Setari Cookie-uri

sunt indragostita dar maritata

De la: stem_29, la data 2010-08-30 20:12:37
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 20:10:24doamna darine, m-am gandit simulat ca dezamagesc purtatoarele de batistute langa tastatura, da' fusei nevoit .
altfel ma scalpa doamna mea draga!




nici nu stii cat mi-este de teama, sa nu carecumva sa te dezamagesc!
nu mi-as ierta-o never. never never!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 August 2010 20:14
De la: miss_darine, la data 2010-08-30 20:13:24stem...de cand nu te-ai mai uitat pe pajina ta personala la cereri, aplicatii si mesaje?


Cred ca de cand am schimbat poza:)))
Adevaru-i ca nu ma prea uit nici la mesajele private:)))
stem_29
Postat pe 30 August 2010 20:21
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 20:14:10
De la: stem_29, la data 2010-08-30 20:12:37
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 20:10:24doamna darine, m-am gandit simulat ca dezamagesc purtatoarele de batistute langa tastatura, da' fusei nevoit .
altfel ma scalpa doamna mea draga!




nici nu stii cat mi-este de teama, sa nu carecumva sa te dezamagesc!
nu mi-as ierta-o never. never never!



Da, da, da, va "inteleg" ironia, d'le geo:))))
stem_29
Postat pe 30 August 2010 20:22
De la: stem_29, la data 2010-08-30 20:21:30

Cred ca de cand am schimbat poza:)))
Adevaru-i ca nu ma prea uit nici la mesajele private:)))

zapacenie uita-te la cereri
miss_darine
Postat pe 30 August 2010 20:22
De la: miss_darine, la data 2010-08-30 20:13:24stem...de cand nu te-ai mai uitat pe pajina ta personala la cereri, aplicatii si mesaje?


Mai repede ii deschidem un topic lui Stem,ca la mesaje mai greu|!
Barbie30
Postat pe 30 August 2010 20:23
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 20:23:21

Mai repede ii deschidem un topic lui Stem,ca la mesaje mai greu|!

nu, ca uita sa intre si p'acolo
miss_darine
Postat pe 30 August 2010 20:25
va raspund la grup:))))))
Rad, ce naiba, chiar nu am intrat, ma mir ca am si scris pe aici atata:))
O sa ma uit, poate maine:))))))))

Pana o sa bibilesc si pe acolo......o hooo:))
stem_29
Postat pe 30 August 2010 20:29
De la: stem_29, la data 2010-08-30 20:29:21 va raspund la grup:))))))
Rad, ce naiba, chiar nu am intrat, ma mir ca am si scris pe aici atata:))
O sa ma uit, poate maine:))))))))

Pana o sa bibilesc si pe acolo......o hooo:))


daca nu stii exact care sunt modalitatile de lucru in profil, imi ofer cu generozitate cunostintele si ajutorul.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 August 2010 20:37
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 20:37:07
De la: stem_29, la data 2010-08-30 20:29:21 va raspund la grup:))))))
Rad, ce naiba, chiar nu am intrat, ma mir ca am si scris pe aici atata:))
O sa ma uit, poate maine:))))))))

Pana o sa bibilesc si pe acolo......o hooo:))


daca nu stii exact care sunt modalitatile de lucru in profil, imi ofer cu generozitate cunostintele si ajutorul.


Ai putea sa -mi aduni hainele din uscatorie?
stem_29
Postat pe 30 August 2010 20:39
De la: stem_29, la data 2010-08-30 20:39:16
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 20:37:07
De la: stem_29, la data 2010-08-30 20:29:21 va raspund la grup:))))))
Rad, ce naiba, chiar nu am intrat, ma mir ca am si scris pe aici atata:))
O sa ma uit, poate maine:))))))))

Pana o sa bibilesc si pe acolo......o hooo:))


daca nu stii exact care sunt modalitatile de lucru in profil, imi ofer cu generozitate cunostintele si ajutorul.


Ai putea sa -mi aduni hainele din uscatorie?


cu cea mai mare placere si avant!
zbor spre uscatorie. care sunt ale dumneavoastra?....aa, gata stiu. cele care au mirosu' atat de placut..............oooooo!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 30 August 2010 20:40
Barbie30
Postat pe 30 August 2010 20:45
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 20:40:56
De la: stem_29, la data 2010-08-30 20:39:16
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-08-30 20:37:07
De la: stem_29, la data 2010-08-30 20:29:21 va raspund la grup:))))))
Rad, ce naiba, chiar nu am intrat, ma mir ca am si scris pe aici atata:))
O sa ma uit, poate maine:))))))))

Pana o sa bibilesc si pe acolo......o hooo:))


daca nu stii exact care sunt modalitatile de lucru in profil, imi ofer cu generozitate cunostintele si ajutorul.


Ai putea sa -mi aduni hainele din uscatorie?


cu cea mai mare placere si avant!
zbor spre uscatorie. care sunt ale dumneavoastra?....aa, gata stiu. cele care au mirosu' atat de placut..............oooooo!



stem_29
Postat pe 30 August 2010 21:03
mai nu radeti ca vi se poate intampla si voua (asa am ras eu de indragostitul pe net si am patit-o ) draga mea ai grija sa nu pici din lac in put
nik0l
Postat pe 30 August 2010 21:12
De la: nik0l, la data 2010-08-30 21:12:43mai nu radeti ca vi se poate intampla si voua (asa am ras eu de indragostitul pe net si am patit-o ) draga mea ai grija sa nu pici din lac in put



Eu sunt prea mica sa mi se intample, posibil cand o sa mai cresc .
stem_29
Postat pe 30 August 2010 21:16
buna si eu am o poveste destul de asemanatoare ....tot maritata tot indragostita tot de un tip de pe net...doar ca noi avem o relatie de 1 an si jumate...si mie tare greu sa ma impart....am un copil si copilul meu e mai presus de mine...de fericirea mea asa ca raman doar la stadiu de femeie casatorita cu un barbat fara sentimente... ...si indragostita de o minune
raisa0510
Postat pe 30 August 2010 21:24
sincer....sunt 100% convinsa de ceea ce zici....mie ciuda de mor pe cei ce sunt atat de ofticati si neincrezatori...si care comenteaza aiurea
raisa0510
Postat pe 30 August 2010 21:26
De la: raisa0510, la data 2010-08-30 21:26:06sincer....sunt 100% convinsa de ceea ce zici....mie ciuda de mor pe cei ce sunt atat de ofticati si neincrezatori...si care comenteaza aiurea

Da, si oare cam tu cum te-ai simti sa stii ca sotul tau face ceea ce faci tu?
Mai si sari de 2 m.
Pai daca te iubeste asa tare domnul de pe net, de ce nu-i zici sotului tau ca pleci la el?
Adica tot el e fara sentimente? Cand tu in loc sa vorbesti cu el ce s-a intamplat de s-au dus pe apa sambetei sentimentele voastre.......dai vina pe el...si crezi ca netistul e perfectiunea intruchipata.
Lasa-ma doamna......
Ce ai spune dumneata cand asa, peste vreo 20 de ani, asa i-ar face si copilului tau una?
Daca ai afla, ai accepta?
Ma indoiesc!
Asa ca ca scuteste-ne de aberatii de net.
stem_29
Postat pe 30 August 2010 21:36
De la: raisa0510, la data 2010-08-30 21:26:06sincer....sunt 100% convinsa de ceea ce zici....mie ciuda de mor pe cei ce sunt atat de ofticati si neincrezatori...si care comenteaza aiurea

tu cu cin' te certi?
miss_darine
Postat pe 30 August 2010 21:36
De la: raisa0510, la data 2010-08-30 21:24:14buna si eu am o poveste destul de asemanatoare ....tot maritata tot indragostita tot de un tip de pe net...doar ca noi avem o relatie de 1 an si jumate...si mie tare greu sa ma impart....am un copil si copilul meu e mai presus de mine...de fericirea mea asa ca raman doar la stadiu de femeie casatorita cu un barbat fara sentimente... ...si indragostita de o minune

s-a inventat divortul ce va place sa va mai plangeti...si sariti ca apucatele ca sunteti neantelese DIVORTEAZA
miss_darine
Postat pe 30 August 2010 21:38
Darine,pe mine nu ma intelege nimeni! Yo nu l-am gasit nici acum pe ALEX
Barbie30
Postat pe 30 August 2010 21:41
De la: miss_darine, la data 2010-08-30 21:38:56
De la: raisa0510, la data 2010-08-30 21:24:14buna si eu am o poveste destul de asemanatoare ....tot maritata tot indragostita tot de un tip de pe net...doar ca noi avem o relatie de 1 an si jumate...si mie tare greu sa ma impart....am un copil si copilul meu e mai presus de mine...de fericirea mea asa ca raman doar la stadiu de femeie casatorita cu un barbat fara sentimente... ...si indragostita de o minune

s-a inventat divortul ce va place sa va mai plangeti...si sariti ca apucatele ca sunteti neantelese DIVORTEAZA


Ei da, sa lase ea pasarea din mana pt. cea de pe gard:)))
Da ala o ia?:))))))) inceteaza cu prostiile darine
Vina e domnul ca-i fara sentimente si ea are de dat si la altii:))
Si nu in ultimul rand copilul, bagam copiii la inaintare:)))
Lasa-le, eu efectiv rad cand le vad si cu "coada" sus:))
Nu inteleg un lucru, DA, oricine poate pati orice...neves say never!....dar d'le nu spui ca Tu esti cea mai cea, el e un pierde vara........s-a intamplat, iti asumi responsabilitatea de OM matur, si basta.
Mai e una p'aci care si-a luat nr. de telefon nou si ii trimitea SMS-uri sotului......nu stia cum sa divorteze de el.......
Am ajuns la concluzia ca unele femei ( culmea ca nu barbati, mi-e si rusine sa scriu!) vor cu orice pret sa le scrie in certificatul de divort ca ELE au fost pure, ei canalii....parca umbla cu el in frunte.
NU realizeaza ca intr-un divort fiecare are partea lui de vina.
stem_29
Postat pe 30 August 2010 21:45
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 21:41:54Darine,pe mine nu ma intelege nimeni! Yo nu l-am gasit nici acum pe ALEX



stem_29
Postat pe 30 August 2010 21:51
De la: stem_29, la data 2010-08-30 21:51:02
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 21:41:54Darine,pe mine nu ma intelege nimeni! Yo nu l-am gasit nici acum pe ALEX




Stem,ma ajuti tu sa il gasesc? Este prins pe aici prin niste topice si nu stiu cum sa fac....cum sa vorbesc cu el sa iasa? Oare eu am gresit de s-a ascuns de mine?
Barbie30
Postat pe 30 August 2010 21:53
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 21:53:43
De la: stem_29, la data 2010-08-30 21:51:02
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 21:41:54Darine,pe mine nu ma intelege nimeni! Yo nu l-am gasit nici acum pe ALEX




Stem,ma ajuti tu sa il gasesc? Este prins pe aici prin niste topice si nu stiu cum sa fac....cum sa vorbesc cu el sa iasa? Oare eu am gresit de s-a ascuns de mine?
stem_29
Postat pe 30 August 2010 22:05
De la: stem_29, la data 2010-08-30 22:05:59
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 21:53:43
De la: stem_29, la data 2010-08-30 21:51:02
De la: Barbie30, la data 2010-08-30 21:41:54Darine,pe mine nu ma intelege nimeni! Yo nu l-am gasit nici acum pe ALEX




Stem,ma ajuti tu sa il gasesc? Este prins pe aici prin niste topice si nu stiu cum sa fac....cum sa vorbesc cu el sa iasa? Oare eu am gresit de s-a ascuns de mine?


Sa il caut pe topicul cu paranoia?
Barbie30
Postat pe 30 August 2010 22:08
De la: stem_29, la data 2010-08-30 21:45:02
Ei da, sa lase ea pasarea din mana pt. cea de pe gard:)))
Da ala o ia?:))))))) inceteaza cu prostiile darine
Vina e domnul ca-i fara sentimente si ea are de dat si la altii:))
Si nu in ultimul rand copilul, bagam copiii la inaintare:)))
Lasa-le, eu efectiv rad cand le vad si cu "coada" sus:))
Nu inteleg un lucru, DA, oricine poate pati orice...neves say never!....dar d'le nu spui ca Tu esti cea mai cea, el e un pierde vara........s-a intamplat, iti asumi responsabilitatea de OM matur, si basta.
Mai e una p'aci care si-a luat nr. de telefon nou si ii trimitea SMS-uri sotului......nu stia cum sa divorteze de el.......
Am ajuns la concluzia ca unele femei ( culmea ca nu barbati, mi-e si rusine sa scriu!) vor cu orice pret sa le scrie in certificatul de divort ca ELE au fost pure, ei canalii....parca umbla cu el in frunte.
NU realizeaza ca intr-un divort fiecare are partea lui de vina.

mda si culmea e ca nu vorbim la singular, daca stai sa rasfoiesti toate paginile topicului, sunt o gramada care ii raspund. "initiatoarei"..te inteleg f bine ca si io la randul meu... si cica suntem noi rele ca nu le intelegem
miss_darine
Postat pe 30 August 2010 22:36
,OFFFFFFFF OFFFFFFFFFF,DACA TI AS SPUNE CA SI EU TREC PRIN ACELASI LUCRU OARE TE AS INCURAJA CU CEVA,MIOARA? SI EU SANT MARITATA CU UN BARBAT LA FEL DE GELOS SI DE POSESIV,AVEM UN COPIL IAR CASNICIA NOASTRA NU ESTE TOCMAI ASA CUM AM VISAT EU.EL ARE SI PROBLEME CU BAUTURA PE LANGA GELOZIE SI POSEVITATE. TRAIESC ACEEASI EXPERIENTA CA SI TINE DIFERENTA ESTE CA BARBATUL DE CARE EU M AM INDRAGOSTIT PE NET ESTE LA FEL DE INSURAT PE CAT SANT EU DE MARITATA.NE IUBIM ENORM,MA SUNA CA NU POATE TRAI FARA MINE,SOTIA LUI A AFLAT DE NOI DAR NU I PASA CATUSI DE PUTIN,PT CA EL MA IUBESTE PE MINE.NU AS PUTEA RENUNTA NICIODATA LA FAM MEA SI NICI NU AS FI DE ACORD CA EL SA RENUNTE LA A LUI,ARE SI EL UN COPIL,DAR NICI LA EL NU POT RENUNTA.NE DESPART MULTI KM,APROAPE 800 DAR ASTA NU NE OPRESTE.NU NE AM VAZUT NICIODATA DECAT IN FOTO DAR NICI ASTA NU NE OPRESTE SA NE IUBIM.E TARE GREA SITUATIA,DAR CEL MI INDICAT DUPA PAREREA ME AR FI SA LASAM LUCRURILE SA VINA DE LA SINE SI NOI SA NE VEDEM MAI DEPARTE DE VIATA NOASTRA DE AM.ACELASI SFAT TI L DAU SI TIE,DAR ALEGEREA O FACI TU. BAFTA MULTA SI GANDESTE BINE LA CE AI DE FACUT.TE PUP.
muresan_elena_roxana
Postat pe 30 August 2010 23:43
De la: mioara2000, la data 2010-08-21 09:25:54Buna am nevoie de un sfat mam indragostit nebuneste de un barbat dar eu sunt maritata , vreau sa mentionez ca relatia cu sotul meu nu a mers niciodata el este foarte gelos si posesiv in 10 ani de casnicie nu am simtit nici o afectiune din partea lui am suferit foarte mult in toti acesti ani .Am uitat sa mentionez ca avem si 1 copil impreuna si asta ma tinut atata timp langa el , insa acum iubesc cu adevarat si nu stiu ce sa fac , pe sotul meu nu lam iubit niciodata si daca va intrebati de ce mam maritat cu el sa stiti ca nu a fost alegerea mea ci doar a lui , nu stiu daca ma va intelege cineva dar am fost luata cu forta cred a intelegeti ce spun si la vremea aceea mia fost rusine frica sa-l denunt . Sunt foarte multe multe de povestit cert este ca ochi mei au au varsat foarte multe lacrimi si nu mai vreau.
Dupa cum va spuneam mam indragostit de un barbat , ne iubim amandoi nebuneste si ne dorim unul pe celalalt nu am avut nici o relatie intima cu el ptr ca neam cunoscut pe net si nu am avut ocazia sa ne intalnim de vina este distanta dintre noi , el este un barbat singur si mia cerut sa ma marit cu el ,sa vin la el .Problema este ca nu stiu ce sa fac ma gandesc la copil , daca ii cer sotului divortul nu o sa accepte niciodata si imi este foarte frica ptr ca stiu ca o sa devina violent.Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa fac , imi doresc o familie in care sa fiu si eu fericita si sa simt ca sunt iubita .


Daca intr-adevar iti doresti sa fii langa barbatul acela ia atitudine. Nu mai suntem intr-o era unde femeile nu au drepturi. Daca devine violent, contacteaza politia; o data, de ori, de 3 ori, de cate ori este nevoie. Dar divorteaza pt ca altfel o sa suferi in continuare. Mama mea a dus o viata de calvar 40 de ani langa tatal meu(si tot o situatie in care nu putea sa renunte) si acum am luat noi i ea atitudine, dar e libera si independenta, asa ca..nu astepta pentru ca o sa-ti ratezi viata si o s-o lasi sa treaca pe langa tine. Si in ceea ce priveste copilul...ar fi mai fericit sa te stie pe tine fericita, sunt sigura. Daca nu ai antecedente mai mult ca sigur instanta ti-l va da tie. Dar trebuie sa faci ceva pt ca numai de tine depinde sa fii fericita sau nefericita in continuare.
raluk86
Postat pe 30 August 2010 23:58
De la: muresan_elena_roxana, la data 2010-08-30 23:43:45,OFFFFFFFF OFFFFFFFFFF,DACA TI AS SPUNE CA SI EU TREC PRIN ACELASI LUCRU OARE TE AS INCURAJA CU CEVA,MIOARA? SI EU SANT MARITATA CU UN BARBAT LA FEL DE GELOS SI DE POSESIV,AVEM UN COPIL IAR CASNICIA NOASTRA NU ESTE TOCMAI ASA CUM AM VISAT EU.EL ARE SI PROBLEME CU BAUTURA PE LANGA GELOZIE SI POSEVITATE. TRAIESC ACEEASI EXPERIENTA CA SI TINE DIFERENTA ESTE CA BARBATUL DE CARE EU M AM INDRAGOSTIT PE NET ESTE LA FEL DE INSURAT PE CAT SANT EU DE MARITATA.NE IUBIM ENORM,MA SUNA CA NU POATE TRAI FARA MINE,SOTIA LUI A AFLAT DE NOI DAR NU I PASA CATUSI DE PUTIN,PT CA EL MA IUBESTE PE MINE.NU AS PUTEA RENUNTA NICIODATA LA FAM MEA SI NICI NU AS FI DE ACORD CA EL SA RENUNTE LA A LUI,ARE SI EL UN COPIL,DAR NICI LA EL NU POT RENUNTA.NE DESPART MULTI KM,APROAPE 800 DAR ASTA NU NE OPRESTE.NU NE AM VAZUT NICIODATA DECAT IN FOTO DAR NICI ASTA NU NE OPRESTE SA NE IUBIM.E TARE GREA SITUATIA,DAR CEL MI INDICAT DUPA PAREREA ME AR FI SA LASAM LUCRURILE SA VINA DE LA SINE SI NOI SA NE VEDEM MAI DEPARTE DE VIATA NOASTRA DE AM.ACELASI SFAT TI L DAU SI TIE,DAR ALEGEREA O FACI TU. BAFTA MULTA SI GANDESTE BINE LA CE AI DE FACUT.TE PUP.


Asa-i doamna, lasati lucrurile asa cum sunt:)) sunteti tineri si aveti vreme se rezolva de la sine:))
Auzi, dar tu cand intri pe net si vorbesti cu domnul din poza si la telefon, cand domnul tau e lat de beat?:))
Scuza-ma dar esti penibila.
stem_29
Postat pe 31 August 2010 00:00
De la: stem_29, la data 2010-08-31 00:00:37
De la: muresan_elena_roxana, la data 2010-08-30 23:43:45,OFFFFFFFF OFFFFFFFFFF,DACA TI AS SPUNE CA SI EU TREC PRIN ACELASI LUCRU OARE TE AS INCURAJA CU CEVA,MIOARA? SI EU SANT MARITATA CU UN BARBAT LA FEL DE GELOS SI DE POSESIV,AVEM UN COPIL IAR CASNICIA NOASTRA NU ESTE TOCMAI ASA CUM AM VISAT EU.EL ARE SI PROBLEME CU BAUTURA PE LANGA GELOZIE SI POSEVITATE. TRAIESC ACEEASI EXPERIENTA CA SI TINE DIFERENTA ESTE CA BARBATUL DE CARE EU M AM INDRAGOSTIT PE NET ESTE LA FEL DE INSURAT PE CAT SANT EU DE MARITATA.NE IUBIM ENORM,MA SUNA CA NU POATE TRAI FARA MINE,SOTIA LUI A AFLAT DE NOI DAR NU I PASA CATUSI DE PUTIN,PT CA EL MA IUBESTE PE MINE.NU AS PUTEA RENUNTA NICIODATA LA FAM MEA SI NICI NU AS FI DE ACORD CA EL SA RENUNTE LA A LUI,ARE SI EL UN COPIL,DAR NICI LA EL NU POT RENUNTA.NE DESPART MULTI KM,APROAPE 800 DAR ASTA NU NE OPRESTE.NU NE AM VAZUT NICIODATA DECAT IN FOTO DAR NICI ASTA NU NE OPRESTE SA NE IUBIM.E TARE GREA SITUATIA,DAR CEL MI INDICAT DUPA PAREREA ME AR FI SA LASAM LUCRURILE SA VINA DE LA SINE SI NOI SA NE VEDEM MAI DEPARTE DE VIATA NOASTRA DE AM.ACELASI SFAT TI L DAU SI TIE,DAR ALEGEREA O FACI TU. BAFTA MULTA SI GANDESTE BINE LA CE AI DE FACUT.TE PUP.


Asa-i doamna, lasati lucrurile asa cum sunt:)) sunteti tineri si aveti vreme se rezolva de la sine:))
Auzi, dar tu cand intri pe net si vorbesti cu domnul din poza si la telefon, cand domnul tau e lat de beat?:))
Scuza-ma dar esti penibila.







... normal ...ea ii da de baut ... sa nu o deranjeze !!! ...


marco918
Postat pe 31 August 2010 00:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
te inseala? 2 De la: Diavolyta_ 25 August 2009 16:32
Culorile anului 2015 de la Talis Romania 1 De la: SuriaUreche 4 Februarie 2015 01:38
exista compabilitate...? 1 De la: PANFLUTE 25 Octombrie 2009 17:06
disperata 126 De la: steffy91 19 Ianuarie 2012 02:28
simo 1 De la: simonik84 17 Iunie 2011 11:27