Setari Cookie-uri

cand afli ca e insurat

De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-12 11:12:16
De la: luiza_dulce, la data 2010-08-12 11:06:03mai ma omoara gandul asta ca toti stiau si nimeni nu mi-a zis si nu inteleg de ce ,putea sa imi spuna adevarul macar dupa o perioada ,ca daca stiam ca e insurat nici dracu nu se uita la el ,cum am zis zici ca e zona crepusculara


decat sa te zbati ca pestele pe uscat ranindu-ti creeru', mai bine ai pune mana si ai cerceta adevaru'. daca intradevar e sotia lui!!
daca e, asta e! mergi in pace si in viitor si nu te mai framanta. tot tu-ti faci rau!



hi GEO cat ma bucur ca te regasesc pe-aici,parca e un pic mai liniste aici sau mi se pare mie....mai sunt cateva ramasitze de rautate dar parca nu chiar asa de rau ca innainte.Salutari si ai grija de tine...
di_cristina
Postat pe 4 Mai 2011 17:51
sfatul meu ar fi sa vezi jumatatea plina a paharului....bine ca nu ai copil cu el sa fie si mai complicata situatia,ar trebui sa te bucuri ca ai aflat (inca nu prea tarziu) ce fel de dobitoc ai avut ghinionul sa intalnesti ,greseli facem cu totii iar de judecat se gaseste mereu cate cineva (care a gresit mult mai mult) sa te judece.....stiu ca doare dar tu trebuie sa fi puternica sa mergi mai eparte .....peste ceva timp ai sa vazi ca ai sa privesti lucrurile altfel....macar tu te sti corecta si nu ai gresit cu nimik si asta crede-ma ca conteaza cel mai mult.....ar mai fi multe de zis dar sper sa intelegi punctul meu de vedere te pup si ai grija de tine......
di_cristina
Postat pe 4 Mai 2011 18:00
De la: Barbie30, la data 2010-08-12 10:26:36Imi este greu sa cred ca in 3 ani nu a facut nimic care sa-ti arate ca e insurat si are un copil,singurul lucru pe care poti sa il faci si cred ca e si cel mai indicat e sa il lasi in pace si sa-ti vezi de viata ta.Next time fi mai atenta la barbatii de pe net si deschide bine ochisorii cand mai alegi sa ai o relatie la distanta!


eu sunt insurat! se stie! sunt disponibil decat ca amant..barbie!
pickard
Postat pe 4 Mai 2011 18:34
IMI PARE RAU PENTRU TINE CA SUFERI DAR ZII MULTUMESC LUI BUNUL DUMNEZEU CA TEA FERIT DE EL, VEAZA MERGE INAINTE FII PUTERNICA AI GR IJA DE TINE DE SANATATEA TA SI TAIE TOATE LEGATURELE CU FM LUI, DIN CEA CE SCRII SE INTELEGE CA ESTI O FATA BUNA,SENSIBILA ASA CA BAFTA ! SE ZICE: PE SCIRBA CUEVA NU SE FACE FERICIRE
Madlen7
Postat pe 10 Ianuarie 2012 00:01
Puur si simplu GHINION (bad choice) sau TELENOVELA !

Vizitiul_tm.
vizitiul_tm
Postat pe 25 Ianuarie 2012 15:38
parerea mea e k nu era insurat acest barbat...nu exista familii de genul asta el la masa ea ma masa,e mult mai bine ca ai aflat la timp si ar fii bine sa te gasesti cu amandoi pt a clarifica treburile....stiu k te simti injosita.....printr-o situatie similara am trecut si eu
krizantema
Postat pe 28 Aprilie 2012 17:27
Draga ,te compatimesc ,esti incoerenta in exprimare si gandire,ceea ce arata ca ai un coeficient de inteligenta destul de redus Nu-i de mirare ca te regulezi cu un tip timp de 3 ani si nu i-ti dai seama ca este casatorit.
kudika_6676
Postat pe 8 Mai 2012 11:59
buna fetelor ..si eu amo poveste asemanatoare .am cunoscut un baiat din macedonia si am tat cu el aproape 3 ani si acum am aflat ca e casatorit si ca are o fata de 13 ani ..:( :( trist
kudika_6252
Postat pe 10 Iulie 2013 01:28
De la: kudika_6252, la data 2013-07-10 01:28:45buna fetelor ..si eu amo poveste asemanatoare .am cunoscut un baiat din macedonia si am tat cu el aproape 3 ani si acum am aflat ca e casatorit si ca are o fata de 13 ani ..:( :( trist


Si in rastimpul asta de 3 ani, nu te-ai prins ca era insurat si are si-un copil? Nu cred ca statea non-stop cu tine (cand nu era la munca, desigur), nu cred ca sarbatorile le petrecea cu tine, ci cu familia lui, deci ar fi fost niste lucruri care ar fi trebuit sa-ti ridice niste semne de intrebare...

Imi pare rau de situatia in care te afli, dar incearca sa fi mai atenta pe viitor, pe cine accepti langa tine.

Bafta!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 10 Iulie 2013 06:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dati-mi un sfat 12 De la: angelo_micnegrusiurat 11 Septembrie 2010 22:29
Cum as putea sa-mi dau seama daca ma inseala? 38 De la: jago_1903 18 Octombrie 2010 23:02
DE CE PROCEDEAZA ASA? 78 De la: Elyaa 8 Iulie 2011 11:07
Si ingerii cad... 66 De la: kudika_nikole 27 Decembrie 2011 11:39
noi astea mai pinute cu ce ne inbracam de 8 martie 17 De la: mika76 1 Martie 2011 11:22