Setari Cookie-uri

sunt indragostita dar maritata

Si de cine esti indragostita? De cineva pe care nici macar nu il cunosti? Cu care nici macar nu ai avut vreo relatie in adevaratul sens al cuvantului? Nu zic sa ramai langa un barbat pe care nu il iubesti... dar niic sa alergi dupa himere fiindca nu faci altceva decta sa cazi din lac in put; cred ca iti ajund ultimii ani de singuratate. Rezolva-ti intai viata, pune ordine in ea, si apoi astepta sa intre in viata ta ALTCINEVA. Atata timp cat nu ai facut acest lucru, orice ai face este inutil fiindca mi se pare ca nu construiesti pe un teren solid.
cristiana_T_
Postat pe 30 August 2010 11:11
healthy016247
Postat pe 30 August 2010 11:11
Cum sa-ti spun ca sa ma intelegi exact?Viata este prea scurta pentru a te gandi sa te sacrifici mai departe langa un asemenea om.Eu nici nu m-as fi uitat la el.Gelozia de care spui ca da dovada nu va trece niciodata.Problema se pune-daca merita sa mai stai langa un asemenea om sau nu.Asta numai tu poti hotara.Despe celalalt barbat-ai grija ca tu esti predispusa sa fi atrasa de barbati posesivi si gelosi.mai intii ar tebui sa-i faci o evaluare-pentru a nu da din rau in mai rau,mai ales ca exista si un copil dintr-o alta casnicie si la el nu...Incearca sa va cunoasteti(nu doar fotografic),sa-l vezi de ce este in stare si apoi hotarasti daca te poti incurca sau nu.Eu cand l-am cunoscut pe sotul meu ...i-am spus ca nu ma incurc daca nu-l vad cum face la bautura. Adica trebuia sa se imbete (manga) sa-l vad cum reactioneaza.A reactionat exceptional :era melancolic, tandru si iubaret.Daca devenea artagos,violent si posesiv.....ADIO si n-am cuvinte.Bautura scoate la iveala laturile ascunse ale unui om. Acum am 14 ani de casnicie si daca ar fi sa o pot lua de la capat ....as face aceeasi alegere. Succes in realizarea dorintelor tale si tine minte un singur lucru: orice faci in viata...sa faci in asa fel incat niciosata sa nu regreti ceea ce ai facut indiferent cum este finalul.
capra_cu_3_iezi
Postat pe 30 August 2010 11:18
buna,

daca relatia cu sotul tau nu merge de ce nu divortezi,
chiar daca nu-ti acorda divortul nu esti obligata sa stai cu el, ai unde sa stati? te-ai gandit? copilul cu cine sta cu voi sau cu....?
pleaca dar gandestete bine sa nu regreti,
eu iti propun sa-l cunosti bine pe cel de care esti indragostita adica intalnestete cu el, discutati, chiar puteti sa va iubiti si daca relatia merge atunci te poti gandi la divort,
nu sari din lac in put,
daca vrei sa vb scrie-mi pe mail rdrd67@gmail.com
bafta
kudika316399
Postat pe 30 August 2010 11:42
De la: kudika316399, la data 2010-08-30 11:42:43buna,

daca relatia cu sotul tau nu merge de ce nu divortezi,
chiar daca nu-ti acorda divortul nu esti obligata sa stai cu el, ai unde sa stati? te-ai gandit? copilul cu cine sta cu voi sau cu....?
pleaca dar gandestete bine sa nu regreti,
eu iti propun sa-l cunosti bine pe cel de care esti indragostita adica intalnestete cu el, discutati, chiar puteti sa va iubiti si daca relatia merge atunci te poti gandi la divort,
nu sari din lac in put,
daca vrei sa vb scrie-mi pe mail rdrd67@gmail.com
bafta


pot sa-ti scriu si io pe adresa de mail?
ca vreau sa-mi rastorn basculanta cu necazuri!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 August 2010 11:49
Hmmm...mai Mioara mai.....nu mai incerca sa faci pe victima...si sa te scoti singura....din asta...cum ca tu esti victima....saraca de tine.....VICTIMA este prostul ala de sot al tau care si-a luat o panarama drept sotie sa-i fie aproape la bine si la greu.....un prost care nu stie ce fel de panarama are langa el care flirteaza cu idioti pe net care promit marea cu sarea iar in realitate sunt niste depravati care racoleaza femei de pe net.....Lasa- ma sa ghicesc iubitul virtual nu a avut noroc in dragoste e bun e tandru si are tot ce nu are iubitul tau...right????aaa si cred ca mai este si plin de bani si strain....ai grija ca multe sau fript rau de tot....Gandeste-te ca el stie poate ca esti maritata iar daca vede ca esti in stare sa iti lasi copilasul si sotul pentru el ce crezi ca nu se va gandi ca acelasi luctu il poti face si cu altul chiar daca vei fi cu el..deci incredere Zero intr-o femeie care isi lasa sotul si copilasul...asa ca in cele din urma vrea doar sa ti-o traga fata si dupa sa te trimita inapoi la copil sau la sotul tau care de bine de rau te-a suportat 10.....ani de zile...iti spun eu de prea mult bine te-ai plictisit...ca daca era asa de rau precum descrii tu nu stateai 10 ani cu actualul ,dar acum t sa aprins calcaiele dupa altul si vre ceva mai bun mai nou...tipic femeilor din romania si nu numai....sinucidete ca faci un bine lumiii...si poate pe viitor nu faci si pe altii sa sufere.....
androne82
Postat pe 30 August 2010 12:04
Daca traiesti cu frica de el nu o sa fi fericita nicioadata. Ia-ti inima in dinti si da-i cu flit, cere-i divortul. Denunta-l si fii fericita.
kudika196601
Postat pe 30 August 2010 12:58
Hello! Eu vreau sa-ti spun ca esti foarte credula ...in aceasta noua relatie!!! Trezeste-te din visare ...cum poti sa iubesti nebuneste si sa spui ca esti indragostita de un tip de pe net...poate tipul de pe net este o tipa care a vrut sa te faca un pic fericita ...sa crezi ca poti fi si tu iubita!!! Cum poti sa parasesti o casnicie in favoarea unei himere??? Daca ai stat 10 ani intr-o casnicie..ramai acolo si pentru sufletul tau iubeste-te in secret cu acel iubit de pe net....
fanymosescu
Postat pe 30 August 2010 13:09
IMI PARE RAU CA TREBIE SA TE DAZAMAGESC, CRED CA ESTI NAIVA DACA TE-AI INRAGOSTIT DE ,,CINEVA'' PE CARE L-AI CUNOSCUT PE NET,CE MAI MARE TAEPA ,AM CUNOSCUT SI EU CATVA CARE CHIPURILE VROIAU SA FACA CONVERSATIE CA PANA LA URMA SA-MI CEARA SA MA INTALNESC CU EI PENTRU O RELATIE SEXUALA,TE CRED CA ESTI NEFERICITA IN CAZNICIE SI CA INCERCI SA-TI GASESTI FERICIREA CU ALTCINEVA,DAR SINCER VEZI SA NU TE ARZI MAI TARE,MAI AI RABDARE SA CUNOSTI PERSONAL BARBATUL IN CAUZA.TOATE CELE BUNE SI AI GIJA CE FACI.
sima_vio
Postat pe 30 August 2010 13:15
Draga mea ,eu am plecat dupa 16 ani de concubinaj cu doi copii de 14 si 16 ani,de la un barbat violent fost luptator in legiunea straina ,am lasat afacerea,casa .si unde la un tip cunoscut pe internet care sa dovedit a fi un excroc sentimental,poza in om de afaceri prosper dar dupa doi ani de fericire in ghilimele spus mi-a papat bani si copii i-am trimis inapoi la taica-su si pe mine ma dat afara doar cu bagajele mele ,nu am avut nici bani de un bilet de auto.si l-am iubit nebuneste pe cel de pe internet daca am fost de acord sa-i dau bani si sa vand pentru el doua propietati.regret enorm ca am iubit pe cine nu trebuia.drga mea discuta cu sotul tau in privinta divortului ,nu trai cu frica si niiodata un alt barbat nu va fi un tata mai bun ptr.fiul tau.fi libera ,doar in tine sta puterea sa fi fericita .te rog nu-ti distruge fericirea .pe internet se ascund tot felul de excroci.capul sus si mai putem discuta.succes eca
kudika051102
Postat pe 30 August 2010 13:16
De la: kudika051102, la data 2010-08-30 13:16:56Draga mea ,eu am plecat dupa 16 ani de concubinaj cu doi copii de 14 si 16 ani,de la un barbat violent fost luptator in legiunea straina ,am lasat afacerea,casa .si unde la un tip cunoscut pe internet care sa dovedit a fi un excroc sentimental,poza in om de afaceri prosper dar dupa doi ani de fericire in ghilimele spus mi-a papat bani si copii i-am trimis inapoi la taica-su si pe mine ma dat afara doar cu bagajele mele ,nu am avut nici bani de un bilet de auto.si l-am iubit nebuneste pe cel de pe internet daca am fost de acord sa-i dau bani si sa vand pentru el doua propietati.regret enorm ca am iubit pe cine nu trebuia.drga mea discuta cu sotul tau in privinta divortului ,nu trai cu frica si niiodata un alt barbat nu va fi un tata mai bun ptr.fiul tau.fi libera ,doar in tine sta puterea sa fi fericita .te rog nu-ti distruge fericirea .pe internet se ascund tot felul de excroci.capul sus si mai putem discuta.succes eca


Bravo " fata" ca-i deschizi ochii!
Lasa ca macar ai incercat, nu zic ca ai facut bine, insa poti sa le dai si altora sfaturi.
Vezi ca mai sunt topice pe aici despre asa ceva, intra si mai explica-le ce si cum, sa invete din pataniile altora, nu sa dea cu capul si ele.
stem_29
Postat pe 30 August 2010 13:23
draga mea singura care are solutia la aceasta problema esti tu.e viata ta .parerea mea e ca a posta pe forumuri ca acesta nu e o solutie aici nu ai sa primesti sfaturi ci doar vei fi judecata si criticata ca la atat se pricepe din pacate societatea noastra doar sa critice si sa condamne nu sa ajute cu vreun sfat.parerea mea e sa cauti raspunsul la tine,mediteaza inainte sa faci ceva....iar daca esti nefericita cu sotul tau imi pare rau sa iti spun vina e un pic a ta pt ca ai acceptat de-a lungul anilor sa stai cu el.asa cum zicea si cineva de mai sus,mai intai ia-ti copilul si incepe o noua viata,divorteaza daca asta vrei nu trebuie sa-ti fie frica de sotul tau,iar mai intai intalneste-l si pe cel de pe internet fata in fata si vezi ce fel de persoana e.... nu te grabi in alegerea ta pt ca s-ar putea sa ai parte de o noua deziluzie.ai grija de tine si roaga-te la d-zeu sa iti dea intelepciune.
teufel
Postat pe 30 August 2010 13:24
cred ca este frumos prin ce treci dar tot odata si dureros. se spune ca niciodata nu este prea tirziu, indiferent de ce virsta ai avea cred ca fiecare om trebuie sa iubeasca macar o data. eu iti zic sa traiesti clipa ,dupa nu mai conteaza. bunica are o vorba "decit sa plinga mama mai bine plinge masa". unui copil ii este mai greu daca parinti nu se inteleg dar stau totusi impreuna , eu una as fi preferat ca ai mei sa se fi despartit cind trebuia nu sa stea sa sufere . poate acum lear fi fost mai bine si poate ii aveam pe amindoi linga mine. viata este prea scurta ca sa ne batem joc de ia, eu una iti zic traieste clipa. pupici si "fruntea sus zoe fi barbata"
aleahiminuyasha
Postat pe 30 August 2010 13:32
Draga mea, eu te inteleg foarte bine, stai langa un om pe care nu-l iubesti dar probabil ca te-ai casatorit la compromis. Hai .. ce-i cu atat rautate oameni buni ? Voi habar nu aveti ce inseamna sa fi indoctrinat de mic ca asa este normal sa stai cu un barbat pe care toata lumea il considera bun....
Inteleg faptul ca nu mai vrei sa stai cu acest barbat, dar cu ce crezi ca este diferit celalat ? Copilu tau pe care loc vine? Viata ta este acel copil acum, el nu a cerut sa vina pe lume, nu te sacrifica langa barbat doar pentru copil, dar nu-l lua de aici doar pentru ca tu nu esti fericita........ gandeste-te la el inante de toate
silverangel
Postat pe 30 August 2010 13:38
Te inteleg foarte bine, eu traiesc in aceelasi infern zi de zi, ma intreb oare pentru ce fac acest sacrificiu si nu gasesc raspunsul........daca il iubesti, gaseste forta in tine si du-te la el, nu renunta, o sa iti para rau mai tarziu, cand o sa iti dai seama ca e prea tarziu, cand o sa-ti dai seama ca sufletul tau e secat............
arminela
Postat pe 30 August 2010 13:41
hey buna.chiar nu stiu ce sa iti zik si eu dak as fi avut un sot ca al tau si cu un copil la fel as face as sta cu el numai ptr copil,dar dak il iubesti asa de mult pe barbatul ala...e decizia ta eu zik sa vb cu ai tai si vezi ce sfaturi iti dau da mai bne asculta-ti inima.si in privinta copilului nu va certati in fata lui.iar dak iei decizia de a baga divort spunei copilului ca tu tr sa iei o pauza cu el asta e parerea mea acum faci cum vrei pa mai vb dak e ceva scriemi
kudika315393
Postat pe 30 August 2010 14:11
De la cuvinte pana la fapte este o distanta foarte mare! Va cunoasteti doar din vorbe, dar cunoasterea propriu-zisa nici nu exista la voi! Din ce observ esti un pic cam naiva! As vrea sa stiu cati ani ai. Mai intai ar trebui sa te intalnesti cu cel pe care spui ca-l iubesti in persoana, sa va cunoasteti mai bine si apoi sa vezi daca cu adevarat exista acea dragosta despre care vorbesti tu. Te vrea cu copil cu tot?! Tu o sa-l vrei pe el cu adevarat dupa ce o sa-l cunosti mai bine?! Sunt niste aspecte pe care trebuie sa le lamuresti intai cu tine si apoi cu el! Dupa ce ai clarificat toate astea iti faci curaj si pleci de acasa cu copil cu tot, ceri ajutorul autoritatilor integrandu-te pentru o peioada intr-un centru pentru mama si copii, bagi divort si poate asa ajungi sa te casatoresti cu cel pe care spui tu ca il iubesti!
Dar, mai intai trebuie sa vezi daca cel pe care susti ca-l iubesti te iubeste si el cu adevarat!!!!!!!!!!!
Nu confunda iubirea cu comunicarea de calitate, la fel nu confunda iubirea cu buna intelegere!
alina_miculschi
Postat pe 30 August 2010 14:51
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 11:49:41
De la: kudika316399, la data 2010-08-30 11:42:43buna,

daca relatia cu sotul tau nu merge de ce nu divortezi,
chiar daca nu-ti acorda divortul nu esti obligata sa stai cu el, ai unde sa stati? te-ai gandit? copilul cu cine sta cu voi sau cu....?
pleaca dar gandestete bine sa nu regreti,
eu iti propun sa-l cunosti bine pe cel de care esti indragostita adica intalnestete cu el, discutati, chiar puteti sa va iubiti si daca relatia merge atunci te poti gandi la divort,
nu sari din lac in put,
daca vrei sa vb scrie-mi pe mail rdrd67@gmail.com
bafta


pot sa-ti scriu si io pe adresa de mail?
ca vreau sa-mi rastorn basculanta cu necazuri!
Betoooooooon....
Caliope
Postat pe 30 August 2010 15:04
Buna draga mea,imi pare foarte rau pentru tine.Stiu ce inseamna sa fiii casatorita cu un barbat gelos si sa nul iubesti.Eu am trecut prin asa ceva...ani de zile ,si eu am stat tot pentru copii ,dar rezultatul a fost acelasi.Tot la divort am ajuns,cai mai devreme sau mai tirziu tot la divort se ajunge.Si eu am fost indragostita ,dar am renuntat la dragostea mea si a omului iubit siam ales sa fiu impreuna cu copii si tatal lor.Copiii oricum cresc cu noi amindoi sau numai cu unul singur dintre parinti.Sfatul meu e sa faci ceti dicteaza inimioara.Din pacate pentru mine eu am asteptat prea mult,au trecut aniii siacum sunt tot singura.Ce pacat ca nu am ales dragostea vietiii mele.Dar atentie...cunostintele de pe net sunt rare si reusite.Deci multa atentie.Iti doresc multa bafta si fericira.pacat ca aici cind cerem un sfar gasim numai sfaturi ignorante si ironice...pacat ,mare pacat.
annema_01
Postat pe 30 August 2010 15:05
De la: annema_01, la data 2010-08-30 15:05:45 Buna draga mea,imi pare foarte rau pentru tine.Stiu ce inseamna sa fiii casatorita cu un barbat gelos si sa nul iubesti.Eu am trecut prin asa ceva...ani de zile ,si eu am stat tot pentru copii ,dar rezultatul a fost acelasi.Tot la divort am ajuns,cai mai devreme sau mai tirziu tot la divort se ajunge.Si eu am fost indragostita ,dar am renuntat la dragostea mea si a omului iubit siam ales sa fiu impreuna cu copii si tatal lor.Copiii oricum cresc cu noi amindoi sau numai cu unul singur dintre parinti.Sfatul meu e sa faci ceti dicteaza inimioara.Din pacate pentru mine eu am asteptat prea mult,au trecut aniii siacum sunt tot singura.Ce pacat ca nu am ales dragostea vietiii mele.Dar atentie...cunostintele de pe net sunt rare si reusite.Deci multa atentie.Iti doresc multa bafta si fericira.pacat ca aici cind cerem un sfar gasim numai sfaturi ignorante si ironice...pacat ,mare pacat.


Doamna, eu stiam ca ' dragostea vietii mele" e atunci cand ne casatorim cu femeia/ barbatul pe care-l iubim.
Pe dumneata te-au casatorit parintii?
Sau, cum te-ai maritat cu un om pe care zici ca nu l-ai iubit?
stem_29
Postat pe 30 August 2010 15:25
...am citit doar prima pagina...:

..cata rautate...,


... ca sa nu spun ..ipocrizie...
EKaterina
Postat pe 30 August 2010 15:44
Cati razboinici fara experienta....Daca nu intelegeti la ce faceti haz de necazul altuia? Nu aveti nici macar bunul simt sa cititi si sa va abtineti comentariile fara nici un fel de substanta...Nu cred ca poate hotari cineva in locul tau, din pacate...daca vrei ce e mai bine pentru tine si pentru copil actioneaza in consecinta...Daca acest nou barbat pretinde ca te iubeste ar putea sa lupte pentru tine, dar prefera aceasta dragoste platonica...parerea mea...cere-i dovada ca te iubeste si te sustine intalniti-va si programati-va viata in 2....asta daca esti hotarata...daca nu....crede-ma ca e mai bine singura decat singura in 2. Nicol...
KIKI2933
Postat pe 30 August 2010 15:52
buna draga mea inteleg prin ce treci.nu esti singura femeie care trece prin situatia asta dar,ai mare grija.daca ar fi fost vorba despre un barbat pe care sa il cunosti in carne si oase puteam sa iti dau un sfat,dar asa nu stiu ce sa zic.eu una nu as avea incredere intr-un barbat pe care nu l-am vazut,nu l-am auzit.vreau sa iti spun ceva si poate iti schimbi parerea despre el si vezi in cu alti ochi situatia.ar fi mult de scris dar in cateva cuvinte o sa iti povestesc ce am facut eu.am vrut sa vad daca sotul meu m-ar insela si am cumparat un telefon si o cartela.i-am trimis un mesaj de genul'ce faci dragul meu,te-ai trezit?'si de aici au inceput discutiile fara ca el sa stie ca sunt eu sotia lui.am continuat asa 1 sapt jumate,dar am ajuns la discutii de genul tie cum iti place sa faci sex si altele.dupa aia l-am facut sa vrea sa se intalneasca cu mine,dar tine cont ca i-am spus ca sunt din alt oras,la vreo 60 km.si ce crezi?
fara sa imi auda vocea s-au sa ma vada,doar prin mesaje am vorbit,a venit la intalnire.si acolo.......surpriza!!!!!!!!!!! il asteptam eu,sotia lui.acum isi cere iertare sa nu ma despart de el.vreau sa iti spun ca avem si 2 copii.si suntem impreuna de 12 ani.si chiar sunt hotarata sa ma despart de el,ca mai sunt si alte lucruri in comportamentul lui care cu imi plac si ma fac sa sufar.deci,ce vroiam eu sa iti zic:sa nu crezi pana nu vezi.nu poti sa stii cine este in spatele povestii pe care o traiesti tu.sfatul meu:termina mai intai cu sotul tau,si apoi o sa iti gasesti si un barbat care sa te pretuiasca orice femeie merita sa fie pretuita la adevarata ei valoare.
NU TE LASA INTIMIDATA,MERGI INAINTE
ionicris
Postat pe 30 August 2010 16:16
sfaturi poti primi insa trebuie sa cunosti personal pe cineva care te intereseaza si daca vei fi sigura de sentimentele tale pentru acea persoana atunci cred ca lucrurile vor decurge normal fara presiuni in fam.ta si hotararile le veti lua impreuna, nu poti trai toata viata langa o pers. care nu te face fericita, cred eu
potra_elena@yahoo.com
Postat pe 30 August 2010 16:19
De la: ionicris, la data 2010-08-30 16:16:56buna draga mea inteleg prin ce treci.nu esti singura femeie care trece prin situatia asta dar,ai mare grija.daca ar fi fost vorba despre un barbat pe care sa il cunosti in carne si oase puteam sa iti dau un sfat,dar asa nu stiu ce sa zic.eu una nu as avea incredere intr-un barbat pe care nu l-am vazut,nu l-am auzit.vreau sa iti spun ceva si poate iti schimbi parerea despre el si vezi in cu alti ochi situatia.ar fi mult de scris dar in cateva cuvinte o sa iti povestesc ce am facut eu.am vrut sa vad daca sotul meu m-ar insela si am cumparat un telefon si o cartela.i-am trimis un mesaj de genul'ce faci dragul meu,te-ai trezit?'si de aici au inceput discutiile fara ca el sa stie ca sunt eu sotia lui.am continuat asa 1 sapt jumate,dar am ajuns la discutii de genul tie cum iti place sa faci sex si altele.dupa aia l-am facut sa vrea sa se intalneasca cu mine,dar tine cont ca i-am spus ca sunt din alt oras,la vreo 60 km.si ce crezi?
fara sa imi auda vocea s-au sa ma vada,doar prin mesaje am vorbit,a venit la intalnire.si acolo.......surpriza!!!!!!!!!!! il asteptam eu,sotia lui.acum isi cere iertare sa nu ma despart de el.vreau sa iti spun ca avem si 2 copii.si suntem impreuna de 12 ani.si chiar sunt hotarata sa ma despart de el,ca mai sunt si alte lucruri in comportamentul lui care cu imi plac si ma fac sa sufar.deci,ce vroiam eu sa iti zic:sa nu crezi pana nu vezi.nu poti sa stii cine este in spatele povestii pe care o traiesti tu.sfatul meu:termina mai intai cu sotul tau,si apoi o sa iti gasesti si un barbat care sa te pretuiasca orice femeie merita sa fie pretuita la adevarata ei valoare.
NU TE LASA INTIMIDATA,MERGI INAINTE


Sa intelegem ca ai cautat nodul in papura?:))
Nu stiai cum sa scapi de el si ai gasit solutia cu mesajele?:))
Doamna, daca-i asa, in fiecare an ar trebui sa divortam si sa facem copiii sa sufera.
Hai spune-ne cu cine planuiesti sa te muti?:)) e frumos?
Iar la " barbat sa te pretuiasca" mai taie, pana-i lume ala ce te-a pretui pe tine nu ti-a iubi copiii, asa ca ai grija ce sacrifici!
stem_29
Postat pe 30 August 2010 16:22
draga mea eu zik sa nu mai stai pe gandurii despartate de sotu si dute cu iubitu ca si eu an asa oala am fost si acu sant fericit iubirea vine o data si nu de doua oriii
kamion
Postat pe 30 August 2010 17:06
De la: stem_29, la data 2010-08-30 13:23:35
De la: kudika051102, la data 2010-08-30 13:16:56Draga mea ,eu am plecat dupa 16 ani de concubinaj cu doi copii de 14 si 16 ani,de la un barbat violent fost luptator in legiunea straina ,am lasat afacerea,casa .si unde la un tip cunoscut pe internet care sa dovedit a fi un excroc sentimental,poza in om de afaceri prosper dar dupa doi ani de fericire in ghilimele spus mi-a papat bani si copii i-am trimis inapoi la taica-su si pe mine ma dat afara doar cu bagajele mele ,nu am avut nici bani de un bilet de auto.si l-am iubit nebuneste pe cel de pe internet daca am fost de acord sa-i dau bani si sa vand pentru el doua propietati.regret enorm ca am iubit pe cine nu trebuia.drga mea discuta cu sotul tau in privinta divortului ,nu trai cu frica si niiodata un alt barbat nu va fi un tata mai bun ptr.fiul tau.fi libera ,doar in tine sta puterea sa fi fericita .te rog nu-ti distruge fericirea .pe internet se ascund tot felul de excroci.capul sus si mai putem discuta.succes eca


Bravo " fata" ca-i deschizi ochii!
Lasa ca macar ai incercat, nu zic ca ai facut bine, insa poti sa le dai si altora sfaturi.
Vezi ca mai sunt topice pe aici despre asa ceva, intra si mai explica-le ce si cum, sa invete din pataniile altora, nu sa dea cu capul si ele.


mie imi plashii ca tu ti chinuiesti di zor, si dai si scrie, si tasteaza...........si nu ti se raspunde
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 August 2010 17:31
Sfatul meu este sa-l intalnesti pe acel om ,sa ai o aventura ca nu strica si sa vii catinel' catinel catre casa.
sergiu37rau
Postat pe 30 August 2010 17:38
si eu sunt de parere ca nu este un lucru rau ca te-ai indragostit.Dar esti sigura ca merita tinand cont ca nu v-ati vazut fata in fata si nici nu sti daca ceea ce iti spune este adevarat
kudika317958
Postat pe 30 August 2010 17:43
De la: sergiu37rau, la data 2010-08-30 17:38:02Sfatul meu este sa-l intalnesti pe acel om ,sa ai o aventura ca nu strica si sa vii catinel' catinel catre casa.


sfatu' tau e tare pisicher!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 August 2010 17:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu stii ce sa porti??Te ajut! 14 De la: callybra 6 Octombrie 2011 20:36
Apartament ultimul etaj vs.etaj intermediar 21 De la: kittycrys 1 Noiembrie 2010 04:01
Vand rochie de mireasa superba - Princess 2 De la: cr3azza 30 Iulie 2010 23:49
de ce iubim barbati? 61 De la: kudika124021 19 Octombrie 2010 20:10
dileme 22 De la: dragon_fly88 29 Iunie 2010 16:24