Setari Cookie-uri

sunt indragostita dar maritata

Daca nu ar mai fii destule cazuri din astea in toata lumea,sau in toate familiile,parintii nostrii ar fii toti divortati,sau mai rau,necasatoriti ca si mine. Oricum femeia a fost sincera,iar voi nu stiti sa-i acordati nici un sprijin. la ce mai aveti nevoie de sfaturi,daca nu va ajutati semenii.o seara placuta.la revedere.pacat ca romanii nu se stiu ajuta unii pe altii!sa va fie rusine,ca o critaicati.ce?voi nu sunteti femei?nu aveti prietene?destul de rau.eu cred ca nu are rost sa-i scrii cuiva problemele tale,pt. ca nu te ajuta cu nimic cuvintele lui!
anca_veres2003
Postat pe 30 August 2010 01:36
dak esti sigura de ceea ce simti pt barbatul de pe net si sigura cati raspunde si el la sentimente (sincer)fa pasul si cere divortul sotului tau si asa ce ai de pierdut........ dak pt sotul tau nu ai avut niciodata sentimente .fa un pas important pt tine si gandestete dor la tine k daka iti este tie bine o sai fie bine si la copil
bafta si numai bine
deea_grecya
Postat pe 30 August 2010 03:41
SI eu m-am indragostit de cineva si sunt casatorita.
kudika183384
Postat pe 30 August 2010 06:51
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .
Divorteaza si gata,ce o sa-ti faca actualul ? Doar exista legi si restrictii,na.....copilul o sa creasca si o sa inteleaga ce s-a intamplat,deci cu Dumnezeu inainte,dar totusi mai stai ca nu se stie niciodata ce om poate sa fie si cel cu care te iubesti acum...pune-te pe tine inaintea altor persoane,chiar daca e si copilul la mijloc,daca tu esti fericita atunci si copilul v-a fi fericit,daca spui ca actualul te tine in teroare,nu cred ca copilului ii place teroarea....eu asa cred...
Caliope
Postat pe 30 August 2010 07:36
foarte tare subiectul acesta..........am citit toate mesajele.......mi se pare de domeniul absurdului ceea ce s-a scris pe aici. O felicit insa pe Mioara pentru ca a impartasit cu noi "problema" ei aici si ca a avut curajul sa mai ceara si sfaturi ........in rest nimik de zis, la noi ca la nimeni, exact ca in filmele cu Stan si Bran
blackbulls
Postat pe 30 August 2010 08:04
gandesti f. ok
rupete si asa vei scapa..
kudika068649
Postat pe 30 August 2010 08:08
voi sunteti doi colegi de camera ,stand impreuna va faceti rau, rau si copilului si o sa fii catalogata Cu-r-v-a , numai prin divort te mai poti salva! iar "iubitul" de pe net , ai vazut in el doar un refugiu datorita relatiei cu sotul, el fiind doar o iubire virtuala nefiind ceva serios ! Dupa divort cauta-ti ceva real pe care sa-l simti in sufletul tau , sa-l poti cunoaste in realitate !!!
Tycu
Postat pe 30 August 2010 08:45
buna, eu inteleg cum a luat-o cu forta, sunteti rai toti cei care i-ati scris. eu am stat intr-o relatie din asta 5 ani, dar din fericire nu m-am casatorit si nu am facut copii, cu toate ca el asta isi dorea.
eu am scapat de el si am intalnit un om extraordinar cu care acum am 2 copii
sfatul meu este sa divortezi cu orice risc dar sa ai grija cu tipul de pe net, nu-l cunosti, te-ai indragostit pentru a avea o alinare, dar nu sari din lac in put, pt ca vad ca asta faci
deci dak vrei sa divortezi, o faci pentru tine, nu pt a te casatori imediat cu cineva pe care inca nu l-ai vazut
MARION
Postat pe 30 August 2010 08:49
Draga mea nu face greseala sa te arunci in bratele primului venit motivind nefericrea ta s-ar putea sa regreti mai tirziu.Fa-ti ordine in viata ,divorteaza daca simti ca nu esti fericita(nu doar pentru-ca a aparut cineva stiu asta iti da incredere in tine dar este si periculos in acelas timp) Inainte de toate atentie la copil vorbeste cu el ,testeaza-i starea ,mutati-va impreuna ,divorteaza si cind toate sunt clare gindeste-te si la tine.Atentie la cei cunoscuti prin saiturile de socializare sau .....nu conteaza cum,mare atentie sa nu te legi la cap daca nu te doare,stai o vreme singura cu cel mic si dupa ce vei gusta din plin libertatea cistigata poti merge mai departe.Multa bafta si daca o sa ai nevoie de suport moral ma gasesti aici.
kudika197408
Postat pe 30 August 2010 09:05
De la: danielivan, la data 2010-08-29 20:33:50 Buna..Cred ca pot sa iti dau un sfat si din cealalta parte a baricadei...Ne-am casatorit cand ea avea 17 ani...am fost impreuna 15 ani dupa care ea a considerat ca nu este destul de apreciata...am divortat..dupa divort ea a avut relatia pe care a vrut-o cu persoana cu care flirta inca din timpul casatoriei...dupa 2 luni s-a intors la mine si din cele spuse de ea : nimic din ce a crezut ca va fi nu s-a intamplat , si ca uitandu-se in urma acum isi da seama ca nu era asa de rea casnicia cu mine....Chestia este ca acum eu nu o mai respect ca inainte de divort ..STIU CA A LUAT TEAPA...Asa ca NU divorta decat daca se poarta urat cu tine (fii sigura de asta)...Daca cel de pe net te compatimeste o face pentru a te aduce langa el..asta facem toti barbatii pana ne atingem scopul...NU STRICA CASNICIA[/quot



E gluma sau serios ce spui aici ? Ai maI primit -o inapoi si te mai numesti barbat ? -fii serios !!!mai poti sta cu gunoiul, cu mizeria ala in casa ? Te considera "carpa" ei,"stergatorul de pantofi" si "carpa" in ochii ei vei fii cat vei sta cu ea !- om fara demnitate !!ai facut tagma barbateasca de ras !!!Omule daca mai ai un dram de demnitate [mirama-si ]ia "matura " si da "gunoiul" afara din casa , altfel acolo va mirosii a cu-rva-sa-ri-e si a "mamaliga "!!!!!
Tycu
Postat pe 30 August 2010 09:08
Mai ca ce destepte sunteti voi unele, ce simplu va e sa vorbiti. Mai scutiti ma cu tentativele astea ieftine de psihanaliza.....cum zicea cineva mai sus - cata prostie in tara asta si mai ales cata rautate. Madamelor cu nasul si coada pe sus, am senzatia ca mneavoastra sunteti niste mincinoase de prima clasa sau niste ... sa nu mai zic. Ati auzitara mneavoastra, stimabilelor, de violenta psihica? De o relatie in care devii dominat in asa masura incat ajungi sa crezi ca nu esti bun de nimic fara partener? Habar aveti pe ce lume traiti - numai cine nu a trecut prin asa ceva poate afirma cu atata prostie evidenta sau larghete - ce, te a tinut cu forta....ai de noi si de noi madamelor.
Sariti la gatul bietei femei cand, saraca, nu a facut altceva decat sa caute un pic de intelegere si ar trebui sa va 'simteti' bine cand cineva va cere ajutorul pentru ca are incredere in voi. Scutiti ma de idei de emancipare ieftina, voi inseti sunteti niste frustrate inchistate in propriile casnicii, nu ii mai scoateti ochii femeii! Cat despre relatia pe net.....haha......ia s o vad eu pe aia dintre voi care 'influentata' pe latura care trebuie, de un barbat pe net zice nuuuuuuuuu ca tu esti nebunu cu cutitu! Ce psihic tare aveti voi...si biata femeie cam stupida, pun pariu ca asa ganditi....oooof Doamne.
Draga mea,
Nu voi pica totusi in capcana sa iti dau dreptate suta la suta in ce priveste relatia cu sotul tau, numai tu si el stiti ce e sau ce a fost intre voi....si in ce conditii s a intocmit casnicia, caci atentie si la obiceiurile care exista in sfera in care traiesti, pe de alta parte stiu doar ca exista o singura viata si merita traita asa cum trebuie. Linisteste te putin, incearca sa te detasezi de tot si de toate si sa gandesti limpede, consulta un avocat si daca consideri ca esti destul de puternica mergi mai departe cu divortul. Pe cealalta parte - desi te inteleg draga mea destul de bine pentru ca si eu mi am gasit iubitul actual tot in aceeasi maniera si suntem fericiti de ceva vreme fara ca el sa se dovedeasca a fi Jack Spintecatorul pe care l viseaza doamnele de mai sus noaptea - eu as zice sa divortezi intai, sa rasufli, iar daca acest barbat te vrea cu adevarat te va astepta pana iti vei gasi puterea sa o iei de la capat. Numai bine iti doresc si lasa toate gospodinele frustrate sa trancane in continuare, oricum numa cu asa ceva raman.
lexyutza
Postat pe 30 August 2010 09:16
eu cred ca ar terbui sa fugi cu barbatul care il iubesti,copilul o sa fie bn si langa tata.bineinteles
dupa ce va trece ceva timp ar trebui sa ti recastigi copilul.
sa te gandesti mai bn sa ti fie si tie bn si copilului tau.
kudika195836
Postat pe 30 August 2010 09:21
draga mea
avand in vedere ca si eu am stat langa un barbat pe care nu l-am iubit 12 ani si jumatete din cauza ca fetita mea sa nu aibe de suferit....nu pot sa iti dau acest sfat si tie, pentru ca nu trebuie sa fie asa..cateodata trebuie sa fim mai egoiste si sa ne gandim si la noi( daca nu o facem noi nimeni nu o va face in locul nostru) nu numai la cei din jur atata vreme cat iti accepta copilul ...ce mai astepti da-i bataie si lupta pentru dragostea pe care o simti...nu multe persoane au sansa sa intalneasca iubirea adevarata in viata asta trista si grea... merita incercat daca esti sigura de sentimentele lui....acum nu as mai sta nici 5 min langa cineva care nu-mi impartaseste iubirea si care nu are nimic sa-mi ofere.
...deci...divort
cris_noel2009
Postat pe 30 August 2010 09:23
Draga mea, divorteaza. Ia copilul cu tine si pleaca. II trimiti actele de divort prin posta si ai terminat povestea. Te duci cu copilul la celalalt barbat fara ca sotul tau sa stie si asa eviti bataia. Doar n-o sa stai taota viata langa un barbat violent. Fericirea ti-o faci tu. Succes si mult curaj!!!!
kudika074912
Postat pe 30 August 2010 09:28
Si inca ceva. Mama mea a stat toata viata langa un barbat pe care nu l-a iubit pt mine. Iar eu am avut mult de suferit. As fi preferat sa fie singura decat asa. Ideea de a sta langa un barbat pt copil e total eronata. Copilul tb sa-si vada parintii fericiti. Si daca asta inseamna sa fie separati, crede-ma, e mult mai bine asa.
kudika074912
Postat pe 30 August 2010 09:30
De la: corinamuru, la data 2010-08-29 23:35:25
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54 pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt


Chiar nu e nimeni in stare sa inteleaga ca a fost vorba de un VIOL? Ca femeia provine probabil din mediul rural sau cel putin dintr-o familie cu mentalitate destul de invechita, iar educatia pe care a primit-o a fost pe masura? Ca in conditiile astea, mai ales ca a fost probabil destul de tanara, casatoria "cu forta" a fost singura solutie vazuta de ea pentru a-si spala rusinea? Ca probabil ea si copilul depind financiar de sot si ca nu poate divorta decat daca are o oarecare siguranta in alta parte?

Oameni buni, voi PE CE PLANETA TRAITI??? Vorbiti de psihologi, de consilieri maritali, de libertatea de a decide, de urmat inima etc. Frumos, corect, ideal... dar din pacate in lumea din jurul nostru lucrurile nu stau chiar asa.Ia mergeti voi la macar 10 km departare de casa, si veti descoperi locuri unde mama si preotul tin loc de psiholog, consilier marital si ginecolog.

Deschideti un pic ochii si uitati-va in jur, prin canalizari nu curg lapte si miere.


Madam, esti buna de facut scenarii de telenovele.
Unde vezi dumneata ca a scris de viol?!
stem_29
Postat pe 30 August 2010 09:37
De la: stem_29, la data 2010-08-30 09:37:25
De la: corinamuru, la data 2010-08-29 23:35:25
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54 pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt


Chiar nu e nimeni in stare sa inteleaga ca a fost vorba de un VIOL? Ca femeia provine probabil din mediul rural sau cel putin dintr-o familie cu mentalitate destul de invechita, iar educatia pe care a primit-o a fost pe masura? Ca in conditiile astea, mai ales ca a fost probabil destul de tanara, casatoria "cu forta" a fost singura solutie vazuta de ea pentru a-si spala rusinea? Ca probabil ea si copilul depind financiar de sot si ca nu poate divorta decat daca are o oarecare siguranta in alta parte?

Oameni buni, voi PE CE PLANETA TRAITI??? Vorbiti de psihologi, de consilieri maritali, de libertatea de a decide, de urmat inima etc. Frumos, corect, ideal... dar din pacate in lumea din jurul nostru lucrurile nu stau chiar asa.Ia mergeti voi la macar 10 km departare de casa, si veti descoperi locuri unde mama si preotul tin loc de psiholog, consilier marital si ginecolog.

Deschideti un pic ochii si uitati-va in jur, prin canalizari nu curg lapte si miere.


Madam, esti buna de facut scenarii de telenovele.
Unde vezi dumneata ca a scris de viol?!

a subinteles
yumy
Postat pe 30 August 2010 09:39
saraca fata, ea va cere un sfat iar voi faceti misto. pune-ti-va si voi in locul ei
Teodora_georgeta
Postat pe 30 August 2010 09:43
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .
anigusatu
Postat pe 30 August 2010 09:46
De la: Teodora_georgeta, la data 2010-08-30 09:43:50saraca fata, ea va cere un sfat iar voi faceti misto. pune-ti-va si voi in locul ei

crezi ca avem timp sa ne punem in locul tuturor celor cu probleme de pe kudika?
yumy
Postat pe 30 August 2010 09:51
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .


draga mea dar ce profesie ai de nu cunosti gramatica deloc? Vezi ca Fat Frumos de pe net sa nu fie chiar sotul. Ar fi tare!!!!! Si sotul care te-a luat cu forta este camatar? Numai astia am auzit ca procedeaza asa. Esti cam imatura si asta te poate costa. Iti sugerez sa fii mai atenta.Oricum bafta.
anigusatu
Postat pe 30 August 2010 09:52
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el


netul face iar victime!
size_back
Postat pe 30 August 2010 09:54
De la: Teodora_georgeta, la data 2010-08-30 09:43:50saraca fata, ea va cere un sfat iar voi faceti misto. pune-ti-va si voi in locul ei


Si tu cu ce ai ajutat scriind asta?!
Hai da-i tu sfaturi sa te vad.
Te trezisi.
stem_29
Postat pe 30 August 2010 09:56
De la: stem_29, la data 2010-08-30 09:56:03
De la: Teodora_georgeta, la data 2010-08-30 09:43:50saraca fata, ea va cere un sfat iar voi faceti misto. pune-ti-va si voi in locul ei


Si tu cu ce ai ajutat scriind asta?!
Hai da-i tu sfaturi sa te vad.
Te trezisi.

da abia s-a trezit si ea...acum gandeste ce sfat sa dea
yumy
Postat pe 30 August 2010 09:58
De la: anigusatu, la data 2010-08-30 09:52:09
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .


draga mea dar ce profesie ai de nu cunosti gramatica deloc? Vezi ca Fat Frumos de pe net sa nu fie chiar sotul. Ar fi tare!!!!! Si sotul care te-a luat cu forta este camatar? Numai astia am auzit ca procedeaza asa. Esti cam imatura si asta te poate costa. Iti sugerez sa fii mai atenta.Oricum bafta.


Inceteaza ani, ca mintenas toate ranitele in dragoste sar pe tine
Mai, sunt d'acord cu absolut orice.......insa nu inteleg de ce nu recunosc.....mai nene, m-am saturat de " mutul" meu, vreau altul, oare sa-l schimb?!
Asta sa vad ca intreaba, nu ca s-au maritat dar de fapt niciodata nu l-a iubit...ca a luat-o cu forta....ca...te miri ce minunatii!
Astea au trait o viata in minciuna, mint ele, mint si ei..trec anii de pomana, copiii sufera si invata un mare nimic de la parinti......si spera in iubiri de pe net.
Ea minte la un capat de fir, cel de dincolo in alt fel.....si uite asa din lac in put.....si asta din cauza minciunilor.
cand le mai vad si pe cele tafnoase scriind ca " voua nu vi s-a intamplat, sau daca o sa vi se intample"..pai daca se intampla macar sa ai curajul sa zici....d'le asta e, am facut-o lata....nu : " stit, io-s imaculata, eu sunt cea mai ce, el e un nemernic!
Asta nu am sa pot intelege niciodata.
stem_29
Postat pe 30 August 2010 10:03
hahaha ,uite cine vorbea
kudika139991
Postat pe 30 August 2010 10:35
eu te inteleg perfect pentru ca si eu traiesc o poveste aproape ca a ta ,daca ai curaj fa pasul si fi fericita,mie imi lipseste curajul
healthy008308
Postat pe 30 August 2010 10:36
De la: healthy008308, la data 2010-08-30 10:36:32eu te inteleg perfect pentru ca si eu traiesc o poveste aproape ca a ta ,daca ai curaj fa pasul si fi fericita,mie imi lipseste curajul


Si ce faci,"mergi" cu amundoi?
Barbie30
Postat pe 30 August 2010 10:37
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 10:37:32
De la: healthy008308, la data 2010-08-30 10:36:32eu te inteleg perfect pentru ca si eu traiesc o poveste aproape ca a ta ,daca ai curaj fa pasul si fi fericita,mie imi lipseste curajul


Si ce faci,"mergi" cu amundoi?



stem_29
Postat pe 30 August 2010 10:44
fata nu stiu ce sa-ti zic dar daca stai cu un om pe care nu-l iubesti si va mai si certati si el este si foarte gelos si-ti face reprosurii , gandeste-te ca daca vei ramane cu el nu vei ajunge sa-l iubesti si nici situatia nu se va schimba , din contra se va ajunge la alte lucruri mult mai urate, situatia voastra se va inrautatii , cel mai bine e sa divortezi ca sa-ti refaci viata, asta ca sa nu ajungi sa-l inseli sa te duci sa te culci cu unu si sa vi acasa sa te faci ca nu s-a intamplat nimic si sa te pui in pat langa sot, trebuie sa te respecti mai intai pe tine , divorteaza asteapta o perioada sa vezi daca ti-e greu fara sotul tau, sa fi sigura ca nu-l iubesti, pt ca sti cum se zice deabia dupa ce pierzi pe cineva iti dai seama cat l-ai iubit, si daca tu vezi ca iti este bine fara el deabia atunci sa pornesti sa-ti cauti pe cineva si sa te arunci in bratele lui deabia dupa ce ti-a demonstrat ca va iubeste pe tine si pe copilul tau, vb cu parintii tai sa te ajute sa te desparti de el daca ti-e frica ,sa fie cineva langa tine atunci cand vei pleca din casa, sau pur si simplu cand e el la munca strange-ti toate lucrurile si pleaca, ceea ce puteai s-o faci demult ...multa bafta stiu prin ce treci...crede-ma.
kudika139991
Postat pe 30 August 2010 10:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeile înșealã în cãutarea perfecțiunii. Oare? 9 De la: kudika132368 17 Martie 2010 14:56
hg 4 De la: iacinta 8 Martie 2010 09:01
Reduceri de sarbatori! 3 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 22 Februarie 2010 16:57
balerini pvc 9 De la: ryana4cutty 11 August 2009 12:25
parul de pe fata:D 3 De la: cine_cineva 25 Ianuarie 2010 16:01