Setari Cookie-uri

toate avem cate un fost..si toti avem cate o fosta

De la: Barbie30, la data 2010-08-29 13:08:52 Hello Lilo!

hy! ce faci barbie...?
roz5blue6lila7
Postat pe 29 August 2010 15:34
ti-a mai trecut gelozia?
tavi85
Postat pe 29 August 2010 16:59
De la: tavi85, la data 2010-08-29 16:59:35ti-a mai trecut gelozia?
care gelozie..?
kudika029282
Postat pe 29 August 2010 18:09
De la: kudika029282, la data 2010-08-29 18:09:15
De la: tavi85, la data 2010-08-29 16:59:35ti-a mai trecut gelozia?
care gelozie..?

recunoaste! nu fi!
tavi85
Postat pe 29 August 2010 18:14
De la: tavi85, la data 2010-08-29 18:14:07
De la: kudika029282, la data 2010-08-29 18:09:15
De la: tavi85, la data 2010-08-29 16:59:35ti-a mai trecut gelozia?
care gelozie..?

recunoaste! nu fi!
ce sa recunosc..?
kudika029282
Postat pe 29 August 2010 18:17
nu iti era adresata tie intrebarea...Maeve raspunde , ca Tavi e debusolata rau !!!
roz5blue6lila7
Postat pe 29 August 2010 18:22
De la: Maeve, la data 2010-08-20 09:35:29ce urat suna, nu??
da, si eu am un fost, si actualul meu are o fosta. problema este k nu stiu daca mai are sentimente pt ea, k eu mai am ceva sentimente pt fostul. suntem de 8 luni imrepuna.nu mai pot continua o relatie c el daca ma gandesc ca disperata in fiecare zi ca paote el inca umbla dupa ea sau ea dupa el . voi ce ziceti? eu nu cred ca exista barbati pe lumea asta care sa nu insele.nu pot sa il controlez mereu k mi se pare mie.as vrea sa aud niste pareri de la voi care ati cunoscut mai multe tipuri de caractere sau aveti mai multa experienta.care sunt cei care insala mai mult?cei care sunt introvertiti intr-o relatie si chiar ii deranjeaza sa le invadezi teritoriul prea mult, sau cei care sunt lingusitori si se poarta incredibil de frumos in unele momente? cand ma cert cu el se lasa cu jigniri urate.are comportament deviant sau e nebun?odata chiar mi-a spus ca sunt ca ea,ca sunt disperata si crizata.asa o fi


Nu conteaza trecutul..... !!!!!!
Conteaza viitorul..... nu crezi? pentru ca in viitor ne vom petrece tot restul vietii
asa ca... viitorul e cum il cladesti
dodydoru
Postat pe 29 August 2010 18:27
De la: Maeve, la data 2010-08-20 09:35:29ce urat suna, nu??
da, si eu am un fost, si actualul meu are o fosta. problema este k nu stiu daca mai are sentimente pt ea, k eu mai am ceva sentimente pt fostul. suntem de 8 luni imrepuna.nu mai pot continua o relatie c el daca ma gandesc ca disperata in fiecare zi ca paote el inca umbla dupa ea sau ea dupa el . voi ce ziceti? eu nu cred ca exista barbati pe lumea asta care sa nu insele.nu pot sa il controlez mereu k mi se pare mie.as vrea sa aud niste pareri de la voi care ati cunoscut mai multe tipuri de caractere sau aveti mai multa experienta.care sunt cei care insala mai mult?cei care sunt introvertiti intr-o relatie si chiar ii deranjeaza sa le invadezi teritoriul prea mult, sau cei care sunt lingusitori si se poarta incredibil de frumos in unele momente? cand ma cert cu el se lasa cu jigniri urate.are comportament deviant sau e nebun?odata chiar mi-a spus ca sunt ca ea,ca sunt disperata si crizata.asa o fi

la mine a altfel tb..fostu' nu-mi da pace
eu zic sa vb serios cu amandoi..dar diferit...nu cu aman2 deodata
spune-i actualului ca parca nu te simti ok cu el..adik nu pe cat vrea el
iar cu fostu'...intreaba-l de bine..ia-l pe ocolite...si poate afli ca nu are totusi multe sentimente pt tipa cu care pbbl este acum
sau pe scurt: desparta-te-ca nu are rost sa lasi omu'amagit..si tu cu injuraturi si poate una doua palme..
dragon_fly88
Postat pe 29 August 2010 18:28
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-08-28 11:30:53
De la: yumy, la data 2010-08-28 09:58:16
De la: kudika029282, la data 2010-08-27 22:07:33
De la: yumy, la data 2010-08-27 20:16:22sunt oameni si oameni, fiecare cu ideile, cu gargauni, cu pasarele lui
suntem diferiti si simtim diferit, gandim diferit, dar asta e trebuie sa ne acomodam, nu o sa ne gasim alesi din prima, asa ca notiunea de fost sigur va exista in vocabularul fiecaruia dintre noi
si totusi sunt si exceptii nu sunt putini cei care isi gasesc perechea din prima si nu mai au in cap vreun fost sau fosta...

multi cei care isi gasesc perechea din prima ,am auzit, dar nu cunosc cazuri

si eu am auzit de extraterestri dar nu prea am vazut

e da nu i-ai vazut in filme
yumy
Postat pe 29 August 2010 18:41

Daca dupa 8 luni a ajuns sa spuna ca l-ai disperat..... Ar fi bine ca el sa fie fixat pe fostul tau iubit si sa-ti faca ce ii faci tu?Eu zic sa lasi urmaririle si scenariile de tot felul si sa vezi lucrurile asa cum sunt.Cum se poarta cu tine...cum iti vorbeste.....etc Daca tot ii aduci aminte de fosta poate ii revin sentimentele si pleaca la ea![/quote]



Sunt total deakord- daca de fiecare data , banuindu-l pe pr.tau in ceea ce el nici makar nu este vinvoat(poate) il "reprogramezi" sa se gindeasca din ce in ce mai mult la fosta- incepi sa-l enervezi tot mai des cu actele de gelozie si el incepe sa te compare deja ku fosta,prin urmare isi face niste concluzii ka ku ea era mai bine,nu era aceasta isterika si panika in casa... si de fiecare data kid ii amintesti de ea,el incepe tot mai mult sa ste ku gindul la ea; in mare parte tu esti de vina,pt k ii amintesti la tot pasul de ea,peurma,gindurile si sentimeptele lui kare poate inka nu s-au stins fata de fosta incep sa se trezeasca iar si asta devine un lukru involuntar la inceput iar peurma cuv."FOSTA" s-ar putea referi si la tine- asa k incearca sa ai incredere kit de putin in el-iar daka nu ai makar nu ii arata..doar tot una vei fi parasita-daca nu din kauza fostei,atunci din cauza geloziei- asa k incearca sa ii oferi zilnic din ce in ce mai multa kaldura,iubire,o vb frumoasa pe neprins de veste- si nu prin SMS dar spune-i in fata cit de mult il iubesti- sa inteleaga ca anume TU-esti cu mult mai buna decit fosta si TU sa fii cea pe care el a ales-o!
kudika164320
Postat pe 30 August 2010 02:12
De la: Barbie30, la data 2010-08-20 18:28:08
De la: Maeve, la data 2010-08-20 15:14:24sa revin la subiect! v-ati intrebat vreodata daca iubitii vostri au intalniri nocturne cu fostele prietene care ink sufera dupa ei si sunt singure? eu in situatia asta sunt,sau cel putin asa imi imaginez.nu stiu c sa cred dar dupa atatea povesti citite de aici ma intreb si eu dak nu cumva pr meu are intalniri nocturne cu ex pr lui .ca ea e singura si sufera dupa el.nu stiu c s acred. n am vb cu el decat o sg data despre ea la inceptul relatiei si a zis ca ii pare bn ca a scapat d ea si a vb cam urat d ea.oricum mie totul mi se pare ciudat


Uite d-asta va lasa barbatii cu ochii in soare,nu aveti ce face si scormoniti....si ii disperati pana cand o sa ajunga omul sa spuna "bai frate daca tot zice ca am ceva cu fosta,macar sa am ca sa stiu de ce trag" Dupa veniti aici si aruncati cu alt topic "m-a parasit,ce sa fac?"
kudika167622
Postat pe 30 August 2010 10:32
Buna,am tot citit mesajele voastre.... cred ca orice reletie trebuie sa aibe la baza increderea....e greu uneori sa controlam gandurile, framantarilre, cele mai multe sunt doar in mintea nostra,si de multe ori nu ne putem contola gandurile si acuzam fara nici o baza, doar pe seama scenarilor noastre, eu am patit acest lucru, si am gresit, de atunci cand am scenarii in cap ,inspir si expir profund , si nu ma las prada acestor ganduri, este greu,dar daca iti iubesti partenerul, si el te iubeste trebuie sa ii acorzi incredere.In fiecare este simburele de gelozie, dar noi femeile avem talentul de a despica firul in 12, barbatii iau varianta simpla....ceea ce le face viata mult mai usoara ...deci in concluzie...abtineti-va sa va ganditi la trecut atata timp cat nu va afecteaza relatia, bucurati-va unul de altul si luati lucrurile simplu...fostul,fosta este trecut...tu esti prezentul si asta conteaza...tu ai toate atuurile sa faci sa fie ok...bafta la fiecare
kudika167622
Postat pe 30 August 2010 10:44
De la: Maeve, la data 2010-08-20 09:35:29ce urat suna, nu??
da, si eu am un fost, si actualul meu are o fosta. problema este k nu stiu daca mai are sentimente pt ea, k eu mai am ceva sentimente pt fostul. suntem de 8 luni imrepuna.nu mai pot continua o relatie c el daca ma gandesc ca disperata in fiecare zi ca paote el inca umbla dupa ea sau ea dupa el . voi ce ziceti? eu nu cred ca exista barbati pe lumea asta care sa nu insele.nu pot sa il controlez mereu k mi se pare mie.as vrea sa aud niste pareri de la voi care ati cunoscut mai multe tipuri de caractere sau aveti mai multa experienta.care sunt cei care insala mai mult?cei care sunt introvertiti intr-o relatie si chiar ii deranjeaza sa le invadezi teritoriul prea mult, sau cei care sunt lingusitori si se poarta incredibil de frumos in unele momente? cand ma cert cu el se lasa cu jigniri urate.are comportament deviant sau e nebun?odata chiar mi-a spus ca sunt ca ea,ca sunt disperata si crizata.asa o fi


daca asa ti-a spus inseamna ca esti, daca eu ajungeam sa ii zic asa ceva unei femei deja era inlocuitor de "la revedere". acum problema ta nu este cea cum ca el ar insela. problema ta este "hotului de hot ii e frica". daca tu ai ceva sentimente pentru fostul automat si el trebuie sa fie la fel pentru ca tu te cunosti pe tine. si ti s-a raspuns si la o intrebare: oamenii care sunt gelosi inseala cel mai des. eu, personal daca am o prietena care provoaca crize de gelozie, voi fi cu ochii pe ea.
leo_
Postat pe 30 August 2010 16:01
dai dovada de o mare imaturitate spunand ca ti e frica, dar apoi adugi ca nu sti daca mai ai sentimente pt fostul. e un amalgam acolo in creierasul tau...ar trebui sa faci ordine!
angelradios
Postat pe 30 August 2010 16:25
De la: Maeve, la data 2010-08-20 09:35:29ce urat suna, nu??
da, si eu am un fost, si actualul meu are o fosta. problema este k nu stiu daca mai are sentimente pt ea, k eu mai am ceva sentimente pt fostul. suntem de 8 luni imrepuna.nu mai pot continua o relatie c el daca ma gandesc ca disperata in fiecare zi ca paote el inca umbla dupa ea sau ea dupa el . voi ce ziceti? eu nu cred ca exista barbati pe lumea asta care sa nu insele.nu pot sa il controlez mereu k mi se pare mie.as vrea sa aud niste pareri de la voi care ati cunoscut mai multe tipuri de caractere sau aveti mai multa experienta.care sunt cei care insala mai mult?cei care sunt introvertiti intr-o relatie si chiar ii deranjeaza sa le invadezi teritoriul prea mult, sau cei care sunt lingusitori si se poarta incredibil de frumos in unele momente? cand ma cert cu el se lasa cu jigniri urate.are comportament deviant sau e nebun?odata chiar mi-a spus ca sunt ca ea,ca sunt disperata si crizata.asa o fi
"FOST / FOSTE " capitol din trecut ce trebuie incheiat. traieste in prezent si nu lasa trecutul sa distruga " viitorul"...
sorindoc_87
Postat pe 30 August 2010 19:54
Da,se intampla sa mai aibe si intalniri nocturne...ideea e ca..nu prea ai cum sa tii in frau pe nimeni,decat daca persoana este indeajuns de matura incat sa si dea seama ca te raneshte facand vreun gest necugetat.
Un sfat:incearca sa nu il urmaresti pt ca...gandind la rece "ce nu stii nu te afecteaza" !
Succesuri si progresuri !
dehelean_sonia
Postat pe 1 Septembrie 2010 19:20
De la: dehelean_sonia, la data 2010-09-01 19:20:45Da,se intampla sa mai aibe si intalniri nocturne...ideea e ca..nu prea ai cum sa tii in frau pe nimeni,decat daca persoana este indeajuns de matura incat sa si dea seama ca te raneshte facand vreun gest necugetat.
Un sfat:incearca sa nu il urmaresti pt ca...gandind la rece "ce nu stii nu te afecteaza" !
Succesuri si progresuri !
nu are rost sa iti pierzi timpul cu unul care se to gandeste la fosta..inseamna xa el pe fosta o vrea si tot la ea va merge...
kudika029282
Postat pe 1 Septembrie 2010 19:28
cunosc o fata care sta cu un barbat de 30 de ani si ea are 19.el este casatorit are un copil si inca unul urmeaza sa vina pe lume.dar el inca isi continua distractia.nevasta lui il asteapta acasa si el o minte ca e nu stiu pe unde.fata de care va ziceam,chiar s-a saturat sa fie in postura asta jenanta si a inceput sa ii injure familia si el accepta toate astea......cum dracu pot fi unii barbati atat de prosti??!?inca o pupa in fund p-asta si cealalta il asteapta acasa el pare cel mai cuminte om cu amandoua.hai ca nu mai puteti sa spuneti ca se distreaza cu tipa de 1 an si ceva, mai ales dupa ce ii injura toata familia si sterge cu el pe jos. tin minte ca am vazut-o intr-o zi urland la el pe strada,erau langa masina lui..asta chiar e un caz real..le pacaleste pe amandoua...acum am auzit ca a ramas gravida si ea
yyy
Postat pe 2 Septembrie 2010 22:21
De la: Maeve, la data 2010-09-02 22:21:01cunosc o fata care sta cu un barbat de 30 de ani si ea are 19.el este casatorit are un copil si inca unul urmeaza sa vina pe lume.dar el inca isi continua distractia.nevasta lui il asteapta acasa si el o minte ca e nu stiu pe unde.fata de care va ziceam,chiar s-a saturat sa fie in postura asta jenanta si a inceput sa ii injure familia si el accepta toate astea......cum dracu pot fi unii barbati atat de prosti??!?inca o pupa in fund p-asta si cealalta il asteapta acasa el pare cel mai cuminte om cu amandoua.hai ca nu mai puteti sa spuneti ca se distreaza cu tipa de 1 an si ceva, mai ales dupa ce ii injura toata familia si sterge cu el pe jos. tin minte ca am vazut-o intr-o zi urland la el pe strada,erau langa masina lui..asta chiar e un caz real..le pacaleste pe amandoua...acum am auzit ca a ramas gravida si ea
au noroc barbatii pana sunt femei fraiere care ii accepta cu toate bubele pe care le au
kudika029282
Postat pe 3 Septembrie 2010 23:01
mai sincera sa fiu nu ma gandesc la fostul si nici la fosta lui.la intalniri nocturne pana acum nu pt ca in fiecare seara vine langa mine...ma mai gandesc asa poate pe zi mai trage o ocheada pe la vreuna ...dar si ce?ce sa ii fac?e barbat si seara vine acasa normal ca mi_as lua eu boarfele si m_as cara daca as afla..sau cine stie?poate ca nu ..nu de alta dar am multe boarfe si m_am saturat sa ma plimb ca tiganul cu cortul... ..poate nu mi_as lua nimik decat viata inapoi si as trece peste ca doar maine e o noua zi,si dc sa ma gandesc la ziua de ieri?si daca ziua de azi e proasta ma gandesc sa treaca mai rpd ca maine e mai mai bine si daca nici maine nu e fac acelasi lucru tot asa mereu ca oricum vin si cele bune.deci nu te uita in urma delok delok pt ca asta ne umbreste ziua de azi si poate si cea de maine.hai bea o bere rece ca o sa fi uimita dar chiar te face sa te simti mai bine si gandeste_te va fi bine si daca nu va fi eu tot zambitoare voi ramane.asta trebuie sa faci
yacuni
Postat pe 4 Septembrie 2010 10:46
De la: yacuni, la data 2010-09-04 10:46:44mai sincera sa fiu nu ma gandesc la fostul si nici la fosta lui.la intalniri nocturne pana acum nu pt ca in fiecare seara vine langa mine...ma mai gandesc asa poate pe zi mai trage o ocheada pe la vreuna ...dar si ce?ce sa ii fac?e barbat si seara vine acasa normal ca mi_as lua eu boarfele si m_as cara daca as afla..sau cine stie?poate ca nu ..nu de alta dar am multe boarfe si m_am saturat sa ma plimb ca tiganul cu cortul... ..poate nu mi_as lua nimik decat viata inapoi si as trece peste ca doar maine e o noua zi,si dc sa ma gandesc la ziua de ieri?si daca ziua de azi e proasta ma gandesc sa treaca mai rpd ca maine e mai mai bine si daca nici maine nu e fac acelasi lucru tot asa mereu ca oricum vin si cele bune.deci nu te uita in urma delok delok pt ca asta ne umbreste ziua de azi si poate si cea de maine.hai bea o bere rece ca o sa fi uimita dar chiar te face sa te simti mai bine si gandeste_te va fi bine si daca nu va fi eu tot zambitoare voi ramane.asta trebuie sa faci
pai n-are rost sa-ti pierzi vremea cu unul care intoarce capul dupa femei..ala e fustangiu si afemeiat nu e om serios si nu faci mai nimic din el nu il poti schimba...tot cum vrea el face...mai bine cauta altul mai sunt si barbati seriosi dar se gasesc cam greu
kudika029282
Postat pe 4 Septembrie 2010 11:06
De la: mahy33, la data 2010-08-28 14:42:53
De la: scorpio67, la data 2010-08-28 11:53:49Ce te faci cu un fost care nu se multumeste cu acest statut si tot vrea sa sa redevina actual in ciuda refuzurilor ? Face ce face si mai da cu nasul din timp in timp reusind sa devina doar agasant si sa provoace doar dezgust.
la unul ca asta care-i leacul?


cand afli raspunsul , te rog spune-mi-l si mie.... ....am si eu problema asta de ceva timp !


Din pacate speram sa imi careva o solutie pe aci, macar o idee , eu nu fac altceva decat sa-l evit si sa-l ignor.

Postat pe 4 Septembrie 2010 16:19
Salut, apropo de fost(a), sa stii ca e complicat.........eu inca mai tin la fostul, si au trecut 10 ani, iti vine sa crezi? ce sa mai zic...............no comment.................daca a fost ceva serios, oricat ti-ai impune, si oricat ai vrea sa nu recunosti,numai inimioara ta, stie ce e akolo.E greu, dar nu putem trai numai din trecut, .......
Ai zis bine, ca toti avem cate un fost ,o fosta, diferenta dintre noi toti e ca ...unii recunosc acest lucru, altii ascund in ei...........
kudyka25
Postat pe 4 Septembrie 2010 17:05
De la: kudyka25, la data 2010-09-04 17:05:26 Salut, apropo de fost(a), sa stii ca e complicat.........eu inca mai tin la fostul, si au trecut 10 ani, iti vine sa crezi? ce sa mai zic...............no comment.................daca a fost ceva serios, oricat ti-ai impune, si oricat ai vrea sa nu recunosti,numai inimioara ta, stie ce e akolo.E greu, dar nu putem trai numai din trecut, .......
Ai zis bine, ca toti avem cate un fost ,o fosta, diferenta dintre noi toti e ca ...unii recunosc acest lucru, altii ascund in ei...........
nu imi vine sa cred ca inca mai tii la fostul dupa 10 ani..daca chiar asa de mult il regreti de ce nu te-ai intors la el...???
kudika029282
Postat pe 4 Septembrie 2010 17:10
poate nu toti oamenii pricep ce inseamna notiunea de fost,foste, depinde de experienta lor de viata,dar sunt sigura ca exista si persoane care cunosc sentimentul de regret pt ca nu au incercat ceva mai demult,pt ca nu au oferit o sansa...anii trec degeaba si nu iti revii,tocmai pt ca nu mai ai posibilitatea sa inchei ceva ce nu s-a terminat bine in trecut.sentimentul asta nu imi da pace, gandul asta ma face sa ma gandesc ca si ceilalti simt la fel, poate ca fac o mare greseala ca il acuz pe iubitul meu de ceva ce el nu face.dimpotriva eu sunt cea care se gandeste in continuare la tot ce ar fi putut sa fie....Multumesc tuturor pt raspunsuri,unele chiar m-au ajutat!!Va pup
yyy
Postat pe 5 Septembrie 2010 08:57
De la: Maeve, la data 2010-08-20 09:35:29ce urat suna, nu??
da, si eu am un fost, si actualul meu are o fosta. problema este k nu stiu daca mai are sentimente pt ea, k eu mai am ceva sentimente pt fostul. suntem de 8 luni imrepuna.nu mai pot continua o relatie c el daca ma gandesc ca disperata in fiecare zi ca paote el inca umbla dupa ea sau ea dupa el . voi ce ziceti? eu nu cred ca exista barbati pe lumea asta care sa nu insele.nu pot sa il controlez mereu k mi se pare mie.as vrea sa aud niste pareri de la voi care ati cunoscut mai multe tipuri de caractere sau aveti mai multa experienta.care sunt cei care insala mai mult?cei care sunt introvertiti intr-o relatie si chiar ii deranjeaza sa le invadezi teritoriul prea mult, sau cei care sunt lingusitori si se poarta incredibil de frumos in unele momente? cand ma cert cu el se lasa cu jigniri urate.are comportament deviant sau e nebun?odata chiar mi-a spus ca sunt ca ea,ca sunt disperata si crizata.asa o fi



poate nu toti oamenii pricep ce inseamna notiunea de fost,foste, depinde de experienta lor de viata,dar sunt sigura ca exista si persoane care cunosc sentimentul de regret pt ca nu au incercat ceva mai demult,pt ca nu au oferit o sansa...anii trec degeaba si nu iti revii,tocmai pt ca nu mai ai posibilitatea sa inchei ceva ce nu s-a terminat bine in trecut.sentimentul asta nu imi da pace, gandul asta ma face sa ma gandesc ca si ceilalti simt la fel, poate ca fac o mare greseala ca il acuz pe iubitul meu de ceva ce el nu face.dimpotriva eu sunt cea care se gandeste in continuare la tot ce ar fi putut sa fie....Multumesc tuturor pt raspunsuri,unele chiar m-au ajutat!!Va pup
yyy
Postat pe 5 Septembrie 2010 08:58
De la: Maeve, la data 2010-09-05 08:58:41
De la: Maeve, la data 2010-08-20 09:35:29ce urat suna, nu??
da, si eu am un fost, si actualul meu are o fosta. problema este k nu stiu daca mai are sentimente pt ea, k eu mai am ceva sentimente pt fostul. suntem de 8 luni imrepuna.nu mai pot continua o relatie c el daca ma gandesc ca disperata in fiecare zi ca paote el inca umbla dupa ea sau ea dupa el . voi ce ziceti? eu nu cred ca exista barbati pe lumea asta care sa nu insele.nu pot sa il controlez mereu k mi se pare mie.as vrea sa aud niste pareri de la voi care ati cunoscut mai multe tipuri de caractere sau aveti mai multa experienta.care sunt cei care insala mai mult?cei care sunt introvertiti intr-o relatie si chiar ii deranjeaza sa le invadezi teritoriul prea mult, sau cei care sunt lingusitori si se poarta incredibil de frumos in unele momente? cand ma cert cu el se lasa cu jigniri urate.are comportament deviant sau e nebun?odata chiar mi-a spus ca sunt ca ea,ca sunt disperata si crizata.asa o fi



poate nu toti oamenii pricep ce inseamna notiunea de fost,foste, depinde de experienta lor de viata,dar sunt sigura ca exista si persoane care cunosc sentimentul de regret pt ca nu au incercat ceva mai demult,pt ca nu au oferit o sansa...anii trec degeaba si nu iti revii,tocmai pt ca nu mai ai posibilitatea sa inchei ceva ce nu s-a terminat bine in trecut.sentimentul asta nu imi da pace, gandul asta ma face sa ma gandesc ca si ceilalti simt la fel, poate ca fac o mare greseala ca il acuz pe iubitul meu de ceva ce el nu face.dimpotriva eu sunt cea care se gandeste in continuare la tot ce ar fi putut sa fie....Multumesc tuturor pt raspunsuri,unele chiar m-au ajutat!!Va pup
nu e bine sa traiesti cu amintirea fostului toata viata..inseamna ca nu poti trece peste trecut siasta te face sa regreti pe fostul
kudika029282
Postat pe 5 Septembrie 2010 10:21
Gaseste un hobby. In acest fel nu vei mai fi atat de preocupata de el. Veti pretui momentele de intimitate.
nick2001
Postat pe 5 Septembrie 2010 12:14
esti tare , tineo tot asa
dany657
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:30
esti tare , tineo tot asa
dany657
Postat pe 5 Septembrie 2010 21:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum se vindeca inimioara??? 13 De la: alina_luminita 21 Decembrie 2008 23:24
Amanta sau prietena? Mare dilema!!! 109 De la: alexia30 29 Octombrie 2010 20:02
ajutorrrrrrr 35 De la: kudik04 28 Octombrie 2009 00:00
cum sa ii atrag atentia 10 De la: matzu_2005 3 Februarie 2011 05:57
alyna_brunetabr 6 De la: Barbie30 13 Septembrie 2010 23:20