentru ea ,in ochii ei esti pe ultimul loc , esti o carpa , un stergator pentru ea.Nu , nu ai nicio vina cu plecatul la munca . Cum adica ai fost milos si ai iertat-o ? a patit ceva ca sa fii milos ? Ai facut cea mai mare greseala ca ai iertat-o , in felul asta ti-ai calcat demnitatea in picioare, e o vorba care spune ca "decat cu caciula rupta in cap , mai bine cu capul gol " sau decat cu masele cariate in gura , mai bine stirb !Voi stand impreuna faceti mult rau copilului, un copil crescut intr-o relatie falsa bazata pe minciuna , nu prea are viitor cum trebuie ! Salveaza-te salveaza-ti demnitatea ,salveaza viitorul copilului prin divort, poate ca iubirea adevarata te asteapta undeva , doar sa faci pasul ! nu mai trai in minciuna si fals ca o sa te ia de fraier, cu conceptia ca o sa ma ierte ca e moale si fraier.Stand cu o asemenea femeie ajungi sa rada toti pe la spate , sa fii aratat cu degetul chiar si de prieteni !Trezeste-te si arunca gunoiul din casa fa curatenia de craciun !!
Tycu
Postat pe 3 Decembrie 2009 18:17
am un singur sfat pt tine,despartitiva k asa e mai bine,atat pt tine cat si pt ea,dragoste cu dea sila nu se poate,asta e,fiecare pe drumul lui mai sunt femei in lume cat si barbati,iar cat despre infectie urinara,iti zic sa mai consulti si u niste carti despre femei k sati dai seama de unde se poate lua o infectie desi mai sus cateva fete tiau zis de unde,iar dumneata domnule ticu teai cam pripit sa tragi o concluzie proasta,voi barbati sunteti pe pamant datorita noua chiar dak voi ati fost primi pe pamant si apoi nea facut si pe noi din coasta voastra da gandestete,k mama ta tot femeie e si esti aici datorita ei asa k te rog frumos sa gandesti de o 1000 de ori inainte k sa scoti o prostie pe gura,acum nu mio lua in nume de rau k nu am nmk cu tine da cateodata scoti prostii pe gura.
dulcik0021
Postat pe 4 Decembrie 2009 15:48
De la: dulcik0021, la data 2009-12-04 15:48:13am un singur sfat pt tine,despartitiva k asa e mai bine,atat pt tine cat si pt ea,dragoste cu dea sila nu se poate,asta e,fiecare pe drumul lui mai sunt femei in lume cat si barbati,iar cat despre infectie urinara,iti zic sa mai consulti si u niste carti despre femei k sati dai seama de unde se poate lua o infectie desi mai sus cateva fete tiau zis de unde,iar dumneata domnule ticu teai cam pripit sa tragi o concluzie proasta,voi barbati sunteti pe pamant datorita noua chiar dak voi ati fost primi pe pamant si apoi nea facut si pe noi din coasta voastra da gandestete,k mama ta tot femeie e si esti aici datorita ei asa k te rog frumos sa gandesti de o 1000 de ori inainte k sa scoti o prostie pe gura,acum nu mio lua in nume de rau k nu am nmk cu tine da cateodata scoti prostii pe gura.












Am vazut in avatar ca oltenii sunt foarte frumosi, mai ales ele . ai dreptate cu sfatul care l-ai dat barbatului sa se desparta, asa e , este singura solutie salvatoare pentru el , demnitatea lui si viitorul copilului. Domnnita , cu toate ca sunt credincios, nu cred in Adam si Eva si a lor coaste .Spui ca barbatii sunt pe pamant datorita "noua" , dar voi " noua" cu cine ne-ati facut ?asa ca fara noi, baza omenirii, voi nu erati,spui ca sunt aici datorita mamei,dar mama fara barbat nu ma facea pe mine, asa ca ori unde in societatea umana barbatul e pe primul loc , asa ca sa respectati barbatul,el fiind " taticul " lumii !datoria voastra este sa le fiti ascultatoare ,credincioase, cinstite ,sa -i iubiti si respectati !!!!
Tycu
Postat pe 5 Decembrie 2009 10:08
Pacat, imi pare rau de ce ti s-a intamplat. Din nefericire relatiile incepute la varste atat de mici sunt sortite acestui deznodamant. Partenerii nu si-au petrecut tineretea liberi si la un moment dat unul sau ambii incep sa simta nevoia sa recupereze ce au pierdut. Nu stiu daca o vei putea ierta, este foarte greu, pacat ca nu s-a gandit inainte sa faca greseala asta imensa macar la copii daca nu la tine . Este ingrozitor sa cresti cu o familie destramata si ea nu s-a gandit ca si-a asumat o responsabilitate sa formeze doi oameni , iar prin fapta ei ei se vor forma probabil cu niste lacune in caracter din cauza unui eventual divort sau scandalurilor din familie . Nu stiu ce as putea sa va sfatuiesc pentru ca sunteti oameni nu sfinti, nu martiri, e greu sa te abandonezi si sa ierti si sa uiti . Dar , daca ati putea, ar fi minunat cel putin pentru copii.
Arlene
Postat pe 5 Decembrie 2009 11:39
ok domnule ticu iti dau dreptate,suntem pe pamant datorita voua,da pana la urma voi nu puteti trai fara noi si nici noi fara voi,ne completam reciproc.esti de acord cu mine?¿?¿?¿?¿nu are rost sa insist cu chestii banale cum k noi suntem pe pamant datorita voua si invers,suntem pe pamant pt k asa a vrut D-zeu,ar trebui sa fi si u mai serios nu te mai contrazice cu toate fetele,dale lor dreptate chiar dak nu au,aratale k esti un adevarat gentelman,doar sti ca cei mai destepti cedeaza,nu le face pe toate fetele sa aiba o parere proasta despre tine,pt k am vazut k unele din ele te cred un om care nu stie sa respecte femeile,aratale k nu e asa,poate k gresesc spunandu-ti chestiile astea,da fi altfel,dak o femeie a inselat un barbat nu inseamna k toate suntem la fel,invata sa respecti femeia,si nu te supara pe mine k nu ai d c am zis ce cred eu k e mai bn,astfel eviti k sa te maiinsulte fetele intelegi.sper sati prinda bn sfatul meu.
dulcik0021
Postat pe 6 Decembrie 2009 16:29
De la: dulcik0021, la data 2009-12-06 16:29:08ok domnule ticu iti dau dreptate,suntem pe pamant datorita voua,da pana la urma voi nu puteti trai fara noi si nici noi fara voi,ne completam reciproc.esti de acord cu mine?¿?¿?¿?¿nu are rost sa insist cu chestii banale cum k noi suntem pe pamant datorita voua si invers,suntem pe pamant pt k asa a vrut D-zeu,ar trebui sa fi si u mai serios nu te mai contrazice cu toate fetele,dale lor dreptate chiar dak nu au,aratale k esti un adevarat gentelman,doar sti ca cei mai destepti cedeaza,nu le face pe toate fetele sa aiba o parere proasta despre tine,pt k am vazut k unele din ele te cred un om care nu stie sa respecte femeile,aratale k nu e asa,poate k gresesc spunandu-ti chestiile astea,da fi altfel,dak o femeie a inselat un barbat nu inseamna k toate suntem la fel,invata sa respecti femeia,si nu te supara pe mine k nu ai d c am zis ce cred eu k e mai bn,astfel eviti k sa te maiinsulte fetele intelegi.sper sati prinda bn sfatul meu.



dar pe el cine amarul lui l-a nascut? Tatal sau?
sunnydays_grace
Postat pe 6 Decembrie 2009 18:30
De la: dulcik0021, la data 2009-12-06 16:29:08ok domnule ticu iti dau dreptate,suntem pe pamant datorita voua,da pana la urma voi nu puteti trai fara noi si nici noi fara voi,ne completam reciproc.esti de acord cu mine?¿?¿?¿?¿nu are rost sa insist cu chestii banale cum k noi suntem pe pamant datorita voua si invers,suntem pe pamant pt k asa a vrut D-zeu,ar trebui sa fi si u mai serios nu te mai contrazice cu toate fetele,dale lor dreptate chiar dak nu au,aratale k esti un adevarat gentelman,doar sti ca cei mai destepti cedeaza,nu le face pe toate fetele sa aiba o parere proasta despre tine,pt k am vazut k unele din ele te cred un om care nu stie sa respecte femeile,aratale k nu e asa,poate k gresesc spunandu-ti chestiile astea,da fi altfel,dak o femeie a inselat un barbat nu inseamna k toate suntem la fel,invata sa respecti femeia,si nu te supara pe mine k nu ai d c am zis ce cred eu k e mai bn,astfel eviti k sa te maiinsulte fetele intelegi.sper sati prinda bn sfatul meu.



























Ai dreptate cu aparitia omului pe pamant ,normal ca nu exista "noi si voi " este o completare reciproca , dar vreau sa spun ca nu cred in Adam si Eva .!Interesant ce spui insa, e cu acordul asta al meu . Domnita , cum pot eu sa fiu de acord cu o femeie, care intelege altfel ce inseamna "normal " in sex,?? Da ,sexul e un instinct primar , e o necesitate , e normal sa se faca , dar ... conteaza foarte mult , cu cine il face, cand il face si unde il face , de asta are omul rationamentul , care trebuie sa dea sexului o foarte mare importanta .!Nu pot sa fiu de acord cu fetele care vad in sex doar placerea , ca asa e moda, ca tipul arata mai bine,ca daca esti virgina esti proasta , ca ce e aia ambitie barbateasca , ca sexul e eva normal cum ai bea apa sau sa mananci,pentru asa persoane am tot dispretul ca sunt C-rVe , dar am tot respectul pentru cele care isi repecta cinstea , cumintenia , propriul trup si partenerul de langa ea !!
Tycu
Postat pe 7 Decembrie 2009 13:44
De la: sunnydays, la data 2009-12-06 18:30:30
De la: dulcik0021, la data 2009-12-06 16:29:08ok domnule ticu iti dau dreptate,suntem pe pamant datorita voua,da pana la urma voi nu puteti trai fara noi si nici noi fara voi,ne completam reciproc.esti de acord cu mine?¿?¿?¿?¿nu are rost sa insist cu chestii banale cum k noi suntem pe pamant datorita voua si invers,suntem pe pamant pt k asa a vrut D-zeu,ar trebui sa fi si u mai serios nu te mai contrazice cu toate fetele,dale lor dreptate chiar dak nu au,aratale k esti un adevarat gentelman,doar sti ca cei mai destepti cedeaza,nu le face pe toate fetele sa aiba o parere proasta despre tine,pt k am vazut k unele din ele te cred un om care nu stie sa respecte femeile,aratale k nu e asa,poate k gresesc spunandu-ti chestiile astea,da fi altfel,dak o femeie a inselat un barbat nu inseamna k toate suntem la fel,invata sa respecti femeia,si nu te supara pe mine k nu ai d c am zis ce cred eu k e mai bn,astfel eviti k sa te maiinsulte fetele intelegi.sper sati prinda bn sfatul meu.



dar pe el cine amarul lui l-a nascut? Tatal sau?
















Nu mai pune intrebari copilaresti , fii mai serioasa in postari !!!
Tycu
Postat pe 7 Decembrie 2009 13:47
aici sunt cu totul de acord cu tine,nici eu nu suport femeile care fac sex doar din placere,mie scarba de astfel de femei,chiar dak si eu sunt femeie,da eu ma consider una dintre putinele norcoase,am un barbat care ma iubeste si ma face sa ma simt iubita,nici prin cap nu miar trece sa il insel,nu as putea,mas simti prea murdara dak as sti k las putea insela cu un alt barbat,da vezi u nu toate suntem LA FEL,rar mai gasesti femeie si barbat care sa nu insele,da eu maistiu un lucru k tot femeile sunt vinovate atunci cand barbatu se da la ele,k dak ele nu ar ridik coada nici voi nu ati gresi da uite k aici tot noi femeile avem o mare parte din vina,eu una sunt constienta de faptul k femeile,majoritatea din ele sunt vinovate,si asta pt k exista prea multe panarame care nu le pasa k pot distruge o familie,asa k ai dreptate sunt de partea ta cand zici k nu suporti femelie curve.
dulcik0021
Postat pe 7 Decembrie 2009 21:30
De la: dulcik0021, la data 2009-12-07 21:30:54aici sunt cu totul de acord cu tine,nici eu nu suport femeile care fac sex doar din placere,mie scarba de astfel de femei,chiar dak si eu sunt femeie,da eu ma consider una dintre putinele norcoase,am un barbat care ma iubeste si ma face sa ma simt iubita,nici prin cap nu miar trece sa il insel,nu as putea,mas simti prea murdara dak as sti k las putea insela cu un alt barbat,da vezi u nu toate suntem LA FEL,rar mai gasesti femeie si barbat care sa nu insele,da eu maistiu un lucru k tot femeile sunt vinovate atunci cand barbatu se da la ele,k dak ele nu ar ridik coada nici voi nu ati gresi da uite k aici tot noi femeile avem o mare parte din vina,eu una sunt constienta de faptul k femeile,majoritatea din ele sunt vinovate,si asta pt k exista prea multe panarame care nu le pasa k pot distruge o familie,asa k ai dreptate sunt de partea ta cand zici k nu suporti femelie curve.



Gresit, nu sunt toate femeile vinovate cand barbatii se dau la ele.Ai auzit de mitocani sau numai eu? De acei barbati pe care ii respingi evident dar pt ei nu e o problema, mitocania lor duce la absurd? Asta nu inseamna ca ridici coada. A ridica coada e atunci cand o cauti si finalizezi in ceva.
sunnydays_grace
Postat pe 7 Decembrie 2009 21:49
Tycu, sunt serioasa in postari, te intrebam pt ca asa imi dai impresia, ca e tine te-a nascut un barbat. Eu stiam ca feminismul duce la extrem, dar nu stiam ca si barbatii au latura asta au cel putin nu am avut eu contact cu persoane care sa desconsidere atat femeia si sa aiba respect pt ea doar daca a avut in viata ei un singur barbat si acela sotul ei.
sunnydays_grace
Postat pe 7 Decembrie 2009 21:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
as dori un ajutor 13 De la: Diamond 24 Iulie 2010 21:26
bauturile pt nunta 52 De la: Gobeaja_Alex_1 30 August 2013 11:46
Am nevoie de raspuns!! 4 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:44
Vand rochie de mireasa stil REGAL 1 De la: grace006413 17 Noiembrie 2009 13:03
CADOURI INEDITE PT NUNTA SAU ALTE EVENIMENTE 1 De la: AngelaHaq 14 Noiembrie 2010 03:06