Setari Cookie-uri

sunt indragostita dar maritata

AM CITIT PUTIN DIN COMENTARII SI IMI PUN ACEEASI INTREBARE CA ALTE PERSOANE.ESTI SIGURA CA CEL CUNOSCUT PE NET NU ESTE UN TIP PERICULOS?
POVESTEA TA SEAMANA CU CEA A SURORII MELE.
EA ESTE IN DIVORT DEJA SI SUSTINE CA SI TINE CA A FOST CASATORITA CU ,,FORTA''
NOI DOUA ERAM FOARTE APROPIATE SI NU POT SA-MI IMAGINEZ CUM POATE SA TE SPERIE UN INDIVID IN ASA HAL INCIT SA NU SPUI NIMANUI ADEVARATELE SENTIMENTE.
NU MAI LUNGESC VORBA.
DE CE TI-A FOST FRICA NU VEI SCAPA DOAR AMINI DEZNODAMINTUL CU 10 ANI,CU 18ANI (IN CAZUL SURORII) SAU MAI MULT,DAR TOT ACOLO VEI SFIRSI.
AZI AM PRIMIT O VESTE TRISTA
SORA MEA A FOST BATUTA IERI .ACUM ESTE IN SPITAL SI MIINE VA FI OPERATA.
ASA CA GINDESTETE FOARTE BINE CE FACI SI PAREREA MEA DACA NU ESTI INDEPENDENTA FINANCIAR INCEARCA SA FACI CEVA PRIMA DATA IN ACEST SENS.
ACUM MI-AM AMINTIT CEVA FOARTE IMPORTANT
CUM IL CHEAMA PE TIPUL DE PE NET SAU DE UNDE ESTE CA SI SORA MEA A CUNOSCUT UN INDIVID TOT PE NET.
POVESTEA TA ESTE COPIE LA INDIGO
TE PUP
anailets1973
Postat pe 30 August 2010 18:05
Trist , sunt femeie si ma pun in situatia ta , da , locuind poate la tara unde sunt altfel principiile, te inteleg . ce pot eu sa-ti spun ?decat sa ai o relatie extraconjugala si sa faci copilul sa sufere mai tarziu sau sa-si faca o parere proasta mai bine DIVORTEZI , dragoste cu forta nu se poate , NU MAI SUNTEM IN ANII IN CARE SA SUFERIM DEGEABA cum era bunica ,,trebuia sa indure '' ori de bine ori de rau sa aibe copilul mama si tata .N u sta in calea fericirii tale si te condamna singura DECIDE-TE , dar decizia ta sa nu fie daunatoare ,sa nu dai peste unul mai rau decat acela ce il ai ATENTIE MARE .
kudika296086
Postat pe 30 August 2010 18:13
AOLEU PE NET L-AI CUNOSCUT? nu te sfatuiesc : poate fi un psihopat , vai de capul lui , nu teincrede , si nu te risca , daca tot nu te intelegi cu sotul tau du-te in alta parte cu un copil poti lua viata de la capat , si nu se stie niciodata , dar nu cu persoane necunoscute
kudika296086
Postat pe 30 August 2010 18:18
Te inteleg,si eu am fost in aceasi dilema,numai ca eu sunt casatorita din dragoste de 20 de ani,dar nu exista o potrivire 100%,merge.Cu cel cu care am vorbit un an de zile si eram indragostita ca la 16 ani,mierea a tinut pina am avut relatii intime,de cunoscut ne cunosteam de 15 ani,dar nu a fost nimic pina nu a plecat in strainatate atunci a fost mai dulce,revin dupa cateva intilniri amoroase s a topit incet si am ramas prieteni foarte buni,cand vine in tara sunt prima pe care o suna,petrecem timp impreuna,dar dupa contactul fizic care nu a fost dezamagitor s a racit ,nu mai este cum a fost ,este rutina.Sfatul meu cunoastel si vezi cum reactioneaza cand ii spui am depus actele de divort,vreu sa fiu numai cu tine si sa fi tu tatal copilului meu. Daca nu da inapoi atunci merita orice sacrificiu,dar daca ezita o secunda atunci esti un amuzament si s ar putea sa mai fie indragostit si de altele.
kudika315758
Postat pe 30 August 2010 18:46
Salut,
nu cred in relatiile de pe net. Cred ca foarte putine relatii, infiripate pe net sunt sincere. Ar fi bine ca sa nu ne influenteze viata reala....E parerea mea.
Poate nu am dreptate.
ange03
Postat pe 30 August 2010 19:06
Salut,
nu cred in relatiile de pe net. Cred ca foarte putine relatii, infiripate pe net sunt sincere. Ar fi bine ca sa nu ne influenteze viata reala....E parerea mea.
Poate nu am dreptate.
ange03
Postat pe 30 August 2010 19:06
Oameni buni, persoana aceasta a cerut un sfat! voi de ce o judecati?
Acum in alta ordine de idei vreau sa iti spun ca iti inteleg situatia si nu te judec, poate acum 10 ani aveai o alta mentalitate si nu ai avut putearea necesara sa respingi acea casatorie, dar dupa tot acest timp cred ca ar trebui sa iei o decizie, nu iti spun sa te duci si sa sari in bratele persoanei care ai cunoscut-o pe internet, ci sa analizezi situatia. Cel mai important in viata ta este copilul tau si trebuie sa o faci pt el. De ce iti zic asta? pentru ca eu nu sunt mama, dar am fost copilul pt care parintii au ramas impreuna si acest lucru mi-a adus numai suferinte. Daca nu mai este dragoste si intelegere in familie, nu mai este nimic. Asa fac multe mame, raman alaturi de sot de dragul copiilor dar de fapt copiii au cel mai mult de suferit pt ca ei vad, simt lipsa dragostei si faptul ca mama a ramas langa tata, de cele mai multe ori din cauza situatiei financiare, eu am fost un asemenea copilas si de 10 ani traiesc un calvar langa ai mei si cunosc multe persoane in aceasta situatie.
Toata lumea te judeca, dar poti asculta vorbele astea, nu am experienta de viata dar copilaria mea m-a invatat multe. Omul invata din greseli, dar uneori viata e prea scurta ca sa le inveti pe toate, asa ca trebuie sa inveti din greselile altora. Cat despre celalalt, iti spun ca am o prietena a cunoscut pe net un baiat, s-a indragostit iar acum fac planuri de nunta( au cativa ani de cand sunt impreuna. ) Mult succes!
deea_dautza
Postat pe 30 August 2010 19:24
PENTRU CRISTINA 82BAC
NU MAI JUDECA TU PE ALTII IN PRIVINTA GRAMATICII,CA NICI TU NU ESTI MAI BUNA.
AI MANCAT DIN LITERE ,DECI NICI TU NU ESTI PERFECTA.
ASA CA ,IN LOC SA JUDECI GRESELILE ALTORA MAI BINE AI FI ATENTA LA ALE TALE.
miriana20
Postat pe 30 August 2010 19:24
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 17:31:09
De la: stem_29, la data 2010-08-30 13:23:35
De la: kudika051102, la data 2010-08-30 13:16:56Draga mea ,eu am plecat dupa 16 ani de concubinaj cu doi copii de 14 si 16 ani,de la un barbat violent fost luptator in legiunea straina ,am lasat afacerea,casa .si unde la un tip cunoscut pe internet care sa dovedit a fi un excroc sentimental,poza in om de afaceri prosper dar dupa doi ani de fericire in ghilimele spus mi-a papat bani si copii i-am trimis inapoi la taica-su si pe mine ma dat afara doar cu bagajele mele ,nu am avut nici bani de un bilet de auto.si l-am iubit nebuneste pe cel de pe internet daca am fost de acord sa-i dau bani si sa vand pentru el doua propietati.regret enorm ca am iubit pe cine nu trebuia.drga mea discuta cu sotul tau in privinta divortului ,nu trai cu frica si niiodata un alt barbat nu va fi un tata mai bun ptr.fiul tau.fi libera ,doar in tine sta puterea sa fi fericita .te rog nu-ti distruge fericirea .pe internet se ascund tot felul de excroci.capul sus si mai putem discuta.succes eca


Bravo " fata" ca-i deschizi ochii!
Lasa ca macar ai incercat, nu zic ca ai facut bine, insa poti sa le dai si altora sfaturi.
Vezi ca mai sunt topice pe aici despre asa ceva, intra si mai explica-le ce si cum, sa invete din pataniile altora, nu sa dea cu capul si ele.


mie imi plashii ca tu ti chinuiesti di zor, si dai si scrie, si tasteaza...........si nu ti se raspunde


Geo, una e sa raspunzi, alta sa citesti
Ce sa-mi raspunda MIE o femeie dinasta?!
Cam ce crezi tu ca as putea eu discuta cu ea?:))
Acum sincer, nu ma face sa-mi schimb impresia despre tine:
Crezi ca au ce scrie?:))).....sau crezi ca astept raspuns?:))).
Crede-ma nu
stem_29
Postat pe 30 August 2010 19:36
Stem,bem si noi o berica?
Barbie30
Postat pe 30 August 2010 19:37
De la: EKaterina, la data 2010-08-30 15:44:55...am citit doar prima pagina...:

..cata rautate...,


... ca sa nu spun ..ipocrizie...



E ca si cum ai citi la o carte doar introducerea dupa care i-ai face rezumatul:)))....adica egal cu zero, poate citesti si la pagina 8, fata care a patit-o cu netistul, ca sa zic asa.......si atunci probabil ai intelege ceva si din cuprins:)
Eu zic ca daca taceai filozof ramaneai:))
Tipic romanesc, te bagi in seama si spui nimic:)
stem_29
Postat pe 30 August 2010 19:42
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 19:37:34Stem,bem si noi o berica?


Pai eu stiu, am mancat 1 kg de prune ....
stem_29
Postat pe 30 August 2010 19:43
De la: stem_29, la data 2010-08-30 19:43:18
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 19:37:34Stem,bem si noi o berica?


Pai eu stiu, am mancat 1 kg de prune ....


Nu iti mai dau ca ma injuri!
Care e concluzia pe topicul asta?

Barbie30
Postat pe 30 August 2010 19:45
De la: stem_29, la data 2010-08-30 19:36:14
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 17:31:09
De la: stem_29, la data 2010-08-30 13:23:35
De la: kudika051102, la data 2010-08-30 13:16:56Draga mea ,eu am plecat dupa 16 ani de concubinaj cu doi copii de 14 si 16 ani,de la un barbat violent fost luptator in legiunea straina ,am lasat afacerea,casa .si unde la un tip cunoscut pe internet care sa dovedit a fi un excroc sentimental,poza in om de afaceri prosper dar dupa doi ani de fericire in ghilimele spus mi-a papat bani si copii i-am trimis inapoi la taica-su si pe mine ma dat afara doar cu bagajele mele ,nu am avut nici bani de un bilet de auto.si l-am iubit nebuneste pe cel de pe internet daca am fost de acord sa-i dau bani si sa vand pentru el doua propietati.regret enorm ca am iubit pe cine nu trebuia.drga mea discuta cu sotul tau in privinta divortului ,nu trai cu frica si niiodata un alt barbat nu va fi un tata mai bun ptr.fiul tau.fi libera ,doar in tine sta puterea sa fi fericita .te rog nu-ti distruge fericirea .pe internet se ascund tot felul de excroci.capul sus si mai putem discuta.succes eca


Bravo " fata" ca-i deschizi ochii!
Lasa ca macar ai incercat, nu zic ca ai facut bine, insa poti sa le dai si altora sfaturi.
Vezi ca mai sunt topice pe aici despre asa ceva, intra si mai explica-le ce si cum, sa invete din pataniile altora, nu sa dea cu capul si ele.


mie imi plashii ca tu ti chinuiesti di zor, si dai si scrie, si tasteaza...........si nu ti se raspunde


Geo, unai e sa raspunzi, alta sa citesti
Ce sa-mi raspunda MIE o femeie dinasta?!
Cam ce crezi tu ca as putea eu discuta cu ea?:))
Acum sincer, nu ma face sa-mi schimb impresia despre tine:
Crezi ca au ce scrie?:))).....sau crezi ca astept raspuns?:))).
Crede-ma


nu m-ai inteles doamna draga. e si vina mea :)
topicul este in prezentarea kudika. ai sa vezi pe prima pagina ca acest topic este cel mai expus privirilor flamande. plus ca apare si pe mail-u' ce-ti este trimis zilnic.
e, ce crezi tu ca pe multi i-a apucat doru' sa posteze pe kudika?? eeronat total. multi au impresia ca-i concurs si d-asta dau buzna p-aci in speranta ca vor castiga ceva! nu e prima data cand se intampla asa ceva cu un topic.
dupa cum observi, exista mesaje de la foarte multi utilizatori cu un mesaj sau cel mult dooua, postate pe forum.
de asta zisei io, ca tu te chinui sa-i intrebi una' alta si nu primesti nici urma de raspuns!
escuze-moi daca te facui sa crezi ca ma leg te tini. dimpotriva, te iubesc
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 August 2010 19:48
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .
imi pare rau pt tine , dar chiar crezi ca exista fat-frumos pe net " aici se vand iluzii " tu crezi ca iubesti o persoana care nu te-a vazut niciodata in realitate ??? mai gandeste-te de doua ori inainte de a lua o decizie...
sorindoc_87
Postat pe 30 August 2010 19:50
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 19:45:22
De la: stem_29, la data 2010-08-30 19:43:18
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 19:37:34Stem,bem si noi o berica?


Pai eu stiu, am mancat 1 kg de prune ....


Nu iti mai dau ca ma injuri!
Care e concluzia pe topicul asta?



habar nu am, m-a derutat Geo asta!
stem_29
Postat pe 30 August 2010 19:53
te-am derutat in sensu' bun?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 August 2010 19:55
Yo daca mai citesc de relatii pe net cred ca o sa fac alergie
Barbie30
Postat pe 30 August 2010 19:58
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 19:48:01
De la: stem_29, la data 2010-08-30 19:36:14
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 17:31:09
De la: stem_29, la data 2010-08-30 13:23:35
De la: kudika051102, la data 2010-08-30 13:16:56Draga mea ,eu am plecat dupa 16 ani de concubinaj cu doi copii de 14 si 16 ani,de la un barbat violent fost luptator in legiunea straina ,am lasat afacerea,casa .si unde la un tip cunoscut pe internet care sa dovedit a fi un excroc sentimental,poza in om de afaceri prosper dar dupa doi ani de fericire in ghilimele spus mi-a papat bani si copii i-am trimis inapoi la taica-su si pe mine ma dat afara doar cu bagajele mele ,nu am avut nici bani de un bilet de auto.si l-am iubit nebuneste pe cel de pe internet daca am fost de acord sa-i dau bani si sa vand pentru el doua propietati.regret enorm ca am iubit pe cine nu trebuia.drga mea discuta cu sotul tau in privinta divortului ,nu trai cu frica si niiodata un alt barbat nu va fi un tata mai bun ptr.fiul tau.fi libera ,doar in tine sta puterea sa fi fericita .te rog nu-ti distruge fericirea .pe internet se ascund tot felul de excroci.capul sus si mai putem discuta.succes eca


Bravo " fata" ca-i deschizi ochii!
Lasa ca macar ai incercat, nu zic ca ai facut bine, insa poti sa le dai si altora sfaturi.
Vezi ca mai sunt topice pe aici despre asa ceva, intra si mai explica-le ce si cum, sa invete din pataniile altora, nu sa dea cu capul si ele.


mie imi plashii ca tu ti chinuiesti di zor, si dai si scrie, si tasteaza...........si nu ti se raspunde


Geo, unai e sa raspunzi, alta sa citesti
Ce sa-mi raspunda MIE o femeie dinasta?!
Cam ce crezi tu ca as putea eu discuta cu ea?:))
Acum sincer, nu ma face sa-mi schimb impresia despre tine:
Crezi ca au ce scrie?:))).....sau crezi ca astept raspuns?:))).
Crede-ma


nu m-ai inteles doamna draga. e si vina mea :)
topicul este in prezentarea kudika. ai sa vezi pe prima pagina ca acest topic este cel mai expus privirilor flamande. plus ca apare si pe mail-u' ce-ti este trimis zilnic.
e, ce crezi tu ca pe multi i-a apucat doru' sa posteze pe kudika?? eeronat total. multi au impresia ca-i concurs si d-asta dau buzna p-aci in speranta ca vor castiga ceva! nu e prima data cand se intampla asa ceva cu un topic.
dupa cum observi, exista mesaje de la foarte multi utilizatori cu un mesaj sau cel mult dooua, postate pe forum.
de asta zisei io, ca tu te chinui sa-i intrebi una' alta si nu primesti nici urma de raspuns!
escuze-moi daca te facui sa crezi ca ma leg te tini. dimpotriva, te iubesc



OMG!
1) Am vazut da, ca aveam in mail, insa habar nu am ce si cum........
2) pai e la mintea curcilor ( sa nu zic a cocosului, ca doar nah, ala-i singur intr-un " card" de gaini, deci e sef) sa te " legi" de viata de de " netista" nici nu mi-a trecut asa ceva prin cap:))))
pt. ca da-mi voie, cam stiu ( desi nu-s demult p'aci) care-i om si care nu:)))......
Pai mai, ce concurs, ce castiga? ca doar nu ca la lotto 6.5 milioana de euro:))
ia explica babei pe'ndelete:)))
stem_29
Postat pe 30 August 2010 20:02
tocmai aia e, ca nu-i nici un concurs!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 August 2010 20:04
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 19:58:01Yo daca mai citesc de relatii pe net cred ca o sa fac alergie


La prune ( maoma cate am mancat).........
stem_29
Postat pe 30 August 2010 20:04
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 19:55:50te-am derutat in sensu' bun?


da, da, da:))) numai ca nu am rapuns prompt pt. ca mi-a batut o " oama "de etnie rroma, (scriu uite corect, ca de imediat ma trezesc ca-mi sare in cap....te miri cine de p'aci:)))..) sa-i dau 2 lei, i-am dat si am certa-to, ca vorbea incet!
I-am zis, sa vorbeasca mai tare, ca vad ca nu-i chiar asa moale pe cm pare, in sensul ca avea 3 copilasi dupa ea:))).........deci nu-i moale, nu?
stem_29
Postat pe 30 August 2010 20:07
De la: stem_29, la data 2010-08-30 20:04:47
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 19:58:01Yo daca mai citesc de relatii pe net cred ca o sa fac alergie


La prune ( maoma cate am mancat).........



Esti o scumpa!
Barbie30
Postat pe 30 August 2010 20:07
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 19:48:01
topicul este in prezentarea kudika. ai sa vezi pe prima pagina ca acest topic este cel mai expus privirilor flamande. plus ca apare si pe mail-u' ce-ti este trimis zilnic.
e, ce crezi tu ca pe multi i-a apucat doru' sa posteze pe kudika?? eeronat total. multi au impresia ca-i concurs si d-asta dau buzna p-aci in speranta ca vor castiga ceva! nu e prima data cand se intampla asa ceva cu un topic.
dupa cum observi, exista mesaje de la foarte multi utilizatori cu un mesaj sau cel mult dooua, postate pe forum.
de asta zisei io, ca tu te chinui sa-i intrebi una' alta si nu primesti nici urma de raspuns!
escuze-moi daca te facui sa crezi ca ma leg te tini. dimpotriva, te iubesc

de ce dai tu cu tifla utilizatoarelor care si-au strofocat degetutele p'aici si si-au terminat proviziile de batistute...ntz ntz ntz...hai sa tzuc un bad bad boy
miss_darine
Postat pe 30 August 2010 20:08
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 20:04:34tocmai aia e, ca nu-i nici un concurs!


de data asta m-am exprimat eu la fix......ma intelegi, e de la prune:))
NU intrebam de concurs acum, ci cand exista, daca exista asa ceva pe aici?
Nu-s interesata de participare, bre, ci interesata cum poate sa fie, in ce consta...etc.
stem_29
Postat pe 30 August 2010 20:09
doamna darine, m-am gandit simulat ca dezamagesc purtatoarele de batistute langa tastatura, da' fusei nevoit .
altfel ma scalpa doamna mea draga!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 August 2010 20:10
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 20:07:35
De la: stem_29, la data 2010-08-30 20:04:47
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 19:58:01Yo daca mai citesc de relatii pe net cred ca o sa fac alergie


La prune ( maoma cate am mancat).........



Esti o scumpa!


:)))))
stem_29
Postat pe 30 August 2010 20:10
De la: miss_darine, la data 2010-08-30 20:08:22
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 19:48:01
topicul este in prezentarea kudika. ai sa vezi pe prima pagina ca acest topic este cel mai expus privirilor flamande. plus ca apare si pe mail-u' ce-ti este trimis zilnic.
e, ce crezi tu ca pe multi i-a apucat doru' sa posteze pe kudika?? eeronat total. multi au impresia ca-i concurs si d-asta dau buzna p-aci in speranta ca vor castiga ceva! nu e prima data cand se intampla asa ceva cu un topic.
dupa cum observi, exista mesaje de la foarte multi utilizatori cu un mesaj sau cel mult dooua, postate pe forum.
de asta zisei io, ca tu te chinui sa-i intrebi una' alta si nu primesti nici urma de raspuns!
escuze-moi daca te facui sa crezi ca ma leg te tini. dimpotriva, te iubesc

de ce dai tu cu tifla utilizatoarelor care si-au strofocat degetutele p'aici si si-au terminat proviziile de batistute...ntz ntz ntz...hai sa tzuc un bad bad boy



Eu nu folosesc batistute la pc ( daca la mine te refereai)
Mai folosesc si eu cate-un prosop de bucatarie....asta daca tai ceapa.
stem_29
Postat pe 30 August 2010 20:12
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 20:10:24doamna darine, m-am gandit simulat ca dezamagesc purtatoarele de batistute langa tastatura, da' fusei nevoit .
altfel ma scalpa doamna mea draga!


stem_29
Postat pe 30 August 2010 20:12
stem...de cand nu te-ai mai uitat pe pajina ta personala la cereri, aplicatii si mesaje?
miss_darine
Postat pe 30 August 2010 20:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
unghii false-gene false 15 De la: unghii_false_gene_false 5 Iunie 2010 10:00
salutare fetelor... 21 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 14 Septembrie 2010 08:43
CIME BEJ CULOAREA LEMNULUI DE CIRES, CU CE LE ASORTEZ ? 9 De la: valytina 18 Februarie 2010 21:44
Masaj la domiciliu 1 De la: kudika143832 13 Martie 2010 13:48
nu sunt sigura pe el 17 De la: ankris 14 Iulie 2010 23:02